Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v regióne Horehronie

Predošlá Nasledovná 1 - 6 z celkom 6 inzerátov
Cena dohodou
Logo

Záhradná chatka v Riečke

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatku v záhradkárskej osade pri Riečke neďaleko  Banskej Bystrice. Pozemok je svahovitý, vyriešený formou terás a má 305 m2. V chatke prebehla rekonštrukcia, nové rozvody elektriny, úžitková  voda je potiahnutá až do chatky, vybudovaná žumpa. Možnosť vybudovať studňu.  Na prízemí aj na poschodí sa dá vykurovať tuhým palivom - kachlová piecka. Na prízemí tiež elektr. konvektormi.  Na pozemku sa pripravuje  vonkajší krb. Chatka pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti s východom na terasu, kuchyne a kúpeľne. Bezproblémová príjazdová cesta z vrchu aj zo spodnej časti záhrady. Parkovanie pri chatke alebo na blízkom parkovisku.   Energetický certifikát nemá.  Cena 0 €. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0917 921 889 alebo na filova@rkdion.com.   

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
305 m²
Úžitková plocha
48 m²
Zastavaná plocha
16 m²
89 000 € 224,18 €/m²
Logo

Záhradná chatka, LASKOMER, Banská Bystrica, 397 m2, celoročne

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

EXKLUZÍVNE (iba v našej RK) Ponúkame na predaj ZÁHRADNÁ CHATKA v obľúbenej lokalite LASKOMER, Banská Bystrica. Chatka sa nachádza v záhradkárskej oblasti vzdialenej od centra mesta Banská Bystrica iba pár minút autom. V okolí chatky sa už nachádzajú aj moderné murované chatky a rekreačné domčeky, čiže je tu v budúcnosti predpoklad túto chatku opäť zveladiť a zmodernizovať aj na trvalé, resp. celoročné bývanie ako susední majitelia chát. CHATKA stojí na betónových základoch. Nachádza sa na slnečnom pozemku o celkovej rozlohe 397 m2 so slnečnou orientáciou. Je v osobnom vlastníctve, bez ťarchy. V blízkosti chatky sa nachádzajú aj susediace chatky. Pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a podkrovia. Prízemná časť je murovaná, vrchná časť chaty je už drevená. 1. NADZEMNÉ PODLAŽIE (prízemie), kde sa nachádzajú vstup do chatky z terasy, kuchynka s jedálenskou časťou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné wc a schodisko na prvé poschodie (viď pôdorys v galérii fotiek). 2. NADZEMNÉ PODLAŽIE (prvé poschodie), kde sa nachádzajú vstup do chatky z bočnej strany, chodba, spálňa, balkón, schody do prízemia a do podkrovnej časti (viď pôdorys v galérii fotiek). PODKROVIE: je zobytnenené a je troška menšie. Nachádza sa tu iba jedna obytná miestnosť slúžiaca na spanie a schody na prvé poschodie (viď pôdorys v galérii fotiiek). TERASA: je priestranná, kde sa nachádza sedenie, murovaný gril a vstup do záhrady. Pozemok je celý oplotený, mierne svahovitý a káskády. EXTERIÉR: - slnečný, spodná časť záhrady je iba trávnatá - TERASA - skleník - ovocné stromy, sedenie, okrasné rastiliny sa nachádzajú v okolí chatky ZÁHRADA: je rovinatá o výmere 376 m2, plocha pozemku pod chatkou predstavuje 21 m2. Spolu výmera predstavuje 397 m2. Rozmery pozemku a tvar (viď pôdorys v galérii fotiek). PRÍSTUPOVÁ CESTA: je mestská vo vlastníctve mesta BB. Asfaltová. INŽINIERSKE SIETE: elektrina - áno, voda - mestská s vlastným vodomerom, taktiež je tu aj vlastná úžitková voda, odpad (žumpa). KÚRENIE A OHREV VODY: elektrické + možnosť do budúcnosti vybudovanie krbu, resp. krbovej piecky. Energetický certifikát: nie je Ak Vás inzerát zaujal, neváhajte ma kontaktovať: Roman Chomistek, Ing. 0907 538 562 www.sevoreal.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
397 m²
Zastavaná plocha
397 m²
Pozemok
397 m²
36 900 € 2 635,71 €/m²
Logo

Záhradné chatky s rekreačným pozemkom priamo v Bystrici

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Solídne Bývanie Vám ponúka príležitosť nájsť zátišie a vysnívaný kľud bez toho aby ste museli opustiť mesto. Pozemok je ako stvorený na relaxáciu po dlhom dni či víkendový únik pred stresom. Milujete grilovanie? Priestranná terasa s murovaným grilom Vám umožní prípravu pohostenia pre rodinu či priateľov. Okolie ponúka dostatok možností na prechádzky do prírody či jazdu bicyklom. Vaše deti ocenia blízkosť parku pre bicykle len pár desiatok metrov od pozemku. Nepriazeň počasia dokonale eliminuje altánok priamo na terase, či dve záhradné chatky na obidvoch koncoch pozemku. Terasa je podpivničená a môže slúžiť na uskladnenie plodov vašej záhrady, náradia. V malej chodbičke je predpríprava na bio-toaletu. Priamo na pozemku je už vysadených niekoľko rodiacich ovocných stromov. Cena pozemku s chatkami je 36 900 € V prípade záujmu o obhliadku ma môžete kedykoľvek kontaktovať telefonicky na tel.č. 0908504579. alebo mailom na: matusb@solidnebyvanie.sk

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
342 m²
Úžitková plocha
14 m²
Cena dohodou
Logo

Predaj Záhradná chatka

Horehronie (Badín), okres Banská Bystrica

TENTO INZERÁT SLÚŽI VÝHRADNE NA TESTOVACIE ÚČELY PORTÁLU NEHNUTELNOSTI.SK A IDE O NEEXISTUJÚCU/VYMYSLENÚ POLOŽKU, PROSÍME NEVOLAŤ NA UVEDENÉ TELEFÓNNE ČÍSLO !!!

70 000 € 135,40 €/m²
Logo

TOP Living: Záhradná chatka Tajov

Horehronie (Tajov), okres Banská Bystrica

TOP Living: Ponúkame na predaj chatku v obci Tajov Ponúkaná chatka sa nachádza v chatovej oblasti v obci Tajov. Chatka je ideálna pre záujemcov, ktorí hľadajú pokojné miesto nie však samotu. Záhradná chatka je trojpodlažná, murovaná a pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva. Nachádza sa vedľa hlavnej cesty v záhradkárskej oblasti v obci Tajov, smer Králiky. Stavba je napojená na inžinierske siete /elektrina, voda/ a odkanalizovaná je do vlastnej žumpy. Vedľa chatky je terasa na letné grilovanie. Pred chatkou je urobený oporný múr, ktorý tvorí ďalšiu terasu na sedenie, na ktorú sa ide priamo z prízemia. Strecha je sedlová a pokrytá plechom. Stavba bola budovaná svojpomocne, priebežne v rokoch od 1987 do 1996. Dispozičné riešenie: Prízemie: vstup spredu, kuchyňa so špajzou, chodba, kúpeľňa (sprchový kút + umývadlo) s WC, schodisko 1.NP: vstup z boku, obývačka, balkón, schodisko Podkrovie: nočná časť- spálňa Technické riešenie: - Kúrenie: 2 piecky ("sporák“ na drevo) - Ohrev teplej vody: elektroakumulačný bojler - Kanalizácia: žumpa - Pitná voda: verejný vodovod Výmera pozemku: 517 m2 Bližšie informácie Vám poskytne: Mgr. Peter Ružbacký: 0908 505 201 e-mail: ruzbacky@topliving.sk www.topliving.sk Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. V opačnom prípade dostanete rezervačnú zálohu v plnej výške späť.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
517 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 6 z celkom 6 inzerátov