Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v okrese Dunajská Streda

Predošlá Nasledovná 1 - 6 z celkom 6 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

104 000 € 2 166,67 €/m²
Logo

Montovaná chata so zastavanou plochou 48 m2 v prírodnej časti Gabčíkova na 4 árovom pozemku

Podunajsko (Gabčíkovo), okres Dunajská Streda

Tu reality ponúka montovanú zateplenú mobilnú stavbu so zastavanou plochou 48m2, osadenú na 4 árovom rovinatom pozemku pri meste Gabčíkovo. Šírka pozemku je 14 m. Stavba pozostáva z predsienky, z priestranného obývacieho priestoru s možnosťou osadenia kuchynskej linky a zo samostatnej spálne. Je tu uzavretý priestor pre sociálne zariadenie. Na pozemku je studňa s kvalitnou pitnou vodou. Je tu vybudovaná žumpa s objemom 5 m3 a na pozemok je dovedená elektrická energia. V blízkosti chaty je tok Dunaja a jeho malebné zátoky a slepé ramená. V dosahu 5 km je mesto Gabčíkovo s dobrou mestskou infraštruktúrou, s obchodmi, reštauráciami , základnou aj materskou školou. V blízkom dosahu je rekreačné Šulianske jazero. Celé okolie poskytuje bohaté športové využitie , všetky vodné športy, rybolov, turistika a cykloturistika. V dosahu 20 km je známe kúpeľné mesto Veľký Meder a okresné mesto Dunajská Streda so známymi termálnymi kúpaliskami je vzdialené 12 km. Energetický certifikát nie je k dispozícii. V cene je zahrnutá kompletná právna starostlivosť, možnosť vybavenia HÚ. Info a obhliadky: mail: vlaskova@tureality.sk, tel: +421 41 3217800.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
48 m²
51 000 € 2 833,33 €/m²
Logo

Predaj - záhrada v Čukárskej Pake

Podunajsko (Veľká Paka), okres Dunajská Streda

Diana Stanislavová 0944117028 ponúka na predaj v zastúpení klienta záhradu v tichom prostredí, so záhradnou chatkou. Videoobhliadku je možné pozrieť vložením linku do Vášho prehliadača: https://youtu.be/7oMUZLiAm8Q Plocha pozemku je 395 m2, z toho zastavaná 18 m2, pivnica nachádzajúca sa pod chatkou 11m2. V súčasnosti sa záhrada využíva na rekreačné účely, jedná o okrasnú záhradu, pozemok je však možné využívať na niekoľko spôsobov. Veľkosť pozemku poskytuje dostatok priestoru na relax, v záhrade je možné postaviť bazén, grilovať, záhradkárčiť. Pri vhodnej úprave chatky je možné ju využiť aj na bývanie. Pozemok má vlastnú studňu a prípravu na vodovod. Elektrina je tu zavedená. Záhradu s chatkou  odporúčam vzhľadom na lokalitu umiestnenia, dostupnosť z Bratislavy, ale v prvom rade pre pokoj a relax, ktorý budúcim majiteľom poskytne. ZÁHRADA S CHATKOU SA PREDÁVA ZA: 51.000,-EUR vrátane kompletných právnych služieb a kvalitného servisu  RealCare Services. pre viac informácií kontaktujte maklérku: Diana Stanislavová, 0944117028

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
395 m²
Úžitková plocha
18 m²
82 000 € 3 565,22 €/m²
Logo

PLUS REALITY I Podpivničená chatka s bazénom v Dunajskej Strede

Podunajsko (Dunajská Streda), okres Dunajská Streda

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka 1-izbovú podpivničenú záhradnú chatku s bazénom, altánkom a hojdačkou vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti v Dunajskej Strede. Podpivničená chatka je postavená z tehál a pozostáva z izby spojenej s kuchyňou, samostatnej toalety, pivnice a technickej miestnosti. Na pozemku sa nachádza okrem bazéna pevne spojeného so zemou, altánku a hojdačky pre deti aj elektrická prípojka 220/380kW, verejná voda a vlastná studňa. Vyhľadávaná lokalita, asfaltová prístupová cesta, kompletne oplotený pozemok s bránou na posun v blízkosti rôznych obchodov, reštaurácií a farmárskych trhov sú zárukou kvalitného oddychu spolu s udržaním vysokého komfortu. Cena nehnuteľnosti je 82.000-€. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu v slovenskom/maďarskom jazyku.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
450 m²
Úžitková plocha
23 m²
104 990 €
Logo

** Rekreačná chatka **

Podunajsko (Šamorín), okres Dunajská Streda

Ponúkame Vám na predaj záhradné chatky v Šamoríne na Pomlejskej ceste. Ide o dva murované domčeky vedľa seba, každý o veľkosti približne 20m2. Pozemky patriace k nim sú vo vlastníctve mesta, ktoré ich majiteľovi prenajíma za 120Eur/rok. Jeden z pozemkov má 380m2 a druhý 400m2. Aktuálne je jedna z chatiek v prenájme, v ktorom je možné pokračovať.

52 000 €
Logo

** Rekreačná chatka **

Podunajsko (Šamorín), okres Dunajská Streda

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku v Šamoríne na Pomlejskej ceste. Ide o murovaný domček o veľkosti približne 20m2 stojaci na mestskom pozemku o výmere 400m2. Mesto pozemok prenajíma majiteľovi za 120Eur/rok.

50 000 € 100 €/m²
Logo

Hľadáme rekreačný pozemok s chatkou alebo možnosťou výstavby chatky.

Podunajsko (Jahodná), okres Dunajská Streda

Pre svojich klientov hľadám nehnuteľnosť na rekreáciu, pozemok s chatkou, príp. bez chatky s možnosťou výstavby chatky. Rozmer cca 500-800m2, ak vlastníte takúto nehnuteľnosť v okr.Galanta, Šaľa, Dunajská Streda, ponúknite nám ju, tel.0944 044 055. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
500 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 6 z celkom 6 inzerátov