Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v okrese Žilina

Predošlá Nasledovná 1 - 8 z celkom 8 inzerátov
34 000 € 2 428,57 €/m²
Logo

Záhradná chatka v tichom prostredí, Mojšová Lúčka, pozemok 480m²

Horné Považie (Žilina-Mojšova Lúčka), okres Žilina

Ponúkame na predaj záhradnú chatku o výmere 16m² v obci Mojšová Lúčka- záhradkárska oblasť.  Postavená je na slnečnom pozemku s rozlohou 480m², je čiastočne podpivničená a napojená na el. sieť 230V. Rozvod vody sa nachádza hneď vedľa pozemku. Ku chatke je prístup po spevnenej ceste. Pozemok je svahovitý s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Možnosť prístupu autobusom MHD č.31. Odporúčame vidieť. Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vytvorený. Kontakt 0903524907, trnovec@mamud.sk. - - - - - #nehnutelnosti #realitnakancelaria #reality #mojsovalucka # zilina a okolie #zahradnachata #mamudreality - - - - -

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
480 m²
Úžitková plocha
14 m²
Zastavaná plocha
16 m²
65 000 € 1 203,70 €/m²
Logo

EXKLUZÍVNE na predaj záhradna chata Žilina-Mojšová Lúčka

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

TUreality EXKLUZÍVNE predáva záhradnú chatku v záhradkárskej osade v k.ú. Mojšova Lúčka, okr. Žilina. Dispozičné riešenie: na prízemí sa nachádza kuchyňa, obývačka, WC, na poschodí sú dve izby. Kúrenie je na pevné palivo. Konštrukcia chatky-drevo, základ - betónová platňa, strešná krytina - plech. Na pozemku je úžitková voda, možnosť navŕtania studne, chatka je napojená na elektrinu. Informácie na orlicky@tureality.sk, durica@tureality.sk alebo +421 41/321 78 00.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
54 m²
47 990 € 131,12 €/m²
Logo

Na predaj záhradná chata Mojšová Lúčka na pozemku o výmere 366m2

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

TUreality ponúka na predaj záhradnú chatu v záhradkárskej osade Mojšová Lúčka na pozemku o výmere 366m2. Celý pozemok je v osobnom vlastníctve. Chata je napojená elektrickú energiu a na zdroj úžitkovej vody. Informácie na orlicky@tureality.sk, durica@tureality.sk alebo +421 41/321 78.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
366 m²
Úžitková plocha
366 m²
21 900 € 1 095 €/m²
Logo

Predaj - Záhradná chatka - Žilina - Závodie

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame na predaj menšiu , záhradnú chatku so súpisným číslom v osobnom vlastníctve v záhradkárskej oblasti Žilina - Závodie časť Stráňa. Chatka sa nachádza na slnečnom pozemku o výmere zastavanej plochy 12 m2 s murovanou pivnicou, skladom na náradie a suché WC. Pozemok je o výmere 300m2 z toho 76m2 je v osobnom vlastníctve , zvyšok v prenájme fyzických osôb - možnosť odkúpenia do osobného vlastníctva a podiel na prístupovej ceste. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy, orechy, okrasné dreviny. Na pozemku je vyvedená úžitková voda, v chatke je elektrina. Na predaj uvedenej nehnuteľnosti ma kancelária RA Reality výhradné právo. Bližšie info 0918302707.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
300 m²
Úžitková plocha
20 m²
Zastavaná plocha
12 m²
37 500 € 559,70 €/m²
Logo

Murovaná záhradná chatka pod lesom /442 m2/

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Ponúkame Vám na predaj murovanú dvojpodlažnú chatku v záhradkárskej osade Dubeň v Žiline. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, spoločenská miestnosť s krbom. Podkrovie pozostáva z dvoch izieb. Objekt je celý podpivničený. Záhradka sa nachádza pod lesom, čo dodáva atmosféru horskej chaty. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy a kry. K dispozícií je úžitková voda a elektrická energia. Pozemok 442 m2 je len v užívaní. Murované steny a pôdorys cca  5 x 8 m robí chatku výnimočnou a umožňuje aj celoročné bývanie. Viac informácií Vám poskytneme na tel. č. 0940 843 133.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
442 m²
Úžitková plocha
67 m²
Zastavaná plocha
37 m²
37 900 € 583,08 €/m²
Logo

Záhradná chatka Žilina

Horné Považie (Žilina), okres Žilina

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj 3-izbovú záhradnú chatu v záhradkárskej oblasti Dubeň, s panoramatickým výhľadom na Žilinu. Chata o výmere 37 m2 sa nachádza v blízkosti vstupu priamo do lesa, disponuje dvoma podlažiami a čiastočnou pivnicou. Na prízemí denná časť s veľkým krbom a na poschodí nočná časť. Pozemok je o výmere 460 m2 : * orientovaný na južnú stranu * celoročne slnečný * kaskádový nachádzajú sa na ňom ovocné stromy a kry Chata je: * elektrifikovaná * vstup do osady prostredníctvom elektronického čipu, monitorovaný Vykurovanie: * krb * piecka Voda: * rezervoár , úžitková Lokalita a občianska vybavenosť: * osada len kúsok od centra mesta Žilina * autobusová zástavka hneď pod osadou V cene sú zahrnuté všetky služby vrátane kompletného právneho servisu a katastrálnych poplatkov.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
460 m²
Úžitková plocha
65 m²
Zastavaná plocha
37 m²
36 900 € 997,30 €/m²
Logo

PONUKA: Predaj záhradná chatka Žilina- Dubeň(133-13-MACHa)

Horné Považie (Žilina-Budatín), okres Žilina

(133-13-MACHa) Ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej oblasti Žilina- Dubeň. Chatka je lokalizovaná v peknom slnečnom prostredí záhradkárskej oblasti na vyvýšenom mieste s prekrásnym výhľadom na okolie. Pozemok má šírku 14m,dĺžku 29m, plocha pozemku 405m2, je riešený kaskádovito. Prístupová časť cestnej komunikácie k pozemku chatke je 52m2. Celková predajná plocha cca 457m2. Prístupová cesta k je asfaltová, betónová po celom úseku k chatke od cestnej komunikácie. Vstup do oblasti je zabezpečený bezpečnostným systémom s otváraním vstupnej brány na senzor, čip. Celý areál je zabezpečený oplotením, takisto jednotlivé parcely s chatkami. Dispozičné riešenie chatky: -zrubová záhradná chatka-zastavaná plocha 37m2 -čiastočne podpivničená -1 NP murovaná časť- vstupná chodba, kuchynka, miestnosť s krbom zriadená stolom so stoličkami, sedacou časťou prispôsobenou na lôžkovú úpravu, krbom, kachľami, drevenými rebríkovými schodmi na horné podlažie. - 2 NP drevená konštrukcia - zrubový obklad, drevené okná, vnútorný obklad , sedlová strešná konštrukcia- priestor poskytuje 2 obytné miestnosti, presvetlené vikiermi s dvomi lôžkami, prenosný TV. Podlahy sú z PVC. Chatka má taktiež malý podkrovný priestor, slúžiaci na odloženie vecí. Chatku je možné použiť na celoročné bývanie. Vstup na pozemok je riešený z dvoch strán( od osady a od lesa). Orientácia je južná, čo umožňuje preslneniu chatky. Záhrada poskytuje pestované kríky a ovocné stromy. Chatka je elektrifikovaná ( svetlo, zásuvky). Na pozemku je úžitková voda vhodná na zalievanie. Suché WC. Pozemok je v riešení záhradkárskej organizácie. Nový majiteľ chatky sa registruje v členstve záhradkárskej organizácie. cena chatky je 36 900 €. V cene je zahrnutý kompletný právny a finančný servis.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
460 m²
Zastavaná plocha
37 m²
45 000 € 105,88 €/m²
Logo

Predaj, záhradná chatka Žilina - Budatín

Horné Považie (Žilina-Budatín), okres Žilina

Romdom reality ponúka exkluzívne na predaj záhradnú chatku s vysporiadaným pozemok v osobnom vlastníctve, v záhradkárskej oblasti na Dubni v Žiline. Záhradná chatka je v pôvodnom stave a má pridelené svoje súpisné číslo. V rámci rekonštrukcie je možné postaviť modernejšiu chatku vhodnú aj na rekreačné bývanie. Pozemok o výmere 425m2 je južný, slnečný, s krásnym výhľadom na rieku Váh a Žilinu, s upravenými terasami a ovocnými stromami. Pozemok má pripojenie k elektrine a spoločnému rozvodu úžitkovej vody. K pozemku je jednoduchý celoročný prístup autom, na pozemku je možné vybudovať parkovacie miesta pre viacero aut, alebo parkovať na parkovisku pri ceste. Pozemok je vysporiadaný, bez tiarch, k pozemku patrí aj podiel na prístupovej ceste. Pre viac Informácií, alebo obhliadky kontaktujte makléra Romdom reality: Ing. Roman Kolovrátek, 0917 451653, maklerkolovratek.sk

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
425 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 8 z celkom 8 inzerátov