Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v okrese Považská Bystrica

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

8 990 € 136,21 €/m²
Logo

PONÚKAME NA PREDAJ REKREAČNÚ ZÁHRADNÚ CHATKU V POVAŽSKEJ BYSTRICI, 66m2

Horné Považie (Považská Bystrica), okres Považská Bystrica

TUreality ponúka na predaj rekreačnú záhradnú chatku v Považskej Bystrici o rozlohe pozemku 66m2 a zastavanej časti cca 4x4m + prístrešok. Na polievanie záhradky slúži studňa. O súkromie sa starajú vysadené tuje okolo pozemku, čo zabezpečuje nič nerušený víkendový oddych. Pre viac informácií ma kontaktujete na tel. čísle 0902250382 alebo na e-mailovej adrese chobot@tureality.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
66 m²
Cena dohodou
Logo

PB2965 Funkčná záhrada, zariadená chata, detský domček, sklad a toaleta, vrátane sietí

Horné Považie (Považská Bystrica), okres Považská Bystrica

Vo vyhľadávanej lokalite Považskej Bystrice, Vám ponúkame záhradu so záhradnou chatkou so súpisným číslom, vhodné na odpočinok ale aj aktívny relax. Záhrada je dostupná cca 5 min. pešo zo sídliska SNP, v záhradkárskej lokalite Kľučina, ktorá je uzamykateľná z viacerých prístupových strán. Dostupnosť aj autom priamo k záhrade. Na pozemku je vlastná prípojka elektriny a pitnej vody (verejný vodovod). Záhradný dom bol postavený na betónových základoch z kvalitných materiálov, vrátane zateplenia vatou a bol kolaudovaný v roku 2015. Súčasťou stavby je aj terasa s posedením. Celkové rozmery 6 m x 4 m, z toho terasa 3m x 4m. V dome je obytná časť, ktorú možno jednoducho zmeniť na spiacu a funkčný kuchynský kút, vrátane rozvodu pitnej vody a elektriny. Na pozemku sa nachádzajú aj ďalšie drobné stavby, a to detský domček so šmykľavkou a lezeckou stenou (celkový rozmer cca 3,3m x 2,65m), chatka na náradie a funkčné splachovacie wc geberit (pôdorys cca 2,15m x 3,35 m, výška cca 2,2 m). Záhrada je udržiavaná, funkčne založená: zberné nádoby na dažďovú vodu cca 1250 l, vyvýšené záhony, kompostovisko, terén upravený betónovými svahovkami... ; vysadené ovocné stromy ( jablone, slivky, hrušky, mirabelka), ovocné kríky (egreše, ríbezle), okrasné rastliny, liečivé byliny, založený trávnik...; betónový krb na drevo a uhlie, ohnisko na opekanie, drevené sedenie... Všetky doterajšie investície a práce súčasných vlastníkov, ušetria novému vlastníkovi nielen čas ale aj peniaze. Ak hľadáte slnečné kľudné miesto s krásnym výhľadom nielen na Manín, ľahko dostupné na pešo ale aj autom, s komfortom pre dospelých ale aj deti, je táto ponuka pre vás. Súčasná situácia ukazuje aké dôležité je pre vnútornú pohodu dospelých a detí, mať vlastný priestor s vlastným ihriskom, vlastným kúskom zeme v symbióze s prírodou, v blízkosti prírody, a predsa tak blízko obytnej časti s kompletnou občianskou vybavenosťou. Pre viac info a termín ohliadky nás kontaktujte telefonicky 0948 029 299 alebo mailom info@vyamy.sk.

Stav
Novostavba
Pozemok
492 m²
Úžitková plocha
48 m²
56 000 € 823,53 €/m²
Logo

Na predaj pekná rekreačná chata v Udiči - Uhroch okr. Považská Bystrica

Horné Považie (Udiča), okres Považská Bystrica

Ponúkame na predaj peknú rekreačnú chatu v záhradkárskej osade v obci Udiča, časť Uhry medzi Považskou Bystricou a Púchovom. Ide o 3-podlažnú murovanú chatu v mierne svahovitom teréne, na mieste s celodenným slnkom. Je celoročne obývateľná. Na prízemí chaty je letná kuchyňa, sprcha a WC. Na 1. poschodí je kuchyňa, obývačka a WC. Na 2 poschodí je spálňa a terasa s krásnym výhľadom na vrch Cigánka a na Nosickú priehradu. Chata zostane čiastočne zariadená nábytkom, spotrebičmi a ostatným zariadením resp. po dohode s kupujúcim. Chata je pripojená na rozvody vody v osade ale má aj vlastnú studňu s vodárničkou. Elektrina je v chate na 220 V. Kúrenie je na pevné palivo. Ohrev vody sa realizuje cez elektrický bojler. Je tam aj žumpa bez prepadu. Pod chatou je altánok, terasovité skalky s kvetmi, letná solárna sprcha. Z boku je posedenie pri ohnisku. Nad chatkou pod cestou je gril s udiarňou, samostatne stojaci gril a šopa na drevo s dielňou. Vchod z cesty a dlhá terasa sú zakryté, terasa je uzatvorená a vybavená nábytkom. Chata sa prevádzkuje aj v zime. Je tam dobrý televízny aj mobilný signál, taktiež satelit. Prístup na chatu je po spevnených cestách v rámci osady, zhora aj zdola. Výmera pozemku je 430 m2, zastavaná plocha chaty je 68 m2. Vek chaty je asi 25 rokov, pristavená bola v roku 2018. Celý pozemok je oplotený – betónový múrik a pletivo. Cena chaty je 56 000 eur.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
68 m²
Pozemok
430 m²
6 600 € 100 €/m²
Logo

RK070211 Rekreačný objekt / Záhradná chatka (Predaj)

Horné Považie (Považská Bystrica), okres Považská Bystrica

Ponúkame na predaj malú záhradnú chatku v tichej lokalite v Považskej Bystrici. Chatka ma výmeru cca 16m2 + zastrešená časť určená na vonkajšie posedenie. Pozemok je kaskádový a súkromie zabezpečujú vysadené tuje a živý plot. Chatka je ideálna na trávenie letných večerov a výsadbu ovocia a zeleniny na zrealizovaných kaskádach. Zavlažovanie záhradky je možné zo studne. Celková výmera pozemku je 66m2. Oplotenie pletivom.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
66 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty