Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Objekty na rekreáciu v okrese Michalovce

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
Cena dohodou

Predaj, záhradný dom Michalovce-Imričky F101-13-LEKa

Dolný Zemplín (Michalovce), okres Michalovce

F101-13-LEKa Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj záhradný murovaný domček v záhradkárskej oblasti Imričky. Jedná sa o novostavbu s podlahovou plochou 36m2, nachádza sa v nej kuchyňa, priestor na spanie a kúpeľňa s WC. Pozemok, na ktorom je domček postavený, má plochu 400m2. Disponuje vlastnou studňou s komplet vybavenou vodárňou a žumpou. Záhrada je kompletne oplotená. V lete je k dispozícií tiež spoločná voda. Predáva sa čiastočne zariadená. Pripravený je aj priestor na bazén, dva plecháče vhodné na sklad a vonkajšie WC. Elektrika je na celom pozemku. Domček je vhodný na celoročnú prevádzku. Pozrite si ho hneď vďaka 3D obhliadke: https://my.matterport.com/show/?m=Z3Bf3R9rJ79 V cene je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvy, poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv. Podrobnejšie informácie Vám rada poskytnem osobne pri obhliadke.

Stav
Novostavba
Pozemok
400 m²
400 000 € 133,33 €/m²

Bytový dom/vežiak, 70km od KE, Strážske

Dolný Zemplín (Strážske), okres Michalovce

Na predaj za výhodnú cenu celý bytový dom/obytný vežiak v meste Strážske, cca 70km od Košíc, blízko do Michaloviec, Vranova n/T, Humenného. V bytovom dome sa nachádza 45 bytov, z toho 9 garzóniek a 36 dvojizbových bytov. Byty sa nachádzajú na 1. až 9.podlaží, výmera 2izb.bytov je 50m2, 2xloggia, garzónky o výmere 25m2, 1xloggia. Bytový dom a byty sú v úplne pôvodnom stave, nutná rekonštrukcia celej budovy. Na prízemí obytného domu sa nachádzajú spoločné priestory. Budova po rekonštrukcii vhodná na predaj alebo prenájom jednotlivých bytov, prípadne ako administratívne centrum, zdravot. stredisko, dom dôchodcov, rôzne služby, nájomné byty atď.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
3 000 m²
140 000 € 1 076,92 €/m²

Zariadená novostavba - rodinný dom/chata - Zemplínska Šírava

Dolný Zemplín (Vinné), okres Michalovce

Reality Alpia vám ponúka na predaj novostavbu - rodinný dom / rekreačnú chatu na Zemplínskej Šírave. Dom má 77m2 obytnej plochy. Pozostáva z obývačky s kuchyňou a terasou, kúpeľne, oddelené WC a dve izby. Súčasťou je vlastné parkovanie pre 2 autá. Nehnuteľnosť je postavená z tehál a zateplená. Strecha je Fatrafol, takisto zateplená, s prípravou na fotovoaltaiku alebo solárne panely. V obývačke je príprava na klimatizáciu. Predáva sa zariadená. Z IS sú privedené voda, elektrina, kanalizácia. Vhodné na celoročné bývanie alebo ako rekreačná chata.

Stav
Novostavba
Pozemok
214 m²
Úžitková plocha
130 m²
Zastavaná plocha
130 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty