Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Bytča

Predošlá Nasledovná 1 - 6 z celkom 6 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Cena dohodou
Logo

DOPYT: Kúpime chatu, drevenicu, zrub (015-MACH)

Horné Považie (Bytča), okres Bytča

(015-MACH) Hľadáme pre nášho klienta chatu, drevenicu, zrub na samote (to je podmienka). Ideálne bez susedov. Nehnuteľnosť by mala byť v pôvodnom stave, kľudne bez elektriny, inžinierských sieti, civilizačných vymožeností. Postačí zdroj pitnej vody. Oblasť: Horné a Dolné Kysuce, Stará a Nová Bystrica, Vychylovka, Radôstka a oblasť Považie.

82 900 € 637,69 €/m²
Logo

Na predaj chalupa v katastrálnom území Kolarovice

Horné Považie (Kolárovice), okres Bytča

1. Reality Rent ponúka na predaj chalupu v katastrálnom území obce Kolárovice. Ku chalupe patrí pozemok veľkosti 784 m². Chalupa má L kovy pôdorys a na prízemí sa nachádza obývačka, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa, suchý záchod a kôlňa. V podkroví sa nachádzajú dve izby a povala. Objekt je napojený na elektrickú energiu, kanalizácia je riešená chemickým záchodom alebo suchou latrínou. Pre pitnú vodu sa chodí do neďalekej studničky a úžitková voda je čerpaná darlingom z potoka. Prístup ku chalupe je po spevnenej štrkovej komunikácii. V okolí rastie veľa húb a cez zimu sa dá chodiť lyžovať do neďalekého Makova. V prípade záujmu volajte na 0918 632975

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
130 m²
Zastavaná plocha
100 m²
Pozemok
784 m²
39 000 € 557,14 €/m²
Logo

Drevenica - Veľké Rovné, Bytča

Horné Považie (Veľké Rovné), okres Bytča

Táto drevenica sa nachádza v krásnom prostredí vo Veľkom Rovnom. Dostupnosť je možná celoročne priamo k domu z dvoch strán. Vek tohoto domu so súpisným číslom je cez 170 rokov. Je v pôvodnom stave a podľa slov majiteľov je to najstarší dom v obci. Po rozsiahlejšej rekonštrukcii by z neho mohlo vzniknúť niečo výnimočné.. Nachádza sa na pozemku o výmere 274m2 a ponúka užítkovú plochu 70m2. Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby s prístupom na schodisko do podkrovia a dve miestnosti. Objekt je vykurovaný pieckou v kuchyni. IS - elektrina, voda. Prekrásna príroda umožňuje letnú i zimnú turistiku v lokalite. V prípade záujmu Vám ponuku radi predstavíme aj osobne.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
70 m²
Zastavaná plocha
50 m²
Pozemok
274 m²
115 385 €
Logo

Celoročne obývateľná chata 4+1, Veľké Rovné

Horné Považie (Veľké Rovné), okres Bytča

Samostatne stojaca celoročne obývateľná chata 4+1, obec Veľké Rovné, okr. Bytča, zastavaná plocha vrátane pozemku 401 m2. Jedná sa o trojpodlažnú chatu s murovanými základmi a s vlastním pozemkom v krásnej, chránenej krajinnej oblasti Kysuce. Chata je udržovaná, napojená na vodu a elektrinu. Dispozičné riešenie: Suterén: veľká miestnosť s krbom a vstupom na záhradu, priestor s technickým zázemím. 1.poschodie: obývacia časť s kachľovou pecou a so vstupom na balkón, kuchynka, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, predsieň. Podkrovie 2x izba. Zariadenie chaty je možné ponechať podľa dohody. Vykurovanie chaty je možné krbom, kachľovou pecou alebo pomocou elektrických konvektorov, ohrev vody je riešený bojlerom so zásobou na 150 l teplej vody. Chata je situovaná uprostred mierne svahovitého pozemku, v súkromí, v kľudnej časti pri lesa ale zároveň v blízkosti ďalších chát. Príjazd autom až k chate po spevnenej ceste. Chata je podľa katastra evidovaná ako budova pre šport a rekreačné účely. Okolie ponúka celoročné možnosti vychádzok, hubárčenia. V zime je možné využiť bežkárske stopy v okolí, nachádza sa pri Beskydsko – Javorníckej lyžiarskej bežeckej magistrály. Odporúčame pre rodinnú rekreáciu aj ako celoročne obývateľnú chatu na bývanie.

63 000 € 1 125 €/m²
Logo

Predaj, Rekreačná chata, Veľké Rovné, Exkluzívne TARGETreal

Horné Považie (Veľké Rovné), okres Bytča

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu v obci Veľké Rovné. Chata sa nachádza v krásnej prírode na pozemku o výmere 487m2. Objekt s okolím ponúka pokoj a oddych v náručí ihličnatých stromov, kde budete bokom od ruchu mesta a hluku áut. Zastavaná plocha je 30m2 a obytná plocha je 50 m2. Chata sa predáva kompletne zariadená. Na prízemí chaty sa nachádza chodba, kúpeľňa, veľká obývačka s jedálňou, kuchyňa a výťah na horné poschodie. Na poschodí sa nachádza veľká izba. Na poschodí prebieha rekonštrukcia. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0904 904 330

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
487 m²
Úžitková plocha
56 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 6 z celkom 6 inzerátov