Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Malacky

Predošlá Nasledovná 1 - 15 z celkom 15 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

68 200 € 3 100 €/m²
Logo

Na predaj trojpodlažná chata v oblasti Vampil Malacky

Záhorie (Plavecký Štvrtok), okres Malacky

RADO Reality ponúka na predaj peknú chatu v chatárskej oblasti Vampil Malacky. Chata sa nachádza na peknom priestranstve obklopenom lesom a lúkou. Tiché prostredie je vhodné na relax a pohodu s rodinkou v prírode. Chata pozostáva z troch podlaží. Prvé, čiastočne podzemné podložie je murované a zvnútra obložené kameňom. Nachádza sa tu krb, vodáreň s 35l zásobníkom vody, ohrievač vody a zariadenie na odpočinok. V horúcich dňoch ideálna miestnosť na schladenie. Nadzemné podlažie poslúži ako denná obytná časť. Je tu zariadená kuchynka a zaujímavo vyriešené schodisko. Z obytnej časti je prechod na toaletu so sprchovým kútom. V podkroví sa nachádza nočná časť. Celá chata je zvnútra obložená tatranským profilom a zateplená tvrdeným polystyrénom. Na chate sú nové plastové okná. Pri vchode do chaty je priestranná terasa. Pri chatke je priestranná kôlňa, ktorá sa dá vhodne upraviť a poslúži ako záhradný domček. Pred chatou sa nachádza ohnisko s posedením. Celý pozemok je oplotený, vstupná brána je nová kovaná. Na pozemku je vlastná studňa a septik 8m3. Strecha je pôvodná plechová, avšak zachovalá. Prívod elektriny je 380V, vykurovanie krbové. Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Kontakt na makléra: Radovan Rothacker RADO Reality Group Tel.: +421905635073 E-mail: rothacker@radoreality.sk radoreality.sk FB: Reality ZS

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
94 m²
Zastavaná plocha
22 m²
82 990 € 165,98 €/m²
Logo

HALO reality - Predaj, chata Záhorská Ves - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Záhorie (Záhorská Ves), okres Malacky

MOBILNÝ DOM NA POZEMKU. Ponúkame na predaj oplotený rovinatý pozemok v obci Záhorská Ves o rozlohe 500m2, rozmery pozemku 22x23. Nachádza sa v tichej, okrajovej časti obce, prístup k pozemku je zo súkromnej cesty. Na pozemku je mobilný dom, dva záhradné domčeky. Pozemok je oplotený betónovým plotom, súčasťou je kovaná posuvná brána. Mobilný dom je pripojený na elektriku, vŕtanú 12m studňu a žumpu. Cena za pozemok je 80,-/m2, t.j. 40.000 eur. Pozemok sa predáva spolu s mobilným domom. Cena vrátane mobilného domu je 82.990 eur. Mobilný dom je 3-izbový, 45m2, so sedlovou, plechovou strechou, zateplený. Vykurovanie - elektrický kotol. Náklady cca 80 eur/mesiac. V prípade záujmu Vám rád tento pozemok ukážem. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 115 577 alebo na lukasemrich@haloreality.sk. ID ponuky: MA-53412 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
500 m²
65 000 € 325 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Malacky

Záhorie (Malacky), okres Malacky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, celoročne obývateľnú, dostupnosť autobusom do BA, alebo byt na dedine. Platba v hotovosti. Do 65.000 eur. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 115 577 alebo na lukasemrich@haloreality.sk. ID ponuky: D-12496 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
200 m²
120 000 € 1 500 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chalupa Malacky

Záhorie (Malacky), okres Malacky

Pre konkrétneho klienta hľadáme peknú udržiavanú chatu/chalupu v dobrom technickom stave, rekonštrukcia vítaná. Prípadne môže byť menší starší rodinný dom. Podmienkou je záhrada. Lokalita - okres Malacky Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0915 494 157 alebo na emiliapalkovicova@haloreality.sk. ID ponuky: D-12441 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
80 m²
85 000 € 1 416,67 €/m²
Logo

HALO reality - Kúpa chata Sološnica

Záhorie (Sološnica), okres Malacky

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme celoročne obývateľnú chatu, chalupu, zrub do 85.000Eur. Klient platí v hotovosti. Nehnuteľnosť v lokalitách od BA až po Senicu. Ideálne samota, polosamota, na okraji dediny v blízkosti lesa. Nie v záhradkárskej oblasti ani v strede dediny. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 115 577 alebo na lukasemrich@haloreality.sk. ID ponuky: D-13822 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
60 m²
52 000 € 1 300 €/m²
Logo

NA PREDAJ Chata so záhradkou pri Lábskom jazere

Záhorie (Láb), okres Malacky

Ponúkame na predaj záhradnú chatu pri Lábskom jazere, ktorá je situovaná na rovinatom pozemku s výmerou 400 m2 v záhradkárskej osade Lábske jazero. Záhradkárska osada je celá oplotená spoločným pletivovým plotom s uzamykateľným vstupom, čím je zabezpečené súkromie majiteľov a ich bezpečnosť. Zastavaná plocha chatky je 17 m2, úžitková plocha je 40 m2. Na prízemí chatky sa nachádza obývačka s pieckou na tuhé palivo, kuchyňa s jedálenskou časťou a kúpeľňa so sprchou, umývadlom a toaletou. V podkroví je situovaná spálňa. Chata je podpivničená. Vykurovanie chatky je zabezpečené pieckou na tuhé palivo. Na pozemku sa nachádza záhradný krb s vonkajším sedením, drevník a priestor na odkladanie záhradného náradia. Na pozemku je vlastná vŕtaná studňa, ktorá poskytuje majiteľovi úžitkovú vodu aj v období letných horúčav. Voda zo studne je zavedená rozvodmi aj do chaty. Chata sa predáva aj so zariadením. Inžinierske siete: elektrina, vlastná vŕtaná studňa, žumpa Nehnuteľnosť je bez tiarch a je zapísaná na liste vlastníctva ako záhradná chata s prideleným súpisným číslom. Chata je plne funkčná a kúpou voľná. Lokalita Lábske jazero je veľmi atraktívna, vzhľadom na jej rýchlu dostupnosť do Bratislavy (30 km) a do okresného mesta Malacky (15 km). Vo vzdialenosti 10 km sa nachádza hraničný prechod do Rakúska Záhorská Ves – Angern. Lokalita Lábske jazero poskytuje príjemné miesto na oddych a relax. Lábske jazero je jazero prírodného pôvodu a nachádza sa v blízkosti lesa. Sú tu veľmi dobré možnosti rybolovu a cykloturistiky – cyklochodník Pomoravie. Na túto nehnuteľnosť nie je v súčasnosti vypracovaný energetický certifikát. Informácie o nehnuteľnosti majú informatívny charakter a môžu podliehať zmenám. Cena záhradnej chaty aj s pozemkom je 52.000,- eur vrátane provízie realitnej kancelárie. V prípade záujmu ma kontaktujte prosím telefonicky: 0914 777 812 alebo mailom: renataduffekova@gmail.com © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Eclipsereal s.r.o. Všetky ostatné ponuky realitnej kancelárie si môžete pozrieť na www.eclipsereal.sk Realitná kancelária Eclipsereal s.r.o. je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska – www.zrks.sk V prípade našej spolupráce: neplatíte poplatky spojené s predajom nehnuteľnosti, hradíme: právny servis – spracovanie rezervačnej zmluvy, kúpno-predajnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za podpisy u notára na kúpnych zmluvách a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám vyjedná výhodnejšie podmienky platenia Vášho hypotekárneho úveru, zabezpečíme znalca, v prípade potreby geodeta, služby interiérového a exteriérového architekta, bezplatný prepis dodávateľov energií z pôvodného odberateľa na nového odberateľa, v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti Vám radi pomôžeme, vyriešime za Vás kompletný servis pohodlne a bezpečne so zárukou diskrétnosti.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
40 m²
Zastavaná plocha
17 m²
Pozemok
400 m²
85 000 € 1 700 €/m²
Logo

PREDAJ - Trojposchodová záhradná chatka v Stupave Mást II zrekonštruovaná, nachádza sa v chatovej ob

Záhorie (Stupava), okres Malacky

Ponúkame na  predaj trojposchodovú záhradnú chatku v Stupave Mast II zrekonštruovanú, nachádza sa v chatovej oblasti Lintávy.  Chatka sa nachádza na  780m2  pozemku, ktorý nie je v OV majiteľa,  ale do konca roka by malo dôjsť k odkúpeniu.  Úžitková plocha je cca. 50 m2. Sľúbené odkúpenie od mesta koncom roka. Cena nehnuteľnosti je 85.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 87.000,-Eur celkom. Mesto Stupava disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.   Kontakt: Alexandra Katonová,  katonova@maximreal.sk, tel.: 0911 896 465 K dispozícií je Vám náš hypotekárny špecialista – získajte  najlepší úrok  a znalecký posudok zadarmo! Radi Vám pomôžeme pri predaji aj Vašej nehnuteľnosti. Iba kvalitná a moderná prezentácia  zabezpečí predaj v najvyššej možnej cene a v primeranom čase.  Profesionálny fotograf dokáže nafotiť aj bežný byt tak, aby zaujal a nepotrebuje pritom fotky prikrášľovať alebo malé priestory naoko zväčšovať.  Ponúkame tiež atraktívne grafické spracovanie vizualizácie – možného dizajnového riešenia. Toto zaujme najmä klientov pri starších bytoch.   Ukážka  prezentácie môžete vidieť tu: http://maximreal.sk/nehnutelnost/1402214/kvalitna-a-moderna-prezentacia.html Naše služby  vrátane právneho advokátskeho servisu sú pre vás bezplatné, akceptujeme vašu predajnú cenu. Kontakt: Alexandra Katonová,  katonova@maximreal.sk, tel.: 0911 896 465          

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
780 m²
Úžitková plocha
50 m²
145 900 € 3 647,50 €/m²
Logo

Predaj chata 40m2 + 900m2 pozemok Stupava

Záhorie (Stupava), okres Malacky

F050-14-ROLO Ponúkame Vám na predaj chatu s pozemkom vo forme záhrady s ovocnými stromami v tichej lokalite Stupava. Poloha i orientácia Vám umožní vytvoriť si dokonalé miesto pre oddych a relaxáciu. Svahovitý pozemok je upravený do funkčnej kaskády o celkovej rozlohe viac ako 900m2. Chata je v pôvodnom stave preto sa naskýta možnosť ju zrekonštruovať, prípadne nahradiť výstavbou novej chaty, či záhradného domu. Súčasťou pozemku je elektrická prípojka (230V), dostupnosť vody za pomoci vŕtanej studne, ktorá je k dispozícii na susedných pozemkoch. Lokalita poskytuje majiteľovi vôňu borovicového lesa, ktorý je v jeho blízkosti, krásny výhľad z kopca, dostatok slnečných lúčov a príjemné prostredie. Široké možnosti poskytuje i pre milovníkov voľnočasových aktivít ako je: turistika, cykloturistika, zber lesných plodov a podobne. Cena bez ďalších poplatkov 145 900 €. Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom nehnuteľností a tiež profesionálny prístup v oblasti financovania aj tejto nehnuteľnosti.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
920 m²
Úžitková plocha
40 m²
99 900 € 1 248,75 €/m²
Logo

Predaj - chata v peknom prostredí záhradkárskej osady Lozorno

Záhorie (Lozorno), okres Malacky

Realitná kancelária: Advance Real SK Ponuka: predaj - záhradná chata podpivničená Lokalita: Lozorno - záhradkárska osada Stav: pôvodný Rozloha chata: 80 m2 Rozloha pozemok: 366 m2 Pivnica: 44 m2 Technické informácie: Prízemie: murované Kúrenie: krb Voda: studňa Odpad: septik Popis: dva vchody - predný a zadný s výstupom do altánku a záhrady s ovocnými stromami a udržiavanou kvetinovo - zeleninovou záhradou , ktorú ukončuje potok. prízemie : toaleta ,sprcha a odkldací priestor I. poschodie izba spojená s kuchynkou , krbom a jedálenským kútom. podkrovie : izba na spanie a balkón Výhody : Chata sa nachádza v malebnom prostredí 4 min. od Lozorna v chatovej záhradkárskej osade. Chata je vhodná na víkendový relax , oddych a záhradkárčenie , ale aj na celoročné bývanie. Je napojená na elektriku , má vlastnú studňu, odpad je riešený septikom, plyn sa tu nenachádza. Cena : 99.900,- Eur vrátane provízie pre RK, ktorá zahŕňa kompletný právny servis. Kontakt : 0903 777 888 Email: furdikova@advancereal.sk Maklér: Mgr. Furdíková Miriam

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
80 m²
Zastavaná plocha
47 m²
Pozemok
366 m²
65 000 € 1 444,44 €/m²
Logo

Chata v rekreačnej oblasti Vampil neďaleko Bratislavy

Záhorie (Plavecký Štvrtok), okres Malacky

Ponúkame na predaj chatu v tichom prostredí rekreačnej oblasti Vampil neďaleko Malaciek. Len 20 minút od Bratislavy. Na prízemí sa nachádza jedna spoločenská miestnosť s kuchyňou, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Na poschodí je spálňa. V suteréne je druhá spoločenská miestnosť s krbom. Chatka je zateplená, s plastovými oknami, nová elektrina. Má krb, kúri sa drevom, je celoročne obývateľná. Na pozemku je studňa, odpad riešený formou žumpy. Pri chate je záhradný domček, ktorý sa dá využiť napr. ako dielňa. Pozemok je oplotený a má veľký priestor na parkovanie. K cene 65 000eur bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 1 500eur. Na cene sa dá dohodnúť. Nachádza sa v príjemnom prostredí borovicového lesa, neďaleko wellness hotela Spark. Je tu možnosť športového vyžitia ako aj priestor na relax a oddych od hluku mesta. Kontakt a obhliadka: Ing. Jana Mikolášková, 0908 111 760 mikolaskova@karinpartners.sk , www.karinpartners.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
45 m²
Pozemok
650 m²
65 000 € 1 625 €/m²
Logo

Chata v lokalite Vampíl

Záhorie (Malacky), okres Malacky

Ponúkame na  predaj  chatu v lokalite Vampíl Jedná sa o chatu neďaleko od Malaciek v tichom lesnom prostredí , miesto na opekanie ,chata ma jednu podkrovnú izbu ,kúpeľňu a obývaciu izbu spojenú s kuchyňou ,dole izba aj s krbom. Cena nehnuteľnosti je  65.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 67.000,-Eur celkom. Mesto Malacky  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.   Kontakt: Peter Chvála, chvala@maximreal.sk, tel.: 0915 831 165 K dispozícií je Vám náš hypotekárny špecialista – získajte  najlepší úrok  a znalecký posudok zadarmo! Radi Vám pomôžeme pri predaji aj Vašej nehnuteľnosti. Iba kvalitná a moderná prezentácia  zabezpečí predaj v najvyššej možnej cene a v primeranom čase.  Profesionálny fotograf dokáže nafotiť aj bežný byt tak, aby zaujal a nepotrebuje pritom fotky prikrášľovať alebo malé priestory naoko zväčšovať.  Ponúkame tiež atraktívne grafické spracovanie vizualizácie – možného dizajnového riešenia. Toto zaujme najmä klientov pri starších bytoch.   Ukážka  prezentácie môžete vidieť tu: http://maximreal.sk/nehnutelnost/1402214/kvalitna-a-moderna-prezentacia.html Naše služby  vrátane právneho advokátskeho servisu sú pre vás bezplatné, akceptujeme vašu predajnú cenu. Kontakt: Peter Chvála, chvala@maximreal.sk, tel.: 0915 831 165        

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
40 m²
1 € 0,01 €/m²
Logo

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v obci Rohožník pri vodnej nádrži Vývrat.

Záhorie (Rohožník, Malacky), okres Malacky

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rekreačnú chatu v obci Rohožník, pri vodnej nádrži Vývrat. Chata je rozdelená na dve chaty so samostatným súpisným číslom a vchodom, pričom sa predáva len jedna polovica chaty. Pozostáva zo 4 poschodí. V suteréne chaty sa nachádza pivnica a garáž s vodárňou. Vchod do chaty je na 1. podlaží kde sa nachádza WC, kuchyňa, obývacia izba s jedálňou ako aj piecka na tuhé palivo. Na 2. podlaží chaty sa nachádza kúpeľňa so sprchou a priestranná izba. Tretie podlažie chaty tvorí priestranná izba z ktorej je východ na balkón a povalu. Chata má vlastnú studňu a septik. V okolí chaty je krásna príroda, vodná nádrž Vývrat, za chatou tečie potok. Za chvatov je postavený drevený altánok s ohniskom. Cena na vyžiadanie v RK. Kontakt: 0905 962 737 Mail: alfa.saluto.real@gmail.com

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
100 m²
Info v RK
Logo

NA PREDAJ dvojpodlažná rekreačná chata priamo pri vode

Záhorie (Malé Leváre), okres Malacky

AMOS reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj dvojpodlažnú rekreačnú chatu s možnosťou celoročného ubytovania s celkovou zastavanou plochou 328 m2. Chata sa nachádza neďaleko obce Malé Leváre v rekreačnej oblasti Rudava, 40 km severozápad od Bratislavy a 8 km od okresného mesta Malacky. VÝHODY: + vyhľadávaná rekreačná oblasť, priamo pri vode + chata vhodná na podnikateľské účely s možnosťou celoročného ubytovania a využitia pre rôzne rodinné a spoločenské udalosti, oslavy, výročia, školy v prírode, školenia, zábavy priamo v prírode + kapacita cca 20 lôžok, 7 izieb + bezproblémový príjazd a parkovanie + veľká terasa s výhľadom na jazero SKLADBA SKELETU : + drevená konštrukcia krovu + strešná krytina– plech + obvodové murivo – porobetónové tvárnice + podlahy: podlahovina – PVC, linoleum + drevená okná, dvere Budova pozostáva z 2 podlaží 1.podlažie 328 m2, 2.podlažie 328m2 a to: • na prvom podlaží sa nachádza garáž sklad vrátane technického kúta, hlavný vchod, recepcia s kanceláriou, chodba, spoločenská miestnosť s krbom, jedáleň, kuchyňa vybavená kuchynskou linkou a spotrebičmi, práčovňa, sprchové kúty a sociálne zariadenia • na druhom podlaží sa nachádza chodba, jednotlivé izby, samostatná kúpeľňa so sprchovými kútmi a toaletami DISPOZÍCIA ÚTULNÝCH A PRIESTRANNÝCH IZIEB: Izba č.1 – dvojlôžková izba s oddelenými posteľami, nočným stolíkom, šatníkovou skriňou a umývadlom Izba č.2 – dvojlôžková izba s manželskou posteľou, šatníkovou skriňou, 2 kreslami, taburetkou s konferenčným stolíkom, sprchovým kútom a umývadlom Izba č.3 – priestranná dvojlôžková izba s manželskou posteľou, šatníkovou skriňou, odkladacím stolom, sprchovým kútom a umývadlom Izba č.4 - dvojlôžková izba s manželskou posteľou, šatníkovou skriňou, umývadlom, komodou a odkladacím stolíkom Izba č.5 - dvojlôžková izba s manželskou posteľou, šatníkovou skriňou, umývadlom, komodou a taburetkou Izba č.6 – dvojlôžková izba s oddelenými posteľami, šatníkovou skriňou, umývadlom Izba č.7 - dvojlôžková izba s manželskou posteľou, šatníkovou skriňou, umývadlom, komodou INŽINIERSKE SIETE: + voda – vlastná vŕtaná studňa + elektrina - 230 400V vykurovanie zabezpečuje úsporný elektrický kotol so samostatným bojlerom na ohrev vody + žumpa – vývoz odpadu cez OÚ SITUÁCIA : Pozemok pod chatou je v osobnom vlastníctve výmery 328 m2, okolie okrasná záhrada, spevnená plocha a tenisový kurt na športové využitie je v prenájme od obce výmery 1792 m2. OBLASŤ: Rekreačná oblasť Rudava patrí medzi vyhľadávané oblasti letnej rekreácie, ale i rybárčenia. Nachádza sa tu rozľahlé jazero s členitým brehom a čistou vodou vhodnou na kúpanie. Jazero vzniklo ťažbou štrku pred niekoľkými rokmi. Miesto je vhodné na plávanie, slnenie a rekreáciu a je dobrým východiskom pre pešiu turistiku a výlety na bicykloch po náučnom chodníku nachádzajúcim sa neďaleko. Je tu osem informačných panelov. V rekreačnom areáli sa nachádzajú upravené pláže, ihriská na plážový volejbal, detské ihrisko, požičovňa vodných bicyklov, paddleboardov. Stav a kvalita vody v jazere je pravidelne monitorovaná Regionálnym ústavom verejného zdravotníctva. V prípade spolupráce s AMOS reality s.r.o.: + oslobodení ste od poplatkov spojených s predajom nehnuteľnosti, + financujeme: právny servis – spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra, poplatky za výpis z listu vlastníctva a základný správny poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, + bezplatne ponúkame služby hypotekárneho špecialistu SENIOR, ktorý Vám predloží minimálne tri ponuky na financovanie cez banku a zabezpečí Vám dojednanie najlepších podmienok v banke, + zabezpečíme výber súdneho znalca ako aj geodeta z nášho tímu, + preveríme stav nehnuteľnosti z právneho hľadiska a v prípade potreby doriešime právny stav nehnuteľnosti, + v prípade potreby predaja Vašej nehnuteľnosti, Vám poskytneme bezplatné poradenstvo, + zabezpečíme služby interiérového a exteriérového architekta, + vyriešime kompletný právny, realitný ako aj finančný servis pre Vás bezstarostne, pohodlne a bezpečne so zárukou vysokej odbornosti a diskrétnosti. Podrobné informácie o nehnuteľnosti na tel. +421 948 918 112, alebo e-mailom na: l.blazekova@amosreality.sk

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
656 m²
Zastavaná plocha
328 m²
Pozemok
1 792 m²
170 250 € 1 533,78 €/m²
vrátane energií
Logo

Directreal ponúka Relaxujte, užívajte, športujte len 20 minút od Bratislavy

Záhorie (Plavecký Štvrtok), okres Malacky

Počet izieb: 5.izbový Celková úžitková plocha m2: 111 Plocha obytnej časti m2: 111 Výmera pozemku m2: 535 Popis: Predám rekreačný pozemok 535 m2 aj s budúcou novostavbou zrubového domu pri Pieskovni (jazero) v Plaveckom Štvrtku. Vybavenie : Objekt bude napojený na elektrinu, kanalizáciu a vodu. V celom dome bude elektrické podlahové kúrenie s možnosťou napojenia krbovej pece, krbu do komína. Stavba bude murovaná. Dispozícia : viď pôdorys prízemia a podkrovia Popis okolia : Zrub je umiestnený v rekreačnej oblasti Pieskovňa (jazero) v samostatne oplotenom objekte s ďalším jazierkom. Pieskovňa sa nachádza uprostred lesa s bielymi pieskovými plážami a čistou vodou. Nádherné voňavé borovicové lesy lákajú hubárov, turistov, rybárov a cyklistov. Dostupnosť: Vlakom z Bratislavy 30 minút, autom po diaľnici 20 minút Náš názor: Je na nezaplatenie sa za pár minút ocitnúť mimo mesta v ozdravujúcom prírodnom prostredí a nestratiť pritom nič zo svojho pohodlia. Príďte sa pozrieť a zarezervujte si už teraz miesto, kde bude stáť Váš novučký rekreačný dom (0915 488675). ODPORÚČAME ! Zastavaná plocha m2: 70 Pozemok: Rovinatý Konštrukcia domu: Pórobetón Príjazdová cesta: Nespevnená cesta Podpivničený: Nie Skolaudovaný v roku: 2021 Inžinierske siete: Elektrina, Kanalizácia, Verejný vodovod Kúrenie: Elektrické Počet nadzemných podlaží: 2 Forma vlastníctva: Osobné Garáž: Parkovacie státie 2x Elektrický prúd: 220/380 V Typ strechy: Sedlová Viac informácií: http://y9.sk/maG Obhliadky a ďalšie informácie: Ing. Marta Prieložná 0915 488 675 m.prielozna@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
111 m²
Zastavaná plocha
70 m²
Pozemok
535 m²
167 280 € 1 507,03 €/m²
vrátane energií
Logo

Directreal ponúka Relaxujte, užívajte, športujte len 20 minút od Bratislavy

Záhorie (Plavecký Štvrtok), okres Malacky

Počet izieb: 5.izbový Celková úžitková plocha m2: 111 Plocha obytnej časti m2: 111 Výmera pozemku m2: 501 Popis: Predám rekreačný pozemok 501 m2 aj s budúcou novostavbou zrubového domu pri Pieskovni (jazero) v Plaveckom Štvrtku. Vybavenie : Objekt bude napojený na elektrinu, kanalizáciu a vodu. V celom dome bude elektrické podlahové kúrenie s možnosťou napojenia krbovej pece, krbu do komína. Stavba bude murovaná. Dispozícia : viď pôdorys prízemia a podkrovia Popis okolia : Zrub je umiestnený v rekreačnej oblasti Pieskovňa (jazero) v samostatne oplotenom objekte s ďalším jazierkom. Pieskovňa sa nachádza uprostred lesa s bielymi pieskovými plážami a čistou vodou. Nádherné voňavé borovicové lesy lákajú hubárov, turistov, rybárov a cyklistov. Dostupnosť: Vlakom z Bratislavy 30 minút, autom po diaľnici 20 minút Náš názor: Je na nezaplatenie sa za pár minút ocitnúť mimo mesta v ozdravujúcom prírodnom prostredí a nestratiť pritom nič zo svojho pohodlia. Príďte sa pozrieť a zarezervujte si už teraz miesto, kde bude stáť Váš novučký rekreačný dom (0915 488675). ODPORÚČAME ! Zastavaná plocha m2: 70 Pozemok: Rovinatý Konštrukcia domu: Pórobetón Príjazdová cesta: Nespevnená cesta Podpivničený: Nie Skolaudovaný v roku: 2021 Inžinierske siete: Elektrina, Kanalizácia, Verejný vodovod Kúrenie: Elektrické Počet nadzemných podlaží: 2 Forma vlastníctva: Osobné Garáž: Parkovacie státie 2x Elektrický prúd: 220/380 V Spoločenské možnosti: Kúpalisko, Turistika, Zimné športy, Cyklistické trasy Možnosti využitia: Trvalé bývanie, Rekreácia Typ strechy: Sedlová Viac informácií: http://y9.sk/maD Obhliadky a ďalšie informácie: Ing. Marta Prieložná 0915 488 675 m.prielozna@directreal.sk Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
111 m²
Zastavaná plocha
70 m²
Pozemok
501 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 15 z celkom 15 inzerátov