Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Senica

Predošlá Nasledovná 1 - 17 z celkom 17 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

64 000 € 2 000 €/m²
Logo

Chata Lakšárska Nová Ves - jazero

Záhorie (Lakšárska Nová Ves), okres Senica

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj rekreačnú chatu typu Tatranec nachádzajúcu sa v malebnom a tichom prostredí Lakšárskeho jazera. Chata má celkovú úžitkovú plochu 63 m2, z toho obytnú plochu tvorí 32 m2, ďalej 14 m2 tvoria dve samostatné pivnice a 17 m2 tvorí terasa s výhľadom na jazero. Na prízemí chaty sa nachádza spoločenská miestnosť, kuchynka  a kúpeľňa spojená s toaletou (21 m2)  a na poschodí sa nachádza spálňa (11 m2). Chata je postavená na vlastnom pozemku s rozlohou 329 m2. Základ chaty je murovaný a vrchná časť je drevená.  Na pozemku sa nachádza vlastná studňa a septik. Chata je pripojená na verejnú elektrickú sieť. Vykurovanie je zabezpečené murovanými kachľami. Chata je bez tiarch a je kúpou voľná. OKOLIE Chata je postavená na hranici vojenského výcvikového priestoru, známemu pod menom Sahara, ktorý je tvorený borovicovými lesmi a pieskovými dunami, obľúbeným rajom hubárov. Poskytuje možnosť relaxácie bez rušivých vplyvov civilizácie. Vzdialenosť do centra obce je len 2,5 km a 23 km od najbližšej prípojky na D2 v Malackách. Rovnaká vzdialenosť je aj do známeho golfového rezortu Penati pri Šajdíkových Humenciach. Z centra Bratislavy môžte byť na mieste za 3/4 hodinky a tak isto aj z Trnavy.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
308 m²
Úžitková plocha
32 m²
Zastavaná plocha
21 m²
40 000 € 40 000 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Borský Svätý Jur

Záhorie (Borský Svätý Jur), okres Senica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menšiu chatu alebo pozemok pri vode. Platba v hotovosti do 40.000Eur. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 115 577 alebo na lukasemrich@haloreality.sk. ID ponuky: D-14468 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 m²
85 000 € 1 214,29 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Plavecký Peter

Záhorie (Plavecký Peter), okres Senica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme celoročne obývateľnú chatu, chalupu, zrub do 85.000Eur. Klient platí v hotovosti. Nehnuteľnosť v lokalitách od Senice až po BA. Ideálne samota, polosamota, na okraji dediny v blízkosti lesa. Nie v záhradkárskej oblasti ani v strede dediny. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 115 577 alebo na lukasemrich@haloreality.sk. ID ponuky: D-13823 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
70 m²
70 000 € 1 166,67 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Borský Svätý Jur

Záhorie (Borský Svätý Jur), okres Senica

Pre konkrétneho klienta hľadám chatu na Tomkoch. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 115 577 alebo na lukasemrich@haloreality.sk. ID ponuky: D-13873 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
60 m²
11 990 € 545 €/m²
Logo

HALO reality - Predaj, chata Šaštín - Stráže, Šaštín, Gazárka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Záhorie (Šaštín - Stráže), okres Senica

Ponúkame na predaj rekreačnú chatku na Záhorí, v meste Šaštín - Stráže, v rekreačnej časti Gazárka MA - 30 km, BA - 70 km, SI - 25 km). Stojí spolu s ostatnými chatkami obklopená stromami v blízkosti jazera, na voľne prístupnom pozemku vo vlastníctve mesta, ZP 22 m2, OP 15 m2. Chatka pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským kútom so vstupom na terasu a miestnosti na spanie. Je po rekonštrukcii interiéru (nová elektrika, rozvody na TV, obklady a podlahy) v dobrom technickom stave, suchá, udržiavaná, vnútorný priestor je vymaľovaný, Vykurovanie je možné elektrickými ohrievačmi, je pripojená na elektriku (230V). V areáli sa nachádzajú spoločné sprchy, WC a kuchynka, + vonkajšie sprchy, strecha plochá - plech s oplechovaním. Pekné pokojné miesto uprostred prírody, ideálne na oddych v lete aj v zime, dojazd autom až ku chate, obec zabezpečuje odvoz odpadu a údržbu cesty. Neďaleko v meste je kompletná občianska vybavenosť (lekári, škôlka, škola, potraviny, pohostinstvo, lekáreň, pekáreň, reštaurácia). Prostredie ponúka možnosť prechádzok, bicyklovania, člnkovania, rybárčenia, hubárčenia, kúpania, v zime korčuľovanie či bežky. Možnosti cykloturistiky či turistiky sú bohaté vďaka okolitej prírode, turistickým a cyklistickým chodníkom. Náklady cca 100,-€/rok. TOP PONUKA - MAKLÉR ODPORÚČA. Chatka je ihneď k dispozícii, kúpou voľná. predávame dve chatky vedľa seba, kúpa je možná spolu, ale aj jednotlivo. Maklér odporúča. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 127 197 alebo na beataninisova@haloreality.sk. ID ponuky: SE-56061 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
22 m²
Zastavaná plocha
22 m²
80 000 € 1 000 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata okr. Senica

Záhorie (Borský Svätý Jur), okres Senica

Pre klienta hľadáme chatu, chalupu na Záhorí. Lokalita Tomky, Šaštín, Lakšárska Nová Ves, Sekule. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 115 577 alebo na lukasemrich@haloreality.sk. ID ponuky: D-14184 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
80 m²
75 000 € 937,50 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa

Záhorie (Senica), okres Senica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme staršiu chalupu vhodnú na rekonštrukciu, na kopaniciach (Senica, Myjava alebo Skalica) Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 494 157 alebo na emiliapalkovicova@haloreality.sk. ID ponuky: D-12084 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
80 m²
75 000 € 781,25 €/m²
Logo

Predaj Chaty na Tomkoch.

Záhorie (Borský Svätý Jur), okres Senica

Koval & Partners reality Vám ponúkajú na predaj 4 izbovú dvoj podlažnú chatu v rekreačnej oblasti Tomky. Chata sa nachádza len 900 metrov od vodnej nádrže kde sa dá v lete okúpať a samozrejme je tu povolený rybolov na povolenku. Dispozícia chaty: Vstupná malá chodbička na odkladanie topánok, či šatstva. Chodbička je spojená s kuchyňou, ktorá je jadrom tejto chaty. V kuchyni sa nachádzajú krbové kachle, ktoré zabezpečujú vykurovanie do celej chaty (tuhým palivom) prieduchovým systémom. Ďalej sa tu nachádza rohová lavica zo stolom, elektrická rúra s dvoj plotenkou, chladnička, pracovná kuchynská doska a odkladacie poličky. S kuchyne sú dvere do prvej kúpeľne so sprchovým kútom, WC, a je tu miesto aj na pračku. Ďalšie dvere vedú do komory a vodárne (kotol na teplú vodu, vlastná studňa). Pohovka v kuchyni láka na odpočinok pri praskaní ohňa v kachliach. Schodišťom sa dostaneme na prvé poschodie kde sa nachádza izba s TV, sedačkou, vstupom na balkón, malá chodbička s ktorej sa ide do druhej kúpeľne s vaňou, malej kuchynky s dvoj drezom a na krytú terasu s výhľadom do lesa. Ďalším schodiskom sa dostaneme na druhé poschodie kde nájdeme izbu s manželskou posteľou a klimatizáciou. V menšej izbe je ešte jedna posteľ a odkladací priestor a vstup na menší bolkón. Pri chate sa nachádza altánok, ktorí je na vlastnom pozemku. Ďalej k chate prislúcha kôlňa na drevo a náradie. Chata prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2021. El.rozvody voda, studňa, čerpadlo, zabezpečenie, zateplenie, internet. Cena:75.000,-€ Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať. Pavol Knotek Koval&partners reality tel: 0944 242 102

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
80 m²
Úžitková plocha
96 m²
Zastavaná plocha
46 m²
47 000 € 87,04 €/m²
Logo

Ponúkame na predaj Chatku v Kunove

Záhorie (Senica), okres Senica

Leaders&Partners s.r.o. ponúka na predaj Chatku v záhradkárskej oblasti Kunov II Rozloha pozemku je 540m2 , záhradkárska oblasť je oplotená a parkovať sa dá hneď pri bráne. Dispozícia chatky kuchyňa s jedálňou s pivnicou a toaletou 1.poschodie – obývacia miestnosť s balkónom Vybavenie chatky: kachle, el.šporák, chladnička s mrazničkou a mikrovlnka Cena: 47 000€ V cene je zahrnutá provízia RK a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou Kontakt: jakub.krc@lpreality.sk 0918594880

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
540 m²
135 000 € 964,29 €/m²
Logo

Vidiecky dom vhodný na celoročné bývanie

Záhorie (Borský Svätý Jur), okres Senica

Ponúkame na predaj vidiecky dom so zastavanou plochou 140 m2, ktorý je vhodný aj na celoročné bývanie. Dom sa nachádza v pokojnej lokalite chalupárskej osady Húšky. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: strecha, plastové okná, dlažba. Dispozícia domu je nasledovná: na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, spoločenská miestnosť, izba a kúpeľna s WC. Podkrovie tvoria dve izby a šatník. Na pozemku o výmere 355 m2 sa nachádza žumpa a studňa. K domu patrí garáž. Osada Húšky sa nachádza v blízkosti rakúskych a českých hraníc s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. Nehnuteľnosť je kúpou voľná. V prípade záujmu o obhliadku volajte na tel. čísle 0902 396 178.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
355 m²
Úžitková plocha
140 m²
44 900 € 898 €/m²
Logo

Novinka! Útulná chata na Kunove

Záhorie (Senica), okres Senica

Ponúkame vám na predaj chatu v záhrádkárskej osade Kunov. Osada je oplotená a panujú v nej dobré vzťahy. Chata je dvojpodlažná, prízemie tvorí kuchyňa a toaleta, pivnica. Na poschodí je samostatná izba s balkónom. Elektrina a voda sú priamo v chate. Pozemok má 540 m2. Ponúkne vám relax a tiež možnosť dopestovať si vlastnú zeleninu, ovocie. V blízkosti priehrada, cyklotrasy, turistické chodníky, okresné mesto Senica ale tiež časť myjavských kopaníc. Obhliadky možné od 31.10.2021 Kontakt: 0940894446,0908436624

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
540 m²
Úžitková plocha
50 m²
Zastavaná plocha
25 m²
106 410 € 1 195,62 €/m²
Logo

Ponúkame na predaj katalógové zrubové chaty - vyberáme Borovec

Záhorie (Senica), okres Senica

Chcete mať domov, ktorý bude dýchať ako Vy? Príďte za nami... radi Vám ukážeme moderné bývanie s vôňou dreva - kompletný katalóg zrubových chát, na reálnej makete predvedieme technológiu konštrukčných spojov a tesniacich materiálov. Skúsený tím stavebníkov Vám v priebehu pár mesiacov splní sen o vlastnom bývaní. Vďaka suchému procesu výstavby je možné stavať aj v zime, steny sú tenšie – no napriek tomu s dobrými tepelno-izolačnými vlastnosťami a tým aj výrazne nižšou energetickou náročnosťou. Stavba zrubu nezaťažuje životné prostredie. Bývanie v zruboch má svoje nenapodobiteľné čaro, splynutie s prírodou Vám dodá každodennú energiu, odbúra stres a domov sa vždy budete radi vracať. Uvedená predajná cena je cena hrubej stavby s montážou. V uvedenej cene nie sú zahrnuté základy stavby, kúrenie a doprava. Projekt hrubej stavby obsahuje: - Obvodová stena: zrubový profil BSH hr.150mm (severská borovica) - Vnútorné priečky: zrubový profil BSH hr.150mm (severská borovica) - Nosníky 150x150mm - Tatranský profil hr.15mm (strop prízemia) - Strešná konštrukcia: nepohľadové krokvy, väzníky, klieštiny, vrátane lát a kontralát + fólie - Tepelná izolácia strechy hr.200mm - Strešná krytina (škridla, plechové lemovanie vo farbe krytiny), tatranský profil hr.15mm (obklad z vonku) - Kompletný odkapový systém (odkapové žľaby, zvody, príslušenstvo) - Plastové okná a dvere vonkajšie (plast 6K, izolačné trojsklo Ug=0,6 W/m2K) - Rozvody sietí - Výrobná dokumentácia - DPH 20%

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
89 m²
Zastavaná plocha
93 m²
208 110 € 1 124,92 €/m²
Logo

Ponúkame na predaj katalógové zrubové chaty - vyberáme Spiš

Záhorie (Senica), okres Senica

Chcete mať domov, ktorý bude dýchať ako Vy? Príďte za nami... radi Vám ukážeme moderné bývanie s vôňou dreva - kompletný katalóg zrubových chát, na reálnej makete predvedieme technológiu konštrukčných spojov a tesniacich materiálov. Skúsený tím stavebníkov Vám v priebehu pár mesiacov splní sen o vlastnom bývaní. Vďaka suchému procesu výstavby je možné stavať aj v zime, steny sú tenšie – no napriek tomu s dobrými tepelno-izolačnými vlastnosťami a tým aj výrazne nižšou energetickou náročnosťou. Stavba zrubu nezaťažuje životné prostredie. Bývanie v zruboch má svoje nenapodobiteľné čaro, splynutie s prírodou Vám dodá každodennú energiu, odbúra stres a domov sa vždy budete radi vracať. Uvedená predajná cena je cena hrubej stavby s montážou. V uvedenej cene nie sú zahrnuté základy stavby, kúrenie a doprava. Projekt hrubej stavby obsahuje: - Obvodová stena: zrubový profil BSH hr.150mm (severská borovica) - Vnútorné priečky: zrubový profil BSH hr.150mm (severská borovica) - Nosníky 150x150mm - Tatranský profil hr.15mm (strop prízemia) - Strešná konštrukcia: nepohľadové krokvy, väzníky, klieštiny, vrátane lát a kontralát + fólie - Tepelná izolácia strechy hr.200mm - Strešná krytina (škridla, plechové lemovanie vo farbe krytiny), tatranský profil hr.15mm (obklad z vonku) - Kompletný odkapový systém (odkapové žľaby, zvody, príslušenstvo) - Plastové okná a dvere vonkajšie (plast 6K, izolačné trojsklo Ug=0,6 W/m2K) - Rozvody sietí - Výrobná dokumentácia - DPH 20%

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
185 m²
Zastavaná plocha
210 m²
54 470 € 878,55 €/m²
Logo

Ponúkame na predaj katalógové zrubové chaty - vyberáme Inovec

Záhorie (Senica), okres Senica

Chcete mať domov, ktorý bude dýchať ako Vy? Príďte za nami... radi Vám ukážeme moderné bývanie s vôňou dreva - kompletný katalóg zrubových chát, na reálnej makete predvedieme technológiu konštrukčných spojov a tesniacich materiálov. Skúsený tím stavebníkov Vám v priebehu pár mesiacov splní sen o vlastnom bývaní. Vďaka suchému procesu výstavby je možné stavať aj v zime, steny sú tenšie – no napriek tomu s dobrými tepelno-izolačnými vlastnosťami a tým aj výrazne nižšou energetickou náročnosťou. Stavba zrubu nezaťažuje životné prostredie. Bývanie v zruboch má svoje nenapodobiteľné čaro, splynutie s prírodou Vám dodá každodennú energiu, odbúra stres a domov sa vždy budete radi vracať. Uvedená predajná cena je cena hrubej stavby s montážou. V uvedenej cene nie sú zahrnuté základy stavby, kúrenie a doprava. Projekt hrubej stavby obsahuje: - Obvodová stena: zrubový profil BSH hr.150mm (severská borovica) - Vnútorné priečky: zrubový profil BSH hr.150mm (severská borovica) - Nosníky 150x150mm - Tatranský profil hr.15mm (strop prízemia) - Strešná konštrukcia: nepohľadové krokvy, väzníky, klieštiny, vrátane lát a kontralát + fólie - Tepelná izolácia strechy hr.200mm - Strešná krytina (škridla, plechové lemovanie vo farbe krytiny), tatranský profil hr.15mm (obklad z vonku) - Kompletný odkapový systém (odkapové žľaby, zvody, príslušenstvo) - Plastové okná a dvere vonkajšie (plast 6K, izolačné trojsklo Ug=0,6 W/m2K) - Rozvody sietí - Výrobná dokumentácia - DPH 20%

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
62 m²
Zastavaná plocha
71 m²
38 110 € 1 002,89 €/m²
Logo

Ponúkame na predaj katalógové zrubové chaty - vyberáme Javorník

Záhorie (Senica), okres Senica

Chcete mať domov, ktorý bude dýchať ako Vy? Príďte za nami... radi Vám ukážeme moderné bývanie s vôňou dreva - kompletný katalóg zrubových chát, na reálnej makete predvedieme technológiu konštrukčných spojov a tesniacich materiálov. Skúsený tím stavebníkov Vám v priebehu pár mesiacov splní sen o vlastnom bývaní. Vďaka suchému procesu výstavby je možné stavať aj v zime, steny sú tenšie – no napriek tomu s dobrými tepelno-izolačnými vlastnosťami a tým aj výrazne nižšou energetickou náročnosťou. Stavba zrubu nezaťažuje životné prostredie. Bývanie v zruboch má svoje nenapodobiteľné čaro, splynutie s prírodou Vám dodá každodennú energiu, odbúra stres a domov sa vždy budete radi vracať. Uvedená predajná cena je cena hrubej stavby s montážou. V uvedenej cene nie sú zahrnuté základy stavby, kúrenie a doprava. Projekt hrubej stavby obsahuje: - Obvodová stena: zrubový profil BSH hr.150mm (severská borovica) - Vnútorné priečky: zrubový profil BSH hr.150mm (severská borovica) - Nosníky 150x150mm - Tatranský profil hr.15mm (strop prízemia) - Strešná konštrukcia: nepohľadové krokvy, väzníky, klieštiny, vrátane lát a kontralát + fólie - Tepelná izolácia strechy hr.200mm - Strešná krytina (škridla, plechové lemovanie vo farbe krytiny), tatranský profil hr.15mm (obklad z vonku) - Kompletný odkapový systém (odkapové žľaby, zvody, príslušenstvo) - Plastové okná a dvere vonkajšie (plast 6K, izolačné trojsklo Ug=0,6 W/m2K) - Rozvody sietí - Výrobná dokumentácia - DPH 20%

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
38 m²
Zastavaná plocha
44 m²
84 500 € 563,33 €/m²
Logo

" REZERVOVANÉ " Chata na Gazárke – Šastín Stráže

Záhorie (Šaštín - Stráže), okres Senica

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS ! Chata na Gazárke – Šastín Stráže • Cena 84.500€ • Chata o rozlohe 150m2 • Veľkosť pozemku: 315m2 • Pôvodný stav • Rok výstavby: 1991 (kolaudované) • 5 izieb + kuchyňa, toaleta, kúpeľňa, garáž, technická miestnosť, altánok, terasa, malá pivnica • Mestská voda, elektrina • Prírodné jazerá – vzdialenosť od piesočnej pláže: 200m • Reštaurácie, bufety, kaviareň • Športovo-kultúrna vybavenosť V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte a dohodneme si obhliadku. pstreality@gmail.com 0905 682 466 | 0915 981 085

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
315 m²
Úžitková plocha
150 m²
Zastavaná plocha
75 m²
120 000 € 800 €/m²
Logo

EXKLUZÍVNE, predaj, murovaná chata, rekreačná oblasť Tomky

Záhorie (Borský Svätý Jur), okres Senica

Amos reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj murovanú chatu v rekreačnej oblasti Tomky, Borský Svätý Jur, pri vodnej nádrži Dolná Studená voda. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1990 a prešla čiastočnou rekonštrukciou. Dispozične tvorí stavbu prízemie a obytné podkrovie. Prvé nadzemné podlažie predstavuje vstupná chodba, spoločenská miestnosť, kuchyňa, WC, vodáreň, schodisko, terasa a garáž. Druhé nadzemné podlažie tvorí schodisko, chodba, tri izby a kúpeľňa. Interiér tejto priestrannej chaty zdobí krásna práca domáceho pána spočívajúca v drevených obkladoch a dekoráciách. Vykurovanie je zabezpečené murovaným krbom na tuhé palivo a radiátormi. Nehnuteľnosť disponuje napojením na elektrickú energiu, voda je zabezpečená studňou a odpad je odvádzaný do žumpy. Zastrešenie stavby tvorí sedlová strecha so šindľom. Pri budovaní chaty bola ako stavebný materiál zvolená tehla. Okolie chaty ponúka vodný prameň s čistou pitnou vodou, dve vodné nádrže a turistické chodníky. Pozemok poskytuje súkromie, relax a oddych od mestského života. Vzdialenosť od najbližšej obce, ktorá má základnú občiansku vybavenosť je iba cca 5 minút autom. IBA U NÁS, TREBA VIDIEŤ ! V prípade spolupráce s AMOS reality s.r.o.: - oslobodení ste od poplatkov spojených s predajom nehnuteľnosti, - financujeme: právny servis – spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu SENIOR, ktorý Vám predloží minimálne tri ponuky na financovanie cez banku a zabezpečí Vám dojednanie najlepších podmienok v banke

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
150 m²
Zastavaná plocha
50 m²
Pozemok
93 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 17 z celkom 17 inzerátov