Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v okrese Žilina

Predošlá Nasledovná 1 - 12 z celkom 12 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

44 990 € 2 249,50 €/m²
Logo

CHATKA PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII LEN NA SKOK OD ŽILINY, MOJŠOVÁ LÚČKA

Horné Považie (Žilina-Mojšova Lúčka), okres Žilina

SaleA - Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj záhradnú chatku v krásnom prostredí v záhradkárskej osade Mojšová Lúčka. Chatka prešla v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou: nová elektroinštalácia, nové rozvody vody, nová kuchynská linka, plávajúca podlaha a nové zariadenie. Nachádza sa na mierne svahovitom pozemku o celkovej výmere 395m2. Vo výlučnom vlastníctve majiteľa je časť pozemku o výmere 254m2. Ku chatke patrí krytá terasa s posedením, kde viete tráviť čas aj v prípade nepriaznivého počasia. Na pozemku sa nachádza bazén, hojdacia sieť, vonkajší krb, palety s matracmi na ležanie a ohnisko s posedením, takže či už vy alebo aj vaše deti majú o zábavu postarané. Tieň a zároveň osvieženie v podobe plodov vám poskytnú ovocné stromy a kríky. Veľkou výhodou je umiestnenie chatky na okraji záhradkárskej osady, čo vám zabezpečí dostatok súkromia a aj prístup autom cez lúku až ku chatke. Do chatky je dovedená úžitková voda. WC je iba suché. Chatka je vhodná na oddych, relax a posedenie s priateľmi. Tak neváhajte a zabezpečte si miesto, kde zabudnete na každodenné starosti. ODPORÚČAM! INFO: 0903/ 310 506, droncovsky@salea.sk, ernestdroncovsky.sk

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
395 m²
Úžitková plocha
20 m²
Zastavaná plocha
14 m²
35 000 € 2 500 €/m²
Logo

Záhradná chatka v tichom prostredí, Mojšová Lúčka, pozemok 480m²

Horné Považie (Žilina-Mojšova Lúčka), okres Žilina

Ponúkame na predaj záhradnú chatku o výmere 16m² v obci Mojšová Lúčka- záhradkárska oblasť.  Postavená je na slnečnom pozemku s rozlohou 480m², je čiastočne podpivničená a napojená na el. sieť 230V. Rozvod vody sa nachádza hneď vedľa pozemku. Ku chatke je prístup po spevnenej ceste. Pozemok je svahovitý s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Okolo spodnej časti pozemku tečie potôčik a vedľa pozemku je studnička. Možnosť prístupu autobusom MHD č.31. Odporúčame vidieť. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
480 m²
Úžitková plocha
14 m²
Zastavaná plocha
16 m²
33 000 € 1 320 €/m²
Logo

Záhradná chatka Žilina - Lietavská Lúčka - IBA U NÁS

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

EXKLUZÍVNE na predaj záhradná chatka s pozemkom o výmere 444 m2 v osobnom vlastníctve. Chatka má spoločenskú miestnosť s terasou, podkrovie a je celá podpivničená. Do chatky je privedená elektrika 230/380 V. Voda privedená na pozemok je úžitková. Pozemok je mierne svahovitý. Prístup autom až ku chatke je po asfaltovej ceste!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
444 m²
Úžitková plocha
25 m²
42 000 € 626,87 €/m²
Logo

Murovaná záhradná chatka pod lesom /442 m2/

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj murovanú dvojpodlažnú chatku v záhradkárskej osade Dubeň v Žiline. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom. Podkrovie pozostáva z dvoch izieb. Objekt je celý podpivničený. Záhradka sa nachádza pod lesom, čo dodáva atmosféru horskej chaty. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy a kry. K dispozícií je úžitková voda a elektrická energia. Pozemok 442 m2 je len v užívaní. Murované steny a pôdorys cca  5 x 8 m robí chatku výnimočnou a umožňuje aj celoročné bývanie. Viac informácií Vám poskytneme na tel. č. 0940 843 133.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
442 m²
Úžitková plocha
67 m²
Zastavaná plocha
37 m²
30 000 € 600 €/m²
Logo

Záhradná chata Žilina - Lietavská Lúčka - EXKLUZÍVNE

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj hrubú stavbu záhradnej chaty v lokalite Žilina - Lietavská Lúčka. Stavba je murovaná z tehlových blokov, čiastočne podpivničená, strecha je pokrytá kanadským šindľom. V cene je materiál na dokončenie chaty - okná, dvere atď. Elektrika a úžitková voda sú na pozemku. Celková výmera pozemku je 462m2. Dostupnosť autom až ku chate.

Stav
Vo výstavbe
Pozemok
462 m²
Úžitková plocha
50 m²
Zastavaná plocha
25 m²
42 500 € 1 416,67 €/m²
Logo

Predaj murovanej záhradnej chatky Dubeň s veľkým pozemkom

Horné Považie (Žilina-Budatín), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj záhradná chata Žilina, Dubeň. Plocha: úžitková 30m2, pozemku 840m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 42 500 € Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatku v záhradkárskej osade Dubeň s krásnym výhľadom na Žilinu. Chatka je dvojpodlažná s kuchynským kútom, spoločenskou miestnosťou, kachle s komínom a presklenná veranda, na poschodí je priestor na spanie. Pozemok je z väčšej časti mierny svah a z časti terasovitý. Pri chatke je rezervoár na dažďovú vodu, vonkajší krb a murovaná pivnica na náradie. Na pozemku je vyvedená úžitková voda a sú vysadené ovocné stromy a kríky. Pozemok, ktorý je v užívaní o výmere 840 m2 je vo vlastníctve pozemkového fondu, chatka má súpisné číslo a má samostatnú prípojku elektrickej energie. Veľkou výhodou je poloha chatky, nachádza sa v spodnej rade záhradkárskej osady so samostatným prístupom, veľký pozemok, po úprave chatka môže slúžiť na celoročné bývanie.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
840 m²
Úžitková plocha
30 m²
28 000 € 1 120 €/m²
Logo

Príprava na rekreačnú chatku v Strážove pri rybníku

Horné Považie (Žilina-Strážov), okres Žilina

Dream Reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj základnú dosku - príprava na chatku, ktorá je obklopená jazierkom a vodnou nádržou Hričov. Budúca nehnuteľnosť sa nachádza v nádhernom prírodnom prostredí s pozemkom o výmere 200m2 cca 10 minút od centra Žiliny. Nehnuteľnosť má samostatný elektromer, voda je len úžitková riešená prostredníctvom skupinového vodovodu, odpad je vyvedený do septiku. Prístupová cesta je asfaltová. Pri bránke je vyhradené parkovacie miesto. Cena 28 000 €. Budúci majiteľ nehnuteľnosti má jedinečnú možnosť si chatku prispôsobiť svojím potrebám a urobiť si ju podľa svojich predstáv.  Vlastník nehnuteľnosti ku dňu zverejnenia ponuky v realitnej kancelárií nepredložil energetický certifikát na Nehnuteľnosť. V prípade záujmu kontaktujte makléra.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
200 m²
Zastavaná plocha
25 m²
26 990 € 1 124,58 €/m²
Logo

Rekreačná záhradná chatka na Dubni

Horné Považie (Žilina-Budatín), okres Žilina

YNI s. r. o. Vám ponúka na predaj zachovanú rekreačnú chatku obklopenú okolitou prírodou v záhradkárskej časti Dubeň II. v časti mesta Budatín, v meste Žilina. Podlahová plocha chatky je 24m2. Celá chatka je podpivničená. Pozemok nie je v osobnom vlastníctve. Avšak, nový majiteľ bude mať doživotné právo na využívanie pozemku, ktorý je o rozlohe 370m2. Ročný poplatok za využívanie pozemku je stanovený na 0,07€/m2 (25,90€/rok). ELEKTRINA: zavedená (vlastné hodiny) ODPORÚČANIE: Ak hľadáte miesto na oddych, čas strávený osamote alebo skvelé miesto pre čas strávený s rodinou, ste na správnom mieste. Okrem toho chatka ponúka veľkorysú rozlohu pozemku, kde je možnosť pestovania zeleniny či ovocia. Taktiež pozemok sa vyznačuje hlavne krásnou okolitou prírodou a ponúka možnosť turistiky. * Hypotekárny servis Vám dokážeme bezplatne taktiež zabezpečiť. Pre dohodnutie obhliadok, resp. dodatočných informácií nás neváhajte kontaktovať.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
370 m²
Úžitková plocha
24 m²
33 000 € 1 571,43 €/m²
Logo

Na predaj murovaná záhradná chatka v Mojšovej Lúčke

Horné Považie (Žilina-Mojšova Lúčka), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj MUROVANÚ záhradnú chatku v záhradkárskej oblasti Mojšová Lúčka, ktorá sa nachádza iba 6 km od Žiliny. Chatka so súpisným číslom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 400 m2, z toho zastavaná plocha je 21 m2. Záhradná chatka aj pozemok pod chatkou je vysporiadaný a zapísaný na liste vlastníctva. V suteréne chatky sa nachádza kuchynka a skladový priestor. Z kuchyne je výstup priamo na pozemok. Hlavnú časť chatky tvorí otvorená miestnosť, v ktorej sa nachádzajú kachle na tuhé palivo. Nad otvorenou miestnosťou sa nachádza podkrovný priestor určený na spanie. Chatka je napojená na elektriku. Voda ukončená záhradným ventilom sa nachádza takisto na pozemku. Pri chate je suché WC. Pozemok je mierne svahovitý s minimálnym sklonom. Prístupová cesta k chatke je spevnená, prístupná celoročne osobným autom. Vstup do záhradkárskej oblasti je zabezpečený elektrickou bránou na diaľkové ovládanie, čo zaručuje súkromie pre vlastníkov chát. Záhradkárska oblasť patrí medzi tiché prostredie s krásnym výhľadom na okolitú prírodu, vhodná na oddych, relax ale aj pre posedenie s rodinou či priateľmi. Cena: 33 000,- EUR. V prípade záujmu o viac informácií alebo dohodnutia si termínu obhliadky nehnuteľnosti nás kedykoľvek kontaktujte telefonicky na tel. č.: 0917 222 919, prípadne e-mailom na: info@renomereal.sk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
21 m²
39 500 € 564,29 €/m²
Logo

Chatka Mojšová Lúčka EKLUZÍVNE

Horné Považie (Mojš), okres Žilina

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade Mojšová Lúčka. Záhradkárska osada je situovaná v miernom svahu s prístupom až ku chatke. Chatka je trojpodlažná s jednou miestnosťou v pivnici kde sa nachádza kuchyňa, a WC, kúpeľňa na prvom poschodí spoločenská miestnosť, a v podkroví iyba na spanie. Zo zadnej časti chatky je murovaná miestnosť na ovocie, a náradie Pozemok je len mierne svahovitý. Chatka má 25 m2 a je napojená na úžitkovú vodu , pitná voda 50 m2 od chatky. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy a iné. Pozemok o výmere 540 m2 nie je v osobnom vlastníctve ale chatka má súpisné číslo, je napojená na elektriku. Za chatkou je murovaný prístrešok. Na pozemku je aj malý skleník. DOPRUČUJEM .

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
70 m²
Zastavaná plocha
25 m²
43 000 € 860 €/m²
Logo

Predaj, Chata na Dubni

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj záhradná chata Žilina. Chata sa nachádza vo vyhľadávanej chatovej oblasti Dubeň. Svojou polohou pod lesom, má nádherný výhľad a dostatok slnka po celý deň. Na pozemok sa dá dostať z dvoch strán. Prístupová cesta je z osady po asfaltovej ceste, druhá od lesa. Pozemok pod chatou má rozlohu 460 m2. Samotná chata má zastavanú plochu 37m2 a obytnú približne 50m2. Chata je dispozične riešená verandou, úzkou chodbou, obývačkou s výstupom na horné poschodie. Tam sa nachádza priestranná spálňa s prístupom do dvoch menších častí využívaných na odkladanie vecí. Ku chate je do tiahnutá úžitková voda a elektrina. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0904 904 330

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
441 m²
Úžitková plocha
50 m²
Zastavaná plocha
37 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 12 z celkom 12 inzerátov