Zoznam všetkých dostupných chát, dreveníc a zrubov v okrese Veľký Krtíš | Chaty.sk
Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Veľký Krtíš

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 37 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

77 000 € 481,25 €/m²
Logo

Holostavba rodinného domu s kamennou chalupou na pozemku na 40 árovom pozemku v tichej obci - Čeláre

Poiplie (Čeláre), okres Veľký Krtíš

Kamenná zachovalá chalupa s gangom a holostavbou rodinného domu na vyše 40 árovom pozemku na strednom Poiplí. Chalupa s obytnou plochou 160 m2 má 3 izby, kuchyňu a komoru. Je čiastočne podpivničená. Prebehla na nej rekonštrukcia strechy - nová strešná krytina Rukki. Chalupa je pripojená na elektrinu, voda je z vlastnej kopanej studne. Na priestrannom pozemku nájdeme aj holostavbu rodinného domu, ktorá je kompletne podpivničená. Okrem suterénu a prízemia sú naprojektované aj podkrovné izby s 5 strešnými oknami Fakrom. Holostavba je hydro a tepelne zaizolovaná . Strešnú krytinu tvorí značková hliníková strešná krytina Shake 2. Pri stavbe je vŕtaná studňa. Priestranný pozemok sa nachádza sa v strede dediny,ale je zároveň oddelený od susedov velkou záhradou. Okrem dvoch staveb je tvorený trávnatou plochou a ovocnými stromami. Pokojné prostredie, rozsiahly pozemok,krásne prostredie a možnosť dokončenia holostavby podľa predstáv nového majiteľa.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
4 300 m²
Úžitková plocha
160 m²
24 000 € 533,33 €/m²
Logo

Murovaná chata na úpätí Krupinskej výšiny - Vinica

Poiplie (Vinica), okres Veľký Krtíš

Murovaná chata s udržiavaným vinohradom na úpätí Krupinskej výšiny. Na prízemí sa nachádza prípravovňa na víno so vstupom do priestrannej vínnej pivnice. Na poschodí nájdeme 2 izby a kúpeľnu s toaletou. Stavba je pripojená na elektrinu, chatku je možné napojiť na verejný vodovod (potrubie pred chatou). Za stavbou nájdeme rozsiahly ,udržiavaný vinohrad s cca 350 kríkmi štepeného hrozna. Ku chate vedie asfaltová cesta udržiavaná aj v zime. Chata sa nachádza v riedko zastavanej chatovej osade. Okolitá príroda ponúka možnosť turistiky, hubárčenia, oddychu. Chatová osada, kde sa nehnuteľnosť nachádza, ponúka každoročne usporadúvaný pivničný festival, blízka obec Hrušov zase folklórne slávnosti Hontianska paráda. Chata sa nachádza na 2 km od obce Vinica, ktorá poskytuje plnú občiansku vybavenosť a služby,

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
805 m²
Úžitková plocha
45 m²
22 000 € 137,50 €/m²
Logo

Kamenná chalupa v pokojnom prostredí obce Čeláre so zrekonštruovanou strechou

Poiplie (Čeláre), okres Veľký Krtíš

Kamenná chalupa s gangom s 10 árovým pozemkom na strednom Poiplí. Chalupa s obytnou plochou 160 m2 má 3 izby, kuchyňu a komoru. Je čiastočne podpivničená. Je pripojená na elektrinu, vodu zabezpečuje vlastná kopaná studňa. V izbách sú zachované pôvodné hrady v dobrom stave. Stavba je po statickej stránke vo výbornom stave. Na jednej strane strechy stavby prebiehla výmena strešnej krytiny - falcovaný plech Rukki. Chalupa ponúka pokojné prostredie Poiplia, možnosť rybárčenia a splavu na rieke Ipeľ, ako aj možnosť kultúrneho a športového vyžitia v susednom Maďarsku.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 000 m²
Úžitková plocha
160 m²
42 500 € 461,96 €/m²
Logo

Starší gazdovský dom v tichom prostredí

Poiplie (Príbelce), okres Veľký Krtíš

Gazdovský dom postavený z kameňa pred vyše 100 rokmi v miernom svahu. Dom lemuje gánok a predná časť je podpivničená. V prednej časti domu sú dva osobitné vchody, v každom sú 2 obytné miestnosti. Strop tvoria pôvodné drevené hrady.Zadnú časť tvoria hospodárske miestnosti. Dom je v pôvodnom stave a vyžaduje rekonštrukciu. Na dvore je studňa,voda v dome nie je zavedená.Súčasťou nehnuteľnosti sú dve letné kuchynky postavené z tehál a kvadier v šesťdesiatych rokoch. Voda v letných kuchynkách je vyvedená zvonka. Vo dvore sú drevené aj murované chlievy. K nehnuteľnosti patrí aj veľká záhrada. Dom je situovaný v tichej časti obce,preto poskytuje ničím nerušený pokoj a relax. Môže slúžiť na rekreáciu,bývanie aj farmárčenie.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
3 580 m²
Úžitková plocha
92 m²
14 000 € 466,67 €/m²
Logo

Vínny domček v chatovej oblasti obce Vinica

Poiplie (Vinica), okres Veľký Krtíš

Vínny domček s veľkou klenbovou pivnicou v chatovej oblasti obce Vinica v okrese Veľký Krtíš . Je postavený na pozemku s celkovou rozlohou 194 m2. Elektrina a verejná voda sú zapojené. Nehnuteľnosť s novými plastovými dverami a zakúpeným plastovým oknom (pripravené na výmenu) dispozične pozostaváva z väčšej prípravovne na víno, menšej izbičky a veľkej klenbovej pivnice (10x2,5m). Na povale je možnosť vytvorenia podkrovných izieb. Pred domčekom je nádvorie s ovocnými stromami. Nehnuteľnosť sa predáva aj so zariadením na spracovanie hrozna a výroby vína. K vínnemu domčeku prislúcha vinohrad s cca 250 kmeňmi zväčša štepeného viniča (stolové hrozno,ryzling rýnsky, leáňka,...). Pozemok pod vinohradom je vo vlastníctve SPF, terajší majiteľ si ho prenajíma za symbolickú cenu. Obec Vinica, vzdialená od chatovej oblasti do 1 km, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, okolie obce možnosť turistiky, hubárčenia,... Krásny výhľad spred chaty a z pozemku vôbec na Obec Vinicu, pohorie Börzsöny, okrajové vrchy Krupinskej planiny a Ipeľskú kotlinu sú zárukou pokoja, oddychu a relaxu.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
194 m²
Úžitková plocha
30 m²
63 000 € 630 €/m²
Logo

Rodinný dom v tichej uličke obce Čebovce

Poiplie (Čebovce), okres Veľký Krtíš

Rodinný dom v tichej uličke obce Čebovce. Bol postavený v roku 1965 z tehál. Dispozične sa skladá z veľkej predsiene, 3 priechodných izieb, kuchyne, špajze a kúpeľne a technickej miestnosti. V suteréne nájdeme ďalšie 2 miestnosti, ktoré sú po ich rekonštrukcii využiteľné ako letná kuchyňa, prípadne ako technické miestnosti. Dom je napojený na všetky inžinierske siete , a to : elektrina, zemný plyn, kanalizácia, verejná voda. Časť elektrických rozvodov v dome je z medi. Okrem verejnej vody je využiteľná aj studňa, ktorá sa nachádza pri stavbe. Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami. Na pozemku nájdeme aj murovanú garáž s elektrinou. Udržiavaná 6 árová záhrada je využiteľná aj ako samostatný stavebný pozemok. Čebovce sú pokojnou podhorskou obcou s vinohradníckou tradíciou. Majú slušnú občiansku vybavenosť vrátane materskej a základnej školy. Od okresného mesta Veľký Krtíš sú vzdialené na 11 km.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 064 m²
Úžitková plocha
100 m²
35 000 € 583,33 €/m²
Logo

Priestranná dvojchata vhodná aj na celoročné bývanie - Dolinka

Poiplie (Dolinka), okres Veľký Krtíš

Priestranná dvojchata na tichom mieste v obci Dolinka v okrese Veľký Krtíš. Dispozícia stavby je nasledovná: Vo väčšej, zelenej, chate sa na prízemí nachádzajú vstupná miestnosť, prípravovňa na víno, vstupy do dvoch samostatných klenbových pivníc, splachovacia toaleta, sprchový kút a menšia kotolňa. Na poschodí sú štyri miestnosti - obývacia miestnosť, jedáleň, miestnosť na spanie a menšia kuchynka. Ústredné kúrenie na pevné palivo, verejný vodovodod, elektrina, žumpa s odtokom predurčujú chatu aj na celoročné bývanie. Piecka na pečenie chleba len umocňuje všetrannú vybavenosť vínneho domčeka. V druhej, oranžovej chatke nájdeme prípravovňu na víno, klenbovú pivnicu a na poschodí obytnú miestnosť. Stavba sa predáva aj so zariadením a nábytkom. Obec Dolinka je známa každoročne konaným Medovým festivalom, pričom v susedných obciach sa oplatí navštíviť každoročne konané populárne podujatia ako Hontianska paráda v Hrušove a Festival pivníc vo Vinici.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
151 m²
Úžitková plocha
60 m²
50 000 € 500 €/m²
Logo

Rodinný dom v slušnej podhorskej obci - Čebovce

Poiplie (Čebovce), okres Veľký Krtíš

Rodinný dom v tichej uličke obce Čebovce. Bol postavený v roku 1965 z tehál. Dispozične sa skladá z veľkej predsiene, 3 priechodných izieb, kuchyne, špajze a kúpeľne a technickej miestnosti. V suteréne nájdeme ďalšie 2 miestnosti, ktoré sú po ich rekonštrukcii využiteľné ako letná kuchyňa, prípadne ako technické miestnosti. Dom je napojený na všetky inžinierske siete , a to : elektrina, zemný plyn, kanalizácia, verejná voda. Časť elektrických rozvodov v dome je z medi. Okrem verejnej vody je využiteľná aj studňa, ktorá sa nachádza pri stavbe. Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami. Na pozemku nájdeme aj murovanú garáž s elektrinou. Čebovce sú pokojnou podhorskou obcou s vinohradníckou tradíciou. Majú slušnú občiansku vybavenosť vrátane materskej a základnej školy. Od okresného mesta Veľký Krtíš sú vzdialené na 11 km.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
475 m²
Úžitková plocha
100 m²
25 000 € 208,33 €/m²
Logo

Rodinný dom v slušnej obci na južnom Slovensku - Dolinka

Poiplie (Dolinka), okres Veľký Krtíš

Rodinný dom na južnom Slovensku v obci Dolinka v okrese Veľký Krtíš s takmer 18 árovým pozemkom. Dispozične sa skladá z predsiene, kuchyne s jedálňou, 2 izieb, kúpeľne, dielne a garáže. Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami, voda je potiahnutá z vlastnej studne. Na pozemku je prípojka na verejný vodovod aj s vodomerom. Dom si vyžaduje rekonštrukciu. Na peknom pozemku sa nachádza ďalšia drevená garáž. Trávnaté nádvorie domu je upravené, vysadené ovocnými a okrasnými drevinami. Za domom sa nachádza záhrada s úrodnou pôdou. Po rekonštrukcii je stavba ideálna tak na trvalé bývanie, ako aj na chalupu.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 789 m²
Úžitková plocha
120 m²
30 000 € 250 €/m²
Logo

Rodinný dom v malebnej podhorskej obci - Ďurkovce

Poiplie (Ďurkovce), okres Veľký Krtíš

Rodinný dom v malebnej podhorskej obci - Ďurkovce na úpätí južnej časti Krupinskej planiny. Rodinný dom pozostáva z predsiene, 3 izieb, kuchyne, špajze, kúpeľne s toaletou a dvoch garáží. V podkroví je predpripravená jedna izba s východom na balkón. Čiastočne podpivničený dom bol postavený v sedemdesiatych rokoch minulého storočia. Má vlastnú studňu, verejná voda s vodomerom je dotiahnutá na pozemok. Odpady ústia do žumpy s prepadom. za domov sa nachádza zatrávnený 8 árový pozemok. Ústredné kúrenie si vyžaduje výmenu kotla. K dispozícii je možnosť odkúpenia aj pozemku za záhradou s celkovou rozlohou cca 16 árov. Nehnuteľnosť je vhodná aj na chalupárčenie. Obec Ďurkovce sú malou obcou s minimálne frekventovanou dopravou, orientácia domu a pozemku ponúka súkromie a pokoj.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 617 m²
Úžitková plocha
120 m²
13 000 € 250 €/m²
Logo

Starší dom na okraji obce Veľké Zlievce- zmenená cena

Poiplie (Veľké Zlievce), okres Veľký Krtíš

Starší rodinný dom postavený z tehál a kameňa v tridsiatych rokoch na okraji obce veľké Zlievce - Čomor. Pozostáva z kuchyne,dvoch izieb a komory.Podkrovie je možné prispôsobiť na bývanie.Voda v dome nie je zavedená, kúrenie je lokálne na tuhé palivo.Na dvore je suché WC. Zadná časť domu patrí inému majiteľovi.Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave a vyžaduje rekonštrukciu. Oproti domu stojí menší dom bez súpisného čísla, ktorý pozostáva z dvoch izieb, bez tečúcej vody, kúrenie lokálne na tuhé palivo. Na dvore sú chlievy a dreváreň. Nehnuteľnosť po rekonštrukcii môže slúžiť na bývanie alebo rekreáciu. Oproti domu nie je žiadna zástavba, lokalita poskytuje ničím nerušený pokoj.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
391 m²
Úžitková plocha
52 m²
200 000 € 809,72 €/m²
Logo

Všestranne využiteľná zrekonštruovaná stavba s priestranným pozemkom - Slovenské Ďarmoty

Poiplie (Slovenské Ďarmoty), okres Veľký Krtíš

Hľadáte priestranný rodinný dom (podlahová plocha 247 m2) s takmer úplnou rekonštrukciou s dispozíciou vily? Alebo nehnuteľnosť s možnosťou realizácia vlastnej reštaurácie, prípadne penziónu, v lukratívnej obci v susedstve mesta Balassagyarmat? Ponúkaná nehnuteľnosť, osadená v krásnom prírodnom prostredí , ktorá je tesne pred dokončením rekonštrukcie, splní Vaše očakávania. Stavba postavená z tehál je napojená na všetky inžinierske siete ako verejná voda, kanalizácia, elektrina, prípojka na zemný plyn. Všetky rozvody inžinierskych sietí v stavbe sú úplne nové ako i rozvody kúrenia (podlahové vykurovanie elektrinou kombinované s predprípravou na klimatizáciu). Nehnuteľnosť disponuje dvomi komínmi pre prípadné vykurovanie pevným palivom. Všetky rozvody sú pripravené na zobytnenie podkrovia. Stavba je zateplená, jej izoláciu dopĺňajú nové kvalitné plastové a drevené dvere a okná. Nová podlahová krytina je tvorená laminátovou podlahou a keramickou dlažbou. Drevená konštrukcia strechy je vo výbornom stave, strešná krytina je pôvodná, ale v zachovalom stave. Na priestrannom rovinatom pozemku sú rozmiestnené nové vedenia elektriny, verejnej ako i úžitkovej vody z vlastnej studne. Sú použiteľné na rozmiestnenie vonkajšieho osvetlenia pozemku ako i na polievanie trávnika. Pôvodný úmysel majiteľa bol použiť ich na napojenie zaparkovaných karavanov. Je na novom majiteľovi na čo ich využije. Na priestrannom pozemku nájdeme smreky, lipy ako i novovysadené okrasné kríky. Obec Slovenské Ďarmoty priamo susedí s maďarským 15 tisícovým mestečkom Balassagyarmat. Mesto dýcha kultúrou ako aj športovými a spoločenskými atrakciami. Nájdeme v ňom kompletnú občiansku vybavenosť, prírodné kúpaliská, plaváreň, leso a zoopark, pravidelne sa tu konajú koncerty. Hlavné mesto Budapešť je vzdialené len 80 km. Súčasný majiteľ nehnuteľnosti je ochotný za primeranú cenu stavbu dokončiť na kľúč a dostavať plánované vonkajšie terasy podľa požiadaviek záujemcu.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 954 m²
Úžitková plocha
247 m²
133 000 € 841,77 €/m²
Logo

Útulný zrekonštruovaný rodinný dom na južnom Slovensku - Kosihy nad Ipľom - VIDEO + 3D OBHLIADKA

Poiplie (Kosihy nad Ipľom), okres Veľký Krtíš

3D obhliadka vnútorných priestorov a nádvoria (skopírovať do prehliadača): https://livetour.istaging.com/09afad8b-8ff5-48bb-a0c7-48a3cb492391?index 3 Útulný zrekonštruovaný rodinný dom v slušnej obci na južnom Slovensku - Kosihy nad Ipľom. Stavba prešla v posledných 4 rokoch kompletnou rekonštrukciou počnúc strechou až po podlahy. Samozrejnosťou je výmena elektroinštalácie, vodoinštalácie, odpadov až po novú žumpu, stierky. Dom prekvitá modernými stavebnými doplnkami a dáva pocit romantickej novostavby. Rekonštrukciou prešlo aj alternatívne ústredné vykurovanie (elektrina, pevné palivo) - nové kotle a vykurovacie telesá. Dispozične sa skladá z 3 veľkorysých izieb (z toho jedna na poschodí), priestrannej kuchyne s jedálňou, taktiež priestrannej kúpeľne s toaletou, kotolne a špajze. Upravené nádvorie, drevený prístrešok na 2 autá a veľká krytá terasa s vonkajším krbom ponúkajú bohaté priestory na vonkajšie posedenia. Za stavbami nájdeme záhradu s mladými ovocnými stromami a úrodnou pôdou. Rodinný dom je je bez ďalších okamžitých investícií. Majitelia si dali záležať na precíznom spracovaní jednotlivých praktických i ozdobných detailov a výsledkom je miesto plné harmónie, pokoja a dokonalosti. Kosihy nad Ipľom sú malou pohraničnou obcou so slušným obyvateľstvom. Nechádzaju sa na polceste medzi mestami Šahy a Veľký Krtíš, pričom najbližšie mesto je Balassagyarmat s prírodnými a spoločenskými atrakciami, plavárňou, vonkajšími prírodnými kúpaliskami, zoo a lesoparkom,...

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 814 m²
Úžitková plocha
158 m²
210 000 € 3 500 €/m²
Logo

Usadlosť na samote Krupinskej planiny s takmer 9 hektárovým pozemkom

Poiplie (Čelovce, Veľký Krtíš), okres Veľký Krtíš

Hľadáte možnosť zmeniť svoj životný štýl? Vrátiť sa k hospodáreniu s pôdou, prípadne si splniť sen chovom zvierat? Zahodiť ruch mesta a každodenný stres? Alebo sa len skryť pred svetom a nemať bezprostredného suseda? Toto miesto určite nájdete v katastrálnom území obce Čelovce. Usadlosť s menším rodinným domom a s takmer 9 hektármi zväčša ornej pôdy Vám túto možnosť určite ponúka. K domu vedie vlastná spevnená prístupová cesta uzavretá rampou. Na oboch stranách cesty sa rozprestierajú polia s obrábanou ornou pôdou, na ktorých sa dlhé roky používajú len prírodné hnojivá. Lúky na pozemku sú pravidelne obhospodarované. Kamenný dom je dispozične riešený kuchyňou a 2 izbami. Dve ďalšie miestnosti sú v štádiu výstavby. Pri dome sú ďalšie hospodárske stavby. Voda je riešená vlastnou 53 mestrov hlbokou vŕtanou studňou. Nehnuteľnosť sa nachádza v juhozápadnej časti Krupinskej planiny obklopená krásnou prírodou lesov a lúk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
85 742 m²
Úžitková plocha
60 m²
95 000 € 431,82 €/m²
Logo

Rodinný dom s chalupárskym nádychom v rázovitej obci - Hrušov

Poiplie (Hrušov, Veľký Krtíš), okres Veľký Krtíš

Rodinný dom ako kombinácia zrekonštruovanej kamennej chalupy a modernej prístavby nájdete v dejisku folklórneho festivalu Hontianska paráda v obci Hrušov v okrese Veľký Krtíš. Pôvodná dvojizbová kamenná chalupa z roku 1920 prešla úplnou rekonštrukciou v roku 1988, čiže v čase, keď sa k nej pristavila dvojpodlažná prístavba. Výsledkom je jednoliata stavba, ktorá pozostáva zo 4 izieb, kuchyne, veľkej komory (pôvodne pivnica pod kamennou stavbou), kúpeľne, menšej špajze a toalety. Interiér dopĺňa priestranná chodba so schodiskom. Strecha nehnuteľnosti ako aj iné rekonštrukčné práce prebehli koncom 80.- tych rokov minuleho storočia. Ústredné kúrenie bolo realizované pred 5 rokmi. v dvoch izbách nájdeme aj keramické pece, ktoré umocňujú chalupársky ráz stavby. Voda je z verejného vodovodu, odpady ústia do žumpy. Obec Hrušov je dejiskom celoslovensky známych folklórnych slávností Hontianska paráda a je východiskovou obcou mnohých turistických trás s prekrásnymi výhľadmi. Nový majiteľ ocení aj blízkosť kúpeľov v Dudinciach, hradu Čabraď a krás Krupinskej planiny. Nehnuteľnosť je vhodná na chalupárčenie ako aj na trvalé bývanie.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
243 m²
Úžitková plocha
220 m²
25 000 € 192,31 €/m²
Logo

Rodinný dom v pôvodnom stave v tichej uličke pod lesom - Hrušov

Poiplie (Hrušov, Veľký Krtíš), okres Veľký Krtíš

Rodinný dom v pôvodnom stave bol postavený v roku 1975 z tehál a pórobetónových kvádrov. Je napojený na elektrinu, na pozemku je vlastná studňa (možnosť pripojenia nehnuteľnosti na verejný vodovod). Na prízemí rodinného domu nájdeme predsieň, kuchyňu, dve priestranné izby a priestory, ktoré boli plánované na realizáciu kúpeľne. Do podkrovia sa dostaneme vonkajším schodiskom, kde sú ďalšie dve izby a vchod na povalu. Rodinný dom vyžaduje rekonštrukciu. Stavba je po statickej stránke v poriadku a je úplne suchá. Na rovinatom pozemku pri rodinnom dome je záhrada aj s ovocnými stromami - čerešne, moruša. Nehnuteľnosť sa nachádza v tesnej blízkosti lesa v tichej uličke rázovitej obce Hrušov. Ponúka krásne výhľady na scenériu obce a okolitej prírody. Hrušov je obec s dobrou občianskou vybavenosťou. Nádherné prírodné scenérie, tradície ľudovej kultúry, pestrosť kultúrnych podujatí na čele s každoročne organizovaným folklórnym festivalom Hontianska paráda budú neobyčajným spestrením každodenného života nového majiteľa nehnuteľnosti.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
829 m²
Úžitková plocha
130 m²
29 000 € 305,26 €/m²
Logo

Výrazne znížená cena !!! Rodinný dom vhodný na chalupu v Ipeľskom Predmostí

Poiplie (Ipeľské Predmostie), okres Veľký Krtíš

Rodinný dom vhodný na chalupu v tichej uličke menšej obce Ipeľské Predmostie v okrese Veľký Krtíš pri hraniciach s Maďarskom. Bol postavený v roku 1957 na pozemku s celkovou rozlohou 1481 m2 a je v pôvodnom stave. Dispozícia rodinného domu je tvorená : vstupná chodba (veranda), 3 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC a komora. Pod kuchyňou a kúpeľňou sa nachádza pivnica. Na dvore je murovaná garáž a vínna pivnica. Celková obytná plocha domu je 95 m2. Nehnuteľnosť má vlastnú studňu, jej prísun do domu zabezpečuje vodárnička, kanalizácia je riešená vlastnou žumpou. Za domom a pri dome je veľká trávnatá plocha so staršími hospodárskymi budovami. Po vhodnej rekonštrukcii sa dá dom využiť či už na trvalé bývanie alebo ako chalupa. Pri obci sa nachádza v strednej Európe ojedinelé chránené krajinné územie Poiplie, ktorého turistické chodníky vedú až do pohoria Börzsöny v Maďarsku. Rieka Ipeľ ponúka taktiež rekreačné splavovanie a rybolov, okolité lesy hubárčenie, oddych, relax.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 481 m²
Úžitková plocha
95 m²
21 000 € 262,50 €/m²
Logo

Znížená cena!!! Útulná kamenná chalupa v malebnej obci Krupinskej výšiny - Šuľa

Poiplie (Červeňany), okres Veľký Krtíš

Útulná kamenná chalupa vo východnej časti Krupinskej výšiny v obci Šuľa. Na chalupe prebehla prednedávnom rekonštrukcia vnútornej elektroinštalácie a stavba nového komína. Dispozične sa skladá zo 4 miestností - kuchyne, izby, komory a skladu. Vo všetkých miestnostiach sú zachovalé pôvodné hrady v zachovalom stave. Stavba je čiastočne podpivničená. Na pozemku je vlastná studňa. Za chalupou a jej nádvorím je 13 árová záhrada. Nehnuteľnosť je ideálna na chalupárčenie, pre menej náročných aj na trvalé bývanie. Obec Šuľa je malebnou obcou, ktorá sa postupne mení na chalupársku oblasť. Je obklopená lesmi, ktoré sú zárukou relaxu, hubárčenia a turistiky.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 557 m²
Úžitková plocha
80 m²
38 000 € 506,67 €/m²
Logo

Malebná chalúpka pri potôčiku v objatí lesov Krupinskej výšiny - Čelovce

Poiplie (Čelovce, Veľký Krtíš), okres Veľký Krtíš

Malebná chalupa v obci Čelovce bola postavená v štyridsiatych rokoch minulého storočia z kameňa. Dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, kuchyne, obývačky, spálne, špajze, kúpeľne a toalety. Je pripojená na elektrinu a verejný vodovod. Odpady sú odvedené do žumpy. Na priestrannom rovinatom zatrávnenom pozemku nájdeme aj ďalšiu stavbu - kamennú pivnicu. Chalupa je funkčná, bez okamžitej väčšej investície. Jej čaro umocňuje potôčik, ktorý preteká za hranicou pozemku. Obec Čelovce je obľúbenou lokalitou chalupárov s tradičnými zvykmi , dobrými susedskými vzťahmi a príjemnými obyvateľmi. Je osadená v údolí kopcov Krupinskej výšiny.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
853 m²
Úžitková plocha
75 m²
25 000 € 416,67 €/m²
Logo

Znížená cena !!! Chata vhodná na celoročné bývanie

Poiplie (Dolinka), okres Veľký Krtíš

Vínny domček na krásnom mieste v katastrálnom území obce Dolinka v okrese Veľký Krtíš. Dispozícia stavby je nasledovná: na prízemí sa nachádzajú vstupná miestnosť, prípravovňa na víno, vstupy do dvoch samostatných klenbových pivníc,splachovacia toaleta, sprchový kút a menšia kotolňa. Na poschodí sú štyri miestnosti - obývacia miestnosť, jedáleň, miestnosť na spanie a menšia kuchynka. Domček je vybavený ústredným kúrením na pevné palivo, verejným vodovodom, elektrinou, žumpou s odtokom. Piecka na pečenie chleba len umocňuje všetrannú vybavenosť vínneho domčeka. Stavba sa predáva aj so zariadením a nábytkom. Obec Dolinka je známa každoročne konaným Medovým festivalom, pričom v susedných obciach sa oplatí navštíviť každoročne konané populárne podujatia ako Hontianska paráda v Hrušove a Festival pivníc vo Vinici.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
85 m²
Úžitková plocha
60 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 37 inzerátov