Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Šaľa

Predošlá Nasledovná 1 - 8 z celkom 8 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

20 000 € 20 000 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Šaľa

Dolné Považie (Šaľa), okres Šaľa

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatku, alebo starší rodinný dom na rekreačné účely s okrasnou a úžitkovou záhradou. Podmienkou je dostupnosť autobusom z Nitry. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0940 517 716 alebo na peterhlavaty@haloreality.sk. ID ponuky: D-11259 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 m²
32 000 € 40 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Šaľa

Dolné Považie (Šaľa), okres Šaľa

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme obývateľnú chalupu v okolí Šale. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 483 112 alebo na andreakovarcikova@haloreality.sk. ID ponuky: D-11119 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
800 m²
47 990 € 92,29 €/m²
Logo

HALO reality - Predaj, chata Kráľová nad Váhom, záhradkárska oblasť - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Dolné Považie (Kráľová nad Váhom), okres Šaľa

Ponúkame na predaj chatu so záhradou v osobnom vlastníctve, v záhradkárskej oblasti Kráľová nad Váhom s celoročným využitím. Na pozemku s celkovou rozlohou 520 m2 sa nachádza podpivničená drevená chata s izoláciou a vykurovaním, ktorá je situovaná v zadnej časti pozemku. Dispozične pozostáva z obývacej izby a spálňovej časti. Pre lepšiu orientáciu a predstavu si pozrite 3D obhliadku v linku: https://my.matterport.com/models/KMJrg22ZYZ9?section=media Kuchynka na prípravu jedál a skladovacia miestnosť je umiestnená vedľa chaty kde nechýba ani zastrešený altánok s posedením. Nehnuteľnosť má samostatný vstup cez malú a veľkú bránu, udržiavaný trávnik, stromy, ktoré poskytujú úrodu a záhrade dodávajú príjemnú atmosféru, v ktorej nechýba bazén, vodárnička, vŕtaná studňa s úžitkovou vodou, sprcha a splachovacia toaleta. Nehnuteľnosť je chránená oplotením, s prístupom priamo zo súkromnej cesty. Na pozemku je zriadená elektrická prípojka na 220V, s vlastnými hodinami. Priateľský susedia a výborná lokalita poskytuje príjemný oddych a relax s rodinou a priateľmi. Neďaleko (200m) tečie rieka Váh, ktorú je možné využiť na člnkovanie, kúpanie alebo rybolov. Kráľová nad Váhom má dobrú občiansku vybavenosť, s neďalekými mestami Šaľa (2km), Galanta (8km). Prípade záujmu vám vieme zabezpečiť znalecký posudok a financovanie prostredníctvom bánk. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 636 900 alebo na jozefbozenik@haloreality.sk. ID ponuky: SA-54055 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Novostavba
Pozemok
520 m²
30 000 € 1 000 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Kráľová nad Váhom

Dolné Považie (Kráľová nad Váhom), okres Šaľa

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu so záhradou, ideálne na celoročné používanie. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 636 900 alebo na jozefbozenik@haloreality.sk. ID ponuky: D-12363 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
30 m²
37 990 € 135,68 €/m²
Logo

HALO reality - Predaj, chata Kráľová nad Váhom, Kráľová nad Váhom - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO R

Dolné Považie (Kráľová nad Váhom), okres Šaľa

Ponúkame na predaj chatu so záhradou v osobnom vlastníctve, v záhradkárskej oblasti Kráľová nad Váhom s celoročným využitím. Na pozemku s celkovou rozlohou 280m2 sa nachádza novostavba celodrevenej chaty na betónových základoch s izoláciou, ktorá je situovaná v zadnej časti pozemku. Dispozične pozostáva z obývacej izby, spálne, komory a terasy s posedením. Kuchynka na prípravu jedál a skladovacia miestnosť je umiestnená v prednej časti, kde nechýba ani zastrešený altánok s posedením. Nehnuteľnosť má samostatný vstup cez kovovú bránu, udržiavaný trávnik, stromy, ( figa, hurmikaki), ktoré poskytujú úrodu a záhrade dodávajú príjemnú atmosféru, v ktorej tiež nechýba vŕtaná studňa s úžitkovou vodou a suchá toaleta. Nehnuteľnosť je chránená oplotením, s prístupom priamo z cesty. Na pozemku je zriadená elektrická prípojka na 220V, s vlastnými hodinami. Priateľský susedia a výborná lokalita poskytuje príjemný oddych a relax s rodinou a priateľmi. Neďaleko (200m) tečie rieka Váh, ktorú je možné využiť na člnkovanie, kúpanie alebo rybolov. Kráľová nad Váhom má dobrú občiansku vybavenosť, s neďalekými mestami Šaľa (2km), Galanta (8km). Prípade záujmu vám vieme zabezpečiť znalecký posudok a financovanie prostredníctvom bánk. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 636 900 alebo na jozefbozenik@haloreality.sk. ID ponuky: SA-51294 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
280 m²
115 000 € 958,33 €/m²
Logo

Predaj murovanej zateplenej 4 izbovej chaty s pozemkom 520 m2 v záhr. osade Váh II Kralová nadVáhom

Dolné Považie (Kráľová nad Váhom), okres Šaľa

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj murovanú chatu (r. 2008). Chata s úžitkovou plochou cca 120 m2 a zastavanou plochou 86 m2 sa nachádza v chatovej oblasti Váh II. Kráľová nad Váhom. Chata je vhodná na celoročné užívanie. Dispozícia: Prízemie: Garáž, 2 miestnosti, predpríprava na sociálne zariadenie 1. poschodie: vstup, kuchyňa s kuchynskou linkou, samostatná kúpeľňa, samostatná toaleta, obývačka s krbom (prieduchy do vrchnej izby) a východom na priestrannú terasu Podkrovie: otvorený priestor s východom na balkón - možnosť úpravy na 2 izby. Interiér je dekorovaný tatranským profilom. Chata je zabezpečená bezpečnostnými dverami a alarmom. Pozemok je rovinatý, oplotený so vstupnou bránou. Nachádza sa na ňom taktiež studňa a septik. Prístup prostredníctvom spevnenej cesty v uzatvorenom bloku. Neďaleko sa nachádza rieka Váh, ktorá ponúka možnosť voľnočasových aktivít - člnkovanie, kúpanie a rybolov. V obci sa nachádza farma, ktorá je príjemným spestrením pre deti ako aj cyklotrasy. V blízkosti je vodná nádrž Kráľová alebo obec Šoporňa, ktorá ponúka wellness zariadenia. Dostupné mestá v okolí Šaľa (2km), Galanta (8km), Sereď (13km).

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
520 m²
Úžitková plocha
120 m²
Zastavaná plocha
86 m²
49 900 € 509,18 €/m²
Logo

Okr. Šaľa – NA PREDAJ 3 zbový rodinný dom – chalupa s garážou v rekonštrukcii v obci TEŠEDÍKOVO

Dolné Považie (Tešedíkovo), okres Šaľa

RK Quality SC so 16 ročnou praxou VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE. ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATOK NA KATASTRI. Lokalita: TEŠEDÍKOVO, okr. ŠAĽA RK Quality SC predá 3 izb. rodinný dom s obytnou kuchyňou v rekonštrukcii, ktorý sa nachádza na pozemku 1364 m2, z toho 631 m2 záhrada a 733 m2 zastavaná plocha a nádvorie. Zastavaná plocha domu: 140 m2 , úžitková plocha 98 m2. Dom je dispozične riešený vstupná chodba, obývačka, kuchyňa a 2 samostatné izby. Príslušenstvo: samostatná kuchyňa, kúpeľňa s WC sprchovací kút, prístavba garáž. Dom je postavený z pálenej tehly a tvárnic, sedlová strecha s Bramac škridlou. Nové plastové okná ( 2-sklo ). Pôvodný dom bol postavený cca v r. 1960 v tvare obdĺžnika, pri rekonštrukcii boli vymenené plastové okná, plávajúce podlahy, dlažby, začaté vnútorné omietky. K dispozícii nová škridla. Kúrenie je riešené gamatkami a kachľami, teplá voda, el. zásobník. Pozemok je v tvare obdĺžnika so šírkou cca 13 m. Dom má vybudované prípojky na inžinierske siete: plyn a elektrina 220 a 380 V, voda, kanalizácia. Vhodné po dokončení na trvalé bývanie pripadne na chalupu. Výborná poloha v blízkosti kúpele Diakovce. Nehnuteľnosť bez tiarch a bremien. Okamžite voľné !!! Cena: 49.900 Eur ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kontakt: Ing. Jozef Kaša , RK Quality SC, mobil: 0903 431 141, pevná linka: 02 / 381 381 00, e-mail: jozef.kasa@qualitysc.sk Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 364 m²
Úžitková plocha
98 m²
Zastavaná plocha
140 m²
49 900 € 509,18 €/m²
Logo

Okr. Šaľa – NA PREDAJ 3 zbový rodinný dom – chalupa s garážou v rekonštrukcii v obci TEŠEDÍKOVO

Dolné Považie (Šaľa), okres Šaľa

RK Quality SC so 16 ročnou praxou VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE. ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATOK NA KATASTRI. Lokalita: TEŠEDÍKOVO, okr. ŠAĽA RK Quality SC predá 3 izb. rodinný dom s obytnou kuchyňou v rekonštrukcii, ktorý sa nachádza na pozemku 1364 m2, z toho 631 m2 záhrada a 733 m2 zastavaná plocha a nádvorie. Zastavaná plocha domu: 140 m2 , úžitková plocha 98 m2. Dom je dispozične riešený vstupná chodba, obývačka, kuchyňa a 2 samostatné izby. Príslušenstvo: samostatná kuchyňa, kúpeľňa s WC sprchovací kút, prístavba garáž. Dom je postavený z pálenej tehly a tvárnic, sedlová strecha s Bramac škridlou. Nové plastové okná ( 2-sklo ). Pôvodný dom bol postavený cca v r. 1960 v tvare obdĺžnika, pri rekonštrukcii boli vymenené plastové okná, plávajúce podlahy, dlažby, začaté vnútorné omietky. K dispozícii nová škridla. Kúrenie je riešené gamatkami a kachľami, teplá voda, el. zásobník. Pozemok je v tvare obdĺžnika so šírkou cca 13 m. Dom má vybudované prípojky na inžinierske siete: plyn a elektrina 220 a 380 V, voda, kanalizácia. Vhodné po dokončení na trvalé bývanie pripadne na chalupu. Výborná poloha v blízkosti kúpele Diakovce. Nehnuteľnosť bez tiarch a bremien. Okamžite voľné !!! Cena: 49.900 Eur ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kontakt: Ing. Jozef Kaša , RK Quality SC, mobil: 0903 431 141, pevná linka: 02 / 381 381 00, e-mail: jozef.kasa@qualitysc.sk Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 364 m²
Úžitková plocha
98 m²
Zastavaná plocha
140 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 8 z celkom 8 inzerátov