Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Inzercia chát v okrese Žiar nad Hronom

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 31 inzerátov
31 500 € 1 968,75 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Hliník nad Hronom

Tekov (Hliník nad Hronom), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame na predaj chatku v záhradkárskej osade v Hliníku nad Hronom 10 km od Žiaru nad Hronom a 18 km od Banskej Štiavnice. Pozemok má 369 m2 a samotná chatka 16 m2. Pripojená je na elektrickú energiu a úžitkovú vodu. Prameň s pitnou vodou sa nachádza neďaleko od pozemku. Na prízemí nájdeme vstupnú chodbu a hlavnú miestnosť s pieckou a kuchynským kútom, v podkroví ďalšia miestnosť na spanie a v spodnej časti miestnosť s WC a ďalším umývadlom, v ktorej ešte treba položiť, už pripravenú dlažbu (rovnakú ako hore). Záhradkárska osada je uzavretá s dobrou prístupovou cestou, s možným prístupom až po chatku. Celá chatka je vo veľmi dobrom stave, predáva sa so zariadením a nábytkom. Na záhrade sa nachádza aj niekoľko ovocných stromov a kríkov. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0909 123 555 alebo na michalciz@haloreality.sk. ID ponuky: ŽH-53733 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
16 m²
Pozemok
369 m²
87 990 € 219,98 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Žiar nad Hronom, Šašovské Podhradie

Tekov (Žiar nad Hronom), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame na predaj rodinný dom s garážou v tichej časti Šášovského Podhradia. Dom je postavený z kvádrov, je čiastočne podpivničený a má rovnú strechu. Dispozične má v spodných priestoroch umiestnenú letnú kuchyňu a technickú miestnosť s kotlom na pevné palivo a ohrievačom TUV. Na poschodí je menšia vstupná hala, chodba, špajza, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a 3 izby. Dom má vlastnú studňu a žumpu. V blízkosti domu sa nachádzajú ďalšie budovy s garážovými priestormi, drevárňou, skladom a chlievom, ktoré sú taktiež predmetom predaja a môžu sa využiť na rôzne podnikateľské aktivity. Ak máte chuť spojiť svoje bývanie s pracovnými činnosťami bude pre Vás kúpa tejto nehnuteľnosti mimoriadne vhodným riešením. Dom je vzhľadom na lokalitu v ktorej sa nachádza vhodný aj ako chalupa. Možnosť značného zníženia ceny za podmienok ponechania majiteľky v prenájme za úplatu 200€. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 667 191 alebo na vierasebenova@haloreality.sk. ID ponuky: ŽH-50417 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
400 m²
Pozemok
567 m²
70 000 € 70 000 €/m²

HALO reality - Kúpa chalupa Bzenica

Tekov (Bzenica), okres Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu v Bzenici - Bukovine, môže byť aj v neobývateľnom stave, platba v hotovosti Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 989 687 alebo na darinasedliakova@haloreality.sk. ID ponuky: D-12282 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 m²
Cena dohodou

HALO reality - Kúpa chalupa Kremnica

Tekov (Kremnica), okres Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, chalupu, rodinný dom vhodný na trvalé bývanie v meste Kremnica, prípadne v okolitých dedinkách Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 391 406 alebo na andreaglezgova@haloreality.sk. ID ponuky: D-10341 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa chata Vyhne

Tekov (Vyhne), okres Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, pozemok v lokalite Vyhne, Sklené Teplice´, okolie Banskej Štiavnice s pozemkom 600m2 a viac. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0904 881 103 alebo na stanislavsedliak@haloreality.sk. ID ponuky: D-11053 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

40 000 € 40 000 €/m²

HALO reality - Kúpa chalupa Bzenica

Tekov (Bzenica), okres Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom alebo chalupu v obci blízko Žiaru nad Hronom s malým pozemkom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 667 191 alebo na vierasebenova@haloreality.sk. ID ponuky: D-11043 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 m²
16 200 € 675 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Bartošova Lehôtka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Tekov (Bartošova Lehôtka), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame na predaj záhradnú chatu na slnečnom, S/Z orientovanom pozemku s celkovou rozlohou 642 m2 v záhradkárskej časti obce Bartošova Lehôtka v okrese Žiar nad Hronom. Obec leží v Kremnickom pohorí a je obklopená prekrásnou prírodou Jastrabskej skaly. Chatka je momentálne nevyužívaná a potrebuje nového "gazdu", ktorý by sa jej venoval. Dispozične pozostáva z pivnice a toalety na prízemnom podlaží, v stredovej časti sa nachádza denná miestnosť s balkónom a podkrovie je využívané na spanie. V chate je zavedená voda a elektrina a vykurovanie je na pevné palivo pieckou. Slnečný rovinatý pozemok s ovocnými stromami a kermi ako černice a maliny poskytne svojmu novému majiteľovi možnosť postavenia krbu, altánku, bazénu a stále tu ostane priestor aj na pestovanie. Nachádza sa tu aj malý záhradný domček na náradie. Lokalita je mimoriadne obľúbená pre lokálnych na relax a oddych, je vzdialená len 13 minút cesty od ZH a novému majiteľovi poskytne nádherné prírodné scenérie. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0904 437 903 alebo na marianagrecova@haloreality.sk. ID ponuky: ŽH-53438 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
24 m²
Pozemok
642 m²
48 000 € 1 333,33 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Janova Lehota, Dererák

Tekov (Janova Lehota), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s garážou a bazénom na Dereráku pri Janovej Lehote. Chata je osadená v romantickej záhrade s jazierkom a murovaným bazénom. Chata typu bungalov má plastové okná a dvere, je čiastočne podpivničená. Má väčšiu obývaciu miestnosť s kuchynským, jedálenskym a odpočinkovým kútikom, spálňovú miestnosť s TV a úložnými priestormi, kúpeľňu so sprchovacím kútom a splachovacie WC. Chata je celoročne využiteľná a predáva sa aj so zariadením. Vedľa chaty je prestrešené sedenie s krbom a ohnisko. Záhrada je s ovocnými stromami, vlastnou studňou a skleníkom. Na pozemok je prístup autom. Cesta k chate je celoročne udržiavaná. V prípade rýchleho jednania možnosť zľavy! Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 667 191 alebo na vierasebenova@haloreality.sk. ID ponuky: ŽH-51880 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
36 m²
Zastavaná plocha
36 m²
Pozemok
1 091 m²
60 000 € 150 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Janova Lehota

Tekov (Janova Lehota), okres Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu alebo chalupu v okolí vodnej nádrže Bejvoč pri Žiari nad Hronom /Janovaj Lehota/. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 667 191 alebo na vierasebenova@haloreality.sk. ID ponuky: D-10726 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
400 m²
70 000 € 116,67 €/m²

HALO reality - Kúpa chalupa Janova Lehota

Tekov (Janova Lehota), okres Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu alebo chatu v okolí vodnej nádrže Bejvoč pri Žiari nad Hronom /Janovaj Lehota/. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 667 191 alebo na vierasebenova@haloreality.sk. ID ponuky: D-10725 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
600 m²
94 000 € 580,25 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Vyhne pri Banskej Štiavnici

Tekov (Vyhne), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame na predaj chalupu v krásnom prostredí Štiavnických vrchov v obci Vyhne. Vyhne sú vzdialené 12 km od Banskej Štiavnice a iba 5 km z cesty prvej triedy R1. Chalupa sa rozprestiera na rozsiahlom pozemku o výmera 1691 m2. Pozemok je dlhý a rovinatý, zadná zvyšná časť svahovitá. Pozemok je možné oddeliť od celkovej výmery a využiť na ďalšiu výstavbu a to napr: chaty, wellness, športové ihriská a iné. Chalupa prešla rozsiahlou rekonštrukciou ako zateplenie, výmena okien, podláh, plynové kúrenie. Pozostáva z dvoch častí a to hlavnej, kde sa nachádza kuchyňa, dve izby a kúpeľňa s toaletou. V ďalšej letnej časti je dielňa a v podkroví jedna spálňa. Pivnica a studňa je udržiavaná a zaujímavá súčasť tejto ponuky. V zadnej časti pozemku je situovaný drevený altánok na letné grilovanie a posedenie v kruhu rodiny a priateľov. Táto ponuka je situovaná síce v blízkosti cesty ale kvalitné oporné oplotenie obklopuje celý pozemok a tak vytvára dostatok súkromia. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 924 448 alebo na magdalenastepanekova@haloreality.sk. ID ponuky: ŽH-52890 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
162 m²
Pozemok
1 691 m²
69 900 € 258,89 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Sklené Teplice, IBA U NÁS

Tekov (Sklené Teplice), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame na predaj pozemok, na ktorom sa nachádzajú tri domy v obci Sklené Teplice. Pozemok má rozlohu 1163m2 z toho zastavaná plocha je 270m2. Prvý dom: na prízemí sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa s WC a jedna väčšia izba. Povala je využívaná na uloženie náradia, ale ponúka možnosť rekonštrukcie na ďalší obytný priestor. Druhý dom: spodnú časť tvorí kamenná pivnica a na poschodí sa nachádza jedna izba s priestranným balkónom a kúpeľňa s WC. Tretí dom: nachádza sa tu jedna väčšia izba a kúpeľňa s WC. Pozemok ponúka tri samostatné jednotky pre plnohodnotné bývanie/chalupárčenie. Kúrenie je riešené pecou na tuhé palivo len v jednom dome. IS: obecný vodovod, elektrina, žumpa. Plynová prípojka sa nachádza neďaleko pri ceste. Bezprostredné okolie ponúka vhodné podmienky na turistiku a cykloturistiku. V blízkosti sa nachádza historické mesto Banská Štiavnica, Kalvária, hrad Marcus, tajchy a iné. V obci sú liečivé kúpele a neďaleko obec Vyhne, kde je tiež možnosť okúpať sa na Vodnom Raji v termálnej vode. Túto nehnuteľnosť odporúčame pre niekoho kto vyhľadáva priestor na relax a únik od rušného mesta alebo aj ako investíciu na prenájom. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. ID ponuky: ŽH-50887 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
270 m²
Pozemok
1 163 m²
54 990 € 482,37 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Lovčica - Trubín, Dubník Lometiny - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Tekov (Lovčica - Trubín), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s pozemkom v blízkosti Dubníka pri Žiari nad Hronom. Chata je lokalizovaná na polosamote v časti Lometiny v prekrásnom prostredí hôr Vtáčnika. Chata je elektrifikovaná a má zavedenú úžitkovú vodu, po menších úpravách by sa dala využívať celoročne. Dispozične pozostáva z obývacej časti s krbom, vybavenou kuchynkou, kúpeľne so sprchou a splachovacím WC, na poschodí je odpočinková časť s lódžiou. Z vonkajšej časti chaty je veľkorysá prekrytá terasa. V blízkosti chaty je v ďalšej stavbe vkusne umiestnený skleník, menší murovaný bazén, drevená sauna so sprchovacím kútom a v suteréne pivnica. Na celom oplotenom pozemku sú rôzne dreviny. V celkovom oplotení a užívaní je aj záhradná plocha o výmere ďalších cca 800m2. Pri rýchlom jednaní možnosť výraznejšej zľavy! Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 667 191 alebo na vierasebenova@haloreality.sk. ID ponuky: ŽH-52852 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
114 m²
Pozemok
540 m²
33 000 € 1 833,33 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Vyhne, Na Slnečnej stráni

Tekov (Vyhne), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame na predaj murovanú chatu s pozemkom v uzavretej záhradkárskej osade vo Vyhniach. Chata má zavedenú medenú elektoinštaláciu, úžitkovú vodu, na pozemku je septik a má samostatný vstup na pozemok a parkovanie pre 3 autá. Dispozične sa na prízemí nachádza pivnica a zariadená kuchyňa, na poschodí je obývacia miestnosť s krbovou pieckou, šatník, splachovacie WC s prípravou na sprchu a na druhom podlaží je oddychová miestnosť s možnosťou prespania minimálne 6 osôb. V súčasnosti bol vykonaný na chate nový náter strechy a komína a ukončené boli aj ďalšie exteriérové rekonštrukcie /výmena dreveného obloženia s lazúrovaním a obnova iných starších prvkov/. Na udržiavanom pozemku sa nachádzajú ovocné stromy. Pozemok je oplotený len z vonkajšej strany. Chata sa dá celoročne využívať, predáva sa aj so zariadením a spotrebičmi. Na pozemku je možnosť vybudovania studne. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 667 191 alebo na vierasebenova@haloreality.sk. ID ponuky: ŽH-51980 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
18 m²
Zastavaná plocha
18 m²
Pozemok
450 m²
54 000 € 514,29 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový rodinný dom, pozemok 942 m2, Janova Lehota

Tekov (Janova Lehota), okres Žiar nad Hronom

City Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový kamenný rodinný dom v tichej lokalite v obci Janova Lehota. Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, pri ktorej bolo vymenené okno na kuchyni za plastové (ostatné sú pôvodné, drevené), zrekonštruovaná kúpeľňa, kuchyňa, plávajúce podlahy, dlažba. Prístupová cesta (časť pozemku) je spoločná so susedným domom a je vo vlastníctve predávajúceho. Stručný popis nehnuteľnosti: - jedno podlažie - úžitková plocha 105 m2 - rozloha svahovitého pozemku 942 m2 - dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, obývacej miestnosti, kuchyne so špajzou, kúpeľne so sprchovacím kútom a spálne. - ďalej k domu prislúcha dreváreň s kotolňou, dielňa a garáž. - kombinované vykurovanie – pec na pevné palivo aj plynový kotol - odpad vedený do septiku - elektrická prípojka je 230 aj 400 V - pitná voda z obecného vodovodu - orientácia domu je na všetky svetové strany Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: - tichá lokalita - možnosť ihneď využívať - možnosť turistiky, hubárčenia a rybárčenia - krásna okolitá príroda - na nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy Nízke mesačné náklady. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Tiché prostredie s pekným výhľadom vhodné na relax. Dom je možné využívať na celoročné bývanie alebo ako chatu. Obec je situovaná medzi rekreačnými strediskami SKI Krahule, Remata s bezproblémovým dopravným spojením. Cena domu je 54.000,- Eur a kupujúci neplatí žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Financovanie je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru s ktorým Vám ochotne pomôže náš hypotekárny špecialista. Jeho služby sú samozrejme bezplatné. V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte: Jana Papučíková Šuhajová t.č. +421 908 279 525 alebo +421 944 514 972 mail: suhajova@cityreality.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
942 m²
Úžitková plocha
105 m²
Cena dohodou

Predaj chatky v obci Vyhne v Štiavnických vrchoch. (232-13-LOS )

Tekov (Vyhne), okres Žiar nad Hronom

232-13-LOS Ponúkame Vám na predaj chatku v obci Vyhne. Na slnečnom pozemku o rozlohe 454m2 sa nachádza 3 podlažná chatka, ktorej úžitková plocha je 51m2, zastavaná 17m2. Murovaná chatka s plechovou sedlovou strechou. Suterén je možné využívať ako kuchyňu a je tu skladová miestnosť.Prvé nadzemné podlažie je hlavná obytná časť chatky so samostatným WC a umývadlom,po schodoch prechod do podkrovia. Podkrovie možnosť využitia na spanie. Chatka má elektrickú energiu, septik a napojená je na úžitkovú vodu.Možnosť vykurovania na pevné palivo, kedže je vybudovaný komín. Výhody - vyhľadávaná lokalita obce Vyhne, kde je veľa možností na turistiku, cykloturistiku- 110 km cyklotrás, Vodný raj Vyhne, kúpele Sklené Teplice a neďaleká historická Banská Štiavnica, ktorá má nekonečné možnosti na relax a oddych. Pri rýchlom jednaní dohoda istá!!! NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
51 m²
Zastavaná plocha
17 m²
Pozemok
454 m²
27 000 € 771,43 €/m²

Na predaj banícka chalupa na okraji obce Vyhne, 750m2

Tekov (Vyhne), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj útulnú banícku chalupu v obci Vyhne v Štiavnických vrchoch. Vhodná na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Cena nehnuteľnosti: 27.000 eur ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Vyhne, okres Žiar nad Hronom * veľkosť pozemku: 750 m2 * obytná /zastavaná plocha domu: 35/43 m2 * počet izieb: 2 * vek stavby cca 1930, v pôvodnom stave * orientácia: západná * vykurovanie: lokálne na pevné palivo * kamenná konštrukcia domu * bez elektriny * bez žumpy, iba latrína * mesto Banská Štiavnica: 12 km * mesto Bratislava: 165 km * mesto Žiar nad Hronom: 20 km POPIS NEHNUTEĽNOSTI: * prízemie je rozdelené na dve miestnosti * podkrovie bolo užívané, ale je nezateplené * pôvodná šindľová strecha na ktorej je plech * pôvodné drevené okná, dvere, zárubne * možnosť napojiť sa na vodu a elektrinu cca 60m * dom je v pôvodnom stave, dlhé roky neobývaný, nutnosť investícií, základy sú dobré, ideálny na prerobenie podľa vlastných predstáv * pozemok o výmere 750m2 je v okolí domu terasovitý a svah * ku domu vedie momentálne iba široký chodník. Na mape je vyznačená cesta so šírkou priemerne 3m pre prístup na auto treba rozšíriť a spevniť * OKOLIE NEHNUTEĽNOSTI: Chalúpka sa nachádza v Štiavnických vrchoch v turisticky navštevovanej obci. Vhodná je pre ľudí, ktorý hľadajú súkromie bez priamych susedov a zároveň tradičnú banícku chalupu. Okolie je ideálne na cyklo-turistiku, hubárčenie. neďaleká Banská Štiavnica mesto UNESCO 12km. Cez zimu možnosť lyžovania v Ski Salamandra 15km. Viac o živote v obci: www.vyhne.sk

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
35 m²
Zastavaná plocha
43 m²
Pozemok
750 m²
139 900 € 1 520,65 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj chalupu osadenú v krásnom prostredí Štiavnických vrchov v obci Vyhne

Tekov (Vyhne), okres Žiar nad Hronom

Exkluzívne ponúkame na predaj chalupu osadenú v krásnom prostredí Štiavnických vrchov v obci Vyhne. Chalupa/dom sa vypína na svahu a poskytuje nádherný pohľad na okolie hôr. Je vhodná na rekreačné účely, alebo bývanie s možnosťou hospodárenia. V okolí je pekná príroda a neďaleko rekreačná oblasť Vodný Raj Vyhne. Základné informácie: * lokalita: Vyhne ( mimo zastavanej časti obce ), okres Žiar nad Hronom * zastavaná plocha domu: 92 m2 * pozemok celkom: 2012 m2 * pivnica: áno * terasa: áno * orientácia: južná * stav: novostavba – drevodom, pred dokončením Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s toaletou, priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou, cez ktorú sa dá dostať na terasu a dvoch izieb. Je z 2/3 podpivničený, kde sa nachádzajú 3 miestnosti, jedna veľká miestnosť, toho času využívaná ako technická miestnosť a dve malé miestnosti. Dom/chalupa je pripravená na dokončenie a tu je priestor pre nového majiteľa na realizáciu dokončenia podľa vlastných predstáv. Vedie k nej miestami spevnená prevažne lesná cesta, je nutné vozidlo 4x4. Dom/chata je napojený na elektrinu, vodu z vlastnej studne, odpady sú vedené do septiku. Vykurovanie je zabezpečené kombinovane, krbová pec na tuhé palivo a na elektrické konventory. Strecha – kanadský šindel. Chalupa / dom je osadený na veľkorisom pozemku. Pozemok je mierne svahovitý. Cena platba: * cena nehnuteľnosti: 139 900,-€ * platba možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru Lokalita ponúka široké možnosti pre aktívny oddych a relax – lyžovanie v neďalekom stredisku SALAMANDRA Resort, bežecké trate, turistické chodníky, cyklotrasy, hubárčenie, rybolov a v širšom okolí kúpanie v prírodných jazerách, termálne kúpalisko, liečebné kúpele, jazdecká škola... Vyhne sú turisticky atraktívna obec. Turistov sem láka nielen termálna voda, Vyhniansky travertín či prekrásna príroda, ale i jedinečný úkaz - kamenné more na úpätí vrchu Kamenná. Prírodná pamiatka Vyhniansky travertín je travertínový stĺp (kopa) s vodopádom, v jeho tesnej blízkosti ( cca 100 metrov) je vybudované aj termálne kúpalisko Vodný raj Vyhne. Termálne kúpalisko Sklené Teplice 5,3 km Hodružské jazero – 6 km Lyžiarske stredisko SALAMANDRA Resort - 6,6 km Zveropark v Revištskom Podzámčí - 6,3 km Tajch Klinger – 8,7 km Banská Štiavnica – 12 km Môj kontakt: Marcela Mesiková 0911 855 199

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
92 m²
Pozemok
2 012 m²
14 500 € 852,94 €/m²

REZERVOVANÉ.Exkluzívne na predaj, slnečnú záhradu s chatkou v záhradkárskej oblasti Grobňa

Tekov (Kremnica), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame exkluzívne na predaj, slnečnú záhradu s chatkou, s výhľadom na Kremnicu a Kremnický hrad, v záhradkárskej oblasti Grobňa v Kremnici. ZÁKLADNÉ ÚDAJE : * Lokalita : Kremnica – záhradkárska oblasť : Grobňa * Vlastníctvo : osobné * Veľkosť pozemku : 288 m² * Úžitková plocha podpivničeného priestoru : 17 m² * Úžitková plocha priestoru pred chatkou : 9 m² * Inžinierska siete : voda – úžitková, zachytávaná do zberných nádob elektrina – rozvádzacia skriňa umiestnená na hranici pozemku možnosť dotiahnutia elektriny do chatky * Nehnuteľnosť nemá energetický certifikát POPIS NEHNUTEĽNOSTI : Záhrada sa nachádza v záhradkárskej oblasti Grobňa v Kremnici. Je slnečná, mierne svahovitá, prispôsobená terénu - kaskádovito upravená a orientovaná – J/Z . Sú tu vysadené dospelé ovocné stromy - jabloň, hruška, slivka a rôzne ovocné kry. Na záhrade sa nachádza drevená chatka s vybetónovaným podpivničením, rozloha - 17 m², uzamykateľný samostatný vstup – možnosť uskladnenia ovocia a zeleniny, poprípade odložiť pracovné náradie. Nad podpivničením je miestnosť slúžiaca ako oddychová časť s pieckou na pevné palivo so samostatným vstupom po schodíkoch z bočnej strany chatky. Podkrovie je možné prepojiť s oddychovou časťou, zatiaľ sa na podkrovie vchádza zo zadnej strany chatky po rebríku. Strecha : pozinkovaný falcovaný plech. Pred chatkou sa nachádza rovný priestor o rozlohe 9 m² - možnosť rôzneho využitia - miesto na hojdačku, ohnisko a pod. Prístup na záhradu autom je po panelovej a spevnenej ceste, parkovanie – bezproblémové priamo pre záhradou. Záhrada je vhodná pre milovníkov záhradkárčenia a tých, ktorí nechcú, alebo nemajú možnosť cestovať za relaxom. Tu zostanete prakticky v meste a zároveň ste obklopení prírodou. BEZPEČNOSŤ NEHNUTEĽNOSTI : * plot po obvode pozemku * uzamykateľná vstupná bránička CENA A PLATBA : * Cena nehnuteľnosti : 14500,-€ * Cena zahŕňa právny a katastrálny servis spojený s prevodom nehnuteľnosti * Záhrada je voľná ihneď a je bez akýchkoľvek tiarch * Platba v hotovosti, alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponuku od všetkých bánk si môžete zadarmo požiadať tu : https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
17 m²
Pozemok
288 m²
148 000 € 606,56 €/m²

EXKLUZÍVNE! Slaská, romantická chalupa na veľkom 15 a pozemku, TG

Tekov (Slaská), okres Žiar nad Hronom

GRAND REALITY SK s.r.o. ponúkajú NA PREDAJ romantickú chalupu v tichej, prírodou obkolesenej dedinke Slaská. Chalupa je jednopodlažná, s polovicou zobytneným podkrovím (možnosť zobytniť celé podkrovie). Umiestnená je na rovinatom oplotenom pozemku s rozlohou 1516 m2. V susedstve sú rodinné domy, za chalupou veľká lúka a les. Chalupa je vhodná na celoročné užívanie, má vodu a elektrickú prípojku (230V/400V). VÝHODY + celoročne obývateľná + veľký pozemok + pozemok v osobnom vlastníctve + parkovanie na pozemku pre 3 autá + tichá lokalita v lone prírody + zariadená + samostatná sauna + vnútorný aj vonkajší krb so sedením + veľký priestor pre bazén + jazierko + veľká záhrada s množstvom ovocných stromov + dielňa, záhradný domček + vhodná pre veľkú rodinu, prípadne investične na prenájom + predáva sa čiastočne zariadená CHALUPA Slaská 54 6 - izbová úžitková plocha 244 m2 záhrada 15 a VYBAVENIE CHALUPY okná plastové nové ističe drevené dvere a zárubne nábytok na mieru DISPOZÍCIA CHALUPY Veľká chodba, z chodby vstup do "zimnej" kuchyne s kachlami, z kuchyne vstup do 2 veľkých spální. Ďalej z chodby vstup do samostatnej spálne, samostatného WC, kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom, 2 umývadlami a WC a vstup do veľkej obývačky, spojenej s jedálenským kútom, "letnou" kuchyňou s rúrou, sporákom, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou...Z jedálne vedú drevené schody do zobytneného pokrovia s dvomi izbami - spálňa pre hostí a "herňa" pre deti. Na pozemku stojí samostatne záhradný domček na odkladanie náradia, kosačky, bicyklov, ďalej dielňa, samostatná sauna so sprchovým kútom, vonkajší zastrešený krb so sedením (s vodou). Za ním sa nachádza veľký priestor na bazén. Vedľa je priestor pre deti, hojdačky, (predtým aj pieskovisko), priestor na sušenie prádla. Za chalupou sa nachádza veľká záhrada s množstvom ovocných stromov (hruška, jabloň, slivka,...), jazierko, priestor na odkladanie dreva, na konci záhrady je brána na lúku a do lesa, veďľa sa nachádza kamenné ohnisko. NÁŠ NÁZOR Chalupa má veľmi priaznivú polohu v rekreačnej lokalite. Odporúčame rodinám, ktoré bývajú v byte a radi cez víkend relaxujú v prírode, radi lyžujú (v okolí lyžiarske stredisko Remata - smer PD, Skalka a Krahule - smer Kremnica), zbierajú hríby, bicyklujú po lúkach a lesoch, chodia po okolí za spoznávaním a turistikou a pritom nie ďaleko od mesta (Žiar nad Hronom, Prievidza, Handlová, Kremnica.....), v lete navštevujú kúpaliská (Kremnica, Vyhne, Sklenné Teplice, Bojnice - ZOO, zámok). OKOLIE príroda, les, potraviny Jednota, kostol, detské ihrisko, škôlka, pohostinstvo, klub pre mládež, MÚ CENA 148 000 € vrátane klientskeho servisu realitnej kancelárie GRAND REALITY SK s.r.o. * poskytujeme kompletný právny servis * hypotekárne a stavebné financovanie * katastrálne konanie a geodetické práce * cenovú analýzu Vašej nehnuteľnosti KONTAKT GRAND REALITY SK s.r.o. Ak Vás ponuka zaujala, volajte alebo píšte na email INFO@GRANDREALITY.SK

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 517 m²
Úžitková plocha
244 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 31 inzerátov