Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Snina

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

15 500 € 172,22 €/m²
Logo

Dom / chalupa v Poloninách- Zboj/ Snina

Horný Zemplín (Zboj), okres Snina

Dom/ chalupa nachádzajúca sa v Národnom parku Poloniny v obci Zboj. Je pôvodnom stave, postavený z tehál pálených a nepálených, vhodný na rekonštrukciu. Má vstupnú chodbu, presklenú verandičku, 3 izby, menšiu miestnosť so vstupom na podkrovie. V zadnej časti domu sa nachádza ďalšia izba s komôrkou a kúpeľňou. Do domu je zavedená elektrina( tohto času je odpojená), možnosť napojiť sa na obecný vodovod a žumpu. Pozemok má celkovú plochu 436 m2. Domček po rekonštrukcií môže slúžiť na chalupu alebo prenájom, či ubytovanie vzhľadom k stále rastúcemu záujmu o danú lokalitu. Nachádza sa vo vyhľadávanej turistickej lokalite, ktorá ponúka možnosti pešej a cyklistickej turistiky v lone Bukovských vrchov, v zime potulky na bežkách. Okrem niekoľkých horských chodníkov a krásnych výhľadov sa v Poloninách nachádzajú aj vyhľadávané drevené kostolíky, vojnové cintoríny a rozšírená je aj agroturistika. Turistov lákajú v okolí známe miesta ako Vrch Kremenec, prales Stužica, Vodná nádrž Starina, Vihorlatské vrchy, Sninské rybníky.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
436 m²
Úžitková plocha
90 m²
19 900 € 199 €/m²
Logo

Kamenný dom pri potoku Klenová- Snina

Horný Zemplín (Klenová), okres Snina

Kamenný dom v pôvodnom stave s veľkým, viac než 30 á pozemkom v centre obce Klenová. Má 2 izby, chodbu, hospodársku časť a senník. Použitý materiál kameň, drevo, strecha plechová. Domček je určený na kompletnú rekonštrukciu alebo na zbúranie a postavenie nového domu podľa vlastných predstáv. Potreba vyhĺbiť alebo vyvŕtať vlastnú studňu a vybudovať žumpu či ČOV, elektrina v dosahu. Pozemok so šírkou 17 m je prevažne rovinatý, záhrada mierne svahovitá. Pred pozemkom tečie pekný potôčik. V obci sa nachádza MŠ, ZŠ, pošta, knižnica, potraviny, pohostinstvo, kostol, futbalové ihrisko. Obec Klenová sa nachádza len 5 km od štátnej hranice s Ukrajinou, vzdialenosť do okresného mesta Snina 17 km.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
3 210 m²
Úžitková plocha
100 m²
70 000 € 777,78 €/m²
Logo

Útulná chalupa v peknom prostredí - Hostovice - Poloniny

Horný Zemplín (Hostovice), okres Snina

Sen každého chalupára na dosah - rekreačný dom / chalupa blízko lesa, pri lesnom potoku, na polosamote v obci Hostovice. Dom je postavený na kamennom základe, steny sú z nepálenej tehly. Prešiel viditeľnou rekonštrukciou: nová elektrina, zavedená voda do domu, odvodnenie domu, vybudovaná kúpeľňa s WC, vonkajšia terasa, v interiéri nové - hlinené omietky, komplet vymenená podlaha, zateplený strop. Dom je teda pripravený na okamžité chalupárčenie či obývanie. Dispozične pozostáva zo vstupnej predsiene, spálne, kúpeľne s WC, veľkej kuchyne a obytnej izby. V zadnej časti domu je hospodárska časť a dreváreň. Pod domom nechýba ani kamenná, klenbová pivnica. V zimných mesiacoch zútulňuje chalupu teplo z kachľovej pece a aj radiátory s ovládaním na diaľku (Wi-Fi). Celková plocha pozemku je 2979 m2. Bočnú a prednú časť pozemku lemuje potôčik. Na pozemku je nové suché WC a sprcha. Pozemok svojou veľkosťou a dostupnosťou vody má potenciál pre včelárenie, chov zvierat, pestovanie či napríklad stanovanie. Keďže dom sa nachádza v blízkosti lesa, často je možnosť vidieť vysokú zver, ba dokonca aj raritu v Európe - stádo zubrov, ktoré sa v okolí Hostovíc vyskytujú. Hostovice patria okresnému mestu Snina, ktoré je vzdialené 17 km. V blízkosti sa nachádzajú známe, turisticky vyhľadávané a veľmi obľúbené miesta: Národný park Poloniny, Hostovické lúky, Krypta Osadné. Snívali ste o rozprávkovej chalupe, kde budete oddychovať, chalupárčiť, v príjemnom tichu prírody, v blízkosti lesa? Tak toto je ona. Viac informácií na romantickechalupy.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
2 979 m²
Úžitková plocha
90 m²
12 000 € 150 €/m²
Logo

Dom s väčším pozemkom Ubľa-Snina

Horný Zemplín (Ubľa), okres Snina

Dom s väčším pozemkom v pohraničnej obci Ubľa. Má 2 izby, kuchyňu, špajzu, verandu a hospodársku časť. Je v pôvodnom stave určený na rozsiahlu rekonštrukciu alebo demoláciu. Elektrina je momentálne odpojená, kúrenie lokálnymi pieckami na tuhé palivo, voda na pozemku. Celková rozloha pozemku viac než 16a. V obci sa nachádza MŠ, ZŠ, obchod s potravinovým tovarom, pohostinstvo, ubytovanie, pošta, futbalové ihrisko, ambulancia lekára a výdajňa liekov. Vzdialenosť obce do okresného mesta Snina je 26 km.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 612 m²
Úžitková plocha
80 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty