Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Spišská Nová Ves

Predošlá Nasledovná 1 - 18 z celkom 18 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

55 000 € 611,11 €/m²
Logo

Dom na bývanie v mestečku Krompachy

Spiš (Krompachy), okres Spišská Nová Ves

Tento dom sa nachádza na okraji mesta Krompachy blízko známeho lyžiarskeho strediska Plejsy. Dom pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, špajze, kúpeľne, chodby, verandy a pivnice. Pri dome je pekná záhrada a dom je ihneď obývateľný. Cez dvor sa pristupuje aj k susednej nehnuteľnosti. Je vhodný na chalupu ako aj na celoročné bývanie. V meste je plná občianska vybavenosť. Okolie ponúka krásnu prírodu pre hubárov, turistiku a cykloturistiku. Lyžiarske stredisko Plejsy poskytuje výbornú lyžovačku pre náročných aj pre začiatočníkov. Druh stavby: Montovaná Umiestnenie objektu: Kľudná časť obce Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 20 km Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 1 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 50 km Vzdialenosť do centra obce: Array Prístupová cesta: Asfaltová Kúrenie: Ústredné - plynové Rok výstavby: 1958 Rok rekonštrukcie: 2000

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
90 m²
Pozemok
437 m²
Cena dohodou
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Hnilčík

Spiš (Hnilčík), okres Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme v obci Hnilčík rodinný dom, chalupu alebo chatu na rekreačné účely. Za ponuky vopred ďakujeme. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 498 271 alebo na frantisekspisak@haloreality.sk. ID ponuky: D-12758 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

50 000 € 50 000 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Spišská Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu, chalupu v okrese Spišská Nová Ves, GL a LE s pozemkom 500-600 m2, počet izieb min. 2. Podmienka: samostatný dvor, funkčá elektroinštalácia, voda, odpad. Cena: cca 50.000 € (podľa stavu) Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 389 280 alebo na dagmarhajekova@haloreality.sk. ID ponuky: D-12768 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 m²
Cena dohodou
Logo

HALO reality - Kúpa chata Spišská Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme v okolí mesta Spišská Nová Ves chatu, alebo chalupu. Za ponuky vopred ďakujeme. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 498 271 alebo na frantisekspisak@haloreality.sk. ID ponuky: D-12679 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

90 000 € 90 000 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Spišská Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme chalupu v Spišskej Novej Vsi a okolí. Stav: kompletne alebo čiastočne prerobená. Za ponuky vopred ďakujeme. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 498 271 alebo na frantisekspisak@haloreality.sk. ID ponuky: D-12674 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 m²
Cena dohodou
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Hnilčík

Spiš (Hnilčík), okres Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme staršiu chalupu, resp. rodinný dom vhodný na chalupu v obci Hnilčík, okres Spišská Nová Ves, s rovinatým pozemkom, preferujeme viac súkromia. Za ponuky vopred ďakujeme. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 326 802 alebo na stefanjurcisin@haloreality.sk. ID ponuky: D-12128 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Cena dohodou
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Spišská Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom, alebo chalupu v Spišskej Novej Vsi. Lokalita: Červený jarok, alebo Košiarny briežok. Cena podľa stavu nehnuteľnosti. Za ponuky vopred ďakujeme. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 498 271 alebo na frantisekspisak@haloreality.sk. ID ponuky: D-12595 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Cena dohodou
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Spišská Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme celoročne obývateľnú chatu~chalupu do 80000,pre 7 osôb bez nutnosti rekonštrukcie, prípadne aj so zariadením Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 389 280 alebo na dagmarhajekova@haloreality.sk. ID ponuky: D-11041 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Cena dohodou
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Spišská Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Pre konkrétneho klienta hľadáme chalupu alebo starší rodinný dom so samostatným dvorom v okrese Spišská Nová Ves. Cena cca 40.000 €. Za ponuky vopred ďakujeme. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 389 280 alebo na dagmarhajekova@haloreality.sk. ID ponuky: D-12843 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

23 000 € 255,56 €/m²
Logo

Drevenica v obci Hnilčík, okres Spišská Nová Ves

Spiš (Hnilčík), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj drevenicu - chatu v obci Hnilčík. Chata je súčasťou dvojdomu (predáva sa ľavá strana - hnedobiela časť), nachádza sa v krásnom lesnom prostredí. Pôvodná konštrukcia chaty je drevená, strecha je z falcovaného plechu. Prízemie pozostáva z 1 izby, kuchyne, dielne a na poschodí sa nachádza podkrovná izba. V chate je zabezpečené vykurovanie pomocou kachľových pecí, má zavedenú elektrinu a vodu vlastným samospádom. Podlahová plocha chalupy je 60 m2, plocha pozemku je 240 m2. K nehnuteľnosti nebol vydaný energetický certifikát. Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: pôvodný, Úžitková plocha: 90 m2, Plocha pozemku: 240 m2, Počet poschodí: 2, Počet izieb: 2, Energetický certifikát: nie, El. napätie: 230V, Voda: verejný vodovod, Plyn: nie, Vykurovanie: vlastné - pevné palivo

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
90 m²
Pozemok
240 m²
46 000 € 143,75 €/m²
Logo

Rodinný dom v obci Hnilec - Dohoda možná!

Spiš (Hnilec), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj rodinný dom, vhodný na penzión alebo viacgeneračný dom. Tehlový dvojpodlažný dom je čiastočne podpivničený, tvorený z dvoch častí- prvá časť je novostavba a druhá časť je rekonštruovaná. V dome sú nové omietky, nová elektroinštalácia, kúrenie sa tu nenachádza. Na prvom podlaží sa nachádza vstupná hala, 3 miestnosti, 2 menšie technické miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa a chodba. Druhé podlažie tvorí galéria, 5 miestností, 2 menšie technické miestnosti, kúpeľňa a chodba. K domu prislúcha aj dvoj-garáž s nadstavenou terasou. Obytná plocha domu je 321 m2. Celková plocha pozemku je vo veľkosti 582 m2. K nehnuteľnosti nebol vypracovaný energetický certifikát. Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: čiastočne prerobený, Úžitková plocha: 320 m2, Plocha pozemku: 582 m2, Počet poschodí: 2, Počet izieb: 8, Balkón: áno - 1, Kúpeľňa: áno, Počet kúpeľní: 2, El. napätie: 230/400V, Voda: verejný vodovod, Garáž: áno - 2 autá, Inžinierske siete: áno, Kanalizácia: áno, Plyn: nie, Materiál: tehla, Terasa: áno, Pivnica: áno

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
320 m²
Pozemok
582 m²
78 000 € 866,67 €/m²
Logo

Chata Pod Tepličkou pri Spišskej Novej Vsi

Spiš (Teplička), okres Spišská Nová Ves

Číslo ponuky: 7952 - Ponúkame na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v chatovej oblasti Pod Tepličkou pri Spišskej Novej Vsi. Ide o dvojpodlažný objekt, na prízemí sa nachádza obývacia izba s dizajnovou kachľovou pecou (spoločenská miestnosť), druhá obytná izba, kuchyňa a kúpeľňa s WC. Z obývacej miestnosti vedú schody na poschodie. Na poschodí sú obytné miestnosti, plus ďalšie schodisko vedie do podkrovia v špici chaty, kde je ďalšia miestnosť. Chata je murovanej konštrukcie. Vykurovanie je krbom, ako aj elektrickými konvektormi. Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom a odpad septikom. Chata má vlastnú vŕtanú studňu. Strecha je z pozinkovaného plechu. Celková obytná plocha je 90 m2. Plocha pozemku vo vlastníctve je 331 m2.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
331 m²
Úžitková plocha
90 m²
75 000 € 669,64 €/m²
Logo

Dve chaty s veľkým pozemkom (998m2), Blaumont, Spišská Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj dve rekreačné chaty v krásnom tichom prostredí v lese v časti Blaumont v Spišskej Novej Vsi. Celková výmera pozemku je 998 m2 (cca 14,2mx70m), z toho zastavaná časť je 75m2. Prístup je po lesnej ceste cca 100m od príjazdovej cesty. Chaty sú identické, zrkadlovo otočené, nie sú prepojené. V prípade záujmu je možné nehnuteľnosti zakúpiť oddelene, prípadne tieto dve chaty prepojit. Dispozícia chaty - na spodnom podlaží sa nachádza presklenná veranda, schodište na poschodie, obývačka prepojená s kuchynkou. Na poschodí sa nachádza otvorená spacia časť. Chata je s časti podpivničená. V súčasnosti je využívaná len jedna z chát, kde vykurovanie je zabezpečené krbom. Chatky stoja na kvalitnom betónovom základe., steny, priečky a povala sú drevené, strechy sedlové plechové. Nehnuteľnosť je napojená na elektrickú energiu. Na pozemku sa nachádza drevený prístrešok a suché WC. Veľkou výhodou je prekrásne prírodné prostredie, ktoré zaručuje pokoj a relax., ale zároveň je to aj výborná a rýchla dostupnosť do centra mesta Spišská Nová Ves.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
998 m²
Úžitková plocha
112 m²
Zastavaná plocha
75 m²
79 000 € 1 274,19 €/m²
+ 1 €/mes. energie
Logo

Predám chatu na Čingove

Spiš (Smižany), okres Spišská Nová Ves

Predám chatu v lokalite Čingov rozloha 62 m2, pozemok 100 m2., Chata sa nachádza v oblasti stavebnej uzávery, ako jedna z mála chát má obecný vodovod, kanalizáciu, aj elektriku.Nová strecha aj podlahy v roku 2021. Dole sa nachádza chodba, kuchyňa obývačka a kúpelňa spojená s wc. Na poschodí je izba so 4 posteľami a balkónom. Kúrenie elektrické. Príjemná atmosféra, v našom vlastníctve viac ako 20 rokov, ideálne pre rodinu. Parkovanie cca. 100 m od chaty pri lávke na parkovisku informačného centra. V prípade záujmu volajte +421905541119

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
62 m²
Zastavaná plocha
62 m²
Pozemok
100 m²
Cena dohodou
Logo

Chalupa uprostred lesa Hnilčík-Bindt

Spiš (Hnilčík), okres Spišská Nová Ves

Číslo ponuky: 7829 - Ponúkame na predaj chalupu-drevenicu nachádzajúcu sa v krásnom prírodnom lesnom prostredí v blízkosti Hnilčíka, časť Bindt v smere na Markušovskú dolinu. Drevenica kapacitne umožňuje ubytovanie aj pre viacero rodín, prípadne na letný prenájom turistov. Chalupa sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 740 m2. Zastavaná plocha chalupy je 130 m2. K chalupe je pristavaná garáž (30 m2). Ide o dvojpodlažný objekt - drevenicu s čiastočným podpivničením, priečky v chalupe murované-tehla, strecha je sedlová plechová. Dispozične pozostáva z kuchyne, ktorá je pri vstupe, obývačky vybavenej historickým nábytkom a kachľovou pecou, kúpelne, WC a malej odkladacej miestnosti. Na poschodí sa nachádzajú 2 samostatné izby, tretia je nad garážou. Chalupa má vlastnú vlastnú studňu s pitnou vodou, pričom je možnosť pripojiť na verejný vodovod z blízkeho vodovodu. Odpad je zvedený do žumpy s prepadom. Vykurovanie je centrálne na tuhé palivo, alternatívou je elektrické vykurovanie (v izbách sú radiátory). Kapacitou poskytuje objekt možnosť pobytu aj pre viaceré rodiny, alebo letný prenájom, ktorý objekt poskytoval aj v minulosti. Chalupa je napojená na elektrickú sieť. Ponuka zahŕňa aj zaujímavé rozsiahle pozemky, mierne svahovité (spolu o výmere 18 915 m2), ktoré chalupu obklopujú a poskytujú tak možnosti rozšírenia na farmárčenie, rozvoja agroturistiky, prípadne vybudovanie táborov a iných zariadení: 12 700 m2 - Trvalé trávne porasty, lúky , v podiele 1/2 3 959 m2 - Orná pôda - využívané ako lúka, v podiele 1/2 2 256 m2 - Lesný pozemok, v podiele 1/2 Na pozemku sa nachádza rybník, krytý prístrešok so záhradným kozubom, ihrisko s lanovkou a detským domčekom, hojdačka a okrasné jazierko. Oblasť ponúka široké spektrum športovo-relaxačných aktivít po celý rok, hubárčenie, cykloturistiku (Hnilecká dolina, Muránska planina...), blízky turisticky atraktívny Slovenský raj, Mlynky a Dedinky 21 km, ZOO v SNV 15 km.V zime lyžovanie - v blízkosti je ski centrum Mraznica,. Pre alergikov a astmatikov ide o priaznivé prostredie (kúpele Štos).

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
10 198 m²
Úžitková plocha
130 m²
Zastavaná plocha
130 m²
170 000 € 1 619,05 €/m²
Logo

Rekreačná chata - Novostavba Malé Pole Sp. Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Číslo ponuky: 7785 - Ponúkame ZAUJÍMAVÚ PRÍLEŽITOSŤ NA ATRAKTÍVNE REKREAČNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE CHATY s celoročným využitím v BLÍZKOSTI MESTA Spišská Nová Ves – lokalita Malé pole, Ferčekovce. Na výmere vyše 3500 m2 v tichej lokalite v blízkosti lesa vyrastie areál 4 REKREAČNÝCH CHÁT s jednotným architektonickým štýlom a moderným technickým štandardom. PONÚKAME 2 ALTERNATÍVY: KÚPY POZEMKU A RIEŠENIA VÝSTAVBY INDIVIDUÁLNE stavebníkmi podľa určeného dizajnu ALEBO V PONUKE AJ MOŽNOSŤ ZABEZPEČENIA REALIZÁCIE STAVBY NA KĽÚČ DO ŠTÁDIA HOLODOM S VYUŽITÍM ÚSPORY Z ROZSAHU pri spoločnej realizácii výstavby. V ponuke sú 4 STAVEBNÉ POZEMKY S VÝMERAMI (812 m2, 544 m2, 570 m2, 854 m2). Pozemky budú vybavené INŽINIERSKYMI SIEŤAMI (el. energia, vodovod, kanalizácia). REKREAČNÉ CHATY na pôdoryse 10 x 7 m sú navrhnuté s modernými dispozíciami – na prízemí obývačka spojená s kuchyňou, špajza, obytná miestnosť, WC, technická miestnosť. Na poschodí budú dve izby, šatník, kúpeľňa s WC a chodba. Celková podlahová plocha chaty je 105,7 m2. Individuálne požiadavky na zmenu vnútornej dispozície bez vplyvu na vonkajší dizajn a statiku môžu byť zakomponované. Nosná konštrukcia je navrhnutá tehla hr. 30 cm + zateplenie 15 cm, vykurovanie tepelným čerpadlom. Chaty budú mať presvetlené obývacie miestnosti (23 m2) spojené s terasami, dostatočne veľké príslušenstvo (kuchyne, kúpeľňa, WC) a aj dostatok odkladacieho priestoru a miesto na parkovanie. Úžitkové plochy sú nadizajnované pre komfortné bývanie 4 osôb. Rekreačný areál je riešený KOMPLEXNE s vlastnou prístupovou cestou, inžinierskymi sieťami, parkovaním a zeleňou. Rekreačné chaty budú súčasťou areálu Penziónu Malé pole, ktorý vznikne v blízkosti rekreačných chát spoločne s rekreačným areálom. Chaty bude možné využívať pre vlastnú rekreáciu alebo je možné ich celoročne prenajímať. V ponuke bude aj možnosť spravovania nehnuteľnosti a starostlivosti o objednaných hostí. Rekreačné chaty predstavujú výbornú príležitosť na rekreačné vyžitie a zároveň aj ako investičný zámer. Lokalizácia projektu je spojením výhod – blízkosť lesa na okraji NP Slovenský raj hneď vedľa turistických trás a cyklochodníkov (15 min. bicyklom Košiarny briežok) s výhľadom na Vysoké Tatry a zároveň bezproblémový prístup do mesta Spišská Nová Ves (5 minút autom). Ceny jednotlivých pozemkov: 1) Výmera: 812 m2 – 70 EUR / m2 + projekt pre stavebné povolenie v sume 2300 EUR = 59 140 EUR 2) Výmera: 544 m2 – REZERVOVANÝ! 3 Výmera: 570 m2 – REZERVOVANÝ! 4/ Výmera: 855 m2 – 70 EUR/m2 + projekt pre stavebné povolenie v sume 2300 EUR = 62 080 EUR Predpokladaný náklad stavby chaty na kľúč v štádiu holodom je 115 900 EUR. Viac informácií v RK.

Stav
Novostavba
Pozemok
812 m²
Úžitková plocha
105 m²
Zastavaná plocha
72 m²
135 000 € 798,82 €/m²
Logo

Chata (8 ložok), Čingov Slovenský raj

Spiš (Spišské Tomášovce), okres Spišská Nová Ves

Číslo ponuky: 7937 - Ponúkame na predaj chatu nachádzajúcu sa priamo v známom turistickom stredisku Čingov patriacom do Národného parku Slovenský raj pri Spišskej Novej Vsi. Chata tehlovej konštrukcie so sedlovou plechovou strechou bola kolaudovaná v roku 1995. Je zasadená v mierne svahovitom teréne s výhodnou juhozápadnou orientáciou. Výhodou je lokalizácia v bezprostrednej blízkosti rozdeľovníka značených turistických trás, pričom k chate je bezproblémový dopravný prístup aj parkovanie. Objekt je členený na tri podlažia, pričom má 2 samostatné vstupy. V suteréne so samostatným vstupom sa nachádza veľká spoločenská miestnost s krbom a jedálňou riešená ako galéria - otvorený priestor s prepojením 1. nadzemné podlažie. Pri spoločenskej miestnosti sa nachádza kuchyňa s kuchynskou linkou a príručným priestorom na odkladanie. Na 1.nadzemnom podlaží sa nachádzajú 2 obytné miesnosti (3+2 lôžka) a kúpeľňa s WC. Na 2.nadzemnom podlaží je 3-lôžková izba s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa, WC) a obývacia izba so sedením a výstupom na balkón. Vykurovanie je riešené krbom v spoločenskej miestnosti a elektrickými konvektormi v izbách. Chata je napojená na inžininierske siete - el. energia, obecný vodovod a žumpu. Vo vlastníctve Chata vzhľadom na svoju pozíciu v srdci Čingova má potenciál ako ZAUJÍMAVÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ. Stredisko Čingov je známe turistické stredisko patriace do Národného parku Slovenský raj. Je východiskom pre mnohé túry v Slovenskom raji, napr. na Tomášovský výhľad, Prielom Hornádu, Tomášovská Belá, Sokolia dolina či Kláštorisko.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
187 m²
Úžitková plocha
169 m²
Zastavaná plocha
129 m²
103 000 € 858,33 €/m²
Logo

Chalupa na okraji lesa neďaleko Hnilčíka, časť Bindt

Spiš (Hnilčík), okres Spišská Nová Ves

Číslo ponuky: 7876 - Ponúkame na predaj rodinný dom - chalupu s celoročným využitím nachádzajúcu sa v krásnom prírodnom prostredí v blízkosti Hnilčíka, časti Bindt v smere na Markušovskú dolinu. Chalupa sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 2 262 m2. Zastavaná plocha chalupy je vyše 80 m2. Ide o dvojpodlažný murovaný objekt, čiastočne podpivničený. Strecha je sedlová, krytina škridľa. Fasáda domu po celom obvode je zateplená, obložená drevom. Dispozične pozostáva z predsiene, veľkej kuchyne s jedálenským stolom, obývačky s krbom, kúpeľne s vaňou a WC. Na poschodie vedie schodisko z obývačky. Nachádzajú sa tu 3 samostatné izby a kúpelňa so sprchovacím kútom a WC. Dom bol kompletne rekonštruovaný pred 12 rokmi. V rámci rekonštrukcie boli riešené rozsiahle stavebné úpravy - strecha, fasáda so zateplením, drevené eurookná, rozvody vody, odpadu a elektroinštalácie. Interiér bol kompletne prispôsobený na rodinné rekreačné účely a možnosti prenájmu s dostatkom komfortu vzhľadom na súčasné požiadavky (nová kuchyňa, kúpeľne s vaňou/sprchovací kút, štýlový drevený nábytok, krb). Vykurovanie objektu je riešené pecou na pevné palivo v kuchyni, krbom s vložkou a prieduchmi a elektrickými radiátormi v celom objekte. Chalupa má vlastnú vlastnú studňu s pitnou vodou,odpad je zvedený do žumpy. Chalupa je napojená na elektrickú sieť. Na pozemku sa nachádza altánok, ohnisko a detská šmýkačka. Oblasť ponúka široké spektrum športovo-relaxačných aktivít po celý rok, hubárčenie, cykloturistiku (Hnilecká dolina, Muránska planina...), blízky turisticky atraktívny Slovenský raj, Mlynky a Dedinky 21 km, ZOO v SNV 15 km.V zime lyžovanie - v blízkosti je ski centrum Mraznica.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
2 262 m²
Úžitková plocha
120 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 18 z celkom 18 inzerátov