Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Komárno

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 30 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chaty Patince

Podunajsko (Patince), okres Komárno

Chcete predať nehnuteľnosť a radi by ste získali vhodných nových majiteľov ? Ponúknite Vašu chatu pre našich klientov, ktorí hľadajú možno práve niečo také, ako predávate. Naši klienti hľadajú bývanie na relax pri vode Dunaja aj vo Vašom regióne (Patince a okolie) a naša kancelária im pri tom pomáha už 18 rokov. Ak ste vlastníkom takejto nehnuteľnosti, alebo o nejakej na predaj viete, kontaktujte ma, prosím, na tel. čísle 0903765631 alebo mi pošlite mail : jakubikova@romantickechalupy.sk Na Slovensku sme jediná RK, ktorá pomáha s predajom výhradne vidieckych nehnuteľností, vrátane kompletného právneho a katastrálneho servisu. Na náš profesionálny prístup a jednanie sa môžete spoľahnúť.

85 000 € 1 770,83 €/m²
Logo

Novopostavené chatky len 100 m od Dunaja

Podunajsko (Moča), okres Komárno

Tieto útulné novopostavené chatky stoja na pozemku veľkosti 333m2 a len 100 m od brehu rieky Dunaj. Nachádzajú sa v kľudnej časti podunajskej vinárskej dedinky Moča, v chatovej oblasti. Sú to montované drevené domčeky, ktoré sa predávajú na kľúč s konečnou parkovou úpravou pozemku, ktorého realizácia práve prebieha. Na predaj sú dve chatky s vlastným pozemkom, v spomenutej veľkosti. Každá z nich má tri miestnosti, a to dve spálne a obývačku spojenú s kuchyňou. Táto stredná miestnosť má výstup na priestrannú terasu cez veľké presklené posuvné dvere. Všetky dvere sú vybavené štýlovými drevenými tienidlami. Voda je zabezpečená z pitnej studne, odpady sú riešené septikom a kúrenie je možné elektrickým konvektorom, a v neposlednom rade je každá chatka vybavená na horúce letné dni klimatizáciou, a ktorou je taktiež možné kúriť,a ktoré sú ovládateľné wifi pripojením. Prímorskú atmosféru navnadí nielen samotná architektúra chatiek, ale aj ich okolie a horúčavy, ktoré tu v lete panujú. Štrkové dunajské pláže ležiace len 100 m od pozemku sú skvelým miestom na víkendovú rekreáciu pri vode. K Dunaju vedie piesočnatá cesta, vedúca tiež k známej miestnej reštaurácie Čárda. Milovníci vodných športov, vlastníci jácht, cyklisti a inline korčuliari, toto miesto je stvorené práve pre vás! Príďte sa sami presvedčiť! Na dosah je nielen pláž, ale aj takisto aj medzinárodná cyklotrasa Eurovelo 6, vedúca popri Dunaji až k Čiernemu moru. Termálne kúpalisko a wellness Patince, a Vadaš Štúrovo sú vzdialené len pár km. Neďaleké historické mestá Komárno, Ostrihom a hlavné mesto Maďarska sú skvelým miestom na výlety. Na trávenie voľného času v prírode sú tu okolité viničné vŕšky, Burdovské pohorie a prírodná rezervácia Parížske močiare.

Stav
Novostavba
Pozemok
333 m²
Úžitková plocha
48 m²
56 000 € 430,77 €/m²
Logo

Priestranný dom na rôzne účely blízko Dunaja v obci Kravany nad Dunajom

Podunajsko (Kravany nad Dunajom), okres Komárno

Tento čiastočne zrekonštruovaný priestranný dom sa nachádza v centre podunajskej dedinky Kravany nad Dunajom. Stojí na rožnom pozemku s rozlohou 536 M2, na ktorom je altánok s betónovými základmi a studňa s ručnou pákovou pumpou. Dom stojí na vyvýšených základoch, vstup je riešený schodmi cez hlavný vchod od ulice a z dvora dvoma vchodmi, pri ktorých je vyvýšená teraska. Dom s úžitkovou plochou cca 200m2 pozostáva z troch priestranných miestností, chodby a dvoch toaliet. Polovica domu je podpivničená, na prízemí sa nachádza ďalšia toaleta a dolu schody vedú do suterénu, kde sú ďalšie dve miestnosti. Budova fungovala ako komerčný objekt, a to ako obchod s potravinami, neskôr ako reštaurácia a bufet. Miestnosti v budove sú zariadené na tento účel, je tu kuchyňa, bar a jedáleň, ktoré sa dajú ďalej využívať na podnikanie v tomto odbore, ako aj v cestovnom ruchu. Keďže obec leží priamo pri Dunaji a medzinárodnej cyklotrase Eurovelo 6, je možné tento objekt využívať aj na poskytovanie ubytovania pre turistov - cyklistov a náhodných návštevníkov, ako aj na trvalý podnájom a iné druhy podnikania. Domček je takisto vhodný aj na chalupu, či rodinný dom. Nachádza sa blízko centra obce, potravín, autobusovej zastávky, školy a škôlky. Rozsiahle štrkovo piesočnaté dunajské pláže ponúkajú skvelé možnosti pre oddych a rekreáciu pri vode. Neďaleké termálne kúpele v Patinciach a najväčšie termálne kúpalisko na Slovensku je vzdialené len 15 km. Odkiaľ je to už len na skok do Maďarska, do historického mesta Ostrihom a horského mestečka Vyšehrad, ako aj do hlavného mesta Maďarska, Budapešti. V okolí nájdete rozsiahle vinárske údolia a najjužnejšie pohorie Burdov, ktoré vytvárajú príjemné podmienky na nenáročnú turistiku.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
536 m²
Úžitková plocha
130 m²
170 000 € 1 827,96 €/m²
Logo

Útulný domček s krásnym pozemkom blízko Dunaja

Podunajsko (Moča), okres Komárno

Tento útulný domček sa nachádza v podunajskej vinárskej dedinke Moča, len 200 m od brehu rieky Dunaj. Leží v kľudnej uličke, na rožnom štvorcovom pozemku o rozlohe 435 m2, ktorý je svojou veľkosťou ideálny na rekreačné využitie. Krásne upravený pozemok je zasadený rôznymi okrasnými a ovocnými stromami, kríkmi a inou zeleňou. O sýtosť zelenej farby trávnikového koberca sa v lete stará povrchový závlahový systém. Okrem romantickej parkovej úprave pozemok skrášľuje drevený altánok vhodný na letné posedenia. Na uskladnenie záhradného náradia je k dispozícií drevený domček za altánkom. Parkovanie dvoch áut je možné na kameňom obloženom chodníku, ktorý vedie na novo postavenú priestrannú terasu. Ku 92 m2- mu domčeku patrí aj krásne presvetlená zimná záhradka, príjemná na posedenia v chladnom počasí. Vstup do domu je cez otvorenú predsieň spojenú s kuchynkou, z ktorej vedú dvere do priestrannej kúpelne, vkusne zariadenej obývačky a dobre situovanej spálne. 64m2 prízemie je rozšírené zastavaným podkrovím, ktoré pozostáva z jednej veľkej miestnosti. Vďaka blízkosti k vode, štrkovo piesočnatým plážam a medzinárodnej cyklotrase, vedúcej popri Dunaji je tento domček ideálny aj pre milovníkov aktívneho trávenia voľného času. Centrum obce je vzdialené 600 m, ktoré ponúka kompletné občianske vybavenie. V okolí nájsť množstvo termálnych prameňov, historických pamätihodností ako aj možnosti turistiky a rôznych výletov.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
435 m²
Úžitková plocha
93 m²
78 000 € 520 €/m²
Logo

Zmenená cena!!! Priestranný dom s veľkým pozemkom v kľudnej časti obce Pribeta

Podunajsko (Pribeta), okres Komárno

Tento útulný domček stojí v kľudnej uličke na pozemku s rozlohou 7800m2. Svojou veľkosťou a množstvom vedľajších budov je vhodný na hospodárenie rôzneho typu. Miestna pôda je veľmi úrodná. Dvor a záhrada je zastavaná mnohými hospodárske budovami, a to rôznymi úložné priestormi, niekoľkými budovami pre chov zvierat, dvomi pivnicami, dvomi garážami, veľkým prístreškom, sušiarňou dreva a skleníkom. Za domom sa rozprestiera záhrada s rozlohou takmer 7000m2, ktorá je súčasťou pozemku. Pekne zachovalý domček s obytnou plochou okolo 150m2 má dve poschodia. Na prízemí sa nachádzajú tri izby, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa a predsieň. Na poschodí je ďalšia izba, tzv. manzartka. Voda do domu je zavedená zo studne. Kúrenie je centrálne na tuhé palivo a v zadnej izbe sú plynové gamatky. Na uličke pred domom je pekná parková úprava s potôčikom, nedávno upraveným. Obec Pribeta leží na hranici Komárňanského okresu, neďaleko mesta Nové Zámky. Centrum obce, kde nájsť všetky potrebné sociálne zariadenia je vzdialené 1,5 km od domu. Okolie svojim charakterom spadá do poľnohospodárskej lokality, je tu však aj viničný vŕšok a niekoľko zaujímavostí - hniezdne nory včelárika zlatého a niekoľko historických pamiatok. Tráviť voľný čas môžete v susedných obciach Strekov a Nová Vieska, kde sa rozprestiera prírodná rezervácia Parížske močiare s množstvom chránených živočíchov a rastlín, cez ktorú vedie niekoľko náučných chodníkov. V okolí sa nachádzajú aj termálne kúpele Podhájska a Patince. Historické mesto Komárno leží 25 km od obce. Za návštevu stojí aj kaštieľ v neďalekej obci Rúbaň alebo najstaršia hvezdáreň na Slovensku v Hurbanove.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
7 800 m²
Úžitková plocha
150 m²
40 000 € 100 €/m²
Logo

Útulná chatka blízko termálnych kúpeľov Patince

Podunajsko (Virt), okres Komárno

Táto útulná trojposchodová chatka sa nachádza v chatovej oblasti blízko dedinky Marcelová, patriacej obci Virt. Stojí na pozemku s rozlohou 447 m2, vzdialenom len 6km od Wellness Hotela a termálneho kúpaliska Patince. Súčasťou pozemku je dvor okolo domu s altánkom a grilom, a záhrada, na ktorej rastú vyšľachtené ovocné stromy s krásnou úrodou. Voda na polievanie sa využíva zo studne, ktorá je zavedená aj do domu. Chatka pozostáva z troch poschodí a suterénu, pod ktorým je postavená klenbová pivnica. V suteréne je priestor na vytvorenie baru s posedením. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálňou a kúpeľňa s WC. Prvé poschodie sa skladá z jednej veľkej miestnosti, a to obývačky s krbom. Na druhom poschodí sú dve izby, každá s dvomi posteľami, skriňou a kreslami. K jednej izbe patrí aj balkón s výhľadom na záhradu a okolie. Tretie poschodie, podkrovie je neobývané, dá sa tu však vytvoriť ďalšia izba. Miestne klimatické podmienky sú vhodné nielen pre teplomilné rastliny, ale aj pre teplomilných vodáckych nadšencov. Pre trávenie dlhých letných dní sa blízko chatky okrem kúpeľov Patince nachádzajú aj početné štrkové jazerá v Marcelovej, Virtské jazero s vodnou plochou vyše 46 hektárov a najväčšia rieka Slovenska, Dunaj so svojimi štrkovo piesočnatými plážami ponúka nespočetné možnosti na trávenie voľného času pri vode. Pre športových nadšencov sa kúsok od dediny ťahá medzinárodná cyklotrasa Eurovelo 6, vedúca až k Čiernemu moru. Najväčšie termálne kúpalisko Vadaš, nachádzajúce sa v meste Štúrovo, je vzdialené len 19 km, ktoré susedí s historickým mestom Ostrihom. Mnohé pamiatky nájsť aj v neďalekom krásnom meste Komárno, ležiacom na hraniciach s Maďarskom.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
447 m²
Úžitková plocha
400 m²
58 000 € 290 €/m²
Logo

Romantická stodola blízko Búčskeho jazera

Podunajsko (Búč), okres Komárno

Stodola sa nachádza v malebnej dedinke Búč, blízko Búčského jazera a prekrásneho lesa. Je to novšia stavba postavená na základoch starého domu, na pozemku veľkosti vyše 1900 m2. Pri prestavbe bol odstránený strop stavby, vďaka čomu vznikol veľký otvorený priestor, ktorý spolu s drevenými trámami a pôvodnými stĺpmi vytvárajú jedinečný pocit pri vstupe do týchto priestranných presvetlených miestností. V zadnej časti stavby sú menšie hospodárske miestnosti využívané ako špajza a úložné priestory. Za stodolou stojí prístrešok polkruhového tvaru, využívaného ako garáž. Stodola stojí v prednej časti tohto slnečného pozemku, zadná časť sa využíva ako záhada, za ktorou vedie poľná cesta k jazeru a lesu. Jazero je príjemným miestom na rybárčenie a na prechádzky prírodou. Necelých 7 km od pozemku tečie rieka Dunaj, ponúkajúca skvelé možnosti na oddych pri vode ako aj na aktívne trávenie voľného času vďaka medzinárodnej cyklotrase Eurovelo 6, vedúcej popri Dunaji. Miestne podmienky sú vďaka teplým slnečným lúčom skvelé na pestovanie vína. Okolie je okrem toho, že je významná vinárska oblasť, je preslávené svojimi liečivými prameňmi, len 15 km od obce sa nachádza termálne kúpalisko a wellness Patince, a v 20 km-vej diaľke vo Vadaši v Štúrove nájdete najväčší termálny aquapark na Slovensku. Neďaleké Kováčovské kopce pohoria Burdov a okolité viničné údolia sú stvorené pre milovníkov nenáročnej turistiky. A turistami obľúbené mestá - Ostrihom a Komárno sú skvelou destináciou pre nadšencov historických pamiatok, ako aj hlavné mesto Maďarska, Budapešť, ležiace len 80 km od obce, ktoré ponúka ďalšiu kopu možností na výlety.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 935 m²
Úžitková plocha
200 m²
22 390 € 699,69 €/m²
Logo

Predaj, chata Svätý Peter

Podunajsko (Svätý Peter), okres Komárno

Ponúkame na predaj starší viničný domček v obci Svätý Peter s orientačnou úžitkovou plochou 32 m2. Domček je postavený na slnečnom pozemku s rozmermi 7m x 65 m. IS - elektrina pred domom Viničný domček pozostáva z jednej menšej miestnosti a komôrky. Konštrukcia domčeka je z tehly, strecha škridlová a je v pôvodnom stave s nutnosťou kompletnej rekonštrukcie. Pozemok je zatrávnený a na jeho väčšej časti je vinič. Nehnuteľnosť je vo vlastníctve jedného majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou a je k dispozícii ihneď. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite v chatkovej oblasti. Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 798 364 alebo na janaslavikova@haloreality.sk. ID ponuky: KN-56506 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
595 m²
Úžitková plocha
32 m²
Zastavaná plocha
32 m²
29 990 € 1 999,33 €/m²
Logo

Predaj, chata Kolárovo, Čergov

Podunajsko (Kolárovo), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovanú murovanú chatku s užitkovou plochou 15 m2 (3x5 m) v záhradkárskej oblasti Čergov v Kolárove. Chata sa nachádza na slnečnom, rovinatom a oplotenom pozemku vo výmere 399 m2 a orientačnými rozmermi 14 x 28 m. Dispozícia: jedna miestnosť a komora. IS - elektrina, na pozemku je vŕtaná 12 m studňa na zavlažovanie spolu s čerpadom. Priamo pred pozemkom sa nachádza verejný vodovod, preto je možnosť pripojenia sa aj na túto inžiniersku sieť. Kompletná rekonštrukcia prebiehala postupne od roku 2014, pri ktorej bola vymenený krov, strešná krytina (škridla), odkvapové žľaby, tatranský profil, nová elektroinštalácia, znížený sadrokartónový strop, nová interiérová dlažba, opravený a upravený sokel - obklad v imitácii tehly. Pozemok je zatrávnený ako malá lúka :-) a sú na ňom vysadené mnohé okrastné a ovocné dreviny, kríky (marhula, jabloň, hruška, mišpula, hurmikaki, levandula) a viaceré odrody hrozna. Nehnuteľnosť je vo jedného majiteľa, nie je zaťažený žiadnou ťarchou a je k dispozícii ihneď. Prístupová cesta zabezpečuje bezproblémový prístup k nehnuteľnosti ako aj parkovanie pred pozemkom. Chata sa nachádza v tichej lokalite v záhradkárskej oblasti a v jej okolí sú postavené mnohé chaty, chalupy využívané na trvalé alebo rekreačné bývanie. Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 798 364 alebo na janaslavikova@haloreality.sk. ID ponuky: KN-55840 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
399 m²
Úžitková plocha
15 m²
Zastavaná plocha
15 m²
71 000 € 1 092,31 €/m²
Logo

Predaj, chata Komárno

Podunajsko (Komárno), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj záhradu s chatkou v Komárne v časti Malý Harčáš. Rovinatý, slnečný pozemok má rozlohu 395 m2. Chata dispozične pozostáva: - vstupná chodba, kuchyňa spojená s izbou, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, priestor na spanie Podpivničená chata s obytnou plochou 60 m2 je postavená z tehál, dreva a sadrokartónu, V chate sa nachádza plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou, nová kuchynská linka a vstavaná skriňa. K domu patrí zastrešená terasa, ktorú je možné prerobiť na miestnosť. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa, žumpa, vybetónované parkovacie miesto pre 2 autá a voliéra pre psa. IS - elektrina, kúrenie je elektrické, ohrev vody zabezpečuje 30 l elektrický bojler. Nehnuteľnosť je vo vlastníctve 2 majiteľov, nie je zaťažená žiadnou ťarchou a k dispozícii ihneď. Príjazdová asfaltová komunikácia umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti ako aj parkovanie pred ňou. Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí. V prípade záujmu Vám bezplatne vybavíme najvýhodnejší hypotekárny úver na mieru. Cena je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 483 112 alebo na andreakovarcikova@haloreality.sk. ID ponuky: KN-55084 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
395 m²
Úžitková plocha
65 m²
Zastavaná plocha
56 m²
30 000 € 2 000 €/m²
Logo

Murovaná chata v rekreačnej oblasti pri Kolárove

Podunajsko (Kolárovo), okres Komárno

Ponúkame na predaj murovanú chatu 3 x5 m to je 15 m2 s okrasnou záhradkou v rekreačnej oblasti pri Kolárove lokalita Čergov. Pozemok má výmeru 399 m2 je rovinatý ,oplotený s množstvom okrasných aj ovocných stromov. Je postavená z tehál, strecha je pálená škridla. V chatke je zavedená aj elektrina. Ponúka možnosť dostavania podkrovnej izby ,alebo prístavby ďalších miestnosti .Kolaudácia chaty bola v roku 1979 . Rekonštrukcia chaty prebiehala od roku 2014 ,- vymenený krov, škridla, odkvapový systém, tatranský profil, nová elektroinštalácia , dlažba , znížený sadrokartonový strop , sokel -vzor tehla. Pred chatkou je drevená lavica so stolom . V prípade potreby rozšírite chatu o terasu s posedením . Na pozemku je vŕtaná studňa 12m + s čerpadlom .Obecný vodovod je vedený v prístupovej komunikácii (pri bránke). Vedľa chaty je murované wc-nutné dokončiť strechu . Záhrada ponúka možnosť relaxacie je v nej vysadených mnoho kríkov, ovocných stromov a okrasných kríkov ako marhule, hurmikaky , jablone, mišpula, hruška, stolové odrody viniča . Záhrada je určená na rekreáciu na oddych vhodné pre rybára , pre rodiny s deťmi , s dostatkom miesta na bazén alebo na pieskovisko pre deti . Chata sa nachádza neďaleko Jazera Čergov a cca 200m od brehu rieky Váh, vhodné pre rybárov . Pár metrov od pozemku sa nachádza cyklotrasa s celkovou dĺžkou 27,61km. Začína sa v Komoči, vedie popri rieke Váh a končí v Komárne. Táto oblasť je vďaka svojej polohe vyhľadávaná oblasť pre rybárčenie, člnkovanie, vhodné pre relax.Termálne kúpalisko v Nesvadoch je len 13 km , 8 km je od Komárna a 25 km od Velkého Medera kde je známe termálne kúpalisko s množstvom atrakcii. Cena je 30 000€ je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Právny servis zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. V prípade záujmu alebo potreby ďalších informácií ma kontaktujte na telefónnom čísle 0907894574 © Fotografie a text je autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie VASSE Reality. U NÁS NÁJDETE IBA AKTUÁLNE PONUKY! Pozrite sa aj ostatné naše ponuky na našej stránke .

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
399 m²
Úžitková plocha
15 m²
Zastavaná plocha
15 m²
Cena dohodou
Logo

Na predaj veľmi pekná murovaná chata v Radvani nad Dunajom

Podunajsko (Moča), okres Komárno

Ponúkame na predaj veľmi peknú murovanú chatu v rekreačnej oblasti neďaleko Komárna, v Moči. Chata sa nachádza len pár desiatok metrov od Dunaja, je v peknej loaklite. Je vhodná na celoročné bývanie, je poschodová, má dve izby, kuchyňu, kúpeľňu, wc, technickú miestnosť, pekný veľký pozemok. Ak hľadáte ideálne miesto na oddych je táto chata práve pre Vás. Bližšie informáie v RK.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
500 m²
Úžitková plocha
500 m²
70 990 € 2 366,33 €/m²
Logo

Ponúkame na predaj celoročnú záhradnú chatu v Komárne - časť Harčáš !

Podunajsko (Komárno), okres Komárno

Ponúkame na predaj záhradnú chatu v Komárne - časť Harčáš ! Pozemok je o výmere 395m2, je oplotený a rovinatý. Na pozemku sa nachádza terasa, studňa, voliéra pre psa. V blízkosti cca 500m je Dunaj a cyklotrasa Komárno-Štúrovo. Chata má výmeru 30m2, postavená z tehál, dreva a sadrokartónu. Dispozičné riešenie: priestranná chodba, kuchyňa s izbou, kúpeľňa a toaleta. Má pivnicu a veľkú terasu. Do chaty je zavedená elektrika a studňová voda - ohrev vody zabezpečuje BOJLER. Cena: 70 900,- Eur Cena zahŕňa kompletný právny servis zabezpečený autorizovaným advokátom a tiež vklad na kataster. V prípade záujmu Vám bezplatne vybavíme hypotekárny úver na mieru.

Stav
Novostavba
Pozemok
395 m²
Úžitková plocha
30 m²
Zastavaná plocha
30 m²
90 000 € 857,14 €/m²
Logo

Na predaj záhradkárska chata v Komárne časti Nová Stráž

Podunajsko (Nová Stráž), okres Komárno

Na predaj ponúkame záhradkársku chatu v Komárne , časti Nová Stráž, ktorá je postavená v zastavanom území obce v tichej uličke. Postavený v roku 2006 Materiál: pálená tehla Obytná plocha domu : 3 * 35 m2 Zastavaná plocha: 41m2 Záhrada: 379m2 Počet izieb : 5 Kúpeľňa : 1 WC : 1 Garáž : 2 Spôsob kúrenia: s krbom na tuhé palivo Voda : zo studni Jeho dispozičné riešenie je: vstupná chodba, vpravo kúpeľňa s toaletou, obývačka, kuchyňa s jedálenskou časťou , na poschodí a v suterené sa nachádzajú ďaľšie 2-2 izby.V záhrade sú rôzne ovocné stromy, 1 vedlajšia budova a 2 garáže. Dom sa nachádza vo veľmi tichej časti dediny, bol postavený kvalitne pred 15.-mi rokmi z pálených tehál, pozemok je prístupný z dvoch strán, parkovanie pred domom je bezproblémové. Cena: 100.000,- EUR V cene je zahrnutý kompletný právny a katastrálny servis ako aj všetky poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti.V prípade záujmu ponúkame bezplatné finančné poradenstvo

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
420 m²
Úžitková plocha
105 m²
Zastavaná plocha
41 m²
79 000 € 987,50 €/m²
Logo

Dve nové rekreačné chatky pri Dunaji v obci Moča v tesnej blízkosti Dunaja

Podunajsko (Moča), okres Komárno

Hľadáte chatu na súkromné víkendové pobyty, alebo výhodnú investičnú príležitosť? Predstavujeme Vám zaujímavú ponuku, a zároveň jednu z posledných dvoch novostavieb v obci Moča, Radvaň nad Dunajom, v tesnej blízkosti Dunaja, pri cyklotrase Eurovelo 6. Realitná kancelária DIRECTREAL LIVE v zastúpení Ladislavom Jágrom Vám ponúka na predaj dve novostavby modulových rekreačných chatiek s podlahovou plochou 80m2 v pokojnej časti obce Moča pri Radvani na Dunaji nachádzajúce sa na pozemkoch s výmerou 240 a 250 m2 Jednopodlažná chata s terasou s výmerou 10 m2 a dvoma parkovacími miestami je súčasťou novovybudovanej ulice blízkosti Dunaja. DISPOZÍCIA Drevená 3 izbová chata ponúka komfortný priestor pre 4 osoby. Pri vstupe v strednej časti sa nachádza zádverie, kúpeľňa, obývačka spojená s kuchyňou a s možnosťou vybudovanie krbu, alebo kachlí na drevo, priamym vstupom na priestrannú terasu. V prednej a zadnej časti sa nachádzajú 2 samostatné spálne. Chata bude dokončená v štandarde. Klimatizácia s vykurovaním značky Toshiba, infra panely, drevená podlaha, drevené dvere, tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, obklady v kúpeľni s modernou sanitou, V prípade záujmu ponúkame aj možnosť výberu a zariadenia interiéru chaty na kľúč. LOKALITA Neďaleko tečúca rieka Dunaj ponúka výborné možnosti na trávenie voľného času. Štrkové dunajské pláže sú skvelé na oddych pri vode, cyklotrasa ťahajúca sa popri pláže je obľúbená cyklistami, bežcami a korčuliarmi. Promenáda vedúca k miestnej tradičnej reštaurácií Čárda je stvorená na príjemné večerné prechádzky. Okolie je známa vinárska oblasť, hranice dediny tvoria nekonečné rady viníc. Len 10 km od obce sa nachádza termálne kúpalisko a wellness Patince, ako aj Štúrovo s najväčším termálnym aquaparkom na Slovensku je vzdialené len 20 km. Historické mestá Komárno a Ostrihom, ako aj neďaleký Budapešť, hlavné mesto Maďarska, vzdialené len 80 km je skvelým miestom na celodenné výlety. CENA Rekreačná chata sa predáva v hodnote 89 000 Eur. Cena zahŕňa kompletný servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis renomovanou advokátskou kanceláriou s viac ako 15 ročnou praxou. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, Ladislav Jáger, Tel.: 0907 70 92 91 Directreal nehnuteľnosť číslo: 166445link:

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
80 m²
88 000 € 1 833,33 €/m²
Logo

PREDAJ - CHATA PRI DUNAJI V RADVANI NAD DUNAJOM

Podunajsko (Radvaň nad Dunajom), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj chatu v Radvaň nad Dunajom, neďaleko Dunaju. Plocha: úžitková 48m2 (12 x 4), terasa 28 m2 (7 x 4) pozemku 280m2. Dispozičné riešenie chaty: kuchyňa prepojená s obývačkou, 2 nepriechodné izby, kúpeľňa s toaletou, predizba, terasa. Podlaha: plávajúca v izbách, dlažba v kúpeľni. Steny: stierky. Okná: plastové (žalúzie). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút, kúpeľňový nábytok, bojler na ohrev vody, rebrinový radiátor. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, el. sporák. Stav objektu: novostavba postavená v roku 2022. Konštrukcia objektu: drevená, zateplená, fasádna farba. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Strešná krytina: pozinkovaný plech. Kamenitá prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vŕtaná studňa o hĺbke 15 m, ktorá je napojená na chatu,  žumpa 8 m3. Dom funguje na elektriku, Kúrenie: infra panely. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, rybolov, turistika, cykloturistika, MOŽNOSŤ SPÚŠŤANIA LODE. Dunaj vzdialený cca. 30 m. Cena 88 000 €. V cene je zahrnutý kompletný právny servis zastrešovaný advokátom. INFO: Libra trade1 s.r.o. Viac info volajte Gejza Voros 0907 488 338 

Stav
Novostavba
Pozemok
280 m²
Úžitková plocha
48 m²
36 500 € 675,93 €/m²
Logo

NA PREDAJ CHATA SO ZÁHRADOU

Podunajsko (Virt), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj chatu v záhradkárskej oblasti pri obci Virt. Chata s úžitkovou plochou 54m2 leží na 4,5 árovom pozemku v extraviláne obce. Na prízemí chaty sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa, oddelená toaleta, špajza a zastrešená terasa. Na poschodí sa nachádza obývacia izba s krbom a v podkroví sú dve spálne. Vyššie podkrovie zatiaľ nie je zobytnené. V suteréne sa nachádza vínna pivnica. Na oplotenom pozemku je upravená záhrada, ovocné stromy a studňa s vodárničkou. Cena 36 500 € Kontakt k obhliadke: Daniel Orvoš, Ing.:0905422818 daniel.orvos@uniquereal.sk www.uniquereal.sk

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
450 m²
Úžitková plocha
54 m²
8 900 € 211,90 €/m²
Logo

REZERVOVANÉ | VKUSNÁ CHATA | MARCELOVÁ | LEN U NÁS

Podunajsko (Marcelová), okres Komárno

Ponúkame na predaj veľmi vkusný rekreačný domček v Marcelovej, ktorú si nový majiteľ môže upraviť podľa vlastných potrieb. Chata s rozlohou 42 m2 má kuchyňu na prízemí a spálňu na poschodí. Na bočnej strane domčeka je zastrešená plocha, ktorá po jemnej rekonštrukciu môže zaplniť funkciu útulnej uzatvorenej terasy. V chate sa nachádzajú 2 krby, z ktorých jeden je možné využiť aj na grilovanie. Pozemok 430m2 a je napojený na elektrinu aj vodu. Nachádza sa na vonkajšej strane Marceloviec, vo veľmi pokojnom prostredí a v tichej štvrti s dobrými susedmi. Ku chate patrí aj vkusne riešená pivnica. Lokalita ponúka okrem možnosti turistiky, aj len pár kilometrov vzdialené kúpele v Patinciach či Štúrove. Využiť môžete aj pobrežie Dunaja, ktorý je vzdialený len na pár minút. Bez ťarchy, okamžite k dispozícii, po kúpe sa však odporúča doriešiť vlastníctvo pozemku a kolaudáciu nehnuteľnosti (chata je bez súpisné čísla). Viac na https://www.mvb.sk/ponuky-nehnutelnosti/vkusna-chata-marcelova --------- Poskytujeme kompletný právny servis. U nás už nemáte žiadne ďalšie nečakané poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti, prepisom energií, vkladu na kataster. Vieme Vám pomôcť vyriešiť aj hypotekárny úver. Ak necháte vybavenie hypotéky na nás, vybavíme Vám bankou akceptovateľný znalecký posudok, vklad záložných zmlúv na kataster, a v prípade AK VÁM NEVYBAVÍME HYPO, VRACIAME ZÁLOHU v plnej výške!!!!

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
42 m²
37 000 € 82,77 €/m²
Logo

ZNÍŽENÁ CENA - Chata so záhradou pri Virte na predaj

Podunajsko (Virt), okres Komárno

Ponúkame na predaj chatu v záhradkárskej oblasti pri Virte, ktorá sa vyznačuje svojim kľudom od každodenného ruchu života. Chata s úžitkovou plochou zhruba 60 m2 sa dispozične skladá : pekná tehlová 2 úrovňová pivnica na skladovanie zeleniny a vína, z prízemia s kuchyňou a kúpeľňou s WC, 1. poschodia s obývacou miestnosťou a úložným priestorom, 2. poschodia kde nájdeme 2 spálne obložené tatranským profilom a podkrovia, ktoré by po zobytnení mohlo poskytnúť ďalšiu veľkú alebo 2 menšie izby. Je v pôvodnom stave, vyžaduje si zopár úprav, ktoré by ju mohli spraviť celoročne využiteľnou. Pozemok o výmere 447 m2 poskytuje dostatok priestoru na oddych, ale aj záhradkárčenie, nájdeme na ňom vysadené ovocné stromy, studňu na zavlažovanie aj s vodárničkou, posedenie pod terasou chaty kde sa nachádza aj sklad náradia. Zhruba 100m je pre rybárov kanál Virtského jazera na rybárčenie a 5 minut autom wellness Patince. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve a právnych službách.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
447 m²
27 000 € 450 €/m²
Logo

NA PREDAJ chata v záhradkárskej oblasti Sady - Hamušad

Podunajsko (Nesvady), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj podpivničenú chatku s priestranným, oploteným pozemkom vo výmere 800 m2. Nachádza sa vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti Sady- Hamušad. Chata leží v katastálnom území mesta Nesvady. Veľkou výhodou je tichá lokalita, krásna príroda a milý susedia. Na svoje si tu príjde nejeden z Vás, či už ide o oddych, príjemnú prechádzku, bicyklovanie, behanie alebo rybárčenie popri rieke Váh, ktorá sa nachádza hneď za pozemkom. Hlavné informácie: - časť chatky tvorí prístavba v ktorej sa nachádza miestnosť na posedenie s kuchynkou - nachádzajú sa tu dve obytné miestnosti, jedna je na prízemí a druhá v podkroví - WC je vonkajšie a je umiestnené vzadu na pozemku - na pozemku je elektrina, studňa, kôlňa a ovocné stromy (čerešňa, slivka, hruška, jabloň, marhuľa, višňa a vinič) K chatke vedie bezproblémová asfaltová cesta, možnosť parkovania vo dvore alebo pred bránou. Čo nás odlišuje od iných realitných kancelárii? - v cene nehnuteľnosti máte (rezervačné zmluvy, kúpne zmluvy, poplatky na katastri) vyhotové u Autorizovaného Advokáta - vybavíme za Vás prepis všetkých energií (voda, plyn, elektrina) - pre našich klientov máme na požičanie dodávku na sťahovanie (v prípade potreby zabezpečíme šoféra) - spolupracujeme s najlepšími znalcami, geodetmi, advokátmi - vieme vyhotoviť ,,potvrdenie trhovej ceny,, potrebné pri dedičskom konaní - zabezpečíme financovanie nehnuteĺnosti cez ktorúkoľvek BANKU Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: pôvodný, Celková plocha: 60 m2, Úžitková plocha: 60 m2, Plocha pozemku: 800 m2, Počet izieb: 2, Energetický certifikát: nie, El. napätie: 230/400V, Parkovanie: vlastné vyhradené, Voda: studňa, Zariadenie: zariadený, Materiál: tehla, Terasa: áno, Vykurovanie: vlastné - elektrické, Pivnica: áno

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
60 m²
Pozemok
800 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 30 inzerátov