Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Považská Bystrica

Predošlá Nasledovná 1 - 11 z celkom 11 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

93 000 € 930 €/m²
Logo

Chata - Horná Mariková /2662 m2/

Horné Považie (Horná Mariková), okres Považská Bystrica

Ponúkame Vám exkluzívne chatu vo vyhľadávanej lokalite v Hornej Marikovej s veľkým pozemkom 2662 m2. Chata sa nachádza v pokojnej časti obkolesená lesom a s dostatkom súkromia. Virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=NBxEFSBQSt2 Chata je postavená na murovaných základom a nadzemná časť je drevená. Izby v spodnej časti sú zateplené. Prízemná časť pozostáva z troch samostatných izieb, chodby, kuchyne a kúpeľne. V podkroví sa nachádza veľká miestnosť do ktorej je vstup z vonkajšej časti cez samostatné schodisko. Milovníkov kávy poteší posedenie na balkóne s výhľadom na dolinu. V spoločenskej izbe je krb, ktorý vytvára príjemnú atmosféru. V pivničných priestoroch sa nachádza jedna pivničná miestnosť a dielňa s náradím. Vykurovanie je zabezpečené krbom a sporákom v kuchyne a v podkroví. Voda je zabezpečená z vlastnej studne. Chata je napojená na elektrickú sieť. Na pozemku sa nachádza altánok, letná kuchyňa s murovaným sporákom. Domácich kutilov potešia ešte ďalšie šopky a prístrešky, ktoré sú plné dreva, dosiek a stavebného materiálu, ktoré využijú pri obnove a nových projektoch. Nových majiteľov poteší aj garáž pri vstupe.  Chata pôsobí útulne a pozemok s výhľadom a súkromím prispeje k oddychu od moderných technológií a stresu.  Vstup je po súkromnom chodníku cca 60 m od chaty. Chata je zapísaná v katastri nehnuteľnosti ako rodinný dom.  Sme ocenení Realitnou úniou ako Realitná kancelária roka pre stredoslovenský región za rok 2019 a 2020. Poďte do toho s nami a staňte sa našim ďalším spokojným klientom. Viac informácií vám poskytneme na telefónnom čísle +421940 843 133.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
2 662 m²
Úžitková plocha
100 m²
Zastavaná plocha
50 m²
179 000 € 1 988,89 €/m²
Logo

Kompletne zrekonštruovaná drevenica pod lesom pri potoku v Hornej Marikovej

Horné Považie (Horná Mariková), okres Považská Bystrica

Kompletne zrekonštruovaná drevenica pod lesom pri potoku v Hornej Marikovej. Pozostáva z 2 nadzemných podlaží: 1. NP: kuchyňa spojená s obývacou izbou s krbom, kúpeľňa s WC, schodisko 2. NP: chodba, 2 menšie spálne, 1 väčšia spálňa s balkónom, kde je nádherný výhľad na hory a potok Drevenica prešla kompletnou rekonštrukciou cca v roku 2010 - elektrické rozvody, voda, podlahy, celé podkrovie a strecha. Voda je riešená studňou, ohrev bojlerom, kúrenie krbom s prieduchmi a elektrickými ohrievačmi. Na pozemku o celkovej rozlohe 346 m2 sa nachádza dreváreň, prístrešok, posedenie, relaxačný kút, altán a klenbová pivnica, ktorá v minulosti slúžila ako sauna. Nad ňou je ešte pivnica vhodná ako úložný priestor. Ideálne miesto aj pre rodiny s deťmi na pobyt v ničím nerušenej prírode. Tichá ulička na okraji obce, ktorej čaro krásne dopĺňa zvuk zurčiaceho potoka. Bonusom je prístup bežným automobilom aj v zime a skvelí susedia. Drevenica spĺňa všetky podmienky na dokonalý relax a oddych od mesta, miesto má slabší mobilný signál. Internet sa nachádza najbližšie v Horskom hoteli Eva Mária vzdialenom do 500 m, kde aj výborne varia a je to dalšie pekné miesto na spestrenie voľných chvíľ. Okolie ponúka bohaté možnosti na rekreáciu, turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a v zime bežkovanie po hrebeni Javorníkov, či lyžovanie v SKI Ráztoka vzdialenej 7 km. Do centra obce, kde sa nachádza aj rybník na rybolov je to 4 km. Ďalšie možnosti a krásy ponúka Vodná plocha Nosickej priehrady vzdialená 15 km. Výjazd na diaľnicu sa nachádza 25 km od diaľnice v centre Považskej Bystrice. Odtiaľ sú vzdialenosti 170 km do Bratislavy, 34 km do Žiliny a 50 km do Trenčína.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
346 m²
Úžitková plocha
90 m²
Cena dohodou
Logo

kúpa chalupy v Dolnej Marikovej

Horné Považie (Dolná Mariková), okres Považská Bystrica

Hľadám pre klientov dom, či drevenicu alebo stodolu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0902 622 690 alebo na vladimirova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme zdarma kompletný servis. Máme profesionálny prístup, ľudské a príjemné jednanie a reálnych záujemcov o kúpu.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy Papradno

Horné Považie (Papradno), okres Považská Bystrica

Hľadám pre klientov dom, či drevenicu (môže byť aj spadnutá) na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0902 622 690 alebo na vladimirova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup, ľudské a príjemné jednanie a reálnych záujemcov o kúpu.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy Horná Mariková

Horné Považie (Horná Mariková), okres Považská Bystrica

Hľadám pre klientov dom, chatu, či drevenicu (môže byť aj spadnutá) na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0902 622 690 alebo na vladimirova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme zdarma kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup, ľudské a príjemné jednanie a reálnych záujemcov o kúpu.

Cena dohodou
Logo

PREDAJ - DREVENICA HORNÁ MARIKOVÁ, OKRES POVAŽSKÁ BYSTRICA

Horné Považie (Horná Mariková), okres Považská Bystrica

Ponúkame na predaj samostatne stojacu chatku - drevenicu s celodenne slnečným pozemkom, situovanú v čarovnom prírodnom prostredí Hornej Marikovej - časť Udička. Drevenica sa nachádza v rekreačnej usadlosti na polosamote. Je umiestená na vyvýšenom mieste, čím ponúka nádherné malebné výhľady na hory v pozadí, ideálna na trávenie romantických chvíľ. Nehnuteľnosť o rozmeroch cca 7 x 5 m s betónovým základom je postavená na pozemku o výmere 699 m2 + prístupová cesta o výmere 407 m2, ktorá je momentálne iba zameraná. Treba dobudovať, nakoľko prístup ku chate toho času nie je možný autom. Drevenica z roku 1980 je v pôvodnom stave, charakter objektu je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, so sedlovou strechou pokrytou plechom. Prvé nadzemné podlažie tvorí vstupná veranda, kuchynka, obytná izba. Druhé nadzemné podlažie je neobývané, s možnosťou dobudovania ďalšieho obytného priestoru. Elektrické rozvody sú dotiahnuté do chatky, ale elektrika nie je pripojená. Voda momentálne nie je na pozemku. Okolie ponúka možnosti na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie...V blízkosti sa nachádza penzión Eva Mária s možnosťou ubytovacích služieb a rodinnou kuchyňou a lyžiarske stredisko SKI RÁZTOKA vzdialeného 4 km od ponúkaného objektu. Pozemok ponúka cenné súkromie v súlade s prírodou, okolie dotvára harmonické prostredie urastenej zelene. Nehnuteľnosť, ktorá v sebe skrýva veľký potenciál do budúcnosti. Vhodné pre klientov, ktorí hľadajú jedinečnosť, autentickosť a čarokrásnu prírodu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m@bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920757 BuBy reality.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
699 m²
Úžitková plocha
36 m²
Zastavaná plocha
36 m²
105 000 € 1 909,09 €/m²
Logo

PREDAJ - CHATA S JEDINEČNÝM POZEMKOM PAPRADNO PODJAVORNÍK

Horné Považie (Papradno), okres Považská Bystrica

Ponúkame na predaj samostatne stojacu chatu - drevenicu s jedinečným pozemkom, situovanú v čarovnom prírodnom prostredí Javorníkov - časť Podjavorník. Dvojročná drevenica sa nachádza v rekreačnej usadlosti na samote, v blízkosti lyžiarskeho vleku. Je umiestnená na vyvýšenom mieste, čím ponúka nádherné malebné výhľady na hory v pozadí, ideálna na trávenie romantických chvíľ. Nehnuteľnosť je postavená na pozemku o výmere 626 m2 o rozmeroch 11 x 5 m s betónovou platňou. Chata je dvojpodlažná, so sedlovou plechovou strechou. Prvé nadzemné podlažie tvorí otvorená veranda, obytná denná miestnosť s kuchynkou. Komunikačné prepojenie vedie cez drevené schodisko z dennej časti do podkrovia s galériou. Voda je privedená na pozemok 2 metre od chatky, žumpa je vybudovaná pred chatou. Elektrika je privedená do chatky, treba rozviesť rozvody. Výhodou je bezproblémový dojazd autom priamo na pozemok. Okolie ponúka možnosti na turistiku, hubárčenie, cykloturistiku...Neďaleko sa nachádza hotel Podjavorník, kde je možné využiť plavecký bazén a rôzne zábavné aktivity a služby. Pozemok ponúka cenné súkromie v súlade s prírodou, okolie dotvára harmonické prostredie urastenej zelene. Nehnuteľnosť, ktorá v sebe skrýva veľký potenciál do budúcnosti. Vhodné pre klientov, ktorí hľadajú jedinečnosť, autentickosť a čarokrásnu prírodu. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 386 589 alebo na e-maile: capliarova.m@bubyreality.sk. ID ponuky: PB1920753 BuBy reality.

Stav
Novostavba
Pozemok
626 m²
Úžitková plocha
55 m²
Zastavaná plocha
55 m²
45 000 € 450 €/m²
Logo

REZERVOVANE Chalupa na predaj Bodiná pozemok 888m2

Horné Považie (Považská Bystrica), okres Považská Bystrica

REZERVOVANE RE/MAX ponúka na predaj pozemok s rodinným domom so súpisným číslom v pôvodnom stave v obci Bodiná(okres Považská Bystrica). Jedná sa o 3-izbovú drevenicu s murovanou prístavbou , pričom je nutná kompletná rekonštrukcia. Pozemok je rovinatý, slnečný a pravidelných rozmerov. Nachádza sa v kľudnej časti obce pod lesom. IS: Voda-vlastná studňa Elektrika- pripojená Plyn- (momentálne odpojený) Dostupnosť: Považská Bystrica: 9 KM Rajec : 19 KM diaľnica D1 : 11 KM Atraktívna poloha obce v pohorí Súľovské vrchy a vynikajúca dostupnosť do atraktívnych lokalít (Manínska Tiesňava, Súľovské Skaly, kúpele Rajecké Teplice...) ponúkajú široké možnosti na rekreáciu a oddych ako aj trvalé bývanie v kľudnom prostredí. V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad kúpnych zmlúv PRÁVNIKOM - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, vybavenie financovania s najlepšími finančnými podmienkami na trhu.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
888 m²
Úžitková plocha
100 m²
220 000 € 220 000 €/m²
Logo

RK01021269 Rekreačný objekt / Chata (Predaj)

Horné Považie (nešpecifikovaná lokalita), okres Považská Bystrica

Ponúkame na predaj trojpodlažnú chatu/rodinný dom v peknom horskom prostredí v Hornej Marikovej, neďaleko vleku SKI Ráztoka. Stojí na pozemku o výmere 639 m2, na liste vlastníctva je nehnuteľnosť vedená ako rodinný dom. Prízemie dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne prepojenej so spoločenskou miestnosťou s krbom a murovanou pecou, kúpeľne a WC. Z chodby vedie do podkrovia drevené schodisko, kde sa nachádzajú tri izby. Chata je celá podpivničená (kotolňa, skladové a pivničné priestory). Ústredné vykurovanie ako i ohrev vody je zabezpečený kotlom na tuhé palivo - drevoplyn. Zdrojom vody je vlastná studňa, odpad je riešený vlastnou žumpou. Prístupová cesta je asfaltová, posledných cca 200 m je cesta spevnená. . Okolitá príroda ponúka možnosti turistiky, cyklistiky či lyžovania, no na svoje si prídu aj hubári a včelári. Cena nehnuteľnosti je 220 000€. Energetický certifikát nebol predložený. Viac informácii Vám poskytneme v RK.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
639 m²
Úžitková plocha
1 m²
Zastavaná plocha
53 m²
179 900 € 2 167,47 €/m²
Logo

Exkluzívne u nás. Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v Považskej Bystrici.

Horné Považie (Považská Bystrica), okres Považská Bystrica

Exkluzívne u nás. Ponúkame na predaj rekreačnú chatu na celoročné bývanie. Chata sa nachádza na krásnom veľkom pozemku v mestskej časti Jelšové. Chata má zastavanú plochou 83 m2 a  tvorí ju vstupná chodba, denná miestnosť s kuchyňou, spálňa, samostatné WC, sprchový kút, ako aj zimná záhrada s grilom a posedením. Súčasťou vybavenia je aj klimatizácia, či pec na chleba a pizzu. Pozemok má rozlohu 1265 m2 a podľa územného plánu mesta je určený na výstavbu rodinných domov. Pozemok je svahovitý s významnou výsadbou okrasných drevín, ktoré vytvárajú súkromie. Viac info: Ing. Peter Smatana, tel.: 0905 123 776.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 265 m²
Úžitková plocha
83 m²
Zastavaná plocha
83 m²
35 € 35 €/m²
Logo

RE0602303 Rekreačný objekt / Chata (Predaj)

Horné Považie (Sádočné), okres Považská Bystrica

Ponúkame na predaj dreveničku so súpisným číslom (na LV vedená ako rodinný dom) v obci Sádočné, ktorá stojí na slnečnom pozemku o celkovej výmere 2.157 m2. Drevenica je vhodná skôr na asanáciu (zbúranie) príp. rozsiahlu, kompletnú rekonštrukciu. Na pozemku sa nachádza aj veľké drevené humno. Pozemok sa skladá z viacerých parciel tvoriacich jeden celok, pričom cca 500m2 sa nachádza v zastavanom území obce. Táto časť pozemku je rovinatá. Zvyšok pozemku je záhrada s ovocnými stromami, ktorú možno využiť aj na chov domácich zvierat prípadne pestovanie plodín. Záhrada je mierne svahovitá. Na pozemku sa nachádza aj humno. IS - elektrika, obecný vodovod. Odpad je možné riešiť obecnou kanalizáciou. K nehnuteľnosti vedie prístupová asfaltová cesta. V obci Domaniža, ktorá je vzdialená 3,5 km je výborná občianska vybavenosť - MŠ, ZŠ, lekáreň, všeobecný lekár, pizzeria, potraviny, pošta, chovateľské potreby.. Obec Sádočné je vzdialená cca 16 km od Považskej Bystrice a cca 15 km od Rajca. Okolitá príroda ponúka možnosti turistiky a cyklistiky, no na svoje si prídu aj hubári či včelári. Cena nehnuteľnosti je 35,-€/m2. Pri vážnom a rýchlom jednaní dohoda na cene možná !!! Viac informácií v realitnej kancelárii. Maklér odporúča !!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 157 m²
Úžitková plocha
1 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 11 z celkom 11 inzerátov