Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v okrese Galanta

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
35 000 € 128,68 €/m²

Záhrada s chatkou.

Dolné Považie (Šintava), okres Galanta

Predám túto krásnu a z láskou udržiavanú záhradku s murovanou chatkou v osobnom vlastníctve. Nachádza sa v záhradkárskej osade v Šintava v blízkosti rieky Váh. Celý pozemok je o výmere 272 m2 z toho chatka 17 m2. Dobrý prístup aj autom. Na pozemku sú ovocné stromy okrasné živé ploty. Vybudované vonkajšie posedenie, narážaná studňa, suché WC, konštrukcia na húpačku. V chatke je zavedená elektrina 380 V. Nová strecha,záhradný domček 2 m2.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
272 m²
Zastavaná plocha
17 m²
Pozemok
272 m²
35 000 € 2 058,82 €/m²

Krásna murovaná chatka s udržiavanou záhradkou - Šintava

Dolné Považie (Šintava), okres Galanta

F033-13-KAHa Ponúkame Vám na predaj udržiavanú záhradku s murovanou chatkou v blízkosti Váhu v obci Šintava. Pozemok má rozlohu 295m2 a je oplotený. Na pozemku sa nachádza chatka so samostatnou miestnosťou na náradie, záhradný domček, vonkajšie posedenie s prístreškom, suché WC, vlastná studňa a konštrukcia na hojdačku. V chatke je zavedená elektrina a má novú strechu. Chatka sa predáva s kuchynkou, sedačkou a skrinkami. Súčasťou záhrady sú ovocné stromy - čerešňa, jabloň, hruška, broskyňa a slivka. Ku chatke je veľmi dobrý prístup autom. Chatka je ideálna na relax v krásnom prostredí s výbornou dostupnosťou do mesta Sereď (3km), Trnava (20km) a Nitra (30km). Cena chatky so záhradkou je 35 000 €. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať. Uvedená cena je vrátane provízie za kompletný servis.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
295 m²
Úžitková plocha
17 m²
Zastavaná plocha
17 m²
22 500 € 1 406,25 €/m²

Udržiavaná záhradka s útulnou drevenou chatkou - Sereď

Dolné Považie (Sereď), okres Galanta

F004-13-KAHa Ponúkame Vám na predaj krásnu udržiavanú záhradku s drevenou chatkou v Seredi. Pozemok má výmeru 457m2, je oplotený a situovaný vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti za hrádzou. Na záhrade sa nachádzajú ovocné stromy, vonkajšie posedenie a vlastná studňa. Súčasťou pozemku je útulná drevená chatka (4x4m2) so zavedenou elektrinou. K záhrade sa dá dostať autom a pri pozemku je parkovacie miesto. Záhrada je vhodná na pestovanie plodín, ale tiež na relax s rodinou v príjemnom prostredí. Cena záhrady s chatkou je 22 500€. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať. Uvedená cena je vrátane provízie za kompletný servis.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
457 m²
Úžitková plocha
16 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty