Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Rozšírené hľadanie

Záhradné chatky na predaj v Leviciach

Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov
32 500 € 2 321,43 €/m²
Logo

Slnečná záhradná chatka, 14 m2, Za nadjazdom, Levice

Tekov (Levice), okres Levice

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj záhradnú chatku 14 m2 a celková výmera pozemku je 505 m2, Za nadjazdom, Levice. Chatka je v pôvodnom stave a nachádza sa tam chodba a 1 miestnosť. Na pozemku sa nachádza náraďovňa, bazén, studňa a elektrika. Na tomto pozemku si viete postaviť novú murovanú chatu, alebo si viete kúpiť drevenú chatu a osadiť ju na tomto krásnom pozemku. Tu nájdete kľud a relax. Susedia sú tu veľmi príjemní. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info na adrese skutova@salea.sk, alebo na tel. čísle 0944052013. Cena 32 500 €

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
505 m²
Úžitková plocha
14 m²
18 990 € 17,05 €/m²
Logo

Unikátna príležitosť, murovaná viničná chatka s klenbovou pivnicou a s pozemkom vo výmere 1114 m2. L

Tekov (Levice), okres Levice

TUreality ponúka na predaj murovanú viničnú chatku o rozlohe 25 m2 vo viničnej a záhradkárskej lokalite Dolné Staré Levice v celkovej výmere 1114 m2. Pozemok vhodný na pestovanie nie len viniča, ale aj na pestovanie zeleniny, ovocia, zelene a okrasných kríkov a stromov je unikátnou príležitosťou pre záujemcov, ktorí majú radi prírodu a záľubu vidia v záhradkárčení. Celý pozemok je oplotený, slnečný, mierne svahovitý, vedie k nemu spevnená prístupová cesta. Na celom pozemku je vysadený vinič a je tam aj niekoľko ovocných stromov. Z vinice je nádherný výhľad na Levice, pretože sa nachádza vo vyvýšenom prostredí. Do chatky je zavedená elektrická energia a súčasťou celého hajloku je aj unikátna klenbová pivnica so stálou celoročnou teplotou. Susedské vzťahy sú bezproblémové a majú charakter rodinného zázemia. V prípade záujmu nás telefonicky kontaktujte na 0905538183, prípadne nám pošlite mail na ganecz@tureality.sk

Stav
Čiastočná rekonštrukcia
Pozemok
1 114 m²
Úžitková plocha
1 114 m²
75 000 € 2 027,03 €/m²
Logo

Na predaj viničný dom s pekným výhľadom v okrajovej časti Levíc

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj skolaudovaný viničný dom s pekným výhľadom v okrajovej časti Levíc. Dom bol postavený v roku 2002. Pozostáva z dvoch podlaží a pivnice. Prízemie tvorí malá kuchynská časť, denná miestnosť a kúpeľňa, na poschodí sa nachádza podkrovná spálňa. Z kuchyne vedie schodisko do pivnice. Viničný dom je postavený kombináciou tehly a brhlovského kameňa, má drevené okná s okrasnými mrežami, strecha-plech s tepelnou izoláciou. V interiéry, je v prízemnej časti na podlahe dlažba, steny časť kameň – časť stierka s maľovkou, priznané drevené stropy. Na poschodí je drevená podlaha, štít upravený OSB doskou, na stenách stierka s maľovkou. Kúpeľňa je upravená keramickým obkladom a dlažbou, nachádza sa v nej sprchový kút, toaleta a umývadlo. Kúrenie zabezpečujú krbové kachle a ohrev teplej je pripravený na elektrický bojler. Do domu je zavedená voda zo studne, elektrika 220/380W. Odpad je naplánovaný na pripojenie čističky odpadových vôd. Výmera pozemku je 1347m2. Zastavaná plocha 37m2. Na začiatku je pozemok široký 7m, od viničného domčeka je šírka pozemku 10m.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 347 m²
Úžitková plocha
37 m²
4 900 € 245 €/m²
Logo

Ponúkame na predaj viničný hajlok v krásnom prostredí

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v katastrálnom území Kalinčiakovo. Ideálne miesto pre oddych v krásnom prostredí. Na pozemku sa nachádza starý hajlok s historickou pivnicou z roku 1849. Výmera pozemku je 799m2. Šírka pozemka je cca 7m a dĺžka cca 91m. Okolie je ideálne na cyklistiku, prechádzky, v blízkosti sa nachádza kúpalisko Margita – Ilona a iné.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
799 m²
Úžitková plocha
20 m²
Zastavaná plocha
33 m²
39 900 € 665 €/m²
Logo

Na predaj krásny viničný pozemok s viničným domom

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame na predaj krásny viničný pozemok s poschodovým viničným domom. Nachádza sa v Leviciach, vo vyhľadávanej lokalite – časť Staré Levice. Pozemok je obdĺžnikového tvaru – šírka cca 15m a dĺžka cca 189m. Na pozemku sa nachádza poschodový viničný dom. Dom si vyžaduje úpravy, ale jeho veľkou výhodou je možnosť priameho napojenia na mestskú vodu a elektriku. Na pozemku je vybudovaná vodovodná šachta. Nachádzajú sa tam aj ovocné a okrasné stromy, vinič a veľké trávnaté plochy. Výborná lokalita ponúka možnosť ľahkej turistiky, cyklistiky, v blízkosti je kúpalisko Margita–Ilona a iné. Celková výmera pozemku je 1681 m2.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
2 487 m²
Úžitková plocha
60 m²
Zastavaná plocha
19 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 5 z celkom 5 inzerátov