Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Objekty na rekreáciu v regióne Dolné Považie

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty
149 900 € 291,07 €/m²

Predaj objektu v rekreačnej časti Buková v tesnej blízkosti jazera

Dolné Považie (Buková), okres Trnava

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť na  podnikanie,  reštaurácia, bar,  ubytovanie s  možnosťou využitia aj na iné podnikateľské účely. Nehnuteľnosť sa nachádza  v rekreačnej oblasti 3 km od Obci Buková v tesnej blízkosti jazera Buková. Prístup k nehnuteľnosti je priamo z hlavnej cesty Nehnuteľnosť má podlahovú plochu 429 m2, úžitková plocha je 515 m2. Základy nehnuteľnosti sú z monolitického betónu z hydroizoláciou proti vlhkosti. Nosné konštrukcie sú z murovaných tehál a betónových tvárnic. Väčšia časť zastrešenia budovy je z pozinkovaného plechu.  Budova je riešená ako samostatne stojaci jednopodlažný objekt v troch vzájomné prepojených  častiach. Vnútro objektu, sa v súčasnosti využíva ako bar, reštaurácia, je rozdelene do dvoch veľkých priechodných miestností,  ktoré rozdeľujú veľké dvere. V prvej časti nehnuteľnosti je položena nová laminátová podlaha v roku 2016. Nachádzajú sa tu  vysoké murované klenby, ktoré predeľujú miestnosť do troch priechodných častí.  Výška stropu v prvej miestnosti je necelých 8 m, je tu možnosť pristavenia ďalšieho poschodia, pripadne spravenie izieb na ubytovanie. V druhej časti objektu je keramická a betónová dlažba, časť interiéru má drevené obklady. V tejto časti interiéru sa nachádza, krb,  kuchyňa, a sociálne zariadenie členenú na mužskú a ženskú časť. V objekte sú rozvody kúrenia, v časti zázemia kuchyne aj podlahové rozvody a možnosť čiastočného vykurovania pripojením na krb. Rozvody elektriny boli v objekte výmene v roku 2016. Nehnuteľnosť ma dva vstupy jeden od jazera a druhý do príjazdovej cesty. K nehnuteľnosti prislúchajú dve samostatne stojace chatky, ktoré sú v tesnej blízkosti objektu.  Každá chatka má približnú rozlohu 25 m2, samostatné WC a sprchový kút.    Vzhľadom na charakter rekreačnej lokality je objekt najlepšie určený pre využitie v oblasti cestovného ruchu ako reštauračné zariadenie.  Cena: 149.900,-€ vrátane zariadenia. (pri rýchlom jednaní možnosť dohody na cene) V PRÍPADE ZÁUJMU O ĎALŠIE INFORMÁCIE PROSÍM KONTAKTOVAŤ NA 0948 192 844, ALEBO bodriova@omnireal.sk. ĎAKUJEM. PROVÍZIA PRE RK: 3.000,-€ KU KÚPNEJ CENE ZO STRANY KUPUJÚCEHO . PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY, MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta) 

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
515 m²
Úžitková plocha
515 m²
Cena dohodou

Predám rekreačný objekt v blízkosti Šali

Dolné Považie (Šaľa), okres Šaľa

Ponúkame Vám na predaj rekreačný objekt s veľkým pozemkom a bývalým mlynom o výmere 3000 m2. Ubytovacia kapacita penziónu je 20 osôb. Penzión má 9 izieb, kuchyňa, sociálne zariadenia spoločenské priestory a je celý podpivničený s výmerou 27x14m. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia pri ktorej bola vymenená strecha, plastové okná podlahy, stierky. Mlyn určený na sklad alebo výrobnú halu pozostáva z troch podlaží s výmerou 19x19m. Výhody: slnečný, tiché prostredie, rovinatý. Cena: Dohodou Pre bližšie informácie a obhliadok neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle: 0915 724 578 alebo na e mailovej adrese lontos@cityrealplus.sk

165 000 € 2 357,14 €/m²

Na predaj objekt – polyfunkčná budova s pozemkom v Šelpiciach

Dolné Považie (Šelpice), okres Trnava

Ponúkame na predaj objekt - polyfunkčnú budovu ( 410 m2 ) s pozemkom (1312 m2), ktorá v minulosti slúžila ako prevádzka pneuservisu, v Šelpiciach, okres Trnava. Budova prešla cca pred 20 rokmi rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti prechádza funkčnou rekonštrukciou s predpokladaným termínom dokončenia 31.8.2020. Nehnuteľnosť umožňuje zriadenie bytovej jednotky 2+1 cca 70m2 pri min. nákladoch v prednej office časti + sklad ako kuchyňa + chodba a soc. zariadenie s WC a sprchou. V novopostavenej časti  ponúka potenciál pre úpravu napr. na  2 loftové bytové jednotky. Zároveň zostáva možnosť  funkčnej časti ako autoservis ( 2x lift ) s umývarkou, soc. zariadením a office časťou. Objekt je osadený novým GSM alarmom, 3x4G online kamerou, novým kondenzačným kotlom. Prístup z 2 strán: hlavnej i vedľajšej cesty. Všetky IS + aktuálna projektová dokumentácia..   Dispozične sa skladá z niekoľkých častí: - predná office časť - vstupná časť - autoumývarka - sklad - technická miestnosť - 2x sociálne zariadenie ( sprchy, WC ) - nová prístavba - pivnica cca 4m2 - dvor slúžiaci ako parkovisko - studňa ako zdroj úžitkovej vody.   V prípade záujmu, kontaktujte prosím, Ing. Krampla 0903 721 834. Cena nehnuteľností je 165 000,-€.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 312 m²
Úžitková plocha
70 m²
Zastavaná plocha
410 m²
216 000 € 794,12 €/m²

Na predaj dve chaty v krásnom malebnom prostredí Malých Karpát v obci Lošonec časť Majdán.

Dolné Považie (Horné Orešany), okres Trnava

Ponúkame Vám na predaj celoročne obývateľné dve chaty so štyrmi bytovými jednotkami na rozľahlom pozemku v rekreačnej oblasti Majdán v obci Lošonec kúsok od priehrady Horné Orešany, len 20km od Trnavy. Chaty sú postavené na rozľahlom pozemku s okrasnou a úžitkovou záhradou o výmere 3497m2, každá z chát má zastavanú plochu 68m2. Dispozícia: v každom dome sú 2 kúpeľne , 2 WC, 2 kuchyne, 2 spálne, 2 špajze, 2 obývačky, 2 úložné podkrovné priestory, 2 náraďovne, 2 garáže a spoločná terasa. Okrem *4 bytových jednotiek* (každá samostatný elektromer) a 2 terasy tiež krásna záhradná architektúra,/úžitková záhrada v nej rodiace ovocné stromy, sedenie s krbom, altánok, jazierko, bazén, domček príprava na wellnes a úžasné prostredie. Novostavba vhodná na celoročné bývanie, oddych, relaxáciu, wellnes. Popis: murivo - tehla, strecha - sedlová, pôdorys tvaru obdĺžnika, podlahy - laminátová plávajúca podlaha a keramická dlažba, okná - drevené. Kúrenie ústredné, kombinované (elektrické, alebo na tuhé palivo), ohrev TÚV elektrickým zásobníkovým ohrievačom. IS: elektrina (230/400V), vlastná studňa, septik. *Nehnuteľnosti ponúkame aj so zariadením. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. V okolitých lesoch si prídu na svoje aj hubári. Cena 216 000,- €. Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná.

Stav
Novostavba
Pozemok
3 497 m²
Úžitková plocha
272 m²
Zastavaná plocha
136 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty