Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v Košiciach a okolí

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

77 000 € 77 000 €/m²
Logo

Na predaj chata v krásnom prostredí Nižný Klátov časť Grúby

(Nižný Klátov), okres Košice - okolie

Ponúkame na predaj chatu v osobnom vlastníctve nachádzajúcu sa na krásnom, slnečnom pozemku v obci Nižný Klátov časť Grúby. Chata sa nachádza na pozemku s rozlohou 493 m2 a dispozične pozostáva z prízemia a poschodia. Na prízemí je kuchynka a skladovací priestor. Na poschodí jedna izba a kúpelňa s wc. Pred chatou je terasa prekrytá markízou. Chata pôsobí príjemným dojmom čo umocňuje krb v izbe, takže o príjemné teplo máte postarané aj počas chladnejších dní. Chata je napojená na elektrinu. Voda je sezónna. Odpadová voda je riešená žumpou. Chata sa nachádza v krásnom prostredí, obklopena zeleňou. Z chaty je príjemný výhľad na okolité kopce. V susedstve sú aj domy v ktorých sa trvalo býva. ____________________ Cena: 77 000 € vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľností a profesionálnymi službami realitnej kancelárie. Ak hľadáte príjemnú, cenovo dostupnú chatu v peknom prostredí na víkendový oddych alebo prázdniny, neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku na doleuvedenom čísle ešte dnes.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
493 m²
Úžitková plocha
1 m²
29 000 € 80,33 €/m²
Logo

Záhrada s chatkou na predaj len 10km od Košíc

(Vyšná Hutka), okres Košice - okolie

F013-14-MIKOa Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatu vo Vyšnej Hutke . Výmera pozemku: 361m2, chatka 15m2, teraska 3m2. Ostatné vybavenie: elektrina, internet na pozemku. Pozemok je svahovitý, so staršími terasovými kaskádami. Na celej ploche je trávnatý porast. Výhody: slnečný, tiché prostredie.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
361 m²
Cena dohodou
Logo

Hľadáme chatu zo záhradou Kosice- okolie F027-ANE

(Čaňa), okres Košice - okolie

F027-ANEa Finanzpartner reality hľadá pre klienta záhradu s chatou v blízkom okolí Košíc. Preferované lokality: Nižný klátov, Baška, Bukovec, Čičky, Čermeľ, Geder. Elektrina, voda a dobrý prístup autom výhodou. Neponúkať inzerované chatky. Ponuky posielať mailom

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty