Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v okrese Žilina

Predošlá Nasledovná 1 - 11 z celkom 11 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

29 900 € 72,40 €/m²
Logo

PREDAJ ZÁHRADNEJ CHATKY DUBEŃ SO SÚP. ČISLOM A VYSPORIDANÝM POZEMKOM

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj chaty a rekreačné objekty Žilina, Dubeň. Plocha: pozemku 413m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 29 900 € Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade Dubeň s krásnym výhľadom na Žilinu. Záhradkárska osada je situovaná vo svahu s prístupom až ku chatke. Chatka je jednopodlažná s jednou miestnosťou kde sa nachádza kuchyňa so spoločenskou miestnosťou, kachle s komínom. Zo zadnej časti chatky je murovaná pivnica na ovocie, miestnosť na náradie a suché WC. Pozemok je terasovitý so spevnením pri chatke murovaná nádrž, ktorá slúžila ako bazén, alebo sa môže využiť ako nádrž na zber dažďovej vody. Chatka má úžitkovú vodu / nie je zavedená do chatky /, pitná voda 50 m2 od chatky. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy a iné. Pozemok o výmere 413 m2 je v osobnom vlastníctve a chatka má súpisné číslo, je napojená na elektriku.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
413 m²
Cena dohodou
Logo

REZERVOVANÉ!!! Rekreačná chata v lokalite Marček 47m2, pozemok 442m2

Horné Považie (Svederník), okres Žilina

TUreality ponúka na predaj chatu na Marčeku v katastri obce Svederník, zastavaná plocha 47m2, výmera pozemku celkom 442m2, dve obytné podlažia a podkrovie. Chata je situovaná mimo obce v tichom prostredí, v tesnej blízkosti lesa, má peknú záhradu s ovocnými stromami. Je napojená na elektrinu, má vlastnú žumpu, vykurovanie pevným palivom aj akumulačnými kachľami. Na prízemí sa nachádza obývačka, kuchynský kút, WC, dielňa, na poschodí veľká obytná miestnosť s krbom, balkón, WC. Podkrovie po malej úprave môže slúžiť ako plnohodnotný obytný priestor.Ku chate vedie asfaltová cesta. Bližšie informácie poskytne orlicky@tureality, tel. 0905324493

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
442 m²
Úžitková plocha
442 m²
28 000 € 1 120 €/m²
Logo

Príprava na rekreačnú chatku v Strážove pri rybníku

Horné Považie (Žilina-Strážov), okres Žilina

Dream Reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj základnú dosku - príprava na chatku, ktorá je obklopená jazierkom a vodnou nádržou Hričov. Budúca nehnuteľnosť sa nachádza v nádhernom prírodnom prostredí s pozemkom o výmere 200m2 cca 10 minút od centra Žiliny. Nehnuteľnosť má samostatný elektromer, voda je len úžitková riešená prostredníctvom skupinového vodovodu, odpad je vyvedený do septiku. Prístupová cesta je asfaltová. Pri bránke je vyhradené parkovacie miesto. Cena 28 000 €. Budúci majiteľ nehnuteľnosti má jedinečnú možnosť si chatku prispôsobiť svojím potrebám a urobiť si ju podľa svojich predstáv.  Vlastník nehnuteľnosti ku dňu zverejnenia ponuky v realitnej kancelárií nepredložil energetický certifikát na Nehnuteľnosť. V prípade záujmu kontaktujte makléra.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
200 m²
Zastavaná plocha
25 m²
42 000 € 626,87 €/m²
Logo

Murovaná záhradná chatka pod lesom /442 m2/

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj murovanú dvojpodlažnú chatku v záhradkárskej osade Dubeň v Žiline. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom. Podkrovie pozostáva z dvoch izieb. Objekt je celý podpivničený. Záhradka sa nachádza pod lesom, čo dodáva atmosféru horskej chaty. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy a kry. K dispozícií je úžitková voda a elektrická energia. Pozemok 442 m2 je len v užívaní. Murované steny a pôdorys cca  5 x 8 m robí chatku výnimočnou a umožňuje aj celoročné bývanie. Viac informácií Vám poskytneme na tel. č. 0940 843 133.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
442 m²
Úžitková plocha
67 m²
Zastavaná plocha
37 m²
33 000 € 1 571,43 €/m²
Logo

Na predaj murovaná záhradná chatka v Mojšovej Lúčke

Horné Považie (Žilina-Mojšova Lúčka), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj MUROVANÚ záhradnú chatku v záhradkárskej oblasti Mojšová Lúčka, ktorá sa nachádza iba 6 km od Žiliny. Chatka so súpisným číslom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 400 m2, z toho zastavaná plocha je 21 m2. Záhradná chatka aj pozemok pod chatkou je vysporiadaný a zapísaný na liste vlastníctva. V suteréne chatky sa nachádza kuchynka a skladový priestor. Z kuchyne je výstup priamo na pozemok. Hlavnú časť chatky tvorí otvorená miestnosť, v ktorej sa nachádzajú kachle na tuhé palivo. Nad otvorenou miestnosťou sa nachádza podkrovný priestor určený na spanie. Chatka je napojená na elektriku. Voda ukončená záhradným ventilom sa nachádza takisto na pozemku. Pri chate je suché WC. Pozemok je mierne svahovitý s minimálnym sklonom. Prístupová cesta k chatke je spevnená, prístupná celoročne osobným autom. Vstup do záhradkárskej oblasti je zabezpečený elektrickou bránou na diaľkové ovládanie, čo zaručuje súkromie pre vlastníkov chát. Záhradkárska oblasť patrí medzi tiché prostredie s krásnym výhľadom na okolitú prírodu, vhodná na oddych, relax ale aj pre posedenie s rodinou či priateľmi. Cena: 33 000,- EUR. V prípade záujmu o viac informácií alebo dohodnutia si termínu obhliadky nehnuteľnosti nás kedykoľvek kontaktujte telefonicky na tel. č.: 0917 222 919, prípadne e-mailom na: info@renomereal.sk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
21 m²
35 000 € 2 500 €/m²
Logo

Záhradná chatka v tichom prostredí, Mojšová Lúčka, pozemok 480m²

Horné Považie (Žilina-Mojšova Lúčka), okres Žilina

Ponúkame na predaj záhradnú chatku o výmere 16m² v obci Mojšová Lúčka- záhradkárska oblasť.  Postavená je na slnečnom pozemku s rozlohou 480m², je čiastočne podpivničená a napojená na el. sieť 230V. Rozvod vody sa nachádza hneď vedľa pozemku. Ku chatke je prístup po spevnenej ceste. Pozemok je svahovitý s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Okolo spodnej časti pozemku tečie potôčik a vedľa pozemku je studnička. Možnosť prístupu autobusom MHD č.31. Odporúčame vidieť. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
480 m²
Úžitková plocha
14 m²
Zastavaná plocha
16 m²
49 000 € 796,75 €/m²
Logo

Záhradná chata Trnové EXKLUZÍVNE

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Záhradná chata v krásnom prírodnom a tichom prostredí v záhradkárskej oblasti v blízkosti Žiliny - k.ú. Trnové, 2-podlažná s obytným podkrovím. 1. NP je murované, obité drevom, nachádza sa tu vstupná hala a kuchyňa s pecou na tuhé palivo. 2. NP je z dreva (tatranský profil+tepelná izolácia), nachádza sa tu obývacia miestnosť. Na 3.NP je podkrovný priestor. Do chaty je dotiahnutá elektrina (revízna správa k dispozícii), úžitková voda (rezervoár), 1 plastové okno, bezpečnostné sklá na oknách. Chata sa nachádza na pozemku o výmere 673m2 pod správou SPF, majiteľ má podanú žiadosť na odkúpenie pozemku. Na pozemku sa nachádza aj drevenný altánok a studňa.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
673 m²
Úžitková plocha
62 m²
43 000 € 860 €/m²
Logo

Predaj, Chata na Dubni

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj záhradná chata Žilina. Chata sa nachádza vo vyhľadávanej chatovej oblasti Dubeň. Svojou polohou pod lesom, má nádherný výhľad a dostatok slnka po celý deň. Na pozemok sa dá dostať z dvoch strán. Prístupová cesta je z osady po asfaltovej ceste, druhá od lesa. Pozemok pod chatou má rozlohu 460 m2. Samotná chata má zastavanú plochu 37m2 a obytnú približne 50m2. Chata je dispozične riešená verandou, úzkou chodbou, obývačkou s výstupom na horné poschodie. Tam sa nachádza priestranná spálňa s prístupom do dvoch menších častí využívaných na odkladanie vecí. Ku chate je do tiahnutá úžitková voda a elektrina. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0904 904 330

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
441 m²
Úžitková plocha
50 m²
Zastavaná plocha
37 m²
74 990 € 2 142,57 €/m²
Logo

Záhradný domček Budatín

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatu Žilina, mestská časť Budatín. Plocha: úžitková 35m2, pozemku 407m2.Stav objektu: vo výstavbe. Cena 74 990 € Pozemok k nehnuteľnosti je vo vlastníctve. Ide o novostavbu dokončenú v stave holodomu. Prístup je po asfaltovej komunikácii a k stavbe cca 50m po spevnenej ceste. V prípade záujmu je možnosť nehnuteľnosť dokončiť na kľúč aj vrátane vonkajších úprav. K dispozícii je vizualizácia exteriéru aj interiéru.

Stav
Vo výstavbe
Pozemok
407 m²
Úžitková plocha
35 m²
24 900 €
Logo

Na predaj chatku so záhradou Žilina - Závodie 24900

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatu v Závodí s vlastným pozemkom 210 m2 a 200m v dlhodobom užívaní. Stav: Chatka je drevená s rozmermi 5m x 7m, betónová pivnica, podkrovie, napojená na elektriku, nová strešná krytina, dve kryté terasy. Možnosť vyvŕtať studňu. Objekt nemá energetický certifikát. Cena : 24 900 €

Predošlá Nasledovná 1 - 11 z celkom 11 inzerátov