Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Detva

Predošlá Nasledovná 1 - 18 z celkom 18 inzerátov
79 999 € 842,09 €/m²
Logo

Menší rodinný dom vhodný na chalupu v malebnom prostredí pod Poľanou

Podpoľanie (Hriňová), okres Detva

Len u nás nájdete v ponuke zachovalý rodinný dom v príjemnom prostredí Hriňovej. Dom bol postavený v 50 -tych rokoch z tehál. Leží na mierne svahovitej parcele o celkovej výmere 499 m2. Má zavedenú elektrinu, vodu z miestneho rezervoára, odpady sú vyvedené do septiku a kúrenie je ústredné na pevné palivo. Skladá sa zo vstupnej menšej haly chodby, obývacej miestnosti , 2 spálni a kúpeľne s WC. Podstúpil čiastočnú rekonštrukciu interiéru - stierky, podlahy v 2 izbách, v chodbe výmena 1 okna. K domu prislúcha aj menšia hospodárska budova pozostávajúca z humna, odkiaľ je vstup do pivnice a z maštale. Táto budova je postavená z kameňa. Na dvore je letná kuchynka so zavedenou elektrinou, vodou a septikom. Tvorí ju chodbička, komora a kuchyňa so sporákom na drevo. Za domom je drevená stavba slúžiaca kedysi ako garáž. Dom je ihneď užívateľný, vhodný na rekreačné využitie prípadne po úpravách aj na trvalé bývanie. V blízkom okolí je nádherná príroda CHKO Poľana ideálna na turistiku, cyklistiku, na svoje si prídu aj prívrženci lezenia - Melichova skla na dosah, lyžovania - lyžiarske stredisko Košútka, Látky alebo novootvorené kúpalisko priamo v meste. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
499 m²
Úžitková plocha
95 m²
66 000 € 1 015,38 €/m²
Logo

NOVA NIŽŠIA CENA !EXKLUZÍVNE ! Dom/chalupa pod lesom v krásnom prostredí podpoľania

Podpoľanie (Podkriváň), okres Detva

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pôvodný dom v krásnom prostredí polosamoty v lone podpolianskej prírody. Vedie k nemu sčasti spevnená a sčasti nespevnená poľná cesta. Dom leží na svahovitom pozemku o celkovej výmere 6121 m2. Postavený je prevažne z kameňa. Jedná sa o jednopodlažný dom so zavedenou elektrinou, vodou zo studne a s ústredným vykurovaním - šporákom na drevo umiestneným v kuchyni. Skladá sa z presklenného dreveného gánku, priechodnej kuchyne, spálne, kúpeľne s WC a komory. S domom je spojená maštaľ a dreváreň. Dom je v pôvodnom stave, po rekonštrukcii vhodný na trvalé bývanie pre tých, ktorí vyhľadávajú pokoj a ticho alebo na chalupu. Nehnuteľnosť obklopená malebnou krajinou plnou prírodných krás s množstvom lesov, potokov a minerálnych prameňov. Ponúka široké možnosti na oddych, relax, turistiku alebo cykloturistiku. V blízkosti sa nachádza Poľana - Biosférická rezervácia - Chránená krajinná oblasť Poľana, lyžiarske stredisko Látky, či Kokava Línia, Hriňová Košútka. Milovníci leta môžu navštíviť okolité strediská ako vodná nádrž Ružiná, či novo otvorené kúpalisko v Hriňovej.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
6 121 m²
Úžitková plocha
65 m²
Cena dohodou
Logo

Kúpa chaty - Látky

Podpoľanie (Látky), okres Detva

Hľadám pre klientov rekreačnú chatu, domček v rekreačnej oblasti Látky. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0908 760 351 alebo na medved@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup a zároveň seriózne a príjemné jednanie.

Cena dohodou
Logo

Hľadám chalupu v obci Látky

Podpoľanie (Látky), okres Detva

Hľadám pre klientov dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Prípadne pozemok na stavbu chalupy. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0908 760 351 alebo na medved@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup a zároveň seriózne a príjemné jednanie.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy v príjemnom prostredí polo/samoty v okolí Slatinských Lazov, Kalinky, Vígľaša

Podpoľanie (Slatinské Lazy), okres Detva

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu v pôvodnom, ale užívateľnom stave na pokojnom mieste v blízkosti prírody v okolí Slatinských Lazov, Kalinky, Vígľaša. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0908 265 785 alebo na fridrichova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup a zároveň seriózne a príjemné jednanie.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy v Dúbravách

Podpoľanie (Dúbravy), okres Detva

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0908 265 785 alebo na fridrichova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup a zároveň seriózne a príjemné jednanie.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy alebo rekreačnej chaty v okolí Hriňovej

Podpoľanie (Hriňová), okres Detva

Hľadám pre klientov zachovalý rekreačnú chatu alebo dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Ideálne v okolí Hriňovej - Snohy, Biele Vody, Korytárky. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0908 265 785 alebo na fridrichova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Ponúkame profesionálny prístup a seriózne jednanie. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy v Podpoľaní - Detva

Podpoľanie (Detva), okres Detva

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu v pôvodnom, ale užívateľnom stave na pokojnom mieste v blízkosti prírody ideálne lesa. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0908 265 785 alebo na fridrichova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Ponúkame profesionálny prístup a seriózne jednanie. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis.

Cena dohodou
Logo

Hľadám chalupu v Hornom Tisovníku

Podpoľanie (Horný Tisovník), okres Detva

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu na pokojnom mieste v blízkosti prírody. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0908 265 785 alebo na fridrichova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis. Máme profesionálny prístup a zároveň seriózne a príjemné jednanie.

Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupy na Podpoľaní - Stará Huta

Podpoľanie (Stará Huta), okres Detva

Hľadám pre klientov zachovalý dom na chalupu v pôvodnom, ale užívateľnom stave na pokojnom mieste v blízkosti prírody ideálne lesa . Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0908 265 785 alebo na fridrichova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Ponúkame profesionálny prístup a seriózne jednanie Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis

27 500 € 392,86 €/m²
Logo

Exkluzívne - Menší útulný domček v malej dedinke Stará Huta

Podpoľanie (Stará Huta), okres Detva

Ponúkame len u nás menší domček v Starej Hute. Dom je prízemný, súčasťou dvojdomu, s vlastným vchodom a súpisným číslom. Postavený je v 30 - tych rokoch z kameňa a leží na spoločnom dvore, celková výmera je 641m2 , (499 m2 výhradné vlastníctvo, 142 m2 1/2 podiel na dvore). Susedná časť domu je neobývaná. Dom má zavedenú elektrinu. Vodu možno potiahnuť z prípojky od letnej kuchynky, ktorá je tiež súčasťou predaja. Dom prešiel v 90 - tych rokoch rekonštrukciou v podobe kompletnej výmeny strechy a úpravy interiéru. Skladá sa z chodby a 2 miestností. Na dvore je kuchynka, postavená v s kameňa a tehál. má zavedenú elektrinu, vodu z obecného vodovodu, vykurovanie lokálne na drevo a odpady vyvedené trativodom. Skladá sa z chodby, kuchyne, kúpelne bez WC a komory. Zboku budovy je šopa. Za domom je záhrada s ovocnými stromami o výmere 390 m2. Obec Stará Huta je menšia obec, obklopená peknou prírodou vhodnou na turistiku, hubárčenie. V blízkom okolí je termálne kúpalisko Dolná Strehová. Nehnuteľnosť po menších úpravách vhodná na bývanie alebo chalupu.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
641 m²
Úžitková plocha
70 m²
72 000 € 480 €/m²
Logo

Výrazne znížená cena!!! Chalupa na samote na okraji lesa v pohorí Javorie nad obcou Slatinske Lazy

Podpoľanie (Slatinské Lazy), okres Detva

Chalupa na okraji lesa v čarovnom lesnom prostredí pohoria Javorie s výhľadom na Kremnické vrchy a Nízke Tatry. Nehnuteľnosť sa nachádza na odľahnom mieste, vedie k nemu spevnená štátna cesta. K chalupe prislúcha pozemok pod chalupou a pri nej s celkovou rozlohou 1204 m2. Okolité pozemky s celkovou rozlohou 40 árov sú vo vlastníctve Slovenskej republiky (pravdepodobná možnosť dlhodobého nájmu od SR). Nová elektrická prípojka s elektromerom je na pozemku. V budove bol v minulosti rozvod vody realizovaný z neďalekej studničky, možnosť opätovného napojenia sa. Studnička má dostatočnú kapacitu vody v každom ročnom období, nachádza sa cca 40 metrov od chalupy na pozemku SR. Na chalupe je nutné zrealizovať rekonštrukčné práce.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 203 m²
Úžitková plocha
150 m²
54 000 € 1 018,87 €/m²
Logo

Rekreačná chalupa v krásnom a tichom prostredí Látok

Podpoľanie (Látky), okres Detva

Directreal vám ponúka exkluzívne na predaj drevenú chatu v krásnom a tichom prostredí rekreačnej oblasti Látky. Chata pozostáva z verandy a zo vstupnej chodby, na prízemí má kuchyňu, jedáleň a obývačku, v ktorej sa nachádza krb na drevo, a kúpeľňu s toaletou. V podkroví, ktoré nebolo využívané, je možné spraviť dve obytné izby. Na pozemku vedľa chaty je drevený altánok s posedením a záhradný gril. Chata sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho strediska Prašivá-Látky, v nadmorskej výške cca 950m. Vedľa chaty tečie potôčik a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti lesa (ideálne miesto pre oddych, hubárčenie, turistiku a v zimných mesiacoch lyžovanie, bežky).Directreal nehnuteľnosť číslo: 168035link:

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
53 m²
129 000 € 1 075 €/m²
Logo

Na predaj rekreačná chata Látky- Prašivá exkluzívne!!!

Podpoľanie (Látky), okres Detva

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) exkluzívnre ponúka na predaj zaujímavú, slnečne orientovanú rekreačnú chatu v chatovej oblasti Látky- Prašivá. Rekreačná chata pozostáva: Suterén: -pivnica, Prízemie: -kuchyňa a jedáleň s krbom, (nová kuch. linka s el. spotrebičmi umývčka riadu, sporák, digestor, cladnička s mrazničkou..) -jedna menšia obytná miestnosť, -kúpeľňa s wc, -schodisko na prízemie, Poschodie: -obytná miestnosť s loggiou s výhľadom na hotel Zerrenpach a lyžiarsky vlek, -samostatné wc, -drevené schody do podkrovia, Podkrovie: - dve obytné miestnosti obložené dreveným obkladom, OSTATNÉ ÚDAJE: -nehnuteľnosť kolaudovaná v roku 2007, -materiál-betónový základ, murivo tehla, vonkajšia izolácia 10 cm polystyrén, -strecha- sedlová- krytina plech, -plastové okná (dvojsklá), v podkroví a niektoré aj v suteréne drevené, -podlahy - plávajúca podlaha v kombinácii s keramickou dlažbou, -voda- vlastná studňa+ napojenie z miestneho spoločného rezervoára, -ohrev vody el. bojler, -elektrina- 380V, -kúrenie krbom na pevné palivo s prieduchmi -v kúpeľni a pred krbom el.podlahové kúrenie, -kanalizácia- žumpa, -vjazd z poľnej obecnej cesty, -energetický certifikát nie je k dispozícii, -nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená a bude k dispozícii pre nového majiteľa od októbra 2022, alebo po dohode, -počet lôžok 13 osôb+ prístelok a detská postielka, ZLOŽENIE DVORA: -vonkajšia terasa s krbom, -detské preliezky, -drevený sklad na palivové drevo, POZEMOK: 488m2. -zastavané plochy a nádvoria 100 m2 -ostatná plocha 388 m2 VÝHODY: -turistika, a cykloturistika, zber húb a lesných plodov v okolitých lesoch, -možnosť zjazdového lyžovania v blízkych lyžiarských strediskách (ZERRENPACH- aj letné lyžovanie, LÁTKY- KOČANDA, KOŠÚTKA,KOKAVA- HÁJ) -možnosť bežeckého lyžovania rôzne dĺžky upravených tratí, -pokoj a čisté prostredie a pod. Viac informácii na tel čísle 9015 142 544,

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
120 m²
Zastavaná plocha
100 m²
82 000 € 683,33 €/m²
Logo

Na predaj rodinný dom Vígľašská Huta Kalinka

Podpoľanie (Vígľašská Huta-Kalinka), okres Detva

Spoločnosť Realls s.r.o. Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v obci Víglašská Huta- Kalinka na pozemku o celkovej rozlohe 1049m2, ktorý je rozdelený na záhradu o výmere 694 m2, garáž s príjazdovou cestou 43 m2 a pozemku, na ktorom sa nachádza dvor a stavba domu. Zapísaný na liste vlastníctva ako rodinný dom v zastavanej ploche cca120m2. Predná časť domu je postavená z dreva a pozostáva z dvoch miestnosti. Druhá časť je postavená z kameňa tu sa nachádza komora a obytná miestnosť. Dom je napojený na vodovodnú a elektrickú prípojku bez kanalizácie. Strecha sedlová v pôvodnom stave. Vstup na pozemok je cez záhradu, kde bolo v pláne postaviť drevostavbu alebo umiestniť modulárny dom. Obec Vígľašská Huta Kalinka administratívne patrí do Banskobystrického kraja a je začlenená do okresu Detva, odkiaľ je vzdialená 19 km a od Zvolena 28 km. Počet obyvateľov 325. Územie obce V. H. Kalinka sa hodnotí ako oblasť zvlášť bohatá na pramene, na jej území sa ich nachádza 65. Z minerálnych prameňov je známy “VERA” prameň vytekajúci v osade Lohyňa. Výhody: Možná zámena za 3 izbový byt s doplatkom Murovaná garáž Veľká záhrada Pitná voda z obecného rezervoáru minimálne poplatky Realitná kancelária Realls s.r.o. je členom ZRKS a riadi sa realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu katastrálnych a notárskych poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv a bezplatnú ponuku financovania kúpy danej nehnuteľnosti , na základe našej spolupráce so všetkými bankami pripravenú naším špecialistom.

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
120 m²
Cena dohodou
Logo

Na prenájom rekreačná chata Hriňová- Skalisko, exkluzívne

Podpoľanie (Hriňová), okres Detva

XEMAR (jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) exkluzívne ponúka na prenájom murovanú chatu v Hriňovej v časti Skalisko. Prenájom sa myslí buď sezónne alebo mesačne, rodine alebo slušnej skupine ľudí. Žiadne víkendové prenajímanie na akcie, grilovačky a pod... Slnečne orientovaná stavba sa nachádza na rovinatom pozemku o rozlohe 479 m2. Kompletna zariadená nehnuteľnosť pozostáva zo suterénu, prízemia a poschodia. V prízemnej časti sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa, jedna obytná miestnosť a špajza. Pred vstupom do kuchyne sa nachádza priestranná vonkajšia terasa so vstupom do murovanej pivnice a do dielni s wc Z terasy po kovových schodoch s drevenými schodnicami je vstup do poschodia. Poschodie tvorí chodba, samostatné wc a obývačka s balkónom, krbom a drevenými schodami do podkrovia. V podkroví sa nachádza jedna obytná miestnosť (5 lôžok) a balkón. Stavba je murovaná, pokrytá škridľou v kombinácii s plechom( terasa) obložená dreveným obkladom má plastové a z časti drevené okná. Vykurovanie nehnuteľnosti je lokálne, ústredným kúrením na pevné palivo so sporáku v kuchyni a krbom. Objekt je napojený na studňu achádzajúcu sa za chatou, má vlastnú žumpu a el. prípojku 220/380V, prístupová spevnená komunikácia. Energetický certifikát nie je k dispozícii. V jednej časti dvora je postavený prístrešok s možnosťou parkovania, a rybník s nepretržite tečúcou vodou napojenou z blízkeho potoka. Nehnuteľnosť je vhodná na víkendové ako aj na trvalé bývanie v zdravom prostredí. V lete možnosti turistiky v krásnej prírode, hubárčenia, poľovníctva...; v zime možnosti využitia nie vzdialených zimných stredísk ako: Látky- Kočanda, Látky- Prašivá, Kokava- Háj, Hriňová- Košútka. Kvalita prostredia, kľud; celkovo okolie a vynikajúci čerstvý vzduch; bezprostredná blízkosť prírody, vytvára priestor na zdravé bývanie. Cena prenájmu je dohodou. Viac informácíí na tel. čísle 0915 142 544.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
479 m²
Úžitková plocha
90 m²
Zastavaná plocha
37 m²
73 500 € 147 €/m²
Logo

Pôvodný vidiecky dom so záhradou v Dúbravách

Podpoľanie (Dúbravy), okres Detva

Ponúkame na predaj vidiecky gazdovský dom v pokojnej ulici Dúbrav. Dom leží na parcele o celkovej výmere 1045 m2. Je postavený pravdepodobne z kameňa, má zavedenú elektrinu, vodu z obecného vodovodu, odpady sú vyvedené trativodom, možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu. Vykurovanie je lokálne na pevné palivo. Stavba je jednopodlažná, v pôvodnom stave. Skladá sa z kuchyne, spálne, ďalšej miestnosti a kúpeľne obe miestnosti s osobitným vchodom. K domu prislúcha hospodárska budova pozostávajúca z maštale a humna s prechodom do záhrady, s viacerými drevenými stavbami pre zvieratá a ovocnými stromami (orech, jabloň, slivky, čerešne). Za hranicou pozemku je potôčik. Na dvore stojí letná kuchynka so zavedenou elektrinou a pôvodná studňa. Nehnuteľnosť s typickým vidieckym štýlom po rekonštrukcii podľa Vašich predstáv vhodná na trvalé bývanie prípadne na chalupu. Obec Dúbravy leží na južných svahoch Poľany a vo východnej časti Slatinskej kotliny. Nadmorská výška stredu obce je 434 m.n.m. Obklopuje ju pekná príroda podpoľania s možnosťami turistiky.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 045 m²
Úžitková plocha
500 m²
79 999 € 842,09 €/m²
Logo

Menší rodinný dom vhodný na chalupu v malebnom prostredí pod Poľanou

Podpoľanie (Hriňová), okres Detva

Len u nás nájdete v ponuke zachovalý rodinný dom v príjemnom prostredí Hriňovej. Dom bol postavený v 50 -tych rokoch z tehál. Leží na mierne svahovitej parcele o celkovej výmere 499 m2. Má zavedenú elektrinu, vodu z miestneho rezervoára, odpady sú vyvedené do septiku a kúrenie je ústredné na pevné palivo. Skladá sa zo vstupnej menšej haly chodby, obývacej miestnosti , 2 spálni a kúpeľne s WC. Podstúpil čiastočnú rekonštrukciu interiéru - stierky, podlahy v 2 izbách, v chodbe výmena 1 okna. K domu prislúcha aj menšia hospodárska budova pozostávajúca z humna, odkiaľ je vstup do pivnice a z maštale. Táto budova je postavená z kameňa. Na dvore je letná kuchynka so zavedenou elektrinou, vodou a septikom. Tvorí ju chodbička, komora a kuchyňa so sporákom na drevo. Za domom je drevená stavba slúžiaca kedysi ako garáž. Dom je ihneď užívateľný, vhodný na rekreačné využitie prípadne po úpravách aj na trvalé bývanie. V blízkom okolí je nádherná príroda CHKO Poľana ideálna na turistiku, cyklistiku, na svoje si prídu aj prívrženci lezenia - Melichova skla na dosah, lyžovania - lyžiarske stredisko Košútka, Látky alebo novootvorené kúpalisko priamo v meste. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
499 m²
Úžitková plocha
95 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 18 z celkom 18 inzerátov