Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Rožňava

Predošlá Nasledovná 1 - 15 z celkom 15 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

28 500 € 570 €/m²
Logo

Chata medzi vinicami nad obcou Hrušov. Znížená cena

Gemer (Hrušov, Rožňava), okres Rožňava

Chata s krásnym výhľadom, vhodná na rekreačné využitie spojené s aktívnym oddychom, sa nachádza vo vinárskej oblasti v Slovenskom krase nad obcou Hrušov. Pozostáva z troch podlaží. Prízemné podlažie je z časti zarezané do svahu a tvoria ho letná kuchyňa, vínna pivnička a sklad. Na prvom podlaží, ktoré je prístupné aj zo zadnej terasy sa nachádza obývacia hala s krbom a miestnosť so schodišťom a kuchynským kútom. Horné podkrovné podlažie tvorí jedna spálňa. Chata sa nachádza na pozemku, ktorý je v spoločnom vlastníctve štyroch majiteľov. Predmetom predaja je okrem samotnej chaty, ktorá je zapísaná na samostatnom liste vlastníctva, aj štvrtinový podiel pozemku. Nehnuteľnosť je ideálna pre milovníkov prírody a pokoja. Okolie je ako stvorené na turistiku a prechádzky, v blízkosti sa okrem prírodných krás národného parku nachádzajú aj Hrušovské rybníky.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
994 m²
Úžitková plocha
50 m²
Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy obec Vlachovo a okolie

Gemer (Vlachovo), okres Rožňava

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu na pokojnom mieste v obci Vlachovo, Gočovo, Vyšná Slaná, Nižná Slaná. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu, alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0948 117 217 alebo na david@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup a zároveň seriózne a príjemné jednanie.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy obec Lúčka a okolie

Gemer (Lúčka, Rožňava), okres Rožňava

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu na pokojnom mieste v obci Lúčka, Kováčová, Drnava, alebo Bôrka. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu, alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0948 117 217 alebo na david@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup a zároveň seriózne a príjemné jednanie.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chaty, vinice alebo pozemku Hrušov a okolie

Gemer (Hrušov, Rožňava), okres Rožňava

Hľadám pre klientov rekreačnú chatu, vinicu s vínnym domom, alebo pozemok v Hrušove, alebo blízkom okolí. V pôvodnom stave, alebo aj po rekonštrukcii. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0948 117 217 alebo na david@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup a zároveň seriózne a príjemné jednanie.

40 000 € 421,05 €/m²
Logo

Dom vhodný na chalupu v obci Kobeliarovo

Gemer (Kobeliarovo), okres Rožňava

Dom sa nachádza v centre Gemerskej obce Kobeliarovo, situovaný na neveľkom pozemku. Pozostáva z dvoch spálni, spoločenskej miestnosti s krbom, kuchyne a kúpeľne s toaletou. Pri jednej z izieb sa nachádza malá špajza, ktorá môže slúžiť aj ako šatník. Vykurovanie nehnuteľnosti je zabezpečené centrálnym krbom s prieduchmi do každej miestnosti. Za domom sa nachádza záhrada kde sa dá vybudovať pekné oddychové zázemie. Dom je vhodný na bývanie, ale aj na chalupárske využitie. Obec Kobeliarovo má krásne okolie, neďaleko sa nachádza známy kopec Radzim s krásnymi výhľadmi, obec Rejdová či Brdárka. Obec je tiež známa ako rodisko známeho slovenského profesora Pavla Jozefa Šafárika.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
375 m²
Úžitková plocha
95 m²
14 000 € 1 400 €/m²
Logo

Pozemok s vínnym domčekom pri obci Hrhov.

Gemer (Hrhov), okres Rožňava

Pozemok vhodný na rekreačné využitie, alebo na pestovanie viniča, sa nachádza na južných svahoch planiny Horný vrch, v katastri obce Hrhov. Na samom začiatku pozemku stojí starý vínny domček, s jednou obytnou miestnosťou a vínnou pivnicou. Pozemok za domčekom pokračuje terasovitým stupňom, na ktorom je rovinatá časť pozemku o rozmere 25x10 metrov. Tú je možné využiť práve na oddych a relax. Zadná časť pozemku pokračuje do svahu. K domčeku prislúcha aj murovaná 1000 litrová nádrž na dažďovú vodu. Nehnuteľnosť sa predáva v stave v akom sa nachádza.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
938 m²
Úžitková plocha
10 m²
55 000 € 687,50 €/m²
Logo

Malý dom vhodný ako chata za mestom Dobšiná

Gemer (Dobšiná), okres Rožňava

Dom sa nachádza v lesnatom údolí cca 1,5 km za gemerským mestečkom Dobšiná. Je situovaný na malom pozemku v susedstve iných nehnuteľností. Domček pozostáva z obývacej haly spojenej s kuchyňou, kúpeľne s toaletou, predsiene a jednej veľkej izby v podkroví, pri ktorej sa nachádza malá kúpeľňa s toaletou. Domček je pristavaný k starej chalupe s ktorou má spoločnú stenu. Pozemok má neupravený charakter. V prípade záujmu je možné odkúpiť aj susednú chalupu v cene 19 000,-€ čím by sa plocha parcely zväčšila o 71 m2.

Stav
Novostavba
Pozemok
266 m²
Úžitková plocha
80 m²
40 000 € 500 €/m²
Logo

Chata s pekným vyhľadom na polosamote

Gemer (Ochtiná), okres Rožňava

Chata sa nachádza v horách v Revúckom okrese asi 1km od Ochtinskej aragonitovej jaskyne. Je skrytá medzi stromami poskytujúcimi súkromie. Chata má 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu, za chatou je altánok. Pozemok je pekne upravený z množstvom ovocných stromov. V okolí je viacero kultúrnych pamiatok ako napr. kaštieľ Betliar, hrad Krásna hôrka, hrad Muráň. Cca 500m od chaty je Hotel Hrádok, v ktorom je možnosť využitia sauny, bazéna a mnohých športových aktivít. Viac informácií si môžete pozrieť na www.hotelhradok.sk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
100 m²
Úžitková plocha
80 m²
27 000 € 540 €/m²
Logo

Na predaj chata nad obcou Hrušov, Slovenský kras

Gemer (Hrušov, Rožňava), okres Rožňava

ponúkame na predaj chatu s krásnym výhľadom na okolie, vo vinárskej oblasti nad obcou Hrušov, približne 1 km od Hrušovských rybníkov, samotná chata je trojpodlažná, prízemie je sčasti zapustené do terénu a tvorí ho letná kuchyňa, vínna pivnička a sklad, na prvom poschodí je obývacia hala s krbom a miestnosť so schodiskom a kuchynským kútom, v podkroví sa nachádza spáľňa, chata je vybavená elektrickými rozvodmi a má novú elektrickú prípojku, na pozemku je overená prítomnosť podzemného zdroja vody a teda je možnosť vybudovania vlastnej studne, chata je vhodná najmä pre milovníkov prírody, okolie ponúka nádhernú prírodu národného parku, blízke Hrušovské rybníky obľubujú zase rybári, chata má zastavanú plochu 31 m2 + terasa, výmera pozemku je 994 m2

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
50 m²
57 990 € 597,84 €/m²
Logo

Drevenica na predaj, Rejdová + pozemok

Gemer (Rejdová), okres Rožňava

Ponúkame na predaj viac ako 170 ročnú drevenicu – štátom chránenú kultúrnu pamiatku. Chalupa sa nachádza v rázovitej malebnej obci REJDOVÁ, neďaleko Dobšinej. Nehnuteľnosť pozostáva z : 1. vstupnej chodby (pitvor), so schodmi do podkrovných neobývaných priestorov, 2. veľkej izby vybavenej pecou na pečenie chleba a na varenie, 3. izby na spanie s kachľovou pecou, s dvoma poschodovými posteľami, kuchynským kútom s chladničkou a s kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, 4. dielne – kôlne s náradím a drevom na kúrenie so samostatným vstupom. S nehnuteľnosťou predávame okrem pozemku so zastavanou plochou aj 2 priľahlé bezprostredne susediace parcely, ktoré je možné využiť na zriadenie oploteného vonkajšieho sedenia s vybudovaním altánku... Predávajúci sú zároveň majitelia nehnuteľností. Zabezpečujeme kompletný servis súvisiaci s predajom inzerovaných nehnuteľností. Dohoda na cene je možná.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
97 m²
Zastavaná plocha
90 m²
Pozemok
266 m²
69 900 € 296,19 €/m²
Logo

