Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Tvrdošín

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Cena dohodou
+ 100 €/mes. energie
Logo

Drevenica v Tvrdošíne na Orave

Orava (Tvrdošín), okres Tvrdošín

Chalupa má výhodnú polohu, pretože v jej blízkosti sa nachádza kostol, škola, gymnázium, nákupne centrum ale stále máte pocit bývania na dedine. Chalupa je po rekonštrukcii. Plocha pozemku je 683 m2, pričom chalupa zaberá 89 m2. Strecha chalupy je presadená to znamená že aj s prednej aj zadnej strany je zastrešené priedomie. Obytná plocha pozostáva s prízemia cca 75 m2, a podkrovia tiež cca 75 m2. Súčasťou je pivnica a hospodárska prístavba. Tá pozostáva s prízemia (dielňa), poschodia (odpočinková miestnosť) a s pôjdu (sklad). Každé podlažie je cca 35 m2. Prístup na pozemok je z dvoch strán a to od hlavnej cesty ako aj z vedľajšej ulice kde je situovaný vchod s parkoviskom. Chalupa je napojená na rozvod vody, kanalizáciu a elektrickú prípojku. Ohrev je realizovaný elektrickými radiátormi a pecou na pevné palivo v prednej izbe na prízemí. Chalupa je kompletne zateplená. DISPOZIČNE riešenie: 1NP: chodba + WC, kuchyňa, predná izba, kúpeľna so sprchou, zadná izba a detská izba 75 m2. 2NP: - zateplené podkrovie 2 izby, WC + umývadlo, 75 m2. Hospodárska prístavba: - prízemie(dielňa) , poschodie – odpočinková miestnosť, podkrovie – sklad.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
220 m²
Zastavaná plocha
89 m²
Pozemok
683 m²
Cena dohodou
Logo

REZERVOVANÉ - Drevenica v malebnej dedinke Podbiel na predaj - Orava

Orava (Podbiel), okres Tvrdošín

Drevenica Tereza je situovaná v malebnej obci Podbiel na Orave. Drevenica je najväčšie kultúrne bohatstvo obce Podbiel s celkovou kapacitou 17 osôb. Izby sú zariadené štýlovým dobovým nábytkom. Celé prízemie je zrekonštruované podľa pôvodnej architektúry a nájdete tu dve veľké izby a kúpeľňu. Predná izba je spoločenská s veľkou pecou, na ktorej sa dá spať. Nachádza sa tu veľký stôl pre 13 osôb a dve pohovky (prístelky pre 4 osoby). Súčasťou prízemia je aj kuchyňa, ktorá je plne zariadená. Nachádza sa v nej starý funkčný šparhelt, elektrický sporák, chladnička, mikrovlnná rúra aj rýchlovarná kanvica. V kuchyni a chodbe je podlahové kúrenie. Ostatné podlahy sú celodrevené. Zadná izba je riešená ako spálňa, poskytuje 5 lôžok. Z tejto izby je vstup do pivnice. Na poschodí sú ďalšie dve samostatné ubytovacie jednotky, každá z izieb je štvorlôžková a má samostatnú kúpeľňu s prístupom z izby. V každej spálni, aj na prízemí, je televízor. Na dvore je k dispozícii vonkajšie posedenie - altánok a gril. Parkovacie miesta sú zaistené priamo pri objekte. Typ kúrenia: pevné palivo a plyn Rok kolaudácie: 2010 Zastavaná plocha: 180 m2 Úžitková plocha: 200 m2 (+ 70 m2 možnosť dorobiť) Podbiel je ideálnym dovolenkovým miestom, keďže ponúka mnoho možností v lete aj v zime, športovcom aj kultúrnym nadšencom. V letných mesiacoch vybehnite na túru do Roháčov či do Juráňovej doliny. Ak sa chcete okúpať, môžete vyskúšať Oravskú priehradu, kde nájdete aj požičovne vodných športov. O niečo teplejšiu vodu ponúkajú aquaparky v Oraviciach, Bešeňovej alebo Liptovskom Mikuláši. O histórii sa poučíte na Oravskom hrade, v Múzeum P. O. Hviezdoslava aj v Múzeu Oravskej dediny. Zimu si užijete na svahoch stredísk Zuberec - Milotín a Zuberec - Janovky, Nižná - Uhliská, Oravice, Vitanová alebo Roháče - Spálená. Viac informácií Vám radi poskytneme v RK SPIRIT, s. r. o. alebo na tel. č. +421 918 246 319.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
407 m²
Úžitková plocha
60 m²
Zastavaná plocha
180 m²
Cena dohodou
Logo

Chata Oravice inestičná príležitosť na podnikanie

Orava (Tvrdošín), okres Tvrdošín

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v Oravciach Stav: čiastočná rekonštrukcia Inžinierske siete: voda, elektrina, kanalizácia Pozemok: 2013m2 Vykurovanie: ústredné kúrenie na pevné palivo Počet lôžok: cca 35 Chata sa nachádza v krásnom prostredí s výborným celoročným prístupom v blízkosti termálneho kúpaliska Oravice a lyžiarskeho strediska. Ako bonus na pozemku sa nachádza aj samostatne stojaca chatka pre budúcich majiteľov. Možnosť rekonštrukcie, úpravy hlavnej chaty podľa vlastných predstáv. Pre viac info + 421 918 781 504

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
2 013 m²
Zastavaná plocha
219 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty