Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Chalupy a rekreačné domčeky v okrese Myjava

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
66 000 € 2 640 €/m²
Logo

Rekreačná chata v nádhernom prostredí Bielych Karpát pri lese vo Vrbovciach, postavená na stavebnom

Stredné Považie (Vrbovce), okres Myjava

Ponúkame vám rekreačnú chatu na v nádhernom prostredí Bielych Karpát pri lese vo Vrbovciach, postavená na stavebnom pozemku, kde je možná postaviť rodinný dom. Pozemok je svahovitý. Chatu tvorí kuchyňa so spotrebičmi, jedálenský stôl, rozkladacia sedačka, na poschodí je spáľňa. V chate sa nachádza aj toaleta a sprchový kút. Chladenie a vykurovanie je zabezpečené kvalitnou klimatizáciou značky Daikin. Bezprostredne za chatou sa nachádza krásny les, ktorý vám poskytne priame spojenie s prírodou. V okolí sa nachádza Mohyla Milana Rastislava Štefánika na Bradle, cyklotrasy, turistické chodníky, kúpalisko, vínne pivničky. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. V cene je zahrnutý kompletný realitný a finančný servis.

Stav
Novostavba
Pozemok
1 014 m²
Úžitková plocha
25 m²
52 500 € 437,50 €/m²
Logo

SIREAL MYJAVA - Na predaj pekná štýlová chalupa v obci

Stredné Považie (Chvojnica, Myjava), okres Myjava

Ponúkame na predaj chalupu nachádzajúcu sa v obci v peknom tichom prostredí myjavských kopaníc. Prístup k chalupe je celoročný, nachádza sa 5 km od obce Vrbovce. V chalupe sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, garáž. Elektrická prípojka, vykurovanie lokálne na TP, studňa, žumpa.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 200 m²
Úžitková plocha
120 m²
Zastavaná plocha
100 m²
47 250 € 675 €/m²
Logo

SIREAL MYJAVA - Chalupa v tichej časti obce

Stredné Považie (Myjava), okres Myjava

Ponúkame na predaj chalupa 1 izba, kuchyňa, kúpeľňa, komora, hospodárska časť,garáž, drevená stodola. V dome je zavedená elektrická prípojka , vykurovanie plynové ( gamatky), vodovod, studňa. Nachádza sa na v tichej časti obce vhodná na trvalé bývanie i na rodinnú rekreáciu, celoročne prístupná 10 km od Myjavy, 5 km od Starej Turej . Celková plocha pozemku : 492 m2

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
492 m²
Úžitková plocha
70 m²
Zastavaná plocha
60 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty