Rozšírené hľadanie

Chalupy a rekreačné domčeky v okrese Nové Zámky

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 40 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

36 000 € 500 €/m²
Logo

Viničný domček s veľkým pozemkom 10km od Štúrova, Belá, 2394m2

Podunajsko (Belá, Nové Zámky), okres Nové Zámky

TUreality ponúka: Na predaj viničný domček s veľkým pozemkom 10km od Štúrova v obci Belá. Domček bol postavený v roku 1961 z tehly a pórobetónových tvárnic. Celková výmera pozemku je 2394m2 (cca 22m šírka x 105m dĺžka). Nadstavba bola dobudovaná v roku 2016, v rámci ktorej bola vymenená strecha, nová izolácia na poschodí, nové panoramatické euro okná a podkrovný úložný priestor. Domček pozostáva na prízemí z 2 miestností, na poschodí sa nachádza izba a podkrovný úložný priestor s pekným výhľadom. Celková výmera domu je cca. 72m2 (prízemie 36m2 a poschodie 36m2). Okná sú typu euro a drevené. Celý domček je podpivničený. V pivnici sa nachádzajú 2 miestnosti a má cca. 36m2. Celková výmera pozemku je 2394m2. K pozemku je bezproblémový prístup za každého počasia a nachádza sa vedľa cesty. V cene je zahrnutá dlažba s obrubníkom 25m2. V blízkosti sa nachádza obec Belá, kaštieľ Château Belá – 2km, kúpalisko Vadaš Thermal Resort Štúrovo – 13km. Odporúčam! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421 41 3217800, mihalovics@tureality.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
72 m²
Zastavaná plocha
42 m²
Cena dohodou
Logo

Na predaj chata so záhradou v chatovej oblasti v Nových Zámkoch

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Reality na kľúč vám ponúka na predaj chata so záhradou v chatovej oblasti v Nových Zámkoch. Chata Podlahová plocha chaty je 31m2 + terasa. Chata bola postavená v roku 2007 z porfixu a má škridlovú strechu. Vykurovanie je riešené krbom na tuhé palivo. Chata je vybavená kuchynskou linkou, satelitom, alarmom a elektrickým bojlerom. Dispozícia Prízemie: predsieň, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, obývačka, kuchyňa Poschodie: spálňa Pozemok Výmera pozemku 294m2. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka a vŕtaná studňa 12m. Na pozemku sa nachádza chata, krytá terasa, záhradný domček, odkladací priestor na drevo a vonkajšia toaleta. Výhody • krytá terasa • chata s možnosťou na celoročné bývanie • lokalita ideálna na vonkajšie grilovanie, relax, rybolov, cyklistika a prechádzky • krásne a tiché prostredie Cena Cena chaty je DOHODOU. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: - kompletný realitný servis (sme s vami od začiatku až po odovzdanie nehnuteľnosti) - poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti (vyhotovenie zmluvnej dokumentácie notárom) - zabezpečenie financovania vašej nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti a osôb - zabezpečenie znaleckého posudku - prepis dodávateľov energií a správcovskej spoločnosti bytového domu - provízia realitnej kancelárie Odbremeníme Vás od všetkých starostí a byrokracie. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv nehnuteľnosti a finančných prostriedkov. U NÁS NÁJDETE IBA AKTUÁLNE PONUKY! POZRITE SI AJ OSTATNÉ NAŠE PONUKY! Kontakt Našu realitnú kanceláriu môžete kontaktovať kedykoľvek na telefónnom čísle: 0949 054 247 alebo formou emailu na adrese info@realitynakluc.sk. © Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality na kľúč.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
31 m²
Cena dohodou
Logo

Na predaj chatka so záhradou v chatovej oblasti Hliník v Nových Zámkoch

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Reality na kľúč vám ponúka na predaj chatku so záhradou v chatovej oblasti Hliník v Nových Zámkoch. Chatka Rozmer chatky je 17m2 + pivnica pod chatkou. Chatka je zabezpečená mrežami na oknách a dverách. Dispozícia Chatka pozostáva z jednej miestnosti a pod miestnosťou sa nachádza pivnica. Pozemok Výmera dvoch záhrad spolu je 617m2. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, studňa a vonkajšia toaleta. Na pozemku sa nachádza chatka, z boku chaty sa vchádza do pivnice a betónová plocha 20m2. Pozemok je rovinatý, kde je zeleň a ovocné stromy (13 jabloní, 4 hrušky, 2 slivky, višňa, marhuľa a vinič). Blízko záhrady sa nachádza jazero s možnosťou rybolovu. Výhody • chatka s pivnicou • lokalita ideálna na vonkajšie grilovanie, relax, rybolov, záhradkárčenia... • krásne a tiché prostredie • spojené dve záhrady Cena Cena chatky so záhradou je DOHODOU. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: - kompletný realitný servis (sme s vami od začiatku až po odovzdanie nehnuteľnosti) - poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti (vyhotovenie zmluvnej dokumentácie notárom) - zabezpečenie financovania vašej nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti a osôb - zabezpečenie znaleckého posudku - prepis dodávateľov energií a správcovskej spoločnosti bytového domu - provízia realitnej kancelárie Odbremeníme Vás od všetkých starostí a byrokracie. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv nehnuteľnosti a finančných prostriedkov. U NÁS NÁJDETE IBA AKTUÁLNE PONUKY! POZRITE SI AJ OSTATNÉ NAŠE PONUKY! © Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality na kľúč.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
17 m²
Cena dohodou
Logo

Na predaj podpivničená chata so záhradou v chatovej oblasti Hliník

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Reality na kľúč vám ponúka na predaj murovanú podpivničenú chatu so záhradou v chatovej oblasti Hliník v Nových Zámkoch. Chata Zastavaná plocha chaty je 17m2 + pivnica. Murovaná chata bola postavená z tehál a je podpivničená. Vykurovanie je riešené 5KW krbom na tuhé palivo. Chata je vybavená kuchynskou linkou, mikrovlnkou, chladničkou, pohovkou, konferenčným stolíkom, skriňou a televízorom. Na stene je namontovaná anténa na príjem voľných programov. Po dohode s majiteľom je možnosť dodatočného namontovania satelitnej paraboly. Taktiež je tu možnosť zriadiť internet. Chata je obývateľná celý rok a predáva sa aj so zariadením. Dispozícia Chata pozostáva z: obytnej miestnosti a pivnice. Pozemok Výmera pozemku je 315m2. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka a studňa. V pivnici je čerpadlo na dodávku vody. Na pozemku sa nachádza chata, zastrešený posed, záhradná hojdačka, vonkajší krb na opekanie, záhradný domček využívaný na uskladnenie náradia a vonkajšia toaleta. Pozemok je oplotený s možnosťou pestovania zeleniny či okrasnej výsadby. Z pozemku je priamy prístup k rybníku. Parkovanie priamo pri pozemku. Chata je vzdialená 1 km od Termálneho kúpaliska Štrand. Výhody • chata s možnosťou na celoročné bývanie • lokalita ideálna na vonkajšie grilovanie, relax, rybolov, cyklistiku a prechádzky • krásne a tiché prostredie Cena Cena chaty je 36 500€ + DOHODA. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: - kompletný realitný servis (sme s vami od začiatku až po odovzdanie nehnuteľnosti) - poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti (vyhotovenie zmluvnej dokumentácie notárom) - zabezpečenie financovania vašej nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti a osôb - zabezpečenie znaleckého posudku - prepis dodávateľov energií a správcovskej spoločnosti bytového domu - provízia realitnej kancelárie Odbremeníme Vás od všetkých starostí a byrokracie. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv nehnuteľnosti a finančných prostriedkov. U NÁS NÁJDETE IBA AKTUÁLNE PONUKY! POZRITE SI AJ OSTATNÉ NAŠE PONUKY! © Text je autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality na kľúč.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
17 m²
Cena dohodou
Logo

Na predaj chatka v Nových Zámkoch s priamym prístupom k jazeru Baňa

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Reality na kľúč vám ponúka na predaj chatku v Nových Zámkoch s priamym prístupom k jazeru Baňa. Chatka Úžitková plocha chatky je 17m2. Chatka sa nachádza v obytnej oblasti, nie chatovej oblasti. Chatka je postavená z pálenej tehly, má drevené okná a dvere, strecha je šindel. Chatka je podpivničená a napojená na elektrinu. Vykurovanie je možné kachlami. Možnosť pripojenia sa na plyn, vodu a kanalizáciu. Pozemok Výmera pozemku je 486 m2(10x52m). Prístup k chatke je z dvoch strán, z hlavnej cesty a zo zadnej strany. Zo zadnej strany je priamy prístup k jazeru. Na pozemku sa nachádza studňa. Pozemok je rovinatý, trávnatý a oplotený. Súčasťou sú ovocné a okrasné stromy. Výhody • priamy prístup k jazeru Baňa •lokalita ideálna na vonkajšie grilovanie, relax, rybolov, záhradkárčenia... • krásne a tiché prostredie Cena Cena chatky s pozemkom je 57000€. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: - kompletný realitný servis (sme s vami od začiatku až po odovzdanie nehnuteľnosti) - poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti (vyhotovenie zmluvnej dokumentácie notárom) - zabezpečenie financovania vašej nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti a osôb - zabezpečenie znaleckého posudku - prepis dodávateľov energií a správcovskej spoločnosti bytového domu - provízia realitnej kancelárie Odbremeníme Vás od všetkých starostí a byrokracie. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv nehnuteľnosti a finančných prostriedkov. U NÁS NÁJDETE IBA AKTUÁLNE PONUKY! POZRITE SI AJ OSTATNÉ NAŠE PONUKY! © Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality na kľúč.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
17 m²
135 000 € 1 153,85 €/m²
Logo

Na predaj chata v Podhájskej

Podunajsko (Podhájska), okres Nové Zámky

Sprostredkujeme predaj rekreačnej chaty v obci Podhájska, cca 500m od termálneho kúpaliska. Ubytovanie je vhodné ako pre rodiny s deťmi tak aj pre jednotlivcov. Chata je prispôsobená pre cca 12 návštevníkov, ktorí majú k dispozícii dvojlôžkovú izbu na poschodí, samostatný apartmán na prízemí a taktiež na prízemí je jedna dvojlôžková izba (poschodová posteľ), jednolôžková posteľ s možnosťou prístelky, z tejto izby je balkón s výhľadom na termálne kúpalisko, na poschodí je jednolôžková izba s možnosťou prístelky + dve dvojlôžkové rozťahovacie pohovky sú umiestnené v obývacej časti na poschodí. Súčasťou chaty je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaleta, kuchyňa s klasickými kuchynskými spotrebičmi. Súčasťou chaty je taktiež aj samostatný prízemný apartmán, ktorý pozostáva z obývačky s kuchynským kútom, malej spálne, kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a umývadlom. Na dvore za objektom je umiestnená trampolína pre deti. Pohodové posedenie na čerstvom vzduchu umožňuje krytá terasa s grilom. Kúrenie je elektrické infrapanelmi a 3parkovacie miesta sú dostupné vo dvore objektu na oplotenom pozemku. Výmera pozemku: 4á chata je vhodná na rekonštrukciu… cena je pevná (135.000€)

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
117 m²
68 500 € 548 €/m²
Logo

ZNÍŽENÁ CENA!!! Útulný dom s veľkým slnečným pozemkom 2115 m2

Podunajsko (Semerovo), okres Nové Zámky

Ponúkame Vám na predaj útulný dom s veľkým slnečným pozemkom v obci Semerovo. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, čo umožňuje novému majiteľovi zrekonštruovať a zútulniť si nové bývanie, alebo chalupu podľa vlastných predstáv. Dom je postavený na pevných tehlových základoch. Zastavaná plocha domu je 140 m2, úžitková plocha cca 125 m2. Dispozične pozostáva z prístupovej chodby, kuchyne, 2 obytných izieb, malej obývacej izby, špajze a kúpelňa s vaňou a umýávadlom. Odpad je riešený trativodom. Toaleta je suchá. Stavba je kombinácia – pálená a nepálená tehla, strecha je časť škridla a časť eternit, kúrenie je na tuhé palivo, obecný vodovod, elektrina, prípojka na plyn je na hlavnej ulici, ak by bol záujem nie je problém sa napojiť. Na pozemku sa nachádza studňa 45m hlboká. Pozemok má celkovú výmeru 2115 m2 a je rovinatý. Nehnuteľnosť sa predáva so zariadením. Prostredie, v ktorom sa dom nachádza je veľmi tiché, vhodné na celoročné bývanie, chalupárčenie a oddych. Prečo povedať ÁNO pre túto nehnuteľnosť: + Slnečný priestranný pozemok s orientáciou na západ... + Priestor na stavbu ďalšieho domu... + Možnosť rekonštrukcie podľa vlastných snov... + Príjemné tiché prostredie... + Príjemní susedia... Možnosť kúpy tejto nehnuteľnosti je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií. Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. V cene nehnuteľnosti je zahrnuté: - kompletný právny servis spojený s predajom nehnuteľnosti - vyhotovenie rezervačnej, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania / pomoc pri znaleckom posudku Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na tel. č.: 0903 861 556 alebo prostredníctvom emailu palaticka@sharkreal.sk

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 115 m²
Úžitková plocha
125 m²
99 000 € 1 000 €/m²
Logo

NA PREDAJ 4iz. DOM S 8á POZEMKOM, 18 km OD NOVÝCH ZÁMKOV, KOLÁROVO

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

PONUKA VO VÝHRADNOM ZASTÚPENÍ NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE. NA PREDAJ ZACHOVALÝ TEHLOVÝ ŠTVOREC - 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA 7,89 á POZEMKU, KOLÁROVO, okres Komárno. Mesto Kolárovo je jedným z najväčších miest na Žitnom ostrove - leží pri sútoku riek Váh a malý Dunaj. Od okresného mesta Nové Zámky je vzdialené 18 km a od Komárna 22 km. Dom je suchý, má 4 izby, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu s wc, je čiastočne podpivničený, so sedlovou strechou, postavený v r. 1968. Okná sú drevené s vonkajšími roletami, podlahy v izbách sú zachovalé drevené parkety, v kuchyni a na chodbe dlažba. Dom má cca 99m2 úžitkovej plochy. REKONŠTRUKCIA: - v r. 1996 - rekonštrukcia kúpeľne a kuchyne - v r. 2012 - vymenená strecha - pokrytá asfaltovým šindlom - v r. 2018 - vymenený plynový kotol DISPOZÍCIA: - vstup do domu - prekrytý drevenou pergolou - chodba - 4 izby - kuchyňa – z nej ďalší vstup do domu - kúpeľňa s toaletou - špajza Za hlavným domom je ďalšia stavba - 2 izbový poschodový domček s garážou: 2. STAVBA: Tehlový poschodový 2 izbový dom s garážou z r. 1977, úžitková plocha cca 67 m2. Na dome sú drevené okná, betónové podlahy. Dom mal v r. 2012 opravenú plochú strechu - s asfaltovými pásmi. Dom bol už dlhšie neobývaný – vyžaduje si rekonštrukciu. DISPOZÍCIA: Prízemie – kuchyňa, kúpeľňa, špajza, komora pod schodmi Poschodie – 2 nepriechodné izby, z jednej izby vstup na loggiu, toaleta Nehnuteľnosti nedisponujú energetickým certifikátom. Sú bez tiarch a kúpou ihneď voľné. TIETO NEHNUTEĽNOSTI PONÚKAJÚ MOŽNOSŤ: - SKĹBIŤ BÝVANIE S PODNIKANÍM - MOŽNOSŤ DVOJGENERAČNÉHO BÝVANIA - INVESTÍCIE - NA PRENAJÍMANIE IS: voda, elektrina, plyn Kúrenie centrálne radiátormi plynovým kotlom – kúpený pred 4 rokmi. Odpad – do 8m3 žumpy. V záhrade je vŕtaná studňa. Kolárovo má všetku občiansku vybavenosť – MŠ, ZŠ, umeleckú školu, súkromnú strednú školu, polikliniku, lekárne, obchody, reštaurácie, lodný mlyn. Cena: 99 000 € Iveta Očenášová M: 0905 383 682 E: iveta.ocenasova@sweetliving.sk Sweet Living, s.r.o. Právne služby a finančné poradenstvo sú ZDARMA! Pomôžeme Vám s vybavením úveru. NAJVYŠŠIA OCHRANA: zmluvy AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM... chránime našich klientov.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
789 m²
Úžitková plocha
99 m²
315 000 € 1 043,05 €/m²
Logo

REKREAČNÝ DOM pri Podhájskej

Podunajsko (Podhájska), okres Nové Zámky

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj zabehnutý REKREAČNÝ DOM s možnosťou celoročného vyťaženia v obci Trávnica len 5 min od termálneho kúpaliska Podhájska Obec Trávnica je susediaca obec s Podhájskou, ktorá je známa svojimi termálnymi prameňmi a množstvom kultúrnych podujatí. Voda zo žriedla Podhájska je považovaná za celosvetový unikát vďaka jej blahodárnym účinkom na celý ľudský organizmus. Slovenké "Mŕtve more" Opäť otvorené! Tento rekreačný dom má dlhoročnú tradíciu a jeho využitie je celoročné so stálou domácou aj zahraničnou klientelou, ktorá sa opakovane vracia. Umožňuje všestranné využitie najmä pre rekreantov. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI výborná, tichá lokalita komplet zariadený a plne funkčný v kvalitnom štandardeceloročné využitieinvestičná nehnuteľnosť so zaručeným výnosom Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 302 m2 umožňuje ubytovanie s kapacitou 22 lôžok plus 4 prístelky v 9 kompletne zariadených izbách s príslušenstvom, vlastným sociálnym zariadením (toaleta, sprcha, umývadlo) a posedením na balkóne + ďalšie 2 kompletne zrekonštruované izby so sociálnymi zariadeniami (2x toaleta, 2x sprchový kút, 2x umývadlo) a vlastnou kuchynkou, ktoré využívajú majitelia. Ďalej poskytuje: jedáleň s kuchynkou pre hostí, technickú miestnosť, parkovanie vo dvore, veľký altánok rozdelený na časť s posedením a časť na aktivity (stolný tenis, šípky..), pozemok nad domom využívaný ako oddychová časť s ovocnými stromami a šmykľavkou. Odporúčanie makléra: Ak hľadáte investičnú nehnuteľnosť: so zaručeným výnosomrodinnou atmosférouv tichom prostredí, no napriek tomu plnom rekreantov Pôjdem s Vami rada na obhliadku! V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900 ID: 90803 Cena: 315000 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Stav
Novostavba
Pozemok
1 269 m²
Úžitková plocha
302 m²
36 800 € 2 164,71 €/m²
Logo

Predám murovanú chatu Nové Zámky

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovanú chatu v meste Nové Zámky v chatovej oblasti Hliník. Plocha: úžitková 17m2, pozemku 315m2. Pozostáva z jednej obytnej miestnosti a pivnice. Podlaha: plávajúca. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, chladnička, mikrovlnka. Kúrenie je zabezpečené krbom na tuhé - chata je obývateľná celý rok. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Vedľa chatky je zastrešené posedenie lavice stôl a vonkajší krb na opekanie. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta- parkovanie priamo pri chate. Úplné podpivničenie. Pozemok je oplotený. Na pozemku sa nachádza prípojka elektriny 240 V ,400 V studňa s čerpadlom, kryté posedenie s vonkajším murovaným krbom, suché WC, záhradný domček na náradie, chatka, ovocné stromčeky. Z pozemku je priamy prístup k rybníku. Cena 36 800 € Viac informácií Vám rád poskytnem na t.č. 0915 724 578 alebo na emailovej adrese lontos@cityrealplus.sk -právnický full servis v cene - bezpečnosť -poplatky na kataster sú v cene -najvýhodnejšie financovanie v cene - spolupracujeme s každou bankou na Slovensku

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
315 m²
Úžitková plocha
17 m²
55 000 € 3 235,29 €/m²
Logo

Predám chatu s dvomi záhradami Nové Zámky

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Ponúkame Vám na predaj chatu-rekreačný domček v meste Nové Zámky v chatovej oblasti Hliník. Plocha: úžitková 17m2+ pivnica, pozemku 617m2. Na pozemku sa nachádza el. prípojka, studňa a vonkajšia toaleta, skladový priestor, veľká 5m2 betónová šachta s čerpadlom plus betónová plocha 20m2 pre altánok. Súčasťou pozemku sú ovocne stromy 30x (jablone, hrušky slivky višne, marhuľa, vinič )Nové Zámky. Možnosť rozdeliť aj na dve záhrady. Jedná sa o dve samostatné záhrady vedľa seba. Stav objektu: pôvodný stav. Rovinatý pozemok. Úplné podpivničené. Cena 55 000 € Viac informácií Vám rád poskytnem na t.č. 0915 724 578 alebo na emailovej adrese lontos@cityrealplus.sk -právnický full servis v cene - bezpečnosť -poplatky na kataster sú v cene -najvýhodnejšie financovanie v cene - spolupracujeme s každou bankou na Slovensku

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
617 m²
Úžitková plocha
17 m²
57 500 € 3 382,35 €/m²
Logo

Predaj dvoj záhrady s chatou - Nové Zámky (062-13-ERGAa)

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

062-13-ERGAa Ponúkame Vám na predaj dvoj záhrady s betónovou podpivničenou chatou v záhradkárskej oblasti Hliník pri Nových Zámkoch. Plocha: 1 záhrady -308m2, 2 záhrady -292m2. Na pozemku je studňa, betónová šachta s čerpadlom, predpríprava na altánok, elektrika, ovocné stromy a hrozno. Predaj len spolu, jedna sa o dve samostatné záhrady vedľa seba. Cena 57 500 € NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
600 m²
Úžitková plocha
17 m²
Cena dohodou
Logo

Rekreačná chata v Podhájskej na predaj, 21 izieb, 2195 m2

Podunajsko (Podhájska), okres Nové Zámky

Plánujete investovať do nehnuteľností? Chcete na Vašej novej nehnuteľnosti zarábať prostredníctvom prenájmu? Láka Vás lokalita Podhájska? Možno naša nová ponuka je tu práve pre Vás. Predáme kompletne zariadené rekreačné chaty v obci Podhájska, časť Svätuša, v lokalite nad vyhľadávaným kúpaliskom s Wellness centrom Aquamarín. Dve samostatne stojace chaty, spolu 21 izieb so sociálnym zariadením sa predávajú ako celok. V spodnej chate je 11 izieb,2×3 lôžka, 9×2 lôžka, kotolňa, sklad. V druhej chate je jedáleň s kuchyňou, 10 izieb, 2×3 lôžka, 8×2 lôžka. Každá izba má balkón alebo terasu, je kompletne zariadená vrátane televízora a chladničky. Chaty sú kolaudované v roku 2012, postavené z klasických stavebných materiálov, porfix, 5 cm zateplenie, sedlová strecha, okná aj dvere sú plastové, podlahy kombinované, koberce a keramická dlažba. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, umývadlo, murovaný sprchový kút. Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler, vykurovanie je ústredné na pevné palivo, centrálny vysávač, odkanalizovanie do žumpy, elektrika 220/380 , vlastná studňa. Celý objekt je zabezpečený kamerovým systémom. Zabehnutý rekreačný objekt má vlastnú stálu klientelu, je vyhľadávaný u návštevníkov kúpaliska. Udržiavané okolie chát, vlastné parkovisko a pokojná lokalita pod lesom poskytuje návštevníkom ideálne miesto na oddych a relax. Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem o bližšie informácie a obhliadku nehnuteľnosti, volajte tel. číslo 0905 515 603 alebo píšte na golhova@flem.sk . Všetky naše ponuky nájdete na flem.sk alebo na FB: FLEM, sro - predaj, kúpa, prenájom nehnuteľností.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 195 m²
119 900 € 999,17 €/m²
Logo

Predám celoročne obývateľnú chatu v Nových Zámkoch

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

PONUKA: Predám peknú, celoročne obývateľnú chatu (rodinný dom) v obľúbenej chatovej oblasti v Nových Zámkoch. Chata je postavená z tehly, má novú sedlovú strechu, plastové okná s vonkajšími roletami, kvalitnú dlažbu na prízemí a laminátové podlahy na poschodí. V chate sú sadrokartónové stropy s bodovým osvetlením, je klimatizovaná a vybavená kamerovým systémom. Chata je napojená na vodu zo studne s vnútornou filtráciou, internet - freesat. Ohrev vody je zabezpečený bojlerom, vykurovanie je zabezpečené infračervenými panelmi. Na upravenom pozemku je trávnatá plocha, okrasné dreviny, bazén, studňa, automatický závlahový systém, pozemok je oplotený s elektrickou bránou. Chatu je možné kúpiť na hypotekárny úver. VÝMERA: Pozemok 249m2, úžitková plocha 120m2 DISPOZÍCIA A VYBAVENIE: Chata je slnečná a veľmi dobre dispozične riešená. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba so vstavanou skriňou, priestranná kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru so spotrebičmi (sporák, umývačka riadu, rúra, chladnička, digestor) a jedálňou, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom, zrkadlom a toaletou. Poschodie pozostáva z priestrannej obývačky s výstupom na veľký balkón, spálne. K chate prislúcha aj zastrešená terasa. Predáva sa aj so zariadením! VÝHODY: tiché prostredie, nízke režijné náklady, zariadenie K domu je možné odkúpiť aj menšiu chatu a vedľajší pozemok! ODPORÚČAM OBHLIADKU! PARKOVANIE: Vo dvore POLOHA: Chata sa nachádza v tichej a žiadanej chatovej oblasti v oblasti v Nových Zámkoch. Mesto Nové Zámky sa nachádza 35 km od Nitry, 30 km od Komárna, 100 Km od hlavného mesta Bratislava. V meste je vynikajúci vlakový spoj ( EC, ) V cene nehnuteľnosti je zahrnutý: -kompletný právny servis -kompletný realitný servis vrátane provízie -zabezpečenia všetkých písomností ( rezervačná zmluva, zmluva o budúcej zmluve, kúpna zmluva ) -autorizácia zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv na kataster -prepis energií U nás vybavíte všetko na jednom mieste - realitný a právny FULL servis(sme s vami od začiatku po koniec) - spolupracujeme so všetkými finančnými Inštitúciami - bezplatná ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru - znalecké posudky - prerábky na kľúč - sťahovanie v cene servisu - potvrdenia pre dedičské konanie! Inzerujte cez nás! real-property.sk Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra na tel. číslo 0908 476 764 Ing. Marián Galla, člen realitnej únie č. 470117 a licencovaný realitný maklér NARKS ID: MG 879

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
249 m²
Úžitková plocha
120 m²
Zastavaná plocha
68 m²
29 000 € 72,50 €/m²
Logo

Kúpa chalupa Nové Zámky

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu, príp. chatu v celom okrese Nové Zámky. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0907 483 112 alebo na andreakovarcikova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
400 m²
40 000 € 50 €/m²
Logo

Kúpa chalupa Nové Zámky

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, chalupu v celom okrese Nové Zámky. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred ďakujeme. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0907 483 112 alebo na andreakovarcikova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
800 m²
52 000 € 3 058,82 €/m²
Logo

Predám murovanú chatu sprístupom k vode v Nových Zámkoch

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

PONUKA: Predám peknú murovanú chatu so záhradou v obľúbenej chatovej oblasti v Nových Zámkoch. Chata má drevené okná a dvere, dlažbu. Strecha je šindel. Je napojená na elektrinu a je podpivničená. Dispozične pozostáva z jednej veľkej obytnej miestnosti. Na upravenom pozemku sa nachádzajú ovocné stromy. Chata ponúka možnosť rekreácie, rybolovu. Prístup k chate je z dvoch strán, z jednej je priamy prístup aj k jazeru. Na pozemku sa nachádza studňa. Pozemok je oplotený. Chata sa nachádza v meste Nové Zámky v intraviláne, možnosť napojenia na mestskú vodu, plyn, kanalizáciu. ODPORÚČAM OBHLIADKU! VÝMERA: Pozemok 486m2, úžitková plocha chaty 16m2 PARKOVANIE: Možnosť parkovania pred chatou. K chate vedie betónová prístupová cesta. POLOHA: Chata sa nachádza v tichej a žiadanej chatovej oblasti v oblasti v Nových Zámkoch. Mesto Nové Zámky sa nachádza 35 km od Nitry, 30 km od Komárna, 100 Km od hlavného mesta Bratislava. V meste je vynikajúci vlakový spoj ( EC, IC) V cene nehnuteľnosti je zahrnutý: -kompletný právny servis -kompletný realitný servis vrátane provízie -zabezpečenia všetkých písomností ( rezervačná zmluva, zmluva o budúcej zmluve, kúpna zmluva ) -autorizácia zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv na kataster -prepis energií U nás vybavíte všetko na jednom mieste - realitný a právny FULL servis(sme s vami od začiatku po koniec) - spolupracujeme so všetkými finančnými Inštitúciami - bezplatná ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru - znalecké posudky - prerábky na kľúč - sťahovanie v cene servisu - potvrdenia pre dedičské konanie! Inzerujte cez nás! real-property.sk Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra na tel. číslo 0908 476 764 Ing. Marián Galla, člen realitnej únie č. 470117 a licencovaný realitný maklér NARKS ID: MG 846

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
486 m²
Zastavaná plocha
17 m²
126 000 € 2 625 €/m²
Logo

Predám rekreačnú chatu v obci Podhájska

Podunajsko (Podhájska), okres Nové Zámky

PONUKA: Predám rekreačnú chatu v obci Podhájska, vzdialenú len 500m od známeho termálneho kúpaliska. Chata (6x8m) je postavená z dreva, má drevené okná s vnútornými žalúziami, laminátové podlahy, dlažbu v kúpeľni. Je napojená na obecnú vodu, elektrinu. V kúpeľni je podlahové kúrenie. Odpadová voda je riešená prostredníctvom žumpy. Pozemok je oplotený pletivom, betónovým plotom a murovanou ohradou od ulice. Na upravenom pozemku je automatický závlahový systém, okrasné dreviny, záhony, vonkajšie záhradné osvetlenie. Chata je klimatizovaná! VÝMERA: Pozemok 1035m2, obytná plocha 48m2 DISPOZÍCIA A VYBAVENIE: Moderná chata je slnečná a dobe dispozične riešená. Pozostáva z kuchyne s kuchynskou linkou na mieru so spotrebičmi (sklokeramická doska, rúra, chladnička) spojenej s obývačkou s klimatizačnou jednotkou, obytnej izby s pochodovými posteľami, skriňou. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút, umývadlo, toaleta. K chate prislúcha terasa s posedením. Chata sa predáva aj so zariadením na mieru. ODPORÚČAM OBHLIADKU! Výhody: poloha neďaleko termálneho kúpaliska, možnosť rekreácie PARKOVANIE: Vo dvore POLOHA: Chata sa nachádza neďaleko termálneho kúpaliska v obci Podhájska s dobrou občianskou vybavenosťou. V obci sa nachádzajú potraviny, železničná a autobusová zastávka, pohostinstvo, reštaurácie, kostol. Obec je vzdialená 23km od mesta Nové Zámky, 36km od mesta Nitra. Je tu dobré vlakové spojenie. V cene nehnuteľnosti je zahrnutý: -kompletný právny servis -kompletný realitný servis vrátane provízie -zabezpečenia všetkých písomností ( rezervačná zmluva, zmluva o budúcej zmluve, kúpna zmluva ) -autorizácia zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv na kataster -prepis energií U nás vybavíte všetko na jednom mieste - realitný a právny FULL servis - spolupracujeme so všetkými finančnými Inštitúciami - bezplatná ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru - znalecké posudky - prerábky na kľúč - sťahovanie v cene servisu - potvrdenia pre dedičské konanie! Inzerujte cez nás! real-property.sk Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra na tel. číslo 0908546534 alebo monikaveresova@real-property.sk MV 860

Stav
Novostavba
Pozemok
1 035 m²
Úžitková plocha
48 m²
220 000 € 2 000 €/m²
Logo

Predám peknú rekreačnú chatu v obci Podhájska

Podunajsko (Podhájska), okres Nové Zámky

PONUKA: Predám peknú poschodovú rekreačnú chatu len 300m od známeho termálneho kúpaliska v obci Podhájska. Chate je postavená z tehly a dreva, má drevené okná, kvalitné drevené podlahy a dlažbu. Chata je napojená na obecnú vodu, elektrinu, je podpivničená. Odpadová voda je riešená prostredníctvom žumpy. Vykurovanie je zabezpečené cez podlahové, možnosť vykurovania aj tuhým palivom v krbe. Na upravenom pozemku sa nachádza drevený altánok s posedením, bazén s osvetlením, okrasné dreviny a stromy, vínna pivnica, parkovisko. Pozemok je oplotený s elektrickou vstupnou bránou. Chata je vhodná na okamžité užívanie bez ďalších investícií, podnikateľské účely, prenájom tretím osobám. VÝMERA: Pozemok 904m2, úžitková plocha 110m2 DISPOZÍCIA A VYBAVENIE: Chata je priestranná, slnečná a veľmi dobre dispozične riešená. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s kuchynskou linkou so spotrebičmi spojenej s veľkou jedálenskou časťou s murovaným krbom, obytnej izby, kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlo, zrkadlom, toaletou. Na poschodí sa nachádza priestranná obytná miestnosť s výstupom na balkón. K chate prislúcha zastrešená terasa s posedením. Chata sa predáva aj s vkusným zariadením vo vidieckom štýle! Je vhodná na celoročné obývanie. ODPORÚČAM OBHLIADKU! Výhody: poloha neďaleko termálneho kúpaliska, zariadenie v cene, možnosť rekreácie PARKOVANIE: Vo dvore POLOHA: Chata sa nachádza neďaleko termálneho kúpaliska v obci Podhájska s dobrou občianskou vybavenosťou. V obci sa nachádzajú potraviny, železničná a autobusová zastávka, pohostinstvo, reštaurácie, kostol. Obec je vzdialená 23km od mesta Nové Zámky, 36km od mesta Nitra. Je tu dobré vlakové spojenie. V cene nehnuteľnosti je zahrnutý: -kompletný právny servis -kompletný realitný servis vrátane provízie -zabezpečenia všetkých písomností ( rezervačná zmluva, zmluva o budúcej zmluve, kúpna zmluva ) -autorizácia zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv na kataster -prepis energií U nás vybavíte všetko na jednom mieste - realitný a právny FULL servis - spolupracujeme so všetkými finančnými Inštitúciami - bezplatná ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru - znalecké posudky - prerábky na kľúč - sťahovanie v cene servisu - potvrdenia pre dedičské konanie! Inzerujte cez nás! real-property.sk Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra na tel. číslo 0908546534 alebo monikaveresova@real-property.sk MV 840

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
904 m²
Úžitková plocha
110 m²
Zastavaná plocha
130 m²
27 000 € 900 €/m²
Logo

Predám murovanú chatu v Nových Zámkoch

Podunajsko (Nové Zámky), okres Nové Zámky

PONUKA: Predám murovanú chatu v obľúbenej chatovej oblasti v Nových Zámkoch. Chata je postavená z tehly, má drevené okná a dvere, PVC podlahy. Chata je napojená na elektrinu, je podpivničená. Vykurovanie je zabezpečené pieckou na tuhé palivo. Dispozične pozostáva z veľkej obytnej miestnosti na vyvýšenom prízemí a obytnej miestnosti v podkroví. K chate prislúcha terasa. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa, toaleta, pozemok je oplotený. ODPORÚČAM OBHLIADKU! VÝMERA: Pozemok 246m2, úžitková plocha cca 30m2 PARKOVANIE: Možnosť parkovania pred chatou. K chate vedie dobrá prístupová cesta. POLOHA: Chata sa nachádza v tichej a žiadanej chatovej oblasti v oblasti v Nových Zámkoch. Mesto Nové Zámky sa nachádza 35 km od Nitry, 30 km od Komárna, 100 Km od hlavného mesta Bratislava. V meste je vynikajúci vlakový spoj ( EC, IC) V cene nehnuteľnosti je zahrnutý: -kompletný právny servis -kompletný realitný servis vrátane provízie -zabezpečenia všetkých písomností ( rezervačná zmluva, zmluva o budúcej zmluve, kúpna zmluva ) -autorizácia zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv na kataster -prepis energií U nás vybavíte všetko na jednom mieste - realitný a právny FULL servis(sme s vami od začiatku po koniec) - spolupracujeme so všetkými finančnými Inštitúciami - bezplatná ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru - znalecké posudky - prerábky na kľúč - sťahovanie v cene servisu - potvrdenia pre dedičské konanie! Inzerujte cez nás! real-property.sk Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky kontaktujte makléra na tel. číslo 0908546534 alebo monikaveresova@real-property.sk MV 833

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
246 m²
Úžitková plocha
30 m²
Zastavaná plocha
17 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 40 inzerátov