Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Malacky

Predošlá Nasledovná 1 - 16 z celkom 16 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

174 030 € 1 933,67 €/m²
Logo

Chata so záhradou v Lozorne

Záhorie (Lozorno), okres Malacky

Ponúkame na predaj chatu, ktorá sa nachádza v obci Lozorno v záhradkárskej osade Podzbrodka. https://goo.gl/maps/TNMwAyLQ5dJxEaHR9 Celá lokalita je v lese, a pozemok je priamo na hranici lesa. Prístup po lesnej ceste (vyjazdená, pravideľne používaná). Lokalita ma aj obecný odvoz odpadu. Priamo v osade býva niekoľko rodím trvalo. V blízkom okolí sa nachádza vodná priehrada Lozorno, cyklo a turistické trasy a niekoľko rodinných fariem. Pozemok je v osobnom vlastníctve, veľkosť 429 m2. Popis: Chata je trojpodlažná, má: 1. Suterén (cca 20 m2), ktorý sa používa ako pivnica 2. Prízemie (cca 30 m2), kde je kuchyňa s jedálňou a kúpelňa s WC. Plus krytá terasa (cca 12 m2) V kúpelni je sprchovací kút. Nová kuchynská linka je v tvare U, má varnú dosku, rúru, chladničku a dvojdres. Na terase je sedenie z masívneho dreva, vedľa terasy je vonkajší kamenný krb a elektrická udiareň. 3. Poschodie (cca 40m2), kde sú dve spálne. Pôdorysy jednotlivých podlaží v prílohe. Chata je napojená na elektrinu, vodu má z vlastnej studne, odpad do vlastnej žumpy (objem 10 m3). Chata prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 2020. Z pôvodnej stavby ostali len časti obvodových múrov na prízemí. Poschodie je kompletne nové. V podstate sa jedná o novostavbu. Nové: a) rozvody vody (čerpadlo, nerezová expanzná nádoba 100+ litrov, el. bojler 100+ litrov) b) kanalizácia do žumpy (10 m3) c) vonkajší nerezový komín d) drevené masívne schody e) elektrické rozvody a hromozvody f) ploty g) plastové 5-komorové okná a sieťky proti hmyzu h) vstupné celosklenené posuvné dvere. Materiál je Ytong (37,5 cm), fasáda zateplená, drevený krov, strešná škridla Bramac. Vykurovanie na prízemí je elektrické podlahové aj kachle na drevo, na poschodí elektrické kovektory. Záhrada je zeleninová a ovocná, udržiavaná a má malú drevenú búdku na náradie. Cez zadnú bránku prístup do lesa. Objekt má popisné číslo, teda je možné sem nahlásiť trvalý pobyt. Prístup autom až na pozemok, kde je jedno parkovacie miesto. Podiel na prístupovej ceste je v cene. Cena vychádza z nasledovnej kalkulácie: 1.600 €/m2 obytnej plochy + 70 €/m2 záhrady a dá sa o nej jednať.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
90 m²
Zastavaná plocha
60 m²
Pozemok
429 m²
65 000 € 325 €/m²
Logo

Kúpa chata Malacky

Záhorie (Malacky), okres Malacky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, celoročne obývateľnú, dostupnosť autobusom do BA, alebo byt na dedine. Platba v hotovosti. Do 65.000 eur. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0907 115 577 alebo na lukasemrich@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
200 m²
85 000 € 1 416,67 €/m²
Logo

Kúpa chata Sološnica

Záhorie (Plavecký Mikuláš), okres Malacky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme celoročne obývateľnú chatu, chalupu, zrub do 85.000Eur. Klient platí v hotovosti. Nehnuteľnosť v lokalitách od BA až po Senicu. Ideálne samota, polosamota, na okraji dediny v blízkosti lesa. Nie v záhradkárskej oblasti ani v strede dediny. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0907 115 577 alebo na lukasemrich@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
60 m²
69 000 €
Logo

Rekreačná chata v blízkosti Pezinskej Baby

Záhorie (Pernek), okres Malacky

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v tichom lesnom prostredí v blízkosti Pezinskej baby. Nachádza sa v menšej chatovej osade so zastavanou plochou 57 m2. Na prízemí nájdeme hlavnú spoločenskú časť chaty s východom na terasu spolu s kuchynským kútom a kúpeľňu spojenú s toaletou. Na poschodí sú situované dve podkrovné spálne. V priestore pod terasou je chata podpivničená. Zariadenie chaty prešlo čiastočnou rekonštrukciou vrátane výmeny okien za plastové. V chate je zavedená elektrina. Voda je riešená napojením na potok potrubím dotiahnutým do chaty. Vykurovanie je zabezpečené krbovými kachľami na tuhé palivo. Ohrev vody elektrickým boilerom. Pozemok pod chatou je v prenájme od Lesov Slovenska. Nový majiteľ má možnosť pokračovať v prenájme alebo si pozemok odkúpiť. Prístupová cesta je asfaltová, nespevnená iba posledných 200 m. Umiestnenie chaty poskytuje široké možnosti pre oddych a rekreáciu. Nehnuteľnosť vrátane jej zariadenia je ponúkaná za 69 000 eur. Servisné poplatky sú zahrnuté v cene.   Ak Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte ma prosím na tel. čísle 0903 417 106 alebo mailom na zmijova@epichome.sk   Teším sa na stretnutie s Vami Lenka Zmijová

220 000 € 1 913,04 €/m²
Logo

Rodinný dom/Chata na predaj

Záhorie (Stupava), okres Malacky

RE/MAX ponúka na predaj dom v Lese v Stupave nad Strelnicou. Novostavba domu je dvojpodlažná postavená z tehál s konečnou úžitkovou plochou 90+27m2. Predpokladané ukončenie stavby + kolaudácie 09/2022. Dom sa predáva v stave HOLODOM.

Stav
Novostavba
Pozemok
589 m²
Úžitková plocha
115 m²
55 000 € 916,67 €/m²
Logo

Na predaj chata Rohožník.

Záhorie (Rohožník, Malacky), okres Malacky

Ponúkame Vám na predaj zariadenú chatu Rohožník. Výmera chaty 60 m2, zastavaná plocha 36 m2. Nachádza sa pri jazere. Dispozícia chodba, 2x izba, kuchynský kút, WC, kúpelňa. Chata je postavená v roku 1972 a je v pôvodnom stave. Je napojená na 380V. Má vlastnú studňu, odpad je vedený do žumpy. Parkovanie pri chate, elektrické kúrenie. Príjazdová komunikácia je spevnená. Pozemok pod chatou je v nájme od urbariátu. Cena 55 000 € Voľná ihned. Kontakt na makléra : Mária Očenášová Tel.: 0903 125 404 ocenasova@viprealdevelopment.sk                                Realitná kancelária VIP REAL DEVELOPMENT s.r.o. Office: Zamocka 10, Bratislava Tel.: 0903 125 404, 0919064702 Email.: rk@viprealdevelopment.sk http://viprealdevelopment.sk       Prečo kupovať  alebo prenajímať nehnuteľnosť prostredníctvom VIP REAL DEVELOPMENT ???    V našich províziách, ktoré si s klientom dohadujeme individuálne, no nie sú započítané v cene nehnutelnosti, sú z našej strany hradené všetky poplatky spojené  s prevodom nehnuteľnosti, právny servis , spracovanie kúpnopredajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu vkladu do katastra,  správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.   Pri prenájme sa klientom staráme o celý  priebeh nájomného vzťahu počnúc nájomnou Zmluvou, poradenstvom, riešením problémov, výpoveďou atď. ...   Takisto zabezpečíme sprostredkovanie stavebnej firmy  alebo architekta a dohľad pre prípadnú rekonštrukciu vybratej nehnuteľnosti. Rekonštrukcia na klúč. Vzhľadom na to , že sme aj finančným sprostredkovateľom , v prípade potreby Vám zabezpečíme  mimoriadne výhodnú hypotéku šitú na mieru práve pre Vašu vybratú  nehnuteľnosť. Komplexný servis budete mať zabezpečený pohodlne a bezpečne o všetko sa postaráme za Vás.          

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
60 m²
Zastavaná plocha
36 m²
139 990 € 2 153,69 €/m²
Logo

3i RODINNÝ DOM, 65m2 + 60m2 (druhý starší RD) – Veľké Leváre: pozemok 565 m2, v tichom prostredí s h

Záhorie (Veľké Leváre), okres Malacky

3i RODINNÝ DOM, 65m2 + 60m2 (druhý starší RD) – Veľké Leváre: pozemok 565 m2, v tichom prostredí s hospodárskou budovou a peknou záhradou. EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnom prostredí Veľkých Levár s už ukončenou výstavbou nových rodinných domov. Objekt pozostáva z rodinného domu a druhého staršieho rodinného domu, záhrady a altánku. Nehnuteľnosť sa môže popýšiť NÁDHERNOU VYRASTENOU OKRASNOU ZELEŇOU ako sú stromy a okrasné kríky. DOM: Veľké Leváre – ulica Riadok tehlová konštrukcia zariadený Nová fasáda, strecha, komín, ríny, kúpeľňa, zádverie, dlažby a altánok v roku 2008 celková plocha: rodinný dom 65,3m2 + starší rodinný dom 60,4 m2 počet obytných izieb: 3 nebytové priestory: starší rodinný dom slúžiaci ako hospodárska budova/sklad/dielňa a altánok na záhrade oplotený rovinatý pozemok s okrasnou záhradou DETAILNÝ POPIS DOMU: Zádverie + vstup do domu, na záhradu a do kúpeľne Predsieň + miesto na posedenie so stolom a stoličkami Kuchyňa + kuchynská linka s dostatkom pracovného priestoru + z kuchyne je praktický vstup do veľkej komory + plynový sporák + kuchynský stôl Komora + regály + chladnička + okno izby + všetky izby sú dostatočne priestranné a slnečné Kúpeľňa a WC + sprchový kút + prirodzené vetranie - okno OSTATNÉ VYBAVENIE A ZARIADENIE: Okná + drevené okná Podlahy + betónová s linoleom a dlažba Interiérové dvere + drevené KONŠTRUKCIA A SIETE + pálená tehla + plynové kúrenie samostatnými vykurovacími telesami + v dome je elektrina, plyn, mestský vodovod + žumpa na pozemku + možnosť internetového pripojenia a TV POZEMOK: + rovinatý s odrastenou zeleňou + altánok pre posedenie a grilovanie + vonkajší gril + odrastené dreviny a ovocné stromy LOKALITA: + pokojná, bezpečná lokalita v už hotovej zástavbe nových rodinných domov + príjazdová cesta pred domom slúži len pre pár okolitých domov a nie je preto hlučná + pred domom je možnosť parkovania viacero áut + v blízkosti je rekreačná oblasť Rudava s veľkým jazerom na kúpanie + viacero obchodov a reštaurácií + 200m zastávka autobusu do BA CENA: 139 990 € + vrátane sprostredkovateľskej provízie + cena nábytku a zariadenia dohodou Ponúkame kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností: ŽIADNE ĎALŠIE POPLATKY Všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastrálnom úrade HRADÍME ZA VÁS. NAJVYŠŠIA PRÁVNA OCHRANA Bezpečnosť obchodu GARANTOVANÁ AUTORIZOVANÝMI ZMLUVAMI. Všetky zmluvy a dokumenty sú vypracované našou advokátskou kanceláriou špecializujúcou sa na realitné právo. POSTARÁME SA O VÁS OD A PO Z Pokojne vás prevedieme celým obchodom - od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov novému majiteľovi. Zabezpečíme BEZPLATNE MARKETING šitý na mieru vašej nehnuteľnosti. BEZPLATNE získate DAŇOVÉ PORADENSTVO spojené s predajom nehnuteľnosti. A pomôžeme vám nájsť nový domov. AJ MAKLÉRA MÔŽETE MAŤ RADI :-) KONTAKT: Mgr. Andrej Šíp 0911373131, SIP@NajlepsiMakleri.sk www.NajlepsiMakleri.sk © Copyright NajlepšíMakléri.sk, s.r.o. – Fotografie, obrázky, videá a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti NajlepšíMakléri.sk, s.r.o

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
565 m²
Úžitková plocha
65 m²
1 200 €/mes.
vrátane energií
Logo

PONÚKAME NA PRENÁJOM CELOROČNE OBÝVATEĽNÚ CHATU V ROHOŽNÍKU.

Záhorie (Rohožník, Malacky), okres Malacky

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom celoročne obývateľnú rekreačnú chatu v obci Rohožník, pri vodnej nádrži Vývrat. Chata je rozdelená na dve chaty so samostatným súpisným číslom a vchodom, pričom sa prenajíma len jedna polovica chaty. Pozostáva zo 4 poschodí. V suteréne chaty sa nachádza pivnica a garáž s vodárňou. Vchod do chaty je na 1. podlaží kde sa nachádza WC, kuchyňa, obývacia izba s jedálňou ako aj piecka na tuhé palivo. Na 2. podlaží chaty sa nachádza kúpeľňa so sprchou a priestranná izba. Tretie podlažie chaty tvorí priestranná izba z ktorej je východ na balkón a povalu. Chata má vlastnú studňu a septik. V okolí chaty je krásna príroda, vodná nádrž Vývrat, za chatou tečie potok. Za chvatov je postavený drevený altánok s ohniskom. Podmienky nájmu: 1.200 €/mesiac vrátane energií + 1.200 € vratná kaucia + 1.200 € provízia pre RK. Kontakt: 0905 962 737 Mail: alfa.saluto.real@gmail.com

1 € 0,01 €/m²
Logo

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v obci Rohožník pri vodnej nádrži Vývrat.

Záhorie (Rohožník, Malacky), okres Malacky

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rekreačnú chatu v obci Rohožník, pri vodnej nádrži Vývrat. Chata je rozdelená na dve chaty so samostatným súpisným číslom a vchodom, pričom sa predáva len jedna polovica chaty. Pozostáva zo 4 poschodí. V suteréne chaty sa nachádza pivnica a garáž s vodárňou. Vchod do chaty je na 1. podlaží kde sa nachádza WC, kuchyňa, obývacia izba s jedálňou ako aj piecka na tuhé palivo. Na 2. podlaží chaty sa nachádza kúpeľňa so sprchou a priestranná izba. Tretie podlažie chaty tvorí priestranná izba z ktorej je východ na balkón a povalu. Chata má vlastnú studňu a septik. V okolí chaty je krásna príroda, vodná nádrž Vývrat, za chatou tečie potok. Za chvatov je postavený drevený altánok s ohniskom. Cena na vyžiadanie v RK. Kontakt: 0905 962 737 Mail: alfa.saluto.real@gmail.com

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
100 m²
55 000 € 916,67 €/m²
Logo

Na predaj útulná chata v Rohožníku

Záhorie (Rohožník, Malacky), okres Malacky

DeveloX Reality ponúka na predaj útulnú chatu v obci Rohožník. Zastavaná plocha je 36m2. Pozemok pod chatou je v nájme od urbariátu s rozlohou 400m2. Veľkou výhodou je samotná lokalita pozemku. Nachádza sa v obklopení prírody a v blízkosti jazera. Táto lokalita je ideálnym riešením pre niekoho, kto hľadá útek od pracovného a rušného života. Dispozícia a zariadenie: Chata pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do obývačky spojenej s kuchyňou a samostatnou toaletou. Po schodoch prejdeme na druhé podlažie, kde sú dve izby. Pred vstupom do chaty sa nachádza priestranná terasa vhodná na posedenie. Stojí na peknom rovinatom pozemku, na ktorom je priestor pre vybudovanie záhradky, priestor pre gril. Na pozemku sa nachádza niekoľko stromov. Chata je napojená na elektriku, odpad je riešený žumpou a kúrenie je zabezpečené krbom. Chata je postavaná z tehál a dreva. Prístup na pozemok je po spevnenej príjazdovej komunikácii. Ideálne miesto pre oddych a relax. Lokalita Chata sa nachádza v obci Rohožník, konkrétne v rekreačnej oblasti v jednom z tamojších lesov iba 5 minút autom od hlavnej ulice, kde sa nachádza vodná nádrž Vývrat. Rohožník poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Cena tejto nehnuteľnosti je 55 000€. K cene bude pripočítaná provízia pre RK vo výške 2 500€ Popis nehnuteľnosti a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti DeveloX Reality s.r.o. NAŠE SLUŽBY – prevedieme Vás kúpou nehnuteľnosti od prvej obhliadky až po odovzdanie kľúčov od vášho nového bývania. – pomôžeme pri predaji inej nehnuteľnosti – hradíme za Vás všetky štandardné poplatky spojené s prevodom vlastníctva, spracovanie kúpno-predajných zmlúv , spracovanie návrhu na vklad do katastra, tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov – v prípade potreby bezplatné vybavenie hypotekárneho úveru s najlepšími podmienkami v ktorejkoľvek banke, spolupracujeme s overenými hypotekárnymi špecialistami s dlhoročnými skúsenosťami

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
60 m²
135 000 € 1 616,77 €/m²
+ 30 €/mes. energie
Logo

Privátny maklér | Hľadá sa šikovný chalupár pre túto krásnu chalupu v Perneku

Záhorie (Pernek), okres Malacky

Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj vyše 100-ročnú chalupu na pozemku s výmerou viac ako 2 000m2 v obci Pernek. Chalupa je oficiálne vedená ako rodinný dom so súpisným číslom. Táto ponuka je šitá na mieru všetkým tým, ktorí sa počas koronových lockdownov pozerali von oknom a snívali o úniku z bytu aj s celou svojou rodinou. Pokiaľ vám táto túžba ostala, aj keď lockdowny už (snáď) nehrozia, vydajte sa 40 kilometrov severne od Bratislavy do malej obce Pernek na úpätí Malých Karpát. Nájdete tam stodva (102) ročný rodinný dom, ktorý sa časom premenil na víkendovú chalupu. Takže ak máte dostatok energie alebo len chcete unaviť neposedné deti, práca na chalupe je na to ideálna. Izieb má viac ako dosť a pozemku ešte viac. Avšak najviac má tých nádherných momentov pohody, radosti, relaxu a času stráveného s najbližšími. K tomu samozrejme patrí aj nejaký ten žúr. Tak sa príďte presvedčiť na vlastnej koži, či táto nehnuteľnosť dokáže naplniť práve tú vašu túžbu. Zaujala vás táto ponuka? Nechajte sa presvedčiť ďalšími fotkami či doplnkovými informáciami. Požiadavku pošlite na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte. Medzi hlavné benefity radím: blízkosť prírody a lyžiarskeho strediska pošta aj potraviny doslova na skok výborná dostupnosť do Bratislavy krásny veľký pozemok možnosť ďalšej výstavby zachovalá, čiastočne zrekonštruovaná stavba vhodná na celoročné bývanie nízke mesačné náklady množstvo úložného priestoru bazén s filtráciou vlastná studňa krb kamerový systém klimatizácia altánok Rodinný dom ponúka rozlohu interiéru 83,5m2, polouzavretý altánok vo výmere vyše 14m2 a ďalšie miestnosti v podobe senníka, šopy, drevárne, dielne a pod. Izby sa nachádzajú nielen na spodnom podlaží ale aj v podkroví. Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1920, čo jej dodáva punc pravého sedliackeho bývania. Stavba bola v minulosti upravená na dve nehnuteľnosti (predná a zadná) a rozdelená medzi dvoch vlastníkov, pričom na predaj je jej zadná časť. Prístup z ulice k nej vedie cez dvor prednej, na ktorom sú zradené vecné bremená prístupu a uloženia sietí v prospech vlastníka zadnej časti. Postavená bola z kombinácie pálenej aj nepálenej tehly a kameňa, na betónových základoch, zakrytá klasickou škridlou. Jej takmer 60cm hrubé múry, severozápadná orientácia a bazén z nej robia ideálne útočisko počas horúcich letných dní. V rámci inžinierskych sietí má vlastnú studňu, spoločnú žumpu s prednou časťou, elektriku a v prípade záujmu je možné ju pripojiť na obecný vodovod a plyn. Od roku 1995 na nej prebiehajú sústavne menšie aj väčšie rekonštrukcie, počas ktorých bola napr. vymenená elektrika, zrekonštruovaná kúpeľňa, namontovaná klimatizácia, kamerový systém, pribudli ďalšie izby, podkrovné priestory a pod. Vykurovaná je predovšetkým krbom v obývacej izbe, kachľovými pecami, elektrickým radiátorom aj peterkami v altánku. Stále váhate? Môžete ho bližšie preskúmať pomocou virtuálnej obhliadky - https://my.matterport.com/show/?m=swz2dWUkURi Pernek je malebná obec na úpätí Malých Karpát v Bratislavskom kraji, spadajúca pod okres Malacky. Rozprestiera sa v chránenej krajinnej oblasti v blízkosti športového a rekreačného strediska Pezinská Baba, pričom známy je aj horský prechod Pernek - Pezinská Baba - Pezinok. Obec má menej ako 1 000 obyvateľov, vybudovaný obecný vodovod a postupne buduje aj kanalizáciu. Blízkosť Bratislavy (len 40 km) a zachovaná krása prírodnej diverzity Pernek priam predurčuje ako rekreačné zázemie hlavného mesta. Svojou základnou občianskou vybavenosťou dokáže zabezpečiť všetko potrebné pre prácu na dome či pozemku ako aj pre relax a oddych. Cena: 135 000€ pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti Výmera: pozemok 2 380m2, interiér 83,5m2, altánok 14m2 Náklady: +30€/mesiac (elektrika) Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
2 380 m²
Úžitková plocha
84 m²
Zastavaná plocha
98 m²
58 000 € 1 288,89 €/m²
Logo

Chata pri jazere s vlastným pozemkom, kúpeľňou, uprostred lesa

Záhorie (Plavecký Štvrtok), okres Malacky

Ak  ste milovníkom prírody, ticha , radi hubárčite a kúpete sa v jazere tak táto chata je určená práve pre Vás. Chata sa nachádza v obci Plavecký Štvrtok, v chatovej oblasti, len 150m od jazera. Postavená bola v r 1975, typ chaty Javorina. Celková plocha je 32m2, s vlastným pozemkom pod chatou. Dispozícia chaty je spodná časť  s kozubom, kuchynským kútom, toaletou, a slúži ako denná izba. Na poschodí sú 2 izby  , ktoré slúžia na spanie. Chata má kúpeľňu, sprchový kút, toaletu. Vykurovanie je na elektriku. Na pozemku je žumpa a trativod. Celá chata je podpivničená . Kontakt: Eleonóra Paráková, 0915 739 192 Cena: 58.000,- Eur.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
32 m²
Úžitková plocha
45 m²
55 000 € 2 750 €/m²
Logo

Záhradná chata pod lesom-Sološnica

Záhorie (Sološnica), okres Malacky

Predám záhradnú chatu v záhradkárskej osade v Sološnici. Chata má pôdorys 20m2 + šopa, 3 podlažia. Chata je v dobrom stave, komplet zariadená. Na prízemí je vstup, kuchynský kút s kachlami, chladničkou, WC s umývadlom. Na 1.poschodí obývačka s rozťahovacím gaučom, peterkami a vchod na balkón, ktorý slúži aj ako druhý vstup. Na 2.poschodí je spálňa so 4 posteľami, novým plastovým oknom, skrinkami. Chata má zastrešenú terasu s veľkým stolom a lavicami, šopu, kôlňu, záhradný krb, prístrešok na drevo vonkajšiu sprchu a terasový pozemok o výmere 455m2. Sú tu rozvody elektriny a vody, nepriepustná žumpa. Voda je úžitková. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy, okrasné kry a rastliny, kompost. Prístup autom až ku chate. Úžasné prostredie pod lesom a s výhľadom na okolité kopce. Na relax ako stvorená.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
20 m²
Zastavaná plocha
30 m²
Pozemok
455 m²
175 900 € 1 871,28 €/m²
Logo

Na predaj celoročne obývateľná chata

Záhorie (Malacky), okres Malacky

Ponúkame na predaj,  celoročne obývateľnú 3-izbovú, 2 podlažnú chatu v Jakubove, vhodnú aj na trvalé bývanie, po kompletnej rekonštrukcii a prístavbe v príjemnej lokalite v blízkosti jazera a lesa. Chata je situovaná na pozemku o rozlohe  300 m2,  v bezprostrednej blízkosti jazera v stabilizovanej lokalite.  Rodinný dom: Celková úžitková plocha chaty vrátane pivnice  je 94 m2 Úžitková plocha prízemia a prvého poschodia je 76 m2 Úžitková plocha terasy je 17m2 Úžitková plocha pivnice  18 m2 Pozemok má výmeru: 300m2 IS: elektrina, 2x studňa, z čoho jedna studňa je kopaná a druhá  novovybudovaná vŕtaná  studňa s hĺbkou 12m, žumpa Dispozícia domu: Suterén:  2x priestranná pivnica Prízemie:  Vstupná chodba, z ktorej je prechod do obývacej  miestnosti s krbom  s  výstupom na terasu,  kuchyňa, spálňa, kúpeľňa s wc, technická miestnosť s hosťovským WC, špajza. 1.podlažie:  1 obytná miestnosť a balkón.  Priamo pred chatou je možnosť parkovania 2 osobných  automobilov +  taktiež možnosť parkovania priamo na pozemku ďalších dvoch vozidiel.   Technický stav: Chata prešla kompletnou rekonštrukciou v priebehu posledných piatich rokov, časť chaty bola pristavená počas rekonštrukcie. Pri rekonštrukcii bolo kompletne novovybudované elektrické podlahové kúrenie,  vrátane nového bojlera na ohrev teplej vody, vodoinštalácia, elektroinštalácia,  strešná krytina a oprava krovu, okná, zateplenie, podlahy, terasa, kuchyňa, kúpeľňa, stropy, krbové kachle.  Interiér: V rámci chaty sú v izbách laminátové podlahy, v kuchyni a v chodbe je dlažba. V obývacej miestnosti možno nájsť  krbové kachle s vysokou výhrevnosťou na tuhé palivo, ktoré slúžia aj ako výhrevné teleso.   Exteriér: rodinný dom je postavený z tehly,. Strešná krytina je škridla, zateplenie polystyrén. Okná v dome sú plastové. Pre praktickosť používania terasy je z domu vyvedená voda zo studne priamo na terasu.    Lokalita: Chata je situovaná v blízkosti jazera v kľudnej časti. Oblasť je vyhľadávaným miestom na relax, kúpanie, vodné športy, rybolov, … Neďaleká obec Jakubov disponuje úplnou občianskou vybavenosťou, nachádzajú sa tu viaceré potraviny, mäsiarstvo, lekáreň, reštaurácie, ihriská, Základná škola a materská škola… Vzdialenosť od okresného mesta Malacky je 10 km a od Bratislavy 40 km.   Názor makléra: Chata prešla kompletnou rekonštrukciou, pri rekonštrukcii bol kladený dôraz na zväčšenie chaty o obytný priestor,  prestavbou a súčasnou prístavbou priestoru za účelom celoročného bývania. V danej lokalite sa jedná o nadštandardne veľkú chatu.  Výhodou chaty je  možnosť okamžitého bývania, bez nutnosti ďalších investícii.  Príjemné  a tiché okolie dodáva chate jedinečný pocit bývania v obklopení borovicových lesov.    V cene je zahrnuté: Provízia realitnej kancelárie a právny servis – vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy s návrhom na vklad kúpnej zmluvy. Všetky ďalšie informácie Vám rád poskytnem pri osobnej prehliadke alebo formou virtuálnej prehliadky. Bc. Erik Vávra – 0944 523 833

Stav
Novostavba
Pozemok
300 m²
Úžitková plocha
94 m²
99 000 € 1 100 €/m²
Logo

Chata Plavecký Štvrtok

Záhorie (Plavecký Štvrtok), okres Malacky

Ponúkame Vám na predaj chatu v rekreačnej oblasti Plaveckého Štvrtku. Typizovaná chata Javorina je po čiastočnej rekonštrukcii, terasa, ktorú chata mala je zakrytá a momentálne je súčasťou interiéru (prístavba), ktorý sa využíva ako spoločenská miestnosť, z nej sa ide do novozrekonštruovanej kúpeľne, do kuchyne, ktorá je prechodná do obývačky s krbom. V nej je schodisko do podkrovia s 2 samostatnými izbami. Úžitková plocha je cca 90 m2. Chata je veľmi príjemná, situovaná v lese, obkolesená vysokými stromami, ktoré tvoria intimitu priestoru. K jazeru s pieskovou plážou, v ktorom je možné sa kúpať je to do 2 minút peši. Prístupová cesta umožňuje bezproblémový príchod autom až ku chate. Cena 99 000 € Kontakt 0907826574

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
90 m²
Cena dohodou
Logo

*OJEIDINELÁ PRÍLEŽITOSŤ* SAMOTA SO 14 izb. REKREAČNOU CHATOU BAZENOM A TEN. KURTAMI, VÝVRAT, KUCHYŇA

Záhorie (Kuchyňa), okres Malacky

GRAND REALITY SK s. r. o. Vám ponúka NA PREDAJ jedinečnú samotu v lese, na ktorej sa nachádza 14. izbová rekreačná chata. Na pozemku je aj samostatná mala hosťovská chatka, bazén 50m3, 2.tenisové kurty, parkovisko, ohnisko. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + najbližší sused je 1km + 14 izieb + 3 kúpeľne + 3 toalety + 2 kuchyne + veľká závodná kuchyňa + fínska sauna a bazénik na schladenie + veľký vonkajší bazén 50m3 + 2 antukové tenisové kurty + obrovský pozemok v osobnom vlastníctve 8398m2 + 6.minút autom do obce Rohožník alebo Kuchyňa + turistické možnosti + 2 vodné vrty + silná elektrická prípojka + možnosť zriadiť vykurovanie tepelným čerpadlom VODA-VODA NÁŠ NÁZOR Samota je ideálnym miestom pre klienta hľadajúceho pokoj a súkromie uprostred nádhernej prírody. Vhodné pre investora ako turistická ubytovňa alebo tréningový kemp pre športovcov. NEHNUTEĽNOSŤ + Vývrat - Kuchyňa + úžitková plocha budov:576 m2 + pozemok 8398m2 + orientácia: JZ VYBAVENIE NEHNUTELNOSTI + oplotenie + príjazdová cesta s bránou + parkovisko + ústredné kúrenie na tuhé palivo s rozvodom radiátorov + bojler + telefónna linka + internet + postele a nábytok + zariadená závodná kuchyňa + fínska sauna s bazénikom + vonkajší bazén + 2 tenisové kurty DISPOZÍCIA NEHNUTELNOSTI Prízemie - 3 spálne, 2 obývacie izby, 3 kúpeľne, 3 toalety, 2 kuchyne, veľká závodná kuchyňa, kotolňa a terasa 1. poschodie - 9 spálni, 2x balkón Suterén - el. rozvodňa, dielňa, sauna, bazénik BUDOVA betónové základy a suterén drevostavba bezproblémové parkovanie pri budove telefónna linka Internet bleskozvod POZEMOK v osobnom vlastníctve súčasťou predaja OKOLIE + vrch Vysoká 754 m.n.m. + vodná nádrž Kuchyňa + vodná nádrž Vývrat + Supermarket TESCO Rohožník CENA DOHODOU + seriózna dohoda v prípade reálneho záujmu vrátane klientskeho servisu realitnej kancelárie GRAND REALITY SK * poskytujeme kompletný právny servis * autorizáciu Kúpnej zmluvy advokátom * hypotekárne a stavebné financovanie * katastrálne konanie a geodetické práce KONTAKT GRAND REALITY SK s. r. o. Ak Vás ponuka zaujala, volajte na +421 909 20 20 10 alebo píšte na email INFO@GRANDREALITY.SK

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
8 398 m²
Úžitková plocha
574 m²
Zastavaná plocha
461 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 16 z celkom 16 inzerátov