Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v okrese Žilina

Predošlá Nasledovná 1 - 15 z celkom 15 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

55 990 € 139,98 €/m²
Logo

ZNÍŽENÁ CENA!!! EXKLUZÍVNE na predaj záhradná chata v osade Teplička nad Váhom

Horné Považie (Teplička nad Váhom), okres Žilina

ZNÍŽENÁ CENA!!! EXKLUZÍVNE!!! TUreality predáva 3 poschodovú záhradnú chatu v záhradkárskej osade v Tepličke nad Váhom, okr.Žilina. Chata ma murovaný základ, strecha plech. Súčasťou je terasa a sklad. Prekrásny výhľad na žilinskú kotlinu. Najlepšie vidieť!!! IS-elektrika rezervoár vody. Info na orlicky@tureality.sk, alebo +421 41/321 78 00

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
400 m²
44 990 € 2 249,50 €/m²
Logo

CHATKA PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII LEN NA SKOK OD ŽILINY, MOJŠOVÁ LÚČKA

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

SaleA - Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj záhradnú chatku v krásnom prostredí v záhradkárskej osade Mojšová Lúčka. Chatka prešla v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou: nová elektroinštalácia, nové rozvody vody, nová kuchynská linka, plávajúca podlaha a nové zariadenie. Nachádza sa na mierne svahovitom pozemku o celkovej výmere 395m2. Vo výlučnom vlastníctve majiteľa je časť pozemku o výmere 254m2. Ku chatke patrí krytá terasa s posedením, kde viete tráviť čas aj v prípade nepriaznivého počasia. Na pozemku sa nachádza bazén, hojdacia sieť, vonkajší krb, palety s matracmi na ležanie a ohnisko s posedením, takže či už vy alebo aj vaše deti majú o zábavu postarané. Tieň a zároveň osvieženie v podobe plodov vám poskytnú ovocné stromy a kríky. Veľkou výhodou je umiestnenie chatky na okraji záhradkárskej osady, čo vám zabezpečí dostatok súkromia a aj prístup autom cez lúku až ku chatke. Do chatky je dovedená úžitková voda. WC je iba suché. Chatka je vhodná na oddych, relax a posedenie s priateľmi. Tak neváhajte a zabezpečte si miesto, kde zabudnete na každodenné starosti. ODPORÚČAM! INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
395 m²
Úžitková plocha
20 m²
Zastavaná plocha
14 m²
49 970 € 351,90 €/m²
Logo

PONUKA: Predaj záhradnej chatky Žilina -Trnové (042-13-MACHa)

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

(042-13-MACHa) Ponúkame na predaj v príjemnom prostredí záhradnú chatku v záhradkárskej oblasti na slnečnej stráni. Chatka sa nachádza na slnečnom pozemku(pán majiteľ tam dopestuje hrozno, jabĺčka). Podlahová plocha chatky je cca 32m2. Celá chatka je podpivničená. Prístup ku chatke je čiastočne asfaltová komunikácia a spevnená kamenistá cesta. Celá záhrádkarska oblasť je oplotená a zabezpečená uzamykateľnou bránou, otvárateľnou na snímač. Taktiež pozemok s chatkou je samostatne oplotený a uzamykateľný. Voda na polievanie je úžitková, elektrina k chatke privedená. Na pozemku sa nachádza studňa a pán majiteľ rieši suché WC. Altánok je vo výstavbe. Náš názor: Prostredie je tam krásne, na relax a oddych ako stvorené. Cena je: 49 970€ V cene je zahrnutý kompletný právny a finančný servis V prípade záujmu Vám vieme pomôcť s vybavením hypotéky na financovanie kúpy nehnuteľnosti.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
142 m²
30 000 € 600 €/m²
Logo

Záhradná chata Žilina - Lietavská Lúčka - EXKLUZÍVNE

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj hrubú stavbu záhradnej chaty v lokalite Žilina - Lietavská Lúčka. Stavba je murovaná z tehlových blokov, čiastočne podpivničená, strecha je pokrytá kanadským šindľom. V cene je materiál na dokončenie chaty - okná, dvere atď. Elektrika a úžitková voda sú na pozemku. Celková výmera pozemku je 462m2. Dostupnosť autom až ku chate.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
462 m²
Úžitková plocha
50 m²
Zastavaná plocha
25 m²
22 000 € 1 375 €/m²
Logo

Záhradná chatka Žilina - Považský Chlmec - IBA U NÁS

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

EXKLUZÍVNE na predaj chatka v záhradkárskej lokalite s pozemkom 363 m2 v osobnom vlastníctve. Chatka je jednopodlažná s jednou obytnou miestnosťou a kuchynským kútom. Vedľa chatky je priestor pre náradie, pod terasou odkladací priestor. Do chatky je privedená elektrika, voda na pozemku je úžitková, WC je chemické aj suché. Chatka je zateplená, vo veľmi dobrom stave.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
353 m²
Úžitková plocha
16 m²
33 000 € 1 320 €/m²
Logo

Záhradná chatka Žilina - Lietavská Lúčka - IBA U NÁS

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

EXKLUZÍVNE na predaj záhradná chatka s pozemkom o výmere 444 m2 v osobnom vlastníctve. Chatka má spoločenskú miestnosť s terasou, podkrovie a je celá podpivničená. Do chatky je privedená elektrika 230/380 V. Voda na pozemku je úžitková. Prístup ku chatke je po asfaltovej ceste

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
444 m²
Úžitková plocha
25 m²
28 000 € 1 120 €/m²
Logo

Príprava na rekreačnú chatku v Strážove pri rybníku

Horné Považie (Žilina-Strážov), okres Žilina

Dream Reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj základnú dosku - príprava na chatku, ktorá je obklopená jazierkom a vodnou nádržou Hričov. Budúca nehnuteľnosť sa nachádza v nádhernom prírodnom prostredí s pozemkom o výmere 200m2 cca 10 minút od centra Žiliny. Nehnuteľnosť má samostatný elektromer, voda je len úžitková riešená prostredníctvom skupinového vodovodu, odpad je vyvedený do septiku. Prístupová cesta je asfaltová. Pri bránke je vyhradené parkovacie miesto. Cena 28 000 €. Budúci majiteľ nehnuteľnosti má jedinečnú možnosť si chatku prispôsobiť svojím potrebám a urobiť si ju podľa svojich predstáv.  Vlastník nehnuteľnosti ku dňu zverejnenia ponuky v realitnej kancelárií nepredložil energetický certifikát na Nehnuteľnosť. V prípade záujmu kontaktujte makléra.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
200 m²
Zastavaná plocha
25 m²
35 000 € 2 500 €/m²
Logo

Záhradná chatka v tichom prostredí, Mojšová Lúčka, pozemok 480m²

Horné Považie (Žilina-Mojšova Lúčka), okres Žilina

Ponúkame na predaj záhradnú chatku o výmere 16m² v obci Mojšová Lúčka- záhradkárska oblasť.  Postavená je na slnečnom pozemku s rozlohou 480m², je čiastočne podpivničená a napojená na el. sieť 230V. Rozvod vody sa nachádza hneď vedľa pozemku. Ku chatke je prístup po spevnenej ceste. Pozemok je svahovitý s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Okolo spodnej časti pozemku tečie potôčik a vedľa pozemku je studnička. Možnosť prístupu autobusom MHD č.31. Odporúčame vidieť. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
480 m²
Úžitková plocha
14 m²
Zastavaná plocha
16 m²
42 000 € 626,87 €/m²
Logo

Murovaná záhradná chatka pod lesom /442 m2/

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj murovanú dvojpodlažnú chatku v záhradkárskej osade Dubeň v Žiline. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom. Podkrovie pozostáva z dvoch izieb. Objekt je celý podpivničený. Záhradka sa nachádza pod lesom, čo dodáva atmosféru horskej chaty. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy a kry. K dispozícií je úžitková voda a elektrická energia. Pozemok 442 m2 je len v užívaní. Murované steny a pôdorys cca  5 x 8 m robí chatku výnimočnou a umožňuje aj celoročné bývanie. Viac informácií Vám poskytneme na tel. č. 0940 843 133.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
442 m²
Úžitková plocha
67 m²
Zastavaná plocha
37 m²
21 000 € 840 €/m²
Logo

PREDAJ ZÁHRADNEJ CHATKY DUBEŃ

Horné Považie (Žilina-Budatín), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj záhradná chata Žilina, Dubeň. Plocha: úžitková 25m2, pozemku 480m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 21 000 € Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade Dubeň s krásnym výhľadom na Žilinu. Záhradkárska osada je situovaná vo svahu s prístupom až ku chatke. Nachádza sa v poslednej rade a chatka hraničí s lesom. Chatka je jednopodlažná s kuchyňou, kde je dovedená úžitková voda a spoločenskou miestnosťou, kachle s komínom a presklenná veranda. Zo zadnej časti chatky je murovaná pivnica na ovocie, miestnosť na náradie, kachle. Pozemok je zčasti rovina a z časti terasovitý.Na pozemku sa nachádza suché WC a kôlňa na náradie. Pri chatke je rezervoár na dažďovú vodu. Na pozemku je vyvedená úžitková voda, pitná voda je 100 m2 od chatky. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy, je tam sklenník aj fóliovník a ohnisko. Pozemok o výmere 480 m2 je z 1/3 vo vlastníctve, ostatné je v užívaní a chatka má súpisné číslo, je napojená na elektriku.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
480 m²
Úžitková plocha
25 m²
27 900 € 67,55 €/m²
Logo

PREDAJ ZÁHRADNEJ CHATKY DUBEŃ SO SÚP. ČISLOM A VYSPORIADANÝM POZEMKOM

Horné Považie (Žilina-Budatín), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj chaty a rekreačné objekty Žilina, Dubeň. Plocha: pozemku 413m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 27 900 € Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade Dubeň s krásnym výhľadom na Žilinu. Záhradkárska osada je situovaná vo svahu s prístupom až ku chatke. Chatka je jednopodlažná s jednou miestnosťou kde sa nachádza kuchyňa so spoločenskou miestnosťou, kachle s komínom. Zo zadnej časti chatky je murovaná pivnica na ovocie, miestnosť na náradie a suché WC. Pozemok je terasovitý so spevnením pri chatke murovaná nádrž, ktorá slúžila ako bazén, alebo sa môže využiť ako nádrž na zber dažďovej vody. Chatka má úžitkovú vodu / nie je zavedená do chatky /, pitná voda 50 m2 od chatky. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy a iné. Pozemok o výmere 413 m2 je v osobnom vlastníctve a chatka má súpisné číslo, je napojená na elektriku.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
413 m²
33 000 € 1 571,43 €/m²
Logo

Na predaj murovaná záhradná chatka v Mojšovej Lúčke

Horné Považie (Žilina-Mojšova Lúčka), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj MUROVANÚ záhradnú chatku v záhradkárskej oblasti Mojšová Lúčka, ktorá sa nachádza iba 6 km od Žiliny. Chatka so súpisným číslom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 400 m2, z toho zastavaná plocha je 21 m2. Záhradná chatka aj pozemok pod chatkou je vysporiadaný a zapísaný na liste vlastníctva. V suteréne chatky sa nachádza kuchynka a skladový priestor. Z kuchyne je výstup priamo na pozemok. Hlavnú časť chatky tvorí otvorená miestnosť, v ktorej sa nachádzajú kachle na tuhé palivo. Nad otvorenou miestnosťou sa nachádza podkrovný priestor určený na spanie. Chatka je napojená na elektriku. Voda ukončená záhradným ventilom sa nachádza takisto na pozemku. Pri chate je suché WC. Pozemok je mierne svahovitý s minimálnym sklonom. Prístupová cesta k chatke je spevnená, prístupná celoročne osobným autom. Vstup do záhradkárskej oblasti je zabezpečený elektrickou bránou na diaľkové ovládanie, čo zaručuje súkromie pre vlastníkov chát. Záhradkárska oblasť patrí medzi tiché prostredie s krásnym výhľadom na okolitú prírodu, vhodná na oddych, relax ale aj pre posedenie s rodinou či priateľmi. Cena: 33 000,- EUR. V prípade záujmu o viac informácií alebo dohodnutia si termínu obhliadky nehnuteľnosti nás kedykoľvek kontaktujte telefonicky na tel. č.: 0917 222 919, prípadne e-mailom na: info@renomereal.sk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
21 m²
43 000 € 860 €/m²
Logo

Predaj, Chata na Dubni

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj záhradná chata Žilina. Chata sa nachádza vo vyhľadávanej chatovej oblasti Dubeň. Svojou polohou pod lesom, má nádherný výhľad a dostatok slnka po celý deň. Na pozemok sa dá dostať z dvoch strán. Prístupová cesta je z osady po asfaltovej ceste, druhá od lesa. Pozemok pod chatou má rozlohu 460 m2. Samotná chata má zastavanú plochu 37m2 a obytnú približne 50m2. Chata je dispozične riešená verandou, úzkou chodbou, obývačkou s výstupom na horné poschodie. Tam sa nachádza priestranná spálňa s prístupom do dvoch menších častí využívaných na odkladanie vecí. Ku chate je do tiahnutá úžitková voda a elektrina. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0904 904 330

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
441 m²
Úžitková plocha
50 m²
Zastavaná plocha
37 m²
24 900 €
Logo

Na predaj chatku so záhradou Žilina - Závodie 24900

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatu v Závodí s vlastným pozemkom 210 m2 a 200m v dlhodobom užívaní. Stav: Chatka je drevená s rozmermi 5m x 7m, betónová pivnica, podkrovie, napojená na elektriku, nová strešná krytina, dve kryté terasy. Možnosť vyvŕtať studňu. Objekt nemá energetický certifikát. Cena : 24 900 €

Predošlá Nasledovná 1 - 15 z celkom 15 inzerátov