Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Inzercia chát v Liskovej

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
30 000 € 555,56 €/m²

Útulná chata v rozprávkovom lese v Liskovej na predaj

Liptov (Lisková), okres Ružomberok

Broker Consulting ponúka na predaj útulnú chatu v lese pod Predným Chočom pri dedinke Lisková na Liptove. Chata svojim umiestnením uspokojí nadšencov života v prírode. Chatka je určená vyslovene pre nadšencov, ktorým nevadí latrína kúsok za chatou, pitná voda z neďalekej lesnej studničky, ale aj rybačka na pstruhov vo vlastnom jazierku. V samotnej chatke sa nachádza všetko, čo je pre život v lese nevyhnutné. Na prízemí je pec na varenie a spoločenská časť so stolom a lavicami. Na poschodí je odpočinková časť s posteľami. V tejto časti sa pohodlne vyspí šesť ľudí. Milovníci ticha a zvukov čistej, nedotknutej prírody. Všetci, pre ktorých je žblnkot potôčika rajská hudba, si v rozprávkovom lese plnom darov zeme, nájdu pre seba všetko, čo potrebujú ako pre aktívny tak aj pasívny relax a oddych od džungle, ktorú nazývame civilizácia.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
24 m²
Úžitková plocha
54 m²
Zastavaná plocha
54 m²
30 000 € 750 €/m²

Chatka na predaj na samote v lese

Liptov (Lisková), okres Ružomberok

Chata nad obcou Lisková bola postavená v roku 2005. Jedná sa o zateplenú drevostavbu na betónových pätkách. Pozemok patrí urbárskemu spoločenstvu. Nájom je dohodnutý na 100 rokov za symbolickú cenu. Chata je dvojpodlažná. Na 1.NP je terasa, dreváreň, menšia chodba a spoločenská miestnosť s posedením, pecou na varenie a krbom na kúrenie. Na 2.NP je spacia časť (kapacita 7 lôžok) a balkón. Voda je z miestnej studničky, tečie celoročne (nie je to povrchová voda) . WC je suché. Vďaka rozvodom z autobatérie sa dá v chate večer svietiť. Pri chate je umelo vytvorené jazierko, v ktorom majitelia chovali pstruhy a posedenie pri ohnisku. Chata je určená pre nenáročných ľudí, ktorí vyhľadávajú ticho lesa a samotu. Z obce Lisková ku chate vedie cca 1km asfaltová cesta a 800m spevnená lesná cesta. Dostupnosť v lete je aj osobným autom. Druh stavby: Drevená Umiestnenie objektu: Samota Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 5 km Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 5 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 5 km Vzdialenosť do centra obce: Do 5 km Prístupová cesta: Kamenistá Kúrenie: Lokálne - tuhe palivo Rok výstavby: 2005

Stav
Novostavba
Zastavaná plocha
40 m²
30 000 € 1 250 €/m²

Rekreačná chata na predaj v obci Lisková

Liptov (Lisková), okres Ružomberok

Ponúkame na predaj drevenú, rekreačnú, jednopodlažnú chatu s obytným podkrovím postavenú na betónových pätkách v obci Lisková. Na 1.NP sa nachádza spoločenská miestnosť s lokálnou pieckou na tuhé palivo s cerifikovaným komínovým telesom, ktorá vykuruje aj zvyšok chaty, úžitková plocha I.NP je 24 m2 + vonkajšia terasa. 2.NP sa nachádza spacia časť s kapacitou 7 lôžok, úžitková plocha II.NP je 24 m2 + balkón. Má zateplený krov aj steny, elektrika je zabezpečená svetelnými rozvodmi s LED svietidlami na autobatériu (12V),  30 m od chaty sa nachádza zdroj pitnej vody s možnosťou privedenia do chaty, k chate prislúcha aj vybudované jezierko s tečúcou vodou (chovanie pstruhov, kúpanie), posedenie pri jazierku, suchá toaleta, samostatná dreváreň.   Chata svojou polohou zabezpečí maximum súkromia a pokoja, vhodná pre nenáročného klienta. Predáva sa kompletne zariadená. Predmetom predaja je aj nájomný vzťah k pozemku, ktorý je urbárny. Nájomný vzťah je dohodnutý na 100 rokov.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
24 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty