Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Inzercia chát v Liptovskej Osade

Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty
79 999 € 999,99 €/m²

Chata po rekonštrukcii, Škutovky - Lipt.Osada

Liptov (Liptovská Osada), okres Ružomberok

Chata sa nachádza na okraji chatovej oblasti pod lesom. Prístup je celoročný po asfaltovej ceste, pričom posledných asi 100 m je po spevnenej lesnej ceste. Chata bola podpivničená vďaka čomu majitelia získali veľký priestor na odkladanie vecí, prípadne, priestor pre herňu či spoločenskú miestnosť. Chata bola zväčšená, (obytná plocha je cca 80m2) odizolovaná a zateplená. Všetky rekonštrukcie robili majitelia v rokoch 2017, 2018. Cez zádverie sa vchádza do útulnej otvorenej miestnosti (obývačka, kuchyňa). Schodiskom sa vychádza do podkrovia kde sú dve izby. Kúpeľňa s WC je na dolnom podlaží. Chata je napojená na vodovod z rezervoáru (momentálne v tejto oblasti prechádzajú chaty na vlastné studne a žumpy) a elektriku. Chata sa vykuruje kachlovou pecou v obývačke. Internetový signál je dobrý, TV skylink, Orange Pri chate je vybudovaný prístrešok pre posedenie a sklad náradia. Druh stavby: Drevená Umiestnenie objektu: Chatová oblasť Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 5 km Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 5 km Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 5 km Vzdialenosť do centra obce: Do 5 km Prístupová cesta: Asfaltová Kúrenie: Lokálne - tuhe palivo Rok rekonštrukcie: 2018

Stav
Pôvodný stav
Zastavaná plocha
80 m²
Pozemok
403 m²
87 000 € 1 087,50 €/m²

Inteligentný rodinný dom - Liptovská Osada

Liptov (Liptovská Osada), okres Ružomberok

Rodinný dom s inteligentnými technológiami s možnosťou rozšírenia: Dom je zložený z dvoch častí - úplne nový mobilný dom a pôvodný dvojpodlažný dom určený na kompletnú rekonštrukciu. Domy sú vzájomne prepojené chodbou. Mobilný dom, dokončený v roku 2019, má rozlohu 40 m2. Nájdete v ňom obývačku s kuchynkou, spálňu a kúpeľňu s WC. K dispozícii je elektrické vykurovanie ovládateľné cez mobil, internetová prípojka, nová elektrická prípojka a moderný kamerový systém. Dom je na predaj kompletne vybavený a zariadený. Súčasťou je aj príprava na terasu. Druhá časť - pôvodný dom je určený na rekonštrukciu, je podpivničený a prepojený s novou prístavbou. Pozemok je rovinatý, má vlastnú studňu a žumpu. Je možnosť prikúpenia susedného pozemku. Výhodou sú nízke mesačné náklady a tiché prostredie na okraji obce Liptovská Osada.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
752 m²
Úžitková plocha
80 m²
74 990 € 186,08 €/m²

Chata na predaj, Liptovská Osada

Liptov (Liptovská Osada), okres Ružomberok

Reality Alpia ponúka na predaj chatu v blízkosti Liptovskej Osady, vodnéha sveta Gothal a 10 km od lyžiarskeho strediska Donovaly. Chata je po rekonštrukcii z 2017, postavená na betónových základoch s podpivničením na rovinatom pozemku o celkovej výmere 403m2 so sedlovú strechou, strešná krytina je pozinkovaný plech, kúrenie krbovou pecou, ohrev TÚV elektrickým boilerom, odpad je kanalizáciou. Voda verejný vodovod.. Prístupová cesta je celoročne udržiavaná.   Dispozícia: Suterén: skladové priestory 1 NP: spoločnská miesnosť/obývačka, kuchyňa, kúpeľňa s WC 2 NP: podkrovie 2 izby   IS:voda, elektrina, kanalizácia.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
403 m²
129 900 € 190,75 €/m²

Chalupa na predaj, Liptovská Osada

Liptov (Liptovská Osada), okres Ružomberok

Ponúkame na predaj chalupu v obci Liptovská Osada. Dispozične pozostáva z dvoch obytných priestorov so samostatným vchodom a neobývaným podkrovím (strecha je valbová, pokrytá plechom). Je po kompletnej rekonštrukcii s krásne upravenou záhradou, ktorá poskytne budúcemu majiteľovi dostatočné súkromie. Prvá bytová jednotka o rozlohe 88m² momentálne slúži ako chalupa a pozostáva z dvoch izieb, kuchyne s obývačkou, kúpeľne s toaletou, jednej menšej izby/komory, chodby a zádveria. Druhá jednotka o rozlohe 61m² (dve miestnosti a sociálne zariadenie) slúžila na podnikanie, a bola v minulosti prenajatá súkromnej firme a momentálne je možné priestory vzájomne prepojiť. Chalupa je z 3/4tín podpivničená, pričom v jednej z pivníc sa dá zaparkovať osobné auto. Chalupa má ústredné elektrické kúrenie s možnosťou kúrenia pomocou výmenníka umiestneného v krbe. Odpad je riešený septikom (v obci sa práve buduje verejná kanalizácia). Chalupa je postavená na pozemku o rozlohe 681m² (zastavaná plocha je 200 m²).  Chalupa sa dá využiť aj na trvalé bývanie, alebo podnikanie. V tesnej blízkosti sa nachádza pošta, potraviny a pohostinstvá. V obci sa nachádza rezort GOTHAL(vodný svet, wellness, bowling, biliard, fitnes a pizzeria). Liptovská Osada sa nachádza na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, pričom je vzdialená 10 km od lyžiarskeho strediska Donovaly, 15 km od lyžiarskeho strediska Malinô Brdo a 50km od lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry.    

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Úžitková plocha
681 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 4 z celkom 4 inzeráty