Rozšírené hľadanie

Inzercia chát v okrese Žiar nad Hronom

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 20 inzerátov
27 999 € 1 399,95 €/m²
Logo

Predám záhradnú chatku v chatovej oblasti Lutila pri Žiari nad Hronom

Tekov (Žiar nad Hronom), okres Žiar nad Hronom

Predám záhradnú chatku v chatovej oblasti v Lutile pri Žiari nad Hronom na slnečnom pozemku. Chatka sa nachádza takmer na okraji záhradkarskej osady, od Žiaru nad Hronom vzdialená cca 2 minúty jazdy. Chata má murované prízemie momentálne využívané ako pivnica, je tu možnosť rekonštrukcie a prerobenia na kuchyňu so špajzou a wc. Na poschodí, do ktorého je ale prístup zo záhrady bez schodov je oddychová časť, podkrovie je pripravené na dokončenie, materiál na zateplenie je v chate. Chata má pekný výhľad, slnečný kaskádovito upravený pozemok, užíval ju iba majiteľ na oddych cez deň. V chate je wc, voda ale nie je pripojená na zahradkársky rozvod. Bližšie informácie na tel. čísle 0911 535 755

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
20 m²
Pozemok
400 m²
70 000 € 70 000 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Bzenica

Tekov (Bzenica), okres Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu v Bzenici - Bukovine, môže byť aj v neobývateľnom stave, platba v hotovosti Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 989 687 alebo na darinasedliakova@haloreality.sk. ID ponuky: D-12282 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 m²
120 000 € 200 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Sklené Teplice

Tekov (Sklené Teplice), okres Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu alebo rekreačnú chatu v Sklených Tepliciach. Platba v hotovosti. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0910 989 687 alebo na darinasedliakova@haloreality.sk. ID ponuky: D-13179 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
600 m²
20 000 € 20 000 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Žiar nad Hronom

Tekov (Žiar nad Hronom), okres Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu, chalupu v pôvodnom stave, vhodnú na rekonštrukciu v cene do 20.000€. Menší pozemok s nenáročnou nehnuteľnosťou. Platba okamžite pri podpise zmlúv. Za ponuky Vám vopred ďakujeme. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0904 437 903 alebo na marianagrecova@haloreality.sk. ID ponuky: D-13057 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 m²
Cena dohodou
Logo

HALO reality - Kúpa chata Žiar nad Hronom

Tekov (Žiar nad Hronom), okres Žiar nad Hronom

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu, chalupu v lokalite Žiar nad Hronom a v okolí. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme, Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0904 437 903 alebo na marianagrecova@haloreality.sk. ID ponuky: D-13053 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Cena dohodou
Logo

HALO reality - Predaj, chalupa Sklené Teplice, IBA U NÁS

Tekov (Sklené Teplice), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame na predaj pozemok, na ktorom sa nachádzajú tri domy v obci Sklené Teplice. Pozemok má rozlohu 1163m2 z toho zastavaná plocha je 270m2. Prvý dom: na prízemí sa nachádza kuchyňa, WC a jedna väčšia izba. Povala je využívaná na uloženie náradia, ale ponúka možnosť rekonštrukcie na ďalší obytný priestor. Druhý dom: spodnú časť tvorí kamenná pivnica a na poschodí sa nachádza jedna izba s priestranným balkónom a kúpeľňa s WC. Tretí dom: nachádza sa tu jedna väčšia izba a kúpeľňa s WC. Tento domček je jednou stenou spojený so susedným domom, kde je už iný majiteľ a býva tam celoročne. Pozemok ponúka tri samostatné jednotky pre plnohodnotné bývanie/chalupárčenie. Kúrenie je riešené pecou na tuhé palivo v dvoch domoch. IS: obecný vodovod, elektrina, žumpa. Plynová prípojka sa nachádza neďaleko pri ceste. Bezprostredné okolie ponúka vhodné podmienky na turistiku a cykloturistiku. V blízkosti sa nachádza historické mesto Banská Štiavnica, Kalvária, hrad Marcus, tajchy a iné. V obci sú liečivé kúpele a neďaleko obec Vyhne, kde je tiež možnosť okúpať sa na Vodnom Raji v termálnej vode. Túto nehnuteľnosť odporúčame pre niekoho kto vyhľadáva priestor na relax a únik od rušného mesta alebo aj ako investíciu na prenájom. Viac fotiek pošleme na vyžiadanie. Pozývame Vás na obhliadku. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. ID ponuky: ŽH-55151 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
270 m²
Pozemok
1 163 m²
60 000 € 60 000 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Žiar nad Hronom

Tekov (Žiar nad Hronom), okres Žiar nad Hronom

Pre nášho klienta hľadáme rodinný dom, chalupu na relax- minimálne 2-3 obytné izby, kuchyňa sociálne zariadenie, niekde pri lese, preferujeme skôr polosamotu. Nehnuteľnosť by mala slúžiť k okamžitému užívaniu - nechceli by sme prerábať , prispôsobovať. Poloha niekde pri lese alebo polosamote alebo v dedine na kraji - kúpeľňa záchod podmienka. Lokalita Nová Baňa, Žarnovica, Žiar nad Hronom, prípadne okolo Prievidze. Financie do 60 tis možnosť kúpy bez úveru - v prípade nad túto sumu možnosť aj úveru. Za ponuky s klientom vopred ďakujeme. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0904 437 903 alebo na marianagrecova@haloreality.sk. ID ponuky: D-14447 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 m²
29 500 € 460,94 €/m²
Logo

REZERVOVANĚ BV REAL Na predaj chata so záhradou 402 m2 Lutila okres Žiar nad Hronom FM1164

Tekov (Lutila), okres Žiar nad Hronom

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na predaj murovaná chatu so záhradou v záhradkárskej osade pri obci Lutila okres Žiar nad Hronom Nachádza sa v záhradkárskej osade, kde je na pozemku dovedená aj voda a elektrika s dovedením aj do chaty. Chata má 3 podlažia a to pivnicu, prízemie a obývateľné podkrovie. V pivnici sa nachádzajú dielňa, skladové miestnosti, kuchynská linka, poličky na uskladnenie úrody, skrine. Na prízemí sa nachádza izba s rozkladacím gaučom, kreslo, stôl, skrinky, obývacia zostava, mikrovlnka, drevený obklad stropu a schody na podkrovie a príručné WC s obkladom. Kúrenie je riešené elektrickým príručným ohrievačom. V zateplenom podkroví sa nachádza priestor na spanie. Pred chatou sa nachádza aj vydláždený priestor na posedenie. Na pozemku sa nachádza aj záhrada s viacerými ovocnými stromami, ovocné a okrasné kríky, hrozno s viacerými odrodami, priestor na kvetiny. Pozemok je slnečný, s rozlohou až 402 m2 a chata má zastavanú plochu 22 m2. K záhradkárskej osade je bezproblémový prístup autom až k chatám s možnosťou parkovania priamo pri pozemku. Pozemok má 2 prístupy aj zo spodnej aj z vrchnej časti. Záhradkárska osada je riadne oplotená a dobre udržiavaná. Chata so záhradou sa predáva s kompletným zariadením. Odporúčanie makléra: kto má rád romantiku, relax na záhradke a v príjemnom prostredí, príde si na svoje, vrelo odporúčam. Cena je dohodou 29 500 € a je konečná, neplatíte nič navyše. V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy: - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Možnosť platby v hotovosti aj na úver. Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista. Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL. Web makléra: www.fazikamiroslav.sk číslo zákazky FM1164

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
402 m²
Úžitková plocha
64 m²
Zastavaná plocha
22 m²
320 000 € 800 €/m²
Logo

Chata Sklené Teplice

Tekov (Sklené Teplice), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame Vám na predaj chatu v Sklených Tepliciach. Plocha: úžitková 400m2.Stav objektu: vo výstavbe. Cena 320 000 € Nachádza sa v krásnej tichej lokalite obklopená prírodou ohraničená plotom z tvárnic, čo zabezpečuje maximálne súkromie. Ide o stavbu murovanej konštrukcie z vnútorným dreveným obkladom. Kúrenie je elektrické s teplovodnymi rozvodni napojené na ploche doskové radiátory. Alternatívou vykurovania su dva veľké krby s prieduchmi do všetkých izieb. Voda je napojená na výmenníkovú stanicu pri objekte. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. Chata má dve poschodia. Spodnú časti tvorí vstupná chodba, z ktorej sa vchádza do veľkej spoločenskej miestnosti, otvorenej do velkopriestoru z kuchynským kútom a jedálenskou časťou a barom. Na prízemí je umiestnená technická miestnosť, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatné WC. V zadnej časti je chodba, ktorá vedie do súkromnej časti kde je spravená predpríprava na jakuzzu a saunu. Na poschodí je centrálna chodba, veľké izby, balkóny, kúpeľňa a WC. Vonku je predpripravený bazén.

Stav
Vo výstavbe
Úžitková plocha
400 m²
84 900 € 1 054,66 €/m²
Logo

Chata na predaj na okraji obce Vyhne, 884m2

Tekov (Vyhne), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj chatu v obci Vyhne v Štiavnických vrchoch. Nachádza sa na mieste s krásnym výhľadom, neďaleko lesa. Cena nehnuteľnosti: 84.900 eur ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Vyhne * veľkosť pozemku: 884m2, intravilán * obytná /zastavaná plocha domu: 80,5m2 / 54 m2 * počet izieb: 2 * chata postavená v roku 2004 * orientácia: severozápad * vykurovanie: lokálne na el. a tuhé palivo * voda z obecného vodovodu * elektrina 220V/380V * odpad zvedený do žumpy, 10m3 * mesto Žiar nad Hronom: 20km * mesto Žarnovica: 12 km * mesto Banská Štiavnica: 12 km POPIS NEHNUTEĽNOSTI: * miestnosti: vstupná chodba-2,6m2, kúpeľňa s WC a technickou miestnosťou-7m2, kuchyňa-8,4m2, obývacia miestnosť-22,5m2 podkrovie-40m2 * pod chatou je menšia pivnica s prístupom z chodby * vykurovanie je plánované krbovými kachľami a el.radiátormi * drevené okná, trámové stropy * prístup po panelovej cesty, posledných 100m strmšia cesta * v prípade potreby je na pozemku ešte priestor rozšíriť rovnú plochu * v cene je zahrnutá vata na zateplenie strechy * chata je momentálne v stave zápisu na rozostavanú stavbu, na základe stavebných povolení. Predáva sa v stave ako na fotografiách. VIDEO OBHLIADKA: https://www.youtube.com/watch?v=1eZ_uJtwg0I&ab_channel=Du%C5%A1anGa%C5%BE%C3%BAr OKOLIE a OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: * susedí s lúkou, pár desiatok metrov je les, priamo pri pozemku sú cykloturistické trasy, susedia iba chalupári * obľúbená lokalita Štiavnických vrchov, priamo v obci sa nachádza aquapark Vodný Raj, dva hotely s wellness službami, susedné mesto UNESCO Banská Štiavnica, cez zimu Ski Salamandra v Hodruši Hámroch CELKOVÝ DOJEM: * výborná poloha na mieste, kde sú jedny z najkrajších výhľadov, zároveň 500m je centrum obce, mimo hlavnej cesty, ideálne na rekreáciu * viac o živote v obci nájdete na www.vyhne.sk KONTAKT: Dušan Gažúr 0918 516 855 dusan.gazur@winnersgroup.sk Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: https://www.winnersreality.sk/licitacia

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
81 m²
Zastavaná plocha
54 m²
Pozemok
884 m²
Info v RK
Logo

Predaj chata so záhradou 390 m2, Vyhne, okr. Žiar nad Hronom

Tekov (Vyhne), okres Žiar nad Hronom

Predaj v lokalite Vyhne, v záhradkárskej oblasti dvojpodlažná záhradná chatka s ovocnými stromami - jabloň, hruška, broskyňa, čerešňa, ako aj rôznymi kríkmi-ríbezle, egreše apod. Nachádza sa v organizovanej záhradkárskej oblasti s možnosťou celoročného využívania nehnuteľnosti, s prístupom autom až ku chatke. Vrchné podlažie chatky slúži na prespanie. Spodná časť -prízemie je malá kuchynka s obývačkou. V suteréne je WC ,odkladacie priestory a pivnica na poľnoprodukty. Možnosť zriadiť sprchovací kút na prízemí alebo v suteréne. TECHNICKÉ ÚDAJE: -plocha pozemku : 390 m2 - záhrada: 374 m2 - zastavaná plocha: 16 m2 - -úžitková plocha spolu: cca 45 m2 - obytná plocha: cca 32 m2 - elektrina: 220 + 380 V - WC splachovacie so septikom - podstienok s prístreškom: cca 4 m2 -prístupová spevnená cesta pre všetkých majiteľov -strecha plechová , zateplená -voda-áno úžitková - kúrenie- elektrickým konvektormi alebo sporákom na pevné palivo (drevo) -podlaha betónová , 2. podlažie drevená -zateplenie objektu sklenou vatou medzi dreveným obložením -okná a dvere drevené - možnosť prístavby terasy A ako bonus pre klienta vám dokážeme hypotéku resp. pôžičku vybaviť zdarma s pomocou našich profesionálnych špecialistov na hypoúvery takmer vo všetkých bankách na Slovensku . A samozrejmosťou sú tiež kvalitné právne a katastrálne služby. V prípade záujmu o obhliadku volajte na : 0903 419 623 Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo. Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: https://www.winnersreality.sk/licitacia

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
45 m²
Zastavaná plocha
16 m²
Pozemok
390 m²
Cena dohodou
Logo

DELTA | Nadštandardná 5 izbová rekreačná chata neďaleko strediska Krahule a Skalka

Tekov (Kremnické Bane), okres Žiar nad Hronom

Delta Property Vám ponúka na predaj nadštandardnú 2,5 podlažnú, 5 izbovú rekreačnú chatu s možnosťou celoročného obývania v prémiovej lokalite obce Kremnické Bane, neďaleko strediska Krahule a Skalka    CHATA: Výmera chaty je 51,94+41,74+20,9= 114,54+ balkóny + terasa v m2 s potenciálom dobudovania priestrannej terasy spolu so saunou.   DISPOZÍCIA:  PRÍZEMIE:  pozostáva z predsiene, 3 nepriechodných izieb - spální a kúpeľne s toaletou a sprchovým kútom. 1 NP: Na ktoré sa dostanete schodiskom z masívneho dreva Vám zabezpečí neopakovateľný výhľad, ktorý sa Vám naskytne z balkóna, ktorý lemuje veľkorysú obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a jedálňou. Dokonalú priestrannosť tomuto poschodiu dodáva štítová strecha. Na poschodí sa ďalej nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. 2 NP: Schodiskom sa dostanete do priestoru, ktorý pokrýva polovicu rozlohy 1 NP a môže sa zmeniť na ďalšiu spálňu, pracovňu, poprípade čitáreň. Benefitom poschodia je balkónik.   POZEMOK: Výmera pozemku, ktorý si môžete prispôsobiť podľa Vašich predstáv je 589 m2.   ŠTANDARD: Chata sa predáva v nadštandardnom prevedení (parkety z dubového masívu, kuchynská linka, zariadené obe kúpeľne, krb, masívne schodisko) s možnosťou dokúpenia zariadenia podľa fotodokumentácie.   LOKALITA: Značným benefitom obce Kremnické bane je vzdialenosť od lyžiarskych stredísk: 4 km (3,5 minúty autom) od SKI Krahule a 12 km od SKI Skalka. Obec je známa tým, že sa v jej tesnej blízkosti nachádza symbolický stred Európy. Z Bratislavy sa sem dostanete do 2 hodín a zo Žiliny do hodiny. Jedinečné slovenské kúpeľné mesto s aquaparkom Turčianske Teplice budete mať na dosah ruky, len 15 minút jazdy autom.   CENA:  INFO V RK   3D:  https://my.matterport.com/show/?m=LjwCTPtRemN   VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=jGCuLjVATWk   MAKLÉR: Bc. Rebeka Jasenecová    Tel.: 0911343090 Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Stav
Novostavba
Pozemok
589 m²
Úžitková plocha
115 m²
Zastavaná plocha
63 m²
Cena dohodou
Logo

DELTA | Nadštandardná 5 izbová rekreačná chata neďaleko strediska Krahule a Skalka

Tekov (Krahule), okres Žiar nad Hronom

Delta Property Vám ponúka na predaj nadštandardnú 2,5 podlažnú, 5 izbovú rekreačnú chatu s možnosťou celoročného obývania v prémiovej lokalite obce Kremnické Bane, neďaleko strediska Krahule a Skalka    CHATA: Výmera chaty je 51,94+41,74+20,9= 114,54+ balkóny + terasa v m2 s potenciálom dobudovania priestrannej terasy spolu so saunou.   DISPOZÍCIA:  PRÍZEMIE:  pozostáva z predsiene, 3 nepriechodných izieb - spální a kúpeľne s toaletou a sprchovým kútom. 1 NP: Na ktoré sa dostanete schodiskom z masívneho dreva Vám zabezpečí neopakovateľný výhľad, ktorý sa Vám naskytne z balkóna, ktorý lemuje veľkorysú obývaciu izbu spojenú s kuchyňou a jedálňou. Dokonalú priestrannosť tomuto poschodiu dodáva štítová strecha. Na poschodí sa ďalej nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. 2 NP: Schodiskom sa dostanete do priestoru, ktorý pokrýva polovicu rozlohy 1 NP a môže sa zmeniť na ďalšiu spálňu, pracovňu, poprípade čitáreň. Benefitom poschodia je balkónik.   POZEMOK: Výmera pozemku, ktorý si môžete prispôsobiť podľa Vašich predstáv je 589 m2.   ŠTANDARD: Chata sa predáva v nadštandardnom prevedení (parkety z dubového masívu, kuchynská linka, zariadené obe kúpeľne, krb, masívne schodisko) s možnosťou dokúpenia zariadenia podľa fotodokumentácie.   LOKALITA: Značným benefitom obce Kremnické bane je vzdialenosť od lyžiarskych stredísk: 4 km (3,5 minúty autom) od SKI Krahule a 12 km od SKI Skalka. Obec je známa tým, že sa v jej tesnej blízkosti nachádza symbolický stred Európy. Z Bratislavy sa sem dostanete do 2 hodín a zo Žiliny do hodiny. Jedinečné slovenské kúpeľné mesto s aquaparkom Turčianske Teplice budete mať na dosah ruky, len 15 minút jazdy autom.   CENA:  INFO V RK   3D:  https://my.matterport.com/show/?m=LjwCTPtRemN   VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=jGCuLjVATWk   MAKLÉR: Bc. Rebeka Jasenecová    Tel.: 0911343090 Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Stav
Novostavba
Pozemok
589 m²
Úžitková plocha
115 m²
Zastavaná plocha
63 m²
40 000 € 1 111,11 €/m²
Logo

MASTER REAL- Na Predaj záhradná chata - 570 m2, Bartošova Lehôtka, okres Žiar Nad Hronom

Tekov (Bartošova Lehôtka), okres Žiar nad Hronom

Realitná kancelária Master Vám na ponúka predaj záhradu s chatou, ktorá sa nachádza v záhradkárskej osade s krásnym výhľadom na obec Bartošova Lehôtka. Nehnuteľnosť  sa nachádza v lokalite, ktorá je obklopená krásnou prírodou a širokými možnosťami na trávenie voľného času, v tichom prostredí. Okolité hory sú rajom pre hubárov a poľovníkov. Prístupová cesta k chate je so spevneným povrchom vozovky. Parkovanie je možné pri pozemku. Chata  je v osobnom vlastníctve so súpisným číslom, adresným bodom. Novému majiteľovi zostáva kompletné vybavenie chaty a nábytok. Nehnuteľnosť ponúka bohatý priestor pre relax, grilovanie a záhradkárčenie. Záhrada  je napojená na úžitkovú  vodu a  elektroinštaláciu 220 - 380V. Prameň s pitnou vodou je v blízkostí pozemku. Od konca jeseni do začiatku jari sa voda v záhradkárskej osade vypína, z dôvodov prípadných mrazov. Chata má jedno podlažie so zastavanou a obytnou plochou 36 m2.  Záhradná chata má murované základy a obytná časť  je postavené z dreva. Interiér chaty je obložený tatranským profilom. Vonkajšia fasáda je omietnutá, vymaľovaná ľudovým motívom  a je zateplená. Chata má šikmú strechu s novou plechovou krytinou a odkvapové rúry. Vykurovanie je zabezpečené elektrickými ohrievačmi a krbovou pieckou. - odpad je riešený septikom, WC - splachovacie.   Dispozičné riešenie chaty: Vstup do chatky tvorí chodba kde sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, zrkadlom a s WC+ okno na vetranie. - Z chodby je vstup do kuchyne ktorá je vybavená  kuchynským nábytkom, kuchynský stôl, stoličky a krbová piecka. - 1x obytná miestnosť s nábytkom a dve postele na spanie pre 2-ľudí. Pozemok je  kaskádovitý, mierne svahovitý s krásnym výhľadom na hory. Na pozemku sa nachádza podzemná záhradná pivnica a zastrešený altánok s posedením. Výmera pozemku je 570 m2. Nachádzajú sa na ňom ovocné stromy, kríky ( jablká, slivka, kríky) K záhradkárskej osade vedie príjazdová cesta pre osobné motorové vozidlá. Platba je možná v hotovosti, alebo aj na úver. Cena nehnuteľností: 40 000 € (cena je vrátane kompletného realitného a právneho servisu). Obhliadku záhrady Vám zabezpečíme na 0905 773 959 alebo ma kontaktujte emailom: dajana.svecova@gmail.com Pri kúpe nehnuteľnosti cez Nás zdarma získavate: - právny servis, vrátane vypracovania zmlúv a návrhu na vklad vlastníckeho práva - zaplatíme poplatky za vklad na kataster - zaplatíme poplatky za overenie podpisov u notára - asistenciu realitného makléra 

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
570 m²
Úžitková plocha
36 m²
Zastavaná plocha
36 m²
380 000 €
Logo

Historický dom na okraji obce Vyhne /10 km pri Banskej Štiavnici/

Tekov (Vyhne), okres Žiar nad Hronom

Na predaj zrekonštruovaný stredoveký banícky dom v obci Vyhne /cca 10 km, 15 min/ od Banskej Štiavnice.   Dom má kamenné múry hrúbky 1 m, je dvojpodlažný, v prízemí kuchyňa, chodba s pôvodnou ryolitovou ručne kresanou dlažbou, drevené schodisko, dve kúpeľne so sprchovým kútom a WC, jedna izba. Na poschodí 4 izby /jedná veľká miestnosť a tri spáľne/.          Nehnuteľnosť stojí na vyvýšenom mieste, orientácia na južnú slnečnú stranu, s výhľadom do krajiny, na veľkom, svahovitom, terasovitom pozemku /3.852 m2/ s ovocnými stromami, pohodlne prístupná po asfaltovej ceste, parkovanie na vlastnom pozemku. V svahu za domom je v skale vyhĺbená pivnica s klenutým stropom.            Citlivá rekonštrukcia /r. 2012/ s maximálnym zachovaním pôvodných prvkov, pôvodné trámové stropy, drevené podlahy, drevené, dubové schodisko, pôvodné, zrekonštruované okná a dvere. Zrekonštruovaný krov, nová strešná krytina – pálená škridla.   Elektrické podlahové kúrenie v kúpeľňach, v izbách konvektory, kozubové pece na drevo, elektrina 400V, obecný vodovod, teplá voda el. bojler, vlastná ČOV. Dom sa predáva zariadený.   Nehnuteľnosť je na liste vlastníctva vedená ako rodinný dom /možnosť hypotekárneho úveru/, vhodná k celoročnému bývaniu, krekreácii aj s využitím ako penzión. V blízkosti Vodný raj Vyhne, okolie CHKO Štiavnické vrchy, lyžiarske stredisko Salamandra rezort, historická Banská Štiavnica s prekrásnym okolím a jazerami.   Kontakt: 0905 551 791

395 000 € 1 165,54 €/m²
Logo

Veľká 6-izbová vila na pozemku 2854 m2

Tekov (Kopernica), okres Žiar nad Hronom

Ako by sa vám páčilo bývanie v blízkosti lyžiarskeho stredisko a zároveň termálnych prameňov ? Bývanie uprostred prírody, lesa či skalného brala Horná Klapa, ktoré slúži ako prirodzená rozhľadňa, ktorá sa stala najvyhľadávanejším miestom Kremnických vrchov. Hovoríme o obci Kopernica. Táto obec je súčasťou chránenej krajinnej oblasti Kremnické vrchy a je atraktívna tým , že poskytuje : prírodný potenciál a krajinu priaznivé podmienky pre cykloturistiku a turistiku možnosti chatárenia a chalupárenia Okolité lesy skrývajú skutočné poklady prírody. Bez zveličovania sa dá hovoriť o hubárskom raji. Lesné plodiny ako jahody, maliny a černice sú na každom kroku. Nie je zriedkavosťou stretnúť jelene a srnky. V noci sem občas zablúdia aj medvede a vlky. Obec Kopernica sa nachádza v banskobystrickom kraji, okres Žiar nad Hronom, v blízkosti mesta Kremnica, ktoré je hodnotené ako celoročne využiteľné mesto v cestovnom ruchu. Dom v obci Kopernica, je trojpodlažný s jednou bytovou jednotkou skolaudovaný v roku 2003. Prístup k rodinnému domu je z miestnej komunikácie cez panelovú komunikáciu vo vlastníctve majiteľov domu. Celková výmera pozemku je 2.854m2, z toho plocha zastavaná rodinným domom je 182 m2. Dispozičné riešenie: Suterén: letná kuchyňa, sauna so sprchovým kútom, pivnica, kotolňa, šatník. Výmera 50,5 m2. Prízemie: dvojgaráž, kúpelňa s WC, hala spojená s kuchyňou a presklenou zimnou záhradou, východ na terasu, hosťovská izba. Výmera 150 m2 Poschodie: hala, 4 izby s balkónmi, veľká kúpelňa spojená s WC a balkónom, povala. Výmera 138,4 m2 Spolu: 338,9 m2. Dom je výbornom technickom stave, záhrada a celý pozemok vrátane dvoch jazier sú udržiavané. Vzhľadom k veľkosti domu a pozemku ako i výnimočnej polohe v danom regióne je nehnuteľnosť vhodná nielen na bývanie pre viacčlennú rodinu, ale po drobných stavebných úpravách i na podnikanie v oblasti cestovného ruchu. Konštrukciu oceňovanej nehnuteľnosti s jedným nadzemným podlažím tvoria základy s vodorovnou a zvislou izoláciou proti vode, na ktorých je osadené murivo v skladobnej hrúbke do 40 cm, deliace priečky sú v hrúbke do 20cm. Stropná konštrukcia nad podzemným podlažím a prízemím je železobetónová s rovným podhľadom a v podkroví je drevená s podhľadom so sadrokartónu. Konštrukcia sedlovej strechy je drevená na ktorej je osadená škridlová krytina. Oplechovanie strechy je úplne z pozinkovaného plechu. Vonkajšia fasáda je zateplená s hladkou farebnou omietkou. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Okná sú v EURO okná s izolačným dvojsklom. Vnútorné dvere sú drevené v drevenej zárubni. Vykurovanie domu je ústredné z kotla na pevné palivo cez radiátory. Možnosť vykurovania suterénu a poschodia je vykurovanie krbom, nakoľko sú v izbách vykurovacie vložky. Ohrev teplej vody je kombinovaný a to z kotla na pevné palivo a elektrický ohrev. Prívod elektriny je na 400 V cez poistky. Od kanalizovanie domu je do vlastnej ČOV a miestneho toku. Dom je napojený na obecný vodovod, elektroinštaláciu a miestnu komunikáciu. Možnosť čerpať vodu cez vlastnú studňu. Horná časť pozemku Ovocný sad Záhrada na pestovanie zeleniny Dolná časť pozemku Terasa Jazero na kúpanie s vlastnou filtráciou Jazero na chov rýb Záhradný domček Studňa Vonkajšie okolie rodinnej vily bolo projektované a upravené záhradným architektom a je vysadené listnatými a ihličnatými drevinami, okrasnými kríkmi, skalničkami a upravenými trávnatými plochami. Cena: 395.000,- Eur Kopernica je súčasťou tohto významného priestoru z hľadiska cestovného ruchu. Jej potenciál je hlavne v zapojení územia do regionálnych a nadregionálnych sietí cyklistických a turistických trás. Obec je súčasťou Pohronsko – Kremnického cyklistického okruhu. Je potrebné dobudovať hlavne doplnkové služby v oblasti cestovného ruchu, t. z. stravovacie, v menšej miere ubytovacie (hlavne ubytovanie na súkromí). Trasy: Pešia turistika Kopernica – Lutila – Dolná Klapa – Jazierko Slobodné (miestna značka) Kopernica – Slaská – Jazierko Slobodné (turistická značka) Cykloturistika Kremnica – Kremnické Bane – Kunešov – Slaská – Kopernica – Lúčky – Kremnica Dĺžka 38,5 km, prevýšenie 618 m Pohronsko – Kremnický okruh (Kremnica – Lúčky – Kopernica – Lutila – Žiar nad Hronom – Trnavá Hora – Jastrabá – Ihráč – Nevoľné – Kremnica) Dĺžka 49 km, prevýšenie 479 m V blízkosti sa nachádzajú strediská pre športovcov a milovníkov relaxu. - Ski Krahule Center ( 13 km) - Lyžiarske stredisko Skalka (16 km) - Via Ferraty na Skalke (16 km) - SPA Aquapark Turčianske Teplice (28 km) - Relaxačné kúpalisko Katarína Kremnica ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 17 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska. Naším klientom ponúkame komplexný servis vrátane právneho poradenstva a pomoc s financovaním nehnuteľnosti. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

Stav
Novostavba
Pozemok
2 854 m²
Úžitková plocha
339 m²
Zastavaná plocha
182 m²
162 000 € 1 350 €/m²
Logo

Apartmánový dom - Sklené Teplice

Tekov (Sklené Teplice), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame Vám na predaj útulný apartmánový domček s garážou, v Sklených Tepliciach, časť Láne. Lokalita je známa liečivou silou termálnych prameňov, obklopená lesmi bohatými na hríby. Historické mesto Banská Štiavnica je vzdialené len 15 km. Domček s úžitkovou plochou 120 m2, bol skolaudovaný v roku 2019 a je nadčasovo zariadený. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpelne so sprchovým kútom, spálne a otvoreného spoločného priestoru kuchyne, jedálenského kúta a obývačky. Kuchyňa je moderne zariadená – sporák s teplovzdušnou rúrou a indukčnou doskou, keramický dres, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka a kávovar. TV so satelitom a vysokorýchlostný internet je samozrejmosťou. Teplo v dome je riešené podlahovým kúrením + tepelným čerpadlom. Naviac - je tu klimatizácia, kamerový systém a fotovoltaické panely na znižovanie spotreby. Súčasťou objektu je terasa s posedením a pozemkom o rozlohe 327 m2. Výhodou tohto domu je, že pri dnešných vysokých cenách stavebného materiálu, nemusíte nič riešiť, dom je postavený z kvalitných materiálov a predáva sa kompletne zariadený. Vhodný je aj ako investícia, na prenájom v zaujímavej a atraktívnej lokalite. Stojí za videnie. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 907 822 194, alebo na e-maile: katarinapetranova@maxareality.sk. ID ponuky: 24480 Cena zahŕňa finančné poradenstvo, poistenie, kompletný právny servis, katastrálny servis a protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane prepisu energií. MAXA reality, s.r.o., Námestie Matice slovenskej č. 6, 965 01 Žiar nad Hronom

Stav
Novostavba
Pozemok
327 m²
Úžitková plocha
120 m²
174 900 € 530 €/m²
Logo

NA PREDAJ krásna chata Kopernica - Kremnica

Tekov (Kopernica), okres Žiar nad Hronom

Ponúkame Vám na predaj novo zrekonštruovanú 3 podlažnú chatu v kremnických lesoch , v obci Kopernica.Postavená bola približne v roku 1970 na pozemku o rozlohe 390 m2 s rozmermi chaty 15 x 10 . Hlavným použitým stavebným materiálom bol kameň. V roku 2018 začala značná prestavba chaty a okrem pôvodného skeletu, prešla kompletnou rekonštrukciou s nadstavbou poschodia. Rekonštrukcia chaty bola dokončená v roku 2021. Rekonštrukcia: Nové elektrické rozvody , voda, odpad, predpripravené zvody pre solárne panely , krb Plastové okná, laminátové podlahy + dlažby, sanita, sádrokartónové znižované stropy, 3- podlažie tatranský profil Nové priznané hrady s osvetlením dotvárajú krásnu atmosféru Krb v obývačke s prieduchmi vyvedenými do každej obytnej miestnosti dokonale vykúri celý objekt Chata je ošetrená trojitou drenážou proti možnej vlhkosti Strecha: pochôdzna, plechová krytina blachotrapez Vykurovanie: elektrický kotol - radiatory , krb IS všetky inžinierske siete ktoré obec ponúka: obecná voda, elektrika 220V/380V, žumpa (10 m3) Plyn a kanalizácia nie sú v obci privedené. Pozrite si taktiež 3D virtuálnu prehliadku : https://bit.ly/Kopernica-chata Dispozícia: 1 podlažie: -Vstupná chodbička -Prestrešená terasa so vstupom do kuchyne -Priestranná vybavená kuchyňa / elektrická rúra, chladnička, indukčná varná doska, mikrovlnná rúra, -Kuchynský stôl so stoličkami / -Spoločenská miestnosť prepojená s obývačkou / krb , TV, gauč, 2x stolík so stoličkami / -Technická miestnosť s elektrickým kotlom a zásobníkom teplej vody na 300L -Kúpeľňa s rohovou vaňou -Oddelená toaleta s umývadlom -Schodisko 2 podlažie: -3 x spálňa -Kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou -Priestranná terasa so vstupom z dvoch izieb s orientáciou na západ slnka -Schodisko 3 podlažie: -3 x spálňa -Balkón v každej izbe -Kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou -Vstup na pochôdznu povalu Parkovisko: Pre 4 autá + možnosť parkovania na verejnej ploche -Chata sa predáva kompletne spolu aj s vybavením -Výborná ponuka na rekreáciu pre milovníkov turistiky , prírody, zimných športov -Možnosť ubytovania cez 20 osôb V blízkosti sa nachádza miestny obchod COOP Jednota, zastávka MHD, potôčik, kremnické lesy, salaš. Dobré napojenie z diaľnice po novej asfaltovej ceste / 18 km/ k R1 Kopernica leží /6km/ západne od známeho kultúrneho mesta Kremnica a okrem známych historických pamiatok ako je kremnická mincovňa, historický mestský úrad, meštianske domy či morový stĺp sa tu koná aj množstvo festivalov a podujatí ktoré lákajú návštevníkov zo širokého okolia. Počas letných víkendov si môžu návštevníci Kremnice vybrať zo širokožánrovej ponuky hudobných podujatí, divadelných predstavení a podujatí pre všetky vekové kategórie. Športovci si rozhodne prídu na svoje. Milovníci behu, cyklošportov, bežeckého lyžovania, ale aj adrenalínových športov si určite nájdu to svoje. Zime kraľujú tradičné zimné športy, ktoré do okolia lákajú tisícky návštevníkov. Tipy na výlet a atrakcie v okolí: Geografický stred Európy – Kremnické Bane Ski Krahule Center /13 km/ Lyžiarske stredisko Skalka /16 km/ Via Ferraty na Skalke /16 km/ SPA Aquapark Turčianske Teplice /28 km/

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
390 m²
Úžitková plocha
330 m²
Zastavaná plocha
150 m²
10 € 0,17 €/m²
Logo

Chatka Rozalka

Tekov (Kopernica), okres Žiar nad Hronom

Prenajmem na krátkodobo chatku Rozalka, ktorá sa nachádza v prekrásnom prostredí Kremnickych vrchov. Chatka sa nachádza v obci Kopernica V okolí možnosť turistiky a feratta Skalka pri Kremnici a tak tiež par metrov od chatky sa nachádza Salaš, kde sa dá zakúpiť ovčí syr a tak tiež posedieť v prírode. Chatka je pre šesť osôb. Je tam letná kuchyňa. Pri chatke možnosť opekania. V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0918391757

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
60 m²
Cena dohodou
Logo

NA PREDAJ KÚPALISKO KATARÍNA SPOLU S CARAVAN CAMPINGOM

Tekov (Kremnica), okres Žiar nad Hronom

Realitná spoločnosť JODES+ s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj TERMÁLNE KÚPALISKO KATARÍNA spolu s CARAVAN CAMPOM, kde sa nachádza 17 trojlôžkových chatiek. Termálne kúpalisko sa nachádza v južnej časti banského mesta Kremnica. Je výnimočné svojou termálnou vodou, ktorá má liečivé účinky v oblasti pohybového a nervového ústrojenstva. Celý areál má rozlohu 29384 m2. Nachádza sa tu prevádzková budova (zastavaná plocha 722 m2), bufet (zastavaná plocha 118 m2), krytý bazén (zastavaná plocha 324 m2), recirkulačná stanica (zastavaná plocha 652 m2) a päť bazénov: 1. detský bazén (16m x 7m a hĺbkou 0,5-0,7m s vodnou atrakciou) 2. detský bazénik (s priemerom 8 m a hĺbkou 0,3m s vodnou atrakciou) 3. rekreačný bazén (48m x 20m a hĺbkou 0,9- 1,8m s vodnou atrakciou) 4. plavecký bazén (50m x 20m a hĺbkou 1,8-2,7 m) 5. menší krytý sedací bazén (6m x 6m a hĺbkou 1,2m) V osobnom vlastníctve je okrem areálu kúpaliska a campingu aj geotermlny vrt vzdialený 2,2 km od kúpaliska. Voda je vedená v novo položenom plastovom potrubí. Mesto Kremnica má výhodnú polohu. V zime popri kúpalisku prejde množstvo lyžiarov a bežkárov, ktorí smerujú na Skalku či Krahule a v lete zase veľa turistov, ktorí by možno privítali kúpalisko s celoročnou prevádzkou. V rámci predaja Vám naša spoločnosť zabezpečí kompletný právny, katastrálny servis aj bezplatné hypotekárne poradenstvo. Ak Vás naša ponuka zaujala, určite sa nám ozvite na tel číslo: 0915 972 958 alebo na e-mail: klara.holicova@realityjodes.sk. Ak Vás ponuka nezaujala, tak ďakujeme za Váš čas. Prajeme Vám pekný zvyšok dňa, nech sa Vám darí!

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
29 384 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 20 inzerátov