Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Chaty a chalupy v okrese Žarnovica

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 50 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

45 000 € 321,43 €/m²

Ponukam na predaj chatu

Tekov (Hodruša - Hámre), okres Žarnovica

Ponúkame Vám na predaj chatu s pozemkom v obci Hodruša – Hámre,časť Dolne Hamre.Pozemok bezprostredne susedi s lesom.Celkova vymera pozemku 692 m2 na pozemku sa nachadza Altanok a drevaren.Chata napojena na vodovod,elektrinu,kablova TV.Zabezpecenie Alarm,okenne mreze.Vykurovanie Krbom popripade el.radiatorma,tepla voda el.bojlerom.Pristupova cesta je asfaltova v zime udrziavana.Bohate turisticke moznosti v lete i v zime - turisticke trasy,cyklotrasy,lyzovanie.Hodruske Jazero vzdialene 5 km.Lyziarske stredisko Salamandra Resort.Viac informacii o tejto ponuke Vam radi poskytnem na tč.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
140 m²
Zastavaná plocha
70 m²
Pozemok
692 m²
41 990 € 524,88 €/m²

HALO reality - Predaj, víkendová chata Hodruša-Hámre, Kopanice, okr. Žarnovica - EXKLUZÍVNE HALO REA

Tekov (Hodruša - Hámre), okres Žarnovica

Ponúkame na predaj víkendovú chatu v obci Hodruša-Hámre, časť Kopanice, vzdialenej od mesta Žarnovica cca 10 km. Novostavba drevenej chaty je postavená na juhozápadne orientovanom pozemku s celodenným slnkom o celkovej výmere 641 m2 s prekrásnym výhľadom na jazero. Stojí na nepodpivničenom betónovom základe. Dispozične pozostáva zo zádveria, dennej miestnosti, kuchynského kúta a z nedokončenej kúpeľne so separačným WC. Z dennej miestnosti vedie schodište do podkrovia, kde je chodba a dve spálne. Vstup do objektu chaty je cez veľkú vonkajšiu nekrytú terasu. Stavba bola skolaudovaná v roku 2012. K dispozícii je elektrika 220 V, ostatné siete nie sú riešené. Prístupová cesta je od hlavnej cesty cca 200 m spevnená štrkom, vedľa cesty je vytvorená plošina na parkovanie. Horská časť Kopanice v Štiavnických vrchoch má bohatú banícku históriu a prekrásne prírodné podmienky pre odpočinok. Pôvodný tajch Moderštôlňa po rekonštrukcii ako Kopanický tajch slúži na rekreáciu obyvateľov a chalupárov a tiež je rybolovnou nádržou. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 849 755 alebo na lubicapavelova@haloreality.sk. ID ponuky: ZC-37526 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpešnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - hypotekárne služby našich partnerov na mieru - naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
80 m²
Zastavaná plocha
58 m²
Pozemok
641 m²
29 990 € 29,14 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Voznica pri Žarnovici - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Tekov (Voznica), okres Žarnovica

Ponúkame na predaj kamenný sedliacky dom v pôvodnom stave v obci Voznica pri Žarnovici. Kamenný dom so škridľovou strechou pozostáva z 3 častí so samostatnými vchodmi. V prednej časti je kuchyňa a 2 izby, v strednej časti kuchyňa s pôvodnou pecou, 2 izby a komora a v zadnej časti komora a hospod. miestnosti. Cely dom je elektrifikovaný, kúrenie je zabezpečené keramickými kachľami. Na dvore je vlastná studňa s pitnou vodou. Dom je možné napojiť na plyn a taktiež je možnosť vybudovania čističky s minimálnymi nákladmi. Na pozemku sa nachádzajú hospodárske budovy a samostatne stojaca stodola. V užívaní je aj ďalšia väčšia záhrada za stodolou.Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 667 191 alebo na vierasebenova@haloreality.sk. ID ponuky: ZC-35010 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpešnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - hypotekárne služby našich partnerov na mieru - naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
1 029 m²
Pozemok
1 449 m²
14 900 € 149 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Veľká Lehota, okr. Žarnovica

Tekov (Veľká Lehota), okres Žarnovica

Ponúkame na predaj chalupu v tichej časti obce Veľká Lehota. Chalupa je na rovnom, slnečnom pozemku o celkovej výmere 1445m2. Predná časť pozemku je širšia, záhrada je užšia, dlhá cca 150 m, nachádzajú sa v nej ovocné stromy. Na dvore sa nachádza ešte druhá budova letnej kuchynky s pivnicou a drevárňou, v zadnej časti dvora je drevená šopa a studňa. Chalupa je v pôvodnom stave, pozostáva z veľkej presklenej verandy, kuchyne, malej špajze a dvoch obytných miestností. Múry sú kamenné, strecha sedlová so škridlou, nad verandou je strecha pokrytá plechom. Okná a dvere sú pôvodné drevené. Podlahy v dome sú taktiež pôvodné - drevené. V kuchyni je pekný murovaný sporák z hnedých kachlíc. V zadnej časti dvora je suché WC. V obci je kompletná občianska vybavenosť, niekoľko obchodov, pohostinstvo, základná škola, materská škola, pošta, lekár. Okolie je vhodné na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie. Pri obci je lyžiarske stredisko Drozdovo (5 km). Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 527 353 alebo na lubossutka@haloreality.sk. ID ponuky: ZC-40335 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpešnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - hypotekárne služby našich partnerov na mieru - naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
100 m²
Pozemok
1 445 m²
27 900 € 279 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Žarnovica, obec Píla

Tekov (Píla, Žarnovica), okres Žarnovica

Ponúkame na predaj nevšednú chalupu nachádzajúcu sa 4 km nad obcou Píla (okres Žarnovica) v prekrásnej prírode lesov a strání pohoria Vtáčnik. Tento pôvodný asi 100-ročný "nemecký" kamenný dom je situovaný na samote v zoskupení niekoľkých stavieb. Dom má nový krov a strechu a čaká na rekonštrukciu krásnych pôvodných prvkov–okien, zárubní a dverí, stien, latových podláh a trámových stropov. V osade nie je elektrika, zdrojom môže byť vlastná elektrocentrála resp. fotovoltarické panely. Vodu je možné čerpať z neďalekej spoločnej studne. Vedľa cez cestu je pozemok vedený ako záhrada o výmere 370 m2 prislúchajúci k domu. Prístupová cesta je kamenno-štrková, odporúčame auto s vyšším podvozkom s pohonom 4 x 4. Nehnuteľnosť je určená pre ľudí hľadajúcich niečo výnimočné, útek od civilizácie a každodenných starostí, dobrodružné povahy ale aj romantikov s odvahou investovať a chuťou oddychovať aktívne bez maximálneho komfortu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 849 755 alebo na lubicapavelova@haloreality.sk. ID ponuky: ZC-33894 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpešnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - hypotekárne služby našich partnerov na mieru - naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
100 m²
Zastavaná plocha
414 m²
Pozemok
784 m²
22 900 € 120,53 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Rudno nad Hronom, okr. Žarnovica

Tekov (Rudno nad Hronom), okres Žarnovica

Ponúkame na predaj chalupu v tichej časti obce Rudno nad Hronom. Chalupa je na rovnom, slnečnom pozemku o výmere 684 m2. Je v pôvodnom stave, so zachovaným rázom vidieckeho domčeka, s pôvodnými drevenými dverami a oknami s drevenými zárubňami, v obytných miestnostiach sú murované keramické kachle a v kuchyni murovaný sporák. V chalupe sa nachádzajú dve obytné miestnosti, kuchyňa, presklená veranda po celej dĺžke domu. V zadnej časti sa nachádza hospodárska miestnosť a suché WC. Múry sú kamenné, strecha sedlová so škridlou. V zadnej časti pozemku sa nachádza hospodárska budova s 3 miestnosťami a chlievom. Chalupa je vyprataná a pripravená na rekonštrukciu. S pozemku je pekný výhľad na okolité kopce, neďaleko sa nachádza rieka Hron. Okolie je vhodné na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a rybolov. Najbližšie lyžiarske strediská sú vo vzdialenosti 15 km - Drozdovo a 20 km - Salamandra Resort. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 527 353 alebo na lubossutka@haloreality.sk. ID ponuky: ZC-38393 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpešnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - hypotekárne služby našich partnerov na mieru - naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
190 m²
Pozemok
684 m²
23 000 € 383,33 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Nová Baňa, Žarnovica

Tekov (Nová Baňa), okres Žarnovica

Ponúkame na predaj chalupu v Novej Bani, vo výnimočnej lokalite na polosamote v časti Stará Huta. Celková výmera pozemku je 1733 m2, za domom je záhrada o veľkosti 1303 m2 s absolútnym súkromím. Dispozičné riešenie domu je chodba, kuchyňa, izba, komora a kúpeľňa bez WC. Stavba je v rekonštrukcii, ktorá si vyžaduje novú strechu, dokončenie omietok a zriadenie toalety, možná je aj prístavba na existujúcom základe. Ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler, kúrenie je lokálne na pevné palivo. Prístupová cesta je asfaltová, neskôr spevnená poľná s bezproblémovým prístupom. Lokalita na konci cesty pod lesom v lone prekrásnej prírody je ako stvorená na útek od civilizácie, každodenných problémov a dokonalý relax. V lete turistika, cyklistika, hubárčenie, v zime možnosť lyžovania v neďalekom stredisku Drozdovo. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 849 755 alebo na lubicapavelova@haloreality.sk. ID ponuky: ZC-27429 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpešnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - hypotekárne služby našich partnerov na mieru - naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
60 m²
Zastavaná plocha
430 m²
Pozemok
1 733 m²
10 500 € 136,36 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Veľká Lehota, okr. Žarnovica

Tekov (Veľká Lehota), okres Žarnovica

Ponúkame na predaj starý dedinský domček s pozemkom 920 m2 v obci Veľká Lehota. Dom je v pôvodnom stave, má kamenné múry, strecha je sedlová s krytinou z eternitu. V dome sú dve miestnosti - kuchyňa do ktorej sa vstupuje vchodovými dverami z dvora, a predná izba. V izbe sú zachované pôvodné keramické kachle. V zadnej časti domu sa nachádza miestnosť maštale, v tejto miestnosti je vyvedený prívod vody z obecného vodovodu. Predná časť domu je podpivničená. Dom si vyžaduje rekonštrukciu. Väčšia časť pozemku je rovinatá a slnečná. Na pozemku sa nachádza krásna 100-ročná lipa. Z domu a pozemku je pekný výhľad. Dom sa nachádza v okrajovej tichej časti obce. V okolí sú možnosti turistiky a lyžovania - priamo pri obci je lyžiarske stredisko Drozdovo so zjazdovkami aj bežeckými trasami, lesy v okolí sú vhodné na hubárčenie.Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 527 353 alebo na lubossutka@haloreality.sk. ID ponuky: ZC-37241 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpešnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - hypotekárne služby našich partnerov na mieru - naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
77 m²
Pozemok
920 m²
59 900 € 998,33 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačná chata Veľké Pole, okr. Žarnovica

Tekov (Veľké Pole), okres Žarnovica

Ponúkame na predaj chalupu v obci Veľké Pole, ktorá je situovaná cca 6 km od obce na polosamote v blízkosti lesa. Osada pozostáva zo zoskupenia troch domov. Chata má pôdorys 10 x 6 m a pozostáva zo suterénu a dvoch nadzemných podlaží. V suteréne je technická miestnosť a spoločenská miestnosť, na prízemí je vstupná chodba, kuchynka, obývacia miestnosť a kúpeľňa s umývadlom, vaňou a toaletou a na poschodí sú dve samostatné spálne. Vykurovanie je centrálne na pevné palivo, ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler, odpad je riešený žumpou. Na dvore je veľký, zastrešený altánok. Prístupová cesta je cca 250 m od hlavnej cesty spevnená poľná - dobrá, prejazdná akýmkoľvek autom. Poloha v lone prekrásnej prírody ponúka široké možnosti rekreačného využitia. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 849 755 alebo na lubicapavelova@haloreality.sk. ID ponuky: ZC-37242 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpešnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - na našom webe nájdete viac ako 1000 referencií spokojných klientov - nestrannosť pri obchode - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškolovanými maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a nakreslíme aj pôdorys - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - hypotekárne služby našich partnerov na mieru - naše služby neustále zdokonalujeme/zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
60 m²
Pozemok
395 m²
12 480 €

Predaj starého baníckeho domu v meste Žarnovica- Žarnovická Huta. (034-12-LOS)

Tekov (Žarnovica), okres Žarnovica

Ponúkame Vám na predaj banícky dom v meste Žarnovica-časť Žarnovická Huta.Kto vyhľadáva život ako bol v 19 storočí, prípadne po rekonštrukcii chalúpku na rekreačné účely je určená pre Vás. Malá, útulná chalúpka má rozmer 5 x 10m je postavená z kombinácii kameň drevo.Pôvodný stav,vojdete do kuchyne, kde je spravená betónová podlaha a nový komín so šporákom,v komore je rozobratá pôvodná murovaná pec,je možné si ju postaviť.Z kuchyne je jedna izba s tromi okienkami,podlaha dlážkovina,strop zdravé trámi. Sú tu ešte dve komory,kde je možné spraviť kúpeľňu a WC.Strecha na vek 120 rokov zachovalá a pokrytá eterníkom.K domu je záhrada 749m2 nad domom v svahovitom teréne kde je hrozno a ovocné stromy.V dome je zavedená el.energia,vlastná studňa na pozemku.Pozemok čiastočne oplotený.V okolí Vodný Raj Vyhne,Sklené Teplice,cyklotrasy,turistika,hubárčenie,lyžovanie v SKI Salamander Rezort,Ostrý Grúň. V prípade záujmu kontaktujte: Lýdia Oslancová, tel. č. 0907 320 577, mail: oslancova@realitybemi.sk NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

47 500 €

Ponúkame na predaj chatu obec Píla Žarnovica ( 038-13-RMI )

Tekov (Píla, Žarnovica), okres Žarnovica

Ponúkame Vám na predaj chatu so zastavanou plochou 160 m2 a s pozemkom 240 m2 v tichej časti obce Píla , vzdialenej 10 km od mesta Žarnovica. Pôvodný murovaný, podpivničený dom so sedlovou strechou prešiel rekonštrukciou / stierky, nové okná so sieťkami proti hmyzu, podlaha - dlažba, kúrenie - kotol na pevné palivo s rozvodmi do radiátorov alebo elektrické ohrievače, elektrický kotol na teplú vodu,studňa, žumpa, nová drevená sauna, kúpelňa s vaňou a WC, zánovná kuchynská linka so spotrebičmi, krytá terasa /. Dispozičné riešenie domu : prízemie - sauna, kúpelňa s WC, technická miestnosť s kotlom, čerpadlom, miestnosť na náradie, kosačku. Na poschodí sa nachádza kuchyňa s 2 priechodnými izbami a schodami do podkrovia, kde je spálňa. Chata sa predáva aj so zariadením - kuchynská linka, chladnička, sporák, digestor, stôl so stoličkami, skrine, postele, pohovka, stolíky. Vstup do domu je možný aj cez technickú miestnosť. Pekná, veľká terasa s krbom ponúka možnosť stretnutí či už s rodinou alebo priateľmi. Prístupová cesta je asfaltová, asi 2 km spevnená poľná cesta. Chatu je možné využívať ako v letnom, tak aj v zimnom období , nakoľko je obklopená krásnou prírodou / turistika, hubárčenie, rekreačné športy /. V prípade záujmu kontaktujte: Renáta Mikulková, tel. č. 0907 652 848, mail: mikulkova@realitybemi.sk NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM. Naše hypotekárne centrum Vám bezplatne pomôže pri výbere pre Vás najvýhodnejšieho úveru na kúpu danej nehnuteľnosti.

9 300 €

Predaj chalupy v lone prírody 2 km od obce Veľké Pole. (199-13-LOS)

Tekov (Veľké Pole), okres Žarnovica

Ponúkame Vám na predaj v lokalite Veľké Polej pozemok s chalupou, len 15 km severozápadne od Žarnovice. V tichom prostredí krásnej prírody pozemok o rozlohe 195m2 aj s chalupou. Kamenno drevená stavba so sedlovou plechovou strechou o rozmeroch 6,90 x 4,60 m. Pôvodný stav je predurčený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nového majiteľa. Rekreačné vyžitie v prírode v rozhraní vrchov Vtáčnika a Tríbeča, turistika, hubárčenie, jazdenie na koni v blízkom areály. V prípade záujmu kontaktujte: Lýdia Oslancová, tel. č. 0907 320 577, mail: oslancova@realitybemi.sk NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

45 000 € 900 €/m²

Na predaj chata pri Novej Bani, okres Žarnovica

Tekov (Nová Baňa), okres Žarnovica

Ponúkame na predaj peknú 3 izbovú chatu priamo pod lesom. Prízemie pozostáva zo vstupnej haly, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou (možnosť prespania pre 3-4 ľudí), kúpeľne s toaletou. Na poschodí sa nachádzajú dve samostatné izby (možnosť prespania pre 6-7 ľudí). Obývacia izba je vybavená krbovými kachľami, nábytkom, kuchynskou linkou s elektrickými spotrebičmi. V izbách sa nachádzajú postele, vstavaná skriňa. Chata je drevená (drevené hranoly), zvnútra sadrokarton so zateplením a stracha je plechová. Podlahy drevená plávajúca podlaha a dlažba, plastové okná a dvere, drevené okenice a snímateľné mreže. Chata sa nachádza 7 km od Novej Bane, kde je pripojenie na diaľnicu R1 (Nitra 70km, Trnava 120km, BA 160km, ZV 50km, RK 120km). Chata sa je umiestnená v areáli, v ktorom sa nachádza 10 podobných chát a jedna veľká murovaná, ktorá slúži ako ubytovňa v prípade súkromných akcií (svadba, rodinné oslavy). Spoločenstvo chatárov tvorí priateľskú komunitu, areál je oplotený, má správcu a je strážený psom. Je tu bazén, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko. Lyžiarske strediská v blízkom okolí, najbližšie Drozdovo, dosiahnuteľné pešo. Možnosť turistiky, cyklistiky, hubárčenie, jazdenie na koňoch. Vodná nádrž Tajch vzdialená 9 km od chaty poskytuje možnosti na kúpanie, inline korčuľovanie, rybolov, rekreáciu, zábavu. Veľmi priateľskí obyvatelia Novej Bane organizujú počas celého roka mnohé zaujímavé akcie. Kontakt: Robert Szegheő, RS-21

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
50 m²
53 000 € 557,89 €/m²

Banská chalupa na predaj - Exkluzívne

Tekov (Hodruša - Hámre), okres Žarnovica

B10 Vám ponúka na predaj chalupu v Hodruši-Hámre. Chalupa prešla kompletnou rekonštrukciou - nová strecha, omietky z vonku, omietky z vnútra, nové podlahy, kúpeľňa, nový krb, vonkajšie aj vnútorné rozvody elektriny. Chalupa pozostáva z dvoch priestranných izieb, chodby, kuchyne a kúpeľne s wc. Plocha pozemku je 600 m2. Pri chalupe sa nachádza terasa s posedením a krbom.  Predáva sa aj so zariadením! Okolie ponúka novému majiteľovi množstvo využitia ako napríklad príroda, turistika, lyžiarske stredisko, termálne kúpele... V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 25649 Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť individuálne podľa potreby klienta. Cena: 53000 €  Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
95 m²
Zastavaná plocha
95 m²
Pozemok
600 m²
23 000 € 252,75 €/m²

Na predaj starší 2-izb.RD,91m2,pôvodný stav,v malebnej obci Hodruša-Hámre,časť Banská Hodruša.

Tekov (Hodruša - Hámre), okres Žarnovica

TUreality ponúkajú na predaj pôvodný banícky 2-izb.RD,pôvodný stav,na krásnom a tichom mieste v malebnej obci Hodruša-Hámre,časť Banská Hodruša,neďaleko historického mesta Banská Štiavnica. Domček je v pôvodnom,ale zachovalom stave,vyžaduje rekonštrukciu,čo však umožňuje novému majiteľovi prispôsobiť si jeho charakter vlastným potrebám a záujmom.Je postavený v kombináciii kvádra-kameň.Dom je vzhľadom k svojej lokalizácii veľmi vhodný na rekreačné účely,lebo okolie poskytuje nespočetné možnosti športového,ale i kultúrneho vyžitia /turistika,cykloturistika,jazerá,blízkosť lyžiarskeho strediska Salamandra rezort a pod./. Prístupová cesta k domu obecná,asfaltová,pravidelne udržiavaná aj v zimných mesiacoch.Parkovanie je možné priamo na pozemku pri dome. Uvádzané rozmery sú len orientačné. Info: hrmo@tureality.sk, 0949748866 - Hrmo Miroslav

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
91 m²
Zastavaná plocha
91 m²
Pozemok
272 m²
27 000 € 234,78 €/m²

Na predaj starší 2-izb.RD,vhodný ako chalupa v malebnej obci Hodruša-Hámre,časť Banská Hodruša.

Tekov (Hodruša - Hámre), okres Žarnovica

TUreality ponúkajú na predaj starší RD,vhodný na oddych a chalupárčenie vo veľmi vyhľadávanej a tichej lokalite obce Hodruša-Hámre,časť Banská Hodruša. Domček prešiel v interiéri čiastočnou rekonštrukciou a je okamžite plne obývateľný.Je umiestnený na pozemku o celkovej rozlohe 207m2,čo umožňuje vybudovanie súkromnej oddychovej zóny /záhradné sedenie,vonkajší krba pod./.Dom stojí hneď vedľa obecnej prístupovej cesty,pravidelne udržiavanej aj v zimných mesiacoch. Parkovanie je zabezpečené priamo pred domom,prípadne je možné vybudovať garážové státie priamo na pozemku. Info: hrmo@tureality.sk, 0949748866 - Hrmo Miroslav

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
115 m²
Zastavaná plocha
115 m²
Pozemok
207 m²
57 900 € 551,43 €/m²

Na predaj starší RD,105m2,kompletná rekonštrukcia,v tichej obci Hodruša-Hámre,časť Banská Hodruša.

Tekov (Hodruša - Hámre), okres Žarnovica

TUreality ponúkajú na predaj RD-chalupu,105 m2,v krásnej lokalite pod lesom,v tichej a malebnej baníckej obci Hodruša-Hámre,časť Banská Hodruša,priamo v srdci Štiavnických vrchov. Dom prešiel v období posledných 2 rokov kompletnou rekonštrukciou a je ihneď obývateľný.Stojí na pozemku o celkovej výmere 300m2 a priamo k nemu vedie obecná,asfaltová prístupová cesta,pravidelne udržiavaná aj v zimných mesiacoch. Parkovanie je možné priamo na pozemku pri RD,alebo na ceste. Uvádzané rozmery sú len orientačné. Info: hrmo@tureality.sk, 0949748866 Hrmo Miroslav

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
105 m²
Zastavaná plocha
105 m²
Pozemok
300 m²
19 000 € 237,50 €/m²

Chata na predaj Veľké pole

Tekov (Veľké Pole), okres Žarnovica

Ponúkame  na predaj chatu vo Veľkom Poli. Rozloha chalupy je 80m2. Chata je na rekonštrukciu, je pristavené podkrovie,nie je dokončené. Voda je z prameňa, ktorý je pred pozemkom, elektrika je z generátora. Výhodou je veľmi pekné, tiché prostredie, vhodné na relax. Chata by bola vhodná aj pre firmy, ktoré by organizovali v peknom horskom prostredí rekondičné pobyty. Po obhliadke a pri 100% záujme dohoda o cene možná! Treba vidieť a potom zhodnotiť!

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
80 m²
Cena dohodou

Directreal ponúka Nová štýlová chalupa...

Tekov (Nová Baňa), okres Žarnovica

Počet izieb: 3.izbový Celková úžitková plocha m2: 114 Plocha obytnej časti m2: 96 Výmera pozemku m2: 612 Popis: V rekreačnej osade Chotár ponúkame na predaj novú štýlovú chalupu, vhodnú i na trvalé bývanie s veľkosťou pozemku od 612 m2. Lokalita je vyhľadávaná vďaka prekrásnej prírode, v ktorej si prídu na svoje najmä turisti a zanietení hubári. Taktiež sú tu výborné možnosti cykloturistiky, agroturistiky a pre milovníkov zimných športov sú k dispozícii 3 lyžiarske vleky a nové lyžiarske stredisko Salamandra. V blízkosti sa nachádza i jazero Tajch, termálne kúpaliská vo Vyhniach a v Sklených Tepliciach. Chalupa je dispozične veľmi pekne riešená, pozostáva z chodby, kúpeľne s elektrickým ohrevom teplej vody + WC, obývacej haly,kuchyne a z dvoch podkrovných izieb. Vykurovaná je teplovzdušným krbom na pevné palivo v kombinácii s elektrickým vykurovaním. Nezanedbateľnou výhodou danej lokality je i 9 km vzdialenosť od diaľnice spájajúcu BA s BB /Exit - Nová Baňa/. Zastavaná plocha m2: 56,9 Pozemok: Rovinatý Konštrukcia domu: Tehla Príjazdová cesta: Asfalt Podpivničený: Nie Skolaudovaný v roku: 2017 Inžinierske siete: Elektrina, Žumpa, Verejný vodovod Kúrenie: Elektrické, Na tuhé palivo Počet nadzemných podlaží: 1 Forma vlastníctva: Firemné Garáž: Nie Vybavenie domu: Krb Terasa: Nie Elektrický prúd: 220/380 V Spoločenské možnosti: Turistika, Zimné športy, Kino, Cyklistické trasy, Tenisové kurty Možnosti využitia: Trvalé bývanie, Rekreácia Typ strechy: Sedlová Viac informácií: http://y9.sk/hzw Obhliadky a ďalšie informácie: Mgr. Katarína Pacalajová 0908 085 939 k.pacalajova@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
114 m²
Zastavaná plocha
56 m²
Pozemok
612 m²
39 900 € 243,29 €/m²

Predaj chata Bukovina pri Novej Bani

Tekov (Nová Baňa), okres Žarnovica

Realitná kancelária BMreality ponúka na predaj drevenú chatu v obci Bukovina pri Novej Bani. Chata bola postavená z dreva v roku 2008, strecha je plechová. Pozostáva z veľkej miestnosti, 2x soc. zariadení, vstupnej chodby a podkrovia, ktoré je možné predeliť na izby. Chata je napojená na elektrinu, voda je obecná, odpad je vedený do žumpy, vykurovanie je pomocou klímatizácie a krbu (prieduchy na kúrenie sú vedené do podkrovia), dostupné pripojenie na Wifi. Úžitková plocha chaty je 164 m². Predávaná chata je situovaná v krásnom prostredí, kľudnej lokalite, pričom výhodou danej lokality je aj možnosť rekreačno-športového vyžitia, turistická cesta na Veľký Inovec. V zimných mesiacoch možnosť využiť lyžiarske stredisko Drozdovo. V blízkosti sa nachádzajú potraviny, kostol, MHD. Celková výmera pozemku je 190m2.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
164 m²
Pozemok
190 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 50 inzerátov