Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v okrese Levice

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 20 inzerátov
43 000 € 123,92 €/m²
Logo

Záhrada s chatkou na predaj

Tekov (Levice), okres Levice

Neviete čo s druhou polovicou leta? Máme pre vás lákavú ponuku. Krásna, priestranná a slnečná záhrada s rozlohou 372 m2, ktorá sa nachádza v oblastí mestského majeru v Leviciach. Pozemok je pomyselne rozdelený na 4 časti. V prvej sa nachádza 2 izbová murovaná chatka v rozlohe 25m2 s pivnicou a krytou terasou, v zime s možnosťou vykurovania kachľami. K chatke patrí aj malá kôlnička (cca 2x1m) na záhradné náradie. V druhej časti sa nachádza drevený altánok v rozmeroch 4x4, oproti ktorému je miesto vyhradené na grilovanie alebo opekanie. V rohu tejto časti sa nachádza suché wc. Tretia a štvrtá časť slúži na relax s možnosťou bazéna, trampolíny či preliezok pre deti. Nachádza sa tu aj miesto pre vašu úrodu či už zeleninu alebo ovocie. Najdete tu aj stromy, a to jablká, slivky, dule a hrušky. Kríky s malinami, čučoriedkami či ríbezľami. Pozdĺž jedného z plotov sa ťahá sladké hrozno a predný pás je zdobený okrasnými kvetmi. V záhrade je voda vedená z vrtnej studne pomocou čerpadla a zavedená elektrina. Veríme že každý si tu príde na svoje.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
347 m²
Zastavaná plocha
25 m²
Pozemok
372 m²
46 000 € 34,20 €/m²
Logo

Pozemok na stavbu rodinného domu

Tekov (Krškany), okres Levice

Nenápadný pozemok neďaleko Levíc v dedinke Krškany nás rozhodne prekvapil. Ani nás nenapadlo, že tu objavíme „Sen každého vinára“. Aj takto by mohol znieť názov tohto inzerátu, ale nechceme vás obmedzovať pri nápadoch ako využiť tento priestor s veľkým potenciálom. Táto kamenná pivnica pôvodne slúžila miestnym obyvateľom na celoročné uskladňovanie potravín. Žiadne špeciálne technológie, ale zdravý sedliacky rozum pri jej výstavbe zabezpečil, že si zachovala výbornú klímu až dodnes. Teplota v pivnici počas leta je približne 10 stupňov. Investičná príležitosť Svojimi rozmermi vytvára priestor aj pre investičnú príležitosť. Šírka pivnice je približne 4,5 metrov a dĺžka 16 metrov. Pozemok, na ktorom sa pivnica nachádza má výmeru 1345 m2, je rovinatý a situovaný v centre obce. Jedná sa o stavebný pozemok, na ktorom si môžete postaviť aj rodinný dom. Dostanete sa k nemu po asfaltovej ceste a všetky siete (elektrina, voda, plyn) sú priamo na pozemku. Je už na vás, či sa rozhodnete zrealizovať podnikateľský plán alebo si budete degustovať vínko so svojimi blízkymi ako páni. Na pozemku sa nachádza 10 ročná drevená chatka. Lokalita Tiché a príjemné prostredie plné zelene. Výborná dostupnosť do mesta a za službami. Obec Krškany sa nachádza len 9 km od Levíc a do centra mesta sa dostanete za pár minút. Aj širšie okolie má rozhodne, čo ponúknuť. Neďaleko sa nachádza napríklad obec Brhlovce známa skalnými obydliami vytesanými do tufu, termálne kúpalisko Santovka s liečivou vodou alebo vodný mlyn v Bohuniciach. Základné informácie Lokalizácia: Krškany-Levice Výmera pozemku: 1345m2, rovinatý Výmera pivnice: 72m2+vstupná chodba Siete: voda, elektrina, plyn Na pozemku sa nachádza aj menšia drevená chata: 29m2

Stav
Pozemok
1 345 m²
Cena dohodou
Logo

Výhodná ponuka. Na predaj viničný domček s vinohradom za vynikajúcu cenu. Podlužany, 3500 m2

Tekov (Podlužany, Levice), okres Levice

TUreality ponúka na predaj murovaný viničný domček v pôvodnom ale v zachovalom stave, vhodný ako víkendová relaxačná chalupa, ktorý sa nachádza v obci Podlužany. Dom je postavený na slnečnom pozemku prevažne rovinatého charakteru s celkovou výmerou 3500 m2. Na pozemku, na ktorom je dom postavený je posadených niekoľko sadeníc kvalitného viničného hrozna. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, jednej miestnosti, ktorá slúži ako oddychová izba a menšej skromnej kuchynky. Pod celým domčekom sa nachádza klenbová vínna pivnica, ktorá si udržiava celoročnú teplotu. Viničný domček je napojený na elektrickú energiu, kúrenie je zabezpečené krbovými kachľami na tuhé palivo. Necelých 100 metrov od domčeku je prípojka na obecné vodovodné potrubie. Je tu však možnosť navrtať si aj vlastnú studňu. Dom je v zachovalom stave a nachádza sa v prekrásnej prírode a preto je celý pozemok spolu aj s vinicou vhodný na rekreačné a víkendové pobyty. Ak máte záujem o túto mimoriadne zaujímavú ponuku za zníženú cenu, tak nás kontaktujte mailom na ganecz@tureality.sk, alebo nám volajte na číslo 00421 413 217 800

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
3 500 m²
49 000 € 16,86 €/m²
Logo

Záhrada s viničnou časťou na južnom svahu Krížny vrch

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj pekne udržiavanú záhradu s viničnou časťou na južnej strane kopca Krížny Vrch v Leviciach. Nachádza sa v oblasti plnej viničných domov, viaceré sú obývané celoročne. Pozemok je oplotený a pozostáva z dvoch obytných záhradných chatiek, do ktorých je zavedená elektrika (220V, 380V). Obe chatky majú betónové základy. Súčasťou pozemku je plechová garáž s náradím, suché WC, dve veľké nádrže na odchyt dažďovej vody. V záhradnej časti je nový fóliovník. Na pozemku sa nachádza množstvo ovocných stromčekov ako sú napr. čerešňa, višňa, orech, marhuľa, slivky, ringlóty... kríky a hrozno vhodné na výrobu domáceho vína. Vďaka polohe záhrady je na pozemku bohatá úroda. Okrem odchytu dažďovej vody sa na pozemku nachádza studňa s pitnou vodou so 16 m stĺpcom vody. K pozemku je veľmi dobrý prístup – vedie k nemu spevnená cesta. Ideálne miesto pre oddych s možnosťou si dopestovať vlastné ovocie, zeleninu či skúsiť výrobu vlastného vína. Výmera pozemku 2906 m2.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
2 906 m²
20 000 € 307,69 €/m²
Logo

Viničný dom s kamennou pivnicou zo 16. storočia

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj viničný dom s kvalitnou kamennou pivnicu z čias 16teho storočia. Pozostáva zo vstupnej časti kde sa nachádza aj vstup do kvalitnej klenbovej pivnice s konštantnou teplotou 9 stupňov a spoločenskej miestnosti v ktorej sa nachádza sporák na pevné palivo, sedenie so stolom a starší viničný nábytok. Do viničného domu je zavedená elektrika a voda. V blízkosti sa nachádza kanalizácia a plyn. Pozemok má rozlohu 65m2. Viničný dom sa nachádza na okrajovej časti mesta s veľmi dobrým prístupom.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
65 m²
29 000 € 966,67 €/m²
Logo

Rekreačná chatka priamo pri kúpalisku

Tekov (Santovka), okres Levice

Ponúkame na predaj rekreačnú chatku v obci Santovka. Chata má murované základy, stavba je drevená, má pridelené súpisné číslo. Nachádza sa v chatovej oblasti priamo pri termálnom kúpalisku v Santovke. Chatka pozostáva zo vstupnej časti kde sa nachádza kuchynský kút aj s jedálňou, ďalej z izby, ktorá poskytuje 6 lôžok, pristavaná kúpeľňa s WC a terasa. Chatka je napojená na obecný vodovod a elektriku. Chata sa predáva aj so zariadením. Pozemok pod chatkou nie je súčasťou predaja, ale je v dlhodobom („100“ rokov) prenájme pre všetky stavby nachádzajúce sa v rekreačnej časti, stavba je riadne zapísaná v osobnom vlastníctve so súpisným číslom o veľkosti cca 30m2. V prípade podrobnejších informácií nás kontaktujte.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
30 m²
67 000 € 2 161,29 €/m²
Logo

Na predaj viničný dom s krásnym výhľadom

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj pozemok s krásnym výhľadom o rozlohe 720 m2. K pozemku prislúcha viničný dom o rozlohe 37 m2, ktorý je v dezolátnom stave, ale s funkčnou kamennou pivnicou. Pred pozemkom je elektrický stĺp, z ktorého je možnosť napojiť sa na odber elektriny, v blízkosti je kanalizácia, vodovodná šachta a prípojka na plyn. Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v obývanej okrajovej časti mesta. Príjemné prostredie ponúka ideálne miesto na oddych a lokalita je vhodná aj pre tých čo zvažujú stavať záhradný dom pre celoročné bývanie.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
720 m²
Úžitková plocha
31 m²
65 000 € 1 756,76 €/m²
Logo

Na predaj viničný dom s pekným výhľadom 1km od Levíc, Výhodná cena

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj skolaudovaný viničný dom s pekným výhľadom v okrajovej časti Levíc. Dom bol postavený v roku 2002. Pozostáva z dvoch podlaží a pivnice. Prízemie tvorí malá kuchynská časť, denná miestnosť a kúpeľňa, na poschodí sa nachádza podkrovná spálňa. Z kuchyne vedie schodisko do pivnice. Viničný dom je postavený kombináciou tehly a brhlovského kameňa, má drevené okná s okrasnými mrežami, strecha-plech s tepelnou izoláciou. V interiéry, je v prízemnej časti na podlahe dlažba, steny časť kameň – časť stierka s maľovkou, priznané drevené stropy. Na poschodí je drevená podlaha, štít upravený OSB doskou, na stenách stierka s maľovkou. Kúpeľňa je upravená keramickým obkladom a dlažbou, nachádza sa v nej sprchový kút, toaleta a umývadlo. Kúrenie zabezpečujú krbové kachle a ohrev teplej je pripravený na elektrický bojler. Do domu je zavedená voda zo studne, elektrika 220/380W. Odpad je naplánovaný na pripojenie čističky odpadových vôd. Výmera pozemku je 1347m2. Zastavaná plocha 37m2. Na začiatku je pozemok široký 7m, od viničného domčeka je šírka pozemku 10m.

Stav
Novostavba
Pozemok
1 347 m²
Úžitková plocha
37 m²
58 000 € 966,67 €/m²
Logo

Na predaj krásny viničný pozemok s viničným domom

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj krásny viničný pozemok s poschodovým viničným domom. Nachádza sa v Leviciach, vo vyhľadávanej lokalite – časť Staré Levice. Pozemok je obdĺžnikového tvaru – šírka cca 15m a dĺžka cca 189m. Na pozemku sa nachádza poschodový viničný dom. Dom si vyžaduje úpravy, ale jeho veľkou výhodou je možnosť priameho napojenia na mestskú vodu a elektriku. Na pozemku je vybudovaná vodovodná šachta. Nachádzajú sa tam aj ovocné a okrasné stromy, vinič a veľké trávnaté plochy. Výborná lokalita ponúka možnosť ľahkej turistiky, cyklistiky, v blízkosti je kúpalisko Margita–Ilona a iné. Celková výmera pozemku je 2487 m2.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 487 m²
Úžitková plocha
60 m²
Zastavaná plocha
19 m²
Cena dohodou
Logo

Viničný dom s krásnym výhľadom v Podlužanoch

Tekov (Podlužany, Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj viničný dom s vinnou pivnicou vo viničnej oblasti obce Podlužany. Objekt sa skladá z dvoch miestností a to zo vstupnej haly, kde je vstup do vinnej pivnice a izby, kde sa nachádza piecka na drevo, ktorá slúži na kúrenie v objekte. Vinná pivnica je kamenná. Pozemok je prevažne svahovitý. Na pozemku sa nachádza vinič v štyroch radoch, korene sú mladé a úrodné. V dvoch radoch je odroda Chardonay a v 2 ďalších Sauvignon blanc. Z vinice je krásny výhľad na okolie. Pred viničným domov je malá terasa, ktorá sa plánovala v budúcnosti prekryť altánkom. Celková výmera pozemku je 859 m2.

22 000 € 22,02 €/m²
Logo

Ponúkam Vám na predaj viničný domček v tichom prostredí.

Tekov (Dolný Pial), okres Levice

Ak hľadáte pekné a tiché miesto na oddych a chcete odísť z každodenného stereotypu a máte chuť len na pokoj a ticho v prírode – máme tu pre Vás zaujímavú ponuku! Realitná kancelária Levicke-reality, Vám ponúka na predaj viničný domček so súpisným číslom, obklopený nádhernou prírodou v extravilán časti obce Dolný Pial. Viničný domček s pozemkom o celkovej výmere 999m2 disponuje : vstupnou izbou z ktorej vedú dvere do ďalšej miestnosti, a z nej sa dostaneme do pivnice. Na podkrovie vedú dvere z vonkajšej strany viničného domu, ktoré slúžil ako úložný priestor. Bonusom tejto nehnuteľnosti je veranda z výhľadom na zeleň. Pozemok na ktorom leží viničný dom je mierne svahovitý a vedie k nemu nespevnená poľná cesta, po ktorej viete prejsť v každom ročnom období. Viničný dom je bez elektriny, voda je riešená studňou. Keďže sa pozemok nachádza v slnečnej oblasti, je vhodný aj na pestovanie ovocia, zeleniny, ale hlavne na pestovanie kvalitného viniča. Daná nehnuteľnosť je kúpou okamžite k dispozícii. Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou HÚ, ktorý Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb. Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0908 903 430.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
999 m²
31 000 € 13,86 €/m²
Logo

Predaj nádhernej vinice s pekným viničným domom - Čajkov (008-13-DUJUa)

Tekov (Čajkov), okres Levice

008-13-DUJUa Ponúkame Vám na predaj nádhernú vinicu s pekným, podpivničeným viničným domom na úpätí Južných svahov Štiavnických vrchov, v katastri obce Čajkov. Pozemok je orientovaný smerom na juh a je z neho nádherný výhľad na široké okolie. Jeho celková výmera je 2237 m². V katastrálnej mape je vedený ako vinica 1220 m², ostatná plocha (tvorí ju malá hôrka) 737 m² a trvalý trávnatý porast o výmere 280 m². Podložie vinohradu tvorí mäkký tuf, čiže sopečný popol. Na pozemku stojí viničný domček s pivnicou. Na prízemí sú 2 miestnosti (malá prešovňa) s chodbou a na poschodí nedokončené podkrovie. K vinici v jej hornej časti vedie asfaltová cesta, v poslednej časti kamenistá, prístupové cesty vedú aj k spodnej časti vinice. V susedstve, vo vrchnej časti vinice, kde sa nachádzajú viničné domy, je studňa s vodou (susedova). Podobne u spodného suseda je elektrina. Vinica má 4 rady viniča, pôvodne 400 koreňov rôznych odrôd a dva ovocné stromy. Je to výborná kúpa ak si chcete vyčistiť hlavu od mestského ruchu a zažiť neuveriteľný kľud a pohodu v obkolesení flóry a fauny Štiavnických vrchov s výbornými podmienkami na zber lesných hríbov. Cena 31 000 € Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 237 m²
45 000 € 1 800 €/m²
Logo

Slnečná krásna záhrada s domčekom, Levice, časť Mestský majer - za nadjazdom

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj krásnu, slnečnú záhradu so záhradným domčekom v Levice, v záhradkárskej oblasti v časti Mestský Majer - za nadjazdom na pozemku o celkovej výmere 400 m2 a rozmer pozemku je 20x20m. Pozemok je pomyselne rozdelený na 4 časti. V prvej sa nachádza 2 izbová murovaná chatka v rozlohe 25 m2 s pivnicou a krytou terasou, v zime s možnosťou vykurovania kachľami. K chatke patrí aj malá kôlnička (cca 2x1m) na záhradné náradie. V druhej časti sa nachádza drevený altánok v rozmeroch 4x4, oproti ktorému je miesto vyhradené na grilovanie alebo opekanie. V rohu tejto časti sa nachádza suché wc. Tretia a štvrtá časť záhrady slúži na relax s možnosťou bazéna, trampolíny či preliezok pre deti. Nachádza sa tu aj miesto pre vašu úrodu či už zeleninu alebo ovocie. Nájdete tu aj ovocné stromy, a to jablká, slivky, dule a hrušky. Kríky s malinami, čučoriedkami či ríbezľami. Pozdĺž jedného z plotov sa ťahá sladké hrozno a predný pás je zdobený okrasnými kvetmi. V záhrade je voda vedená z vŕtanej studne pomocou čerpadla a v domčeku je zavedená elektrina. Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
25 m²
49 900 € 131,32 €/m²
Logo

Záhrada s domčekom, časť za nadjazdom Levice

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj záhradu so záhradným domčekom v Levice, časť Mestský Majer - za nadjazdom na pozemku o výmere 380 m2. Záhradka sa nachádza v záhradkárskej oblasti medzi ostatnými záhradami, na domčeku je zavedená elektrika a vlastná studňa, chatka je murovaná, podpivničená a má jednu izbu a vonkajšie prestrešené posedenie. Ak hľadáte pokoj a relax s perfektnou dostupnosťou z mesta ste na správnom mieste. Pri vážnom záujme na cene dohoda možná! Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
380 m²
37 000 € 2 312,50 €/m²
Logo

Chatka so záhradkou vo vyhľadávanej lokalite v Leviciach

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkam na predaj chatku so záhradkou ktorá sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Levíc. Záhradka má výmeru 400 m2 a chatka úžitkovú plochu 16 m2.Chatka ktorá sa nachádza na pozemku prešla čiastočnou rekonštrukciou v roku 2019.Bola tu zrekonštruovaná elektrina ,podlaha ,vonkajšie priestory a aj krov .Chatka je čiastočne podpivničená. Na pozemku sa nachádza studňa .Záhrada je pekná udržiavaná .Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Lenka Slušná 0911 131 906

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
16 m²
Cena dohodou
Logo

Ponúkame na predaj chatu v Šahách

Tekov (Šahy), okres Levice

Ponúkame na predaj chatu postavenú na pozemku o výmere 546 m2 v Šahách – časť Strojstav. Zastavaná plocha chatky je 47 m2, šírka pozemku 10x52m. Chatka pozostáva z prízemia a poschodia. Na prízemí sa nachádza kuchynka, miestnosť a klenbová pivnica. Poschodie pozostáva z izby a balkónu, kúpeľňa s toaletou. Elektrika je zavedená 380 V, spoločná studňa na pozemku , kúrenie je na pevné palivo. Nehnuteľnosť je evidovaná ako viničný dom, odpad rišena žumpou. Chata prešla obnovou strechy, stierky... Nachádza sa v kľudnej lokalite s dobrou prístupovou cestou neďaleko Maďarských hraníc, kúpeľov Dudince a Santovka. U nás máte BEZPLATNÉ poradenstvo pri výbere a vybavení financovania Vašej nehnuteľnosti. Naše ceny sú uvádzané vrátane provízie s kompletným právnym servisom a poplatkami až po odovzdanie nehnuteľnosti. Video k nehnuteľnosti https://youtu.be/LZGyLg6OROk Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0944 555 852 , alebo mailom: dkomsro@gmail.com alebo osobne v kancelárii Dkom s.r.o. v Šahách na adrese SNP 9 Web makléra: www.dkom.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
546 m²
Úžitková plocha
47 m²
11 500 € 638,89 €/m²
Logo

Viničný pozemok so záhradnou chatkou Malé Kozmálovce

Tekov (Malé Kozmálovce), okres Levice

Ponúkame na predaj slnečný pozemok so záhradnou chatkou v obci Malé Kozmálovce časť Dúdok. Pozemok vo výmere 2141 je južne orientovaný, mierne svahovitý, sú tu vysadené ovocné stromy. V dolnej časti je drevená záhradná chata, ktorá je postavená na betónovom základe. Disponuje jednou priestrannou miestnosťou a má menšiu podzemnú pivnicu. Na pozemku sa nachádza drevená kôlňa a suché WC. V súčasnosti v danej lokalite nie je elektrické vedenie, ale plánuje sa jeho vybudovanie v tomto roku. Vodu je potrebné riešiť vŕtanou studňou. Príjazdová cesta asfaltová. Pozemok odporúčam záhradkárom na pestovanie zeleniny, výsadbu ovocného sadu, vinohradu, je tu možnosť stavby chaty do 72m2. Nehnuteľnosť sa predáva so súhlasom majiteľa a je kúpou voľný. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať! REALITNA KANCELÁRIA DOMKY Anna Heglasová

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 141 m²
Úžitková plocha
18 m²
18 990 € 513,24 €/m²
Logo

MOVEON exkluzívne ponúka na predaj pozemok s viničným domom v Leviciach

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj v katastri mesta Levice viničný dom s pozemkom o výmere 768m². Viničný dom je podpivničený, vhodný na kompletnú rekonštrukciu resp. zbúranie a využitie pozemku na stavbu. Výhodou je možnosť odkúpiť aj susedný pozemok približne v rovnakej cene o výmere 627m² tiež so starším viničným domom. Pozemok sa nachádza pri hlavnej ceste v smere na Mýtne Ludany, cca 3km od mesta. V okolí prebieha výstavba domov na bývanie. Na pozemku je nepoužívaná studňa, elektrina je pred pozemkom. V dolnej časti sú oba pozemky širšie, rovinaté a poskytujú dostatočný priestor na výstavbu stavby vhodnej na bývanie, smerom do kopca sa zužujú. Z hornej časti pozemku je pekný výhľad. Vzhľadom na lokalitu a ceny pozemkov v Leviciach považujeme ponuku za mimoriadne zaujímavú. Cena je k jednaniu.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
37 m²
Pozemok
768 m²
33 000 € 550 €/m²
Logo

Záhradná chatka na predaj v Želiezovciach

Tekov (Želiezovce), okres Levice

Ponúkam Vám na predaj nehnuteľnosť zapísanú na liste vlastníctva ako záhradná chata. Nachádza sa v záhradkárskej oblasti v  Želiezovciach. Predmetom predaja je murovaná poschodová záhradná chatka s úžitkovou plochou cca 60m2, pozemku 229m2. Chatka je v pôvodnom stave, podpivničená, pozostáva z jednej kuchynky na poschodí sa nachádza izba. K chatke patrí záhrada vo výmere 198m2. Poloha chatky je ako stvorená pre aktívny oddych. Cena 33 000 € Ak Vás zaujala ponuka predaja záhradnej chatky v Želiezovciach, rada Vám poskytnem bližšie informácie na t.č. 0905 371 297. ,,Reality Exkluzív“. Ponúkame obchod na kľúč! To znamená hradíme právny servis (návrh budúcej kúpnej zmluvy, návrh kúpnej zmluvy), hradíme poplatky u notára (overenie zmlúv), aj na katastri (kolky), zabezpečíme znalecký posudok, hypotéku.. Cena nami inzerovanej nehnuteľnosti je vždy konečná vrátane provízie.Energetický certifikát nebol vystavený.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
229 m²
Úžitková plocha
60 m²
37 990 € 1 026,76 €/m²
Logo

REZERVOVANÉ - MOVEON exkluzívne ponúka na predaj záhradu na Mestskom majeri v Leviciach

Tekov (Levice), okres Levice

Len u nás nájdete v ponuke túto peknú záhradku s domčekom v záhradkárskej oblasti za nadjazdom v časti Mestský majer v Leviciach. Záhradka má rozlohu 418 m² so štvorcovými rozmermi cca 20x20m. Na pozemku stojí záhradný domček v pôvodnom stave, ktorý má možnosť kúrenia pevným palivom, pivničku a uskladnenie zeleniny a je napojený na elektrickú sieť. Na pozemku sa nachádza aj studňa s vodou. Pozemok je príjemne slnečný, nachádza sa v dobrom susedstve v uzamykateľnej uličke. V tejto lokalite sa uskutočňuje výstavba za účelom rekreácie aj bývania. Jedná sa o veľmi zaujímavú ponuku, preto neváhajte a dohodnite si obhliadku.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
418 m²
Úžitková plocha
37 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 20 inzerátov