Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Vidiecke domy v okrese Levice

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
72 500 €

Na predaj vidiecky dom v obci Dolná Seč (074-12-IJ)

Tekov (Dolná Seč), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj vidiecky dom v obci Dolná Seč. Plocha celého pozemku aj s domom je 2185m2. Dom je postavený z nepálenej tehly. Strecha je zdravá. V dome sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa a funkčná kúpeľňa. Okná sú pôvodné drevené. V dome sú zavedené IS (elektrika, obecná voda). Kúrenie: lokálne peterkami. Na pozemku je aj studňa. Prístupová cesta je asfaltová. V prípade záujmu kontaktujte: Mgr. Ivan Jakáb, tel. č. 0907 222 500, mail: jakab@realitybemi.sk NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

12 000 € 26,37 €/m²

EXKLUZÍVNE s novou cenou! Predaj Domu na samote Iskorňa - Plášťovce

Tekov (Plášťovce), okres Levice

Tím Solídne Bývanie Vám ponúka na predaj dom na samote v časti Iskorňa 4km od obce Plášťovce. Nachádza sa 15km od kúpeľov Dudince, 12km od pohraničného mesta Šahy a blízko je aj Veľký Krtíš. Prvá izba v dome je z kameňa a ostatné sú z tehál. Je tu nevyhnutná rekonštrukcia za cca 20000-30000eur kde treba urobiť novú strechu a krov, urobiť podlahy, zrekonštruovať elektrinu, urobiť WC a opraviť poruchu vody. Voda je tu obecná - studňa. Kúrenie si môžete urobiť pevným palivom alebo krbom. Veľkou výhodou je že si to môžete kompletne zrekonštruovať podľa Vašich predstáv. Dom sa nachádza na kopci kde je len 5 domov a je obklopený zo všetkých strán prírodou. Je to veľmi pekné a tiché prostredie vhodné na rekreačnú chatu alebo víkendový domček. Voľný ihneď. Cena 12 000 € Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Obhliadku si dohodnete na tel. čísle: 0911 168 635 V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych, a dáte nám tip, tak po zrealizovaní obchodu Vás finančne odmeníme.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
455 m²
29 000 € 386,67 €/m²

Chalupa v pôvodnom stave Pečenice

Tekov (Pečenice), okres Levice

Chalupa na úpätí Štiavnických vrchov v malebnej obci Pečenice. V neprerobenej pôvodnej časti sú dve miestnosti, v novšej je chodba, kuchyňa, izba, kúpeľňa s vaňou (príprava na WC-treba osadiť žumpu). Chalupa je napojená na obecný vodovod, elektrina 220V, plynová prípojka pred domom, kúrenie na drevo-3 komíny. Pozemok s ovocnými stromami o výmere 1400m2. Dobrí susedia, bezproblémové parkovanie, tichá dedinka s minimálnou premávkou. Okolité vinice, neďaleká priehrada Lipovina cca 2000m, krásna príroda v okolí. Okolie je ideálne na cyklistiku, hubárčenie, do 25 minút jazdy autom sú viaceré štiavnické jazerá - Richňava, Počúvadlo, Ski centrum Salamandra so štvorsedačkou, historická Banská Štiavnica. Druh stavby: Kamenná Umiestnenie objektu: Kľudná časť obce Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Array Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 50 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Nad 50 km Vzdialenosť do centra obce: Do 1 km Prístupová cesta: Asfaltová Kúrenie: Lokálne - tuhe palivo Rok výstavby: 1950 Rok rekonštrukcie: 2011

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
75 m²
Pozemok
1 400 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty