Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby v okrese Bánovce nad Bebravou

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

160 000 € 561,40 €/m²
Logo

Na predaj Zariadená 6 izbová rekreačná chata s celoročným bývaním v Uhrovskom Podhradí.

Horná Nitra (Uhrovské Podhradie), okres Bánovce nad Bebravou

Ponúkame na predaj veľkú Zariadenú 6 izbovú 3 poschodovú chatu s celoročným bývaním veľmi dobre dispozične riešenú. Nachádza sa v obci Uhrovské Podhradie, ktoré je vzdialené len 17 minút autom od mesta Bánovce nad Bebravou, alebo 30 minút od mesta Partizánske, alebo 40 minút od Trenčína či Topoľčian, alebo 45 minút od mesta Dubnica nad Váhom, či Nové Mesto nad Váhom, alebo Beckov. Tým, že sa nachádza pod lesom vytvára budúcemu majiteľovi ideálne podmienky na turistiku, hubárčenie, cyklistiku, lyžovanie a rôzne výlety po okolí. V blízkosti sa nachádzajú hrady, kaštiele aj termálne kúpaliská, niekoľko lyžiarskych stredísk, vodopády, jaskyne, ale aj rozhľadne. Prístupová cesta je spevnená a vedie až k domu. Cesta je aj v zime udržiavaná. Táto chata má výmeru skoro 300 m2 a skladá sa z 3 podlaží. Ak si zobytníte povalu, získate ďalší priestor k užívaniu. Možnosť využiť aj ako viac-generačné bývanie. Je podpivničená, postavená na pozemku v osobnom vlastníctve s celkovou rozlohou 491 m2. Z pozemku zaberá zastavaná plocha 87 m2. Napojenie chaty je na mestskú vodu a elektrinu 230 V a 380 V. Má vlastnú žumpu. Kúrenie je zabezpečené peletkovým kotlom a radiátormi v každej miestnosti aj v pivnici. Dispozícia chaty: 1. Podlažie: vstupná chodba, WC s kúpeľňou, kuchyňa, priestranná obývačka s krbom a s jedálňou, spálňa. Z obývačky sa dá vyjsť na terasu, ktorá je vhodná na posedenie s priateľmi a grilovačky. Tiež máte odtiaľto výhľad na nádherné okolie a záhradné jazierko s leknami. 2. Podlažie: 3 samostatné izby, veľký balkón, WC s kúpeľňou. 3. Povala: je celá zateplená, možnosť zobytniť a tým budúci majiteľ získa ďalší priestor k užívaniu. 4. Pivnica: garáž, kotolňa, kutilská miestnosť, kompótovňa, sklad, Slovenská izba – Vinárnička na posedenie s priateľmi. Zabezpečujeme komplexné právne služby, celý servis okolo nehnuteľnosti a to od obhliadky nehnuteľnosti až po konečný predaj a zápis do katastra, depozit financií a odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu. V prípade potreby vieme Vašu budúcu nehnuteľnosť prefinancovať prostredníctvom HÚ, ktorý vybavíme pre Vás zdarma. Všetky tieto služby vrátane právnych sú zahrnuté v cene nehnuteľnosti. Cena nehnuteľnosti je 160 000 EUR vrátane provízie. Obhliadky sú možné po dohode. Predáva sa zariadený. Stačí sa len nasťahovať. Teším sa na skoré stretnutie pri obhliadke. V prípade záujmu, alebo bližších informácií nás neváhajte kontaktovať.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
495 m²
Úžitková plocha
285 m²
Zastavaná plocha
87 m²
105 000 € 875 €/m²
Logo

Štýlovo prerobený dom na bývanie a budova na podnikanie v podhorskej obci Šípkov na predaj

Horná Nitra (Šípkov), okres Bánovce nad Bebravou

Obec Šípkov sa nachádza pod úpätím Strážovských vrchov vzdialená asi 20 km od okresného mesta Bánovce nad Bebravou a 25 km od kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Dom aj s komerčnou budovou( momentálne potraviny) leží v centre obce. Priamo od asfaltovej prístupovej cesty sa dostaneme cez dvor až ku vchodu do domu. Po dlhšej vstupnej chodbe sa dostaneme do obytných priestorov domu. Jeho dispozičné riešenie pozostáva  zo zádveria ktoré je priamo spojené s kuchyňou a veľkou spoločenskou miestnosťou a jej dominantou štýlovým krbom. Zo spoločenskej miestnosti sa ďalej dostaneme do troch izieb a dvoch samostatných kúpeľni s WC. Malá komora je taktiež súčasťou obytných priestorov, ktoré spolu majú 120 m2.Zo spoločenskej miestnosti sa dá dostať na malý dvor a do ďalších dvoch veľkých miestnosti, ktoré sú medzi sebou prepojené a majú samostatne zabudované krby. Prístup do týchto dvoch miestností je však aj priamo z dvora. Zo vstupnej chodby sa po schodoch dostaneme až na terasový zatrávnený pozemok na ktorom sú vysadené ovocné stromy. Na dvore v priamej blízkosti zatrávnenej časti pozemku je zastrešená časť, ktorá slúži ako dreváreň.  Ako bonus k tomuto domu sú  súčasťou  aj jediné fungujúce  potraviny v obci. Stoja priamo pri ceste a tvoria tak prednú časť pozemku. Majú rozlohu cca 120 m2. Aj dom aj potraviny prešli výraznou rekonštrukciou (nové plastové okná, omietky, elektrické rozvody, kúrenie, vnútorne priestory, a v roku 2015 aj nové strechy). Celý objekt je zaujímavý tým ,že vytvára veľké súkromie pre majiteľa. Výhodou tejto nehnuteľnosti je jej všestranné využitie a to ako pekné víkendové sídlo, dom na trvalé bývanie, alebo bývanie a zároveň podnikanie.   Územie obce leží v doline na hornom toku rieky Bebravy  juhozápadnej časti Strážovských vrchov. Na hornom konci obce sa nachádzajú pramene kvalitnej pitnej vody. Celá táto lokalita je stvorená na turistiku, hubárčenie a samozrejme oddych tak potrebný v tejto dobe. Táto oblasť Slovenska je vyhľadávanou pre jej čistotu ovzdušia. Vzdialenosť od Trenčína je 35 km a od Bratislavy 150 km cesta bude autom trvať približne 100 minút.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
1 005 m²
Úžitková plocha
120 m²
Cena dohodou
Logo

Kúpa chaty Omastiná

Horná Nitra (Omastiná), okres Bánovce nad Bebravou

Hľadám pre klientov rekreačnú chatu, alebo chalupu v akomkoľvek stave hlavne v blízkosti prírody, alebo na pokojnom mieste. Ak ste vlastníkom nehnuteľnosti takéhoto typu, alebo o nejakej takej viete, kontaktujte ma na telefónnom čísle 0907 140 526, alebo na dolinaj@romantickechalupy.sk. Sme jediná RK zaoberajúca sa predajom výhradne vidieckych a rekreačných nehnuteľností a hlavne máme skutočných klientov vďaka našej orientácii iba na vidiek a rekreačné oblasti. Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis, ponúkame serióznosť, ľudskosť a príjemné jednanie.

60 500 € 991,80 €/m²
Logo

Záhradný domček s pozemkom 736m2 v podhorskej obci Šipkov - na predaj

Horná Nitra (Šípkov), okres Bánovce nad Bebravou

V malebnej obci Šípkov, ktorá leží pod úpätím Strážovských vrchov, ponúkame na predaj záhradný domček s obytným podkrovím o výmere 38m2, s úžitkovou plochou cca 61m2. Domček je situovaný na mierne svahovitom a slnečnom pozemku s výmerou 736m2, čo umožňuje krásny výhľad na obec a okolitú prírodu. Nehnuteľnosť je v OV bez tiarch a bremien, kolaudácia prebehne v dohľadnej dobe. Pri stavbe boli použité pórobetónové tvárnice o hrúbke 300 mm, strecha je sedlová, s plechovou pozinkovanou krytinou. Okná sú plastové, drevené a v podkroví 2 x hliníkové s izolačným dvojsklom. Podlahy sú betónové, v sociálnom priestore s keramickou dlažbou a keramickým obkladom. Nehnuteľnosť sa predáva v stave dokončovania. Opis: domček pozostáva z dvoch podlaží - 1NP a podkrovie. Vpredu sa nachádza slnečná terasa s výmerou 28m2, vzadu prekrytý prístrešok 10m2, na boku domu je umiestnená technická miestnosť s bojlerom na TV a malým úložným priestorom. Na 1NP sa nachádza priestranná kuchyňa so zabudovaným komínom treba dokončiť , chodbička s umývadlom, sprchovací kút, WC a špajza. Podkrovný priestor je prístupný železobetónovým, čiastočne točitým schodiskom. V podkroví sú plánované dve menšie obytné miestnosti. Nehnuteľnosť je napojená na elektrinu vzdušnou el. prípojkou a na obecný vodovod vlastnou vodovodnou prípojkou cez vodomernú šachtu, ktorá je umiestnená pri vstupe na pozemok.Teplá voda je zabezpečovaná novým el. zásobníkovým ohrievačom. Splašková kanalizácia je riešená železobetónovou žumpou (5m3) osadenou pred záhradným domčekom. Obec Šípkov leží v doline na hornom toku rieky Bebravy v juhozápadnej časti Strážovských vrchov. Na hornom konci obce sa nachádzajú pramene s kvalitnou pitnou vodou, čo je veľkým bonusom. Vďaka krásnej prírodnej scenérií obklopenej horami a čistotou ovzdušia je nehnuteľnosť vhodná pre milovníkov prírody na rekreačné účely a víkendové pobyty. Okolie ponúka možnosti turistiky, cykloturistiky, agroturistiky, ale aj hubárčenie, nakoľko je to obľúbená a vyhľadávaná hubárska lokalita. Je to skvelé miesto na regeneráciu a celkový oddych v lone prírody. Vzdialenosť od okr. mesta Bánovce n Bebr. je cca 21 km, od kúpeľného mesta Trenč.Teplice 20 km, od krajského mesta Trenčín cca 33 km. Cena: 60.500,-€

Stav
Novostavba
Pozemok
736 m²
Úžitková plocha
61 m²
Zastavaná plocha
38 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty