Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky v okrese Banská Bystrica

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Cena dohodou
Logo

Záhradná chatka v Riečke

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatku v záhradkárskej osade pri Riečke neďaleko  Banskej Bystrice. Pozemok je svahovitý, vyriešený formou terás a má 305 m2. V chatke prebehla rekonštrukcia, nové rozvody elektriny, úžitková  voda je potiahnutá až do chatky, vybudovaná žumpa. Možnosť vybudovať studňu.  Na prízemí aj na poschodí sa dá vykurovať tuhým palivom - kachlová piecka. Na prízemí tiež elektr. konvektormi.  Na pozemku sa pripravuje  vonkajší krb. Chatka pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti s východom na terasu, kuchyne a kúpeľne. Bezproblémová príjazdová cesta z vrchu aj zo spodnej časti záhrady. Parkovanie pri chatke alebo na blízkom parkovisku.   Energetický certifikát nemá.  Cena 0 €. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle: 0917 921 889 alebo na filova@rkdion.com.   

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
305 m²
Úžitková plocha
48 m²
Zastavaná plocha
16 m²
Cena dohodou
Logo

Predaj Záhradná chatka

Horehronie (Badín), okres Banská Bystrica

TENTO INZERÁT SLÚŽI VÝHRADNE NA TESTOVACIE ÚČELY PORTÁLU NEHNUTELNOSTI.SK A IDE O NEEXISTUJÚCU/VYMYSLENÚ POLOŽKU, PROSÍME NEVOLAŤ NA UVEDENÉ TELEFÓNNE ČÍSLO !!!

70 000 € 135,40 €/m²
Logo

TOP Living: Záhradná chatka Tajov

Horehronie (Tajov), okres Banská Bystrica

TOP Living: Ponúkame na predaj chatku v obci Tajov Ponúkaná chatka sa nachádza v chatovej oblasti v obci Tajov. Chatka je ideálna pre záujemcov, ktorí hľadajú pokojné miesto nie však samotu. Záhradná chatka je trojpodlažná, murovaná a pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva. Nachádza sa vedľa hlavnej cesty v záhradkárskej oblasti v obci Tajov, smer Králiky. Stavba je napojená na inžinierske siete /elektrina, voda/ a odkanalizovaná je do vlastnej žumpy. Vedľa chatky je terasa na letné grilovanie. Pred chatkou je urobený oporný múr, ktorý tvorí ďalšiu terasu na sedenie, na ktorú sa ide priamo z prízemia. Strecha je sedlová a pokrytá plechom. Stavba bola budovaná svojpomocne, priebežne v rokoch od 1987 do 1996. Dispozičné riešenie: Prízemie: vstup spredu, kuchyňa so špajzou, chodba, kúpeľňa (sprchový kút + umývadlo) s WC, schodisko 1.NP: vstup z boku, obývačka, balkón, schodisko Podkrovie: nočná časť- spálňa Technické riešenie: - Kúrenie: 2 piecky ("sporák“ na drevo) - Ohrev teplej vody: elektroakumulačný bojler - Kanalizácia: žumpa - Pitná voda: verejný vodovod Výmera pozemku: 517 m2 Bližšie informácie Vám poskytne: Mgr. Peter Ružbacký: 0908 505 201 e-mail: ruzbacky@topliving.sk www.topliving.sk Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. V opačnom prípade dostanete rezervačnú zálohu v plnej výške späť.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
517 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty