Rozšírené hľadanie

Vidiecke domy

Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

18 900 € 315 €/m²
Logo

Na predaj starší gazdovský dom v obci Felsőgagy ( Maďarsko )

(Maďarsko),

Na predaj 3. izbový gazdovský dom v pôvodnom stave v obci Felsőgagy iba 50km od Košíc, 17km od Buzici a 33km od Moldavy nad Bodvou. Základné údaje: - Lokalita: Felsőgagy - 3 izbový gazdovský dom ( pôvodnom stave ) - Výmera pozemku: 2019m2 - Výmera domu: cca 60m2 - Pôvodný stav Dispozícia: - 3 izby, chodba, špajza ( na pozemku je letná kuchyňa ) Popis nehnuteľnosti: - Pôvodný stav - Po rekonštrukcií vhodný na chalupu alebo na celoročné bývanie - Drevené okná a dvere - Eternitová strecha - Výmera domu: cca 60m2 + letná kuchyňa - Veľký pozemok - Tiché prostredie - IS: elektrina (nakoľko sa tam nebýva je odpojená), voda – studňa Cena: - 18 900,-

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 019 m²
Úžitková plocha
60 m²
700 000 € 437,50 €/m²
Logo

Zámok Serényi v Putnoku je na predaj

(Maďarsko),

Bývalý hrad Serényi v Putnoku pochádza z 19. storočia. Postavili ho v niekoľkých etapách v druhej polovici 19. storočia na vyvýšenine pri hlavnom námestí mesta, kde kedysi stál hrad palanquin s kamennými baštami, takzvaný husársky hrad. Zámok postavili členovia rodu Serényi a do roku 1945 slúžil ako rezidencia. Po úteku grófskej rodiny, v rokoch socializmu, bol najprv domovom vojnových veteránov, potom bydliskom gréckych utečencov z občianskej vojny a neskôr až do roku 1990 fungoval ako ústav sociálneho zamestnania. Je vo vlastníctve rodiny už desaťročia, pred 15 rokmi bola vymenená strešná konštrukcia, prístavba dostala novú strechu v roku 2021, nehnuteľnosť je stále strážená a záhrada je udržiavaná. Vďaka svojej výbornej polohe sa výborne hodí na turistické účely, no dá sa z neho urobiť múzeum či dokonca sála na podujatia.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
1 600 m²
Zastavaná plocha
995 m²
Pozemok
72 000 m²
160 000 € 1 088,44 €/m²
Logo

4 izbový rodinný dom, Kány, Maďarsko

(Maďarsko),

Ponúkame na predaj drevenicu – trámový rodinný dom na chalupu na severnej hranici Maďarska v obci Kány, vzdialenej od našej obci Buzica 10 km. Chalupa sa nachádza na oplotenom pozemku o výmere 2 216 m2 v strede obce. Ide o typickú maďarskú trámovú drevenicu postavenú v roku 2015, zateplenú minerálnou vlnou, so strešnou krytinou z pálenej škridle. K dispozícii je  kompletná technická dokumentácia. Dom má úžitkovú plochu 147 m2 plus príslušenstvo: vonkajšia kuchyňa, 30 m2 drevená stavba vhodná na fitnes, saunu a podobne, a ďalšie dva otvorené prístrešky na prípadné parkovanie aj 3 automobilov. Dispozične dom pozostáva z prízemia a podkrovia – celkovo 4 izby a príslušenstvo. PRÍZEMIE – pozostáva z obývacej haly prepojenej s kuchyňou s špajzou, vstupnej chodby, kúpeľne s WC a hosťovskej spálne. Z obývacej haly je východ na krytú terasu a vonkajšiu terasu s kuchynským príslušenstvom PODKROVIE – pozostáva z dvoch veľkých spální, jedna s francúzskym oknom. INŽINIERSKE SIETE – obecný vodovod, elektrina 220V, možnosť zrealizovať 400V, odpad riešený septikom. Kúrenie je ústredné, radiátory z krbovej vložky – vodník. Alternatívou sú elektrické konvektory. Dom je vybavený kamerovým systémom a internet je možné zabezpečiť od slovenského operátora. Pozemok je oplotený, má vstupnú bránu s elektrickým otváraním. Dvor je z časti vydláždený zámkovou dlažbou, zbytok  je zatrávnený. Dom sa predáva kompletne zariadený, ako ho vidíte na fotografiách. Nehnuteľnosť je vhodná aj ako investícia s následným prenájmom na víkendové alebo dovolenkové pobyty. Obec je koncová, nie je tu takmer žiadny ruch, vhodná pre klientov, ktorí hľadajú oázu pokoja. V prípade záujmu si dohodnite obhliadku s maďarsky hovoriacim maklérom na čísle 0907 977 044, Ing. KOŠČOVÁ Edita. Zabezpečíme kompletný prevod vlastníckych práv podľa maďarských zákonov u príslušného notára priamo v Maďarsku.

Stav
Novostavba
Pozemok
2 214 m²
Úžitková plocha
147 m²
31 000 € 310 €/m²
Logo

MAĎARSKO - GONCRUSZKA 2 IZBOVÝ RD VYŽADUJÚCI REKONŠTRUKCIU

(Maďarsko),

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Göncruszka - Maďarsko. Dom je v pôvodnom stave. Prístup  z asfaltovej komunikácie. Pozemok je oplotený, v záhrade vysadené ovocnými stromy.  Obec je vzdialená 10 km od štátnej hranice, s priamym výjazdom Tornyosnémeti na diaľnicu do Košíc. Dom je postavený z kameňa, stropy sú drevené, podlaha betón dlažba, dvere a okná pôvodné drevené. Strecha sedlová plechová. Elektrická prípojka 220 V. Plynová prípojka na zemný plyn je na pozemku. Voda obecná. Kanalizácia žumpa. Kúrenie na tuhé palivo, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Za domom sú hospodárske budovy. Výhody: slnečný, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 31000 €  je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí, pomoc s vybavením LAKCIM karty. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Nehnuteľnosť sa nachádza v prihraničnej oblasti do 30 km od štátnej hranice, nie je problém s denným dochádzaním na Slovensko.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 700 m²
Úžitková plocha
100 m²
30 000 € 600 €/m²
Logo

MAĎARSKO - PEKNÝ REKREAČNÝ ZRUB PRI TERMÁLNOM KÚPALISKU.

(Maďarsko),

MAĎARSKO - Tiszacsege. Ponúkame Vám na predaj veľmi peknú drevenú rekreačnú chatu iba 5 minút peši od termálneho kúpaliska v Tiszacsege. Chata má 3 izby. Obec je vzdialená 115km od Košíc. Úžitková plocha je 50m2. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená vrátane nábytku, tak ako na fotkách. Chata sa nachádza na udržiavanom pozemku vo veľmi tichej lokalite. Cena 30 000 € je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí, vystavením a vybavením LAKCIM karty. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. 

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
50 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov