Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Komárno

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 25 inzerátov
17 900 € 149,17 €/m²
Logo

HALO reality - Predaj, chata Komárno, Kava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Podunajsko (Komárno), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj dva domčeky na slnečnom pozemku v Komárne časť Kava. Nachádzajú na v blízkosti rieky Váh na pozemku o rozlohe 1360m2. Jeden z domčekov dispozične pozostáva z kuchyne, jednej izby a kúpeľne so sprchovacím kútom. Druhý domček dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne a jednej izby. Domčeky sú postavené z pálených tehál a z nepálených tehál. Okná sú drevené a podlahy betónové, pokryté PVC. Do domčekov je zavedená elektrina, obecný vodovod. Kúrenie je zabezpečené kachľami. V záhrade je studňa, sú vysadené ovocné stromy a menšie hospodárske budovy, chlievy. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, čo umožňuje rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Prístupová spevnená komunikácia umožňuje dostupnosť k nehnuteľnosti ako aj parkovanie pred ňou. Táto časť mesta Komárno sa nachádza na pravom brehu rieky Váh, je obkolesená krásnou prírodou a ponúka základnú občiansku vybavenosť. Centrum mesta Komárno je vzdialené 10 km. Nehnuteľnosť je vo vlastníctve jedného majiteľa a k dispozícii ihneď. Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944 542 832 alebo na andreamihalek@haloreality.sk. ID ponuky: KN-54536 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
120 m²
Zastavaná plocha
326 m²
Pozemok
1 769 m²
23 990 € 1 599,33 €/m²
Logo

HALO reality - Predaj, chalupa Svätý Peter

Podunajsko (Svätý Peter), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj vínny domček s vinohradom v obci Svätý Peter. Nehnuteľnosť vhodná na pestovanie viniča sa nachádza v záhradkárskej časti obce na slnečnom pozemku s celkovou rozlohou 794 m2. Dispozícia: vstup do priestrannej spoločnej miestnosti, vchod do pivnice. Vínny domček prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016. Zahŕňa vnútorné zateplenie, tatranský profil, dlažbu, novú strechu, škridle, terasu, nový komín. Kúrenie je riešené kachľami na tuhé palivo. V domčeku je zavedená elektrina a prípojka na obecný vodovod je pred pozemkom. Je podpivničený a predáva sa zariadený. Nehnuteľnosť sa nachádza v extraviláne obce. Na pozemku je vysadený trojročný vinič. V blízkosti sa nachádza agroturistický objekt St.Petrus Vini a termálne kúpele Patince sú vzdialené 20 km. Tiché prostredie, príjemní susedia Vám poskytne komfort relaxu . Obec Svätý Peter ponúka základnú občiansku vybavenosť.. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, nie je zaťažená žiadnou ťarchou a k dispozícii ihneď. Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944 542 832 alebo na andreamihalek@haloreality.sk. ID ponuky: KN-51913 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
15 m²
Zastavaná plocha
35 m²
Pozemok
794 m²
Cena dohodou
Logo

HALO reality - Kúpa chata Kolárovo

Podunajsko (Kolárovo), okres Komárno

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu, víkendový domček v okolí Kolárova. Ügyfelünk részére hétvégi házat keresünk Gúta környékén. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944 542 832 alebo na andreamihalek@haloreality.sk. ID ponuky: D-13006 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

9 900 € 319,35 €/m²
Logo

HALO reality - Predaj, viničný domček Hurbanovo, Komárno

Podunajsko (Hurbanovo), okres Komárno

Ponúkame na predaj pri obci Hurbanovo, v tichej lokalite Aba, v oblasti viničných domov, starší viničný domček na pozemku a rozlohe 1133 m2. Jedná sa o prízemný podpivničený objekt s valbovou strechou pokrytou pálenou škridlou, má rozmery 3,62 x 6,60 m, s betónovou terasou rozmerov 1,15 x 6,60 m.Objekt je postavený z tradičných murovacích materiálov. Dispozične je domček riešený tak, že má dve obytné miestnosti, v pivničných priestoroch sa nachádzajú potreby na spracovanie hrozna. Objekt je napojený na elektrinu, kúrenie je riešené elektrickým ohrievačom. Odpadové vody sú riešené trativodom. Pozemok ma vlastnú studňu na vodu, ktorá je zavedená do domčeka. Dom sa predáva spolu so zariadením. Veľmi dobrá poloha pozemku a zloženie pôdy predurčujú pozemok na založenie vinice. Obec Hurbanovo sa nachádza asi 3 km od nehnuteľnosti a asi 5 km od obce Nesvady, kde je vybudované vyhľadávané termálne kúpalisko. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 483 112 alebo na andreakovarcikova@haloreality.sk. ID ponuky: KN-38291 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
31 m²
Pozemok
1 133 m²
Cena dohodou
Logo

HALO reality - Kúpa chata Bajč

Podunajsko (Bajč), okres Komárno

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu alebo chalupku v dobrom stave,ktorej súčasťou je toaleta a kúpeľňa na pozemku do 400m2. Mala by sa nachádzať v okrese Komárno. Za ponuky vopred ďakujeme. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 798 364 alebo na janaslavikova@haloreality.sk. ID ponuky: D-13292 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť kupujete jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

29 900 € 664,44 €/m²
Logo

Chata so záhradou, obec Marcelová, blízko Patiniec

Podunajsko (Marcelová), okres Komárno

Ponúkame na predaj záhradu s rekreačným domčekom v dedine Marcelová okr. Komárno, neďaleko Patiniec Výmera záhrady je 1000 m2, zastavaná plocha 32 m2, úžitková plocha chatky je 60 m2. Chatka je dvojpodlažná. Elektrina 230/400V. Obecná voda. Plyn. Dispozícia:  1. podlažie - izba, kúpeľňa s WC, chodba, predsieň suterén - spoločenská miestnosť, kuchyňa, komora Vykurovanie pecou na tuhé palivo. Príprava TÚV - príprava pre elektrický bojler.  Pozemky vysporiadané, v osobnom vlastníctve. Cena: 29.900,- EUR.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 000 m²
Úžitková plocha
45 m²
Zastavaná plocha
32 m²
40 000 € 1 481,48 €/m²
Logo

Na predaj chata, pozemok 461 m2, Kolárovo

Podunajsko (Kolárovo), okres Komárno

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj chatu v Kolárove. Murovaná stavba s pozemkom o výmere 461 m2 sa nachádza v chatovej osade Čergov, vzdialenej od centra mesta iba 4 km, pričom do uvedenej lokality vedie aj cyklochodník. Dispozičné riešenie chaty s úžitkovou výmerou 27 m2: - predsieň, - kúpeľňa s toaletou, - kuchyňa spojená s obývačkou, V suteréne sa nachádza schodisko, technická miestnosť a izba. Vzhľadom na výmeru podkrovia, je možné v tejto časti chaty vytvoriť ďalšiu izbu. Vykurovanie interiéru je riešené krbovými kachlami, ohrev TÚV elektrickým bojlerom. Nehnuteľnosť je napojená na verejný rozvod elektriny, pričom k dispozícii je aj vlastná studňa na čerpanie vody. Lokalita , v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza a vyhľadávaná a veľmi obľúbená. V okolí sa nachádzajú vodné plochy vhodné na rybárčenie a relax, ďalej pekná príroda pri Malom Dunaji a Váhu. Okolie je ďalej známe termálnymi prameňmi (Veľký Meder, Komárno, Nové Zámky a Nesvady). Infraštruktúra a množstvo voľnočasových aktivít v lokalite Vám zaručí plnohodnotný odpočinok. CENA: 40 000 € Vyššie uvedená stavba nedisponuje energetickým certifikátom v zmysle zákona č. 555/2005 Z. z. a doplnení v znení zákona č. 300/2012 Z. z. o energetickej hospodárnosti budov. STANOVISKO ÚRADU VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY: “Na základe Opatrenia ÚVZ SR, pokiaľ ide o prevádzku realít, ktorá poskytuje služby mimo svojej prevádzky (napr. u zákazníka), takáto služba je povolená, samozrejme za dodržania prísnych hygienických podmienok (rúška, rukavice).” Toto rozhodnutie oficiálne povoľuje obhliadky a stretnutia s klientom. Práca mimo prevádzkových priestorov je možná pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
461 m²
Úžitková plocha
27 m²
Zastavaná plocha
20 m²
120 000 € 1 000 €/m²
Logo

Predaj krásnej, prevažne zariadenej rekreačnej chaty s celoročným bývaním, vhodná investícia, Patinc

Podunajsko (Patince), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj veľmi peknú, priestrannú rekreačnú chatu na celoročné bývanie, nachádzajúcu sa na 2,25á pozemku, s terasou, predzáhradkou, záhradou. Nehnuteľnosť sa nachádza v termálnom kúpalisku Patince, s celoročnou prevádzkou, cca na dva km od samotnej obce Patince, okres Komárno. TK Patince je vyhľadávaným rekreačným strediskom v okrese Komárno. Od r.2006 je v prevádzke aj Wellness centrum Patince s celoročnou prevádzkou (bazény, sauny) a nadštandardnými službami. Vedľaareálu sú veľké záchytné parkoviská, parkovanie je možné aj priamo pri chate na kraji ulice. V areáli sa nachádza kompletná sieť IS (kanalizácia, voda, plyn. a elektr. prípojka). Samostatne stojaca prízemná chata s príslušenstvom sa nachádza medzi podobnými chatami so štandardným vybavením. Rok kolaudácie 2004. Zastavaná plocha chaty je131m2, terasa je 10m2, na pozemku je množstvo tují, trávnik. Postavený z pálených tehál, strecha sedlová, pokrytá kanadským šindlom. Okná sú drevené s vonkajšími roletami, dvere drevené z tvrdého dreva, vonkajšie rolety, v izbách sú laminátové parkety, v osatných miestnostiach je keramická dlažba. IS: v chate je obecná voda, kúrenie elektrickými konvektormi, v centrálnej časti chatky je veľký krb, ktorý vykúri taktiež značnú časť chaty, chata je napojená na verejnú kanalizáciu. Dispozičné riešenie: vstupná terasa, vstupná časť, recepcia, hala s príjemným sedením pri centrálnom krbe, technická miestnosť, dve kúpeľne so sprchovacím kútom, tri samostatné izby (18,17,17m2), umyváreň s umyvadlom a dvomi WC a veľká hala s kuchynským kútikom (38m2), drevenými schodami do otvorenej galérie s posedením (možnosť spania pre dve osoby), ďalší veľký priestor na povale, využívaný ako sklad, šatník (možnosť zobytnenia), ešte jedna otvorená (tajná) galéria s pohovkou Vybavenie: kuchynská linka s elektrickým šporákom, rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, v cene chaty aj čiastočné zariadenie, ostatné na dohode s majiteľom, (viď fotodokumentácia) Orientácia hlavných miestností je na J-JJV. V obci je obecný úrad, pošta, ZŠ, zdravotné stredisko, kultúrne zariadenia, základné služby. V obci premáva utobus. Chata sa nachádza blízko prírody, veľa zelene, kľud, športové vyžitie a relax. Ďalšia možnosť využitia pre klientov s investičným zámerom - VÝHODOU tejto ponuky je, že sa predáva prevažne zariadený, je kúpou ihneď voľný a je možné ho okamžite prenajímať . Možnosť prenajímania pre rekreačné pobyty, aj víkendové akcie, kapacita pre cca 15-18 ľudí. Cena 120 000 €. Bližšie info : 0905 758043

Stav
Novostavba
Pozemok
225 m²
Úžitková plocha
120 m²
Zastavaná plocha
131 m²
39 000 € 722,22 €/m²
Logo

NA PREDAJ CHATA SO ZÁHRADOU

Podunajsko (Virt), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj chatu v záhradkárskej oblasti pri obci Virt. Chata s úžitkovou plochou 54m2 leží na 4,5 árovom pozemku v extraviláne obce. Na prízemí chaty sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa, oddelená toaleta, špajza a zastrešená terasa. Na poschodí sa nachádza obývacia izba s krbom a v podkroví sú dve spálne. Vyššie podkrovie zatiaľ nie je zobytnené. V suteréne sa nachádza vínna pivnica. Na oplotenom pozemku je upravená záhrada, ovocné stromy a studňa s vodárničkou. Cena 39 000 € Kontakt k obhliadke: Daniel Orvoš, Ing.:0905422818 daniel.orvos@uniquereal.sk www.uniquereal.sk

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
450 m²
Úžitková plocha
54 m²
29 500 € 819,44 €/m²
Logo

NOVINKA - pekná rekreačná chata - aj na investíciu

Podunajsko (Patince), okres Komárno

TOPLACNEBYTY.SK Vám ponúkajú na predaj peknú murovanú chatku neďaleko Komárna v areáli Patice kúpele. Rekreačná chatka je vo výbornom stave, ideálna aj na investíciu. Prislúcha k nej pozemok o rozlohe 123 m2. V blízkosti sú bazény, Welness hotel Patince, Marína pristav a Dunaj. Cena 29 500 € zahŕňa kompletný právny servis zabezpečený notárom. NAJVYŠŠIA OCHRANA!!! Chránime našich klientov. V prípade záujmu Vám bezplatne vybavíme výhodný úver na mieru. Info: TOP LACNÉ BYTY.sk s.r.o. , viac informácií Vám rád poskytne Gabriel Pastorek, tel.: 0917 943 318.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
36 m²
Zastavaná plocha
18 m²
Pozemok
123 m²
12 500 € 416,67 €/m²
Logo

SUPER AKCIA!- MUROVANÝ DOMČEK S VINICOU V CHOTÍNE

Podunajsko (Komárno), okres Komárno

TOPLACNEBYTY.SK Vám výhodne ponúkajú na predaj murovaný dom s vinicou neďaleko Komárna v obci Chotín. Prešiel rekonštrukciou pred 7 rokmi. Pozostáva z 2 izieb, a je celý podpivničený. Toaleta je mobilná, mimo domu. K dispozícii je studňa, elektrika, žumpa a parkovacie miesto, altánok. V blízkosti je jazero. Cena 12 500 € zahŕňa kompletný právny servis zabezpečený notárom. NAJVYŠŠIA OCHRANA!!! Chránime našich klientov. V prípade záujmu Vám bezplatne vybavíme výhodný úver na mieru. Info: TOP LACNÉ BYTY.sk s.r.o. , viac informácií Vám rád poskytne Gabriel Pastorek, tel.: 0917 943 318.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
30 m²
20 000 € 200 €/m²
Logo

Útulná chalupa vo vinárskej oblasti pri rybníku neďaleko Dunaja

Podunajsko (Búč), okres Komárno

Útulná chalupa na brehu Búčskeho jazera v kľudnej časti obce blízko prírody. Prízemný štvorcový domček pozostáva zo štyroch samostatných izieb, kúpeľne, wc, špajze a kuchyne spojenej s terasou, odkiaľ sa núka krásny výhľad na Búčske jazero obklopené čarokrásnou prírodou a vodným vtáctvom, určite vás očaria labute plávajúce na jazere za domom. Po menšej rekonštrukcii sa z tohto 100 ročného domčeka dá vyčarovať prekrásne miesto na oddych, kde si svoju rannú kávu budete môcť vychutnávať na terase kochajúc sa okolitou prírodou a výhľadom na dychberúci jazerný svet. Okrem toho, okolie ponúka veľa ďalších možností na aktívne využitie voľného času. Len 5 km od domu sa rozprestierajú krásne dunajské pláže, 16 km od obce sa nachádza wellness s termálnym prameňom v Patinciach, historické mestá Komárno a Ostrihom a na turistiku stvorené Kováčovské vrchy sú vzdialené iba 30 km a hlavné mesto Maďarska, Budapešť leží 80 km od dediny. Druh stavby: Montovaná Umiestnenie objektu: Kľudná časť obce Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Array Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 50 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 50 km Vzdialenosť do centra obce: Do 1 km Prístupová cesta: Asfaltová Kúrenie: Ústredné - plynové Rok výstavby: 1940

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
100 m²
Pozemok
415 m²
225 000 € 2 250 €/m²
Logo

Kompletne zariadený bungalov s vlastnou plážou priamo pri Dunaji neďaleko Patiniec

Podunajsko (Radvaň nad Dunajom), okres Komárno

Na predaj kompletne vybavená chata priamo pri Dunaji v obci Radvaň nad Dunajom. Nehnuteľnosť sa nachádza na výnimočnom mieste - prístup k vodám Dunaja je priamy, nie je hatený hrádzou, ako je to zvyčajné. Pred šiestimi rokmi postavená chata môže slúžiť aj ako dom na celoročné bývanie. Objekt tvoria dve spálne, obývačka spojená s kuchyňou, kúpeľňa s wc. Obývačka je spojená s kuchynským kútom, ktorý je vybavený potrebnými spotrebičmi. V tejto miestnosti sa nachádza kozub, ktorý prieduchmi vykuruje celý priestor chaty. Celý interiér je vkusne zariadený dreveným nábytkom, stropy sú tiež z drevených trámov, čo dodáva priestoru pocit útulnosti. Presklená stena z obývačky umožňuje vstup na priestrannú terasu, ktorá poskytuje nielen výhľad priamo na vodu Dunaja, ale hlavne príjemný priestor na relax. Pozemok sa zvažuje smerom dolu k brehu Dunaja, kde je v letných dňoch k dispozícii vlastná piesočná pláž. Rovnako je tu možnosť ukotviť motorový čln, pre ktorý je vybudovaná garáž na pozemku. V dolnej časti pozemku je priestor s vonkajším krbom a posedenie z umelého kameňa pri krbe poskytuje ďalší priestor na oddych v kruhu rodiny a priateľov. Vpredu pred chatou je priestor, umožňujúci parkovanie 3-4 áut a tento priestor je lemovaný viničom a ovocnými kríkmi. Celý pozemok je vysadený okrasnými kríkmi a kvetmi, ktoré pomáhajú vytvárať príjemnú atmosféru pobytu priamo pri vode Dunaja. A neďaleké Patince zasa umožňujú oddych pre telo v známom relaxačnom centre s liečivou vodou. Druh stavby: Zmiešaná Umiestnenie objektu: Chatová oblasť Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Array Vzdialenosť k vleku či lanovke: Nad 50 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Nad 50 km Vzdialenosť do centra obce: Do 1 km Prístupová cesta: Asfaltová Kúrenie: Lokálne - tuhe palivo Rok výstavby: 2012

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
100 m²
Pozemok
451 m²
37 000 € 82,77 €/m²
Logo

ZNÍŽENÁ CENA - Chata so záhradou pri Virte na predaj

Podunajsko (Virt), okres Komárno

Ponúkame na predaj chatu v záhradkárskej oblasti pri Virte, ktorá sa vyznačuje svojim kľudom od každodenného ruchu života. Chata s úžitkovou plochou zhruba 60 m2 sa dispozične skladá : pekná tehlová 2 úrovňová pivnica na skladovanie zeleniny a vína, z prízemia s kuchyňou a kúpeľňou s WC, 1. poschodia s obývacou miestnosťou a úložným priestorom, 2. poschodia kde nájdeme 2 spálne obložené tatranským profilom a podkrovia, ktoré by po zobytnení mohlo poskytnúť ďalšiu veľkú alebo 2 menšie izby. Je v pôvodnom stave, vyžaduje si zopár úprav, ktoré by ju mohli spraviť celoročne využiteľnou. Pozemok o výmere 447 m2 poskytuje dostatok priestoru na oddych, ale aj záhradkárčenie, nájdeme na ňom vysadené ovocné stromy, studňu na zavlažovanie aj s vodárničkou, posedenie pod terasou chaty kde sa nachádza aj sklad náradia. Zhruba 100m je pre rybárov kanál Virtského jazera na rybárčenie a 5 minut autom wellness Patince. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 915 781 049 a pomôžeme Vám v komplexnom poradenstve a právnych službách.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
447 m²
160 000 €
Logo

NA PREDAJ LUXUSNÝ HOUSEBOAT NA RIEKE VÁH, KOMÁRNO

Podunajsko (Komárno), okres Komárno

EXKLUZÍVNE IBA V HOMECENTER.SK Na predaj krásny luxusný, 3-izbový houseboat s veľkou terasou vhodný na celoročné bývanie či rekreáciu na rieke Váh, pri meste Komárno. Celková rozloha: 71 m2 Charakteristika: Hľadáte výnimočné a pokojné bývanie v lokalite plnej zelene a prírody? Tento luxusný houseboat takéto bývanie poskytuje. Houseboat je ideálnou voľbou pre aktívnu rekreáciu v príjemnom prostredí a zároveň poskytuje možnosť celoročného bývania. - drevostavba na železobetónových pontónoch - montovaná drevostavba s drevenou odvetranou fasádou - výrazné zasklenie smerom na vodu - odpadová voda je čistená čistiarňou odpadovej vody - úžitková voda je zo studne, a následne sa filtruje cez filtračnú sústavu - stropné elektrické kúrenie s termostatom - internet - televízor - 3x klimatizácia - moderná kuchynská linka so spotrebičmi ( umývačka riadu, indukčná varná doska, vinotéka, chladnička, elektrická rúra s funkciou mikrovlnnej rúry, digestor) a celkovým kuchynským zariadením - sprcha aj na terase - záhradný nábytok - studňa na pozemku - elektrická prípojka - v houseboat-e je zavedený alarm a kamerový systém - nízke mesačné náklady - predáva sa plne zariadený - 4x kajak a rybárska čln s motorom- drevostavba na železobetónových pontónoch Dispozícia houseboat-u: Jednopodlažný houseboat pozostáva z dvoch spální, z obývačky, ktorá je spojená s kuchyňou, kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou a z komory. Zo všetkých miestností je výstup na priestrannú terasu s nádherným výhľadom na rieku Váh a okolitú prírodnú rezerváciu. Na brehu, pri vstupe na houseboat nájdeme drevený domček na uloženie sezónnych potrieb. Lokalita: Tento jedinečný houseboat je situovaný na rieke Váh, neďaleko mesta Komárno, pri cyklistickej trase Komárno - Kolárovo. Lokalita poskytuje možnosť aktívneho odpočinku. ( rybolov, kajak, kúpanie, bicyklovanie ...) Hauseboat nie je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru.

22 000 € 666,67 €/m²
Logo

PREDAJ: Rekreačný domček s vínnou pivnicou - Bátorové Kosihy

Podunajsko (Bátorove Kosihy), okres Komárno

Ponúkam na predaj rekreačný domček s vínnou pivnicou , ktorý sa nachádza v obci Bátorové Kosihy v intraviláne. Rekreačný domček bol postavený pred rokom 1976. Hlavný vstup na pozemok je riešený z príjazdovej čiastočne spevnenej komunikácie cez vstupnú bránku. Nehnuteľnosť je samostatne stojaca, dvojpodlažná budova s plochou strechou. Pôdorys má rozmery: 7,070 x 4,600 metrov. Z betónovej spevnenej plochy /terasy/ je cez závetrie prístupná miestnosť pre účely skladovania a prípravy vína. Z nej je cez oceľové dvere prístupná rampou klasickou technológiou zhotovená tehlová klenbová pivnica. Na poschodie vedie schodisko opatrené kovovým zábradlím. Malou chodbou sa dostaneme do spoločenskej miestnosti z ktorej je prístupná loggia a je opatrená dreveným zábradlím. Na pozemku o rozlohe 1 205 m2 sa nachádza vinič. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, kúpou voľná ! FOTODOKUMENTÁCIA bude dodatočne zverejnená. Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať! Vaša maklérka: Zsuzsanna Mészáros, TEL.: 0908 305 425 ...... najvyššia právna ochrana pri kúpe ..... zmluvy sú autorizované advokátom ..... achránime našich klientov .....

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
33 m²
Zastavaná plocha
37 m²
Pozemok
1 205 m²
Cena dohodou
Logo

Krásna lokalita! Chata na predaj Virt

Podunajsko (Virt), okres Komárno

Homecenter s.r.o. Szilárd JÁNOSFALVI z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj víkendový domček (chatu) v záhradkárskej oblasti pri obci Virt. Chata s úžitkovou plochou 54m2 leží na 4,5 árovom pozemku. Na prízemí chaty sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa, oddelená toaleta, špajza a zastrešená terasa. Na poschodí sa nachádza obývacia izba s krbom a v podkroví sú dve spálne. Vyššie podkrovie zatiaľ nie je zobytnené. V suteréne sa nachádza vínna pivnica. Na oplotenom pozemku sú zasadené ovocné stromy ako jablko, hruška, ringloty a časť pozemku bola užívaná na pestovanie zeleniny. Víkendový domček sa nachádta v prekrásnej chatovej oblasti neďaleko od Virtského jazera a blízko cca 18 km od historického okresného mesta Komárno. Dedinka Virt sa nachádza 2 km od termálneho kúpaliska Wellness Patince. Odporúčam pre rodiny a klientov ktorí majú radi prekrásnu prírodu.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
54 m²
Pozemok
440 m²
22 000 € 814,81 €/m²
Logo

Predaj- záhradná drevená chatka v chatovej oblasti Ozón

Podunajsko (Nesvady), okres Komárno

Ponúkame na predaj drevenú chatku v tichej lokalite záhradkárskej oblasti Ozón. Chata je postavená z dreva, zastavaná plocha chaty je 27 m2 ,strecha aj podlaha je izolovaná. Okná sú drevené a dve okná a vchodové dvere sú plastové, strechu tvorí šindeľ.V chatke je zavedená voda z vŕtanej studne a elektrina. Dispozícia chaty : izba je predelená na dve časti, ďalej kuchynka a kúpeľňa s WC.Lokalita je bezpovodňová. Chatka sa využíva na celoročné bývanie.V zadnej časti pozemku je suché WC a náraďovňa. Na záhrade o výmere 312 m2 sú vysadené ovocné stromky a nachádza sa tam aj bazén. Parkovanie je voľné, priamo pri chatke. Naše ceny sú konečné a sú odsúhlasené majiteľmi. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel.č. 0905 144 110 alebo emailom na : info@komplexreality.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
312 m²
Úžitková plocha
27 m²
Zastavaná plocha
27 m²
27 000 € 450 €/m²
Logo

NA PREDAJ chata v záhradkárskej oblasti Sady - Hamušad

Podunajsko (Nesvady), okres Komárno

Ponúkame Vám na predaj podpivničenú chatku s priestranným, oploteným pozemkom vo výmere 800 m2. Nachádza sa vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti Sady- Hamušad. Chata leží v katastálnom území mesta Nesvady. Veľkou výhodou je tichá lokalita, krásna príroda a milý susedia. Na svoje si tu príjde nejeden z Vás, či už ide o oddych, príjemnú prechádzku, bicyklovanie, behanie alebo rybárčenie popri rieke Váh, ktorá sa nachádza hneď za pozemkom. Hlavné informácie: - časť chatky tvorí prístavba v ktorej sa nachádza miestnosť na posedenie s kuchynkou - nachádzajú sa tu dve obytné miestnosti, jedna je na prízemí a druhá v podkroví - WC je vonkajšie a je umiestnené vzadu na pozemku - na pozemku je elektrina, studňa, kôlňa a ovocné stromy (čerešňa, slivka, hruška, jabloň, marhuľa, višňa a vinič) K chatke vedie bezproblémová asfaltová cesta, možnosť parkovania vo dvore alebo pred bránou. Čo nás odlišuje od iných realitných kancelárii? - v cene nehnuteľnosti máte (rezervačné zmluvy, kúpne zmluvy, poplatky na katastri) vyhotové u Autorizovaného Advokáta - vybavíme za Vás prepis všetkých energií (voda, plyn, elektrina) - pre našich klientov máme na požičanie dodávku na sťahovanie (v prípade potreby zabezpečíme šoféra) - spolupracujeme s najlepšími znalcami, geodetmi, advokátmi - vieme vyhotoviť ,,potvrdenie trhovej ceny,, potrebné pri dedičskom konaní - zabezpečíme financovanie nehnuteĺnosti cez ktorúkoľvek BANKU Status: aktívne, Vlastníctvo: osobné, Stav: pôvodný, Celková plocha: 60 m2, Úžitková plocha: 60 m2, Plocha pozemku: 800 m2, Počet izieb: 2, Energetický certifikát: nie, El. napätie: 230/400V, Parkovanie: vlastné vyhradené, Voda: studňa, Zariadenie: zariadený, Materiál: tehla, Terasa: áno, Vykurovanie: vlastné - elektrické, Pivnica: áno

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
60 m²
Pozemok
800 m²
19 000 € 380 €/m²
Logo

Ponúkame vinicu s chatkou pri Bátorových Kosihách

Podunajsko (Bátorove Kosihy), okres Komárno

Exkluzívne ponúkame na predaj vinicu s vinným domčekom pri obci  Bátorové Kosihy.  Celková rozloha ponúkaných nehnuteľností je 1343 m2. Z toho vinica má 11 árov, vinný domček má zastavanú plochu 31 m2 a priľahlé pozemky 206 m2.  Na prízemí chatky sa nachádza menšia miestnosť s posedením a jedna väčšia  miestnosť s vchodom do peknej klenbovej vinnej pivnice .  Na poschodí sa nachádza podkrovná izba s pekným balkónom, ktorá poskytuje možnosť prenocovania.  Za chatkou sa nachádza vinica  s viacerými druhmi  udržiavaného viniča. Chatka je napojená na elektr. vedenie (230, 380 V).   Možnosť napojenia na obecnú vodu. Zber dažďovej vody zabezpečuje murovaná šachta pred chatkou. Chatka sa predáva aj so zariadením a vinohradníckym náčiním. Ponúkaná nehnuteľnosť má pridelené  súpisné číslo. LV je čistý, bez ťarchy. Blízkosť historického mesta Komárno, Termálneho kúpaliska Patince, Štúrova a Ostrihomskej katedrály (všetky do 30 km) je veľkou výhodou.   V prípade ak máte záujmu o peknú, upravenú  chatu,  ku ktorej patrí udržiavaný vinohrad, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738. Cena ponúkanej nehnuteľnosti: 19 000 Eur. Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv.  - poskytujeme komplexný realitný servis,  - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke,   - stavebné povolenia, legalizácia stavieb,   - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 343 m²
Úžitková plocha
50 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 25 inzerátov