Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Inzercia chát v okrese Zvolen

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 47 inzerátov
32 000 € 233,58 €/m²
Logo

Exkluzívny predaj rozostavanej chaty v Sielnici, okres Zvolen

Podpoľanie (Sielnica), okres Zvolen

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rozostavanú chatu v Sielnici, okres Zvolen. Chata sa nachádza za obcou - na slnečnom pozemku v lese pri potoku. Stavba je kvalitná a suchá, k dispozícii je aj stavebný projekt. Samozrejme, vďaka rozostavanosti má nový majiteľ možnosť chatu dokončiť aj v inej dispozícii, presne podľa svojej predstavy. ZÁKLADNÉ ÚDAJE * rozostavaná chata * 3 podlažia * plánovaná úžitková plocha: 136,52 m2 (+ 2 balkóny spolu s výmerou 10,31 m2) * zastavaná plocha: 62 m2 * plocha pozemku: 170 m2 * konštrukcia chaty: kváder, tehla * strecha: sedlová, s drevenou nosnou konštrukciou, pokrytá trapézovým plechom * 2 komíny * garážové dvere: železné * inžinierske siete: elektrina (zavedená, momentálne odpojená) * plánovaná voda: studňa * plánovaný odpad: žumpa * predáva sa vrátane stavebného materiálu nachádzajúceho sa na stavbe * orientácia chaty: juh (čelná strana) * vzdialenosť od Sielnice: 1,6 km (3 min autom) * vzdialenosť od Zvolena: 8 km (9 min autom) * vzdialenosť od Banskej Bystrice: 12 km (11 min autom) PLÁNOVANÁ DISPOZÍCIA * prízemie: priestranná garáž s vyšším stropom, kúpeľňa s WC, sauna, technická miestnosť * poschodie: veľká spoločenská miestnosť s krbom, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s WC, balkón * podkrovie: 3 samostatné izby, balkón * vizualizáciu možného riešenia nájdete vo fotogalérii CENA a PLATBA * cena: 32 000 EUR * v prípade viacerých záujemcov bude rozhodovať najvyššia ponuka * platba je možná v hotovosti ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT BUDOVY / UKAZOVATEĽ INTEGROVANEJ ENERGETICKEJ HOSPODÁRNOSTI * nie je vypracovaný LOKALITA a OKOLIE Chata sa nachádza priamo v lese, pritom však na naozaj slnečnom pozemku. Popred chatu preteká potok. Povyše aj poniže sa nachádzajú rekreačné chaty. Okolie je ideálne na turistiku, letné aj zimné športy, hubárčenie, ... V obci Sielnica sa nachádza dobrá občianska vybavenosť: Obchod, pohostinstvo, paintballové ihrisko, detské ihriská, autoservis, záhradnícke centrum, vodácka ubytovňa, kostol, ZŠ s MŠ, ... Všetko ostatné je k dispozícii vo Zvolene a v Banskej Bystrici, ktoré sa nachádzajú iba pár minút cesty autom. CELKOVÝ DOJEM Chata je vďaka rozostavanosti ideálna pre toho, kto si ju chce dokončiť podľa svojho vkusu. Stavba je kvalitná a suchá, je možné v nej pokračovať. Nachádza sa v tichej lokalite uprostred lesa, priamo pri potoku, pritom však na slnečnom pozemku. Výhodou je tiež blízka vzdialenosť od Zvolena aj od Banskej Bystrice. Jednoznačne odporúčam ako skvelé miesto pre aktívny aj pasívny oddych!

Stav
Vo výstavbe
Úžitková plocha
137 m²
Zastavaná plocha
62 m²
Pozemok
170 m²
15 000 € 714,29 €/m²
Logo

ÚTULNÁ ZÁHDRADNÁ CHATKA, ZLATÝ POTOK

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Ponúkame Vám na predaj chatku s altánkom v záhradkárskej oblasti Zlatý Potok. POPIS NEHNUTEĽNOSTI: • celková rozloha záhrady je 100 m2, a chatka má 21 m2 • chatka je dvojpodlažná • pivnica je vhodná na odkladanie náradia, nachádza sa v nej studnička s úžitkovou vodou • záhrada je síce menšia, ale na letný oddych a grilovanie úplne postačujúca • na záhradke sa nachádza vinič a priestor na menšie ovocné stromy • elektrická prípojka je v blízkosti • osobné vlastníctvo, financovanie hypotékou možné (pomôžeme Vám s jej vybavením ZADARMO) CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: Záhrada sa nachádza v záhradkárskej oblasti, výhodou je, že sa dá prísť autom a potom je to pár metrov k chate. Chatka je síce menšia, ale ponúka priestor na letný oddych a grilovanie. Elektrina sa dá k chatke pripojiť. V pivnici sa nachádza studnička s úžitkovou vodou. Šikovný majster si určite pozemok a tiež chalupu dokáže zveľadiť a užívať si ju naplno. PREDÁME AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ LEN ZAVOLAŤ! Naša realitná kancelária pre Vás zabezpečí vypracovanie kúpno-predajných zmlúv, znalecký posudok, kataster, hypotéku, prepis všetkých energií a odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade potreby zabezpečíme pre Vás statický posudok, vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie, vypratanie nehnuteľnosti, profesionálne pripravenie nehnuteľnosti na predaj, iné právne poradenstvo. TEŠÍM SA NA OBHLIADKU S VAMI, kedykoľvek ma kontaktujte na tel.č. 0949 868 545 a 0904 987 519 alebo svitkova@kompasreality.sk. Ak máte záujem o obhliadku pre ponuku s kódom GSBT169ZV volajte mi kedykoľvek, prípadne ak sa chcete niečo opýtať osobne, nájdete nás v kancelárií na Námestí SNP 43 vo Zvolene oproti Katolíckemu kostolu medzi lekárňou a cestovnou kanceláriou.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
21 m²
Pozemok
100 m²
100 000 € 250 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Turová

Podpoľanie (Turová), okres Zvolen

! Súrne kúpime chatu alebo chalupu v okrese Zvolen. Chata by mala byť ihneď obývateľná. Cena do 100tisíc a pozemok aspoň 400m2. Kontakt: 0915 330 170 Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. ID ponuky: D-13106 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
400 m²
70 000 € 175 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Zvolen

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rekreačnú chatu na trvalé bývanie vo Zvolene. Platba v hotovosti. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 989 687 alebo na darinasedliakova@haloreality.sk. ID ponuky: D-13183 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
400 m²
95 000 € 475 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Kováčová

Podpoľanie (Kováčová, Zvolen), okres Zvolen

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu alebo chalupu v peknom prostredí v obci Kováčová alebo v blízkom okolí. Pozemok s výmerou aspoň 200m2 a obytná plocha chaty cca pre 6 ľudí. Kontakt: 0915 330 170 Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. ID ponuky: D-13213 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
200 m²
15 000 € 50 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Zvolen

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatku so záhradou vo Zvolene. Platba v hotovosti. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 989 687 alebo na darinasedliakova@haloreality.sk. ID ponuky: D-12763 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
300 m²
90 000 € 300 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Zvolen

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

! Súrne kúpime chatu alebo chalupu v okrese Zvolen. Chata by mala byť v dobrom stave, najlepšie po nejakých menších úpravách ihneď obývateľná. Cena do 90000€ a pozemok aspoň 300m2. Kontakt: 0915 330 170 Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. ID ponuky: D-13105 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
300 m²
70 000 € 175 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Zvolen

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rekreačnú chatu na trvalé bývanie vo Zvolene. Platba v hotovosti. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 989 687 alebo na darinasedliakova@haloreality.sk. ID ponuky: D-13182 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
400 m²
90 000 € 112,50 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa, rodinný dom v obci Tŕnie

Podpoľanie (Tŕnie), okres Zvolen

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok, rodinný dom, chalupu, prípadne chatu v obci Tŕnie Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 989 687 alebo na darinasedliakova@haloreality.sk. ID ponuky: D-13355 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
800 m²
50 000 € 500 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpim chatu v okrese Zvolen

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Pre klienta hľadám chatu v príjemnom a tichom prostredí v okolí Zvolena. Chata by mala byť aspoň z časti murovaná a pozemok o rozlohe cca 300m2. Platba v hotovosti. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. ID ponuky: D-11343 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
100 m²
80 000 € 200 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpim chatu v okrese Zvolen

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu alebo starší rodinný dom vhodný na chalupu. Najvhodnejšie obce: Turová, Tŕnie, Miachalková, Očová, Pliešovce a iné miesto kde je krásna príroda. Platba v hotovosti. Ďakujeme za všetky ponuky. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. ID ponuky: D-11596 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
400 m²
70 000 € 175 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Zvolen

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rekreačnú chatu na trvalé bývanie vo Zvolene. Platba v hotovosti. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 989 687 alebo na darinasedliakova@haloreality.sk. ID ponuky: D-13184 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
400 m²
99 000 € 330 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Sliač

Podpoľanie (Sliač), okres Zvolen

Pre konkrétneho klienta hľadáme chalupu v peknom prostredí v obci Sliač alebo v blízkom okolí. Pozemok s výmerou aspoň 300m2 a obytná plocha od 80m2. Kontakt: 0915 330 170 Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. ID ponuky: D-13214 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
300 m²
75 000 € 125 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Turová

Podpoľanie (Turová), okres Zvolen

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu v obci Turová, Tŕnie, Huta, Bieň. Platba v hotovosti Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 989 687 alebo na darinasedliakova@haloreality.sk. ID ponuky: D-12818 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
600 m²
79 000 € 112,86 €/m²
Logo

VIDEO, ÚTULNÝ VIDIECKY DOM PRI POTOKU, PODZÁMČOK - ZVOLEN

Podpoľanie (Podzámčok), okres Zvolen

Pozývam Vás na obhliadku vidieckeho domu v obci Podzámčok – okres Zvolen. Vidiecky dom sa nachádza v krásnom prostredí Pliešovskej kotliny ktorá oddeľuje dve pohoria Javorie a Štiavnické Vrchy. Chalupa sa nachádza na rozľahlom pozemku s výhľadom do záhrady a miestny potok. Pozrite si 3D PREHLIADKU: http://bit.ly/3DUtulnyVidieckyDomPriPotokuPodzamcok Pozemok je upravený, rovný s okrasných drevinami a s ovocnými stromami. Na pozemku sa z prednej strany nachádza vstupná brána, chodník lemovaný zeleňou a záhradný domček (letná kuchynka). V obytnej časti sa nachádza spálňa, spoločenská miestnosť s pieckou a komora. K chalupe patrí aj hospodárska budova ktorá pozostáva zo stodoly a drevárne. V zadnej časti pozemku je záhrada vhodná na sebarealizáciu - od pestovania rastlín až po chov zvierat. Popis nehnuteľnosti: - rozloha pozemku 700 m2 - orientácia domu na juhozápad - kamenný dom  - strecha sedlová - plechová, rekonštrukcia v roku 2000 - v izbách sú drevené podlahy  - IS na pozemku – elektrika, voda - vykurovanie je zabezpečené pieckou Na pozemku sa nachádza septik, vodovodná šachta (voda nie je zavedená do domu) plynová prípojka nebola zriadená (možnosť zriadiť). V obci sa nachádza: potraviny, pohostinstvo, kostol, vlaková zastávka, autobusová zastávka.  - Ranč Mlyn - slúži ako ubytovacie a reštauračné zariadenie. Súčasťou areálu je aj mocnosť jazdy na koni.  -  Hrad Dobrá Niva - Dobronivský hrad pochádza z druhej polovice 13. storočia. Cesta na hrad trvá asi 10 minút peši. - Podzámocký Dvor - Rodinná farma v Podzámčoku ktorá ponúka tréningové jazdenie pre verejnosť, ale aj možnosť skupinových pobytov, prehliadky chovaných zvierat aj ustajnenia koní. Možnosti na rekreáciu v okolí:  - Vodná nádrž Dobrá Niva - ideálne miesto pre rybárčenie a rekreáciu s možnosťou kúpania. Je vzdialená 30 minút peši od obce.  -  Panónsky/dubový háj Gavurky - Na rozľahlej ploche stojí až 600 jedinečných, mohutných dubov, ktoré prežili stovky rokov. Lokalita je chráneným územím európskeho významu. Vzdialenosť 10 minút autom. -  Historické mesto Banská Štiavnica zaradená do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Cesta trvá 35 minút autom. -  Štiavnické tajchy ktoré slúžia hlavne na rekreáciu a kúpanie. Cesta trvá 35 minút autom. -  Lyžiarske stredisko Kráľová. V stredisku sa nachádza 5 lyžiarskych vlekov s dĺžkou 730 m. Cesta trvá 20 minút autom. Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácií nájdete nás v realitnom centre na Ul. Dukelských hrdinov 16 pri obchodnom centre Európa vo Zvolene, alebo na t.č.: 0903 433 377 a na oleksak@archeus.sk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
700 m²
Info v RK
Logo

Nádherný zrub v Kováčovej pri Zvolene

Podpoľanie (Kováčová, Zvolen), okres Zvolen

Ponúkame na predaj  nádherný zrub v obci Kováčová pri Zvolene. Podlahová plocha tohto dvojpodlažného zrubu je 180 m2. Pozemok má výmeru 700 m2. Prízemie dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, otvoreného spoločenského priestoru s kuchynských kútom a možnosťou umiestnenia krbu, kúpeľne s WC. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby , kúpeľňa s WC, odkladací priestor.  Zrub sa predáva sa  ako holodom s hotovými elektroinštaláciami. Zaliaty betónový poter na prízemí je pripravený na pokládku finálnej podlahy. Betonová strešná krytina Terran,  okná a dvere od firmy Mintal, drevené + 3 sklo. Zrub je postavený v tichom prostredí rekreačnej oblasti. Do úvahy pripadá aj možnosť trvalého bývania. Cena: 194 000 bez DPH

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
180 m²
Pozemok
700 m²
Info v RK
Logo

Nádherný zrub v Kováčovej pri Zvolene

Podpoľanie (Kováčová, Zvolen), okres Zvolen

Ponúkame na predaj  nádherný zrub v obci Kováčová pri Zvolene. Podlahová plocha tohto dvojpodlažného zrubu je 180 m2. Pozemok má výmeru 700 m2. Prízemie dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, otvoreného spoločenského priestoru s kuchynských kútom a možnosťou umiestnenia krbu, kúpeľne s WC. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby , kúpeľňa s WC, odkladací priestor.  Zrub sa predáva sa  ako holodom s hotovými elektroinštaláciami. Zaliaty betónový poter na prízemí je pripravený na pokládku finálnej podlahy. Betónová strešná krytina Terran,  okná a dvere od firmy Mintal, drevené + 3 sklo. Zrub je postavený v tichom prostredí rekreačnej oblasti. Do úvahy pripadá aj možnosť trvalého bývania. Cena: 194 000 bez DPH

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
180 m²
Pozemok
700 m²
30 000 € 600 €/m²
Logo

Predám murovanú chatu Nové Dobrá lokalita

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

V záhradkárskej oblasti Zlatý potok - Bakowa jama ponúkam na predaj poschodovú murovanú chatu spolu so záhradkou o celkovej výmere 423 m2. Priamo na hranici pozemku je parkovacie miesto avšak nakoľko je pozemok rovinatý, prístup os. automobilom je možný až k objektu. Chata je murovaná, čiastočne zapustená v teréne s obytným dreveným podkrovím. Odhadovaná kapacita ubytovania v súčasnosti - 4 dospelé osoby + deti. Na prízemí máme k dispozícii kuchyňu s plynovým sporákom na propan-butan, piecku, 2 x komora. Následne je tu samostatná miestnosť na náradie a miestnosť pre vybudovanie kúpelne - v súčasnosti suché WC. 1. nadzamné podlažie má verandu a samostatný vchod a slúži ako obývacia miestnosť s kachlovou pecou. 2. nadzemné podlažie je v podkroví, využívané ako spálňa. V tejto oblasti nie je rozvod el. prúdu. V chate sú inštalované el. rozvody pre možnosť pripojiť alternatívny zdroj. Na pozemku sú dve studňe, z toho jedna zachytáva len povrchovú vodu. Okrem toho máme k dispozícii 2x plastovú nádrž o objeme 1.000 l na dažďovú vodu. Objekt má súpisné číslo, pozemok je pod správou Slovenského pozemkového fondu - priebežne sa vysporadúva. Prístupová cesta v dĺžke cca 1.000 m je štrkovo kamenná poľná komunikácia, priechodzia aj pre osobné automobily. Situačnú mapu zašlem na vyžiadanie. V prípade zájmu ponúkam bezplatné finančné poradenstvo. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
423 m²
Úžitková plocha
50 m²
29 500 € 2 458,33 €/m²
Logo

Predám chatku na Kováćovej Nové Výhodná cena

Podpoľanie (Kováčová, Zvolen), okres Zvolen

V blízkosti obce Kováčová v časti známej pod názvom za Trebuľov ponúkam na predaj menšiu zrubovú chatku ležiacu na svahovitom pozemku o výmere 300 m2. Chatka je čiastočne podpivničená 9 m2 a zrubová nadstavba je postavená na solídnych skalo-betónových základoch s obvodom 6 x 6m. V roku 2020 bola započatá rekonštrukcia vnútorných priestorov a vybudovaná žumpa, ako príprava k prístavbe kúpelne. Obytné priestory si vyžadujú kompletnú rekonštrukciu, čomu zodpovedá aj cena nehnuteľnosti. Šindel na streche aj samotný zrub tak isto vyžaduje údržbu. Vykurovanie je riešené lokálne krbovou vložkou 13 kw, elektrická prípojka je funkčná. Chata je situovaná v lese, čelná strana s loggiou orientovaná na V-J stranu. Stavba má súpisné číslo a pozemok 300 m2 je v osobnom vlastníctve ako zastavaná plocha a nádvorie, čo umožňuje výrub okolitých drevín. Prístupová cesta posledných 2500 m si vyžaduje vyššie vozidlo - SUV, jedná sa o štrkovo lesnú nespevnenú komunikáciu. Chatka je vhodná na rekreačné účely najmä pre hubárov. Lesný chodník nás privedie k Thermal parku Kováčová do 20 minút. Situačnú mapu zašlem na vyžiadanie. V prípade zájmu ponúkam bezplatné finančné poradenstvo. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
300 m²
Úžitková plocha
12 m²
Zastavaná plocha
300 m²
79 999 € 888,88 €/m²
Logo

Predaj: Rekreačná CHATA, Zvolen - Môťová s výhľadom na priehradu

Podpoľanie (Zvolen), okres Zvolen

AstonReal Vám ponúka na predaj rekreačnú CHATU vo Zvolene, časť Môťová, (Zvolenská priehrada), možnosť celoročného využitia, nachádza sa v chatovej oblasti, pri priehrade a je osadená v lese, ale s výhľadom na priehradu. Úžitková plocha je cca 90m2, pozemok o veľkosti 202m2. Na prízemí je technická miestnosť, garáž, sauna s ochladzovacou vaňou sprchovací kút a samostatné WC. Na 1.NP je vstupná chodba, obývacia miestnosť s krbom, kuchyňa s novou linkou, terasa. Na 2. NP - podkrovie je veľká izba, kúpeľňa s rohovou vaňou, WC a balkón. Strecha je plechová, chata má svoju prístupovú cestu, je posledná, ďalej cesta nevedie. Objekt je pripojení na vodovod a elektriku, má svoju vlastnú čističku. Kompletná rekonštrukcia z roku 2008. V blízkom okolí je rekreačné stredisko Orlík s bazénmi, kurtami a reštauračnými službami, priehrada je ideálna na rybolov. Viac informácií, fotiek, ohľadom nehnuteľnosti, alebo si môžete dohodnúť obhliadku na tel. čísle: 0911 511 717, e-mail: ujhazy@astonreal.sk

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
90 m²
Pozemok
202 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 47 inzerátov