Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Krupina

Predošlá Nasledovná 1 - 12 z celkom 12 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

39 900 € 997,50 €/m²
Logo

NA PREDAJ CHATKA VO VINIČNEJ OBLASTI HONTIANSKYCH NEMIEC

Hont (Hontianske Nemce), okres Krupina

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ponúkame vám na predaj kamennú chatku vo viničnej chatovej oblasti pri obci Hontianske Nemce. Nachádza sa v nádhernom prostredí obklopenom vinicami a vôňou hrozna s výhľadom na les, pripomínajúcom drevené domčeky postavené v korunách stromov.   Chatka disponuje vstupnou miestnosťou na prízemí, dvomi menšími úložnými miestnosťami a veľkým priestranným poschodím s balkónom. Výnimočnosťou chatky je ručne kopaná tufová pivnica, ktorá umožňuje dokonalé prostredie pre dozrievanie vín. Chatka prešla čiastočnou rekonštrukciou, čo zahŕňa výmenu strechy, nové trámy, obvodové múry a okná. Nový majiteľ chatky má možnosť dokončenia a zútulnenia podľa vlastných predstáv s možnosťou prenájmu viníc nachádzajúcich sa v okolí. Chatka je napojená na elektriku s možnosťou pripojenia na vodu, odpad je možný riešiť žumpou. Kúrenie je momentálne pevným palivom – pieckami. Ku chatke vedie obecná prístupová cesta. Celková podlahová plocha bez pivnice a balkóna je 40m2. Parcelu okolo chatky s výmerou 298m2 je možné prenajať pre vlastné používanie od Urbáru za symbolický poplatok vo výške 36€/rok. Lokalita a vinárske prostredie, v ktorej sa chatka nachádza sa rozprestiera v krásnom tichom prostredí na hranici medzi Štiavnickými vrchmi a tzv. Hontom. Vzdialenosť od Hontianskych Nemiec 3 km,  historickej Banskej Štiavnice 25 km, kúpeľného mesta Dudince 16 km, Zvolena 40 km a Banskej Bystrice 60 km. CENA: 39.900€. V cene sú zahrnuté služby RK : komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti.   Nehnuteľnosť je bez tiarch. certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie Ak Vás naša ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si  obhliadku.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
298 m²
Úžitková plocha
40 m²
Zastavaná plocha
40 m²
Cena dohodou
Logo

Kúpa chaty Dudince a okolie

Hont (Dudince), okres Krupina

Chcete predať nehnuteľnosť a radi by ste získali vhodných nových majiteľov ? Ponúknite Vašu chatu pre našich klientov, ktorí hľadajú možno práve niečo také, ako predávate. Naši klienti hľadajú chalupu/chatu na relax aj vo Vašom regióne (Dudince a okolie) a naša kancelária im pri tom pomáha už 18 rokov. Ak ste vlastníkom takejto nehnuteľnosti, alebo o nejakej na predaj viete, kontaktujte ma, prosím, na tel.čísle 0903765631 alebo mi pošlite mail : jakubikova@romantickechalupy.sk Na Slovensku sme jediná RK, ktorá pomáha s predajom výhradne vidieckych nehnuteľností, vrátane kompletného právneho a katastrálneho servisu. Na náš profesionálny prístup a jednanie sa môžete spoľahnúť.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy v Hontianskych Nemciach a v okolí

Hont (Hontianske Nemce), okres Krupina

Pre svojich klientov hľadám v Hontianskych Nemciach a v okolitých obciach starší rodinný dom vhodný na chalupu (aj v pôvodnom stave). Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0917 695 198, alebo na petrik@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Ponúkame profesionálny prístup a seriózne jednanie. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy v Krupine

Hont (Krupina), okres Krupina

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0908 265 785 alebo na fridrichova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup a zároveň seriózne a príjemné jednanie.

65 000 € 650 €/m²
Logo

EXKLUZÍVNE -Menší rodinný dom/chalupa v Senohrade

Hont (Senohrad), okres Krupina

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v obci Senohrad. Dom leží v okrajovej časti obce na parcele o celkovej výmere 442 m2. Prislúchajú k nemu aj podiely na susedných parcelách (410 m2). Dom je postavený v roku 1945 z kameňa. Má zavedenú a čiastočne vymenenú elektrinu ( nočný prúd), vodu z obecného vodovodu, odpady sú vyvedené do trativodu ústiacej do obecnej kanalizácie na zrážkovú vodu. Vykurovanie ústredné na pevné palivo. V prednej časti sú plastové okná. V dosahu je pripojenie na optický internet. Je jednopodlažný, má 2 vchody. Prvým cez dostavané zádverie vstupujete do priechodnej kuchyne, po stranách kuchyne sú 2 miestnosti - spálňa, obývacia izba a oproti komora. Druhým vchodom vchádzate do kúpeľne a spálne. Na dvore je aj garáž, chlievy a ďalšia stavba , ktorá sa skladá z dielne, letnej kuchyne a komory. Zo zadnej a bočnej strany sú záhradky. Dom sa predáva zariadený. Obec Senohrad ma pomerne rozvinutú občiansku infraštruktúru - materská a základná škola, obchod, pošta, kostol . Vzdialená je od okresného mesta Krupina asi 16 km, 20 km od Zvolena a 25 km od Veľkého Krtíša. V obci je známa renesančná kaplnka sv. Jána Nepomuckého a kostol sv. Imricha z 18 storočia.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
885 m²
Úžitková plocha
100 m²
400 000 € 4 444,44 €/m²
Logo

3D obhliadka : Pokoj v duši - Romantická usadlosť s 3 hektármi rovinatého pozemku v tesnej blízkosti

Hont (Krupina), okres Krupina

3D link: https://livetour.istaging.com/80c7dc34-fbb1-4c24-8e65-090bcc71ed51 Nehnuteľnosť sa nachádza pri dobre udržiavanej hlavnej ceste a okrem vlastného, vysneného bývania ponúka aj investičnú príležitosť. Je len na budúcom majiteľovi ako pretaví svoje sny do skutočnosti. Môže uvažovať minimálne nad 4 alternatívami: 1. Nechať si všetko pre seba a svoju rodinu. 2. Prerobiť napr. na agroturistické centrum alebo farmu s ubytovaním. 3. Budovať komunitné bývanie, rodové statky. 4. Pozemok rozparcelovať a jednotlivo predať (Pozemok sa dá rozdeliť minimálne na 4 väčšie celky. Elektrina je priamo na pozemku). Krupinská planina patrí k najkrajším a najhodnotnejším častiam prírody juhu stredného Slovenska. Priamo v jej srdci Vám ponúkame romantickú lukratívnu usadlosť s  uceleným takmer 3 hektárovým rovinatým pozemkom v extraviláne mesta Krupina, len 5 km od centra, v časti Horné Kopanice. Dom bol postavený v rokoch 1950-1951 z kameňa. V roku 2017 prebehli v obytnej časti domu rekonštrukčné práce. Stavba s celkovou podlahovou plochou 467 m2 (vrátane hospodárskej časti) má vstupnú chodbu, kuchyňu, obývačku a spálňu, kúpeľňu s toaletou. Zvyšnú časť tvoria nezrekonštruované technické a hospodárske priestory vhodné na zobytnenie (vrátane priestranného krovu). Pred vstupom do domu je veľká drevená terasa, z ktorej sa ide do ďalšej samostatnej miestnosti, ktorá prešla malou rekonštrukciou – podlaha a nové drevené okno. V nezrekonštruovanej hospodársko - technickej časti sa nachádza obrovská stodola, ďalšia veľká miestnosť, ktorá slúži ako dielňa a ďalšia miestnosť, ktorá nie je momentálne využívaná. Pred domom sa robili prípravné práce na exteriérovú letnú kuchyňu s miestom na odpočinok na čerstvom vzduchu. Pod domom je veľká pivnica. V priestoroch domu je i pôvodná, veľká kamenná studňa s povrchovou vodou a s pôvodnou vodnou pumpou. V obytnej časti domu sú nové drevené podlahy, nové stropy, nové drevené okná. V kuchyni je rekonštruovaná pôvodná pec. Komíny sú nové . Pitná voda je zabezpečenéná z vlastnej vŕtanej studne hlbokej 54 m. V dome je nová vodovodná a elektrická sieť. Dom disponuje 230V a 380V elektrickou sieťou. K domu je privedený internet. Pozemky sú ucelené okolo celej nehnuteľnosti a tvoria takmer 3 hektáre mierne svahovitého a rovinatého povrchu orientovaného juhozápadne. Pozemky nie sú chemicky ošetrované a orná pôda stojí úhorom 5 rokov. Pozemok je čiastočne oplotený vidieckym, dreveným plotom. Príjazdová cesta vedie až priamo na pozemok. Zo západu a severu je ohraničený korytom Pliešovského potoka, ktorý je viditeľný po silných dažďoch alebo topení snehu. Pozemok sa skladá prevažne z TTP, ornej pôdy a lesných porastov . Na pozemku sa nachádzajú staré ovocné, stále rodiace stromy - čierna moruša, jablone, hrušky, čerešne, orechy, lieskovec. Nehnuteľnosť, krásna scenéria lazov, rôznorodá flóra a fauna, výhľad na vrch Sitno v pozadí, lesy, lúky, jednoducho POKOJ v DUŠI.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
28 930 m²
Úžitková plocha
90 m²
57 000 € 876,92 €/m²
Logo

Pekný zachovalý rodinný dom v obci Bzovík vhodný na chalupu

Hont (Bzovík), okres Krupina

Pekný zachovalý rodinný dom v obci Bzovík na 5km od Krupiny. Nehnuteľnosť s celkovou výmerou pozemku 930 m2 sa dispozične skladá z krytej verandy, kuchyne, 2 izieb, kúpeľne, 2 špajzí, komory a garáže. Za domom je veľká záhrada s rodiacimi orechami a trávnatou plochou. V roku 1985 prebehla na nehnuteľnosti výmena strešnej krytiny. Vykurovanie zabezpečujú kachle a piecky na pevné palivo. Voda je z verejného vodovodu, na pozemku sa nachádza aj studňa. Dom je čiastočne podpivničený. Nehnuteľnosť sa predáva s vkusným a zachovalým zariadením. Dom je pripravený na okamžité bývanie. Je vhodný na chalupu, i na trvalé bývanie. Spoločný dvor so slušnými susedmi. Kompletná občianska vybavenosť obce, tiché a príjemné prostredie predurčujú nehnuteľnosť na pokojné bývanie a chalupárčenie. Blízkosť Krupiny, neďalekej Banskej Štiavnice a Dudiniec (cca 30 km) sú zárukou relaxu, výletov a oddychu. Možná dohoda na cene.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
930 m²
Úžitková plocha
65 m²
49 000 € 720,59 €/m²
Logo

Kamenná chalupa na úpätí Štiavnických vrchov - Ladzany

Hont (Ladzany), okres Krupina

Priestranná chalupa na úpätí Štiavnických vrchov v obci Ladzany. Pozostáva z 2 priestranných a ďalších menších miestností, ako aj kúpeľne s novou vaňou a miestnosti s toaletou s prípravou na sprchový kút. Stavba je v štádiu rekonštrukcie - nová vodoinštalácia, odpady so žumpou, nová elektrina, plastové okná. Nutné pokračovanie v rekonštrukcii chalupy. Chalupa s pozemkom 650 m2 ponúka súkromie v pokojnej obci , ktorej juhovýchodná časť katastra obce zasahuje do Krupinskej vrchoviny a časť katastra do CHKO Štiavnické vrchy. Nemalou výhodou je aj blízkosť liečivých kúpeľov v Dudinciach (10 km) a historickej Banskej Štiavnice ( 30 km).

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
650 m²
Úžitková plocha
68 m²
50 000 € 100 €/m²
Logo

Kúpa chata Drienovo

Hont (Drieňovo), okres Krupina

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu alebo chalupu v okolí Drienova, Čabradského Vrbovku. Nehnuteľnosť v pôvodnom stave alebo po rekonštrukcii s vodou a elektrinou. Ak podobnú nehnuteľnosť ponúkate, neváhajte nás kontaktovať na michalrasner@haloreality alebo 0918 557 118. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0918 557 118 alebo na michalrasner@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
500 m²
140 000 € 1 400 €/m²
Logo

Kúpa chata okres Krupina

Hont (Krupina), okres Krupina

Pre klienta súrne hľadáme rodinný dom/chalupu v okrese Krupina. Klient ponúka do 140.000eur, samozrejme záleží na stave nehnuteľnosti. Dopyt je vážny, platí v hotovosti! Ak vlastníte podobnú nehnuteľnosť a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. ontakt: 0915330170 Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
100 m²
120 000 € 800 €/m²
Logo

Kúpa chata Sebechleby

Hont (Sebechleby), okres Krupina

Pre klienta súrne hľadáme rodinný dom/ chalupu v Sebechleboch. Klient ponúka do 120.000eur, samozrejme záleží na stave nehnuteľnosti. Dopyt je vážny, platí v hotovosti! Ak vlastníte podobnú nehnuteľnosť a chcete ju predať, neváhajte ma kontaktovať. Za všetky ponuky ďakujem. Kontakt: 0915330170 Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0915 330 170 alebo na veronikaonuferova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
150 m²
125 000 € 757,58 €/m²
Logo

Veľký pozemok s malou chatou a starým domom

Hont (Krupina), okres Krupina

Predám väčší pozemok so starým domom a drevenou chatkou v okresnom meste Krupina. Pozemok sa nachádza na pomedzí mesta a kopaníc a je na ňom aj novopostavená drevená garáž a prístrešok. Staršia kamenná nehnuteľnosť so súpisným číslom je vedená ako rodinný dom. Zaberá plochu 91m2, má 3 izby so samostatnými vstupmi a je v pôvodnom stave. Pre prípad plánovania novostavby je k dispozícii projekt búracieho povolenia a súhlasné stanovisko mesta k výstavbe. Nová drevená chatka (24,5 m2) postavená zo severského smreku má okrem hlavnej obývacej časti s kuchynkou ešte malú izbičku a sprchu s umývadlom, v podkroví je priestor na spanie. Strecha a podlaha sú tepelne izolované, okná majú dvoj sklo. Stavebná parcela zaberá plochu 266 m2, celková výmera pozemku je 6840 m2. Väčšiu, svahovitú časť hraničiacu s lesom tvoria lúky a sady, na rovinatejšej, oplotenej časti sú stavby a záhrada. Zavedená je elektrika 230/400V, TV a internet s dobrým signálom, obecný vodovod a na zavlažovanie je vybudovaná sieť potrubí napájaná samospádom z veľkej kopanej studne. Odpady sú odvádzané cez trojkomorovú čističku. Vonkajšie suché separačné WC. Kúrenie zabezpečujú piecky a elektrické radiátory. Na chov zvierat je vybudované už staršie ohradenie s voliérou a chlievikom. Miesto je orientované na JZ a poskytuje pekné výhľady na Štiavnické vrchy a Krupinskú planinu (Banská Štiavnica je vzdialená 17 km). Ulica je riedko osídlená, bezpečná, takmer bez premávky a s dobrými susedskými vzťahmi. Prístupová časť cesty na ulici je v úseku približne 200 m polo asfaltová. Prosím nekontaktujte ma z RK.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
165 m²
Zastavaná plocha
115 m²
Pozemok
6 840 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 12 z celkom 12 inzerátov