Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Objekty na rekreáciu v Košiciach a okolí

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
60 000 € 238,10 €/m²
Logo

CHATA, ČAŇA, KOŠICE OKOLIE

(Čaňa), okres Košice - okolie

Ak Vás už nebaví tráviť víkendy v meste, máte dosť hluku a chcete si oddýchnuť v krásnom prostredí, máme pre Vás ideálne miesto. Priamo pri Čanianskom jazere ponúkame na predaj chatu s vlastným mólom. Ak sa rozhodnete, že na chatu pôjdete spolu s rodinou alebo priateľmi, tak táto ponuka je práve pre Vás. Na pozemku sa totiž nachádzajú dve samostatne stojace chaty. Hneď pri jazere, na rovinatom pozemku sa nachádza drevená chata a na svahovitom pozemku nad touto chatou je ďalšia - murovaná chata. Drevená chata je jednopodlažná, s výstupom na mólo. Pri chate sa nachádza vonkajšie sedenie s ohniskom. Vo vnútri chaty je malá príručná kuchyňa so sedením, gaučová súprava a pohovka na oddych. Neodmysliteľnou súčasťou chaty je krb, ktorým v prípade potreby vykúrite celú chatu. Murovaná chata je dvojpodlažná, na prvom podlaží je kuchyňa s halou a po zaujímavom schodisku sa dostanete do oddychovej časti chaty, kde sa nachádza väčšia spálňa a malá izbička, kde sú momentálne dve postele. Zo spálne je krásny výhľad na jazero. V chatách je zavedená elektrina a voda z vlastnej studne. Pekným doplnkom pozemku je chutné hrozno posadené nad murovanou chatou, ktoré dotvára čaro tohto miesta. Taktiež sa tam nachádzajú malé záhony, v ktorých môžete pestovať vlastnú zeleninu alebo zdravé bylinky. Aj napriek tejto náročnej pandemickej dobe si môžete vychutnávať voľné dni s rodinou či priateľmi v prírode. Táto chata neďaleko Košíc Vám ponúka relax priamo pri jazere a je len na Vás či sa budete venovať rybárčeniu, spoznávaniu prírody alebo budete len tak sedieť, slniť sa a oddychovať. V okolí sa nachádzajú chaty, ktoré sú celoročne užívané.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
252 m²
Zastavaná plocha
252 m²
13 000 € 34,95 €/m²
Logo

CHATA ZDOBA KOŠICE OKOLIE

(Sady nad Torysou), okres Košice - okolie

Ponúkame na predaj chatu - unimobunku v ZDOBE, 6km od Košíc, okres Košice - okolie, pozemok je v užívaní 372m2, IS – Elektrina, suché WC, pozemok je v procese odkupovania od záhradkárskeho zväzu. Pekná lokalita, altánok s krbom, ovocné stromy, murovaná pivnica.  Kontaktujte nás: 0915 914 073.  

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
372 m²
149 900 € 88,18 €/m²
Logo

CHALUPA, HÝĽOV ČASŤ MEXIKO, KOŠICE OKOLIE

(Hýľov), okres Košice - okolie

    V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj chatu v katastri obce Hyľov situovanú na rovinatom pozemku o výmere 1700 m².  Zastavaná plocha chaty je 88 m² ( 8x10m). Konštrukcia stavby: vonkajšie opláštenie je tvorené pôvodnými stenami drevenice pričom z vnútornej strany je výmurovka z plných tehál. V chate je realizovaný rozvod podlahového kúrenia a finálny poter, taktiež rozvod odpadu i vody. Na hranici pozemku je umiestnená elektrická prípojka. Splašková voda je zvedená do žumpy o objeme 6 metrov kubických. Voda - studňa, vzhľadom na blízky potok sa uvažuje so studňou hlbky cca 4 metre. Strecha je plechová s namontovanými úchytmi pre konzoly fotovoltiky prípadne solárnych panelov. V obývacej izbe je v streche príprava pre otvor na plechový komín k umiestneniu kanadskej pece.     Táto chalupa je stvorená pre kreatívnych nadšencov, ktorý ocenia možnosť vyhrať sa s priestorom.      Lokalita je vyhľadávaná milovníkmi prírody. Neďaleká Kojšová hoľa ponúka široké možnosti turistického vyžitia. V prípade, že Vás táto ponuka zaujala kontaktujte ma VÝHRADNE TELEFONICKY na čísle 0918 689 846.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
1 700 m²
Zastavaná plocha
88 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty