Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Banská Bystrica

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 31 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

109 000 € 908,33 €/m²
Logo

skvelá investícia: Chata pri potoku pod lesom, Staré Hory

Horehronie (Staré Hory), okres Banská Bystrica

Chalupa sa nachádza v doline neďaleko Starých Hôr. Je to z časti zrekonštruovaná drevenica, z časti je murovaná. Chalupa má dve kúpeľne, dve kuchyne, dve podkrovné spálne a dve spoločenské izby. V každej izbe je kachľová pec. Pozemok je veľký z väčšej časti svahovitý. Chalupa je vhodná pre väčšiu rodinu, alebo,vzhľadom na polohu, je vhodná aj na prenájom. V okolí je množstvo možností na voľnočasové aktivity. Je tu veľa turistických trás, lyžiarske stredisko Donovaly je odtiaľto do 10-tich minút.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 700 m²
Úžitková plocha
120 m²
95 000 € 1 187,50 €/m²
Logo

Chalupa drevenica v blízkosti lyžiarskych stredísk v Nízkych Tatrách

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Drevenica sa nachádza v podhorí severných svahov Poľany, z druhej strany doliny sú Nízke Tatry s viacerými známymi lyžiarskymi strediskami. Drevenica sa nachádza v rázovitej obci Hronec na Horehroní neďaleko zimného strediska Osrblie. Drevenica je v pôvodnom zachovalom stave. Má verandu, veľkú kuchyňu, do ktorej je zavedená voda, spálňu, špajzu a súčasťou stavby je aj dreváreň, ktorú je možné pričleniť obytnému priestoru. Na pozemku sa nachádza murovaná stavba, kde je obytná miestnosť, kuchyňa a hospodárske miestnosti. Kupujete teda vlastne dve stavby za jednu cenu. Je tu suché WC, kanalizačná prípojka je pripravená na pozemku. Pozemok je pekný slnečný. Vzadu v záhrade za domom sú ovocné stromy a orechy. Len niekoľko málo sto metrov je odtiaľto lokálny lyžiarsky vlek, o kus ďalej je sky centrum Osrblie. Do pol hodiny cesty sú lyžiarske strediská Tále, tu je známe golfové ihrisko, ďalej tu je Mýto pod Ďumbierom, Chopok juh a lanovkou sa prehupnete na severne svahy do lyžiarskeho strediska Jasná. V tomto regióne sa nenudíte v lete ani v zime. Tu naozaj tú správnu zimu aj so snehom zažijete...

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 900 m²
Úžitková plocha
80 m²
62 000 € 1 240 €/m²
Logo

Na predaj Chata v prírode pri Banskej Bystrici

Horehronie (Slovenská Ľupča), okres Banská Bystrica

XEMAR (frantisek.polacek@xemar.sk, 0905 117 788) ponúka na predaj chatu pri Slovenskej Ľupči. Chata sa nachádza v chatovej oblasti pri Slovenskej Ľupči v lone prírody. Nachádza sa na rovinatom a slnečnom pozemku o rozlohe 450 m2. Časť je využívaná ako záhradka. Dvojpodlažná murovaná chata s pôdorysom 25 m2 bola postavená v roku 2001. Na spodnom podlaží sa nachádza predsieň a obývačka a na hornom podlaží spálňa s balkónom. Letná kuchynka sa nachádza v samostatne stojacom krytom prístrešku v ktorej sa nachádzajú kachle, sporák na pevné palivo, sporák na plynovú bombu, bojler na pevné palivo, z vonku sa vchádza do kúpeľne so sprchou.  Na pozemku sa nachádza ešte murovaná dielňa s pivnicou na zeleninu a prístrešok s kôlňou. Ku chate je privedená voda z výdatného prameňa s výbornou kvalitou (testovaná) a elektrický energia je zabezpečená solárnymi panelmi, ktoré dostačujú na menšie elektrické spotrebiče, TV, osvetlenie, nabíjanie zariadení. Súčasťou je aj kúpacia kaďa s vyhrievaním na pevné palivo. Chatová oblasť s nachádza 15 minút od Banskej Bystrice a je v nej len 5 chalúp, ktoré sú oplotené, od cesty sú v dostatočnej vzdialenosti, čo zabezpečuje úplné súkromie. K chate vedie lesná cesta (cca 1,5 km), ktorou bez problémov prejde bežné auto.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
450 m²
Úžitková plocha
50 m²
Zastavaná plocha
25 m²
135 000 € 900 €/m²
Logo

Dom chalupa s pozemkom 1 241 m2, 17 km od B. Bystrice za cenu bytu - Cena 135 000€

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Ponúkame na predaj dom, chalupu s pozemkom 1 241 m2, 17 km od B. Bystrice, v ktorom sa dá trvale bývať, alebo využiť na rekreačné účely. Nachádza sa v blízkosti lyžiarskeho strediska Donovaly. Časť pozemku sú trvalé trávnaté porasty a časť les. Ideálne miesto na relax a oddych, ideálne miesto pre ľudí ktorí majú vzťah ku prírode. Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie. Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností. Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540 info@toprealitybb.sk Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke: www.toprealitybb.sk PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 241 m²
Úžitková plocha
150 m²
Zastavaná plocha
137 m²
32 000 € 2 000 €/m²
Logo

Rekreačná chatka so sieťami a s pozemkom 400 m2, pri B. Bystrici, - cena 32 000 €

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatku na slnečnom pozemku o rozlohe 400 m2 položenú v prekrásnom prostredí, v chatovej oblasti, pri obci pri B. Bystrici v tichej slnečnej lokalite. K chate vedie asfaltová cesta . Pozemok má výmer 400 m2 a zastavaná plocha 16 m2. Chata má kuchyňu a spáleň. V chate je zavedená pitná voda a elektrika. Je dobrým miestom na oddych, vhodná pre turistov, hubárov, rodiny s deťmi, alebo ako víkendová oddychová zóna. V blízkosti atrakcie aj pre rodiny s deťmi. Mapka uvádza len približné rozmery. Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností. Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540 info@toprealitybb.sk Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke: Toprealitybb.sk PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
16 m²
Zastavaná plocha
16 m²
41 000 € 1 205,88 €/m²
Logo

Záhrada s pozemkom 454 m2 a záhradnou chatkou, Fončorda, Banská Bystrica – cena 41 000€

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj záhradu so záhradnou chatkou v Banskej Bystrici. K záhradke je prístup k pozemku autom. Celková výmera je 454 m2, z toho chatka má 17 m2. K pozemku prináležia podiely na spoločných pozemkoch. Pozemok je situovaný na slnečnej strane. Je to tichá lokalita, vhodná na oddych počas sezóny. Je dobrým miestom na oddych, vhodná pre turistov, ale aj záhradkárov, rodiny s deťmi, alebo ako víkendová oddychová zóna. Krásne prostredie, ako stvorené na oddych a rekreáciu. Výhodná poloha, dobrý prístup autom a cca 10 min. peši z ulíc Moskovská a Tulská. Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie. Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností. Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540 info@toprealitybb.sk Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke: Toprealitybb.sk PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
454 m²
Úžitková plocha
34 m²
Zastavaná plocha
17 m²
61 000 € 2 440 €/m²
Logo

ZĽAVA!!! Chatka s pozemkom 457 m2, v krásnom a tichom prostredí 10 km od Banskej Bystrice – cena

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažnú chatku v krásnom a tichom prostredí doliny obklopenou nádhernou prírodou neďaleko Banskej Bystrice s prístupom autom. Základné informácie: Jedná sa o dvojpodlažnú chatku v záhradkárskej oblasti. Podlahová plocha jedného podlažia je 25 m2. Na prízemí sa nachádza oddelená kuchynka a obývací priestor. Na prvom podlaží spálňa s balkónom. Pozemok záhrada je rovinatá o výmere 457 m2. Chatka je murovaná z vonka aj vnútra obložená drevom a má 21 rokov. Pri chatke je postavený prístrešok na pilieroch v rozmere cca 4 m x 5 m, kde sa nachádza pec na pečenie, sporák na pevné palivo + sporák na plynovú bombu, bojler na teplú vodu, toaleta a sprcha. Pivnica je zvlášť vykopaná v hĺbke cca 1,8 m x 3 m a je zastrešená. Voda je vedená z výdatnej studničky na pozemok, kde bola voda kontrolovaná AQOU a voda je vynikajúcej kvality. V prípade záujmu je možné odkúpiť podiel na pozemku, na ktorom sa nachádza zdroj pitnej vody. Na chatke sú nainštalované solárne panely na výrobu elektrickej energie. Záhrada je rovinatá, okolo záhrady a chaty je lesný porast. Na záhrade sa nachádza prístrešok na oddych, kaďa na wellness. V celej záhradkárskej oblasti je len 5 členov, čo zaručuje dostatočné súkromie. Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností. Mapka uvádza len približné rozmery. Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie. Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností. Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540 info@toprealitybb.sk Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke: Toprealitybb.sk PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
457 m²
Úžitková plocha
25 m²
Zastavaná plocha
25 m²
52 000 € 2 080 €/m²
Logo

Chatka so záhradou s pozemkom 750 m2, Zvolen 25 km od Banskej Bystrice – cena 52 000€

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj záhradu s pozemkom 750 m2, Zvolen, len 25 km od Banskej Bystrice vo výbornej lokalite. Pozemok je slnečný s pekným výhľadom na hory. Na záhradke je drevená chatka spojená s altánkom pod ktorým je vybudovaná pec na pizzu a chleba, krb a piecka. Na streche je namontovaný solárny panel na výrobu elektrickej energie. V zadnej časti záhrady je postavená drevenica na náradie. Súčasťou záhradky je aj murovaná pivnica na uskladnenie ovocia a zeleniny a malý hosťovský domček pre dve osoby. Na záhradke sa nachádzajú dva pramene tečúcej vody V okolí chatky sa nachádzajú chatky a rekreačné domčeky, čiže je tu v budúcnosti predpoklad túto chatku zveľadiť a zmodernizovať. Chata je vhodná pre milovníkov prírody vyhľadávajúci kľudné a tiché prostredie vhodné na turistiku, cyklistické túry. Viac informácií a fotografie zašlem na požiadanie. Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností. Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540 info@toprealitybb.sk Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke: Toprealitybb.sk PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
750 m²
Úžitková plocha
25 m²
Zastavaná plocha
25 m²
17 500 € 1 093,75 €/m²
Logo

Záhrada 400 m2 – na rovine so záhradnou chatkou – Zvolen – 20 km od B. Bystrice 17 500€

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj záhradu na rovine, s pozemkom 400 m2, so záhradnou chatkou Zvolen – 20 km od B. Bystrice. Na pozemku sú ovocné, okrasné stromy a kríky, záhradný domček - chatka. Prístup autom je po nespevnenej ceste. Poloha chaty je ideálna vzhľadom na dostupnosť z mesta. Je dobrým miestom na oddych, vhodná pre turistov, ale aj záhradkárov, rodiny s deťmi, alebo ako víkendová oddychová zóna. Krásne prostredie, ako stvorené na oddych a rekreáciu. Ponúkame Vám právny servis pri predaji a kúpe až po zápis do katastra nehnuteľností. Pre ďalšie informácie a dohodnutie obhliadky volajte : 0907 557 540 info@toprealitybb.sk Kompletnú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke: Toprealitybb.sk PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ STAČÍ ZAVOLAŤ!

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
16 m²
Zastavaná plocha
16 m²
63 000 € 1 312,50 €/m²
Logo

CH056-13-MISV3 Chatka pri Slovenskej Ľupči

Horehronie (Slovenská Ľupča), okres Banská Bystrica

ID: CH056-13-MISV3 OBHLIADKA 3D : my.matterport.com/show/?m=631kY5kF2tq Realitná kancelária Chalupári Vám ponúka, na predaj jedno poschodovú chatu v mini záhradkárskej oblasti pri Slovenskej Ľupči. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v krásnom prostredí borovicového lesa 5 metrov od potôčika. Chata je a zateplená. Výmera celého pozemku je 475 m2 ( pri kúpe nehnuteľnosti nový majiteľ nehnuteľnosti dostane ďalších 244 m2 v podobe darovacej zmluvy grátis ! ) Kolaudácia prebehla v roku 2000. Na pozemku je elektrina napájaná cez solárne panely 12/220 voltov, voda je unikátna, preto že je napojená na prameň ( výsledky si majiteľ každý rok kontroluje v štátnom laboratóriu ) Cena nehnuteľnosti je 63 000 eur. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
719 m²
Úžitková plocha
48 m²
Zastavaná plocha
66 m²
95 000 € 1 583,33 €/m²
Logo

PREDAJ : rekreačná chata v blízkosti Banskej Bystrice v krásnej Malachovskej doline

Horehronie (Malachov), okres Banská Bystrica

PETRA-REAL Vám ponúka rekreačnú chatu na konci Malachovskej doliny, ktorá vyniká krásnou prírodou. V tomto tichom prostredí vzdialenom len 10 km od mesta Banská Bystrica nájde nový majiteľ skvelú nehnuteľnosť na rekreáciu alebo aj trvalejšie bývanie. Potôčik, ktorý je vedľa chaty dotvára dokonalú atmosféru. Okolie ponúka množstvo turistických chodníkov či už pre peších alebo pre milovníkov cyklistiky a tiež v zime bežkárske trate. pozemok : rovinatý výmera 341 m2 prístup : spevnená cesta IS : voda : spoločná studňa so susedom elektrina kúrenie : tuhé palivo - kachlová pec, peterky, elektrina ohrev vody : elektrický bojler pozemok ohraničený porastom, neoplotený chata : murovaná, pôvodný zachovalý stav, postavená okolo roku 1995, okná drevené pôvodné, dvere drevené, podlahy drevo, dlažba dispozícia : 1.NP vstupná chodba, denná miestnosť s kuchynkou časťou v ktorej je okrem sedenia aj kachlová pec, kúpeľňa s vaňou, umývadlo a WC, schody do podkrovia 2.NP podkrovie - jedna miestnosť so vstupom na balkón chata voľná ihneď cena nehnuteľnosti : 95 tis cena nehnuteľnosti je vrátane právneho a administratívneho servisu RK v prípade záujmu prosím kontaktujte Ing. Natália Ďurišová, 0915 774 263 alebo píšte na mail durisova@petrareal.sk

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
341 m²
Úžitková plocha
60 m²
Zastavaná plocha
55 m²
80 000 € 294,12 €/m²
Logo

Dom na rekonštrukciu v obci Malachov

Horehronie (Malachov), okres Banská Bystrica

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj dom v obci Malachov vzdialenej od centra Banskej Bystrice cca 5 km. Dopravná dostupnosť je bezproblémová, do obce premáva MHD. Výmera pozemku je 272 m2. Dom je napojený na vodu, elektrinu, plyn. Dispozične je riešený veľkou kuchyňou a obývacou izbou. Voda je dovedená do kuchyne. Povala ponúka možnosť rekonštrukcie na podkrovné bývanie. Súčasťou pozemku je aj 3 podlažná hospodárska budova s priamym vstupom z ulice, čo je možné využiť na parkovanie ako garáž pre vaše auto. Ak hľadáte víkendový relax, spojený so starostlivosťou o záhradu, naša ponuka je pre Vás ideálna. Radi Vám poskytneme ďalšie informácie a dohodneme termín obhliadky.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
272 m²
Úžitková plocha
272 m²
Zastavaná plocha
40 m²
270 000 € 2 500 €/m²
Logo

3D OBHLIADKA: PREDAJ 3 izb. apartmánu, Králiky, investičná príležitosť

Horehronie (Králiky), okres Banská Bystrica

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj posledný 3 izb. apartmán s výmerou 78 m2 a terasou 30 m2 v rezorte Tiesňava*** na Králikoch. V rezorte Tiesňava*** bolo postavených 5 dvojdomov, v každom dvojdome sú dva apartmány so samostatnými vchodmi. Majiteľom apartmánov sú k dispozícii aj doplnkové služby - recepcia, kaviareň, jedáleň resp. spoločenský priestor, ktorý slúži na usporiadavanie menších eventov. Súčasťou rezortu je BIO FARMA a včelnica, ktoré poskytujú kvalitné suroviny a produkty do miestnej reštaurácie. V roku 2023 je plánovaná výstavba privátneho mini wellness (oddychová zóna, sauny, ochladzovací bazén). DISPOZÍCIA: PRÍZEMIE - zádverie so šatníkovou skriňou, kúpeľňa (WC + sprchovací kút), obývačka s kuchyňou a výstupom na terasu. Z krbu v obývačke vedú prieduchy do jednotlivých izieb. POSCHODIE - chodba, izba, WC, mlynárske schodisko PODKROVIE - izba IS: voda, elektrina, centrálna ČOV, TV (Skylink) a internet CENA: Apartmán sa predáva čiastočne zariadený. Rozpis kompletného zariadenia a vybavenia apartmánu, ktoré sú súčasťou kúpnej ceny, vám radi poskytneme. V cene apartmánu je aj podiel na príjazdovej komunikácii. K apartmánu je možné dokúpiť parkovacie státie v sume 12.000,- eur + DPH. 3D OBHLIADKA: Pre lepšiu predstavu o dispozičnom usporiadaní apartmánu si neváhajte pozrieť 3D obhliadku. V priestoroch našej realitnej kancelárie RE/MAX je vám k dispozícii aj virtuálne obhliadka, kde sa prostredníctvom 3D okuliarov virtuálne prenesiete priamo do ponúkaného apartmánu. INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Rezort Tiesňava bol vybudovaný s cieľom poskytovať služby aktívneho cestovného ruchu. Majiteľ apartmánu má možnosť zapojiť sa do systému poskytovania krátkodobého ubytovania, čím vie svoju nehnuteľnosť investične zhodnotiť. Bližšie informácie o investičnom zámere a dosahovaných výnosoch vám radi poskytneme. LOKALITA: Obec Králiky je vzdialená len 10 km od Banskej Bystrice a nachádza sa v Kremnických vrchoch. Krásne prostredie uprostred Kremnických hôr, milí a príjemní ľudia a možnosť celoročného využitia apartmánu sú zárukou relaxu a oddychu. Počas zimnej sezóny sú k dispozícii viaceré lyžiarske strediská, ktoré uspokoja ako rodinky s deťmi, tak zdatných lyžiarov (SKI Králiky, Šachtičky a Selce v Banskej Bystrici, Donovaly). Na svoje si prídu aj milovníci bežeckých tratí (Králiky, Kordíky, Skalka) či skialpinizmu. Počas letnej sezóny sa môžete venovať turistike, golfu (Tri duby Sielnica, Grey Bear Tále), k dispozícii je termálne kúpalisko na Kováčovej či mestské kúpalisko v Banskej Bystrici. FINANCOVANIE: Veľkou je možnosť financovať kúpu apartmánu prostredníctvom hypotekárneho úveru, nakoľko apartmán bude po kolaudácii zapísaný na liste vlastníctva ako byt v rodinnom dome. Hypotekárny úver vám radi bezplatne sprostredkujeme. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a kompletného právneho a administratívneho servisu.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
108 m²
199 900 € 2 351,76 €/m²
Logo

3D OBHLIADKA: PREDAJ 3 izb. apartmánu, Králiky, investičná príležitosť

Horehronie (Králiky), okres Banská Bystrica

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj posledný 3 izb. apartmán s výmerou 55 m2 a terasou 30 m2 v rezorte Tiesňava*** na Králikoch. V rezorte Tiesňava*** bolo postavených 5 dvojdomov, v každom dvojdome sú dva apartmány so samostatnými vchodmi. Majiteľom apartmánov sú k dispozícii aj doplnkové služby - recepcia, kaviareň, jedáleň resp. spoločenský priestor, ktorý slúži na usporiadavanie menších eventov. Súčasťou rezortu je BIO FARMA a včelnica, ktoré poskytujú kvalitné suroviny a produkty do miestnej reštaurácie. V roku 2023 je plánovaná výstavba privátneho mini wellness (oddychová zóna, sauny, ochladzovací bazén). DISPOZÍCIA: PRÍZEMIE - zádverie so šatníkovou skriňou, kúpeľňa (WC + sprchovací kút), obývačka s kuchyňou a výstupom na terasu. Z krbu v obývačke vedú prieduchy do jednotlivých izieb. POSCHODIE - chodba, 2x izba IS: voda, elektrina, centrálna ČOV, TV (Skylink) a internet CENA: Apartmán sa predáva čiastočne zariadený. Rozpis kompletného zariadenia a vybavenia apartmánu, ktoré sú súčasťou kúpnej ceny, vám radi poskytneme. V cene apartmánu je aj podiel na príjazdovej komunikácii. K apartmánu je možné dokúpiť parkovacie státie v sume 12.000,- eur + DPH. 3D OBHLIADKA: Pre lepšiu predstavu o dispozičnom usporiadaní apartmánu si neváhajte pozrieť 3D obhliadku. V priestoroch našej realitnej kancelárie RE/MAX je vám k dispozícii aj virtuálne obhliadka, kde sa prostredníctvom 3D okuliarov virtuálne prenesiete priamo do ponúkaného apartmánu. INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Rezort Tiesňava bol vybudovaný s cieľom poskytovať služby aktívneho cestovného ruchu. Majiteľ apartmánu má možnosť zapojiť sa do systému poskytovania krátkodobého ubytovania, čím vie svoju nehnuteľnosť investične zhodnotiť. Bližšie informácie o investičnom zámere a dosahovaných výnosoch vám radi poskytneme. LOKALITA: Obec Králiky je vzdialená len 10 km od Banskej Bystrice a nachádza sa v Kremnických vrchoch. Krásne prostredie uprostred Kremnických hôr, milí a príjemní ľudia a možnosť celoročného využitia apartmánu sú zárukou relaxu a oddychu. Počas zimnej sezóny sú k dispozícii viaceré lyžiarske strediská, ktoré uspokoja ako rodinky s deťmi, tak zdatných lyžiarov (SKI Králiky, Šachtičky a Selce v Banskej Bystrici, Donovaly). Na svoje si prídu aj milovníci bežeckých tratí (Králiky, Kordíky, Skalka) či skialpinizmu. Počas letnej sezóny sa môžete venovať turistike, golfu (Tri duby Sielnica, Grey Bear Tále), k dispozícii je termálne kúpalisko na Kováčovej či mestské kúpalisko v Banskej Bystrici. FINANCOVANIE: Veľkou je možnosť financovať kúpu apartmánu prostredníctvom hypotekárneho úveru, nakoľko apartmán je skolaudovaný a zapísaný na liste vlastníctva ako byt v rodinnom dome. Hypotekárny úver vám radi bezplatne sprostredkujeme. Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie a kompletného právneho a administratívneho servisu.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
85 m²
Cena dohodou
Logo

Predaj chalupy 143 m2, Staré Hory - PREDAJ CHALUPY S ROZSIAHLYM POZEMKOM

Horehronie (Staré Hory), okres Banská Bystrica

NA PREDAJ vidiecky dom na Starých Horách - 11km od Donoval s rozsiahlym pozemkom 1884 m2 Realitná kancelária RE/MAX City reality ponúka exkluzívne na predaj vidiecky dom – chalupu. Nehnuteľnosť je vhodná na rekreáciu - chalupárčenie alebo podnikanie – blízkosť pre návštevníkom rekreačnej oblasti Donovaly. . K domu prislúcha záhrada o výmere 801 m2 a orná pôda o výmere 662 m2 ,zastavaná plocha a nádvorie o rozlohe 421 m2, spolu má pozemok celkovú výmeru 1884 m2. DOM: v pôvodnom stave ( kamenná stavba) pozostáva zo štyroch obytných izieb, kuchyne, komory, WC a kúpeľne. Úžitková plocha domu je 143 m2. Vykurovanie – kachle na tuhé palivo,. V kuchyni sa nachádza murovaná pec. Dom je napojený na obecný vodovod . ZÁHRADA A EXTERIÉR: Záhrada ponúka možnosť voľnočasových aktivít, oddychu ako aj pestovanie plodín, ovocných a okrasných drevín. Na konci pozemku sa nachádza potok. LOKALITA: Staré Hory sú na Slovensku známe ako katolícke pútnické miesto s históriou pútí, siahajúcou do 15. storočia, dominantným pôvodne gotickým kostolom Navštívenia Panny Márie. Nachádzajú sa tu aj ďalšie cirkevné stavby: Kaplnka Svätej Anny, matky Panny Márie, z roku 1794. Krížová cesta aj s kaplnkou Svätej trojice z 19. storočia. Na mieste údajného zjavenia v 15. storočí, v údolí nazývanom Studnička, sa nachádza prameň a tiež kaplnka so sochou Panny Márie z kararského mramoru, ktoré sú hojne navštevované pútnikmi. Ďalšia Kaplnka Sedembolestnej Panny Márie je na vrchole kalvárskeho vrchu pri obecnej škole. Výborné spojenie s Bratislavou, Ružomberkom, Banskou Bystricou a ďalšími časťami Slovenska. Obec Staré Hory je vzdialená iba 11 minút od lyžiarskeho strediska Donovaly a 4 minúty od obce Turecká. Je ideálnym miestom pre rodinný oddych a rekreáciu. CENA: 97 700,- € za kompletný servis realitnej kancelárie RE/MAX City reality . Všetky poplatky sú zahrnuté v cene. Nehnuteľnosť je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Nehnuteľnosť je kúpou voľná a bez ťarchy. Doporučujeme nehnuteľnosť vidieť. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RE/MAX City reality.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 884 m²
Úžitková plocha
143 m²
Zastavaná plocha
421 m²
250 000 € 250 000 €/m²
Logo

Kúpa chata Banská Bystrica

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Hľadáme pre klienta chalupu v okolí mesta Banská Bystrica. Mala by byť v obývateľnom stave. Právny servis a poplatky znášame my. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0911 505 484 alebo na andreasimoncikova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 m²
1 € 1 €/m²
Logo

Kúpa chata Banská Bystrica

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme záhradku s chatkou v blízkosti sídliska Fončorda, prípadne aj ďalších. Platba v hotovosti. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0914 186 582 alebo na marcelaneslusanova@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 m²
85 000 € 85 000 €/m²
Logo

Kúpa chalupa Banská Bystrica

Horehronie (Banská Bystrica), okres Banská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chalupu v Banskobystrickom kraji. Ak podobnú nehnuteľnosť vlastníte, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0905 806 395 alebo na marianhalabuk@haloreality.sk. U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 m²
405 000 € 3 115,38 €/m²
Logo

Jedinečná chata s výbornou polohou na Donovaloch na PREDAJ

Horehronie (Donovaly), okres Banská Bystrica

Hľadáte chatu na Donovaloch? Ponúkame Vám na predaj jednu z mála chát, ktoré sú aktuálne na Donovaloch na predaj. Táto kompletne zrekonštruovaná chata má výbornú polohu (v časti Nová Hoľa na Donovaloch, Fun park), nakoľko sa nachádza blízko od všetkých atrakcií na Donovaloch. Najväčšia lanovka na Donovaloch je od chaty vzdialena len cca. 200m a v zime sa dá od nej zlyžovať priamo ku chate. Chata sa nachádza na pozemku o rozlohe 384m2 a má plochu cca. 130m2. Chata pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá je efektne presklená a dá sa využiť aj na oddych. Na prízemí sa ďalej nachádza priestranná spoločenská miestnosť s kompletne vybavbenou kuchynkou (nová chladnička, nový sporák), spálňa a kúpeľňa s WC. Chata má taktiež terasu, pivnicu a kôlňa na drevo. Na poschodí sa nachádzajú ďalšie 2 izby. Aktuálne kapacita chaty je 8 osôb. Chata má novú elektriku, plastové okná, zrenovovanú strechu, nové odkvapy a taktiež nový prístrešok zo schodami. Vykurovanie v chate je pomocou pece, konvektorov či krbových kachlí (kachle vykúria celú chatu). Výhody: - v zime sú dá bezproblémovo dostať sa ku chate (netreba použiť snehové reťaze) - 9-ročná návratnosť pri prenájme - výborná poloha (od vleku či atrakcií - Donovalkovo, bobová dráha a pod.) - nízke mesačné náklady - krásne prostredie - parkovanie priamo pri chate + na Donovaloch bude do troch rokov najmodernejšia lyžiarska hala na svete a jediná v strednej Európe Cena: 417.000,- Eur (cena je konečná, vrátane odmeny RK, právneho servisu ako aj zavkladovania na katastri) Kontakt: 0915 944 222 - Ing. Ivana Šúňová

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
384 m²
Úžitková plocha
130 m²
Cena dohodou
Logo

Hľadám dom na chalupu v okolí obce Ľubietová pri Banskej Bystrici

Horehronie (Ľubietová), okres Banská Bystrica

Hľadám starší dom na chalupu v okolí obce Ľubietová, Strelníky, Povrazník. Ak ste vlastníkom takejto nehnuteľnosti alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma prosím na telefónnom čísle 0905 381173 alebo na vaneckova@romantickechalupy.sk Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností. Ponúkame profesionálny prístup a seriózne jednanie Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis

Predošlá Nasledovná 1 - 20 z celkom 31 inzerátov