Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Vidiecke domy

Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov

Inzerát bol vymazaný!

Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

37 990 € 399,89 €/m²
Logo

!!! Znížili sme cenu !!! Gazdovský dom v obci Telkibánya

(Maďarsko),

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj štýlový gazdovský rodinný dom s verandou, v najznámejšej obci za hranicami Slovenska a to konkrétne v Telkibányi. Dom je na pozemku rozlohy 1457m2, samotný dom má 95m2. Dispozícia domu bola zmenená. Vybúrali sa priečky na chodbe z čoho vznikla delená toaleta a kúpeľňa, kde je predpríprava na vaňu so sprchovým kútom a dvoma umývadlami. Vnútorné steny domu sú pripravené na omietnutie. Z fotiek vidíte, že v dome je nová elektroinštalácia, sú natiahnuté nové rozvody vody a tiež odpadu. Dom má 2 vchody - prednú a zadnú časť. Je postavený je z kameňa a strecha je škridlová. K domu patria aj vedľajšie budovy, (letná kuchyňa a technická miestnosť ) ktoré sa nachádzajú na pozemku. Všetky inžinierske siete zavedené. Mesačné náklady 100,-eur Obec je známa svojimi rekreačnými možnosťami, ubytovaním, je obklopená prekrásnou prírodou, cyklo aj turistickými trasami. Kúpna cena domu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK. Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0904 932 188 - Váš realitný maklér Tomáš Székely.

Stav
Novostavba
Zastavaná plocha
95 m²
Pozemok
1 457 m²
88 900 € 987,78 €/m²
Logo

GEMINBROKER neďaleko obce Hollóháza ponúka bývalú lesnícku usadlosť s 1,3 ha pozemkom

(Maďarsko),

GEMINBROKER neďaleko obce Hollóháza ponúka bývalú lesnícku usadlosť s 1,3 ha pozemkom. Táto bývalá lesnícka usadlosť sa nachádza za obcou Hollóháza, od hraničného prechodu Skároš sa nachádza do 10 km. Nehnuteľnosť sa nachádza v lese na veľkom pozemku s veľkosťou 3198m2 - okolo ktorého je pozemok 9270m2. Do domu sa vstupuje cez terasu priamo do kuchyne, ktorá bola pristavaná z pôvodnej verandy. Z kuchyne sa ide do obývačky, odkiaľ sa otvárajú dve ďalšie izby a kúpeľňa a WC. Dom bol postavený z kameňa pred viac ako 100 rokmi. Sedlová strecha je eternitová. Okná sú pôvodné drevené a sú vo výbornom stave. Podlahová plocha domu je cca 70 m2 a plus terasa cca 20m2. Kúrenie je na  plynové gamatky. V kúpeľni je sprchovací kút. V dome sa nachádzajú dve samostatné izby, veľká obývačka, kúpeľňa a oddelené WC. Do kuchyne sa vstupuje priamo z terasy, kuchyňa bola vytvorená z bývalej verandy.  Na pozemku sa nachádza studňa, drevený altánok, samostatná pivnica a samostatná budova - bývalá stajňa, teraz slúži ako skladový priestor. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, okrem kanalizácie. Na pozemku sa nachádza žumpa.  Dom je obkolesený lesom, pri dome sa nachádzajú vyše 200 ročné duby. Táto nehnuteľnosť je vhodná pre ľudí, ktorí milujú samotu, les, prírodu a majú radi súkromie a  ticho.  Cena 88 900 € Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na práve služby a vkladu do katastra a odovzdanie listu vlastníctva,  asistencie prepisov energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je aj pomoc pri vybavení pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine.  Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť.  OBHLIADKY SÚ MOŽNÉ AJ V ČASE OBMEDZENÍ NA HRANICI! V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra na tel. čísle + 421 908108208  (ak nedvíham, zavolám Vám späť), kde obdržíte ďalšie informácie a dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby a poplatky týkajúce sa prevodu nehnuteľnosti na katastrálnom úrade, ako aj odborný právny servis advokátskej kancelárie a notára. Pre financovanie Vašej nehnuteľnosti Vám bezplatne poradia naši špecialisti v oblasti hypoték a poistenia. Vyberte si z našich najnovších ponúk na www.geminibroker.sk Beszélünk magyarul is ..- +36 20 39 797 69

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
12 500 m²
Úžitková plocha
90 m²
Zastavaná plocha
120 m²
33 000 € 330 €/m²
Logo

MAĎARSKO - BOLDOGKOVARALJA 3 IZBOVÝ RD 100 M2, POZEMOK 598 M2

(Maďarsko),

Ponúkame na predaj rodinný dom  Maďarsko - Boldogkőváralja . Dom je na pozemku 598 m2, zastavaná plocha má cca 100 m2: 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC. Dvere a okná  sú pôvodné  drevené. Zavedený vodovod, elektrina, plyn, žumpa. Dom je postavený z  kameňa. strecha škridlová. Kúrenie  na tuhé palivo alebo plynovými konvektormi. Po dohode možnosť vytvorenia väčšieho pozemku dokúpením vedľajšieho s takou istou rozlohou. Obec je známa blízkosťou hradu, a širokými turistickými možnosťami. Žije tu slovenská komunita. Vzdialenosť od hraníc do 30 km. Cena 33.000 € je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí, vystavením a vybavením lakcím karty. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Nehnuteľnosť sa nachádza v prihraničnej oblasti do 30 km od štátnej hranice, kvalitné a komfortné bývanie na každodenné dochádzanie  na Slovensko.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
598 m²
Úžitková plocha
100 m²
30 000 € 315,79 €/m²
Logo

MAĎARSKO - BOLDOGKOVARALJA 2 IZBOVÝ RD 95 M2, POZEMOK 1053 M2

(Maďarsko),

Ponúkame na predaj pekný rodinný dom  Maďarsko - Boldogkőváralja. Dom je na pozemku 1053m2, zastavaná plocha má cca 95 m2: 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC. Dvere a okná  sú pôvodné  drevené. Zavedený vodovod, elektrina, plyn pred pozemkom, žumpa. Dom je postavený z  kameňa a tehly, strecha škridlová. Kúrenie na tuhé palivo. Obec je známa blízkosťou hradu, a širokými turistickými možnosťami. Žije tu slovenská komunita. Vzdialenosť od hraníc do 30 km. Cena 30 000 € je vrátane poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí, vystavením a vybavením lakcím karty. Kompletný právny servis a prevod nehnuteľností zabezpečujeme advokátskou kanceláriou. Nehnuteľnosť sa nachádza v prihraničnej oblasti do 30 km od štátnej hranice, kvalitné a komfortné bývanie na každodenné dochádzanie  na Slovensko.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 053 m²
Úžitková plocha
95 m²
28 000 € 400 €/m²
Logo

Rodinný dom v Maďarsku - Hidvégardó

(Maďarsko),

JT Reality ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom v obci Hidvégardó (Maďarsko) o výmere 70 m2, ktorý je postavený na pozemku o výmere 4000 m2. Inž. siete: voda (na dvore), elektrina, plyn, studňa (na dvore). Stav. materiál: nepálená tehla. Tento dom je v pôvodnom stave a je okamžite voľný. Vidiecky dom, jeden z najstarších domov v obci, vhodný na rekonštrukciu. Keďže je považovaný ako kultúrna pamiatka v obci, pri rekonštrukcii je potrebné ponechať vzhľad fasády podľa pôvodného vzhľadu. Pozemok sa dá rozdeliť a využiť ako stavebný pozemok. Prístupová cesta je zabezpečená zo zadnej strany. V zadnej časti domu sú priestory vhodné na vybudovanie kúpeľne. Malý, dobrý prístup, dobrá dopravná dostupnosť, bezproblémoví spoluobčania, investičná príležitosť. Cena: 28000,- Hypotéku vybavíme za Vás.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
70 m²
Pozemok
4 000 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov