Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Prievidza

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 21 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Cena dohodou
Logo

REALITY COMFORT - záhradná chatka s pozemkom 276 m2 priamo pod lesom

Horná Nitra (Prievidza), okres Prievidza

Všetkým milovníkom prírody a aktívneho oddychu ponúkame na predaj štýlovú záhradnú chatku v Sade 600 ročnice v Prievidzi. Nachádza sa priamo pod lesom, na peknom a upravenom pozemku o výmere 276 m2. Chatka je podpivničená, na prízemí sa nachádza vstupná chodbička a kuchyňa, podkrovie je obytné. K chatke prináleží veľký drevený altánok s vonkajším sedením a krbom. Elektrika je zabezpečená cez solárny panel, na varenie sa využíva varná doska, napojená na plynovú bombu, pitná voda je priamo pred pozemkom. Chatka sa predáva s kompletným vnútorným i vonkajším zariadením. Pozrite si našu videoobhliadku a v prípade záujmu volajte 0903 545 111, radi Vás chatkou osobne prevedieme. Popis nehnuteľnosti - text, fotodokumentácia a video sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
276 m²
Úžitková plocha
54 m²
Zastavaná plocha
18 m²
129 990 € 999,92 €/m²
Logo

CHATA AJ NA CELOROČNÉ BÝVANIE CHVOJNICA

Horná Nitra (Chvojnica, Prievidza), okres Prievidza

Popis: Hľadáte chatu v čarovnom prostredí prírody, s krásnym výhľadom a bez nutnosti akejkoľvek investície? Vaša Realitná ponúka na predaj rozprávkovú trojposchodovú chatu v horskom prostredí rekreačnej oblasti obce Chvojnica blízko a ďaleko od Prievidze s prístreškom, zakopanou pivnicou a  upraveným pozemkom. Lokalita: Chata je umiestnená v tichom a kľudnom prostredí Chvojnickej doliny, blízko pri potoku s pekným výhľadom na okolie. Okolie ponúka množstvo príležitostí na turistiku, bicyklovanie alebo hubárčenie. Dispozícia: Podľa jednotlivých podlaží je členená na tieto miestnosti: – prízemie: samostatný vstup z vonku, vstupná chodba so šatníkom a vstupom na WC s umývadlom, sprchou, elektrickým kotlom na ohrev teplej vody a ohrev vody na kúrenie a práčkou. Ďalej je spoločenská miestnosť a zariadená kuchyňa a schodišťový priestor na I. NP, – I. nadzemné podlažie : priestrnná obývacia izba s krbom, sedaciou súpravou a výstupom na balkón a  schodište na II. NP – II. nadzemné podlažie : chodba, 1 x  spálňa, 1x detská izba, balkón Vybavenie: Ide o murovanú, tehlovú chatu, ktorá bola kompletne zrekonštruovaná a zateplená 15cm polystyrénom v roku 2020. V rámci rekonštrukcie boli použité kvalitné a nadštandardné materiály, ktoré robia stavbu jedinečnou. Chata je vo všetkých podlažiach vykurovaná radiátormi, ktorých ohrev vody zabezpečuje nový elektrický kotol.  Doplnkovým zdrojom tepla je krb. Voda je zabezpečená prostredníctvom obecnej prípojky alebo studne priamo na pozemku. Teplá voda sa zohrieva cez elekt.bojler umiestnený v kúpeľni. Úžitková plocha predstavuje 130m2. Chata je napojená na elektrický rozvod – dvojtarif, odpady sú odvedené do žumpy. K vybavenosti patrí aj satelit skylink, problém nie je ani s internetovým pripojením. Chata je napojená aj na pevnú linku, ktorá zabezpečuje spojenie aj v prípade vypadnutia internetu. Súčasťou chaty je aj v zemi zakopaná pivnica, sklad a altánok s exteriérovým sedením. Prístup k pozemku je po spevnenej komunikácii. Celková výmera pozemku predstavuje výmeru 529m2. Chata je v osobnom vlastníctve bez tiarch. Ponúka sa aj so súčasným štýlovým zariadením tak ako na foto. Výhody: Prečo sa zamerať na kúpu tejto chaty ? výborná poloha, dobrá dostupnosť, blízke kúpele, Bojnický zámok, lyžiarské strediská, cykloturistika, hubárčenie, golfový rezort v Rajci pokoj a krásna prírody v Chvojnickej doline zariadenie chaty zahrnuté už v cene upravený, veľký pozemok celoročne obývateľná V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Stav
Úžitková plocha
130 m²
Zastavaná plocha
48 m²
Pozemok
529 m²
129 990 € 999,92 €/m²
Logo

CHATA AJ NA CELOROČNÉ BÝVANIE CHVOJNICA

Horná Nitra (Chvojnica, Prievidza), okres Prievidza

Popis: Hľadáte chatu v čarovnom prostredí prírody, s krásnym výhľadom a bez nutnosti akejkoľvek investície? Vaša Realitná ponúka na predaj rozprávkovú trojposchodovú chatu v horskom prostredí rekreačnej oblasti obce Chvojnica blízko a ďaleko od Prievidze s prístreškom, zakopanou pivnicou a  upraveným pozemkom. Lokalita: Chata je umiestnená v tichom a kľudnom prostredí Chvojnickej doliny, blízko pri potoku s pekným výhľadom na okolie. Okolie ponúka množstvo príležitostí na turistiku, bicyklovanie alebo hubárčenie. Dispozícia: Podľa jednotlivých podlaží je členená na tieto miestnosti: – prízemie: samostatný vstup z vonku, vstupná chodba so šatníkom a vstupom na WC s umývadlom, sprchou, elektrickým kotlom na ohrev teplej vody a ohrev vody na kúrenie a práčkou. Ďalej je spoločenská miestnosť a zariadená kuchyňa a schodišťový priestor na I. NP, – I. nadzemné podlažie : priestrnná obývacia izba s krbom, sedaciou súpravou a výstupom na balkón a  schodište na II. NP – II. nadzemné podlažie : chodba, 1 x  spálňa, 1x detská izba, balkón Vybavenie: Ide o murovanú, tehlovú chatu, ktorá bola kompletne zrekonštruovaná a zateplená 15cm polystyrénom v roku 2020. V rámci rekonštrukcie boli použité kvalitné a nadštandardné materiály, ktoré robia stavbu jedinečnou. Chata je vo všetkých podlažiach vykurovaná radiátormi, ktorých ohrev vody zabezpečuje nový elektrický kotol.  Doplnkovým zdrojom tepla je krb. Voda je zabezpečená prostredníctvom obecnej prípojky alebo studne priamo na pozemku. Teplá voda sa zohrieva cez elekt.bojler umiestnený v kúpeľni. Úžitková plocha predstavuje 130m2. Chata je napojená na elektrický rozvod - dvojtarif, odpady sú odvedené do žumpy. K vybavenosti patrí aj satelit skylink, problém nie je ani s internetovým pripojením. Chata je napojená aj na pevnú linku, ktorá zabezpečuje spojenie aj v prípade vypadnutia internetu. Súčasťou chaty je aj v zemi zakopaná pivnica, sklad a altánok s exteriérovým sedením. Prístup k pozemku je po spevnenej komunikácii. Celková výmera pozemku predstavuje výmeru 529m2. Chata je v osobnom vlastníctve bez tiarch. Ponúka sa aj so súčasným štýlovým zariadením tak ako na foto. Výhody: Prečo sa zamerať na kúpu tejto chaty ?  výborná poloha, dobrá dostupnosť, blízke kúpele, Bojnický zámok, lyžiarské strediská, cykloturistika, hubárčenie, golfový rezort v Rajci pokoj a krásna prírody v Chvojnickej doline zariadenie chaty zahrnuté už v cene upravený, veľký pozemok celoročne obývateľná V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám neváhajte zavolať alebo napísať SMS na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo napíšte mail na mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná, Bojnická cesta 4, Prievidza.

Stav
Úžitková plocha
130 m²
Zastavaná plocha
48 m²
Pozemok
529 m²
33 000 € 50,77 €/m²
Logo

Slnečný pozemok na výstavbu chaty Chvojnica okres Prievidza 650 m2

Horná Nitra (Chvojnica, Prievidza), okres Prievidza

Hľadáte slnečný, atraktívny pozemok, ideálny na výstavbu chaty alebo rodinného domu v tichom a atraktívnom prostredí ? Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku !!! LOKALITA: V čarovnom horskom prostredí rekreačnej oblasti obce Chvojnica, blízko a ďaleko od Prievidze, ponúka Vaša Realitná rovinatý pozemok, orientovaný do východnej a západnej svetovej strany s vlastnou prístupovou cestou. Je umiestnený v tichom a kľudnom prostredí Chvojnickej doliny, blízko pri potoku s pekným výhľadom na okolie, mimo hlavnej cesty. POZEMOK: Pozemok je štvorcového tvaru o veľkosti cca 26 x 24 m2. Je rovinatý, s vlastnou prístupovou cestou. Na pozemku sa nachádza elektrina. V blízkosti tečie malý potôčik. V zmysle územného plánu je vhodný na výstavbu chaty alebo rodinného domu. VÝHODY: Prečo sa zamerať na kúpu tohto pozemku ? rovinatý pozemok výborná poloha, dobrá dostupnosť, blízke kúpele, Bojnický zámok, lyžiarské strediská, cykloturistika, hubárčenie, blízke aquaparky, golfový rezort v Rajci a hlavne pokoj a krásna prírody v Chvojnickej doline možnosť postaviť aj rodinný dom   CENA POZEMKU JE 33.000,-€ A ZAHŔŇA VŠETKY POPLATKY SÚVISIACE S PREDAJOM NEHNUTEĽNOSTI.    V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte alebo píšte SMS na tel.  0915 756 855, 0903 021 002 alebo nám môžete napísať na mail na peter.vrtak@vasarealitna.sk alebo vám ich radi zodpovieme na adrese Vaša Realitná Plus, Bojnická cesta 4.

Stav
Pozemok
650 m²
Cena dohodou
Logo

BEDES | Pozemok s menšou stavbou a potokom v Chvojnici

Horná Nitra (Chvojnica, Prievidza), okres Prievidza

Realitná kancelária BEDES Vám ponúka na predaj pozemok v obci Chvojnica. Chvojnica je vzdialená od Prievidze 17 kilometrov. Obec je využívaná prevažne ako chatárska a rekreačná oblasť. Pozemok je rovinatý s miernym svahovitým zakončením. Na jeho konci je potok, ktorý je prístupný priamo z pozemku. Na začiatku sa nachádza menší murovaný dom, ktorý bude po rekonštukcii možné využívať ako chatu. Momentálne táto stavba nie je obývateľná. Na pozemku aj v dome sú všetky inžinierské siete. Cena je konečná a zahŕňa všetky služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane katastrálnych poplatkov, právneho servisu či hypotekárneho poradenstva. Vykročte k Vášmu novému bývaniu s Realitnou kanceláriou BEDES s istotou a bez starostí. Naši makléri budú s Vami počas celého procesu od začiatku až do konca. Pre nás je dôležitá Vaša maximálna spokojnosť. Teší sa na Vás náš tím. Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti BEDES Reality. Predávate nehnuteľnosť? Sem s ňou!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
602 m²
Úžitková plocha
602 m²
Zastavaná plocha
70 m²
205 300 € 205 300 €/m²
Logo

JKV REAL | Ponúkame na predaj Rekreačnú chatu na Remate

Horná Nitra (Prievidza), okres Prievidza

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj Chatu na Remate. Chata je celoročne obývateľná. Krásne miesto v korunách hôr je vhodné miesto na podnikanie. Zastavaná plocha 207m2, rozmery 23,55 x 9,6 m. Rozloha pozemku 916 m2. Úžitková plocha 204 m2, Obytná časť 204 m2 Konštrukcia chaty: sendvičová, porfix + drevo +nobasil +drevený obklad+ 2. nobasil +2.drevený obklad. Ide o jednopodlažný, prízemný, samostatne stojaci objekt obdĺžnikového pôdorysu bez podpivničenia a podkrovnej miestnosti. Strecha je znížená sedlová, strešná krytina - plech ošetrený Renolastom. Základy betónové s izoláciou. Počet izieb 4 (každá izba 5 postelí, 2 z toho poschodové). Spolu 20 postelí. 2 x WC, 2 x sprchy – teplá voda 24 hod vlastný bojler. Plne vybavená kuchyňa s 2 šporákmi, chladničkou a mrazničkou, varná kanvica, mikrovlnka... Sála s kapacitou 40 miest + Platné revízne kontroly. Stravovanie je možné : a) V objekte – v kuchyni z vlastných surovín a polotovarov b) V chate Mladosť – naproti za cestou alebo v chate Poniklec v polovici príjazdovej cesty, c) V Horskom hoteli Remata Charakteristika lokality Chata sa nachádza v Stredoslovenskom kraji, zhruba 10km od geometrického stredu Európy na Hornej Nitre v nádhernom prostredí Kremnických vrchov v blízkosti pohoria Vtáčnik, pri meste Handlová v lokalite Remata, v blízkosti okresného mesta Prievidza a kúpeľného mesta Bojnice. Sú tu ideálne podmienky pre rodinné dovolenky, možnosti turistiky a lyžovania. Zariadenie je vzdialené 3km od odbočky z hlavnej cesty, kde sa nachádza malá jazdiareň. Kúpeľné mesto Bojnice je od zariadenia vzdialené 20 km, kde sú termálne pramene na liečenie reumatických chorôb, chorôb pohybového ústrojenstva, najväčšia ZOO na Slovensku, prírodné liečebné kúpele, termálne kúpalisko, Prepoštská jaskyňa, množstvo historických a kultúrnych pamiatok napr. Zámok grófa Pálffyho s vlastivedným múzeom. V Prievidzi je možnosť navštíviť plážové kúpalisko a pod. Chata umožňuje : • Ubytovanie v horskom prostredí • Prenájom priestorov na spoločenské podujatia: SVADBY, OSLAVY, STRETÁVKY,... • V lete - turistika, hubárenie • V blízkosti kúpalisko a rehabilitačné centrum + fitnes Horského hotela Remata • Jazda na koni – jazdiareň klubu Navaho pri odbočke z hlavnej cesty • Horská cyklistika • Výlety do ZOO a Bojnického zámku, termálne kúpal U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917409103, alebo na jkvreal.sk alebo spetkova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
916 m²
Úžitková plocha
1 m²
Zastavaná plocha
207 m²
29 950 € 599 €/m²
Logo

Štýlová Chatka / Prievidza, / pozemok 440 m2

Horná Nitra (Prievidza), okres Prievidza

                   Pandémia, Nepandémia, Ale mať kúsok vlastného pozemku, menšiu Štýlovú Chatku, za účelom úteku s pomedzi panelových stien bytu Je príjemná predstava – Súhlasíte? Ak áno TAK:          Tak Práve pre Vás, máme pripravenú Novinku -  Štýlovú dvojpodlažnú chatku osadenú na pozemku v osobnom vlastníctve o krásnej výmere 440 m2, pozemok minimálne svahovitý, s vlastnou záhradkou pre záľubu v pestovaní vlastnej zeleninky a ovocia, miestom na oddych s kamenným ohniskom a vonkajším posedením,  sblízkym a bezproblémovým prístupom do prírody, ale súčasne v okrajovej časti mesta Prievidza, tak ako útočisko z nudného a tesného bytu ste slobodní a voľný behom niekoľkých minút. Chatka je vo veľmi zachovalom príjemnom stave, dýchajúca históriou, možnosť obsadzovacej kapacity na prespatie 6 – 8 osôb. Chatka a Pozemok aj keď v tzv. Osade ale so zaručeným súkromím, ak by bolo súkromia málo, nový majiteľ nebude mať problém oplotiť si pozemok vlastným diskrétnym plotom. Chata je napojená na el. Energiu 220V, voda nie je privedená ale možnosť zásobiť sa zo spoločnej studne, ( resp. si na pozemku dať vyhĺbiť studňu vlastnú). Po kúpe  možnosť okamžitého užívania relaxu vo vašej novej  záhrade pokoja.          Najlepšie prísť osobne a vychutnať si na vlastné oči benefity ktoré sa nedajú zachytiť fotografiou, a preto  neváhajte, zavolajte  Preto? Preto, že k Nám vždy oplatí sa prísť, vychutnávajte si kúpené nehnuteľnosti – s pomocou Reality JIST.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
50 m²
Zastavaná plocha
25 m²
209 900 € 1 014,01 €/m²
Logo

Predaj: Rekreačna chata v horskom prostredí s pozemkom 1123 m2

Horná Nitra (Ráztočno), okres Prievidza

AstonReal ponúka na predaj rekreačnú chatu o výmere 204 m2 v krásnom horskom prostredí v obci Ráztočno v časti Remata. Nachádza sa na mierne svahovitom pozemku o celkovej rozlohe 1123 m2. Disponuje 4x izba, 1x veľká sála s kapacitou 40 miest, 1x kuchyňa, 2x WC, 2x sprcha. Objekt je postavený na betónových základoch, vrchná stavba je skonštruovaná sendvičovým spôsobom porfix + drevo +nobasil +derevený obklad+ 2. nobasil +2.derevený obklad. Strecha znížená sedlová oplechovaná ošetrená Renolastom. Chata je napojená na vodu a elektrinu, taktiež disponuje vlastnou žumpou. Prístupová cesta je asfaltová, čiastočne spevnená štrkom. Možnosť parkovať na pozemku. V blízkosti chaty sa nachádzajú Kremnické vrchy, pohorie Vtáčnik. Od objektu je 20 km vzdialené kúpeľne mesto Bojnice, ktoré ponúka Zoo, kúpaliská s termálnou vodou, zámok. V zimných mesiacoch je možné využívať skyareal Remata. Táto lokalita ponúka všetko potrebné pre oddych a relax. Nehnuteľnosť je možné využiť na súkromné alebo komerčné účely a to formou individuálneho prenájmu alebo usporiadavaním spoločenských udalostí. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližších informácií ma neváhajte kontaktovať telefonicky 0907 159 477 alebo mailom jamriska@astonreal.sk

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
207 m²
Pozemok
1 123 m²
205 689 € 1 008,28 €/m²
Logo

Predám chatový dom v lokalite Ráztočno (ID: 102950)

Horná Nitra (Ráztočno), okres Prievidza

Predám rekreačnú chatu na Remäte: Chata je celoročne obývateľná. Vhodná pre početnejšiu rodinu, 4 rodiny v príbuzenskom vzťahu alebo na podnikanie. zastavaná plocha 207m2, rozmery 23,55 x 9,6 m pozemok 916 m2 úžitková plocha 204 m2 , obytná časť 204 m2 pozemok rovinato - kopcovitý príjazdová cesta asfaltová, krátka odbočka k chate vysypaná štrkom. Parkovanie v areáli alebo na lúke pod chatou, Konštrukcia chaty: sendvičová, porfix drevo nobasil drevený obklad 2.nobasil 2 derevený obklad. Ide o jednopodlažný, prízemný, samostatne stojaci objekt obdĺžnikového pôdorysu bez podpivničenia a podkrovnej miestnosti. Strecha je znížená sedlová, strešná krytina - plech ošetrený Renolastom. Základy betónové s izoláciou. Daná do užívania v r 1959, zrekonštruovaná. Nachádza sa v lokalite Remata, je prístupná z obce Ráztočno a mesta Handlová po asfaltovej cestnej komunikácii odbočujúcej zo štátnej cesty I/50. Stavba je napojená na inžinierske siete – voda, elektrina, bež možnosti napojenia na verejnú kanalizáciu – vlastná žumpa. Vybavenie zachovalé, retro, vo výbornom funkčnom stave, Vlastný satelit. Dláždené vonkajšie ohnisko. V lete, keď je vonku 50˚C na slnku, je vnútri príjemných 21 ˚C aj bez klimatizácie. Počet izieb 4 (každá izba 5 postelí, 2 z toho poschodové). Spolu 20 postelí. 2 x WC, 2 x sprchy – teplá voda 24 hod vlastný bojler. Plne vybavená kuchyňa s 2 šporákmi, chladničkou a mrazničkou, varná kanvica, mikrovlnka... Sála s kapacitou 40 miest. Stravovanie je možné : a) V objekte – v kuchyni z vlastných surovín a polotovarov b) V chate Mladosť – naproti za cestou alebo v chate Poniklec v polovici príjazdovej cesty, c) V Horskon hoteli Remata Chata umožňuje : Ubytovanie v horskom prostredí Prenájom priestorov na spoločenské podujatia: SVADBY, OSLAVY, STRETÁVKY,... V lete - turistika, hubárčenie V blízkosti kúpalisko a rehabilitačné centrum fitnes Horského hotela Remata Jazda na koni – jazdiareň klubu Navaho pri odbočke z hlavnej cesty Horská cyklistika Výlety do ZOO a Bojnického zámku, termálne kúpalisko v Bojniciach Rybolov Obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na webovej stránke prevádzkovateľa jaRealitka.sk v sekcií nehnuteľnosti po zadaní ID 102950

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 123 m²
Úžitková plocha
204 m²
Zastavaná plocha
207 m²
209 000 € 995,24 €/m²
Logo

Rekreačná chata Ráztočno vzdialená len 15 minút od Prievidze v horskej lokalite Remata na predaj

Horná Nitra (Ráztočno), okres Prievidza

Táto turistami celoročne vyhľadávaná chata pozostáva zo štyroch izieb, kuchyne, veľkej spoločenskej miestnosti a dvoch WC so sprchou. Na slnečnej záhrade sa nachádza kamenné ohnisko a je tu možnosť vybudovať posedenie pre hostí Okolie chaty je bohaté na turistické aktivity. Turistické a rekreačné stredisko Remata leží na rozhraní pohorí Kremnické vrchy a Žiar. Okolité hory, voda, či lyžiarsky vlek sú ideálnym dovolenkovým relaxom. V obci Ráztočno sa nachádza ZŠ, MŠ, potraviny a pošta Plusom je výhodná poloha pri už známych a atraktívnych Bojniciach Obec je vzdialená 70 km od TN a 190 km od BA Druh stavby: Montovaná Umiestnenie objektu: Okraj obce Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Array Vzdialenosť k vleku či lanovke: Array Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 20 km Vzdialenosť do centra obce: Array Prístupová cesta: Asfaltová Kúrenie: Iné Rok výstavby: 1952

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
210 m²
Pozemok
1 120 m²
34 500 € 2 300 €/m²
Logo

REZERVOVANÉ BV REAL Na predaj chata so záhradou 570 m2 Handlová 70032

Horná Nitra (Handlová), okres Prievidza

Realitný maklér Miroslav Fazika a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj chatu so záhradou v Handlovej. Nachádza sa v záhradkárskej osade Mlynárka. Chata je celoročne obývateľná, má 2 podlažia, pozostáva z 3 miestností, kuchyne s kuchynskou linkou s elektrickým sporákom a umývačkou riadu s posedením a kúpeľne s masážnym sprchovým kútom a WC a z vnútornou pivnicou. Okná sú plastové, základy sú murované, konštrukcia je kombinovaná z tvárnic a drevostavba. Chata je zateplená, strecha stanová, krytina plech. Zo strechy je urobený zvod do zásobníkov vody na polievanie. Kúrenie je riešené na tuhé palivo krbovou pecou s teplovzdušným rozvodom aj na poschodie. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa s pitnou vodou s rozvodom do chatky a s možnosťou aj na polievanie záhrady. Kanalizácia z chatky je riešená do zakopanej vlastnej čističky. Na pozemku sa nachádzajú veľký altánok, foliovník, ovocné stromy, hrozno, maliny, černice,ríbezle a ovocné kríky. Z pozemku je pekný výhľad na celé okolie a mesto. Rozloha chatky je 15 m2, je riadne skolaudovaná s prideleným súpisným číslom. K chatke patrí aj záhrada s rozlohou 555 m2. K záhradkárskej osade je bezproblémový prístup autom a neďaleko je aj les. Chata sa predáva aj so zariadením. Odporúčanie makléra: kto má rád romantiku, relax na záhradke a v príjemnom prostredí, príde si na svoje, vrelo odporúčam. Cena je 34 500 € a je konečná, neplatíte nič navyše. V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy: - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Možnosť platby v hotovosti aj na úver. Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista. Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL. Web makléra: www.fazikamiroslav.sk číslo zákazky 70032

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
570 m²
Úžitková plocha
15 m²
Zastavaná plocha
15 m²
Cena dohodou
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Horná Ves

Horná Nitra (Horná Ves, Prievidza), okres Prievidza

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu v Hornej Vsi. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 237 201 alebo na bohuslavazaborska@haloreality.sk. ID ponuky: D-13490 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

45 000 € 45 000 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Prievidza

Horná Nitra (Prievidza), okres Prievidza

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu v Okrese Prievidza a širšom okolí Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 966 487 alebo na lubormasiar@haloreality.sk. ID ponuky: D-12219 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 m²
Cena dohodou
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Radobica

Horná Nitra (Radobica), okres Prievidza

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu v Radobici. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 237 201 alebo na bohuslavazaborska@haloreality.sk. ID ponuky: D-13489 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

14 990 € 1 873,75 €/m²
Logo

HALO reality - Predaj, chata Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Horná Nitra (Prievidza), okres Prievidza

Ponúkame na predaj záhradnú chatku so záhradou v Prievidzi v Sade 9. mája, ktorá má rozlohu 261 m2, zastavaná plocha 8 m2. Chatka je drevená s novou plechovou strechou, z ktorej sú urobené zvody dažďovej vody do bataru. Na pozemku sa nachádza rozvod užitkovej vody na polievanie, v blízkosti je nový rozvod elektriky. Na pozemku sa nachádzajú ovocné a okrasné stromy, kríky. Za chatkou je kumbál na náradie a drevo. K záhradkárskej osade je bezproblémový prístup aj s autom. Osada je oplotená a udržiavaná. Voľné ihneď. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 762 935 alebo na alexandrabernatova@haloreality.sk. ID ponuky: PD-54920 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
8 m²
Pozemok
261 m²
Cena dohodou
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Valaská Belá

Horná Nitra (Valaská Belá), okres Prievidza

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, chalupu v obci Valaská Belá. Platba v hotovosti. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 762 935 alebo na alexandrabernatova@haloreality.sk. ID ponuky: D-12287 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Cena dohodou
Logo

Čereňany chata na predaj - znížená cena

Horná Nitra (Čereňany), okres Prievidza

RH reality vám ponúka Ponúkame na predaj DREVENÝ ZRUB - luxusnú novostavbu s terasou z roku 2007 nachádzajúcom sa v nádhernej lokalite s panoramatickým výhľadom pri potoku a lese na úpätí pohoria Vtáčnik na POLOSAMOTE neďaleko obce Čereňany, okr. Prievidza. Oplotený areál je umiestnený v krásnej tichej lokalite pod lesom na mierne sklonenom južnom POZEMKU o výmere 12.000 m2 s grandióznym výhľadom do ďalekého okolia. Zrubový dom je postavený z kvalitných masívnych trámov, vybavený luxusným príslušenstvom (obloženie miestností, podlahy, keramika a sanita). Na zvýšenom prízemí je chodba s efektný pohľadom na schodište do poschodia, v pravo je KUCHYŇA s jedálenským kútom a krásne zariadená KUCHYNSKÁ LINKA urobená na mieru SO ZABUDOVANÝMI SPOTREBIČMI (umývačka riadu, elektrická trúba, sklo- keramická varná doska, chladnička, mraznička, mikrovlnná trúba a pod.). Z kuchyne je priamy výstup k posedeniu na krytú TERASU, z ktorej je pri dobrej viditeľnosti nádherný výhľad do vzdialenosti až 25 km. Na terase masívne drevené vyrezávané stoličky + stôl a biliardový stôl. Ďalej v prízemí vľavo je OBÝVACIA IZBA vybavená drahým starožitným nábytkom, a obrazmi, WC, dvere vedúce do podzemia kde je veľká PIVNICA, z ktorej sa dá prejsť do garáže. Na poschodí sa nachádza centrálna chodba so schodišťom, veľká ZARIADENÁ SPÁLŇA s kovovou manželskou posteľou, vstavané skrine a pod., a ďalšie DVE ZARIADENÉ IZBY, krásna KÚPELŇA s rohovou vaňou, s WC, s bidetom a umývadlom, a VEĽKÁ LODŽIA s veľkolepým výhľadom na pozemok a do okolia. Tento dom sa predáva so všetkým vybavením a zariadením. Zrubový dom je VYKUROVANÝ PLYNOM z veľkého zásobníka plynu umiestneného na pozemku (cca 4.800 m3). Jedná sa teda o ústredné vykurovanie, v prízemí podlahové a v poschodí radiátormi. Vlastná voda - STUDŇA a vlastný septik. Elektrika 220/380V. Cez celý pozemok je vedená SPEVNENÁ makadamová príjazdová KOMUNIKÁCIA. Okolo zadnej a bočnej časti je vybudovaný veľký KAMENNÝ PLOT s 3 vstupnými a výstupnými bránami v priamej tesnej blízkosti lesa a POTOKA so studničkou. Súčasťou predaja je okrem ZRUBU veľký podpivničený 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM s podkrovím /nutná rekonštrukcia/ a s ďalšou nedokončenou stavbou menšieho 2 IZBOVÝ DOMČEK s podkrovím v ich tesnom susedstve. Ďalej VEĽKÁ GARÁŽ pre 3 vozidlá, ktorá je so zrubovým domom spojená s podzemnou chodbou a stavebné úpravy terénu, vrátane kamennej steny vedľa garáže a nad domom, skalou murovaného plotu, kombinovaného pletivom, s tromi kovanými bránami. Nádherný MUROVANÝ KRB s pieckou na chleba. Posledná kolaudácia bola v r. 2010. Vedľa tohto domu je ešte nedokončená menšia nehnuteľnosť, ktorá sa buduje pre ubytovanie správcu areálu. Areál s pozemkom je priestranný, vhodný na chov domácich zvierat, ďalej: koní, oviec, muflónov, kôz atď.. Možnosť vybudovania rybníka na chov rýb. Celý areál je monitorovaný KAMEROVÝM SYSTÉMOM. Neskutočný kľud a relax, bezpečnosť, polosamota, oddych, panoramatický výhľad poskytujú možnosti využitia na rekreačné účely, s možnosťou výstavby ďalších nehnuteľností na ubytovania ako aj welness, bazénu a pod., i v súvislosti s uvažovanou výstavbou golfového ihriska nad areálom. V blízkom okolí sa nachádzajú kúpele Chalmová, Malé Bielice a vo vzdialenosti 20 km kúpelné mestečko Bojnice. V okolí sa nachádza niekoľko lyžiarskych vlekov. ATRAKTÍVNA CENA v realitnej kancelárii. KTO NEUVIDÍ NEUVERÍ. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 94948 Kontakt maklér: +421903737757, kontakt pobočka: +421917206206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.

Stav
Vo výstavbe
Úžitková plocha
375 m²
Zastavaná plocha
2 715 m²
Pozemok
12 027 m²
207 800 € 944,55 €/m²
Logo

RÁZTOČNO - rekreačná chata, pozemok 850 m2, okr. Prievidza

Horná Nitra (Ráztočno), okres Prievidza

Ponúkame na predaj príjemnú rekreačnú chatu na Remate v obci Ráztočno, okr. Prievidza Chata je celoročne obývateľná. Vhodná pre početnejšiu rodinu, alebo na podnikanie. Príjazdová cesta asfaltová s parkovaním v areáli. Ide o jednopodlažný, prízemný, samostatne stojaci objekt obdĺžnikového pôdorysu bez podpivničenia a podkrovnej miestnosti. Strecha je znížená sedlová, strešná krytina - plech ošetrený Renolastom. Základy betónové s izoláciou. Daná do užívania v r 1959, z väčšiny zrekonštruovaná. Nachádza sa v lokalite Remata, je prístupná z obce Ráztočno a mesta Handlová po asfaltovej cestnej komunikácii odbočujúcej zo štátnej cesty I/50. Stavba je napojená na inžinierske siete – voda, elektrina Vybavenie zachovalé, retro, vo výbornom funkčnom stave, Vlastný satelit. Dláždené vonkajšie ohnisko. V lete, keď je vonku 40˚C na slnku, je vnútri príjemných 21 ˚C aj bez klimatizácie. Počet izieb 4 (každá izba 5 postelí, 2 z toho poschodové). Spolu 20 postelí. 2 x WC, 2 x sprchy – teplá voda 24 hod vlastný bojler. Plne vybavená kuchyňa s 2 šporákmi, chladničkou a mrazničkou, varná kanvica, mikrovlnka... Sála s kapacitou 40 miest + Chata umožňuje: • Ubytovanie v horskom prostredí • Prenájom priestorov na spoločenské podujatia: SVADBY, OSLAVY, STRETÁVKY,... • V lete - turistika, zber hub • V blízkosti kúpalisko a rehabilitačné centrum + fitnes Horského hotela Remata • Jazda na koni – jazdiareň Pozri video tu: youtube.com/watch?v=BRwKT4HIikw&feature=youtu.be Viac informácií na stránke realitnej kancelárie, na tel. čísle realitného makléra: 0918 540 249 ZABEZPEČÍME: - kompletný právny servis garantovaný advokátskou kanceláriou - zmluvu o budúcej zmluve, kúpnu zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, - možnosť autorizácie zmlúv vrátane elektronického podania - úhrada správnych poplatkov - poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti - profesionálnu obhliadku - geodetické služby - profesionálny prístup

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
220 m²
Zastavaná plocha
220 m²
34 500 € 60,53 €/m²
Logo

Záhradná chatka / s pozemkom 555 m2 / na predaj, Handlová

Horná Nitra (Handlová), okres Prievidza

Realitná kancelária alpia Vám ponúka na predaj celoročne obyvateľnú chatku so záhradou o rozlohe 555 m2 v záhradkárskej osade Mlynárka. Chata má murované základy a prízemie, poschodie je drevené - zateplené. Chatka má 3 izby, kuchyňu, kúpeľňu s WC a sprchovým kútom, murovanú pivnicu. Na pozemku je studňa s pitnou vodou, kúrenie je riešené krbovou pecou s prieduchmi do izeb, odpad je vedený do čističky. Na pozemku sú ovocné stromy , ovocné kríky a vinič. Okolie je vhodné na turistiku a cykloturistiku. Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0915 751350.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
555 m²
Úžitková plocha
570 m²
Zastavaná plocha
15 m²
9 900 € 247,50 €/m²
Logo

REZERVOVANÉ!! Na predaj chatka v areáli termálneho kúpaliska Chalmová

Horná Nitra (Bystričany), okres Prievidza

Ponúkam na predaj chatku v termálnych kúpeľoch, ktorá má dve samostatné časti. Pravá časť chaty je prispôsobená na spanie. V jej druhej časti vstúpite do kuchynky, v ktorej je dostatočný priestor na posedenie a aj na spanie. Za kuchyňou sa nachádza väčší priestor, ktorý bol plánovaný na vyhotovenie kúpeľne, WC a ďalšej miestnosti. Tu je možnosť dokončenia podľa svojich predstáv. Do chatky je zavedená voda a elektrika. Parkovanie je pred chatkou, ktorá stojí na pozemku, ktorý je v prenájme. Pozemok v tejto lokalite už nie je možné získať do prenájmu. Preto je možnosť kúpy chaty v týchto kúpeľoch výhodná. V areáli sa nachádzajú: sauna, fitness, stolný tenis, detské preliezačky, hydromasážna vaňa, bazény: Oblasť je vhodná pre cykloturistiku Do 20 km sa nachádza Bojnický zámok, ZOO. V prípade vášho záujmu nás môžete kontaktovať na tel. 0948 969 676 alebo pavol.kakas@alfareality.sk. Sledujte naše novinky a pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU :)

Stav
Vo výstavbe
Úžitková plocha
40 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 21 inzerátov