Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v okrese Lučenec

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

5 500 € 250 €/m²

Na predaj záhradná chatka s pozemkom v Lučenc, pozemok o rozlohe 420 m2

Poiplie (Lučenec), okres Lučenec

Tu reality ponúka na predaj záhradnú chatku o výmere 22 m2 s pozemkom o rozlohe 420m2. Chatka je podpivničená. Pozemok je slnečný-juho západná strana, tichá kľudná lokalita. V blízkosti pozemku sú inžinierske siete a prístupová cesta s parkoviskom.V cene je kompletný právny servis a poplatok na vklad do katastra nehnuteľnosti a vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy.Kontakt na predajcu:Ľ. Čomajová 0905293071 mail.:comajová@tureality.sk

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
22 m²
3 990 €

VÝRAZNÉ ZNÍŽENIE ceny chatky zo 4.500.-€ na 3.990.-€ v LC v časti Opatová.

Poiplie (Lučenec), okres Lučenec

Naša realitná kancelária Vám Exkluzívne ponúka na predaj murovanú jednoposchodovú chatku, teraz za VÝRAZNE ZNÍŽENÚ cenu zo 4.500.-€ na 3.990.-€, vhodnú na využitie voľných chvíľ a relax pre tých, ktorí radi využívajú svoj voľný čas pri drobných prácach na záhradke pri dopestovaní si svojho ovocia a zeleniny. Chatka je umiestnená v Lučenci v časti Opatová v IV Záhradkárskej osade a je postavená vo svahu, ktorý je orientovaný na juhozápadnú stranu, takže si môžte počas celého dňa vychutnať slnečné svetlo s pekným výhľadom na mesto Lučenec. Celková výmera pozemku je o rozlohe až 430.m² a zastavaná plocha je o výmere 18.m², celková úžitková plocha chatky je o výmere 36.m². Pivnica je postavená zo skál a betónu a je omietnutá a poschodie je vymurované z pálenej tehly, strecha je plochá, pokrytá plechovou krytinou. V hornej časti chatky je chodbička z ktorej sa vchádza do izby. V chatke je zavedená elektrina a na pozemok je zavedené vodovodné potrubie. Pozemok je terasovitý, udržiavaný, vhodný na pestovanie poľnohospodárskych plodín. Na pozemku sú tiež vysadené ovocné stromy. V hornej časti pozemku je postavená búdka z umakartových dielov na náradie, pri ktorom je pristavené WC. Sem je privedené vodovodné potrubie s úžitkovou vodou. Chatka sa predáva aj so zariadením. Viac informácií Vám poskytneme na Tel.č.: 0944022048.

12 000 €

OBĽÚBENÁ LOKALITA! ZÁHRADNÁ CHATKA NA VINICI – LUČENEC

Poiplie (Lučenec), okres Lučenec

VYHĽADÁVANÁ LOKALITA! Ponúkame na predaj záhradkársku chatku v obľúbenej lokalite mesta Lučenec – Vinica. Chatka je postavená na rovinatom pozemku v osobnom vlastníctve, situovanom pod lesom. Celková výmera pozemku je 443 m². Murovaná chatka so šikmou strechou pozostáva z troch podlaží. V pivničných priestoroch sa nachádzajú dve pivničné miestnosti, na prízemí kuchyňa a jedna izba. Podkrovná časť slúži ako spálňa. Pri chatke je postavený prístrešok. Do chatky je zavedená elektrická energia a úžitková voda. Na pozemku sa nachádza chemické WC. Pozemok je udržiavaný, vhodný na pestovanie, nachádza sa tu niekoľko ovocných stromov. Výhody tejto nehnuteľnosti: obľúbená lokalita pozemok v osobnom vlastníctve udržiavaný pozemok príjemní susedia Poskytujeme kompletný SERVIS: -bezplatné finančné poradenstvo -právny servis /kúpne zmluvy, kataster/ -zabezpečíme znalca V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom danej nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle,alebo na email. Rád Vám odpoviem na Vaše otázky a dohodneme si termín obhliadky, pretože nehnuteľnosti ako tieto sa predávajú veľmi rýchlo. Naším hlavným cieľom je uspokojiť obe strany, pretože nič nás nepoteší viac, ako spokojný zákazník, ktorý využil práve naše služby.

5 799 €

Záhradná chatka v Lučenci

Poiplie (Lučenec), okres Lučenec

Zvažujete kúpiť záhradnú chatku ? Chatka sa nachádza v Lučenci v záhradkarskej oblasti časti Opatová. Chatka je murovaná. V spodnej časti chatky je pivnica a na poschodí je jedna izba s balkónom. V chatke je zavedená elektrika, úžitková voda sa nachádza na pozemku a pitná voda je 50 metrov od chatky. Pozemok nie je odkúpený do osobného vlastníctva, platí sa do Záhradkárskeho zväzu 25 euro ročne. Chatka je čiastočne zrekonštruovaná. V izbe sú hladké steny, plávajúca podlaha. Kúrenie je elektrické s digitálnym nastaviteľným termostatom. V cene chatky je zariadenie, ktoré je v cene. Na pozemku sú ovocné stromy jablone, vinič. Pri serióznom a vážnom záujme je možná dohoda na cene !! Kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty