Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Inzercia chát v okrese Levice

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 81 inzerátov
24 150 € 13,43 €/m²

Viničný dom so záhradou a vinicou

Tekov (Levice), okres Levice

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dvojposchodový domček s veľkou záhradou a trávnatým porastom v obci Sikenica-Veľký Pesek,vzdialenej od okresného mesta Levice 22km. V dome sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, kde je možné kúriť krbom a kachľami na pevné palivo, na pozemku je zavedená trojfázová elektrina, 1000 l nádrž na dažďovú vodu s čerpadlom, vlastná žumpa, pivnica, plne vybavená na spracovanie hrozna a uskladnenie ovocia. Záhrada je oplotená, dookola meria cca 450m. Na pozemku sa nachádzajú najrôznejšie odrody ovocných stromov - vinič, odrody jabloní na vedení, hrušky, moruše, broskyne, marhule, nektarinky, maliny, čučoriedky, černice, orechy... Pozemok je svahovitý, mierne do kopca, slnečný. Nehnuteľnosť je poistená, má zavedený alarm. Odporúčam! V prípade záujmu kontaktujte realitného makléra. Tešíme sa na vašu obhliadku.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 859 m²
Úžitková plocha
1 798 m²
Zastavaná plocha
61 m²
21 800 € 14,57 €/m²

Na predaj viničný dom s vinicou (007-13-IJ)

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj viničný domček s vinicou v Leviciach, v časti Staré Levice. Zastavaná plocha: 40 m2, vinica a záhrada je o výmere 1496 m2, Šírka pozemku cca 6 m a dĺžka cca 240 m. Jednopodlažný viničný dom je postavený z tehly. Strecha: sedlová. Strešná krytina: škridla. Je v ňom zavedená elektrika, voda z vlastnej studne. Okná: pôvodné drevené. Na prízemí sa nachádza kuchyňa z ktorej je prístup do peknej klenbovej pivnice. Na poschodí sa nachádza jedna obytná miestnosť. Kúrenie kachľami. WC suché. Vinica je udržiavaná. V prípade záujmu kontaktujte: Ildikó Klimajová, tel.č.: 0908 137 834, e-mail: ildiko.klimajova@finanzpartner.sk Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s vybavením financovania danej nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 496 m²
Zastavaná plocha
40 m²
53 000 € 24,66 €/m²

Na predaj viničný dom s úrodnou vinicou - Malé Kozmálovce, okr. Levice (146-13-IJ)

Tekov (Malé Kozmálovce), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj 2-podlažný viničný dom s vinicou v obci Malé Kozmálovce, len 13km od okr. mesta Levice. Rozloha pozemku: 2149m2. Predná časť pozemku s viničným domom rovinatá až mierne svahovitá, stredná časť svahovitá. Dom je postavený z tehly. Strecha: rovná. Okná: pôvodné drevené. Podlaha: PVC a dlažba. V dome je zavedená voda, elektrina (220/380V). Viničný dom má 2 samostatné vchody. Na prízemí sa nachádzajú dve miestnosti, z ktorých sa vchádza do dvoch samostatných vínnych pivníc. Na poschodí sú 3 samostatné izby a dve komory. Kúrenie: peterkami (2 komíny). Kanalizácia: nie je. Na pozemku sa nachádza udržiavaná vinica (z bielych odrôd rizling vlašský, veltlín a z červených zmeska) a ovocné stromy (čerešne, slivky, orech, jabloň). Prístupová cesta: asfaltová. V prípade záujmu kontaktujte: Mgr. Henrieta Chabanová, tel.: 0904 508 398, mail: henrieta.chabanova@fpreality.sk NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 149 m²
37 000 € 21,55 €/m²

Na predaj chata s krásnym veľkým, upraveným pozemkom v obci Devičany okr. Levice (400-13-HCH)

Tekov (Devičany), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj chatu v tichej časti obce Devičany. Plocha celého pozemku: 1717m2. Chata je postavená z tehly, drevený krov je nový, rovnako aj strešná krytina. V chate sa nachádza kuchyňa, 1 miestnosť, špajza a terasa. Chata má 2 vchody s novými dverami. Okná sú tiež nové - plastové. Na strope je tatranský profil. V kuchyni je drevená kuchynská linka, podlaha - dlažba. Kúrenie: krbopecou. Druhá miestnosť mala pôvodne slúžiť ako dielňa. V chate je zavedená elektrika, obecná voda. Plynová prípojka je pred domom. Kúpeľňa nie je, WC len suché na pozemku. Pozemok je veľký, slnečný, upravený. Nachádza sa tu záhradný krb. skalka, krásne okrasné stromy a kry, tiež ovocné stromy, vinič. Celý pozemok je oplotený kamenným plotom. Na pozemku sa nachádza ešte jeden dom, postavený z kameňa. Tento dom však už nie je vhodný na bývanie, je celý popraskaný, narušená statika. Prístupová cesta: asfaltová. V prípade záujmu kontaktujte: Mgr. Henrieta Chabanová, tel. č. 0904 508 398, mail: henrieta.chabanova@fpreality.sk NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 717 m²
22 000 € 343,75 €/m²

PRI RÝCHLOM JEDNANÍ MOŽNÁ DOHODA! Viničný dom, 64 m2, smer Šikloš, Levice

Tekov (Levice), okres Levice

TUreality ponúka na predaj Viničný dom, 64 m2 a celková výmera pozemku je 3359 m2, smer Šikloš, Levice. V domčeku je 1 miestnosť, kde je aj vstup do pivnice a ďalšia miestnosť, kde je piecka na drevo. Domček je v pôvodnom stave, ktorý si viete prerobiť podľa vlastných predstáv, alebo si tam viete postaviť nový dom. Rozmery na fotke sú len orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Domček sa nachádza v kľudnej časti Levíc. Viac info na adrese skutova@tureality.sk, alebo na tel. čísle 0944052013.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
64 m²
Zastavaná plocha
64 m²
Pozemok
3 359 m²
31 990 € 24,97 €/m²

Viničný domček a vinohrad 1281 m2, Levice

Tekov (Levice), okres Levice

TU reality ponúka na predaj viničný domček s vinohradom 1281 m2, Levice. Ponúkaný domček sa nachádza cca 4 km za mestom na kopci s krásnym výhľadom. Pozostáva z pivničnej časti kde sa nachádzajú 2 miestnosti a klenbová pivnica. Na ďalšom podlaží sa nachádza terasa, 1 veľká izba , kuchyňa a kúpeľňa s WC. V podkroví je izba s balkónom. Vykurovanie je na pevné palivo . Nehnuteľnosť je pripojená na elektrinu. Poskytuje relax a odych v prírode . Na 10 ároch je vysadený vinič. Rozmery na fotke sú len orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info Vám rád poskytnem na hankovsky@turealiry.sk alebo na tel. čísle 0905521710.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 281 m²
Pozemok
1 281 m²
9 900 € 39,60 €/m²

Na predaj starší rodinný dom, vhodný na chalupu, pozemok 1650 m2, Keť, Levice

Tekov (Keť), okres Levice

TU reality ponúka na predaj starší vidiecky domček 250 m2 vhodný na chalupu na pozemku 1650 m2 v tichej časti obce Keť, Levice. V dome je potrebná kompletná rekonštrukcia strechy aj fasády, dispozícia - 4 izby, vstup je z prestrešeného závetria, východ na povalu a pivnička. Podlahy v dome sú drevené, stavebný materiál bol použitý váľok /hlina/. Je pripojený na elektriku, prípojky vodovodu a plynu sú na pozemku. Prístup na pozemok k domu je priamo z obecnej komunikácie. Pozemok je veľký slnečný, momentálne neudržiavaný, nachádza sa tu studňa, ovocné stromky. V obci je dobrá občianska vybavenosť, okolitá príroda ponúka možnosť turistiky, v blízkosti 24 km sa nachádza termálne kúpalisko Vadaš-Štúrovo. Rozmery na mapke sú orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info na adrese sadovska@tureality.sk alebo na tel. čísle 0903832335 www.TUreality.sk

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
250 m²
Zastavaná plocha
250 m²
Pozemok
1 650 m²
16 990 € 566,33 €/m²

Viničný domček 30 m2 a vinohrad s krásnym výhľadom. Levice

Tekov (Levice), okres Levice

TU reality ponúka na predaj viničný dom 30 m2 , celková výmera pozemku 678 m2, Levice. Ponúkaný viničný dom sa nachádza cca 4 km od mesta smerom na Mýtne Ludany. V domčeku sa nachádza klenbová pivnica, na prízemí 1 izba , kuchyňa a schodištie na podkrovie . Na podkroví sa nachádza spálňa a veľká terasa s krásnym výhľadom. Nehnuteľnosť je pripojená na elektrinu .Rozmery na fotke sú len orientačné . Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info Vám rád poskytnem na hankovsky@tureality.sk alebo na tel.čísle 0905521710

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
30 m²
Pozemok
678 m²
29 990 € 599,80 €/m²

Viničný dom, 50 m2, Staré Levice, Levice

Tekov (Levice), okres Levice

TUreality ponúka na predaj viničný dom, 50 m2 a celková výmera pozemku je 2068 m2, Staré Predné Levice, Levice. Vo viničnom domčeku sú 2 miestnosti a vstup do klembovej pivnice. Domček je v pôvodnom stave, čiže potrebuje rekonštrukciu, alebo si viete postaviť nový dom podľa vlastného štýlu. Na pozemku je elektrická prípojka a vlastná studňa. Na hranici pozemku je kanalizácia a plyn. K viničnému domu vedie asfaltová cesta a na konci pozemku je druhá prístupová cesta. Rozmery na fotke sú len orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info na adrese skutova@tureality.sk, alebo na tel. čísle 0944052013.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
50 m²
34 990 € 699,80 €/m²

Útulná chata vhodná na trvalé bývanie, 50 m2, bazén, altánok, garáž, Horné Turovce, Levice

Tekov (Horné Turovce), okres Levice

TUreality ponúka na predaj chatu na celoročne bývanie, 50 m2 a celková výmera pozemku je 1218 m2, Horné Turovce, Levice. V chate sa nachádza vstupná chodba, kde je aj vstup do veľkej pivnice, kuchyňa, špajza, kúpeľňa. Na poschodie vedú drevené schody. Na poschodí sa nachádza obývačka, spálňa, WC a kúpeľňa. V chate je urobená čiastočná rekonštrukcia: na stenách je omietky a obklad, plávajúce podlahy, komplet nová kuchynská linka, nové spotrebiče, v kúpeľni na prízemí je vaňa, umývadlo, obklad a dlažba, na poschodí v kúpeľni je sprchový kút, WC, dlažba a drevený obklad, sčasti je vymenená elektrika. Chata je napojená na elektriku, vodu, ústredné elektrické kúrenie, ohrev vody je bojlerom, ktorý bol kúpený v roku 2017. Súčasťou domu je letná kuchyňa, nad ktorou je skleník. Vedľa domu sa nachádza garáž, nad ktorou je obytná izba. Na dvore sa nachádza bazén. Okolie domu je krásne upravené, vysadené sú okrasné dreviny. V záhrade je vysadený vinič. Pred chatou sa nachádza altánok a plechová náraďovňa. Rozmery na fotke sú len orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info na adrese skutova@tureality.sk, alebo na tel. čísle 0944052013.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
50 m²
Zastavaná plocha
50 m²
Pozemok
1 218 m²
12 900 € 62,02 €/m²

REZERVOVANÉ!!!!Exkluzívne na predaj vidiecky dom 208 m2, pôvodný stav, pozemok 3210 m2, Pastovce, Le

Tekov (Pastovce), okres Levice

TUreality ponúka exkluzívne na predaj zachovalý vidiecky dom v pôvodnom stave, na pozemku 3210 m2, zastavaná plocha 208 m2 v obci Pastovce, Levice. Dispozícia domu - 3 vstupy z prestrešeného závetria, 5 izieb, špajza, vstup na povalu, je tu možnosť rekonštrukcie a prebudovanie na dvojgeneračné trvalé alebo rekreačné bývanie v tichej časti obce vzdialenej 20 km od termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove. Na veľkom rovinatom pozemku sa nachádzajú hospodárske priestory, studňa, vysadený vinič, ovocné stromky, je tu priestor na pestovanie zeleniny. Rozmery na mapke sú orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info na adrese sadovska@tureality.sk alebo na tel. čísle 0903832335, www.tureality.sk

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
208 m²
Zastavaná plocha
208 m²
Pozemok
3 210 m²
9 990 € 333 €/m²

Znížená cena !!!Viničný domček 30m2, Levice.

Tekov (Levice), okres Levice

TUreality ponúka na predaj viničný domček 30 m2, celková výmera pozemku 1519 m2, Levice. V domčeku sa nachádzajú 2 miestnosti. Na stenách je piesková omietka, strecha sedlová. Pod domčekom sa nachádza klenbová pivnica. Pozemok je mierne svahovitý. Nehnuteľnosť sa nachádza za Levicami v smere na Mýtne Ludany. Rozmery na fotke sú len orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozíci. Viac info na hankovsky@tureality.sk alebo 0905 521 710.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
30 m²
Pozemok
1 519 m²
Cena dohodou

Na predaj viničný domček 12 m2 pozemok 820 m2, Plavé Vozokany, Levice

Tekov (Plavé Vozokany), okres Levice

TUreality ponúka na predaj viničný domček 12 m2 na pozemku 820 m2 v chatovej oblasti Plavé Vozokany, Levice. V chatke je 1 izba spojená s kuchynským kútikom, pivničné priestory, je postavená na mierne svahovitom pozemku, možnosť vybudovať terasovité priestory na vonkajšie posedenie, výsadbu zeleninovej aj okrasnej záhrady, úžasný výhľad na lesy a okolie. Príjazd po čiastočne spevnenej ceste. Okolie ponúka možnosť turistiky, hubárčenia, blízkosť jazera a termálneho kúpaliska Podhájska. V agátových lesoch v blízkosti chatky využitie pre prípadných včelárov. Rozmery na mapke sú orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Ak vás ponuka zaujala kontaktujte ma na adrese sadovska@tureality.sk alebo na tel.čísle 0903832335 www.TUreality.sk

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
12 m²
Zastavaná plocha
12 m²
Pozemok
820 m²
14 990 € 499,67 €/m²

Znížená cena !!!Viničný domček 30m2 celková výmera pozemku 1366m2 , Mýtne Ludany, Levice

Tekov (Levice), okres Levice

TUreality ponúka na predaj viničný domček s pozemkom celková výmera 1366m2, Mýtne Ludany , Levice. Domček sa nachádza na dobre prístupnom mieste vzdialenom len 25m od asfaltovej cesty vedúcej ku 1km vzdialenému kúpalisku Margita - Ilona. Domček je pripojený na verejný vodovod a elektrinu ,vykurovanie je na pevné palivo . Pod domčekom sa nachádza klenbová pivnica. V domčeku sú 2 miestnosti a terasa .Je vhodný na celoročnú rekreáciu. Pozemok je momentálne zatrávnený .Vedený je ako vinica. Rozmery na fotke sú len orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info na hankovsky@tureality.sk alebo na 0905521710

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
30 m²
Pozemok
1 366 m²
8 950 € 389,13 €/m²

Na predaj 2 izbová rekreačná chatka 23 m2 na pozemku 385 m2, Levice

Tekov (Levice), okres Levice

TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatku 23 m2 na pozemku 385m2 v chatovej oblasti Čankov, Levice. V chatke sú 2 útulné izby, 2 samostatné pivničné priestory, je postavená na mierne svahovitom pozemku, možnosť vybudovať terasovité priestory na vonkajšie posedenie, výsadbu zeleninovej aj okrasnej záhrady, úžasný výhľad na lesy a okolie. Príjazd po čiastočne spevnenej ceste. Okolie ponúka možnosť turistiky, hubárčenia, blízkosť jazera a termálnych kúpalísk Margita-Ilona 5 km, Santovka 7km. V agátových lesoch vedľa chatky využitie pre prípadných včelárov. Rozmery na mapke sú orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Ak vás ponuka zaujala kontaktujte ma na adrese sadovska@tureality.sk alebo na tel.čísle 0903832335 www.TUreality.sk

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
23 m²
Pozemok
385 m²
52 000 € 1 019,61 €/m²

EXKLUZÍVNE!!! Útulný Viničný dom, 51 m2, po rekonštrukcii, Farná, Levice

Tekov (Farná), okres Levice

TUreality ponúka na predaj 2 viničné domy, prvý má výmeru 51 m2 a ten druhý 52 m2 a celková výmera pozemku je 8130 m2, Farná, Levice. Ten prvý viničný dom je na novo postavený s tehly, je zateplený a má farebnú fasádu, nová strecha. V domčeku je vstupná chodba, kúpeľňa kuchyňa prepojená s obývačkou, vstup do klembovej pivnice. Na poschodie vedú drevené schody. Na poschodí sa nachádza veľká miestnosť, ktorá sa dá predeliť na menšie 2 izby. Viničný dom je postavený s pálenej tehly, sú tam nové rozvody elektrika, voda, odpad, kúrenie je riešené v krbových kachliach. Na stenách sú omietky, plastové okná, na poschodí je treba dokončiť podlahy a steny. Súčasťou domu je veľká nová terasa. V druhom viničnom dome sa nachádza veľká miestnosť a vstup do pivnice a terasa. Domček je v pôvodnom stave, ale viete si ho zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. Rozmery na fotke sú len orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info na adrese skutova@tureality.sk, alebo na tel. čísle 0944052013.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
51 m²
Zastavaná plocha
51 m²
Pozemok
8 130 m²
8 000 € 200 €/m²

MAXFIN REAL - viničný domček k.ú.Dolné Devičany

Tekov (Devičany), okres Levice

Ponúkame na predaj viničný domček o výmere 40 m2s priľahlými pozemkami o výmere 685 m2, ktorý sa nachádza v krásnej tichej lokalite Dolné Devičany. Pozemok je mierne svahovitý. Viničný domček je jednopodlažný, pozostáva z prešovne, pivnice a spoločenskej miestnosti. Viničný domček má zvislé konštrukcie murované, stropy drevené trámové, krov valbový, krytina škridlová, vonkajšie a vnútorné úpravy povrchov hrubá omietka. Súčasťou viničného domčeka je podzemná pivnica tesaná do žulového masívu, v ktorej sa udržuje stála teplota cca 9 stupňov. Vo viničnom domčeku sú urobené rozvody elektriny a na pozemku je vodovod.  Pozemok je oplotený betónovými stĺpikmi s drôteným pletivom. Prístupová cesta je spevnená asfaltová. Okolie Štiavnických vrchov ponúka možnosti na nerušný relax v prírode. Cena 8.000 € je vrátane právneho servisu. Bližšie informácie na t.č.:0905 408 979. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodnú hypotéku a poistenie.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
40 m²
Zastavaná plocha
40 m²
Pozemok
725 m²
28 000 € 325,58 €/m²

Predám Chatu - viničná oblasť PUKANEC

Tekov (Pukanec), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj chatu vo vinárskej oblasti v obci Pukanec, okres Levice. Chata pozostáva z jedného obytného podlažia. Pod chatou sa nachádza rozsiahla vínna pivnica. Obytné podlažie pozostáva z jednej veľkej obytnej miestnosti (obývačka, spálňa, kuchynka) a kúpeľne+wc. Zariadená v starožitnom štýle /starý anglický nábytok posteľ + príborník, kožená sedačka. Chata prešla v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou. Nová škridlová strecha s leskom Beta, el. rozvody, stierky, stropy, podlahy (dlažba), obecný vodovod, odpady (septik), vonkajšie zateplenie 10cm polystyrén+ obklad kameň a plastové okná s trojitým sklom vo farbe zlatého dubu. Podstava chatky je vybudovaná z kameňa, múry sú tehlové. Elektrické vykurovanie. Vodu ohrieva nový 100L elektrický bojler. Chata je na situovaná na slnečnej strane kopca orientovaná na juh a východ s krásnym výhľadom. Spevnená prístupová cesta je v zime udržiavaná. Pri chate je vyhradené miesto na parkovanie. K nehnuteľnosti prináleží pozemok o výmere 1054m2. Chata je podpivničená a to pivnica kamenná vykopaná v rokou 1830 do hĺbky 30 m pod zemou 12m dlhá v ktorej je celoročná teplota 9 C. Pivnica je komplet elektrifikovaná s nanovo urobeným osvetlenými schodami. V blízkosti termálne kúpalisko Santovka, Podhájska, SKI Centrum Salamander. RK NEVOLAŤ !!!

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
86 m²
Zastavaná plocha
86 m²
Pozemok
1 054 m²
66 900 € 836,25 €/m²

Na predaj chata na Svätojánskom Vrchu v Leviciach ( 556-13-SH )

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj chatu vhodnú aj na trvalé bývanie v Leviciach, v časti Svätojánsky Vrch. Chata je postavená na pozemku o veľkosti 1096 m2. Je viacpodlažná - v suteréne sa nahádza kuchyňa s komorou a východom na krytú terasu, schodisko do pivníc - vinná pivnica a klasická chladná pivnica. Na poschodí je vstupná chodba do chaty, obývačka, kúpeľňa s WC, a miestnosť so schodiskom na ďalšie poschodie, kde sa nachádzajú dve miestnosti a povala s veľkým priestorom. Chata je napojená na IS - elektrina, mestský vodovod. Kúrenie je na pevné palivo - krbové kachle, alebo elektricky. Ohrev vody je elektrickým bojlerom. Okná aj vchodové dvere sú plastové, nová fasáda. Na pozemku sa nachádzajú ešte dve dielne, vhodné na uskladnenie náradia. Okolie chaty je krásne upravené, s množstvom zelene, ovocných stromov a v jednej časti pozemku sa nachádza vinič. Ku chate vedie asfaltová a z časti kamenistá cesta, celoročne zjazdná, v zime udržiavaná. Chata sa predáva aj so zariadením. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie,možnosť trvalého bývania, dobrá dostupnosť do mesta, turistika, cykloturistika. V prípade záujmu kontaktujte:Marcela Pániková, tel.: 0907169536, mail: panikova@realitybemi.sk . NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 096 m²
Úžitková plocha
80 m²
Zastavaná plocha
40 m²
173 000 € 692 €/m²

Na predaj usadlosť - Šalov (415-10-MP)

Tekov (Šalov), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj usadlosť – rozľahlý pozemok o celkovej výmere 27 130 m2 s rodinným domom a hospodárskymi budovami, ktorá sa nachádza v katastrálnom území Šalov, okres Levice . Táto usadlosť sa nachádza mimo zastavaného územia obce, „na samote“ v súkromí (medzi obcami Sikenica a Šalov). Prístup k pozemku je po asfaltovej ceste. Nehnuteľnosť má dobrú strategickú polohu využiteľnú aj na turistické účely. V okolí sú bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a rybolovu. Na pozemku sa nachádza rodinný dom postavený okolo roku 1945, ktorého čiastočná rekonštrukcia prebehla pred 20-timi rokmi (menené eurookná, omietky, plávajúce podlahy). Rodinný dom je samostatne stojaci, jednopodlažný. Dom je tehlovej konštrukcie, strešná krytina - škridla, napojený na inžinierske siete - vodovod (vlastná studňa), el. energia, žumpa. Kúrenie - krbové. V dome sa nachádza päť izieb, kuchyňa, obývacia časť, kúpelňa s rohovou vaňou a sprchovým kútom, oddelené WC, práčovňa, špajza. V zadnej časti domu je miestnosť - výrobňa na spracovanie mäsa. Okrem rodinného domu sa na pozemku nachádza aj dielňa a veľká hospodárska budova v minulosti využívaná na chov koní a dobytka. Rozsiahly pozemok je svojou povahou a polohou na samote okrem bývania v súkromí vhodný napríklad aj ako statok, na farmárčenie, chov zvierat alebo poľnohospodársku činnosť. V prípade záujmu kontaktujte:Marcela Pániková, tel.: 0907169536, mail: panikova@realitybemi.sk . NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
27 130 m²
Úžitková plocha
250 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 81 inzerátov