Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky na predaj v Leviciach

Predošlá Nasledovná 1 - 11 z celkom 11 inzerátov
43 000 € 123,92 €/m²
Logo

Záhrada s chatkou na predaj

Tekov (Levice), okres Levice

Neviete čo s druhou polovicou leta? Máme pre vás lákavú ponuku. Krásna, priestranná a slnečná záhrada s rozlohou 372 m2, ktorá sa nachádza v oblastí mestského majeru v Leviciach. Pozemok je pomyselne rozdelený na 4 časti. V prvej sa nachádza 2 izbová murovaná chatka v rozlohe 25m2 s pivnicou a krytou terasou, v zime s možnosťou vykurovania kachľami. K chatke patrí aj malá kôlnička (cca 2x1m) na záhradné náradie. V druhej časti sa nachádza drevený altánok v rozmeroch 4x4, oproti ktorému je miesto vyhradené na grilovanie alebo opekanie. V rohu tejto časti sa nachádza suché wc. Tretia a štvrtá časť slúži na relax s možnosťou bazéna, trampolíny či preliezok pre deti. Nachádza sa tu aj miesto pre vašu úrodu či už zeleninu alebo ovocie. Najdete tu aj stromy, a to jablká, slivky, dule a hrušky. Kríky s malinami, čučoriedkami či ríbezľami. Pozdĺž jedného z plotov sa ťahá sladké hrozno a predný pás je zdobený okrasnými kvetmi. V záhrade je voda vedená z vrtnej studne pomocou čerpadla a zavedená elektrina. Veríme že každý si tu príde na svoje.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
347 m²
Zastavaná plocha
25 m²
Pozemok
372 m²
49 000 € 16,86 €/m²
Logo

Záhrada s viničnou časťou na južnom svahu Krížny vrch

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj pekne udržiavanú záhradu s viničnou časťou na južnej strane kopca Krížny Vrch v Leviciach. Nachádza sa v oblasti plnej viničných domov, viaceré sú obývané celoročne. Pozemok je oplotený a pozostáva z dvoch obytných záhradných chatiek, do ktorých je zavedená elektrika (220V, 380V). Obe chatky majú betónové základy. Súčasťou pozemku je plechová garáž s náradím, suché WC, dve veľké nádrže na odchyt dažďovej vody. V záhradnej časti je nový fóliovník. Na pozemku sa nachádza množstvo ovocných stromčekov ako sú napr. čerešňa, višňa, orech, marhuľa, slivky, ringlóty... kríky a hrozno vhodné na výrobu domáceho vína. Vďaka polohe záhrady je na pozemku bohatá úroda. Okrem odchytu dažďovej vody sa na pozemku nachádza studňa s pitnou vodou so 16 m stĺpcom vody. K pozemku je veľmi dobrý prístup – vedie k nemu spevnená cesta. Ideálne miesto pre oddych s možnosťou si dopestovať vlastné ovocie, zeleninu či skúsiť výrobu vlastného vína. Výmera pozemku 2906 m2.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
2 906 m²
20 000 € 307,69 €/m²
Logo

Viničný dom s kamennou pivnicou zo 16. storočia

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj viničný dom s kvalitnou kamennou pivnicu z čias 16teho storočia. Pozostáva zo vstupnej časti kde sa nachádza aj vstup do kvalitnej klenbovej pivnice s konštantnou teplotou 9 stupňov a spoločenskej miestnosti v ktorej sa nachádza sporák na pevné palivo, sedenie so stolom a starší viničný nábytok. Do viničného domu je zavedená elektrika a voda. V blízkosti sa nachádza kanalizácia a plyn. Pozemok má rozlohu 65m2. Viničný dom sa nachádza na okrajovej časti mesta s veľmi dobrým prístupom.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
65 m²
67 000 € 2 161,29 €/m²
Logo

Na predaj viničný dom s krásnym výhľadom

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj pozemok s krásnym výhľadom o rozlohe 720 m2. K pozemku prislúcha viničný dom o rozlohe 37 m2, ktorý je v dezolátnom stave, ale s funkčnou kamennou pivnicou. Pred pozemkom je elektrický stĺp, z ktorého je možnosť napojiť sa na odber elektriny, v blízkosti je kanalizácia, vodovodná šachta a prípojka na plyn. Pozemok sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v obývanej okrajovej časti mesta. Príjemné prostredie ponúka ideálne miesto na oddych a lokalita je vhodná aj pre tých čo zvažujú stavať záhradný dom pre celoročné bývanie.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
720 m²
Úžitková plocha
31 m²
65 000 € 1 756,76 €/m²
Logo

Na predaj viničný dom s pekným výhľadom 1km od Levíc, Výhodná cena

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj skolaudovaný viničný dom s pekným výhľadom v okrajovej časti Levíc. Dom bol postavený v roku 2002. Pozostáva z dvoch podlaží a pivnice. Prízemie tvorí malá kuchynská časť, denná miestnosť a kúpeľňa, na poschodí sa nachádza podkrovná spálňa. Z kuchyne vedie schodisko do pivnice. Viničný dom je postavený kombináciou tehly a brhlovského kameňa, má drevené okná s okrasnými mrežami, strecha-plech s tepelnou izoláciou. V interiéry, je v prízemnej časti na podlahe dlažba, steny časť kameň – časť stierka s maľovkou, priznané drevené stropy. Na poschodí je drevená podlaha, štít upravený OSB doskou, na stenách stierka s maľovkou. Kúpeľňa je upravená keramickým obkladom a dlažbou, nachádza sa v nej sprchový kút, toaleta a umývadlo. Kúrenie zabezpečujú krbové kachle a ohrev teplej je pripravený na elektrický bojler. Do domu je zavedená voda zo studne, elektrika 220/380W. Odpad je naplánovaný na pripojenie čističky odpadových vôd. Výmera pozemku je 1347m2. Zastavaná plocha 37m2. Na začiatku je pozemok široký 7m, od viničného domčeka je šírka pozemku 10m.

Stav
Novostavba
Pozemok
1 347 m²
Úžitková plocha
37 m²
58 000 € 966,67 €/m²
Logo

Na predaj krásny viničný pozemok s viničným domom

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj krásny viničný pozemok s poschodovým viničným domom. Nachádza sa v Leviciach, vo vyhľadávanej lokalite – časť Staré Levice. Pozemok je obdĺžnikového tvaru – šírka cca 15m a dĺžka cca 189m. Na pozemku sa nachádza poschodový viničný dom. Dom si vyžaduje úpravy, ale jeho veľkou výhodou je možnosť priameho napojenia na mestskú vodu a elektriku. Na pozemku je vybudovaná vodovodná šachta. Nachádzajú sa tam aj ovocné a okrasné stromy, vinič a veľké trávnaté plochy. Výborná lokalita ponúka možnosť ľahkej turistiky, cyklistiky, v blízkosti je kúpalisko Margita–Ilona a iné. Celková výmera pozemku je 2487 m2.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 487 m²
Úžitková plocha
60 m²
Zastavaná plocha
19 m²
45 000 € 1 800 €/m²
Logo

Slnečná krásna záhrada s domčekom, Levice, časť Mestský majer - za nadjazdom

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj krásnu, slnečnú záhradu so záhradným domčekom v Levice, v záhradkárskej oblasti v časti Mestský Majer - za nadjazdom na pozemku o celkovej výmere 400 m2 a rozmer pozemku je 20x20m. Pozemok je pomyselne rozdelený na 4 časti. V prvej sa nachádza 2 izbová murovaná chatka v rozlohe 25 m2 s pivnicou a krytou terasou, v zime s možnosťou vykurovania kachľami. K chatke patrí aj malá kôlnička (cca 2x1m) na záhradné náradie. V druhej časti sa nachádza drevený altánok v rozmeroch 4x4, oproti ktorému je miesto vyhradené na grilovanie alebo opekanie. V rohu tejto časti sa nachádza suché wc. Tretia a štvrtá časť záhrady slúži na relax s možnosťou bazéna, trampolíny či preliezok pre deti. Nachádza sa tu aj miesto pre vašu úrodu či už zeleninu alebo ovocie. Nájdete tu aj ovocné stromy, a to jablká, slivky, dule a hrušky. Kríky s malinami, čučoriedkami či ríbezľami. Pozdĺž jedného z plotov sa ťahá sladké hrozno a predný pás je zdobený okrasnými kvetmi. V záhrade je voda vedená z vŕtanej studne pomocou čerpadla a v domčeku je zavedená elektrina. Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
400 m²
Úžitková plocha
25 m²
49 900 € 131,32 €/m²
Logo

Záhrada s domčekom, časť za nadjazdom Levice

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj záhradu so záhradným domčekom v Levice, časť Mestský Majer - za nadjazdom na pozemku o výmere 380 m2. Záhradka sa nachádza v záhradkárskej oblasti medzi ostatnými záhradami, na domčeku je zavedená elektrika a vlastná studňa, chatka je murovaná, podpivničená a má jednu izbu a vonkajšie prestrešené posedenie. Ak hľadáte pokoj a relax s perfektnou dostupnosťou z mesta ste na správnom mieste. Pri vážnom záujme na cene dohoda možná! Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
380 m²
37 000 € 2 312,50 €/m²
Logo

Chatka so záhradkou vo vyhľadávanej lokalite v Leviciach

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkam na predaj chatku so záhradkou ktorá sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Levíc. Záhradka má výmeru 400 m2 a chatka úžitkovú plochu 16 m2.Chatka ktorá sa nachádza na pozemku prešla čiastočnou rekonštrukciou v roku 2019.Bola tu zrekonštruovaná elektrina ,podlaha ,vonkajšie priestory a aj krov .Chatka je čiastočne podpivničená. Na pozemku sa nachádza studňa .Záhrada je pekná udržiavaná .Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti. Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Lenka Slušná 0911 131 906

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha
16 m²
18 990 € 513,24 €/m²
Logo

MOVEON exkluzívne ponúka na predaj pozemok s viničným domom v Leviciach

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj v katastri mesta Levice viničný dom s pozemkom o výmere 768m². Viničný dom je podpivničený, vhodný na kompletnú rekonštrukciu resp. zbúranie a využitie pozemku na stavbu. Výhodou je možnosť odkúpiť aj susedný pozemok približne v rovnakej cene o výmere 627m² tiež so starším viničným domom. Pozemok sa nachádza pri hlavnej ceste v smere na Mýtne Ludany, cca 3km od mesta. V okolí prebieha výstavba domov na bývanie. Na pozemku je nepoužívaná studňa, elektrina je pred pozemkom. V dolnej časti sú oba pozemky širšie, rovinaté a poskytujú dostatočný priestor na výstavbu stavby vhodnej na bývanie, smerom do kopca sa zužujú. Z hornej časti pozemku je pekný výhľad. Vzhľadom na lokalitu a ceny pozemkov v Leviciach považujeme ponuku za mimoriadne zaujímavú. Cena je k jednaniu.

Stav
Pôvodný stav
Úžitková plocha
37 m²
Pozemok
768 m²
37 990 € 1 026,76 €/m²
Logo

REZERVOVANÉ - MOVEON exkluzívne ponúka na predaj záhradu na Mestskom majeri v Leviciach

Tekov (Levice), okres Levice

Len u nás nájdete v ponuke túto peknú záhradku s domčekom v záhradkárskej oblasti za nadjazdom v časti Mestský majer v Leviciach. Záhradka má rozlohu 418 m² so štvorcovými rozmermi cca 20x20m. Na pozemku stojí záhradný domček v pôvodnom stave, ktorý má možnosť kúrenia pevným palivom, pivničku a uskladnenie zeleniny a je napojený na elektrickú sieť. Na pozemku sa nachádza aj studňa s vodou. Pozemok je príjemne slnečný, nachádza sa v dobrom susedstve v uzamykateľnej uličke. V tejto lokalite sa uskutočňuje výstavba za účelom rekreácie aj bývania. Jedná sa o veľmi zaujímavú ponuku, preto neváhajte a dohodnite si obhliadku.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
418 m²
Úžitková plocha
37 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 11 z celkom 11 inzerátov