Rozšírené hľadanie

Chaty, drevenice a zruby na predaj v Leviciach

Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty
62 000 € 516,67 €/m²
Logo

Chalupka na predaj - Balzam na dušu

Tekov (Levice), okres Levice

V dedinke v údolí nazývanej Horša alebo po domácky Hurša stojí starý dom s históriou z roku 1887. MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj túto usadlosť so životným príbehom rodiny zo starých čias. V tejto nehnuteľnosti život plynie pomalšie a pokojnejšie. Domček nájdete v obci odkiaľ nieje nikam ďaleko, pretože v okolí nájdete veľa možností, ako aktívne tráviť čas. Na pozemku ako aj v dome je ťažšie nájsť tel. signál ale nie je to nemožné. Obec v ktorej sa táto nehnuteľnosť nachádza je mestskou časťou mesta Levice, nachádza sa v doline. Chalupa poskytuje skvelú klímu po celý rok a spolu s ďalšími originálnymi stavbami a skalnou stenou(hranica pozemku) vytvárajú jedinečnú atmosféru vhodnú na tvorivé aktivity či relax pre viaceré osoby pre, ktoré dom poskytuje aj nenáročné ubytovanie. Dom je v pôvodnom stave, vyžaduje si rekonštrukciu, renováciu - obnovu. Nijako neprispôsobený pre život dnešnej generácie, s vlastnou históriou a atmosférou ponúka netradičné čarovné ubytovanie v jednoduchom až historickom životnom štýle. Takáto nehnuteľnosť mnoho ľudí láka pre svoj pokoj, kľud a jednoduchosť. Kúrenie je zabezpečené pieckou a pecou. Chalupa je napojená na elektriku. Na pozemku sa nachádza plne funkčná a využívaná studňa, pred pozemkom je obecný vodovod, plynovod, kanalizácia. Na všetky siete je možné napojenie. Chalupa má 2izby, kuchyňu, komoru (vstup zvlášť), povalu. Masívny starožitný nábytok je v cene nehnuteľnosti. WC je suché - latrína, pôvodné chlieviky. Na dvore sa nachádza tiež menší domček pozostávajúci z 3 miestností 1x obytná miestnosť, 1x letná kuchyňa (obytná miestnosť) a zadná časť tvorí priestor vhodný na uskladnenie vína či potravín. Chalupa má 120m2, rozloha pozemku je 405 m2. Samotná obec je krásna práve tým akoby v nej zastal čas, kľud obce zabezpečuje nepriechodnosť cez obec do iných obcí a jej obkolesenie lesmi. Dobré susedské vzťahy, milí pohstinní obyvatelia. Obec ponúka vynovené detské ihrisko, kultúrny dom, rybárske preteky na miestnom potoku Sikenica , vkusne zrekonštruované verejné budovy, chalupy, upravené cesty to všetko nájde ten kto zavíta do obce Horša v Levickom okrese. Kúpanie a vodný relax umožňujú: kúpalisko Margita - Ilona, Dudince , Santovka, Podhájska. Históriu môžete obdivovať v neďalekých skalných obydliach Brhlovce, Vodný Mlyn Bohunice je rodiskom prvej obyvateľky tejto chalupy. Banská Štiavnica je vzdialená 35km. Mesto Levice je vzdialené 9km, BA 155km (1h 35 min), Štúrovo 1h. V prípade, že máte záujem o túto krásnu romantickú chalupu neváhajte a kontaktujte ma na tel. čísle 0915 304 948 Mgr. Osmolská Patrícia

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
405 m²
Úžitková plocha
120 m²
87 500 € 972,22 €/m²
Logo

Predaj, chata Levice

Tekov (Levice), okres Levice

Ponúkame Vám na predaj celoročne obývateľný viničný dom - chatu so záhradou a vinicou, s krásnym výhľadom v okrajovej častí Levíc. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, situovaná na rozsiahlom pozemku s celkovou rozlohou 1511 m2. Nehnuteľnosť má 2 nadzemné podlažia. V prvom podlaží sa nachádza garáž, technické miestnosti, toaleta a vstup do klenbovej pivnice. Druhé podlažie je využívané ako obytná časť. Dispozícia obytného podlažia: vstupná chodba, kuchyňa, obývacia miestnosť s balkónom, spálňa, kúpeľňa s toaletou. IS - plyn, elektrina, voda zo studne, odpad je vedený do žumpy, kúrenie je riešené plynovými kachľami. Nehnuteľnosť je v pôvodnom ale zachovalom stave. V chate sú pôvodne drevené okná, strecha je z falcovaného plechu. Pod chatou sa nachádza rozsiahla klenbová pivnica. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromčeky, vinič a orná pôda s možnosťou pestovania hospodárskych plodín. Príjazdová asfaltová cesta umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti. Na pozemku je parkovacie miesto pre 2-3 autá. Viničný dom - chata je celoročne obývateľná, vhodná aj na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, zároveň je nehnuteľnosť pre vyhľadávanú lokalitu vhodná aj ako investícia. V blízkosti sa nachádza kúpalisko Margita - Ilona. Nehnuteľnosť je vo vlastníctve 1 majiteľa, nie je zaťažená žiadnou ťarchou a k dispozícii ihneď. Na Vaše ďalšie prípadné otázky Vám radi odpovieme pri osobnom stretnutí. Cena je konečná, vrátane provízie, právneho servisu, poradenstva a základného správneho poplatku na katastri. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0949 270 834 alebo na eduardvirag@haloreality.sk. ID ponuky: LV-56487 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

Stav
Pôvodný stav
Pozemok
1 511 m²
Úžitková plocha
90 m²
Zastavaná plocha
67 m²
216 000 € 744,83 €/m²
Logo

Dom zo starých dobrých čias

Tekov (Levice), okres Levice

V dedinke na rozhraní Hontu a Tekova vo veľkom dvore stojí starý kamenný dom so stĺporadím. V tejto usadlosti, so životným príbehom majetného gazdu zo starých čias, aj dnešný rýchly život plynie pomalšie a pokojnejšie. Nájdete ho v Čankove – obci, odkiaľ nie je nikam ďaleko, pretože v jej okolí nájdete veľa možností, ako aktívne tráviť čas. Kúpanie a vodný relax umožňujú : Margita-Ilona; Santovka a trochu obďaleč Dudince; históriu môžete objavovať v susedných Brhlovciach; Banská Štiavnica tiež nie je veľmi vzdialená (35 km). A ak Vás omrzí okolie, v dome a jeho exteriéri sa tiež dá zmysluplne vyplniť čas – dvor, záhrada a sad (celková rozloha 2759 m2) tiež potrebujú starostlivosť a čas, ktorý je im venovaný, prinesie nielen pocit z dobre vykonanej práce, ale hlavne príjemné chvíle pri užívaní si vlastnoručne vypestovanej úrody. Dom bol postavený na začiatku minulého storočia z kameňa – poskytuje skvelú klímu po celý rok. Spolu s ďalšími originálnymi stavbami a vysokými stromami vytvárajú jedinečnú atmosféru vhodnú aj na tvorivé a vzdelávacie aktivity pre viaceré osoby, pre ktoré dom poskytuje aj nenáročné ubytovanie.Koncom minulého storočia prešiel kompletnou rekonštrukciou – tzn., že je prispôsobený na život pre dnešného človeka. Vonkajší gánok zatieňuje vinič a poskytuje príjemnú atmosféru. Na prízemí sa nachádzajú 3 izby; kuchyňa, kúpeľňa s wc; komora a priestor, ktorý môže slúžiť aj ako garáž. Na poschodie vedie dvojo schodov : pôvodné drevené a novovybudované, rovnako drevené schodište. Na poschodí nájdete 2 veľké spoločenské miestnosti; dve spálne, kúpeľňu a kuchynský kút. Podlahy na poschodí sú nové drevené; priznané pôvodné drevené trámy dotvárajú atmosféru. Dom je vykurovaný lokálne drevom v kachľovej peci alebo v pôvodných keramických kachliach, ale k dispozícii je aj ústredné elektrické kúrenie. Voda je obecná, ako aj z vlastnej studne. Odpady sú odvádzané do septiku. V komore, ktorá slúži na odkladanie, sa nachádza počas rekonštrukcie vytvorená menšia pivnica, ktorá poslúži na uskladnenie vína z hrozna z vlastnej úrody. Veľký ovocný sad, zeleninová záhrada a vinohrad so starými odrodami viniča pestovanými bez chemického ošetrenia vytvárajú podmienky pre zdravé stravovanie a dobrý život. Na dvore sa nachádza aj menší domček, pozostávajúci z jednej obytnej izby, „letnej kuchyne“ a zadnú časť tvorí priestor, vhodný na chov zvierat alebo uskladnenie dreva. V drevenom altánku na dvore sa dá pohodlne stolovať a tráviť príjemné chvíle v kruhu priateľov. Intimitu na dvore zabezpečujú stromy listnaté a aj ihličnaté, ktoré vytvárajú prirodzený „plot“ a bránia pohľadom zvonka. Na záhradu a pozemok z kopca hľadí veža krásneho čankovského kostolíka, ktorý patrí k pamiatkovo chráneným objektom na Slovensku.

Stav
Kompletná rekonštrukcia
Pozemok
2 759 m²
Úžitková plocha
290 m²
Predošlá Nasledovná 1 - 3 z celkom 3 inzeráty