Rozšírené hľadanie

Chalupy a rekreačné domčeky na predaj v Liptovských Revúciach

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
226 500 € 1 887,50 €/m²
Logo

Chalupa, úžitková plocha 120m2, pozemok 225m2, 4 izby, Liptovské Revúce, pri Donovaloch

Liptov (Liptovské Revúce), okres Ružomberok

Exkluzívne ponúkame na predaj veľkú chalupu, jedna časť z dvojchalupy. Momentálne sa dokončuje, predávať sa bude ako holodom. Nachádza sa v obci Liptovské Revúce, kúsok od Donoval. Chalupa má výmeru podlahovej plochy 120 m2. Pozemok 225m2. Konštrukcia ytong, zvonku bude kameň, zvnútra drevený obklad červený smrek, zateplené minerálnou vlnou nobasil. Rozdelenie 4 izieb: dole obývačka s kuchyňou, na poschodí 2 izby, v podkroví jedna izba 25m2. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne, elektrické a na tuhé palivo. Rovinatý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230/400V). Voda bude riešená vŕtanou studňu, voda bude pitná. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, rybolov, turistika, cykloturistika. Chalupa, každá z 2 častí bude mať samostatnú čističku odpadových vôd. Pred chalupou tečie celoročne potok. Chalupa je v 600 metrovej výške nad morom. Od Bratislavy je to 240km. Možnosť dokončiť do štandardu.  Cena chalupy, jednej časti je 226 500€ Info a obhliadky: Salay Matej 0948 599 090

Stav
Vo výstavbe
Úžitková plocha
120 m²
111 000 € 925 €/m²
Logo

Chalupa a murovaný dom

Liptov (Liptovské Revúce), okres Ružomberok

Predám dve budovy na pozemku cca 800 m2. Vynikajúce prostredie v krásnej prírode, na chaluparcenie,trvalé bývanie, prenájom. Objekt je momentálne v štádiu rekonštrukcie. RK nevolať.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Zastavaná plocha
120 m²
Pozemok
800 m²
226 500 € 1 887,50 €/m²
Logo

Liptovské Revúce: unikátna rekreačná novostavba priamo v srdci národného parku

Liptov (Liptovské Revúce), okres Ružomberok

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj unikátnu rekreačnú novostavbu, ktorá je postavená priamo v srdci národného parku pri obci Liptovské Revúce. Stavba vznikla na mieste bývalej poľovníckej chaty a je tvorená z dvoch samostatných jednotiek so zrkadlovým pôdorysom, preto je vhodná tiež pre dve rodiny, ktoré spoločne hľadajú relax v lone prírody. Stavba je obklopená lesom a priamo pred domom tečie potok. Samotná stavba je postavená z kvalitných materiálov, stavebný materiál je Ytong, zateplený minerálnou vlnou, exteriér domu bude obložený drevom z červeného smreku. Taktiež interiérové stavebné prvky ako stropné trámy sú postavené z prvotriedneho dreva, strecha je sedlová so strešnou krytinou. Inžinierske siete: 1. elektrická energia bude dotiahnutá priamo do domu, v rámci domu budú spravené všetky rozvody elektriny podľa projektovej dokumentácie, vrátane elektrického kúrenia 2. voda je zabezpečená zo studne, napojenie na vodu zo studne je zavedené priamo do domu, v rámci domu budú spravené všetky rozvody vody 3. odpad bude riešený čističkou odpadových vôd Interiérové a exteriérové prevedenie: Dom sa predáva v prevedení „holodom“, teda hrubá stavba bez interiérového vybavenia. Exteriér je ukončený do finálneho štádia vrátane zateplenia minerálnou vlnou a obkladu červeným smrekom, izoláciu budú dopĺňať kvalitné okná. Vnútorné steny budú zarovnané omietkou a finálnym náterom bielej farby. Všetky rozvody a inštalácie v dome budú v dome zavedené podľa projektovej dokumentácie a napojené na inžinierske siete. Elektrické kúrenie bude v prípade záujmu doplnené krbom na prízemí domu. Majiteľ je pripravený v prípade záujmu nového majiteľa dokončiť dom aj do prevedenia štandard na základe výberu použitých materiálov. Dispozičné riešenie: Prízemie pozostáva zo zádveria, priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou, WC a schodiska, na poschodí sú dve samostatné spálne, kúpeľňa, WC. Podkrovný priestor je pochôdzny s výmerou 25 m2, môže slúžiť ako pracovňa, alebo úložný priestor. Terénne úpravy: pozemok okolo domu bude zarovnaný, parkovacia plocha pri dome bude spevnená a cez potok bude spravený mostík pre peších. Cena jednej samostatnej jednotky vrátane kompletného organizačného a právneho servisu našej spoločnosti je 226 500 €. Dokončenie stavby a odovzdanie do užívania novému majiteľovi je naplánované na jar 2022.

Stav
Novostavba
Úžitková plocha
120 m²
Pozemok
250 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty