Rozšírené hľadanie

Objekty na rekreáciu v okrese Banská Bystrica

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

77 000 € 70 €/m²
Logo

Staré Hory veľký pozemok a starším domom za super cenu.

Horehronie (Staré Hory), okres Banská Bystrica

N028-12-MISH Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Staré Hory, známa aj ako pútnické miesto, vzdialenej len 15 km od Banskej Bystrice, iba 11 minút od lyžiarskeho strediska Donovaly a 4 minúty od obce Turecká. Je ideálnym miestom pre rodinný oddych a rekreáciu. Ide o väčší RD ,ktorý je vhodný na väčšiu rekonštrukciu ,alebo na nový projekt pre nový dom, chalupu, nakoľko sa dom nachádza na veľkom 1100 m2 pozemku. Dom je v pôvodnom stave , pozostáva zo 6 izieb, kuchyne, chodby a kúpeľne. Pozemok je pri ceste a IS sú na pozemku. Dom je vhodný na trvalé bývanie, prenájom, resp. penzión alebo iné podnikateľské a komerčné účely . V obci sa nachádzajú reštaurácie, penzión, pošta, škola, škôlka, zdravotné stredisko, autobusová zastávka v smere na Banskú Bystricu alebo lyžiarske stredisko Donovaly. Obec Turecká vzdialená 2 km, známa ako turistická oblasť - skialp, jazero na kúpanie a známa súťažou vo varení halušiek. Staré Hory sú na Slovensku tiež známe ako katolícke pútnické miesto s históriou pútí, siahajúcou do 15. storočia, dominantným pôvodne gotickým kostolom Navštívenia Panny Márie. Nachádzajú sa tu aj ďalšie cirkevné stavby: Kaplnka Svätej Anny, matky Panny Márie, z roku 1794. Krížová cesta aj s kaplnkou Svätej trojice z 19. storočia. Na mieste údajného zjavenia v 15. storočí, v údolí nazývanom Studnička, sa nachádza prameň a tiež kaplnka so sochou Panny Márie z kararského mramoru, ktoré sú hojne navštevované pútnikmi. Ďalšia Kaplnka Sedembolestnej Panny Márie je na vrchole Kalvárskeho vrchu pri obecnej škole. Výborné spojenie s Bratislavou, Ružomberkom, Banskou Bystricou a ďalšími časťami Slovenska. Nehnuteľnosť je vhodná na rekreáciu, chalupárčenie aj podnikanie, keď že je v blízkosti rekreačnej oblasti Donovaly. Cena 77 000 € NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM. Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľnosti.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 100 m²
Cena dohodou
Logo

Na predaj pozemok ( vhodný na rekreačno športové účely) v obci Nemce pri Banskej Bystrici.

Horehronie (Nemce), okres Banská Bystrica

CH041-18-MISV EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pozemok vhodný na rekreačno športové zariadenie. Je v obci Nemce 5 km od Banskej Bystrici, ktoré je v príjemnom horskom prostredí určené na šport a rekreáciu. Celý komplex je vo výmere 9115 m2. Na celom pozemku s prístupovou cestou, je elektrina, plyn, voda, a kanalizačné rozvodové potrubie. ( treba sa pripojiť na obecnú kanalizáciu, ktorá je pri zariadení ) Na veľkom pozemku je multifunkčné skolaudované ihrisko s umelým osvetlením, Pri ihrisku je väčšia kontajnerová bunka, kde je kabína, šatne, sprchy a dámske a pánske toalety. V objekte je, aj parkovisko. Súčasťou komplexu je ukončená hrubá stavba s kompletným strešným tvarovaným plechom. Strop je zaizolovaný minerálnou vatou. múry sú z tvárnic - ytong. .Vo vnútorných priestoroch sú miestnosti : Pub/reštaurácia, kuchyňa, 2 sklady ,kancelária, wc - muži, wc - ženy, šatne zo sprchami - muži, šatne zo sprchami - ženy, bufet, technická miestnosť a ubytovací priestor pre 7 ľudí. Okná sú hliníkové s 3 sklom. Stavebné povolenie je platné. V objekte sú vybetónované základné plochy s kanalizačným potrubím, podľa projektu na dostavanie welnesu a ubytovanie pre ďalších 7 ľudí. V okolí sú možnosti agroturistiky (kone), cykloturistika, je tu lyžiarske stredisko Šachtičky, v Selciach lyžiarske stredisko, pre náročnejších lyžiarov Donovaly. Cena za 9115 m2 dohodou. Prostredníctvom nášho Hypotekárneho centra Vám odporučíme najvýhodnejšiu hypotéku na kúpu danej nehnuteľnosti. Cena bola schválená majiteľmi spoločnosti.

Stav
Vo výstavbe
Pozemok
9 115 m²
188 000 € 537,14 €/m²
Logo

Veľký rodinný dom vhodný aj na zriadenie penziónu

Horehronie (Donovaly), okres Banská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Donovaloch. Nehnuteľnosť je možné využiť na celoročné bývanie, príp. na zriadenie penziónu. Nachádza sa v krásnom prírodnom prostredí, neďaleko lyžiarskeho vleku, všetkých atrakcií a reštauračných zariadení, ktoré Donovaly ponúkajú. Je postavený na rovinatom pozemku, na ktorom sa nachádza altánok. Časť domu je postavená z tehly, časť je z hliny.  Plocha: úžitková 350m2, pozemku 540m2, Pozostáva z troch nadzemných podlaží: Prvé tvorí: vstup, kuchyňa, 2 priestranné komory, Druhé podlažie: vstup, veranda, 2x priestranná izba, 2x kúpeľňa s WC, schodisko s úložným priestorom/ šatníkom, 1x izba so samostatným vstupom, Tretie podlažie/ podkrovie: 3 izby. Na prízemí sa nachádzajú 2 murované pivnice. Dom prechádza rekonštrukciou: - plastové okná, - nové rozvody vody, elektriny,  - strecha - plech, - zateplenie,  - nové stierky, sadrokartón, - zrekonštruované schodištia, - kúrenie - elektrické, - plávajúce podlahy v celom dome. Nehnuteľnosť sa odovzdáva v stave ŠTANDARD vrátane zariadenia viď foto. Cena 188 000 €

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
540 m²
Úžitková plocha
350 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty