Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Chaty a chalupy v okrese Spišská Nová Ves

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 37 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

37 000 €

Záhrada s chatkou časť Ferčekovce

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradu s chatkou v chatovej oblasti Ferčekovce. Murovaná chata pozostáva z jednej miestnosti, na poschodí je jedna izba. Dole sa nachádza kozub na tuhé palivo, možnosť využitia na letnú kuchyňu. Na pozemku o výmere 709 m2 sa nachádzajú hospodárske dielne, skleníky, ovocne stromy, studňa, elektrina. Číslo ponuky AS19006122.

53 000 €

Chata Košiarny briežok, Smižany

Spiš (Smižany), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj chatu na Košiarnom briežku, obec Smižany. Nehnuteľnosť pozostáva z jednej obytnej miestnosti, kúpeľne s toaletou a chodby. Na poschodí sa nachádza jedna izba s rozmerným balkónom. Chata je z časti podpivničená. Na chate nie je elektrina ani voda. Chata sa nachádza v krásnom prostredí Národného parku Slovenský raj. Najnavštevovanejšími roklinami sú Suchá Belá, Veľký Sokol, Prielom Hornádu a Kyseľ. Ďalšími obľúbenými cieľmi sú skalný výbežok Tomášovský výhľad alebo Kláštorisko. Náš odborník dofinancovania nehnuteľností Vám pomôže vybaviť najvýhodnejší hypotekárny úver. Číslo ponuky AS19006167.

17 000 € 1 416,67 €/m²

Záhrada s chatkou na Tarči, Sp. Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradku s chatkou v záhradkárskej časti na sídl. Tarča, Sp. Nová Ves. Záhrada má celkovú výmeru 336 m2, na ktorej je postavená chatka. Má murované základy, strechu plechovú, vrchná časť drevená. Je celá podpivničená, nachádza sa tam jedna miestnosť s balkónom, podkrovie. Chatka má súpisné číslo, je skolaudovaná. Voda je samospádom z potôčika, elektrina sa ide robiť. Vysadené sú rôzne ovocné stromy, hojdačka v cene. Orientovaná je na juh. Ponuka č. SM19006079.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
12 m²
335 000 €

Rodinná chata v obci Mlynky, časť Havrania dolina

Spiš (Mlynky), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj chatu v obci Mlynky časť Havrania dolina. Rodinná chata nachádzajúca sa na konci zastavaného územia v južnej časti národného parku Slovenský raj, postavená v roku 2009 pozostáva na prízemí z kuchyne, jedálne, spoločenskej miestností, kúpeľne s toaletou, samostatnej  toalety a chodby. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby dve kúpeľne. Na ďalšom poschodí  je kuchyňa 2 izby a kúpeľňa. V spodnej časti chaty je ďalšia bytová jednotka ktorá pozostáva z kuchyne a obývacej izby, dvoch izieb, kúpeľne, toalety, sauny a dielni. Dom je postavený z tehál v kombinácii s prírodným kameňom, kúrenie zabezpečuje kotol na tuhé palivo a dva vnútorné krby, euro okná  s izolačným dvojsklom, strecha - strešná krytina Bramac. Na pozemku o výmere 4068 m2 sa nachádza ihrisko, detské ihrisko, prístrešok s krbom, vlastná studňa, čistička odpadových vôd a rybník. Cez pozemok preteká Havraní potok. Obec Mlynky je ideálnym miestom pre oddych i aktívny pohyb turistov. V lete možnosť pešej turistiky Geravy, Zejmarská roklina, Suchá belá, Kláštorisko, možnosť cykloturistiky a jazdy na koni. V zime sú dostupné lyžiarske strediská  Ski Gugel, Biele vody. K chate nebol vydaný energeticky certifikát. Náš odborník dofinancovania nehnuteľností Vám pomôže vybaviť najvýhodnejší hypotekárny úver. Číslo ponuky AS19006030.

68 000 €

Chata Čingov, Slovenský Raj,

Spiš (Smižany), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj chatu na Čingove v prekrásnej prírode Slovenského Raja. Chata sa nachádza v krásnom lesnom prostredí, na 1.podlaží pozostáva z 3 obytných miestností, kuchyne, špajze, kupeľne s toaletou, na podlaží sa nachádza 1 priestranná obytná miestnosť, kupeľňa s toaletou. Nehnuteľnosť je postavená z kvadrovo tehlovej konštrukcie, strecha je nová - teraz urobená, plechová. Podlahy v chate: dlažba+plávajúce podlahy. Za chatou sa nachádzaju 2 priestory na odkladanie. Pred vstupom do chaty je veľká terasa. Voda je ohrievaná elektrickým bojlérom. V chate je kozubová pec, z ktorej sú prieduchy aj na horné poschodie. Taktiež sa da vykurovať elektricky - konvektory. Voda je obecná, kanalizácia. Nehnuteľnosť sa predáva s komplet vybavením. Pozemok pod chatou je odkúpený do vlastníctva. Náš odborník dofinancovania nehnuteľností Vám pomôže vybaviť najvýhodnejší hypotekárny úver. Ponuka č. SM12001922.

52 000 €

Chata, Košiarny briežok, Smižany

Spiš (Smižany), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj chatu na Košiarnom briežku, okr. Spišská Nová Ves, v katastri obce Smižany. Chata sa nachádza v krásnom prostredí Národného parku Slovenský raj.  Nehnuteľnosť  pozostáva z dvoch nadzemných a jedného z časti podzemného podlažia. 1.NP pozostáva z kuchyne, obývacej izby s krbom a chodby. 2.NP pozostáva z otvoreného priestoru (s možnosťou rozdelenia na dve samostatné izby). V suteréne sa nachádza skladový priestor, kúpeľňa s toaletou, sauna, samostatné sprchy a letná kuchynka, z vonku prístupná samostatná pivnička. Chata je tehlovo-kamennej konštrukcie, strecha je plechová, vykurovanie elektrické, k dispozícii voda z vlastnej studne, elektrický bojler na ohrev vody. Celková plocha pozemku je 165 m2. Orientácia juho-západ. Nehnuteľnosť zabezpečená bezpečnostným systémom.

17 500 € 648,15 €/m²

Záhrada s chatkou, Červený Jarok-Znížená cena

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj chatku so záhradou na Červenom jarku, Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť tehlovej konštrukcie pozostáva z jednej miestností, kuchynky, toalety, na poschodí z jednej miestnosti na spanie. Kuriť sa dá pecou a k chatke je potiahnutá aj vodovodná prípojka, ktorú je možné potiahnuť aj do chatky. Nehnuteľnosť nie je vhodná na celoročné bývanie. Chatka je kompletne podpivničená. Na pozemku sa nachádza terasa so sedením a na pozemku je aj hospodárska budova drevenej konštrukcie. Celková výmera pozemku je 425 m2. Popri pozemku tečie potok. DOHODA MOŽNÁ.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
27 m²
Pozemok
398 m²
26 000 € 619,05 €/m²

Záhrada s chatou ,Červený jarok, Spišská Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradu s chatou v oblasti Červený jarok. Nehnuteľnosť je postavená z tehál a pozostáva z troch nadzemných podlaží. V spodnej časti sa nachádza spoločenská miestnosť s kozubom a toaleta. Na 1. poschodí je kuchyňa s jedálenským sedením a balkón. Horné poschodie slúži ako spálňa. Možnosť prípojky na pitnú vodu, vlastný elektromer. V budúcnosti sa plánuje robiť nová asfaltová cesta. Chata je riadne skolaudovaná. Pozemok je slnečný, orientovaný VZ. Celková výmera pozemku je 618m2, zastavaná plocha 42m2. Cez záhradu tečie malý potok. Nehnuteľnosť zabezpečená plotom, má prístupovú cestu. Náš odborník dofinancovania nehnuteľností Vám pomôže vybaviť najvýhodnejší hypotekárny úver.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
42 m²
Pozemok
569 m²
23 000 € 255,56 €/m²

Drevenica v obci Hnilčík, okres Spišská Nová Ves

Spiš (Hnilčík), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj drevenicu - chatu v obci Hnilčík. Chata sa nachádza v krásnom lesnom prostredí. Pôvodná konštrukcia chaty je drevená, strecha je z falcovaného plechu. Prízemie pozostáva z 1 izby, kuchyne, dielne a na poschodí sa nachádza podkrovná izba. V chate je zabezpečené vykurovanie pomocou kachľových pecí, má zavedenú elektrinu a vodu vlastným samospádom. Podlahová plocha chalupy je 60 m2, plocha pozemku je 240 m2.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
90 m²
12 500 € 961,54 €/m²

Záhradka s chatkou Sp. Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradku s chatkou v časti Malé pole v Sp. Novej Vsi. Nehnuteľnosť má celkovú výmeru pozemku 305 m2, z toho 13 m2 je zastavaná plocha chatky. Pozemok je slnečný, nachádza sa tu úžitková voda, pitná voda sa dá dotiahnuť, wc - latrina. Elektrina funguje pomocou akumulačnej batérie, vydrží nabitá celú sezónu. Chatka má betónový základ, postavená  je z dreva. Nachádza sa tu jedna izba, kuchynka - tu je vstup do pivnice, z vonkajšej strany . Podpivničená je 1/2. Nachádzajú sa tu ovocné stromy - čerešňa, slivka, 2x jabloň, hruška. Ponuka č. SM18005757.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
13 m²
30 000 € 1 153,85 €/m²

Záhrada s chatkou v časti Ferčekovce okr. Sp. Nová Ves

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj murovanú chatku so záhradou v časti Ferčekovce, okr. Sp. Nová Ves. Nehnuteľnosť je murovaná, okná drevené, strecha plechová. Pozostáva z 1 miestnosti na prízemí, a jednej izby na 1 NP. Dole sa nachádza kozubová piecka na tuhé palivo. Chata má vlastnú studňu, je tu privedený na pozemku plyn. Nachádza sa tu suché wc, altánok na sedenie, miestnosť na uloženie náradia, skleník. Celá je podpivničená, sú tu 2 miestnosti. Celková výmera pozemku je 423m2. Ponuka č.SM18005776.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
26 m²
Pozemok
397 m²
18 500 € 925 €/m²

Chata v časti Červený Jarok

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj murovanú chatku so záhradou v časti Červený jarok, okr. Sp. Nová Ves. Nehnuteľnosť pozostáva z 2 podlaží, na každom sa nachádza priestranná izba. Na prízemí je jedna obývacia miestnosť, priestor na umývanie riadu. Chata je napojená na vodu - studňa, sporák na plynovú bombu, elektroinštalácia 220-380V. Kúrenie je na tuhé palivo - kachľová pec v kuchynke. Nachádza sa tu wc, aj suché wc, altánok na sedenie, miestnosť na uloženie náradia, potok. Celková výmera pozemku je 313 m2. Chata má vlastné súpisné číslo, je zapísaná na LV. Ponuka č.SM17005447.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
20 m²
Pozemok
293 m²
75 000 € 493,42 €/m²

Záhradná chatka v časti Ferčekovce

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradnú chatu v záhradkárskej oblasti Ferčekovce. Novostavba pozostáva na prízemí z kuchyne, toalety a izby. Na poschodí je kúpeľňa a izba. Obvodové steny sú z tvárnic YTONG so zateplením 150mm, okná plastové s izolačným trojsklom. Chata je napojená na prívod vody z vlastnej studne. Odkanalizovanie je riešené do ČOV. Chata je podpivničená. Na pozemku o výmere 982 m2 sa nachádza altánok. V prípade záujmu je možné poskytnúť projekt stavby. Náš odborník dofinancovania nehnuteľností Vám pomôže vybaviť najvýhodnejší hypotekárny úver. Číslo ponuky AS17005590.

Stav
Novostavba
Zastavaná plocha
152 m²
46 000 €

Rodinný dom v obci Hnilec - Dohoda možná!

Spiš (Hnilec), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj rodinný dom, vhodný na penzión alebo viacgeneračný dom. Tehlový dvojpodlažný dom je čiastočne podpivničený, tvorený z dvoch častí- prvá časť je novostavba a druhá časť je rekonštruovaná. V dome sú nové omietky, nová elektroinštalácia, kúrenie sa tu nenachádza. Na prvom podlaží sa nachádza vstupná hala, 3 miestnosti, 2 menšie technické miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa a chodba. Druhé podlažie tvorí galéria, 5 miestností, 2 menšie technické miestnosti, kúpeľňa a chodba. K domu prislúcha aj dvoj-garáž s nadstavenou terasou. Obytná plocha domu je 321 m2. Celková plocha pozemku je vo veľkosti 582 m2.

29 000 € 1 705,88 €/m²

Záhradka s chatkou na Tarči

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradku s chatkou na sídl. Tarča okr. Sp. Nová Ves. Pozemok má celkovú výmeru 390 m2 - rovinka, z toho je 17 m2 zastavaná plocha. Pozemok je oplotený. Chatka má murovaný základ, postavená z dreva, strecha plechová. Nachádza sa tu jedna miestnosť s pieckou, pivnica, drevené lavice. Je tu zavedená elektrina, vlastná úžitková voda. Na chatke z vonkajšej strany je kozub. Ponuka č. SM17005599.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
17 m²
Pozemok
373 m²
50 000 € 588,24 €/m²

Chalupa v obci Hnilčík - VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE CENY

Spiš (Hnilčík), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj krásnu klasickú drevenicu v obci Hnilčík, okr. Spišská Nová Ves. Jedná sa o drevenicu, ktorá sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 4543 m2. Chalupa pozostáva z verandy, kuchyne, dvoch obytných izieb a sociálneho zariadenia zo sprchovacím kútom. V chalupe sú drevené podlahy, plastové okná a nová kuchynská linka. V dome je elektrika, voda a odpad je realizovaný do septiku. Kúrenie je na tuhé palivo. V kuchyni sa nachádza sporák a v izbách je krb a tehlová pec. V zadnej časti chalupy sa ako jej súčasť nachádza dreváreň z ktorej je možnosť urobiť ďalšiu obytnú miestnosť. Podkrovie chalupy je tiež vhodné na zobytnenie. Na pozemku sa nachádza prístrešok na grilovačku, drevená stavba, ktorá slúži na odkladanie náradia ako aj suché WC. Chalupa sa nachádza v bezprostrednej blízkosti pri známom lyžiarskom stredisku SKI centrum Mráznica. V prípade Vášho záujmu Vám náš odborník na dofinancovanie nehnuteľnosti pomôže vybaviť ten najvýhodnejší hypotekárny úver.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
85 m²
Zastavaná plocha
380 m²
23 000 €

Chatka, Letanovský mlyn

Spiš (Letanovce), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj chatku v krásnom prostredí Slovenského raja, Letanovský mlyn. Drevená chatka je vhodná na víkendový relax v Slovenskom raji. V chatke nie je elektrina ani voda. Výmera pozemku je 100 m2. V blízkosti sa nachádza bufet, ktrorý je v prevádzke počas turistickej sezóny. Možnosť dotiahnutia vody zo susednej chatky. 

50 000 € 555,56 €/m²

Chata na Ferčekovciach v Sp. Novej Vsi

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj chatu v lokalite Ferčekovce v Spišskej Novej Vsi. Jedná sa o dvojpodlažnú chatu, ktorá pozostáva na prízemí z kuchyne, sociálneho zariadenia a skladu. V kuchyni je kachľová pec. Na prvom podlaží je obytná izba s kozubom a východom na terasu chaty. Na druhom podlaží je obytná izba s balkónom. V chate sa nachádza elektrika a voda a je tu možnosť pripojenia na plyn. Celková výmera pozemku je 444 m2. Pred chatou je možnosť parkovania. V prípade záujmu Vám náš odborník na dofinancovanie pomôže vybaviť ten najvýhodnejší hypotekárny úver.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
90 m²
Zastavaná plocha
30 m²
Pozemok
414 m²
31 995 €

Murovaná chata so záhradou

Spiš (Spišská Nová Ves), okres Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj záhradu s murovanou chatou na Ferčekovciach. Celková výmera záhradky je 375 m2, z čoho zastavaná plocha chaty je 32 m2. Chata má elektrinu,na pozemku je studňa a altánok s krbom. Nehnuteľnosť je trojpodlažná. Na prvom podlaží je kuchyňa, na druhom spoločenská miestnosť a na treťom spálňa. V kuchyni a spoločenskej miestnosti je piecka na tuhé palivo. Murovaná chata má odizolované betónové základy, je suchá a nikdy nemala problém so spodnou vodou. Záhradka je momentálne určená na oddych a relax, no jej súčasťou sú aj ovocné stromy a kríky. Pozemok sa nachádza v pokojnej, tichej oblasti. Ďalšie informácie vám veľmi radi poskytneme na stretnutí a obhliadke. Sme vám k dispozícií nielen v právnom poradenstve a príprave zmlúv, ale aj v prípade hľadania možností financovania.

114 000 € 1 140 €/m²

Predám dom v lokalite Biele Vody (ID: 100918)

Spiš (Mlynky), okres Spišská Nová Ves

Predám rekreačný domček s drevenicou na 1100m2 pozemku pod lesom v rekreačnej oblasti Slovenského raja v časti Biele vody - Mlynky okres SNV blízko lyž.vleku vodnej nádrži Dedinky, rôzne možnosti využitia Pozemok a dispozícia Výmera pozemku: 1100 m² Zastavaná plocha: 110 m² Úžitková plocha: 100 m² Rok rekonštrukcie: 2015 Vlastníctvo: Osobné Konštrukcia: Zmiešaná Zateplenie: Áno Celkový počet poschodí: 1 Počet izieb: 4 Špajza: Áno Siete a technológie: Vodovod, Elektrina, Koreňová čistička, Prístupová cesta Ďalšie: Slnečný pozemok Výhody: Tiché prostredie, Cykloturistika, Turistika, Škola, škôlka, Vodné športy, MHD, Rybolov Technické parametre Prevládajúci typ podláh: Plávajúca podlaha Kúrenie: Centrálne, Krb Okná: Plastové Strecha: Sedlová Krytina: Pozinkovaný plech Vybavenie: Internetové pripojenie, Zariadenie izieb Kuchyňa: Sporák, Chladnička, Kuchynská linka Sociálne zázemie: Oddelené WC, Práčka, Sprchový kút Iné miestnosti: Špajza Parkovanie: Na pozemku Obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na webovej stránke prevádzkovateľa jaRealitka.sk v sekcii nehnuteľnosti po zadaní ID 100918.....

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
100 m²
Zastavaná plocha
110 m²
Pozemok
1 100 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 37 inzerátov