Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Veľký Krtíš

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 39 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

35 000 € 140 €/m²
Logo

Dve chalupy s humnom na vidieku v jednom dvore

Poiplie (Slovenské Kľačany), okres Veľký Krtíš

Ak sa nebojíte výzvy rekonštrukcie dvoch zaujímavých domčekom v nádhernom prostredí Slovenských Kľačian, v tom prípade je táto ponuka pre Vás. Určená je ako aj na chalupárčenie, tak aj na trvalé bývanie. Nehnuteľnosť tvoria dva samostatné domčeky, veľká kamenná pajta a rozľahlé humno s nádherným výhľadom na okolitú prírodu. V blízkosti obce, cca 5km, sa nachádza termálne kúpalisko Dolná Strehová. Domy sú z roku okolo 1920 a ich rekonštrukcia, prístavby, prebiehali postupne, 1959-rozsiahlejšia oprava, studňa, 1983- voda, kúrenie. Stavby sú kamenné. v jednom dome je kúpeľňa, kuchyňa, kde je dovedená voda zo studne, kúrenie plynové, odpad je do žumpy s trativodom, WC je suché. Čaro nehnuteľnosti spočíva vo veľkom pozemku, ktorý vie byť určený na gazdovanie, či pestovanie všetkého druhu. Pajta, ktorá má veľký potenciál na vytvorenie krásneho altánku, letnej kuchyne, či dokonca bývania v jedinečnom štýle. Možností je veľa. V prípade záujmu o ďaľšie informácie či dohodnutie si ohliadky nehnuteľnosti ma kontaktujte aj na tel.čísle 0907 387 998. Nezabudnite si pozrieť našu celú prezentáciu, vrátane videoobhliadky na stránke www.directreal.sk pod ID 166550 alebo priloženom linku https://www.directreal.sk/nehnutelnosti/detail/66550?internal=43-103f6Directreal nehnuteľnosť číslo: 166550link:

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
250 m²
Cena dohodou
Logo

Kúpa lazníckej usadlosti v Hrušove a okolí

Poiplie (Hrušov, Veľký Krtíš), okres Veľký Krtíš

Pre svojich klientov hľadám v katastrálnom územiach obcí Hrušov, Čelovce, Cerovo, atď. starší rodinný dom vhodný na chalupu (aj v pôvodnom stave), najlepšie na príslušných lazoch. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0917 695 198, alebo na petrik@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Ponúkame profesionálny prístup a seriózne jednanie Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis

Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy s väčším pozemkom

Poiplie (Čebovce), okres Veľký Krtíš

Pre svojich klientov hľadám starší dom, chalupu, s veľkým pozemkom (40 a viac árov) v obci Čebovce, alebo inde v okrese Veľký Krtíš vhodný na hospodárenie. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0917 695 198, alebo na petrik@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Ponúkame profesionálny prístup a seriózne jednanie. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chaty

Poiplie (Vinica), okres Veľký Krtíš

Pre svojich klientov hľadám chatu vo Vinici alebo inde v okrese Veľký Krtíš s vodou a elektrinou alebo aspoň s ich dostupnosťou . Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0917 695 198, alebo na petrik@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Ponúkame profesionálny prístup a seriózne jednanie Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis

Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy v obci Sucháň

Poiplie (Sucháň), okres Veľký Krtíš

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0908 265 785 alebo na fridrichova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup a zároveň seriózne a príjemné jednanie.

29 000 € 305,26 €/m²
Logo

Rodinný dom vhodný na chalupu v Ipeľskom Predmostí

Poiplie (Ipeľské Predmostie), okres Veľký Krtíš

Rodinný dom vhodný na chalupu v tichej uličke menšej obce Ipeľské Predmostie v okrese Veľký Krtíš pri hraniciach s Maďarskom. Bol postavený v roku 1957 na pozemku s celkovou rozlohou 1481 m2 a je v pôvodnom stave. Dispozícia rodinného domu je tvorená : vstupná chodba (veranda), 3 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s WC a komora. Pod kuchyňou a kúpeľňou sa nachádza pivnica. Na dvore je murovaná garáž a vínna pivnica. Celková obytná plocha domu je 95 m2. Nehnuteľnosť má vlastnú studňu, jej prísun do domu zabezpečuje vodárnička, kanalizácia je riešená vlastnou žumpou. Za domom a pri dome je veľká trávnatá plocha so staršími hospodárskymi budovami. Po vhodnej rekonštrukcii sa dá dom využiť či už na trvalé bývanie alebo ako chalupa. Pri obci sa nachádza v strednej Európe ojedinelé chránené krajinné územie Poiplie, ktorého turistické chodníky vedú až do pohoria Börzsöny v Maďarsku. Rieka Ipeľ ponúka taktiež rekreačné splavovanie a rybolov, okolité lesy hubárčenie, oddych, relax.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 481 m²
Úžitková plocha
95 m²
48 000 € 685,71 €/m²
Logo

Murovaná chata s vínnou pivnicou pod kopcami Krupinskej výšiny - Vinica

Poiplie (Vinica), okres Veľký Krtíš

Murovaná chata s priestranným pozemkom pod kopcami Krupinskej výšiny bola postavená v roku 1989 z pórobetónových tehál. V dvojpodlažnej chate na prízemí nájdeme obývaciu miestnosť s murovaným krbom, vstup do klenbovej vínnej pivnice a miestnosť predpripravenú na kúpelňu s toaletou. Vedľa chaty je umiestnená nová žumpa. Na poschodí nájdeme 2 miestnosti s východom na balkón a terasu. Stavba je napojená na elektrinu a verejný vodovod. Nachádza sa na konci jednej z uličiek chatovej osady v katastrálnom území obce Vinica, čo s priestranným pozemkom pri chate zaručuje úplné súkromie. Na vyše 13 árovom trávnatom pozemku nájdeme okrem ovocných stromov aj okrasné dreviny a všestranne využiteľnú manipulačnú chatku. Chata je vzdialená od obce Vinica na 2km. Vinica je strediskovou obcou, v ktorej nájdeme komplexnú občiansku vybavenosť. Susedná obec Hrušov je dejiskom tradičného folklórneho festivalu Hontianska paráda. Okolitá príroda je ako stvorená na relax, turistiku, hubárčenie a cykloturistiku.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 308 m²
Úžitková plocha
70 m²
29 500 € 421,43 €/m²
Logo

Znížená cena!!! Priestranná murovaná chata s výhľadom na Ipeľskú kotlinu - Ipeľské Predmostie

Poiplie (Ipeľské Predmostie), okres Veľký Krtíš

Priestranná murovaná chata v riedko zastavanej chatovej časti Ipeľského Predmostia. Dvojpodlažná chata s obytnou plochou 70 m2 a pozemkom 832 m2 disponuje elektrinou. Poblíž chaty je studňa, z ktorej je dotiahnuté staršie vodovodné potrubie do prípravovne na víno. Na podlaží nájdeme veľkú prípravovňu na víno, miestnosť na posedenie a vchod do klenbovej vínnej pivnice. Na poschodí, na ktoré vedú vonkajšie schody, nájdeme dve priestranné izby s balkónom. Za chatou je svahovitý južne orientovaný pozemok vhodný na pestovanie ovocných stromov alebo viniča. Ku chate vedie asfaltová, posledných 200 m spevnená cesta, prejazdná v každom počasí.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
832 m²
Úžitková plocha
70 m²
43 000 € 614,29 €/m²
Logo

Tradičná kamenná chalupa na okraji malebnej podhorskej obce - Čelovce

Poiplie (Čelovce, Veľký Krtíš), okres Veľký Krtíš

Tradičná kamenná chalupa na okraji malebnej obce Čelovce. Dispozične sa skladá z kuchyne, troch izieb, kúpeľne a maštale. Na rovinatom nádvorí nájdeme ďalšiu stavbu, a to riadne zakreslenú letnú kuchyňu so súpisným číslom. Elektrina je zapojená, voda z verejného vodovodu je zavedená do domu. Drevená konštrukcia stavby je v zachovalom stave. Za stavbami a nádvorím nájdeme vyše 13 árovú zatrávnenú záhradu s ovocnými stromami, priamo susediacu s lesom. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí na okraji obce. Čelovce v okrese Veľký Krtíš sa stávajú obľúbenou chalupárskou obcou. Okolitá príroda lesov Krupinskej výšiny je zárukou oddychu a relaxu. Samotná obec je krásna práve tým, akoby v nej zastal čas... Dobré susedské vzťahy, milí pohostinní obyvatelia, zachovalá pamiatková zóna obce so stavbami s prvkami tradičnej hontianskej architektúry, malebný amfiteáter zabezpečujúci miesto kultúrnych akcií, vkusne zrekonštruované verejné budovy a chalupy, upravené cesty ...to všetko nájde ten, kto zavíta do Čeloviec v okrese Veľký Krtíš.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 698 m²
Úžitková plocha
70 m²
63 000 € 630 €/m²
Logo

Rodinný dom v tichej uličke obce Čebovce

Poiplie (Čebovce), okres Veľký Krtíš

Rodinný dom v tichej uličke obce Čebovce. Bol postavený v roku 1965 z tehál. Dispozične sa skladá z veľkej predsiene, 3 priechodných izieb, kuchyne, špajze a kúpeľne a technickej miestnosti. V suteréne nájdeme ďalšie 2 miestnosti, ktoré sú po ich rekonštrukcii využiteľné ako letná kuchyňa, prípadne ako technické miestnosti. Dom je napojený na všetky inžinierske siete , a to : elektrina, zemný plyn, kanalizácia, verejná voda. Časť elektrických rozvodov v dome je z medi. Okrem verejnej vody je využiteľná aj studňa, ktorá sa nachádza pri stavbe. Kúrenie je zabezpečené plynovými gamatkami. Na pozemku nájdeme aj murovanú garáž s elektrinou. Udržiavaná 6 árová záhrada je využiteľná aj ako samostatný stavebný pozemok. Čebovce sú pokojnou podhorskou obcou s vinohradníckou tradíciou. Majú slušnú občiansku vybavenosť vrátane materskej a základnej školy. Od okresného mesta Veľký Krtíš sú vzdialené na 11 km.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 064 m²
Úžitková plocha
100 m²
77 000 € 481,25 €/m²
Logo

Holostavba rodinného domu s kamennou chalupou na pozemku na 40 árovom pozemku v tichej obci - Čeláre

Poiplie (Čeláre), okres Veľký Krtíš

Kamenná zachovalá chalupa s gangom a holostavbou rodinného domu na vyše 40 árovom pozemku na strednom Poiplí. Chalupa s obytnou plochou 160 m2 má 3 izby, kuchyňu a komoru. Je čiastočne podpivničená. Prebehla na nej rekonštrukcia strechy - nová strešná krytina Rukki. Chalupa je pripojená na elektrinu, voda je z vlastnej kopanej studne. Na priestrannom pozemku nájdeme aj holostavbu rodinného domu, ktorá je kompletne podpivničená. Okrem suterénu a prízemia sú naprojektované aj podkrovné izby s 5 strešnými oknami Fakrom. Holostavba je hydro a tepelne zaizolovaná . Strešnú krytinu tvorí značková hliníková strešná krytina Shake 2. Pri stavbe je vŕtaná studňa. Priestranný pozemok sa nachádza sa v strede dediny,ale je zároveň oddelený od susedov velkou záhradou. Okrem dvoch staveb je tvorený trávnatou plochou a ovocnými stromami. Pokojné prostredie, rozsiahly pozemok,krásne prostredie a možnosť dokončenia holostavby podľa predstáv nového majiteľa.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
4 300 m²
Úžitková plocha
160 m²
10 000 € 222,22 €/m²
Logo

Znížená cena!!! Chata na juhu stredného Slovenska s veľkou pieskovcovou pivnicou - Slovenské Ďarmot

Poiplie (Slovenské Ďarmoty), okres Veľký Krtíš

Dvojpodlažná chata s vlastným pozemkom a netradične veľkou pieskovcovou pivnicou v obci Slovenské Ďarmoty. Na prízemí sa nachádza miestnosť so vstupom do veľkej priestrannej pieskovcovej pivnice, v ktorej sa nachádza aj studňa, ktorá si vyžaduje vyčistenie. Na poschodí sa nachádza izba s balkónom. Chata sa nachádza priamo v obci, je vzdialená na 300m od centra obce. Je napojená na elektrinu a je možnosť stavbu pripojiť aj na verejný vodovod. Pozemok pod a pred chatou je plne vysporiadaný. Slovenské Ďarmoty majú bohatú občiansku vybavenosť a sú hraničnou obcou s Maďarskom. Po prechode hraničným priechodom je mesto Balašské Ďarmoty - Balassagyarmat , kde je k dispozícii nákupné centrum, plaváreň, kúpalisko, nemocnica, zoo-lesopark, jazerá na kúpanie.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
155 m²
Úžitková plocha
45 m²
22 000 € 137,50 €/m²
Logo

Kamenná chalupa v pokojnom prostredí obce Čeláre so zrekonštruovanou strechou

Poiplie (Čeláre), okres Veľký Krtíš

Kamenná chalupa s gangom s 10 árovým pozemkom na strednom Poiplí. Chalupa s obytnou plochou 160 m2 má 3 izby, kuchyňu a komoru. Je čiastočne podpivničená. Je pripojená na elektrinu, vodu zabezpečuje vlastná kopaná studňa. V izbách sú zachované pôvodné hrady v dobrom stave. Stavba je po statickej stránke vo výbornom stave. Na jednej strane strechy stavby prebiehla výmena strešnej krytiny - falcovaný plech Rukki. Chalupa ponúka pokojné prostredie Poiplia, možnosť rybárčenia a splavu na rieke Ipeľ, ako aj možnosť kultúrneho a športového vyžitia v susednom Maďarsku.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 000 m²
Úžitková plocha
160 m²
24 000 € 533,33 €/m²
Logo

Murovaná chata na úpätí Krupinskej výšiny - Vinica

Poiplie (Vinica), okres Veľký Krtíš

Murovaná chata s udržiavaným vinohradom na úpätí Krupinskej výšiny. Na prízemí sa nachádza prípravovňa na víno so vstupom do priestrannej vínnej pivnice. Na poschodí nájdeme 2 izby a kúpeľnu s toaletou. Stavba je pripojená na elektrinu, chatku je možné napojiť na verejný vodovod (potrubie pred chatou). Za stavbou nájdeme rozsiahly ,udržiavaný vinohrad s cca 350 kríkmi štepeného hrozna. Ku chate vedie asfaltová cesta udržiavaná aj v zime. Chata sa nachádza v riedko zastavanej chatovej osade. Okolitá príroda ponúka možnosť turistiky, hubárčenia, oddychu. Chatová osada, kde sa nehnuteľnosť nachádza, ponúka každoročne usporadúvaný pivničný festival, blízka obec Hrušov zase folklórne slávnosti Hontianska paráda. Chata sa nachádza na 2 km od obce Vinica, ktorá poskytuje plnú občiansku vybavenosť a služby,

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
805 m²
Úžitková plocha
45 m²
30 000 € 375 €/m²
Logo

Takmer hektárový pozemok so starším rodinným domom na pozemku - Ďurkovce

Poiplie (Ďurkovce), okres Veľký Krtíš

Starší rodinný dom z nepálenej tehly na priestrannom pozemku s celkovou rozlohou 8791 m2 čaká na nového majiteľa na okraji malej podhorskej obce Ďurkovce. Stavba je riadne zakreslená, má súpisné číslo a je napojená na elektrinu. Časť stavby je v zlom statickom stave, pravdepodobne ju čaká sanácia. Druhá časť stavby je staticky v poriadku a pri jej promtnom a šetrnom oddelení od zvyšnej časti je zachrániteľná, aj keď vyžaduje investíciu do strechy. Na pozemku nájdeme ďalšie 2 menšie jednoizbové stavby (jedna z nepálenej, druhá z pálenej tehly). Rozsiahly pozemok je celý zatrávnený a mierne svahovitý. Pred rodinným domom nájdeme studňu. Na hranici pozemku je vedenie verejnej vody a zemného plynu. V súčasnosti využívaná prístupová cesta k pozemku je vo vlastníctve iných fyzických osôb, preto súčasný majiteľ nehnuteľnosti zabezpečil legálny prístup k pozemku zakúpením parcely, ktorá susedí s obecnou ulicou. Tento nový prístup k pozemku je v súčasnosti nepriechodný, je nutný jeho sfunkčnenie. Obec Ďurkovce patrí počtom obyvateľov medzi najmenšie obce okresu Veľký Krtíš. Nachádza sa na úpätí lesov Krupinskej výšiny, samotná nehnuteľnosť je ideálnym miestom na farmárčenie a chov úžitkových zvierat ako aj včelárstvo.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
8 791 m²
Úžitková plocha
80 m²
25 000 € 416,67 €/m²
Logo

Znížená cena !!! Chata vhodná na celoročné bývanie

Poiplie (Dolinka), okres Veľký Krtíš

Vínny domček na krásnom mieste v katastrálnom území obce Dolinka v okrese Veľký Krtíš. Dispozícia stavby je nasledovná: na prízemí sa nachádzajú vstupná miestnosť, prípravovňa na víno, vstupy do dvoch samostatných klenbových pivníc,splachovacia toaleta, sprchový kút a menšia kotolňa. Na poschodí sú štyri miestnosti - obývacia miestnosť, jedáleň, miestnosť na spanie a menšia kuchynka. Domček je vybavený ústredným kúrením na pevné palivo, verejným vodovodom, elektrinou, žumpou s odtokom. Piecka na pečenie chleba len umocňuje všetrannú vybavenosť vínneho domčeka. Stavba sa predáva aj so zariadením a nábytkom. Obec Dolinka je známa každoročne konaným Medovým festivalom, pričom v susedných obciach sa oplatí navštíviť každoročne konané populárne podujatia ako Hontianska paráda v Hrušove a Festival pivníc vo Vinici.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
85 m²
Úžitková plocha
60 m²
21 000 € 262,50 €/m²
Logo

Znížená cena!!! Útulná kamenná chalupa v malebnej obci Krupinskej výšiny - Šuľa

Poiplie (Červeňany), okres Veľký Krtíš

Útulná kamenná chalupa vo východnej časti Krupinskej výšiny v obci Šuľa. Na chalupe prebehla prednedávnom rekonštrukcia vnútornej elektroinštalácie a stavba nového komína. Dispozične sa skladá zo 4 miestností - kuchyne, izby, komory a skladu. Vo všetkých miestnostiach sú zachovalé pôvodné hrady v zachovalom stave. Stavba je čiastočne podpivničená. Na pozemku je vlastná studňa. Za chalupou a jej nádvorím je 13 árová záhrada. Nehnuteľnosť je ideálna na chalupárčenie, pre menej náročných aj na trvalé bývanie. Obec Šuľa je malebnou obcou, ktorá sa postupne mení na chalupársku oblasť. Je obklopená lesmi, ktoré sú zárukou relaxu, hubárčenia a turistiky.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 557 m²
Úžitková plocha
80 m²
70 000 € 451,61 €/m²
Logo

Nehnuteľnosť na rekonštrukciu v tesnej blízkosti lesa na úplnom okraji obce Čelovce

Poiplie (Čelovce, Veľký Krtíš), okres Veľký Krtíš

Nehnuteľnosť na rekonštrukciu so širokospektrálnym využitím sa nachádza na úplnom okraji obce Čelovce v tesnej blízkosti lesov Krupinskej výšiny. Je tvorená priestranným kamenno-tehlovým rodinným domom , ktorý v roku 2021 vyhorel, hospodárskou budovou a stodolou, ktoré sú v zachovalom stave. Rodinný dom s gánkom má zachovalé hrubé kamenné a tehlové múry , ktoré sú staticky v poriadku. Pred požiarom bol napojený na verejnú vodu, odpady ústili do biologického septika.. Hospodárska budova a veľká stodola sú v zachovalom stave s možnosťou okamžitého užívania. Nehnuteľnosť bola odpojená od elektriny, prípojka sa nachádza na 5 m od pozemku nehnuteľnosti. Pri stavbách sú 3 záhrady s celkovou výmerou vyše 32 árov, zastavaná plocha spolu s dvorom činí 1497 m2. Nehnuteľnosť je po rekonštrukcii vhodná ako na trvalé bývanie v pokojnom prírodnom prostredí na okraji obce Čelovce ako aj na podnikateľské účely v oblasti agroturistiky, prípadne ako vzdelávacie centrum, domov sociálnych služieb a pod. V prípade vážneho záujmu je možná dohoda na cene.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
4 705 m²
Úžitková plocha
155 m²
210 000 € 3 500 €/m²
Logo

Usadlosť na samote Krupinskej planiny s takmer 9 hektárovým pozemkom

Poiplie (Čelovce, Veľký Krtíš), okres Veľký Krtíš

Hľadáte možnosť zmeniť svoj životný štýl? Vrátiť sa k hospodáreniu s pôdou, prípadne si splniť sen chovom zvierat? Zahodiť ruch mesta a každodenný stres? Alebo sa len skryť pred svetom a nemať bezprostredného suseda? Toto miesto určite nájdete v katastrálnom území obce Čelovce. Usadlosť s menším rodinným domom a s takmer 9 hektármi zväčša ornej pôdy Vám túto možnosť určite ponúka. K domu vedie vlastná spevnená prístupová cesta uzavretá rampou. Na oboch stranách cesty sa rozprestierajú polia s obrábanou ornou pôdou, na ktorých sa dlhé roky používajú len prírodné hnojivá. Lúky na pozemku sú pravidelne obhospodarované. Kamenný dom je dispozične riešený kuchyňou a 2 izbami. Dve ďalšie miestnosti sú v štádiu výstavby. Pri dome sú ďalšie hospodárske stavby. Voda je riešená vlastnou 53 mestrov hlbokou vŕtanou studňou. Nehnuteľnosť sa nachádza v juhozápadnej časti Krupinskej planiny obklopená krásnou prírodou lesov a lúk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
85 742 m²
Úžitková plocha
60 m²
133 000 € 841,77 €/m²
Logo

Útulný zrekonštruovaný rodinný dom na južnom Slovensku - Kosihy nad Ipľom - VIDEO + 3D OBHLIADKA

Poiplie (Kosihy nad Ipľom), okres Veľký Krtíš

3D obhliadka vnútorných priestorov a nádvoria (skopírovať do prehliadača): https://livetour.istaging.com/09afad8b-8ff5-48bb-a0c7-48a3cb492391?index 3 Útulný zrekonštruovaný rodinný dom v slušnej obci na južnom Slovensku - Kosihy nad Ipľom. Stavba prešla v posledných 4 rokoch kompletnou rekonštrukciou počnúc strechou až po podlahy. Samozrejnosťou je výmena elektroinštalácie, vodoinštalácie, odpadov až po novú žumpu, stierky. Dom prekvitá modernými stavebnými doplnkami a dáva pocit romantickej novostavby. Rekonštrukciou prešlo aj alternatívne ústredné vykurovanie (elektrina, pevné palivo) - nové kotle a vykurovacie telesá. Dispozične sa skladá z 3 veľkorysých izieb (z toho jedna na poschodí), priestrannej kuchyne s jedálňou, taktiež priestrannej kúpeľne s toaletou, kotolne a špajze. Upravené nádvorie, drevený prístrešok na 2 autá a veľká krytá terasa s vonkajším krbom ponúkajú bohaté priestory na vonkajšie posedenia. Za stavbami nájdeme záhradu s mladými ovocnými stromami a úrodnou pôdou. Rodinný dom je je bez ďalších okamžitých investícií. Majitelia si dali záležať na precíznom spracovaní jednotlivých praktických i ozdobných detailov a výsledkom je miesto plné harmónie, pokoja a dokonalosti. Kosihy nad Ipľom sú malou pohraničnou obcou so slušným obyvateľstvom. Nechádzaju sa na polceste medzi mestami Šahy a Veľký Krtíš, pričom najbližšie mesto je Balassagyarmat s prírodnými a spoločenskými atrakciami, plavárňou, vonkajšími prírodnými kúpaliskami, zoo a lesoparkom,...

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 814 m²
Úžitková plocha
158 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 39 inzerátov