PREDAJ: Tri domy so stodolou na jednom dvore, Rejdová, okres Rožňava

Gemer (Rejdová), okres Rožňava

NA PREDAJ TRI DOMY SO STODOLOU NA JEDNOM DVORE. NÁHODA, ČI PRÍLEŽITOSŤ ZÍSKAŤ NIE JEDEN SKVOST, ALE HNEĎ ŠTYRI! DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj tri rodinné domy so stodolou na jednom dvore v rázovitej gemerskej obci Rejdová. PREDMET PONUKY Rodinné domy a stodola v pôvodnom stave sú postavené na rovinatom, severo-východne orientovanom pozemku s výmerou 670 m2 (426 m2 zastavaná plocha a nádvoria, 244 m2 dvor s priedomím a záhradou). Situované sú v okrajovej uličke s názvom "Na hutu", neďaleko centra obce. RODINNÉ DOMY A STODOLA SA PREDÁVAJÚ SPOLU, AKO CELOK, SO ZARIADENÍM A POZEMKAMI. MAJETKOVÉ POMERY SÚ USPORIADANÉ. RODINNÝ DOM SÚPISNÉ ČÍSLO 96 Obdobie výstavby: povojnové. Materiál: kameň (prízemie), nepálená tehla (poschodie). Stav: udržiavaný, obývateľný, pôvodný (okná, dvere, podlahy, gánok s výstupom na povalu), strecha plechová, podlahy drevené (poschodie), betónové (prízemie). Inžinierske siete: elektrina, voda z obecného vodovodu (prízemie), možnosť pripojenia na plyn. Ohrev teplej vody: el. bojler Likvidácia odpadových vôd: trativod, s možnosťou vybudovania nepriepustnej žumpy pre všetky stavby vo dvore. Vykurovanie: lokálne, sporákmi na tuhé palivo (kuchyne) a kachľovou pecou (izba), s možnosťou zavedenia plynového ústredného kúrenia, Špecifiká: zabudovaná murovaná studňa v prízemí, s prístupom z dvora, studňa je funkčná, voda je používaná ako úžitková. DIPOZÍCIA PRÍZEMIE (51 m2): vstup č. 1 - pivnica, vstup č. 2 - letná kuchyňa, špajza, kúpeľňa s vaňou a WC, vstup č. 3 - komora. Súčasťou prízemia je zabudovaná murovaná studňa medzi letnou kuchyňou a komorou. DISPOZÍCIA POSCHODIE (51 m2): kuchyňa, predná izba, zadná izba (vstup na poschodie je schodiskom, cez gánok s výstupom na povalu), RODINNÝ DOM SÚPISNÉ ČÍSLO 97 má odhadovaný vek 120 rokov. Je čiastočne podpivničený, postavený z kameňa (pivnica) a nepálenej tehly, pokrytý škridlou, bez pripojenia na inžinierske siete. Dom je v pôvodnom, dlhodobo neudržiavanom, ale udržateľnom stave, so zachovanými prvkami ľudovej architektúry. Vyžaduje si citlivý zásah a rozsiahlejšiu rekonštrukciu. DISPOZÍCIA: pivnica so samostatným vstupom, pitvor a izba spojená s kuchyňou (spolu 66 m2) RODINNÝ DOM SÚPISNÉ ČÍSLO 98 Obdobie výstavby: povojnové. Materiál: kameň (prízemie), nepálená tehla (poschodie). Stav: udržiavaný, obývateľný, pôvodný (okná, dvere, podlahy, veranda), strecha plechová, podlahy drevené (poschodie), betónové (prízemie). Inžinierske siete: elektrina, voda z obecného vodovodu (prízemie), plyn (gamatky). Ohrev teplej vody: el. bojler Likvidácia odpadových vôd: trativod, s možnosťou vybudovania nepriepustnej žumpy pre všetky stavby vo dvore. Vykurovanie: kombinované (murované sporáky na tuhé palivo v kuchyniach, liatinová pec v izbe, gamatky v kuchyniach a v izbe). DIPOZÍCIA PRÍZEMIE (38 m2): vstupná chodba, letná kuchyňa, špajza, kúpeľňa s vaňou a WC. DISPOZÍCIA POSCHODIE (38 m2): kuchyňa, izba (vstup na poschodie je schodiskom, cez verandu s výstupom na povalu). STODOLA DO SÚPISNÝM ČÍSLOM 445 (100 m2) je v pôvodnom stave, so škridlovou strechou, postavená z kameňa v zadnej časti dvora. Tvorí ju hlavný skladový priestor so vstupnými drevenými vrátami, povala, chlievik (v prednej časti) a drevený sklad v (zadnej časti) so samostatnými vstupmi. LOKALITA Obec Rejdová je národopisnou lokalitou celoslovenského významu (ľudová architektúra, odev, tradície, živé remeslá, folklórny festival, kultúrne pamiatky, múzeum tradičnej ľudovej kultúry a i.) ležiacou na brehu Slanej, pod vrchom Stolica (juhovýchodná časť Slovenského Rudohoria). Charakteristická je zvláštnou zástavbou domov a dlhými priechodnými dvormi bez plotov. Patrí k najväčším obciam v okrese, má kompletnú občiansku vybavenosť (OcÚ, kostol, pošta, ZŠ, MŠ, sieť obchodov, služieb) a výbornú východiskovú polohu pre turistiku, cykloturistiku, zimné a letné športy, či výlety do okolia za kultúrnymi a historickými pamiatkami. Slovenský Raj je vzdialený 22 km, Rožňava 31 km, Košice 100 km, Spišská Nová Ves 50 km, Poprad 58 km, Levoča 60 km, Prešov 116 km, Revúca 58 km, Rimavská Sobota 91 km, Brezno 86 km. ODPORUČENIE MAKLÉRA Súbor troch rodinných domov a stodoly - stavby rôzneho charakteru a veku v jednom dvore sú výnimočnou príležitosťou pre ojedinelý chalupársky alebo "cestovnoruchársky" projekt. Vylúčené nie je ani trvalé bývanie. Využiteľnosť obývateľných domov z povojnového obdobia, s príjemnou dispozíciou a nezvyčajným architektonickým riešením (malé priedomie pod verandou, vstavaná murovaná studňa pod gánkom) majú potenciál na vytvorenie zázemia pre ich samostatných užívateľov (chalupy, apartmány, vyhľadávané sú objekty, kde môže voľný čas tráviť viac rodín spolu, v samostatných priestoroch). Pôvodný váľkový dom je vzácnym prvkom typického rejdovského dvora, ideálnym pre zachovanie jeho charakteru, avšak so zmenou účelu napr. na spoločenskú miestnosť s gánkom a vínnou pivnicou otvorenou aj pre verejnosť. Stodola je skvelým miestom pre vytvorenie technického zázemia k celému objektu, alebo spoločenský život. Spoločný dvor, jeho časti a záhradu je možné využiť pre spoločné, aj individuálne trávenie voľného času. Malé priedomie poslúži na vybudovanie dobre dostupnej nepriepustnej žumpy pre celý objekt a parkovacie státie pre užívateľov "rejdovského dvora". Pozitívom je prostredie, v ktorom sa súbor stavieb nachádza a usporiadané majetkové vzťahy. CENA Cena za všetky nehnuteľnosti spolu je 69 900 Eur vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie DOBRÉ REALITY s.r.o. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
670 m²
Úžitková plocha
236 m²
Zastavaná plocha
426 m²
210 000 € 1 750 €/m²
Logo

HRHOV - ROMANTICKÁ CHALUPA PRE NÁROČNÉHO KLIENTA, TENISOVÝ KURT, ALTÁNOK.

Gemer (Hrhov), okres Rožňava

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovanú chalupu v obci Hrhov, v blízkosti Hrhovkého vodopádu a rybníkov, na dohľad Zádielskej doliny v oáze kľudu a relaxu. Chalupa prešla kompletnou náročnou rekonštrukciou má novú strechu, nové eurookná, rozvody, vody, elektriny, kúrenia, nová kuchynská linka so spotrebičmi a nová kúpeľňa. Z pozemku je nádherný panoramatický výhľad na Zádielskú dolinu a rybníky. Samostatnú časť tvorí tenisový kurt v zadnej časti pozemku. Bezproblémové kryté parkovanie pre 2 autá, kamenný plot okolo celého pozemku, murovaný altánok, vonkajšia terasa, sklad náradia, kamenná pivnica. Upravený pozemok s okrasnými drevinami. Plocha informatívne: úžitková 120m2 dom, 24 m2 altánok a 24 m2 vonkajšia terasa, celkom pozemok 1.855m2. Podlaha: dlažba. Steny: omietky. Okná: eurookná. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, umývadlo so zrkadlom, WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu. kuchynský dres, chladnička, kuchynský stôl s lavicou. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kamenná, tehlová. Kúrenie: centrálne na plyn gamatky. Ostatné vybavenie: televízor, internet, satelit. Zabezpečenie alarmom. Sedlová strecha s novou krytinou. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie, kamenná pivnica. V dome sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, odpad žumpa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb, rybolov, turistika, cykloturistika, altánok. Energetický certifikát D. Cena 210 000 € je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich odborných špecialistov.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 855 m²
Úžitková plocha
120 m²
235 000 € 303,62 €/m²
Logo

NA PREDAJ / CHATA –7 izbová so štýlovým interiérom, Stratená

Gemer (Stratená), okres Rožňava

EXKLUZÍVNE - SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ CHATU so štýlovým interiérom v obci Stratená časť Dobšinská Ľadová Jaskyňa (cca 30 km od Popradu) v hornatom lesnom teréne. Je to dvojpodlažný nepodpivničený objekt so sedlovou strechou, má 7 izieb, kuchyňu, kúpeľňu a 2x wc, skladové priestory. CHATA INTERIÉR: ✔️ interiér prešiel štýlovou rekonštrukciou v roku 2021, prispôsobenou atmosfére jej umiestnenia v prírode ✔️ nová kuchynská linka vyrobená na mieru so vstavanými spotrebičmi ✔️ nové okná, podlahy, keramický obklad v kúpeľniach ✔️ predáva sa aj s nábytkom a vybavením ✔️ nemá energetický certifikát ✔️ DISPOZÍCIA: - na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba, obývacia (spoločenská) miestnosť s jedálenskou časťou, kuchyňa, wc, skladové priestory, schodisko na podlažie - na druhom podlaží sa nachádza 6 izieb s balkónmi alebo terasou, kúpeľňa s wc CHATA EXTERIÉR: ✔️ balkóny a terasy ponúkajú krásne výhľady na prírodu a lesy ✔️ exteriér ponúka vonkajšie posedenie - terasu s krbom pri chate, vyššie nad chatou ohnisko s posedením ✔️ nachádza sa na pozemku o výmere 774 m2 VYUŽITIE: ✔️ chatu je možné využívať na rekreačné účely, je obklopená lesnými stromami a nachádza v blízkosti Dobšinskej ľadovej jaskyne, ktorá bola zaradená do Zoznamu svetového prírodného dedičstva, v blízkosti v obci Stratená občianska vybavenosť ✔️ Obec STRATENÁ – sa nachádza na juhozápadnom okraji Národného parku Slovenský raj v Spišsko-gemerskom krase. Obec ponúka turistické využitie, park s fontánou - gejzír, prírodná rezervácia Ostrá skala, ďalej reštaurácie, ranč a inú občiansku vybavenosť. Návštevníci sa do obce dostanú automobilovou, autobusovou (autobusová zastávka) ale aj vlakovou dopravou (železničná zastávka - trať Margecany-Banská Bystrica) ✔️ © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie SAVONA REALITY ✔️ Viac info a obhliadky na tel.č. 0911 566 814 - MARCO ROSSI ✔️ VIAC FOTO na našej stránke www. savonareality. sk ✔️ VIDEO: https://youtu.be/N1PJQjzLsUI

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
774 m²
Úžitková plocha
774 m²
103 000 € 249,39 €/m²
Logo

Chalupa na predaj v obci Bôrka-Rožňava.

Gemer (Bôrka), okres Rožňava

Ponúkam na predaj romantickú chalupu v čarovnom prostredí obce Bôrka-Rožňava.Chalupa pozostáva z kuchyne prepojenej s obývacou izbou a izbou v poľovníckom štýle.Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom,toaleta je samostatná.V izbách sú črepové kachle ktoré vynikajú v tomto priestore v kuchyni pec na varenie.Vkusné zariadenie tejto chalupy zabezpečuje pocit relaxu a pokoja.Kúrenie je na tuhé palivo,voda obecná, taktiež je možné využívať vodu zo studne na polievanie.Odpad je riešený žumpou.Chalupa je postavená z kameňa čo zabezpečuje v lete príjemný chládok.Záhrada v okolí chalupy je udržiavaná a vkusne upravená,doplňajú ju ovocné stromy a kríky.Na pozemku je aj garáž spojená s domom je možné upraviť ju na izbu.Stodola je využívaná na sklad je možné upraviť ju na vonkajšie sedenie s krbom ktorý je predpripravený.V tesnej blízkosti je samostatná pivnica.Obec ponúka nádhernú prírodu v Zádielskej doline s možnosťou cyklotrás Cena za túto nehnuteľnosť je 103000.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 154 m²
Úžitková plocha
413 m²
Zastavaná plocha
413 m²
210 000 € 1 750 €/m²
Logo

HRHOV - ROMANTICKÁ CHALUPA PRE NÁROČNÉHO KLIENTA, TENISOVÝ KURT, ALTÁNOK.

Gemer (Hrhov), okres Rožňava

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovanú chalupu v obci Hrhov, v blízkosti Hrhovkého vodopádu a rybníkov, na dohľad Zádielskej doliny v oáze kľudu a relaxu. Chalupa prešla kompletnou náročnou rekonštrukciou má novú strechu, nové eurookná, rozvody, vody, elektriny, kúrenia, nová kuchynská linka so spotrebičmi a nová kúpeľňa. Z pozemku je nádherný panoramatický výhľad na Zádielskú dolinu a rybníky. Samostatnú časť tvorí tenisový kurt v zadnej časti pozemku. Bezproblémové kryté parkovanie pre 2 autá, kamenný plot okolo celého pozemku, murovaný altánok, vonkajšia terasa, sklad náradia, kamenná pivnica. Upravený pozemok s okrasnými drevinami. Plocha informatívne: úžitková 120m2 dom, 24 m2 altánok a 24 m2 vonkajšia terasa, celkom pozemok 1.855m2. Podlaha: dlažba. Steny: omietky. Okná: eurookná. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, umývadlo so zrkadlom, WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu. kuchynský dres, chladnička, kuchynský stôl s lavicou. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: kamenná, tehlová. Kúrenie: centrálne na plyn gamatky. Ostatné vybavenie: televízor, internet, satelit. Zabezpečenie alarmom. Sedlová strecha s novou krytinou. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie, kamenná pivnica. V dome sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, odpad žumpa. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, vonkajší krb, rybolov, turistika, cykloturistika, altánok. Energetický certifikát D. Cena 210 000 € je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Financovanie a poistenie Vám zabezpečí tím našich odborných špecialistov.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 855 m²
Úžitková plocha
120 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 15 z celkom 15 inzerátov