Rozšírené hľadanie

Chalupy a rekreačné domčeky v okrese Levice

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 31 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

19 000 € 542,86 €/m²
Logo

Na predaj chalupa s vinicou - Farná (011-13-ALHAa)

Tekov (Farná), okres Levice

011-13-ALHAa Ponúkame Vám na predaj romantickú chalúpku s vinicou vo Farnej. Chalúpka je murovaná z nepálenej tehly. Pozostáva z 1 väčšej miestnosti, kuchynky, podkrovnej izby, vínnej pivnice, balkónu a plechovej prístavby "prešovne". V chalúpke je elektrina 220 aj 380V. Prípojka na vodu sa nachádza neďaleko pozemku. Plocha pozemku je 1206m2. A nachádzajú sa na nej okrem chalúpky aj 3,5 radu viniča a stromy: orech, čerešňa, jabloň, marhuľa a slivka. Cena 19 000 € Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 206 m²
Úžitková plocha
35 m²
88 000 € 1 760 €/m²
Logo

Predaj chata, viničný dom - Levice (008-13-PEKR)

Tekov (Levice), okres Levice

008-13-PEKR Ponúkame Vám na predaj chatu, rekreačný domček s možnosťou celoročného bývania na okraji mesta Levice, na pozemku o rozlohe 1566m2. K chate vedie spevnená kamenistá cesta. Na prízemí je vstupná chodba, kuchyňa s jedálnou, obývacia izba, kúpeľňa a WC. Po schodoch sa dostaneme do pivnice kde je celý rok rovnaká teplota. Na poschodí sú dve izby, balkón a v zadnej časti terasa. Chata prešla v roku 2020 čiastočnou rekonštrukciou. Sú nové plastové okná, z vonku je kompletne zateplený. Voda je z vlastnej studne, elektrina 230V a 380V. a odpad vedie do vlastnej žumpy. Pozemok je rovný až svahovitý. Na svahovitej časti je vysadený vinič. Samotný pozemok má šírku 55m takže ponúka veľa ďalších možnosti. Cena 88 000 € NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 566 m²
Úžitková plocha
50 m²
178 000 € 1 459,02 €/m²
Logo

Predaj chaty, 2578m2 s možnosťou celoročného bývania - Levice (012-13-PEKR)

Tekov (Levice), okres Levice

012-13-PEKR Ponúkame Vám na predaj chatu 122m2 na slnečnom, mierne svahovitom pozemku o rozlohe 2578m2 v meste Levice. Cesta k pozemku je spevnená štrkovitá. Pred chatou je garáž a vedľa garáže zrekonštruovaný ateliér. Po betónových schodoch z vonkajšej strany sa dostaneme do predsiene chaty ďalej do kuchyne, alebo do komory až úplne do pivnice. Z kuchyne vedú schody na poschodie kde sú dve izby, kúpeľňa s WC. Poschodie už prešlo čiastočnou rekonštrukciou, je tam ale stále možnosť dokončiť si podľa vlastných predstáv. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: plastové. (na poschodí) Strecha je rovná (pozinkovaný plech.) Chata je napojená na elektrinu, vodu a kanalizáciu. Má však aj vlastnú studňu. Nad chatou je udržiavaný vinič, ovocné stromy a malý záhradný domček z pred ktorého je možnosť vychutnať si krásny výhľad. Na pozemku je dostatočný priestor aj na VÝSTAVBU NOVÉHO RODINNÉHO DOMU. Cena je 178 000,- € NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
2 578 m²
Úžitková plocha
122 m²
31 000 € 620 €/m²
Logo

Viničný domček s pozemkom, obec Čajkov

Tekov (Čajkov), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj vinicu s viničným domčekom na úpätí Južných svahov Štiavnických vrchov, v katastri obce Čajkov. Pozemok je orientovaný smerom na juh a je z neho nádherný výhľad na široké okolie. Jeho celková výmera je 2237 m². V katastrálnej mape je vedený ako vinica 1220 m², ostatná plocha (tvorí ju malá hôrka) 737 m² a trvalý trávnatý porast o výmere 280 m². Podložie vinohradu tvorí mäkký tuf, čiže sopečný popol. Na pozemku stojí viničný domček s pivnicou. Na prízemí sú 2 miestnosti s chodbou a na poschodí nedokončené podkrovie. Je to výborná kúpa ak si chcete vyčistiť hlavu od mestského ruchu a zažiť neuveriteľný kľud a pohodu v obkolesení flóry a fauny Štiavnických vrchov. Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 237 m²
Úžitková plocha
50 m²
63 000 € 1 575 €/m²
Logo

Rekreačný domček so slnečným širokým pozemkom Levice, časť Studená dolina

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj rekreačný domček so slnečným a širokým pozemkom v Leviciach, v časti Studená dolina na pozemku o celkovej výmere 1061 m2, šírka pozemku je 30 m x dĺžka cca 35 m. Dom má výmeru 34 m2 a bol postavený z miešaného stavebného materiálu. Na prízemí domčeku sa nachádza malá kuchynka, pivnica na zeleninu a vínna klenbová pivnica, na poschodí domčeku je jedna miestnosť s balkónom. V domčeku je zavedená elektrina (400 V), voda zo studni a sprchový kút plus bojler. Kúrenie je na pevné palivo - krbová pec. Vlastná studňa. WC zatiaľ suché. ČOV je zakúpená. Na pozemku je ďalšia menšia hospodárska budova, v záhrade je fóliovník a ovocné stromy : jablone, broskyne, marhule, hrušky, slivky, 5 radov viniča, maliny, ríbezle, jahody. Domček má pridelené súpisné číslo a je vhodný na úpravu aj pre trvalé bývanie. Prístupová cesta je nespevnená - štrková. Pri vážnom záujme na cene dohoda možná! Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 061 m²
Úžitková plocha
40 m²
88 000 € 977,78 €/m²
Logo

Viničný dom na trvalé bývanie, smer Mýtne Ludany

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj viničný domček - rekreačný domček v Leviciach, smer Mýtne Ludany na slnečnom mierne svahovitom pozemku s krásnym výhľadom. Pozemok má nádherný výhľad na prírodu, je o celkovej výmere 1566 m2, šírka pozemku je 21 m, prístupová cesta je spevnená makadamom, v okolí sa trvalo býva. Domček bol postavený v roku 1980 z materiálu kvadra, strecha je šikmá s krytinou plech, v roku 2020 bola pristavená k domčeku jedna izba, domček prešiel čiastočnou rekonštrukciou, plastové okná, nová fasáda so zateplením. Domček pozostáva : prízemie : vstupná malá chodba, malá kúpeľňa s toaletou a vaňou, kuchyňa a obývačka, z chodby je vstup do pivnice a aj do vínnej klenbovej pivnice, na poschodí domu sa nachádzajú dve menšie izby, z jednej je balkón a z druhej izby je zastrešená vonkajšia loggia s posedením. K domčeku patrí priestranná okrasná záhrada a na vrchnej časti pozemku sa nachádza vinič. Na domčeku je zavedená elektrika a vlastná studňa, kúrenie je krbovými kachlami na pevné palivo. Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 566 m²
Úžitková plocha
90 m²
58 000 € 527,27 €/m²
Logo

Veľký podkrovný viničný dom so širokým pozemkom 17 m, Levice

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkam Vám na predaj veľký podkrovný viničný dom v top lokalite v Leviciach na širokom pozemku cca 17 m a výmerou pozemku v celku 1793 m2. K pozemku vedie výborná prístupová asfaltová cesta. Na pozemku je zavedená elektrika a vlastná studňa. Dom bol postavený z tehly a kameňa, strecha je podkrovná s krytinou škridla a strecha bola pred 15-timi rokmi rekonštruovaná. Na prízemí domu je vstupná chodba, dve miestnosti a vstup do veľkej vínnej klenbovej pivnice. V podkroví domu sú dve miestnosti, na poschodie sa vstupuje zo zadnej strany domu. Záhrada je krásna slnečná, mierne svahovitá s ovocnými stromkami a viničom. Domček odporúčam po rekonštrukcií aj na trvalé bývanie, lebo v okolí domčeka sa trvalo býva. Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 793 m²
Úžitková plocha
110 m²
32 000 € 1 032,26 €/m²
Logo

Chata v obci Santovka s pekným výhľadom na okolitú prírodu

Tekov (Santovka), okres Levice

Exkluzívne ponúkam na predaj murovanú chatu nachádzajúcu sa v obci Santovka s pekným výhľadom na okolitú prírodu, kde si užijete pokoj a pohodu. Chata má rozlohu 31 m2 a nachádza sa na pozemku s výmerou 2 áre. Dispozične je riešená s dvomi obytnými miestnosťami, kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. V chate sa nachádza voda a aj elektrina . Chatka má svoju terasu s krbom .Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Lenka Slušná 0911 131 906, Eva Forgáčová 0903 471 489

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
31 m²
38 000 € 760 €/m²
Logo

Viničný domček Podlužany

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj viničný domček - rekreačný domček na slnečnom pozemku v tichej časti obce Podlužany na pozemku o celkovej výmere 1406 m2 a šírkou pozemku 7,5 m2. Domček bol postavený z miešaného stavebného materiálu tehla a kvadra, strechu má sedlovú, v domčeku sa nachádza jedna izba, kuchyňa, malá miestnosť kde sa nachádza suché wc a vstup do pivnice - vínnej. Domček je v pôvodnom zachovalom stave, kúrenie je možné na pevné palivo - krbové kachle, inak na domčeku nie sú zavedené žiadne IS, elektrika je tesne pred pozemkom, možnosť sa napojiť a vodu majú susedia vŕtanú studňu, takže je tiež možnosť si dať navŕtať studňu. Na pozemku sa nachádzajú krásne upravené ovocné stromy - jablone, hrušky, slivka, broskyňa a višňa, plus v zadnej časti pozemku je vysadený vinič kde je cca 300 koreňov hrozna, ako Pesecká Leánka a rôzne odrody stolového hrozna. Pri vážnom záujme na cene dohoda možná! Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 406 m²
Úžitková plocha
50 m²
19 990 € 399,80 €/m²
Logo

Viničný domček s vinohradom obec Podlužany

Tekov (Podlužany, Levice), okres Levice

Ponúkam na predaj viničný dom, ako ½ dvojdomu a ku nemu prislúchajúcu časť vinice v obci Podlužany na pozemku o celkovej výmere 3500 m2. Domček je postavený zo stavebného materiálu tehla, strecha je rovná s krytinou IPA. Je v pôvodnom, veľmi zachovalom stave, má vstupnú chodbu,1 izbu a kuchynku, v suteréne domčeka sa nachádza klenbová vínna pivnica a sudiareň. V dome je zavedená elektrina, kúrenie pevným palivom v krbových kachliach. V blízkosti cca 100m sa nachádza obecná voda. Na pozemku je možnosť navŕtať studňu. Veľmi pekné tiché prostredie vhodné na relax a víkendový oddych. Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
3 500 m²
Úžitková plocha
50 m²
Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy v Bátovciach a okolí

Tekov (Bátovce), okres Levice

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0917 695 198 alebo na petrik@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup a zároveň seriózne a príjemné jednanie.

Cena dohodou
Logo

PERFEKTNÁ PONUKA! Nádherná rekreačná chalupa v krásnom prostredí na okraji Levíc, 843 m2

Tekov (Levice), okres Levice

TUreality ponúka na predaj krásnu dvojpodlažnú rodinnú rekreačnú chalúpku s nádhernou záhradkou, bazénom, letohrádkom a upravenou predzáhradkou s terasovitými vyvýšenými záhonmi a kamennými sochami. Domček je situovaný do prostredia, z ktorého je prekrásny výhľad na časť Levíc, pretože je postavený na mierne svahovitom kopci. V dolnej časti chalúpky sa nachádza jedna väčšia miestnosť s pecou na grilovanie, ktorá je obložená talianskou keramikou. Na poschodí je miestnosť, ktorá môže slúžiť na prespávanie. Celá nehnuteľnosť je oplotená, hneď za plotom sa nachádza otvorená garáž a za ňou sa vchádza kamenným chodníkom do chalupky. Dom je napojený na inžinierske siete mesta ( elektrika, kanalizácia, voda) Susedské vzťahy sú vynikajúce, parkovanie je možné aj pred domom. V prípade tejto výnimočnej ponuky nás kontaktujte elektronicky, prípadne nám ihneď volajte na telefónne číslo 00421 413 217 800

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
843 m²
Úžitková plocha
843 m²
57 990 € 32,34 €/m²
Logo

MEGA AKCIA! . Rekreačná chalupa s obrovským pozemkom v známej viničnej lokalite v Leviciach. 1793 m2

Tekov (Levice), okres Levice

TUreality ponúka na predaj veľkoplošnú dvojpodlažnú murovanú chatu – viničný dom, ktorý sa nachádza na mierne svahovitom pozemku s celkovou rozlohou 1793 m2 v známej viničnej lokalite v Leviciach. Prízemie pozostáva zo vstupnej haly, dvoch miestností a vstupom do unikátnej klenbovej pivnice so stálou celoročnou teplotou a s archívom na víno. Zo zadnej bočnej strany je ešte vstup do ďalšej miestnosti, ktorá sa dá prerobiť na kúpeľňu. Na poschodí sa nachádza obrovská podkrovná izba, ktorá je celá obložená tatranským profilom. Strecha bola rekonštruovaná a nachádza sa na nej nová pálená škridla. Celková rozloha zastavanej plochy a nádvoria je 80 m2. Z poschodia domu je nádherný výhľad na rozľahlý pozemok, na ktorom hneď za domom sa nachádza marhuľový sad so 42 stromami. Za sadom je posadený kvalitný vinič s celkovou rozlohovou plochou takmer 760 m2. Celý pozemok je oplotený, mierne svahovitý a slnečný, pretože sa nachádza na južnom svahu. Do domu je zavedená elektrická energia. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa a vedie k nemu prístupová asfaltová cesta, ktorá je celoročne udržiavaná. Dom je vhodný nie len na relaxačné účely, ale môže byť využitý aj na trvalé bývanie, prípadne aj na podnikanie, pretože iba pár kilometrov od neho je vzdialené známe kúpalisko Margita Ilona ako aj kúpeľná obec Santovka s minerálnou vodou. V prípade tejto mimoriadne zaujímavej ponuky nás ihneď kontaktujte na telefónne číslo 00421 413 217 800, alebo nám píšte na ganecz@tureality.sk.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 793 m²
Úžitková plocha
1 793 m²
Zastavaná plocha
80 m²
34 000 € 8,95 €/m²
Logo

UNIKÁTNA PONUKA!!! Pozemok s chatkou s výmerou 3800 m2, na predaj! Kúsok od Podhájskej - Dolný Pial

Tekov (Dolný Pial), okres Levice

TUreality ponúka na predaj obrovský pozemok vo výmere 3800 m2 v katastri obce Dolný Pial. Pozemok aj s malou útulnou chatkou sa nachádza v krásnej prírodnej scenérii necelých 13 km od termálneho kúpaliska Podhájska. Celý pozemok je rozdelený do 6 parcelných čísiel od ornej pôdy, dvoch viníc, záhrady, trvalého trávnatého porastu až po zastavanú plochu a nádvorie. Má mierne svahovitý charakter, kde sa nachádza niekoľko ovocných stromov, niekoľko desiatok koreňov vynikajúceho stolového hrozna a je tu možnosť venovať sa aj záhradkárskej záľube. V dolnej časti pozemku sa nachádza malá útulná chatka drevenej konštrukcie, ktorá môže poslúžiť pre vášnivých chalupárov ako oddychové relaxačné vyžitie počas víkendových alebo horúcich letných dní. Chatka je podpivničená, okolo nej je pekné sedenie v altánku. K chatke vedie spevnená prístupová cesta. Keďže okolo pozemku sa nachádza krásna príroda, je tu možnosť využitia akejkoľvek turistiky, cyklotúry, hubárčenia, alebo možnosť venovať sa svojmu zdraviu formou prechádzky na čerstvom vzduchu. Z hornej časti pozemku je nádherný výhľad na celú panorámu okolitej krajiny a lokalita, ktorá je vzdialená necelých 13 km od termálneho kúpaliska Podhájska, patrí medzi najvyhľadávanejšie. Okrem malej chatky, ktorá je už postavená, je tu možnosť výstavby akejkoľvek väčšej chalupy turistického zamerania , prípadne väčšieho rekreačného objektu. V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle 00421 413 217 800, alebo sa informujte elektronicky mailom na ganecz@tureality.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
3 800 m²
Úžitková plocha
3 800 m²
29 990 € 1 428,10 €/m²
Logo

Slnečný viničný dom, 21 m2, rekonštrukcia, Mýtne Ludany, Levice

Tekov (Levice), okres Levice

TUreality ponúka na predaj viničný dom,21 m2 a celková výmera pozemku je 489 m2, Mýtne Ludany, Levice. Vo viničnom domčeku sú 1 izba a kuchyňa a vstup do klembovej pivnice. Domček prešiel čiastočnou rekonštrukciou: 1 plastové okno, plávajúca podlaha, dlažba, nová kuchynská linka, nové rozvody elektriky, kúrenie je v krbových kachliach na drevo. Domček je zateplený 5 cm polystyrénom a začal sa obkladať dreveným obkladom. Súčasťou domčeku je nová terasa Na pozemku je elektrická prípojka. Vedľa domčeku je bazén. K viničnému domu vedie spevnená cesta. Rozmery na fotke sú len orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info na adrese luptak@tureality.sk,alebo na tel.č.+421413217800

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
489 m²
Úžitková plocha
21 m²
Zastavaná plocha
21 m²
Cena dohodou
Logo

VÝMENA - Rodinný dom/Chalupa - Bátovce

Tekov (Bátovce), okres Levice

179856 -  PONÚKAME NA VÝMENU RODINNÝ DOM /CHALUPU ZA 3 IZBOVÝ BYT  V BRATISLAVE V NOVOSTAVBE . Na úpätí Štiavnických vrchov, medzi obcou Pukanec a mestom Levice  Vám ponúkame na výmenu  rodinný dom/ vidiecku chalupu  vo vyhľadávanej lokalite v obci  Bátovce . Neďaleko sa nachádza priehrada Lipovina využívaná na rybárčenie, vodné športy, vodný  Mlyn  Bohunice - múzeum je vzdialené len 7 km, počúvadlianske jazero je 15 km a Banská Štiavnica 30 km.  Zaujímavosťou je každý víkend Gazdovský trh na ktorom si môžete zakúpiť miestne špeciality. Obec Bátovce je kompletne občiansky vybavená, škola, obchody, pizzeria, lekáreň. Rodinný dom je veľmi pekný, vhodný na trvalé bývanie alebo využiť ako chalupu. Dom je postavený s kameňa, strecha je nová, strešná krytina – Kanadský šindel. Pozemok je veľmi pekný, udržiavaný s okrasnou zeleňou, vonkajším dreveným sedením a veľkým 4m slnečníkom. V záhrade sa nachádza veľké jazierko s kaprami a hlbkou vody 3m . V ďalšej časti záhrady sa nachádza altánok, bazén + veľký slnečník, záhradný dom  na odkladanie  náradia a dreva. Dva sudy na zber dažďovej vody. V záhrade sa nachádza vinič, niekoľko ovocných stromov, maliny, jahody. Dom je čiastočne podpivničený. K domu je aj garáž. Voda je mestská, zavedená do domu, elektrika  nová 380/230. TV prostredníctvom Skylink. Prístupová cesta asfaltová. Dom sa nachádza v kľudnej časti obce. Rozloha pozemku je 1562 m2, zastavaná plocha 86 m2, úžitková plocha 152 m2. Prízemie domu: Spálňa s manželskou posteľou a skriňou, v obývačke sa nachádzajú  kachle na tuhé palivo + elektrické radiátory, sedačka, kuchyňa s rohovou kuchynskou linkou a spotrebičmi, plynový sporák je na propán bután. Kúpeľňa s dlažbou a murovaným sprchovým kútom, v kúpeľni sa nachádza bojler na ohrev teplej vody a automatická práčka. V celom dome sú plávajúce podlahy + dlažba.  Podkrovie: Do troch podkrovných izieb sa dostanete z obývačky výlezom. V dvoch izbách je po jednej posteli, v tretej izbe je manželská posteľ a balkón z ktorého je nádherný výhľad na Štiavnické vrchy. Kapacita je 9 miest na spanie.  Na pozemku sa nachádza aj malý murovaný dom ktorý slúži ako izba v ktorej sa nachádzajú 3 postele . Náklady domu sú veľmi nízke. Dom sa predáva aj so zariadením ktoré vidíte na fotkách. Majiteľ domu je ochotný ponechať novému vlastníkovi komplet vybavenie domu  aj záhradnú  kosačku. Dom je zdravý, suchý, bez závažných nedostatkov. Možnosť kúpiť aj cez hypotekárny úver ktorý Vám vybavíme bezplatne s najvýhodnejšími podmienkami. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.  Cena : 267 000 € + DOPLATOK Kontaktovať ma môžete na tel. č. 0907 173 204 + SMS + Whatsapp alebo mailom na bencsikova@vasereality.sk Klientom zabezpečíme: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie hypotekárneho úveru - vybavíme znalecký posudok  Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Vaše Reality s.r.o Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 562 m²
Úžitková plocha
152 m²
Zastavaná plocha
86 m²
267 000 € 1 756,58 €/m²
Logo

PREDAJ - Rodinný dom / Chalupa - Bátovce.

Tekov (Bátovce), okres Levice

179857 - Na úpätí Štiavnických vrchov, medzi obcou Pukanec a mestom Levice  Vám ponúkame na predaj  rodinný dom/ vidiecku chalupu  vo vyhľadávanej lokalite v obci  Bátovce . Neďaleko sa nachádza priehrada Lipovina využívaná na rybárčenie, vodné športy, vodný  Mlyn  Bohunice - múzeum je vzdialené len 7 km, počúvadlianske jazero je 15 km a Banská Štiavnica 30 km.  Zaujímavosťou je každý víkend Gazdovský trh na ktorom si môžete zakúpiť miestne špeciality. Obec Bátovce je kompletne občiansky vybavená, škola, obchody, pizzeria, lekáreň. Rodinný dom je veľmi pekný, vhodný na trvalé bývanie alebo využiť ako chalupu. Dom je postavený s kameňa, strecha je nová, strešná krytina – Kanadský šindel. Pozemok je veľmi pekný, udržiavaný s okrasnou zeleňou, vonkajším dreveným sedením a veľkým 4m slnečníkom. V záhrade sa nachádza veľké jazierko s kaprami a hĺbkou vody 3m . V ďalšej časti záhrady sa nachádza altánok, bazén + veľký slnečník, záhradný dom  na odkladanie  náradia a dreva. Dva sudy na zber dažďovej vody. V záhrade sa nachádza vinič, niekoľko ovocných stromov, maliny, jahody. Dom je čiastočne podpivničený. K domu je aj garáž. Voda je mestská, zavedená do domu, elektrika  nová 380/230. TV prostredníctvom Skylink. Prístupová cesta asfaltová. Dom sa nachádza v kľudnej časti obce. Rozloha pozemku je 1562 m2, zastavaná plocha 86 m2, úžitková plocha 152 m2. Prízemie domu: Spálňa s manželskou posteľou a skriňou, v obývačke sa nachádzajú  kachle na tuhé palivo + elektrické radiátory, sedačka, kuchyňa s rohovou kuchynskou linkou a spotrebičmi, plynový sporák je na propán bután. Kúpeľňa s dlažbou a murovaným sprchovým kútom, v kúpeľni sa nachádza bojler na ohrev teplej vody a automatická práčka. V celom dome sú plávajúce podlahy + dlažba.  Podkrovie: Do troch podkrovných izieb sa dostanete z obývačky výlezom. V dvoch izbách je po jednej posteli, v tretej izbe je manželská posteľ a balkón z ktorého je nádherný výhľad na Štiavnické vrchy. Kapacita je 9 miest na spanie.  Na pozemku sa nachádza aj malý murovaný dom ktorý slúži ako izba v ktorej sa nachádzajú 3 postele . Náklady domu sú veľmi nízke. Dom sa predáva aj so zariadením ktoré vidíte na fotkách. Majiteľ domu je ochotný ponechať novému vlastníkovi komplet vybavenie domu  aj záhradnú  kosačku. Dom je zdravý, suchý, bez závažných nedostatkov. Možnosť kúpiť aj cez hypotekárny úver ktorý Vám vybavíme bezplatne s najvýhodnejšími podmienkami. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.  Cena: 267 000 € Kontaktovať ma môžete na tel. č. 0907 173 204 + SMS + Whatsapp  alebo mailom na bencsikova@vasereality.sk Klientom zabezpečíme: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie hypotekárneho úveru - vybavíme znalecký posudok  Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Vaše Reality s.r.o Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 562 m²
Úžitková plocha
152 m²
Zastavaná plocha
86 m²
38 000 € 93,14 €/m²
Logo

Chalupa/Rodinný dom - DEMANDICE

Tekov (Demandice), okres Levice

179821 - Ponúkame Vám na predaj pozemok s rozlohou 3600 m2 na ktorom sa nachádza starší sedliacky rodinný dom/chalupa so zastavanou plochou 408 m2. Dom sa nachádza vedľa cesty čo umožňuje bezproblémový prístup k nehnuteľnosti. Dom má dve priechodné miestnosti a kuchyňu. Za domom sú ďalšie miestnosti, jedna komora z ktorej je výstup na podkrovie a ďalšie dve ktoré sa dajú využiť ako maštaľ alebo  kôlňa na skladovanie dreva a rôzneho náradia. Pozemok má veľkú záhradu na pestovanie zeleniny a ovocia. Do domu je zavedená elektrina, plynová prípojka je pred domom. Obecný vodovod je momentálne vo výstavbe. Na pozemku sa nachádza  studňa. Na dome je nutná kompletná rekonštrukcia. Obec Demandice má výbornú polohu a je kompletne občiansky vybavená. Demandice sú  vzdialené len 4 km od kúpaliska Santovka, 15 km od kúpeľov  Dudince, 40 km od kúpaliska Vadaš v Štúrove.  - Okná: drevené (pôvodné). - Stav objektu: pôvodný stav. - Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. - Asfaltová prístupová cesta. - Čiastočné podpivničenie. - Na pozemku nie je  žumpa. - Na pozemku nie je čistička odpadových vôd. - Výhody: slnečný, pekný výhľad, škola, škôlka, turistika, cykloturistika. Cena 38 000 €  Kontaktovať ma môžete na tel. č. 0907 173 204 + SMS + Whatsapp alebo mailom na bencsikova@vasereality.sk V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie hypotekárneho úveru - vybavíme znalecký posudok Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Vaše Reality s.r.o Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
3 600 m²
Úžitková plocha
408 m²
Zastavaná plocha
408 m²
29 900 € 23,07 €/m²
Logo

PREDAJ VINOHRADU – LEVICE

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj oplotený slnečný vinohrad s viničným domčekom v Leviciach v časti Predné Staré Levice s výmerou 1296m2. Domček je situovaný na záhrade o výmere 154m2. Zastavaná plocha je 63m2:  - dom - tehlový - strecha – pálená škridla/drevený trám - okná – pôvodné drevené - vykurovanie – kachle/krb – spoločný komínový zvod - plyn – nie - elektrika – pôvodná - voda – studňa - kanalizácia – nie - žumpa –nie - stav – pôvodný  Pri vstupe do domčeka sa nachádza kuchyňa. Ďalej prechádzame do predsiene, z ktorej sa prechádza do hornej časti domčeka, kde sa nachádzajú dve izby. Obývacia izba je vykurovaná krbom a orientovaná na SV. Druhá izba je situovaná na JZ s výstupom na balkón – vykurovanie – kachle. Domček sa predáva zariadený alebo podľa dohody. V domčeku sa nachádzajú priestory na tvorbu a uskladnenie vína. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy (marhuľa, broskyňa, jabloň, hruška, orech, čerešňa...). Odporúčam vidieť osobne. Bližšie informácie Vám poskytneme v našej realitnej kancelárii.  

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 296 m²
Zastavaná plocha
63 m²
29 000 € 17,06 €/m²
Logo

Predaj chalupy, garáž, 17 árov, Dolný Pial

Tekov (Dolný Pial), okres Levice

FinSta Real ponúka na predaj chalupu v obci Dolný Pial. Chalupa dýcha históriou, je v pôvodnom stave, postavená z nepálenej tehly, zadný múr bol nanovo vymurovaný z kvádrov, staticky zabezpečená. Pozostáva z 2 izieb a kuchyne. Podlahy sú drevené a taktiež aj stropy sú tvorené pôvodnými drevenými trámami, strecha je škridlová. Dom sa nachádza na 17á pozemku, 28m širokom a dlhom 37m, na konci dediny, v tichej lokalite obce. Ideálny predpoklad na oddych v súkromí. Na pozemku stojí tiež priestranná garáž v pôvodnom stave. Inžinierske siete (elektrina, verejný vodovod) sú pred domom, elektrina je už privedená do novej skrinky. Obec Dolný Pial je kompletne občiansky vybavená, vzdialená: 18km Levice, 13km Podhájska, 19km Vráble. Chalupa: - nepálená tehla, omietky, zadný múr - kvádrový - strecha škrídlová - úžitková plocha 70 m2 - trámové drevené stropy - okná sú drevené - podlahy: v izbách drevená dlážka IS: - pri ceste pred chalupou Dispozícia: - 2 priestranné izby, kuchyňa Pozemok: - 1700 m2 - garáž Výhody: - vhodné ako víkendový domček - na okraji obce v tichej časti, - súkromie - nanovo vymurovaná kvádrová zadná stena - zachovalé drevené trámové stropy - cena - veľkorysý pozemok - úplná občianska vybavenosť obce Cena: Cena nehnuteľnosti je 29 000,- Eur vrátane provízie a kompletného odborného servisu. Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu kontaktujte makléra: Mgr. Peter Križan mobil: 0904 738 798 mail: peter.krizan@finstareal.sk

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 700 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 31 inzerátov