Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v okrese Nové Zámky

Predošlá Nasledovná 1 - 16 z celkom 16 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

16 999 € 49,56 €/m²
Logo

Chata s terasou vo vyhľadávanej lokalite, Nové Zámky, 343m2

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

TUreality ponúka: Na predaj chatu s terasou vo vyhľadávanej lokalite v Nových Zámkoch. Celková výmera pozemku je 343m2 – z toho šírka 7,28m a 7,05m dĺžka 48,5m a 48,4m . V chate je jedna samostatná miestnosť a bola postavená v roku 2016. Má kvalitnú plechovú strešnú krytinu. Terasa je zastrešená a má vonkajšie rolety. K záhrade je bezproblémový prístup za každého počasia a nachádza sa vedľa cesty. Pozemok je udržiavaný, z jednej strany oplotený s ovocnými stromami a možnosťou sezónneho pestovania zeleniny, relaxu, grilovania a pod. Na pozemku je studňa, kôlňa na náradie, ovocné stromy (jabloň, slivka, hruška, višňa), ohnisko a drevená latrína. Odporúčam obhliadku! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421907532685, mihalovics@tureality.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
343 m²
Úžitková plocha
343 m²
42 000 € 52,04 €/m²
Logo

Chata s bazénom a dreveným altánkom za kúpaliskom Štrand, Nové Zámky, 807m2

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

TUreality ponúka: Na predaj chatu s bazénom a dreveným altánkom za kúpaliskom Štrand v Nových Zámkoch. Celková výmera pozemku je 807m2(2x4áre). Na prvom 4 árovom pozemku sa nachádza altánok. Na druhom 4 árovom pozemku sa nachádza chata-(unimo-bunka),vŕtaná studňa, sklad na náradie, a drevená latrína a bazén. V chate je jedna samostatná izba a kuchynka so spotrebičmi. K pozemkom je bezproblémový prístup za každého počasia a nachádza sa vedľa cesty. Je udržiavaný, (pozemok na ktorom je chata je oplotený) s ovocnými stromami a možnosťou sezónneho pestovania zeleniny alebo relaxu. Na pozemku na ktorom sa nachádza chata je zavedená elektrina. Pozemky sa nachádzajú iba 50 metrov od kúpaliska Štrand. Odporúčam! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421907532685 , mihalovics@tureality.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
807 m²
Úžitková plocha
807 m²
31 700 € 990,63 €/m²
Logo

Predaj peknej chatky s udržiavanou záhradou Nové Zámky

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Ponúkame Vám na predaj murovanú záhradnú chatku so záhradou na pozemku celkovej rozlohy 307 m2 v Nových Zámkoch. Chatka pôdorysu 16 m2 pozostáva z pivnice, obytného prízemia a taktiež obytného zatepleného podkrovia. Chatka, ako aj záhrada sú precízne udržiavané majiteľmi a prakticky bez ďalších investícií na dlhé obdobie. Záhrada je plná ovocných stromov, okresných drevín, byliniek a čiastočne zatrávnená. Vedľa chatky je postavený priestranný 18 m2 altánok s vonkajším grilom(+údiareň), taktiež vydláždený priestor 3,3x3,3 m slúžiaci na umiestnenie vírivky , či bazéna a využiteľný taktiež ako šachovnica na letnú partiu šachu. Noví majitelia ocenia solárnu sprchu a výdatnú studňu s čerpadlom v studňovej šachte. Kúrenie je v chatke zabezpečené kachľami na pevné palivo a ako zdroj úžitkovej vody slúži výdatná studňa. Táto chatka Vám poskytne útočisko v pokojnom prostredí s množstvom zelene, odpočinok a nocovanie v interiéri, priestor na letné posedenie pod altánkom a príjemné osvieženie počas nadchádzajúcich letných dní. Súkromie Vám zabezpečí živý plot, ktorý lemuje celý pozemok a susedia sú bez problémoví. Predáva sa za cenu 31.700.-euro. Obhliadku odporúčam a môžete si ju dohodnúť na tel. čísle 0904835757 u makléra Mgr. Štefan Danis. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
307 m²
Úžitková plocha
32 m²
Zastavaná plocha
16 m²
26 500 € 854,84 €/m²
Logo

Znížená cena - chatka s priestranným pozemkom

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Ponúkame Vám na predaj za zníženú cenu záhradnú chatku na ktorej bola zahájená rekonštrukcia s priestranným pozemkom rozlohy 467 M2. Nachádza sa v Nových Zámkoch v záhradkárskej osade "Tekvičné pole". Pozemok ponúka novým majiteľom dispozičnú šírku 14 metrov a dĺžku 33 metrov, ktorým rozmerom je to jeden z najväčších pozemkov v okolí. Vonkajšie rozmery samotnej chatky, ktorá bola postavená z tehál sú 550x580 cm, teda cca 31 M2. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchynskej časti, sprchového kúta a obývacej miestnosti. Majiteľom bola zahájená rekonštrukcia v rámci ktorej boli osadené nové drevené eurookná s izolačným dvojsklom, vymurovaný sprchový kút a zakúpená kvalitná oceľová krbová vložka zn. Thorma, prostredníctvom ktorej bude jednoduché vykúriť celú chatku, aj prípadné podkrovie do budúcnosti. Pred vchodom do chatky je vybetónovaná terasa rozmerov 3x6 metrov. Na dvore je vŕtaná výdatná studňa hĺbky 9 metrov, priemeru 11cm ku ktorej prináleží zánovné čerpadlo zn. Belumy s výdatnosťou 140 litrov/min. vybavené tlakovým spínačom. Do celej záhrady bola majiteľom natiahnutá automatická závlaha a voda bola zavedená až k zadnému objektu. Zadný objekt rozmeru 340x165 cm je novopostavený z kvalitných materiálov a nachádza sa v ňom suchá toaleta, komora a priestor na uskladnenie dreva. Do zadného objektu je zavedená elektrika. Pozemok je rovinatý, vyčistený, nachádza sa na ňom niekoľko ovocných stromov a taktiež okrasných drevín. Táto záhrada vie ponúknuť novým majiteľom krásny priestranný pozemok o ktorého dizajn sa postarajú podľa vlastných predstáv. Samozrejme chatka potrebuje ešte dokončiť, s čím bude vedieť poradiť súčasný majiteľ, ktorý mal prestavbu do detailov premyslenú s veľmi praktickými a finančne nenáročnými riešeniami. Ak hľadáte záhradu s chatkou v pokojnej lokalite , tak táto ponuka je šitá presne pre Vás. Predáva sa za zníženú cenu cenu 26.500.-euro. V prípade Vášho vážneho záujmu a promptného jednania je dohoda na cene možná. Odporúčam obhliadku, ktorá určite napovie viac. Obhliadku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0904 835 757. Mgr.Štefan Danis. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
467 m²
Úžitková plocha
31 m²
Zastavaná plocha
31 m²
18 000 € 46,15 €/m²
Logo

Chata v záhradkárskej oblasti Zúgov

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Ponúkame na predaj pozemok s malou chatkou (4 m2) v záhradkárskej oblasti Zúgov v Nových Zámkoch. Pozemok má rozlohu 390 m2. Na pozemku je zavedená elektrina, voda a vlastná studňa. Právne služby a poradenstvo sú ZDARMA ! VYDÁVAME POTVRDENIA PRE DEDIČSKÉ KONANIE !!! NAJVYŠŠIA OCHRANA: zmluvy AUTURIZOVANÉ NOTÁROM !!! ... chránime našich klientov Hľadáme neustále nové ponuky pre našich klientov / domy , byty , pozemky , chaty v Nitrianskom kraji / Každý deň nové ponuky !!!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
390 m²
30 699 € 1 918,69 €/m²
Logo

Chata v záhradkárskej oblasti blízko kúpaliska, Nové Zámky

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Ponúkame na predaj murovanú chatu s terasou blízko kúpaliska Štrand v Nových Zámkoch na pozemku s výmerou 410 m2. Chata (16 m2) pozostáva z jednej miestnosti so sprchou, je celá podpivničená, v chate je zavedená elektrina, kúrenie je elektrické (radiátory). Na pozemku sa nachádza studňa s pitnou vodou, letná kuchynka, záhradný krb, vonkajšie WC a sklad na náradie. Pozemok je udržiavaný, oplotený, vysadené sú ovocné stromy a vinič. Objekt je vhodný na celoročné bývanie, rekreáciu a rybolov. Právne služby a poradenstvo sú ZDARMA ! VYDÁVAME POTVRDENIA PRE DEDIČSKÉ KONANIE !!! NAJVYŠŠIA OCHRANA: zmluvy AUTURIZOVANÉ NOTÁROM !!! ... chránime našich klientov Hľadáme neustále nové ponuky pre našich klientov / domy , byty , pozemky , chaty v Nitrianskom kraji / Každý deň nové ponuky !!!

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
16 m²
Pozemok
410 m²
23 000 € 57,50 €/m²
Logo

NOVINKA Murovaná chata na Zúgove, Nové Zámky

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Ponúkame na predaj murovanú chatku so záhradou v Nových Zámkoch, časť Zúgov. Celková výmera pozemku je 400 m2. K záhrade je bezproblémový prístup za každého počasia. Pozemok je oplotený. Na pozemku je zavedená elektrina 230/380V, studňa, sklad na náradie a drevená latrína. Právne služby a poradenstvo sú ZDARMA ! VYDÁVAME POTVRDENIA PRE DEDIČSKÉ KONANIE !!! NAJVYŠŠIA OCHRANA: zmluvy AUTURIZOVANÉ NOTÁROM !!! ... chránime našich klientov Hľadáme neustále nové ponuky pre našich klientov / domy , byty , pozemky , chaty v Nitrianskom kraji / Každý deň nové ponuky !!! ODPORÚČAME !!!

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
400 m²
37 000 € 822,22 €/m²
Logo

Obývateľná chata na predaj za SUPER CENU

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

VOLAJTE NONSTOP AJ CEZ VÍKENDY !!! Obývateľná chata na predaj za SUPER CENU !!! Chata má 3 izby, pivnicu , kuchyňu a kúpelňu s WC . Pozemok je cca 300 m2 . Zavedená elektrika , studňová voda a žumpa . viac info telefonicky . Právne služby a poradenstvo sú ZDARMA ! VYDÁVAME POTVRDENIA PRE DEDIČSKÉ KONANIE !!! NAJVYŠŠIA OCHRANA: zmluvy AUTURIZOVANÉ NOTÁROM !!! ... chránime našich klientov Hľadáme neustále nové ponuky pre našich klientov / domy , byty , pozemky , chaty v Nitrianskom kraji / Každý deň nové ponuky !!! ODPORÚČAME !!!

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
45 m²
Pozemok
300 m²
27 000 €
Logo

Na predaj murovaná chatka na Zúgove

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Na predaj murovaná chatka v tichej uličke na začiatku Zúgova, končiacej pri mŕtvom ramene Nitry. Chatka je murovaná, prízemná, podpivničená. Súčasťou chatky je priestranná prekrytá terasa. Pozemok má výmeru 3 ár. Na pozemku je prípojka elektriny a studňa. Na konci pozemku je drevená kôlňa. Záhrada je vysadená ovocnými stromami.

18 000 € 1 125 €/m²
Logo

Na predaj záhradná drevená chatka v chatovej oblasti Hliník

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Ponúkame na predaj drevenú záhradnú chatku v chatovej oblasti mesta Nové Zámky. Chatka má rozmery 4x4m, je dvojpodlažná a je k nej pristavaný malý drevený altánok. Na záhrade o výmere 320m2 sú vysadené ovocné stromky, malinový záhon a vinič. Zvyšná časť je vysiata trávnikom. Všetko sa pestuje len pre vlastnú spotrebu takže záhradka s chatkou je výbornou voľbou na rekreačné účely. Na pozemku je tiež postavená drevená náraďovňa a latrína. Len niekoľko metrov vzdialený rybník je obľúbenou súčasťou tejto chatkovej oblasti pre tých, ktorí radi trávia čas rybárčením. Cena 18 000 € V prípade záujmu volajte realitnú maklérku Kristinu Nagyovú t.č. 0940 588 886 Realitná kancelária Dobre Bývanie www.dobrebyvanie.net nagyova@dobrebyvanie.net Sme s Vami od začiatku až do samého konca! U nás máte kompletný realitný servis v cene, vrátane znaleckého posudku!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
320 m²
Úžitková plocha
16 m²
16 999 € 51,51 €/m²
Logo

!!Znížená cena!!Krásna drevená chatka so záhradou

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Predám záhradu v OV o rozlohe 3,3á s krásnou drevenou chatkou za tenisovými kurtami v Nových Zámkoch. Chata má rozlohu približne 6x3m a k tomu terasa približne 3x3m. Chata je plne izolovaná a stavaná na mieru s kvalitnou plechovou strešnou krytinou. Chata je vyvýšená kvôli pripadným povodniam avšak chata zatopená ešte nikdy nebola !!! Na terase sa nachádza paletové sedenie a po obvode terasy su vonkajšie žalúzie/rolety. Vedľa chaty sa nachádza kôlňa na náradie. Chata bola postavená v roku 2016. Pozemok je rozdelený tzv. na 3 časti. Hneď pred terasou sa nachádza okrasná časť s ohniskom na opekanie. Za okrasnou časťou sú 2 plochy vhodné na pestovanie zeleniny a ovocia a v zadnej časti sú rôzne ovocné stromy ako napríklad čerešňa, jabloň, višňa a iné na rovnej trávnatej ploche. Na celý pozemok bola dovezená zemina. Pozemok disponuje 2 vchodmi. Na pozemku sa nenachádza studňa ani elektrina. Cena je 16 999eur. Dohoda o cene možná. Kontakt: 0910 369 059 E-mail: lukyszarvas@gmail.com

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
330 m²
24 000 € 78,43 €/m²
Logo

Predaj- pekná drevená chata v časti Zúgov v Nových Zámkoch.

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Ponúkam na predaj peknú drevenú chatu s terasou v záhradkárskej časti Zúgov v Nových Zámkoch. Plocha: pozemku 306m2.Závedená elektrina.Na pozemku sa nachádza vlastná studňa,tiež vybudovaná splachovacia toaleta,a domček na náradie.Odpad riešený do žumpy.Kúrenie elektrické,v chatke sa nachádza kuchynka a spacia časť.Pozemok je oplotený,pekne upravený s okrasnými drevinami. ODPORÚČAM!  Cena 24 000 €    Bližšie informácie: Jarka   tel.0908123109    

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
306 m²
30 699 € 1 918,69 €/m²
Logo

Ponúkame na predaj záhradnú chatku v Nových Zámkoch

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatku v krásnom prostredí záhradkárskej oblasti pri ramene Nitry v Nových Zámkoch o výmere 16m2 na pozemku o celkovej výmere 410m2. Chatka je postavená z pálenej tehly, dispozične pozostáva z jednej obytnej miestnosti, má drevené okná. V chatke je voda zo studne - 26 metrov, voda je nezávadná, v chatke je zavedená elektrika 230/400V. Prístup a parkovanie je možné až do bezprostrednej blízkosti chatky. Na pozemku je výsadba ovocných drevín, pozemok je čistý, udržiavaný. Prečo využiť naše služby? - nenavyšujeme cenu nehnuteľností - kopírujeme cenu majiteľa - u nás bez rezervačných záloh - nikdy nemôžete prísť o peniaze - sme hypotekárne centrum - najvýhodnejšie financovanie isté - finančné služby z vlastných zdrojov - dofinancovanie hypotéky a spolufinancovanie kúpy - dofinancovanie hypotéky - ak nevybavíme hypotéku v plnej výške rozdiel dofinancujeme - spolufinancovanie kúpy - pri kúpe v hotovosti, ak Vaša hotovosť nepokryje celú cenu rozdiel dofinancujeme - u nás nás vždy reálne fotky - čo je prezentované bude aj na obhliadke - obhliadky vždy s majiteľom nehnuteľnosti - môžete rokovať o cene priamo na obhliadke - férové zmluvy - vždy chránime obe zmluvné strany V prípade ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Tel. 0918 818 131 - Mgr. Horváthová Marta

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
16 m²
Zastavaná plocha
16 m²
Pozemok
410 m²
20 800 € 866,67 €/m²
Logo

Záhradky s chatkou na Zúgove na predaj

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Ponúkame na predaj záhradu s chatkou v záhradkárskej oblasti Zúgov v Nových Zámkoch. Chatka o výmere 24m2 sa nachádza na pozemku o veľkosti 363m2. Chatka je drevostavba v pôvodnom stave, vykurovanie chatky je zabezpečené tuhým palivom v krbe, je v nej zavedená elektrika. Na pozemku je vŕtaná studňa, vinič, ovocné stromy a okrasné dreviny. Záhradka je v príjemnom tichom prostredí, je vhodná na oddych a rekreáciu. Prečo využiť naše služby? - kopírujeme cenu majiteľa - u nás bez rezervačných záloh - nikdy nemôžete prísť o peniaze - sme hypotekárne centrum - najvýhodnejšie financovanie isté - finančné služby z vlastných zdrojov - dofinancovanie hypotéky a spolufinancovanie kúpy - dofinancovanie hypotéky - ak nevybavíme hypotéku v plnej výške rozdiel dofinancujeme - spolufinancovanie kúpy - pri kúpe v hotovosti, ak Vaša hotovosť nepokryje celú cenu rozdiel dofinancujeme - u nás nás vždy reálne fotky - čo je prezentované bude aj na obhliadke - obhliadky vždy s majiteľom nehnuteľnosti - môžete rokovať o cene priamo na obhliadke - férové zmluvy - vždy chránime obe zmluvné strany V prípade ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Tel. 0918 818 131 - Mgr. Horváthová Marta

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
24 m²
Zastavaná plocha
24 m²
Pozemok
363 m²
25 500 € 850 €/m²
Logo

Chatka so záhradou v záhradkárskej oblasti Kvitnúci Ostrov

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatku v krásnom prostredí záhradkárskej oblasti Kvitnúci ostrov v Nových Zámkoch o výmere 30m2 na pozemku o celkovej výmere 250m2. V chate je zavedená voda zo studne ako aj elektrina 230/400V. Chatka disponuje dvomi poschodiami, na prvom poschodí je 1 miestnosť a pivnica, ktorá slúži ako vodárnička, ale je možné ju využiť ako kúpeľňu. Kúrenie v chatke je zabezpečené kachlami na tuhé palivo, prípadne je možné chatku vykurovať elektricky - elektrickými konvektormi. Chatka prešla čiastočnou rekonštrukciou - 2 nové plastové okná, maľovka, rekonštrukcia strechy. K chatke prislúcha aj prestrešená terasa. Pozemok je rovinatý s výsadbou okrasných a ovocných drevín. Na celom pozemku sú rozvody vody a nachádza sa tu aj suché WC. Chatka zo záhradkou sa nachádza v peknej, udržiavanej lokalite v žiadanej záhradkárskej oblasti, je vhodná na rekreáciu, oddych, taktiež je vhodná aj pre rybárov, nakoľko v blízkosti je mŕtve rameno a rieka Nitra. V prípade ak disponujte dostatočnou hotovosťou, ktorá však nepokryje celú dohodnutú kúpnu cenu, môžete pri tejto nehnuteľnosti využiť našu doplnkovú finančnú službu - spolufinacovanie kúpy, ktorú poskytujeme z vlastných zdrojov a za podmienok ako v banke. Prečo využiť naše služby? • kopírujeme cenu majiteľa • u nás bez rezervačných záloh • sme hypotekárne centrum - najvýhodnejšie financovanie isté • finančné služby z vlastných zdrojov dofinancovanie kúpy • u nás nás vždy reálne fotky - čo je prezentované bude aj na obhliadke • obhliadky vždy s majiteľom - môžete rokovať o cene a podmienkach priamo na obhliadke • férové zmluvy – vždy chránime obe zmluvné strany • prehlásenie energií, profesionálny realitný a katastrálny servis je samozrejmosťou V prípade ak Vás nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Tel. 0918 818 131 - Mgr. Horváthová Marta

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
30 m²
Zastavaná plocha
17 m²
Pozemok
250 m²
19 500 € 65 €/m²
Logo

Pekná záhradka na relax

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Predáme záhradku s malou chatkou (nieje murovaná), v Nových Zámkoch.Na pozemku je studňa,pozemok je oplotený, s ovocnými stromami, trávou, terasou, kde si majiteľ môže výborne oddýchnuť a načerpať nové sily , odporúčam.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
300 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 16 z celkom 16 inzerátov