Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Banská Bystrica

Predošlá Nasledovná 1 - 15 z celkom 15 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

270 000 € 1 569,77 €/m²
Logo

Moderný rodinný dom a novostavba montovaného drevodomu na jednom pozemku - Banská Štiavnica

Hont (Banská Štiavnica), okres Banská Štiavnica

Moderný rodinný dom s novostavbou montovaného drevodomu v pokojnom prostredí Banskej Štiavnice, v časti Štefultov. Rodinný dom bol postavený v roku 2002 z pórobetónových tvárnic. Dôkladnú izoláciu stavby zabezbečuje zateplenie 15 cm hrubým polystyrénom v kombinácii s plastovými oknami. Dvojpodlažný rodinný dom s celkovou podlahovou plochou 112 m2 má na prízemí kuchyňu, obývaciu izbu s jedálňou a kúpeľňu s toaletou. Na poschodí ďalšie 2 izby a toaletu. Rodinný dom ponúka veľmi vkusné spracovanie detailov vrátane drevených stropov. Pri stavbe nájdeme aj murovanú garáž (4x7m). Na vkusne upravenom pozemku s celkovou rozlohou 1441 m2 nájdeme aj novostavbu montovaného drevodomu s 25 cm fúkanou izoláciou (kolaudácia v roku 2021). Dvojpodlažná stavba s podlahovou plochou 60 m2 má na prízemí kuchynu spojenú s obývacou izbou a kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. Na poschodí priestrannú izbu s balkónom. Obe stavby sú skolaudované, majú osobitné súpisné čísla. Sú vedené ako rodinný dom a rekreačná chata. Obe sú napojené na verejný vodovod (na pozemku aj vlastná studňa). Kúrenie je riešené kachľovou pecou, krbom a elektrinou (v drevodome podlahové elektrické kúrenie, v rodinnom dome elektrické konvektory). Nehnuteľnosť v okrajovej mestskej časti Banskej Štiavnice spĺňa najvyššie kritériá. Nový majiteľ ocení jej detailné spracovanie, priestranný vkusne riešený dvor a blízkosť historického centra Banskej Štiavnice.

Stav
Novostavba
Pozemok
1 441 m²
Úžitková plocha
172 m²
Cena dohodou
Logo

Kúpa chalupu v Počúvadle a okolí

Hont (Počúvadlo), okres Banská Štiavnica

Pre svojich klientov hľadám starší dom, chalupu, alebo pozemok v Počúvadle a jeho okolí . Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0917 695 198, alebo na petrik@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Ponúkame profesionálny prístup a seriózne jednanie. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis.

Cena dohodou
Logo

Hľadám dom v akomkoľvek stave v okolí Banskej Štiavnice

Hont (Banská Štiavnica), okres Banská Štiavnica

Hľadám pre klienta dom v Banskej Štiavnici a okolí. Dom môže byť v akomkoľvek stave, starší vhodný na rekonštrukciu alebo aj vkusná novostavba. Ak ste vlastníkom takejto nehnuteľnosti, alebo o takej viete, kontaktujte ma prosím, rada Vám pomôžem s jeho predajom. Telefónne číslo 0905 381 173 alebo vaneckova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností, preto máme s predajom takýchto nehnuteľností veľké skúsenosti.. Ponúkame profesionálny prístup a seriózne jednanie Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis

379 000 € 3 790 €/m²
Logo

Krásny historický banícky dom v centre. Banská Štiavnica.

Hont (Banská Štiavnica), okres Banská Štiavnica

Hľadáte azyl na Glanzembergu s výhľadmi na Štiavnickú panorámu. Charizmatický rodinný dom, solitér, postavený na terase v strede veľkej záhrady, nachádzajúcej sa na juhovýchodne orientovanom svahu smerom do údolia botanickej záhrady, zaručuje kľud v lone prírody, aj keď v centre Banskej Štiavnice. Terajší majitelia tento jedinečný zachovaný kamenný dom, ktorý je ukážkovým reprezentantom pôvodného baníckeho domu s láskou a vkusom opatrovali a rekonštruovali a momentálne ho ponúkame na predaj pre náročného klienta. Vek objektu sa datuje od roku 1858, keď bol zakreslený v mape, ale predpoklad je, že je starší, a to z 17. storočia. Tento špeciálny dom má veľmi špecifickú polohu, je v centre a zároveň je to samota. Štvorpriestorový kamenný objekt so sedlovou strechou, ktorého dispozičná skladba, použité materiály, pôvodné architektonické detaily a v rámci Banskej Štiavnice aj jedinečný zachovaný priestor pitvora s kuchyňou, zaručili, že v roku 2011 získal štatút národnej kultúrnej pamiatky. Súčasťou objektu je aj pôdorys zrútenej obytnej prístavby s možnosťou obnovy a rozšírenia obytného priestoru. V prípade rekonštrukcie je možné čerpať z fondov na obnovu pamiatok.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
4 162 m²
Úžitková plocha
100 m²
1 € 0,01 €/m²
Logo

ViDEO : Cena dohodou- Priestranná kamenná chalupa v srdci Štiavnických vrchov - Baďan

Hont (Baďan), okres Banská Štiavnica

Priestranná kamenná chalupy v srdci Štiavnických vrchov. Dispozične sa skladá z verandy, 4 priechodných izieb, kuchyne, komory, kúpeľne a bývalej stajne. Voda je z verejného vodovodu, elektrina je odpojená. Drevená konštrukcia strechy je vo výbornom stave. Na priestrannom rovinatom pozemku s veľkosťou 860 m2 nájdeme aj murovanú garáž a pec na pečenie chleba. Stavbu je možné napojiť na miestnu kanalizáciu, ktorá prechádza cez pozemok chalupy. Majiteľ v prípade záujmu ponúka ku chalupe aj vkusný starožitný nábytok podľa výberu zo stránky: https://www.historiabeneluxu.sk/ Pri chalupe sa nachádza aj mohutná kamenná stodola aj s pozemkom s rozlohou 442 m2, ktoré budú v blízkej budúcnosti vo výlučnom vlastníctve majiteľa predávanej chalupy, ako aj ďalšie pozemky v blízkosti s rozlohou 638 m2, ktoré budú v jeho podielovom vlastníctve 1/2. Baďan je tradičná roľnícka obec postavená na slnečnom mieste južného úpätia Sitna s krásnou scenériou Štiavnických vrchov. Dedinka so zachovalou mozaikou prízemných domov po oboch stranách potoka a kostolom na návrší má iba o niečo viac ako 160 obyvateľov, no je bohatá na kultúru, tradície, zvyky a zachovanú architektúru.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
860 m²
Úžitková plocha
120 m²
339 000 € 1 473,91 €/m²
Logo

Chalupa v hodinovej veži PIARG, Banská Štiavnica

Hont (Štiavnické Bane), okres Banská Štiavnica

V Štiavnických Baniach, 6km od Banskej Štiavnice Vám ponúkame skvost technickej banskej architektúry z 18. storočia. Prvá časť nehnuteľnosti je plne obývateľná s charakterom vidieckeho domu, elegantne zrekonštruovaná v polovici 90 rokov s prihliadnutím na vysoký štandard pamiatkového ústavu. Vstup je do priestrannej chodby, z ktorej prejdeme do haly s kuchyňou a jedálňou s masívnou kachľovou pecou. Ďalej pokračujeme do spálne. Moderná kúpeľňa s toaletou je tiež súčasťou tohto interiéru. Na 1.nadzemnom podlaží sú zachovalé drevené podlahy a stropy. V suteréne sa nachádza hosťovský byt so samostatným vchodom a veľkou kúpeľnou s kamennými obkladmi a dlažbami. Objekt je ponúkaný aj so starožitným nábytkom. Druhá časť budovy, technická budova, je v čiastočne zrekonštruovanom stave so zachovaným charakterom. V budove boli umiestnené banské technické diela a slúžili na odčerpanie vody z banských diel v bezprostrednom okolí. Sála, ktorá v objekte vzniká, je podpivničená a pod objektom sa nachádzajú aj vstupné šachty do zlatých bani. Tento pozoruhodný a dramatický priestor čaká na novú myšlienku. Veľkorysé múry a konštrukcia budovy tvorená andezitom, zaručuje dominantný ráz budovy v srdci Štiavnických vrchov len 6 km od Banskej Štiavnice a 7 km od Sitna. Neďaleko objektu je bez počet rekreačných príležitostí pri štiavnických jazerách z mnohých napr. Richňavské jazero a Počúvadlo. Lyžovať sa môžete v rezorte Salamandra. Celá lokalita poskytuje množstvo kultúrnych pamiatok a udalostí. V prípade rekonštrukcie je možné čerpať z fondov na obnovu pamiatok. Pokiaľ ste milovníci Banskej Štiavnice a jej histórie, táto ponuka Vás uchváti. Národná kultúrna pamiatka. Energetická trieda G.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
870 m²
Úžitková plocha
230 m²
199 000 € 1 421,43 €/m²
Logo

Kamenná chalupa v tichej uličke na Štiavnických Baniach

Hont (Štiavnické Bane), okres Banská Štiavnica

Charizmatická kamenná nehnuteľnosť v atraktívnej lokalite Štiavnické Bane v tichej, nie frekventovanej uličke priamo v srdci obce s prístupom k všetkým výhodám, ktoré táto atraktívna lokalita ponúka. Neďaleko jazier Bakomi, Vindšachta a Evička. Dom je po citlivej rekonštrukcii s prihliadaním na dobové detaily, kde sa majitelia snažili zachovať najviac z pôvodného domu: drevený strop v obývacej izbe, krb, piecka, okná. Nové sa robili omietky, stropy, niektoré podlahy, oplotenie s elektrickou vstupnou bránou, kamerový systém a nová fasáda. Povala je konštrukčne pripravená na zobytnenie. Chalupa je celoročne obývateľná a vykurovaná plynom. V obytnej časti sa nachádza vstupná chodba s WC, obývacia izba a jedáleň, prechodná kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a dve samostatné izby. Cez prechodnú špajzu sa vstupuje do prístavby z roku 1985 povodne garáže, dnes slúži ako letná kuchyňa s vstupom na spodnú terasu, na poschodí na hornú terasu a povalu. Prístavba je vykurovaná pieckou na drevo. Rodinný dom sa predáva zariadený.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
661 m²
Úžitková plocha
140 m²
159 000 € 1 325 €/m²
Logo

Chalupa Kysihýbeľ, secesná hájovňa, Banská Štiavnica

Hont (Banský Studenec), okres Banská Štiavnica

Hájovňa so secesnými drevenými prvkami neďaleko Arboréta v malebnom prostredí Štiavnických Vrchov iba 5 minút jazdy do centra Banskej Štiavnice. Hájovňa je vhodná pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť ďaleko od civilizácie, ale predsa kúsok od sveta. Priestranná nehnuteľnosť v dobrom stave s veľký potenciálom, čaká na tvorivé rozhodnutie. Odhadom postavená na rozhraní 19. a 20. storočia, čomu zodpovedá aj krásna pôvodná drevená veranda a priečelie krovu na staršej časti objektu. Objekt disponuje pochôdznym padlášom, na pozemku je aj pôvodný chliev/stodola. Nehnuteľnosť má jednu priestrannú obývaciu izbu, kuchyňu, 3 spálne strednej veľkosti, kúpeľňu a dve toalety. Možnosť realizácie obytného podkrovia.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
624 m²
Úžitková plocha
120 m²
380 000 € 1 809,52 €/m²
Logo

3D obhliadka: Priestranná chalupa s 2 zrekonštruovanými apartmánmi - Počúvadlo

Hont (Počúvadlo), okres Banská Štiavnica

3D link: https://livetour.istaging.com/b243449d-d82c-4bef-a4e7-ba0365fb2ce1 Priestranná zrekonštruovaná chalupa na okraji obce Počúvadlo s 2 novovytvorenými apartmánmi a s možnosťou rekonštrukcie ďalších priestorov. Kamenná 36 metrov dlhá stavba sa pôvodne skladala z 2 obytných častí, môžeme hovoriť o dvojdome. Prvá časť domu prešla v roku 2021 kompletnou rekonštrukciou (voda, elektrina, kúrenie, stierky, odpady, nábytok a zariadenie). Boli v nej vytvorené 2 plnohodnotné apartmány s kuchyňou, spálňou a kúpelňou. Pred oboma apartmánmi sú oddychové zóny s miestom na posedenie, hojdačkou a vybavením pre plnohodnotné trávenie oddychu pri chalupe. V cene sú aj už zakúpené ešte nepoužité vírivky (predpríprava pred apartmánmi už zrealizovaná). Druhá časť domu prešla taktiež v minulosti rekonštrukciou a v blízkej minulosti bola obývaná. Nájdeme v nej kuchyňu spojenú s priestrannou vyvýšenou obývačkou a kúpelňu s vaňou a toaletou. Voda je z vlastnej studne, nehnuteľnosť je možné napojiť na verejný vodovod (šachta a prípojka pred stavbou). Odpady ústia do septiku. Ústredné kúrenie celého objektu je zabezpečené novou pecou na pelety. Pred chalupu na nádvorí je parkovisko so zámkovou dlažbou pre 4 osobné autá a elektricky otvárateľná brána. Strecha je v pôvodnom stave, súčasný majiteľ nehnuteľnosti ju v blízkej budúcnosti zrekonštruuje (rekonštrukcia strechy je v cene nehnuteľnosti). Nehnuteľnosť na okraji obce ponúka ideálne miesto pre oddych a rekreáciu v krásnej prírode Štiavnických vrchoch, ktoré očaria aj tých najnáročnejších. Počúvadlianske jazero vzdialené len cca 5 km. Viac o možnostiach v tejto lokalite sa dozviete na www.pocuvadlo.sk. Mesto Banská Štiavnica vzdialená 20 minút autom ponúka turistické, historické ako aj športové vyžitie. Nehnuteľnosť je ideálna pre viacpočetné rodiny ako aj na firemné posedenia. Taktiež je vhodná na komerčnú činnosť formou jej prenajímania.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
554 m²
Úžitková plocha
210 m²
225 000 € 2 500 €/m²
Logo

Rezervované: Novostavba na slnečnom pozemku s výhľadom na Sitno - Banská Štiavnica

Hont (Banská Štiavnica), okres Banská Štiavnica

Novostavba rodinného domu na slnečnom pozemku s výhľadom na Sitno - Banská Štiavnica, časť Sitnianska. Bungalov s podlahovou plochou 90 m2 bol postavený v roku 2020. Jednopodlažná 4-izbová drevostavba rodinného domu prekvapí priestrannými izbami ako aj úložným priestorom technickej miestnosti a samostatnej komory.Obývačka spojená s kuchyňou a zabudovanými spotrebičmi je nadčasovo riešená, luxusná kúpelňa s toaletou a ďalšia samostatná toaleta znesú najvyššie kritériá. A to všetko v nádhernom prostredí s panoramatickými výhľadmi na Štiavnické vrchy vrátane výhľadu na Sitno. Pri dome sú vybudované chodníky a terasa z betónovej zámkovej dlažby, parkovanie v betónovej garáži, pri garáži je betónová platňa pripravená na umiestnenie ďalšej garáže. Voda je z verejného vodovodu, podlahové elektrické vykurovanie je regulovateľné až so 7 digitálnymi termostatmi. Pre vykurovanie pevným palivom je v obývacej miestnosti Schiedel komín pre krbové kachle. V cene nehnuteľnosti je aj podiel v súkromnej prístupovej ceste k nehnuteľnosti. Ponúkanú nehnuteľnosť vrelo odporúčam záujemcom, ktorí hľadajú luxusné bývanie v krásnom prostredí v blízkom okolí centra Banskej Štiavnice v tesnej blízkosti turistických trás a lyžiarskeho strediska.

Stav
Novostavba
Pozemok
804 m²
Úžitková plocha
90 m²
53 000 € 883,33 €/m²
Logo

Predaj, chata Banská Belá

Hont (Banská Belá), okres Banská Štiavnica

Ponúkame na predaj murovanú hospodársku budovu v katastri Banská Belá, ktorá sa využívala ako rekreačná chata. Prízemie tvorí jedná veľká priestranná miestnosť s možnosťou dobudovania kúpeľne, kuchyne a spoločenskej miestnosti. V zadnej časti je drevená terasa. Poschodie tvoria dve miestnosti, nová strešná krytina (plech). Budova vyžaduje rekonštrukciu. Elektrina bude privedená majiteľom do chaty. Budova nie je samostatne stojaca, spojená jednou stenou so susedným domom. Nutnosť urobiť vrt na vodu. Okolie chaty s nádhernou prírodou uprostred lesov a lúk je dokonalým miestom na relax a oddych. V susedstve je len pár domčekov. Kolpašský tajch vzdialený cca 3 km. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 576 645 alebo na katarinadenkova@haloreality.sk. ID ponuky: BS-55270 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
272 m²
Úžitková plocha
60 m²
Zastavaná plocha
60 m²
50 000 € 50 000 €/m²
Logo

Kúpa chata Banská Štiavnica

Hont (Banská Štiavnica), okres Banská Štiavnica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menšiu chatu, chalupu na rekonštrukciu. Lokality - okolité dedinky okresu Banská Štiavnica ako Beluj, Baďan, Jabloňovce. Zhruba do 60 km. Pôvodný stav s vodou a elektrinou. Za ponuky vopred s klientom ďakujeme. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0904 437 903 alebo na marianagrecova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 m²
255 000 € 4 112,90 €/m²
Logo

Nádherný zrub na predaj

Hont (Dekýš), okres Banská Štiavnica

Ponúkame Vám na predaj luxusnú drevenú zrubovú chatu v malebnom prostredí Štiavnických vrchov. Vhodné pre náročného klienta, alebo firmu. Zrub je pred dokončením, nachádza sa v tichej časti na brehu krásneho jazera obklopeného lesom mimo ruchu obce, uprostred prírody. Pozemok je rovinatý. Na celom zrube sú použité materiály vysokej kvality. Cena zrubovej chaty je 260 000,- EUR v momentálnom stave. ZÁKLADNÉ ÚDAJE * lokalita: Štiavnické vrchy * zastavané plocha zrubu: cca 62 m2 * inžinierske siete: elektrina, voda, žumpa * kúrenie: podlahové kúrenie (prízemie), krbové kachle (uprostred spoločenskej miestnosti na prízemí) * ohrev vody: elektrický bojler * prístupová cesta: asfalt * interiér chaty je po dohode možnosť dorobenia ideálne podľa konkrétnych požiadaviek nového majiteľa OKOLIE NEHNUTEĽNOSTI V blízkej obci a jej okolí sú výborné podmienky na rekreáciu, turistiku aj cykloturistiku, okolité lesy sú vhodným miestom pre hubárov. BONUS * zrub je pred dokončením, čo umožňuje novému majiteľovi dorobenie presne podľa vlastných predstáv, v prípade záujmu interiér na mieru dorobí predávajúci * vhodné ako rekreačný dom * v blízkom okolí je množstvo atraktívnych a vyhľadávaných turistických cieľov: Banská Štiavnica, jazero Počúvadlo...... Poradenstvo pri financovaní kúpy tejto nehnuteľnosti je samozrejmosťou a je už zohľadnené v cene ako aj kompletný servis až po odovzdanie novému majiteľovi. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 858 478 alebo izold@georealitylv.sk

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
62 m²
Cena dohodou
Logo

Ponukám na predaj peknú chatu, obec Počúvadlo - okres Banská Štiavnica

Hont (Počúvadlo), okres Banská Štiavnica

Ponúkame na predaj peknú chatu, ktorá sa bude nachádzať v malebnom prostredí v okolí Banskej Štiavnice v obci Počúvadlo. Podlahová plocha – 70 m2. Zastavaná plocha - 50 m2. Ku chate patri terasa o výmere 11 m2 + balkón o výmere 9 m2. Veľkosť pozemku - 469 m2. Svojou dispozíciou chata je vhodná pre 2-5 člennú rodinu. V prízemí sa nachádza obývacia izba s komínom, kuchynský kút a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V podkroví sú 2 spálne. Chalupa bude mať elektrinu 220/380, obecný vodovod, kanalizácia do septiku. Je umiestnená v turistickej, lyžiarske a rekreačné lokalite. V blízkosti sa nachádza Počúvadlianske jazero – 5 km. Nádherná a ticha lokalita je ideálnym miestom na bývanie a oddych. Vhodne ako investícia!!!

Stav
Novostavba
Pozemok
469 m²
Úžitková plocha
70 m²
Zastavaná plocha
50 m²
110 000 € 916,67 €/m²
Logo

Predaj chaty v Štiavnických vrchoch na skok od jazera.

Hont (Banská Štiavnica), okres Banská Štiavnica

P500039-13LOS V TeEq reality Vám v zastúpení majiteľov ponúkame na predaj chatu, osadenú v krásnej prírode Štiavnických vrchov, ako poslednú nehnuteľnosť pri lese a na 2 minúty pešo k jazeru. Konštrukcia chaty je kombinácia betón a drevo so sedlovou strechou pokrytá plechom na pozemku s celovou rozlohou 2270 m2, zastavaná plocha 46m2. Dispozícia chaty : Suterén, kde je garáž, dielňa a neskôr dorobená kúpeľňa so sprchovým kútom. Prvé podlažie, vstup do verandy, z nej prechod do kuchyni so šporákom na pevné palivo, oproti prechod do centrálnej dennej miestnosti s balkónom a ešte z kuchyni je vľavo malá izbička. V izbe je krb, ktorý zabezpečuje vykurovanie v miestnosti ako aj v podkrovných izbách. Podkrovie, je sprístupnené drevenými schodmi a vľavo aj vpravo sú miestnosti na spanie. Voda vlastná studňa, teplá voda prietokový ohrievač, elektrina 220-380 V, vykurovanie na pevné palivo. Dostupnosť asfaltová cesta, posledná časť cca 200 m spevnená. Výhody : - ticho a krásna príroda - dostupnosť počas celého roka bez problémov - jazero, iba doslova pár metrov Celkový dojem, maklér odporúča poloha, stav nehnuteľnosti, lokalita a dostupnosť na diaľnicu cca 15 km sú priority danej chaty. Pozývam vás na obhliadku danej nehnuteľnosti : kontaktujte ma na t.č. : 0907 320577 alebo mail : lydia.oslancova@teeq.sk dohodneme si osobné stretnutie na nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 270 m²
Úžitková plocha
120 m²
Zastavaná plocha
46 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 15 z celkom 15 inzerátov