Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Levice

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 32 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

65 000 € 541,67 €/m²
Logo

Chalúpka na predaj - Balzam na dušu

Tekov (Levice), okres Levice

V dedinke v údolí nazývanej Horša alebo po domácky Hurša stojí starý dom s históriou z roku 1887. MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj túto usadlosť so životným príbehom rodiny zo starých čias. V tejto nehnuteľnosti život plynie pomalšie a pokojnejšie. Domček nájdete v obci odkiaľ nieje nikam ďaleko, pretože v okolí nájdete veľa možností, ako aktívne tráviť čas. Na pozemku ako aj v dome je ťažšie nájsť tel. signál ale nie je to nemožné. Obec v ktorej sa táto nehnuteľnosť nachádza je mestskou časťou mesta Levice, nachádza sa v doline. Chalupa poskytuje skvelú klímu po celý rok a spolu s ďalšími originálnymi stavbami a skalnou stenou(hranica pozemku) vytvárajú jedinečnú atmosféru vhodnú na tvorivé aktivity či relax pre viaceré osoby pre, ktoré dom poskytuje aj nenáročné ubytovanie. Dom je v pôvodnom stave, vyžaduje si rekonštrukciu, renováciu - obnovu. Nijako neprispôsobený pre život dnešnej generácie, s vlastnou históriou a atmosférou ponúka netradičné čarovné ubytovanie v jednoduchom až historickom životnom štýle. Takáto nehnuteľnosť mnoho ľudí láka pre svoj pokoj, kľud a jednoduchosť. Kúrenie je zabezpečené pieckou a pecou. Chalupa je napojená na elektriku. Na pozemku sa nachádza plne funkčná a využívaná studňa, pred pozemkom je obecný vodovod, plynovod, kanalizácia. Na všetky siete je možné napojenie. Chalupa má 2izby, kuchyňu, komoru (vstup zvlášť), povalu. Masívny starožitný nábytok je v cene nehnuteľnosti. WC je suché - latrína, pôvodné chlieviky. Na dvore sa nachádza tiež menší domček pozostávajúci z 3 miestností 1x obytná miestnosť, 1x letná kuchyňa (obytná miestnosť) a zadná časť tvorí priestor vhodný na uskladnenie vína či potravín. Chalupa má 120m2, rozloha pozemku je 405 m2. Samotná obec je krásna práve tým akoby v nej zastal čas, kľud obce zabezpečuje nepriechodnosť cez obec do iných obcí a jej obkolesenie lesmi. Dobré susedské vzťahy, milí pohstinní obyvatelia. Obec ponúka vynovené detské ihrisko, kultúrny dom, rybárske preteky na miestnom potoku Sikenica , vkusne zrekonštruované verejné budovy, chalupy, upravené cesty to všetko nájde ten kto zavíta do obce Horša v Levickom okrese. Kúpanie a vodný relax umožňujú: kúpalisko Margita - Ilona, Dudince , Santovka, Podhájska. Históriu môžete obdivovať v neďalekých skalných obydliach Brhlovce, Vodný Mlyn Bohunice je rodiskom prvej obyvateľky tejto chalupy. Banská Štiavnica je vzdialená 35km. Mesto Levice je vzdialené 9km, BA 155km (1h 35 min), Štúrovo 1h. V prípade, že máte záujem o túto krásnu romantickú chalupu neváhajte a kontaktujte ma na tel. čísle 0915 304 948 Mgr. Osmolská Patrícia

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
405 m²
Úžitková plocha
120 m²
32 500 € 14,44 €/m²
Logo

Viničný dom s rozsiahlym pozemkom v nádhernej tichej lokalite

Tekov (Kozárovce), okres Levice

Ponúkame na predaj viničný pozemok s výmerou 2250m2 s nádherným výhľadom. Pozemok sa nachádza v katastrálnom území Kozárovce, vo viničnej oblasti. Pozemok je rovinatý . Predáva sa v celku, v hornej časti pozemku sa nachádza vinič a v spodnej časti pozemku sú ovocné stromy. V strede pozemku sa nachádza viničný dom s pivnicou. Okolie je ideálne na cyklistiku, prechádzky a turizmus. Z pozemku máte výhľad na široké okolie. Je to ideálne miesto na rekreačnú chatu. Celková výmera pozemku je 2250 m2.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 250 m²
Úžitková plocha
2 250 m²
12 500 € 390,63 €/m²
Logo

EXKLUZÍVNE na predaj chatka 25 m2, pozemok 1100 m2, vinohrad, Čaka okres Levice

Tekov (Čaka), okres Levice

Skyline reality ponúka na predaj viničný domček s podlahovou plochou 32 m2 na pozemku s celkovou výmerou 1100 m2 , vo vinohradníckej oblasti Čaka okres Levice. Príjazd je k pozemku po čiastočne spevnenej ceste. Dispozícia domčeka - prízemie 1 obývacia izba, komora, schody do podkrovia, technická miestnosť a vchod do murovanej pivnice, podkrovie - 1 obytná izba. Vykurovanie je riešené pieckou na tuhé palivo, elektrika je v blízkosti pozemku. Pozemok vedený ako záhrada a vinič je udržiavaný, je tu krásny výhľad na lesy a okolie, možnosť turistiky hubárčenia, v agátových lesoch možné využitie pre prípadných včelárov. Obec Čaka sa nachádza na hranici okresov Nové Zámky a Levice, nachádza sa tu základná škola s materskou školou, rímsko-katolícky kostol, krčma, potraviny, obecný úrad, kultúrny dom a amfiteáter, kde sa prevažne v letných mesiacoch usporadúvajú kultúrne podujatia. Ak máte záujem o viacej informácií, prípadne o obhliadku danej nehnuteľnosti neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0903 832 335 alebo na adrese lubomira.sadovska@skylinereality.sk, Patríme k členom Realitnej únie SR a aj vďaka tomu s nami získate garanciu profesionálnych právnych služieb, komplexného poradenstva a bezproblémového priebehu realizovanej kúpy/predaja.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 100 m²
Úžitková plocha
32 m²
Zastavaná plocha
25 m²
133 000 € 492,59 €/m²
Logo

Perfektný dom pre malú farmu

Tekov (Málaš), okres Levice

Dom na predaj v katastri obce Málaš v okrese Levice. Dom sa nachádza na polosamote (bývalý majer) a rozlohou pozemku a vybavením poskytuje vhodné miesto na farmárčenie, alebo chov koní. Bol postavený v sedemdesiatych rokoch minulého storočia z kvádrov a tehly a k dispozícii sú na prízemí 3 priestranné izby, kuchyňa a kúpelňa s wc. V pivničných priestoroch sú k dispozícii ďalšie miestnosti, ktoré v súčasnosti slúžia ako technické miestnosti (5). A ak by niekto pociťoval málo priestoru na bývanie, pod strechou je možné vytvoriť jednu veľkú izbu tiež. Dom je vykurovaný peletami; voda je k dispozícii z dvoch studní - jedna slúži na napájanie koníkov - (prípojka obecnej vody je k dispozícii) je zohrievaná elektrickým bojlerom; odpady sú zvádzané do veľkej žumpy bez prepadu. Bola začatá rekonštrukcia domu - sú vymené nové plastové okná a exteriérové dvere. Po ukončení úprav bude dom poskytovať príjemné bývanie vo veľkorysom priestore. Na priestrannom dvore, ktorý obklopuje tento dom, sa nachádza ešte jeden pôvodný starý dom, ktorý bol postavený v roku 1960. V súčasnosti slúži ako technický priestor a priestor pre zvieratá, vrátane stajne pre kone, ktoré sú dnes jej obyvateľmi. Pozemok za domom je vhodný na pestovanie rôznych plodín a úrodná pôda, ktorá sa tu nachádza, sľubuje bohatú úrodu. Celý pozemok je oplotený a v prednej časti nový betónový plot poskytuje nerušený život. Obec Málaš má bohatú históriu, siahajúcu do raného stredoveku a nájdete ju 13 km od Želiezoviec; z Nových Zámkov je to 33 km; okresné mesto Levice je vzdialené 27 km; do Podhájskej je 24 km; Štúrovo je vzdialené 36 km a z Bratislavy je potrebné prekonať 150 km; do Budapesti je to 87 km a z Viedne 219 km. Umiestnenie nehnuteľnosti na bývalom majeri, kde sa nachádza cca 6 domov, poskytuje možnosť tráviť život v pokojnom prostredí v prírode, nerušený veľkou premávkou. A vybavenie, resp. súčasné usporiadanie hospodárstva je ako stvorené na farmárčenie s chovom koní, ktoré tu budú mať výborné miesto na život.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
7 282 m²
Úžitková plocha
270 m²
44 000 € 338,46 €/m²
Logo

Dedinský dom v objatí kopcov

Tekov (Plášťovce), okres Levice

Dom na predaj v Plášťovciach – dedine obklopenej horami. Nachádza sa v širšom centre obce a bol postavený po druhej svetovej vojne. Je postavený z kameňa a tehál, rovnako tak aj letná kuchyňa na dvore. Dom pozostáva z troch izieb, kuchyne a kúpeľne s wc. V zadnej časti domu sú priestory na chov domácich zvierat a priestor na uloženie dreva. V samostanej budove – „kuchyni na dvore“ sa nachádzajú dve miestnosti, pod ňou sú pivničné priestory. Na dome je začatá rekonštrukcia (voda, kanalizácia, začaté obklady a dlažba v kúpeľni), ale väčšia časť rekonštrukcie čaká na nového majiteľa, aby si ho upravil podľa svojich predstáv. Vchodové dvere do domu sú nové, plastové, ale interiérové dvere sú pôvodné drevené a po menšej úprave budú slúžiť svojmu účelu aj naďalej. Okná sú tiež pôvodné drevené (repasácia im umožní slúžiť ďalšie roky) a čaro im dodávajú pôvodné drevené vnútorné okenice, ktoré sú už v dnešnej dobe málo videné. V predných dvoch miestnostiach je zachovaná pôvodná drevená dlažba, pôvodná kamenná dlažba je v predsieni/verande. Voda je k dispozícii z obecného vodovodu, ale na pozemku je aj vlastná studňa. Odpady z domu sú odvádzané do obecnej kanalizácie. Plyn v dome nie je zavedený, ale je možné pripojiť sa – prípojka je pri dome. V prednej časti dvora sú ovocné stromy (broskyne, jablká), ktoré zabezpečujú bohatú úrodu každý rok. V tejto časti dvora poskytuje tieň v slnečných dňoch aj vinič, ktorý sa ťahá ponad dvor. Obec Plášťovce sa nachádza v blízkosti kúpeľov Dudince (14 km), ktoré sú vyhľadávané klientami z celej Európy po celý rok. A aj rázovitú a vyhľadávanú obec Hrušov nájdete neďaleko (19 km) v tejto lokalite. A do Banskej Štiavnice je to 40 km; Levice sú vzdialené 38 km; Krupina 29 km; Bratislava 180 km (po diaľnici za 2 hodiny). Preto, ak hľadáte pôvodný dedinský dom v krásnej prírode, tento dom presne ten hľadaný.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
626 m²
Úžitková plocha
130 m²
32 000 € 842,11 €/m²
Logo

Chata s pozemkom 1120 m2 záhrada Mýtne Ludany

Tekov (Mýtne Ludany), okres Levice

176801 - Ponúkame Vám na predaj murovanú chatu s pozemkom o výmere 1119 m2 a zastavanou plochou 38 m2 na rovinatom pozemku. Šírka pozemku je  24 m a dlžka 58 m.  Na pozemku sa nachádza studňa, v chate je zavedená elektrina, pod chatou sa nachádza klembová pivnica. Pozemok je vhodný ako záhrada. Dom  je v pôvodnom stave vhodný k prerobeniu s možnosťou trvalého bývania. Pozostáva s prízemia kde je vstup do pivnice a 1 -podlažia s dvomi miestnosťami a balkónom. Vedľa domu sú urobené základy k prístavbe. Pozemok je udržiavaný. Cena 32 000 €  Viac informácii Vám radi poskytneme 7 dní v týždni na tel. č. 0907 173 204 alebo mailovej adrese bencsikova@vasereality.sk V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 119 m²
Úžitková plocha
38 m²
92 000 € 1 393,94 €/m²
Logo

JKV REAL I Ponúkame na predaj zrubovú chatu s pekným pozemok v obci Rybník

Tekov (Rybník, Levice), okres Levice

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj zrubovú chatu s pekným pozemok v extraviláne obce Rybník. Pozemok je rovinatý, celý oplotený v kľudné a tichom prostredí s krásnym výhľadom na okolie. Chata postavená na pozemku je vybudovaná z guľatiny (smrek) ktorá dokonale kombinuje krásu a úžitok, ktorý sa zriedka vyskytuje v iných budovách. Ako izolácia bola použitá minerálna vata a striekaná izolácia. Osadená strecha Jánošík plechová krytina strešný šindeľ so žľabovým systémom. Vo vstupnej časti máme 1 spoločenskú miestnosť a samostatnú miestnosť pre kúpeľňu, s vývodom vody pre kuchynskú časť, po schodoch sa dostaneme do spálňovej časti kde nájdeme 1 menší prekrytý balkón s výhľadom do záhrady a väčší prekrytý balkón s výhľadom na okolie. Okná - euro drevené okná s dvojsklom, vstupné a balkónové dvere drevené (majitelia ich doosádzajú). Rozvedená elektroinštalácia pre spojenie s budúcou elektrickou prípojkou ( ktorá je v stave budovania pre celú oblasť). Rozvedené vodovodné a kanalizačné potrubia pre spojenie s vodou - na pozemku je vyvŕtaná studňa v hĺbke 76 m na ktorú sa majú napojiť vnútorné rozvody vody, na pozemku je vykopaná jama pre osadenie odpadovej šachty ( žumpy - vykopaná na kraji pozemku s dobrým prístupom od cesty ). K chate je dobudovaná terasová časť ( využitá ako pre hlavný vstup do chaty, tak aj pre príjemné posedenie ). Na pozemku sa nachádza trávnatý porast a z časti vinič, hranicu pozemku od prístupovej cesty obklopujú listnaté stromy. Pozemok je udržiavaný. Prístupová cesta - asfaltová vo veľmi dobrom stave. Plocha: pozemku 1773m2 Šírka : v priemere 25 m Dĺžka : v priemere 86 m CENA: JE KOMPLETNÁ a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ! Možnosť kúpy tohto pozemku je aj prostredníctvom úveru s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií! U NÁS STE SPRÁVNE: - Prvotriedny kompletný servis a služby! - Na našom webe nájdete stovky nehnuteľností! - Stovky spokojných klientov! - Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť! - Naši makléri sú pravidelne preškolený! - Pri exkluzívnych zmluvách robíme aj video-obhliadky! - Inzerujeme na viac ako 200 portáloch! - Zmluvy garantované právnikom! - Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší! Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0917 719 411, alebo na jkvreal.sk, alebo benckova@jkvreal.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie JKV REAL!

Stav
Novostavba
Pozemok
1 773 m²
Úžitková plocha
66 m²
50 000 € 125 €/m²
Logo

Kúpa chata Pastovce

Tekov (Pastovce), okres Levice

Pre konkrétneho klienta hľadáme chalupu alebo chatu v oblasti okolia riek Ipeľ a Hron. Nehnuteľnosť v pôvodnom stave, podmienkou je bezprostredná blízkosť vodného toku. Pokiaľ podobnú nehnuteľnosť chcete predať prosím kontaktujte nás na 0918 557 118 alebo michalrasner@haloreality.sk. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0918 557 118 alebo na michalrasner@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
400 m²
60 000 € 1 200 €/m²
Logo

Kúpa chata Levice

Tekov (Levice), okres Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu - chalupu - záhradný dom v Leviciach, prípadne v blízkom okolí Levíc. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0949 270 834 alebo na eduardvirag@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
50 m²
80 000 € 80 000 €/m²
Logo

Kúpa chata Slatina

Tekov (Slatina), okres Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme viničný dom, chatku, prípadne chalupu v okolí obce Slatina. Lokalita: obec Slatina, Dudince smer východ, sever. Podmienkou je zavedená elektrina v dome/chatke a lokalita, kde sú susedia v čo najväčšej vzdialenosti od pozemku, na ktorej stojí. Cena závisí od stavu nehnuteľnosti, klient je pripravený investovať aj vyššiu sumu. V prípade, že vlastníte podobnú nehnuteľnosť a máte v pláne ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky vopred ďakujem. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0908 037 834 alebo na juditajanickova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 m²
50 000 € 1 000 €/m²
Logo

Kúpa chata Levice

Tekov (Levice), okres Levice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu/chalupu, niečo menšie, na relax, oddych, prespatie. Podmienkou je pripojená voda, elektrina. K chate by mal byť prislúchajúci pozemok. Lokalita nie je veľmi podstatná, podlahová plocha tiež nie, všetko záleží od ceny a stavu nehnuteľnosti. Za Vaše ponuky vopred ďakujeme. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0908 798 364 alebo na janaslavikova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
50 m²
87 900 € 586 €/m²
Logo

Predaj, chata Mýtne Ludany

Tekov (Mýtne Ludany), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj celoročne obývateľný, zateplený trojizbový viničný dom - chatu so záhradou a vinicou s krásnym výhľadom v kľudnej, viničnej oblasti neďaleko obce Mýtne Ludany. Viničný dom je po rekonštrukcii, situovaný na rozsiahlom pozemku s celkovou rozlohou 1566 m2. Dispozične sa skladá z dvoch podlaží. Prvé podlažie tvorí vstupná chodba, kuchyňa s krbom, obývacia miestnosť, kúpeľňa s vaňou a toaletou, skladová miestnosť so vstupom do klenbovej pivnice. Na druhom podlaží sa nachádzajú dve opticky oddelené obytné miestnosti. Jedna z miestností je s lodžiou, druhá so vstupom na zastrešenú terasu s krásnym výhľadom na vinicu. Na dome bola prednedávnom realizovaná rekonštrukcia, v rámci ktorej boli menené plastové okná, vchodové dvere a laminátové podlahy na druhom podlaží. V rámci rekonštrukcie bol dom zateplený a bola robená nová fasáda. Strecha je z pozinkovaného plechu, pravidelne ošetrovaná. IS - elektrina, voda zo studne, odpad je vedený do žumpy. Kúrenie je riešené krbom s prieduchmi vedenými na druhé podlažie. Teplá voda je zabezpečovaná elek. bojlerom. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromčeky, vinič a orná pôda s možnosťou pestovania hospodárskych plodín. Nehnuteľnosť je ideálna pre milovníkov vinnej révy nakoľko sa okrem spomínanej vinice v nehnuteľnosti nachádza aj miestnosť na spracovanie viniča a krásna klenbová pivnica ale aj pre rodiny, ktoré hľadajú relax v kľudnom a krásnom prostredí. Príjazdová asfaltová cesta umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti. Na pozemku je parkovacie miesto pre 2 autá. V neďalekej obci Mýtne Ludany je dobrá občianska vybavenosť, nachádzajú sa tu potraviny, materská škola, pošta. Mesto Levice je vzdialené len 7 km. Nehnuteľnosť je vo vlastníctve 1 majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou a k dispozícii ihneď. Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí. Cena je konečná, vrátane provízie, právneho servisu, poradenstva a základného správneho poplatku na katastri. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0949 270 834 alebo na eduardvirag@haloreality.sk. ID ponuky: LV-57123 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 566 m²
Úžitková plocha
150 m²
Zastavaná plocha
50 m²
87 500 € 972,22 €/m²
Logo

Predaj, chata Levice

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj celoročne obývateľný viničný dom - chatu so záhradou a vinicou, s krásnym výhľadom v okrajovej častí Levíc. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, situovaná na rozsiahlom pozemku s celkovou rozlohou 1511 m2. Nehnuteľnosť má 2 nadzemné podlažia. V prvom podlaží sa nachádza garáž, technické miestnosti, toaleta a vstup do klenbovej pivnice. Druhé podlažie je využívané ako obytná časť. Dispozícia obytného podlažia: vstupná chodba, kuchyňa, obývacia miestnosť s balkónom, spálňa, kúpeľňa s toaletou. IS - plyn, elektrina, voda zo studne, odpad je vedený do žumpy, kúrenie je riešené plynovými kachľami. Nehnuteľnosť je v pôvodnom ale zachovalom stave. V chate sú pôvodne drevené okná, strecha je z falcovaného plechu. Pod chatou sa nachádza rozsiahla klenbová pivnica. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromčeky, vinič a orná pôda s možnosťou pestovania hospodárskych plodín. Príjazdová asfaltová cesta umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti. Na pozemku je parkovacie miesto pre 2-3 autá. Viničný dom - chata je celoročne obývateľná, vhodná aj na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, zároveň je nehnuteľnosť pre vyhľadávanú lokalitu vhodná aj ako investícia. V blízkosti sa nachádza kúpalisko Margita - Ilona. Nehnuteľnosť je vo vlastníctve 1 majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou a k dispozícii ihneď. Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí. Cena je konečná, vrátane provízie, právneho servisu, poradenstva a základného správneho poplatku na katastri. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0949 270 834 alebo na eduardvirag@haloreality.sk. ID ponuky: LV-56487 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 511 m²
Úžitková plocha
90 m²
Zastavaná plocha
67 m²
1 € 1 €/m²
Logo

Kúpa chata Levice

Tekov (Levice), okres Levice

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu - vinicu v lokalite Levice. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0904 437 903 alebo na marianagrecova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 m²
42 000 € 1 750 €/m²
Logo

Predaj, chata Mýtne Ludany

Tekov (Mýtne Ludany), okres Levice

Ponúkame na predaj rekonštruovaný viničný domček v katastri obce Mýtne Ludany, na pozemku s celkovou výmerou 489 m2. Jedná sa o prízemný podpivničený objekt s valbovou strechou pokrytou pálenou škridlou, má rozmery 4 x 7 m. V prednej časti je pripravená betónová plocha na dostavanie jednej izby, prípadne na terasu. Domček je murovaný, je zateplený. Dispozične domček pozostáva z dvoch obytných miestnosti, pod ním sa nachádza klenbová pivnica. Predná izba je využívaná ako obývačka/spálňa, zadná izba ako kuchyňa a kúpeľňa s WC. Objekt je napojený na elektrinu a obecný vodovod, odpad je riešený žumpou. Kúrenie je riešené krbovými kachlami, resp. elektrickým ohrievačom. Pozemok za domčekom, pôvodná vinica, je v súčasnej dobe využívaný na rekreačné účely. Výhodou je slnečná poloha a tiché prostredie vo viničnej oblasti. Domček je vhodný na rekreačné účely, v prípade potreby aj na trvalé bývanie. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 527 353 alebo na lubossutka@haloreality.sk. ID ponuky: LV-54979 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
489 m²
Úžitková plocha
24 m²
45 000 € 321,43 €/m²
Logo

Neveľký dom neďaleko Dudiniec

Tekov (Horné Semerovce), okres Levice

Dom na predaj v hontianskej obci Horné Semerovce, ktoré sa nachádzajú v južnej časti Slovenska a nájdete ho 6 km od kúpeľného mestečka Dudince. Dom bol postavený v 40-tych rokoch minulého storočia z hlinených tehál a v priebehu rokov bola vykonaná dostavba z tehál. Z tehál je postavená aj letná kuchynka, ktorá je na dvore. Vykurovanie v dome je realizované ústredným kúrením tuhým palivom, voda je z vlastnej studne, odpady sú odvádzané do žumpy bez prepadu. V dome sú vymenené nové plastové okná a vonkajšie dvere. Pozostáva zo štyroch izieb, kuchyne, kúpeľne s wc a chodby. Interiér, okrem výmeny okien, potrebuje rekonštrukciu, po ktorej bude domček útulným priestorom na bývanie, resp. na chalupárenie. Za domom je záhrada, v ktorej nájdete broskyne, orech, slivku, jablone. Na dvore pred dverami robí príjemný tieň kučeravá vŕba a atmosféru spríjemňujú kvety a kríky. Zároveň s domom sa predáva aj 499 m2 vinice, ktorá sa nachádza v neďalekom extraviláne obce a je tam vysadený pôvodný vinič, ktorý sa roky pestuje v tejto lokalite. Dom sa nachádza v centre obce, ktorej minulosť siaha do 13. storočia a históriu pripomínajú pozostatky runového písma, ktoré je možné vidieť v kostole aj dnes. Vďaka tejto pamiatke sa obec nazýva „dedinou runového písma“. Obec sa nachádza 6 km od kúpeľného mesta Dudince, ktoré je vyhľadávané pre svoju jedinečnú liečivú vodu ľuďmi z celej Európy. Wellnes v Dudinciach poskytuje svoje služby pre klientov po celý rok. Milovníci a objavovatelia pôvodného spôsobu života môžu navštíviť neďaleký Hrušov, ktorý je známy svojou „parádou“ počas letných dní. Asi 9 km od obce sa nachádza mestečko Šahy, ktoré je známe svojou bohatou históriou a aj v súčasnoti poskytuje rôzne možnosti kultúrneho a aj športového trávenia času svojich obyvateľov a návšterníkov. A tým, že mesto Šahy je zároveň hraničným mestom – po pár prekonaných kilometroch je možné objavovať krásy a pozoruhodnosti maďarského blízkeho vidieka.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 557 m²
Úžitková plocha
140 m²
158 500 € 537,29 €/m²
Logo

Viacúčelový dom v dedinke skalných obydlí

Tekov (Brhlovce), okres Levice

Rodinný dom na predaj v obci Brhlovce. Priestranný rodinný dom, ktorý poskytuje viaceré možnosti využitia, pozostáva z dvoch častí : novej a pôvodnej. K pôvodnému domu z brhlovského kameňa bola pristavená predná časť s poschodím. Tým pádom vznikol pomerne veľkorysý priestor na bývanie pre viacgeneračnú rodinu, resp. dáva možnosť na oddelené bývanie, alebo môže slúžiť aj na komerčné ubytovanie pre turistov počas celého roka. Každá samostatná bytová jednotka je vybavená kuchyňou, kúpeľňou s wc a obytnými miestnosťami. Na prízemí novopristavenej časti je k dispozícii kuchyňa s obývačkou a dve menšie miestnosti (spálňa a pracovňa). Na poschodí je k dispozícii tiež kuchyňa s obývačkou a dve samostatné miestnosti. V pôvodnom dome (staršia časť) sú k dispozícii rovnako kuchyňa spojená s obývačkou a dve priestrannejšie miestnosti. Každá časť má svoje elektrické hodiny, odpady sú odvádzané do dvoch septikov, kúrenie je riešené ústredným kúrením tuhým palivom, ale je možné kúriť elektrinou, alebo plynom. V pivnici sú technické miestnosti (kúrenie; dielňa, odkladacie priestory). Na dvore sa nachádza altánok, pri ktorom je vybudovaný a v nedávnej minulosti prevádzkovaný, malý bufet, ktorý môže znovu slúžiť pre návštevníkov a turistov, ktorí prichádzajú počas celého roka obdivovať brhlovské „skalné obydlia“, ktoré sú chránenými objektami UNICEF a sú vyhľadávané návšetvníkmi z celého sveta. V záhrade pri dome sa nachádzajú tak ovocné, ako aj ihličnaté stromy, ktoré dodávajú okoliu príjemný vzhľad a ovocné stromy zasa bohatú úrodu. K domu prináleží aj stará (90-ročná) pivnica, vytesaná v roku 1930 z tufového kameňa, ktorým je obec Brhlovce známa. Tento priestor vďaka stavebnému materiálu udržuje stabilnú teplotu po celý rok a slúžil na uskladnenie vína alebo zeleniny. V súčasnej dobe môže (po menšej úprave) slúžiť ako unikátny priestor (vinárnička). Obec Brhlovce nájdete v okrese Levice a leží vo veľmi zaujímavej lokalite. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú viaceré kúpaliská : Margita-Ilona v Kalinčiakove; Santovka a trošku vzdialenejšie (18 km) Dudince. Vyhľadávaná Banská Štiavnica sa nachádza cca 40 km od obce. Cestou do Banskej Štiavnice, či už bicyklom alebo autom, prejdete zaujímavým prostredím (dediny, príroda), ktoré poskytuje dostatok príležitostí na trávenie voľného času a relaxáciu.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 019 m²
Úžitková plocha
295 m²
24 000 € 228,57 €/m²
Logo

Výrazne znížená cena!!! Priestranný 4-izbový rodinný dom s gánkom na južnom Slovensku

Tekov (Vyškovce nad Ipľom), okres Levice

Priestranný 4-izbový rodinný dom s gánkom s pekným rovinatým pozemkom v obci Vyškovce nad Ipľom bol postavený v roku 1962 z pálenej tehly a pórobetónových kvádrov. Dispozične sa skladá z kuchyne, 4 priestranných izieb, kúpelne s toaletou a špajzy. Pod jednou z izieb sa nachádza pivnica s vchodom z dvora. Murovaná garáž ako prístavba k rodinnému domu. Voda je z verejného vodovodu, pričom na pozemku sú aj 2 studne. Odpady ústia do provizórnej žumpy. Elektrina je krátkodobo odpojená (možnosť znovuzapojenia pôvodným majiteľom). Na priestrannom pozemku nájdeme aj staršiu hospodársku budovu. Dom je po rekonštrukcii vhodný na trvalé bývanie ako aj na chalupu v pokojnej časti obce Vyškovce nad Ipľom so slušnými susedmi. Obec disponuje materskou a základnou školou, potravinami, ... . Nachádza sa na 5 km od hraničného mesta Šahy s komplexnými službami a pracovnými príležitosťami.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
916 m²
Úžitková plocha
105 m²
80 000 € 1 142,86 €/m²
Logo

Útulná chalupa v centre Pukanca, Štiavnické vrchy

Tekov (Pukanec), okres Levice

Približne 20 km od Banskej Štiavnice vám exkluzívne ponúkame rodinný dom v malebnej obci Pukanec. Asi 100 ročná chalupa pozostáva z jedného nadzemného podlažia a je čiastočne podpivničená. Veľká vstupná hala s kuchyňou, prechodná miestnosť s toaletou a kúpeľňou, veľká spálňa a priestranná obývacia izba. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre obce a je jednou stenou spojená s druhou nehnuteľnosťou. Dom je postavený zo zmiešaného muriva na kamenných základoch. Strecha je valbová s dreveným krovom, stojatá stolica, krytina keramická. Okenné otvory sú pôvodné, repasované, dvojité. Exteriérové aj interiérové dvere sú kazetové. Hrúbka muriva 50-60cm. Zdroj teplej vody elektrický zásobník, elektrické rozvody 220, Zdroj tepla keramické krbové kachle v obývacej izbe. Elektrika je stará aj nová, plyn je na ceste s možnosťou pripojenia, kanalizácia s možnosťou pripojenia, dom má novú žumpu.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
318 m²
Úžitková plocha
70 m²
210 000 € 724,14 €/m²
Logo

Starodávny kamenný gazdovský dom

Tekov (Levice), okres Levice

V dedinke na rozhraní Hontu a Tekova vo veľkom dvore stojí starý kamenný dom so stĺporadím. V tejto usadlosti, so životným príbehom majetného gazdu zo starých čias, aj dnešný rýchly život plynie pomalšie a pokojnejšie. Nájdete ho v Čankove – obci, odkiaľ nie je nikam ďaleko, pretože v jej okolí nájdete veľa možností, ako aktívne tráviť čas. Kúpanie a vodný relax umožňujú susedné : veľké a známe kúpalisko Margita-Ilona; kúpalisko s rímskymi kúpeľmi v Santovke a trochu obďaleč známe liečivé kúpele Dudince; históriu môžete objavovať v susedných Brhlovciach; Banská Štiavnica tiež nie je veľmi vzdialená (35 km). A ak Vás omrzí okolie, v dome a jeho exteriéri sa tiež dá zmysluplne vyplniť čas – dvor, záhrada a sad (celková rozloha 2759 m2) tiež potrebujú starostlivosť a čas, ktorý je im venovaný, prinesie nielen pocit z dobre vykonanej práce, ale hlavne príjemné chvíle pri užívaní si vlastnoručne vypestovanej úrody. Dom bol postavený na začiatku minulého storočia z kameňa – poskytuje skvelú klímu po celý rok. Spolu s ďalšími originálnymi stavbami a vysokými stromami vytvárajú jedinečnú atmosféru vhodnú aj na tvorivé a vzdelávacie aktivity pre viaceré osoby, pre ktoré dom poskytuje aj nenáročné ubytovanie. Koncom minulého storočia prešiel kompletnou rekonštrukciou – tzn., že je prispôsobený na život pre dnešného človeka. Vonkajší gánok zatieňuje vinič a poskytuje príjemnú atmosféru. Na prízemí sa nachádzajú 3 izby; kuchyňa, kúpeľňa s wc; komora a priestor, ktorý môže slúžiť aj ako garáž. Na poschodie vedie dvojo schodov : pôvodné drevené a novovybudované, rovnako drevené schodište. Na poschodí nájdete 2 veľké spoločenské miestnosti; dve spálne, kúpeľňu a kuchynský kút. Podlahy na poschodí sú nové drevené; priznané pôvodné drevené trámy dotvárajú atmosféru. Dom je vykurovaný lokálne drevom v kachľovej peci alebo v pôvodných keramických kachliach, ale k dispozícii je aj ústredné elektrické kúrenie. Voda je obecná, ako aj z vlastnej studne. Odpady sú odvádzané do septiku. V komore, ktorá slúži na odkladanie, sa nachádza počas rekonštrukcie vytvorená menšia pivnica, ktorá poslúži na uskladnenie vína z hrozna z vlastnej úrody. Veľký ovocný sad, zeleninová záhrada a vinohrad so starými odrodami viniča pestovanými bez chemického ošetrenia vytvárajú podmienky pre zdravé stravovanie a dobrý život. Na dvore sa nachádza aj menší domček, pozostávajúci z jednej obytnej izby, „letnej kuchyne“ a zadnú časť tvorí priestor, vhodný na chov zvierat alebo uskladnenie dreva. V drevenom altánku na dvore sa dá pohodlne stolovať a tráviť príjemné chvíle v kruhu priateľov. Intimitu na dvore zabezpečujú stromy listnaté a aj ihličnaté, ktoré vytvárajú prirodzený „plot“ a bránia pohľadom zvonka. Na záhradu a pozemok z kopca hľadí veža krásneho čankovského kostolíka, ktorý patrí k pamiatkovo chráneným objektom na Slovensku.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
2 759 m²
Úžitková plocha
290 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 32 inzerátov